Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySat Mar 14, 2020 12:17 am

Našla konačno!!!

Sara Ulusoy ::
Moja lista prvih pet se svakom novom serijom menja s tim što prva dva para ostaju uvek na istom mestu.
1. B&B
2 Femir
3. Korkut & Ceylan (Bir Ask Hikayesi, na našim prostorima je retko ko to gledao, serija nije stigla na forum Damla Sonmez/Seckin Ozdemir)
4. Omer & Elif
5. E&E

Mira & Yaman, Yasemin & Savas su parovi koje isto volim. Asi i Demira sam isto volela imali su super hemiju.

Mrs BugeVuge ::
Naravno, meni su Ezel i Eysan bez premca i sto se tice hemije i sto se tice izgleda i sto se tice price, ma kao i sama serija. <3 Oni su mi na prvom mestu, ili bolje da kazem van svih konkurencija, jedino se njihovo mesto nikad ne menja.
Ostali:
2. B&B - dosad se nijedan par nije pojavio koji bi zauzeo njihovo mesto, ona hemija, ono sve sto su mi dali...neprocenjivo, ne mogu da ih zaboravim. leptirici
3. YaMira - rekla sam zasto jos u prvom postu ove teme, oni su mi najsladji kezz
4. Elif i Omer
5. Bahar i Seymen - ne znam da li si gledala Nurgulinu i Ozcanovu seriju Asmali konak, ja jesam zbog nje i film. I njihova je hemija odlicna.

Odgledala sam puno serija, puno parova mi se svidelo, ali ovi su mi nekako posebni.
Emir i Feriha, jako sam ih volela, ali su mi ih dosta oni tamo ogadili. Ipak, kad god pogledam neku scenu, prodju zmarci. Azad i Ali u Ezelu su mi bili genijalni, Firat i Narin, Deniz i Sermet - oba para iz Merhameta, itd...
Asi seriju nisam gledala celu, pa je ne racunam u odgledane.
Slazem se za Murata, kao i za Barisa.

Nema Ponchine liste, pregledala sam sve. Ti si ovo naše samo preskočila, a nadovezala se za stvari koje smo pisale o MC-u. To je bilo pred kraj MC-a, prva ona tema od Sve o Medceziru.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySat Mar 14, 2020 12:19 am

Ja sad ne znam šta mi bi da ove parove metnem na 4. i 5. mesto. o Boze
Mislim, dobri su mi, ali sad iz ove perspektive... A recimo Femir zaslužuje da se nađe na top 5 listi, nego sam ja tad bila pod uticajem fanova.

Lista je sad ovakva:
1. E&E
2. B&B
3. ZeyKer
4. YaMira / FEmir
5. EAD i Ceyda, kratko ali slatko :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySat Mar 14, 2020 12:20 am

I Poncha moliću za Vašu listu!

Saro, takođe!

Baš će mi biti zabavno posle toliko godina i novih serija i parova kako ćete se mučiti. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySat Mar 14, 2020 12:26 am

Što se tiče korone, jedino ovo mogu da izjavim. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Ez291vZtuxY
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySat Mar 14, 2020 1:37 pm

Mrs BugeVuge ::
Meni je on uvek lep, čak kad je počeo da pušta kosu bila sam fazonu Šteta, ja volim kad je skroz kratko ošišan, ali sad mi je drago, mnogo mi se sviđa kako mu ovo stoji.

Meni je ipak bolji s kraćom kosom. I svjetlijom.

Mrs BugeVuge ::
Recimo, za ruske mi je sveže, tu mi je lako:
1. Vlad&Daša / Igor&Vika
2. Maks sa ovom
3. Liza&Kozlovski u bilo kom filmu
4. Maks&Liza u bilo kom filmu
5. Vlad&Vera / Stas sa glavnom glumicom u Anki

Pomiješala si kruške i jabuke. lol! Glumce i likove. Serije i filmove. I nije me briga, ali u ovih pet si vjerojatno sve žive serije, koje si odgledala, i njihove parove napisala. smeh
Realno, koliko puta su Liza i Kozlovski glumili zajedno? Koliko Maks i Liza? K tome na tri od pet mjesta su ti po dva para. Vidim, jako si odlučna što ti je drago. lol!

Ali eto, zanimljivo je vidjeti da su ti ipak kemičniji Liza i Kozlovski od Lize i Maksa. lol!

Mrs BugeVuge ::
Očigledno je cilj da se vidi. Samo se nadam da to njegovo nije odgovor na ovo njeno, već jednostavno znak da se on svoje burme ne odriče samo zato što se razvodi, ili pak poruka fanicama da ga ne saleću (pošto su već počele i to ozbiljno smeh ).

On sve svoje tetovaže nosi sa stilom. Jedan od rijetkih za kojeg tako mogu reći.

Mrs BugeVuge ::
Neću samo zbog vas, gledaću zbog Cage pre svega, a i da vidim jel' se nešto dogodilo u međuvremenu. Vi ste veza zbog koje ova serija ne ide na watch listu na leto nego sad. lol!

Ali stvarno nema potrebe, jer kao što vidiš - ni Sara ni ja nećemo komentirati seriju.

Mrs BugeVuge ::
Pa vidim nema nekih vesti. Ali dobro, serija je ušla već u treću sezonu, logično je da se neće isto reklamirati kao neka koja sad startuje.

Nije da nema vijesti, vijesti ima, ali serija nije imala standardne promocije kao prethodne dvije sezone, nije imala galu i ostalih popratnih stvari. I te "promocije" nisu bile prije prikazivanja (izuzev videa koji si postavila) nego nakon. Što se tiče Cage, nijedan se fan ne može požaliti da ga u zadnje vrijeme nije vidio. Dapače. Dobili su čak i petnaesatak minuta videa s presice.

Mrs BugeVuge ::
Vidi kako je lepa i kako je porasla, sad ako opet budu snimali moraće opet da je brije.
Aha, znači snimili su i četvrtu, to je to najverovatnije.

Je da nisam pozornost obraćala na njenu frizuru, ali ne bih rekla da je njoj bila brijana kosa ni sad. mislilac

Da, snimili su. Po njenim riječima meni izgleda da nema pete sezone, ili bar da nje nema u njoj. Caga je na pitanje o petoj sezoni ipak ostao malčice neodređen, ali Sara i ja se nadamo da je to ipak gotovo.

Mrs BugeVuge ::
Nema Ponchine liste, pregledala sam sve. Ti si ovo naše samo preskočila, a nadovezala se za stvari koje smo pisale o MC-u. To je bilo pred kraj MC-a, prva ona tema od Sve o Medceziru.

Ja sam prilično sigurna da sam ja na nekom od mjesta pisala listu i da sam stavila 1. Femir, a dalje ne znam. Mislim da sam bila svakako na listu stavila Silu i Borana, Zeynep i Kerema. Nemam pojma jesam li još stavljala Ezela i Eysan, Bihter i Behula ili Yamiru. Ali stvarno mislim da sam u jednom trenu to napisala.
Ako nisam tu napisala, vjerojatno mi se tad, kao ni sad, nije razbijalo glavu o ikakvim listama. Pogledaj koju stranicu poslije. ne znam

Mrs BugeVuge ::
I Poncha moliću za Vašu listu!

Zaboravi. smeh Po ovom pitanju bih ostala suzdržana. Čisto sumnjam da se išta na listi promijenilo unatoč novim glumcima, novim partnerima i drugim serijama. Imam simpatične glumce i simpatične parove, ali u kombinacijama sa serijom nisu neponovljivi ili nisu originalni. I vrlo brzo nakon odgledanog zaboravim što sam gledala, dakle koliko bili zanimljivi i dobri, ne mogu na listu.

Vidim, tebi je lako napisati tursku listu jer ti nisi u toku s novijim stvarima, zato si Ruse sve dupkom popunila, sve što si odgledala.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySat Mar 14, 2020 10:10 pm

Aaaaaaaaaaaa koliko kandidata za avatar oho-ho oho-ho oho-ho

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Ya4tpK1_ewM
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySun Mar 15, 2020 3:43 am

Poncha ::
Pomiješala si kruške i jabuke. lol! Glumce i likove. Serije i filmove. I nije me briga, ali u ovih pet si vjerojatno sve žive serije, koje si odgledala, i njihove parove napisala. smeh
Realno, koliko puta su Liza i Kozlovski glumili zajedno? Koliko Maks i Liza? K tome na tri od pet  mjesta su ti po dva para. Vidim, jako si odlučna što ti je drago. lol!

Ali eto, zanimljivo je vidjeti da su ti ipak kemičniji Liza i Kozlovski od Lize i Maksa.  lol!

Jbt da, sad i ja vidim. smeh Uopšte nisam razgraničila parove u serijama i parove glumce. lol!

Hmmm, aj onda da probam sad to da razgraničim. (Inače, imam malo opravdanje, Sparks i ja kad smo pravile listu, njena je prva bila izmešana, a ja nisam u tome videla ništa loše i onda sam po uzoru na nju i ja sastavila svoju lol! )

Serije:
1. Igor&Vika
2. Vlad&Daša
3. Vronski&Ana
4. Nikolaj&Anka
5. Vlad&Vera (bipolarna sam, znam lol! )

Filmovi:
1. Maks i ona plavuša
2. Kozlovski&Liza u Statusu
3. Kozlovski&Liza u Pet nevesta
4. Maks&Liza u Neću reći
5. Kozlovski sa glavnom u Ekipažu

Sami glumački parovi:
1. Stas&Ljubava / Pavel&Karina
2. Maks&Svetlana (to je ova plavuša) / Pavel&Kaća iz Mažora
3. Kozlovski&Liza
4. Maks&Liza
5. Stas&Olesja

Pa ja sam uvek govorila da su mi za mrvicu hemičniji Kozlovski i Liza, nego Maks i Liza. lol! Ali to je stvarno za mrvicu, plus dugo nisam gledala te filmove, možda mi se i promeni mišljenje.

Poncha ::
On sve svoje tetovaže nosi sa stilom. Jedan od rijetkih za kojeg tako mogu reći.

Istina. :cereeeeek:

Poncha ::
Ali stvarno nema potrebe, jer kao što vidiš - ni Sara ni ja nećemo komentirati seriju.

Kao prvo - znači ako ne komentarišeš sa Sarom, ne moraš ni sa mnom? lol!
A kao drugo - zar je stvarno toliko loša sezona?

Poncha ::
Nije da nema vijesti, vijesti ima, ali serija nije imala standardne promocije kao prethodne dvije sezone, nije imala galu i ostalih popratnih stvari. I te "promocije" nisu bile prije prikazivanja (izuzev videa koji si postavila) nego nakon. Što se tiče Cage, nijedan se fan ne može požaliti da ga u zadnje vrijeme nije vidio. Dapače. Dobili su čak i petnaesatak minuta videa s presice.

To ti kažem, treća sezona nikad nije promovisana kao prva, nije samo Protector primer za to. Pogotovo kad je Netflix u pitanju.
Ali dobro, bar nešto.

Poncha ::
Je da nisam pozornost obraćala na njenu frizuru, ali ne bih rekla da je njoj bila brijana kosa ni sad. mislilac

Da, snimili su. Po njenim riječima meni izgleda da nema pete sezone, ili bar da nje nema u njoj. Caga je na pitanje o petoj sezoni ipak ostao malčice neodređen, ali Sara i ja se nadamo da je to ipak gotovo.

Aha, pa dobro, nisam gledala 3. sezonu, a znam da jeste bila za prve dve.

Neću da vas ubijem u pojam, ali ako je ostao neodređen onda postoji velika šansa da će biti toga još. lol! Možda neće ništa da priča i da ne bi spojlovao.

Bezveze je samo što ne igra paralelno. Da npr. on radi na Protectoru, a paralelno glumi u nekoj klasičnoj turskoj seriji, ili pak snima opet nešto za internet, to bi skroz bilo ok, jer koliko god da je Protector promašena, dosadna ili serija koja nije ispunila očekivanja, Netflixova je, a to mu mnogo znači u dosta segmenata.

Poncha ::
Ja sam prilično sigurna da sam ja na nekom od mjesta pisala listu i da sam stavila 1. Femir,  a dalje ne znam. Mislim da sam bila svakako na listu stavila Silu i Borana, Zeynep i Kerema. Nemam pojma jesam li još stavljala Ezela i Eysan, Bihter i Behula ili Yamiru. Ali stvarno mislim da sam u jednom trenu to napisala.
Ako nisam tu napisala, vjerojatno mi se tad, kao ni sad, nije razbijalo glavu o ikakvim listama. Pogledaj koju stranicu poslije.  ne znam

Nema, kažem ti. Proveri. To ti je prvi topic o MC-u, period kraj maja/početak juna, pred veliko finale.

Poncha ::
Zaboravi. smeh Po ovom pitanju bih ostala suzdržana. Čisto sumnjam da se išta na listi promijenilo unatoč novim glumcima, novim partnerima i drugim serijama. Imam simpatične glumce i simpatične parove, ali u kombinacijama sa serijom nisu neponovljivi ili nisu originalni. I vrlo brzo nakon odgledanog zaboravim što sam gledala, dakle koliko bili zanimljivi i dobri, ne mogu na listu.

Vidim, tebi je lako napisati tursku listu jer ti nisi u toku s novijim stvarima, zato si Ruse sve dupkom popunila, sve što si odgledala.

Odbijaš izvršenje zapovesti?! :P lol! Tako sam i ja mogla na pitanje o Emiru i Keremu. durica
Oprašta se jedino ako znači da se lista nije promenila. lol!

smeh Dugo nisam gledala Turke, ali od ovog što sam gledala ništa nije za top listu. ne znam
Eto samo sam ZeyKer ubrala, mada su oni stariji. Jedini od novih (koje sam ja gledala) da su imali potencijala bili su Cansu i Sehrat Teoman iz Anne (totalno neiskorišćeni) i ne znam kako se glumci zovu ali Melek i Huseyin iz HS (njih su pa upropastili na pola serije da sam posle navijala da se pomiri sa ženom).

E, zapravo, bili su mi odlični Burak i Neslihan, ali KS nisam gledala kao seriju (samo njihove scene i to ne sve) i onda ne mogu da ih stavim na top listu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyMon Mar 16, 2020 5:17 pm

Kizlar, žive li ste? kisic kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyTue Mar 17, 2020 11:07 pm

Ja sam ziva, nego pocelo prolecno veliko spremanje kuce pa se visi po vratima i prozorima. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyWed Mar 18, 2020 1:28 pm

Mrs BugeVuge ::
Jbt da, sad i ja vidim. smeh Uopšte nisam razgraničila parove u serijama i parove glumce. lol!

Hmmm, aj onda da probam sad to da razgraničim. (Inače, imam malo opravdanje, Sparks i ja kad smo pravile listu, njena je prva bila izmešana, a ja nisam u tome videla ništa loše i onda sam po uzoru na nju i ja sastavila svoju lol! )

Ti si jedva dočekala da ja kažem kako si sve pomiješala pa da možeš nove tri liste napraviti. I tako si lijepo u tri kategorije sve projekte posložila. lol!

Mrs BugeVuge ::
1. Igor&Vika
2. Vlad&Daša
3. Vronski&Ana
4. Nikolaj&Anka

Ne znam kakvi su drugi parovi, ali Vronskog i Anu nikad ne bih stavila ni na kakvu listu. Ok, Maksa i Lizu da jer su kemični, ali ovo dvoje kao najdraži par nikako. Iako je prošlo vremena otkako sam odgledala seriju, i dalje je ona meni previše išla na živce i kvarila mi je njihovu ljubavnu priču. Da te unaprijed zaustavim ako pitaš kako Femir može biti na prvom mjestu, a Feriha mi dizala živce - može. Koliko god mi je Feriha dizala živce s vremena na vrijeme (nije cijelu seriju) navijala sam za njih kao par i voljela sam Emira pored nje, a ova mi je od polovice serije išla na živce i Vronskog mi je bilo žao kad je pored nje.  

I aj, bar si razdvojila Igora i Viku od Vlada i Daše.

Mrs BugeVuge ::
Sami glumački parovi:
1. Stas&Ljubava / Pavel&Karina
2. Maks&Svetlana (to je ova plavuša) / Pavel&Kaća iz Mažora
3. Kozlovski&Liza
4. Maks&Liza
5. Stas&Olesja

Samo ću se nasmijati. Neću ama baš ništa komentirati.



Nego, meni je na instagramu danas ponudilo - ovo. Vjerojatno jer sam kliknula na neki od drugih klipova, ali svejedno, da podijelim s tobom.

Mrs BugeVuge ::
Kao prvo - znači ako ne komentarišeš sa Sarom, ne moraš ni sa mnom? lol!

Kao prvo - prvo sam napisala, ali ti očito ne čitaš (što me ne čudi lol! ), da nisam mislila uopće komentirati, ali eto jesam nešto malo. Nisam komentirala ni na Sarino.

Uostalom znaš da na Cagino ne mogu izbaciti subjektivno tako da ti na to pitanje neću dati odgovor.

Mrs BugeVuge ::
Neću da vas ubijem u pojam, ali ako je ostao neodređen onda postoji velika šansa da će biti toga još. lol! Možda neće ništa da priča i da ne bi spojlovao.

Bezveze je samo što ne igra paralelno. Da npr. on radi na Protectoru, a paralelno glumi u nekoj klasičnoj turskoj seriji, ili pak snima opet nešto za internet, to bi skroz bilo ok, jer koliko god da je Protector promašena, dosadna ili serija koja nije ispunila očekivanja, Netflixova je, a to mu mnogo znači u dosta segmenata.

Cagi je ponekad drugo ime Neodređeni. lol! Ne samo po pitanju ovog odgovora, nego općenito intervjua u cjelini. Prva stvar koju je meni Sara napisala je bilo da Caga nije rekao ništa značajno ni išta određeno.
On je samo rekao kako je. Četvrtu sezonu (koju sam spojlala dok se snimala) je već ionako odradio. U slučaju i da postoji peta sezona ona još nije ni odobrena, po tome scenarija ni nema.

Ali Caga nije kao drugi. Bar nije dosad bio.

Mrs BugeVuge ::
Nema, kažem ti. Proveri. To ti je prvi topic o MC-u, period kraj maja/početak juna, pred veliko finale.

mislilac Nisam tražila, vjerujem ti na riječ. A onda jedino da nisam obrisala taj komentar.

Mrs BugeVuge ::
Odbijaš izvršenje zapovesti?! :P lol! Tako sam i ja mogla na pitanje o Emiru i Keremu. durica
Oprašta se jedino ako znači da se lista nije promenila. lol!

Odbijam. lol! Ti si pitanje o Emiru i Keremu i usporedbu s Rusima jedva dočekala. I još si lijepo rekla - eto tebi Emira, ja ću onda Kerema. Kao, bila si još i dobronamjerna, ali u principu tebi više pašu tipovi poput Kerema. :P

Kao što rekoh. Iako mi ima mnogo likova i parova koji su mi dragi (uostalom, uglavnom i gledam serije u kojima su mi parovi dragi), njihova priča nije takva da me nakon gledanja opet dobije na repriziranje. A i da me dobije, nisu originalni ili je serija usrana pa mi je priča njihova isto ostala glupa. Daleko od toga da danas nema dobrih parova i kemije među glumcima, ali tema serije, karakter nekog lika, neoriginalnost ili glupi scenarij ih nije napravo ni po čemu posebnima. :JaBihMoglaBitiPolitičar: lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyWed Mar 18, 2020 10:16 pm

Oko cega se vas dve raspravljate i zasto Poncha ulazi u politiku? lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyWed Mar 18, 2020 10:17 pm

Ovi Turci nisu normalni, ceo svet je stao, samo oni nikako da obustave snimanje serija.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySun Mar 22, 2020 1:01 pm

Veronika, u slučaju da čitaš samo ću kratko napisati. Nadam se da si dobro.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySun Mar 22, 2020 1:03 pm

Ipak su mnoge serije stopirane. Ali dio mi njih stvarno nije jasan.


Sara Ulusoy ::
Oko cega se vas dve raspravljate i zasto Poncha ulazi u politiku? lol!

Ma ona hoće da ja pravim liste. smeh A ja se vješto, kao i političari, izvlačim. lol!
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyMon Mar 23, 2020 11:40 pm

Poncha ::
Veronika, u slučaju da čitaš samo ću kratko napisati. Nadam se da si dobro.

Dobro sam,sve je ok.Danas sve izgleda kao ružan san,više i ne trzamo
na ove lagane.


kisic tebi i curama ,čuvajte se.




Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyTue Mar 24, 2020 4:06 pm

Nikako da vam se javim, a prva sam pitala jel' ste dobro. grupni zagrljaj

Nedostajete mi, kizlar, i izvinite što ništa ne pišem ovih par dana. Sizi seviyorum. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyTue Mar 24, 2020 4:07 pm

A kad sam već ovde, da "obradujem" Ponchitu. lol!
Kaća iz Mažora potvrdila učestvovanje u 4-oj sezoni. lol!

A pazi mene da te obradujem, kao da i ti gledaš seriju. smeh Doduše, kao i da gledaš. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyTue Mar 24, 2020 4:27 pm

I naravno, samo sam čekala kad će se ona javno oglasiti povodom razvoda. rolleyes Jel' zna neko gde mogu da unajmim nekog ubicu, neke ljude stvarno zakonom treba kažnjavati zbog dugog jezika. aurika

Za mene je brak svetinja. Naš odnos je došao dotle, da je vreme da se rastajemo. Prestali smo da razumemo jedno drugo. Odlučili smo da je najpametnije rastati se na vreme, dok smo još u normalnim odnosima, kako bismo ostali normalni roditelji svojoj deci. Želimo tihi i spokojni razvod. Ne svađamo se, ne objašnjavamo se. Želim da sačuvamo poštovanje jedno prema drugom jer smo ipak poklonili jedno drugom dosta vremena, porodicu, emocije.
Nismo se obraćali za pomoć specijalistima. Paša ne voli mnogo psihologe. Ne veruje u to sve. Došli smo do tog momenta da ako već neko treba da ide psihologu, to je on. I neka se sam razračuna sa sobom gde je i šta zeznuo, a onda ću ja sa njim razgovarati. Generalno ne želim više da spašavam ovaj brak. Ne vidim smisao.
Postoje razlozi o kojima neću da pričam, jer ne želim ništa loše da kažem o Paši. Ne želim da njegova deca jednom o njemu pročitaju nešto loše. Zato ne želim da govorim o tome, što bi moglo da mu povredi reputaciju.
Ne isključujem mogućnost da se razvedemo, a nakon 5 godina ponovo sastavimo i venčamo. Šta fali. Zaista ga ludo volim i mislim da ću ga voleti celog života. On je važna osoba u mom životu. Neponovljivi romantičar. Baš je po mom ukusu. Volim takve huligane.
Ne znam... Možda on prvi stupi u odnose i onda... Čini mi se, nekad da bi nešto dobio, moraš do kraja nešto da izgubiš. Ne isključujem mogućnost da opet budemo zajedno, ali ne uskoro.


Ne znam, možda sam ja pristrasna, ali kad ovo čitam imam osećaj kao da je bipolarna, toliko joj se smenjuju emocije i kontradiktorna je, samoj sebi skače u usta.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyWed Mar 25, 2020 2:27 pm

Veronika ::


Dobro sam,sve je ok.Danas sve izgleda kao ružan san,više i ne trzamo
na ove lagane.


kisic tebi i curama ,čuvajte se.


kisic
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyWed Mar 25, 2020 2:35 pm

Mrs BugeVuge ::
Nikako da vam se javim, a prva sam pitala jel' ste dobro. grupni zagrljaj

Nedostajete mi, kizlar, i izvinite što ništa ne pišem ovih par dana. Sizi seviyorum. <3

Kiiiiz, i ti nama. kisic Ali vidiš i sama da smo svi raštrkani.

Mrs BugeVuge ::
A kad sam već ovde, da "obradujem" Ponchitu. lol!
Kaća iz Mažora potvrdila učestvovanje u 4-oj sezoni. lol!

A pazi mene da te obradujem, kao da i ti gledaš seriju. smeh Doduše, kao i da gledaš. kisic

E baš si me 'obradovala'. Što će ona u seriji?! Amaaaan. Glupača.

Ali bilo je za očekivati.

Mrs BugeVuge ::
I naravno, samo sam čekala kad će se ona javno oglasiti povodom razvoda. rolleyes

Ako mene pitaš, a pitaš čim si mi stavila da pročitam lol!, ovo je isto ono što piše i u pjesmi. Znači da smo pjesmu dobro shvatile i ti i ja. Uostalom, već smo sve prokomentirale.

Ja sam ti lijepo rekla odmah da se osjeća krivnja i na Pavelu, dok si ti govorila da je ona nešto zeznula. Ali direktno ga je okrivila, a kao nije htjela. Hm...
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyWed Mar 25, 2020 7:34 pm

Poncha ::
Kiiiiz, i ti nama. kisic Ali vidiš i sama da smo svi raštrkani.

<3

Poncha ::

E baš si me 'obradovala'. Što će ona u seriji?! Amaaaan. Glupača.

Ali bilo je za očekivati.

smeh  smeh  smeh

Ne znam, ne znam koliko im je potrebna. Da li samo na kratko, da okončaju to sa njom do kraja, mada opet dosta likova je povezano s njom...

Poncha ::
Ako mene pitaš, a pitaš čim si mi stavila da pročitam lol!, ovo je isto ono što piše i u pjesmi. Znači da smo pjesmu dobro shvatile i ti i ja. Uostalom, već smo sve prokomentirale.

Ja sam ti lijepo rekla odmah da se osjeća krivnja i na Pavelu, dok si ti govorila da je ona nešto zeznula. Ali direktno ga je okrivila, a kao nije htjela. Hm...

Pa jeste zapravo isto.

Ja ne znam zbog čega sam više poželela da je ubijem, da li zbog tog komentara kao Neću ništa loše da pričam o njemu, ali znajte da je on kriv, on treba da ide kod psihologa, on treba da se opameti... Jako nisko i jadno.flop Da ga je javno popljuvala više bih je cenila, nego ovo pljuvanje nafinjaka.flop  Ili ovo na kraju da ipak postoji šansa da se opet pomire. lol! Ženo, završi više sa tim. aurika
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Mar 26, 2020 12:47 pm

Pa kažem ti da je isto što i u pjesmi. Nisam očekivala da će poslije pjesme još pisati. Kao da pjesma nije dovoljna. A ovo što je napravila je nisko. Što kažeš, možda bi bilo bolje da ga je otvoreno popljuvala.

Napisala je tako, tako je i u pjesmi. Pomirila bi se ona da on poduzme nešto.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySat Mar 28, 2020 2:45 am

I još jednom - kakav je ovaj Urgant car! naklon
Gostovala Agata kod njega, došli do čuvene teme i tu Agata kaže kako je odlučila da ne menja Pavelovo prezime u ličnoj karti.
U: Znači ostavljaš njegovo prezime?
A: Da.
U: Čekaj, a tetovažu si promenila? naklon smeh naklon

Komentari su mi hit, naravno da su podeljeni, jedna grupa govori kako je procvetala od kako se razvela i verovatno je Pavel sputavao, a druga grupa kaže Dakle, trebalo je da se razvedu kako bi Urgant imao povod da je zove u svoju emisiju. lol!

Inače, mnogo me nervira ovih par dana. Juče je ponovo postavila objavu sa novom pesmom. rolleyes Kod Urganta je npr. bila vidno histerična, sve vreme se trudila da glumi kako ne gostuje prvi put nego 1000. put i kako je megaopuštena i zabavna. Prva ona je i pokrenula temu oko razvoda, nešto su se zezali oko praćenja njenog vloga i Urgant kaže Ja nikad ne lažem, na šta je onda momentalno odgovorila "kroz šalu" To je govorio i moj muž. rolleyes Žena na svakom polju jedva čeka da pokrene tu temu, kao da nema ničeg drugog zanimljivog u njenom životu.
Ne znam, to je Agata, ja je nikad nisam pratila, a sad sam prinuđena da je pratim zbog toga što me zanima sve u vezi sa tom temom i onda čitam svaki dan njene gluposti koje svuda iskaču i onda se bezveze nerviram. Možda je najbolje da je blokiram, po cenu da budem uskraćena za novosti.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySat Mar 28, 2020 2:55 am

Poncha ::
Pa kažem ti da je isto što i u pjesmi. Nisam očekivala da će poslije pjesme još pisati. Kao da pjesma nije dovoljna. A ovo što je napravila je nisko. Što kažeš, možda bi bilo bolje da ga je otvoreno popljuvala.

Napisala je tako, tako je i u pjesmi. Pomirila bi se ona da on poduzme nešto.

Ništa joj nije dovoljno. Baš je neko to lepo zapazio, koliko Pavel ignoriše sve oko toga, toliko ona ne može da se kontroliše, prosto je to jače od nje.
Ali ništa joj nije opravdanje za ovakvo ponašanje, koliko ljudi se razvelo, koliko veza se pokidalo, pa su svi preživeli i niko nije imao stalnu potrebu da priča o tome. Aj razumem imaš potrebu, pa pričaš sa drugaricama, psihologom, fanovima, ali prvo moliš novinare da ne uznemiravaju, a onda gostuješ u najgledanijoj emisiji u Rusiji i sama pokrećeš tu temu. sule2
Opet da se vratim na gostovanje kod Urganta, taman joj je rekao Dobro, nećemo više o tome, svakako svaka vam čast oboma, uz razvod ste uspeli da očuvate dobar odnos jedno prema drugom... tek će ona Polako sa tim, tek smo na početku. o Boze dosadno

To i ja mislim, mnogi to misle. Inicijativa je definitivno na Pavelu, sutra da se pokoleba opet bi bilo Zagrlili smo se i shvatili da ne možemo jedno bez drugog. rolleyes
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySat Mar 28, 2020 3:00 am

Inače, gledala sam svoje stare klipove tokom moje "slavne ere" na yt-u i ovaj je definitivno jedan od najboljih koje sam ikad napravila. Šteta što tad nisam umela lepo da skidam scene, pa nije bolji kvalitet.



Nešto mi se gledaju BiBići. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 3 of 28Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: