Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptySat Sep 12, 2020 4:56 am

Poncha ::
Čekaj ti. Znači, ne možeš izdvojiti scene. lol! da si izdvojila, čudila bih se. :P

Reći ću Sari da pročita.

Kao prvo, počela sam od pola 4 da sastavljam listu za seriju i za E&E, bila sam na završetku malopre i onda mi je zabagovao komp i otišlo je sve. placljivko
A kao drugo, za seriju sam uspela da izdvojim jedva top 15 i to pored još nekoliko scena, a za E&E isto jedva top 15, tako da pitanje je i da sam objavila da li bi se usrećila. lol!

Reci joj obavezno i neka dođe sa komentarom, zanima me koji će joj se najviše dopasti. Tipujem ili prvi, ili treći. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptySat Sep 12, 2020 5:15 am

Poncha ::
A tako, gecmis olusn! lol! Važniji ti je Ezel od mene, da ja brojim sad dane kao ti meni nekidan...  lol!

Naravno da se šalim. Znam kako je kad te ista serija uništi više puta. placljivko

Ahahahahah, došla maca na vratanca. lol!

Raspala sam se Ponchita. suze A potrefilo se da je i Sparks odgledala u isto vreme i obe smo tešile jedna drugu. placljivko

POncha ::
Ovo je sve što ima veze s Cagom. Usput, ja trebam reći da sam ista Dicle, a pomalo imam i ove Meral u sebi.  lol!

Guzel, ama yetmez. lol!
Jel' ste vas dve bile zadovoljne? Aj da ne mračim ako jeste. lol!

Ista Dicle? wow U kom smislu?

Poncha ::

Iskreno, kad sam vidjela koliko će gostiju biti u epizodi, odmah sam mislila da neće njega biti previše, u principu odmah smo po svemu vidjele da će biti sve u kolibi s Cagom. A kad sam vidjela da idu na promociju filma, plus koji savjet Barisu (liku), bilo mi je i više nego jasno s kojim je ciljem Caga u epizodi. Ali sviđa mi se kako su ovo izveli. :cereeeeek: Inače je bila donekle tajna oko Caginog filma, mislim da su namjerno ostavili tako tajanstveno da naprave bum s ovom epizodom. Na njihovu žalost, fanovi i ovi slučajni prolaznici su otkrili Cagin izgled prije nego je epizoda bila pa smo znali da je izgled za film. Doduše, vidjet ćemo kad će se Caga ošišati.
 

Fanovi uvek pokvare iznenađenje, ne moš' pa to ti je. smeh
Btw, ja sam definitivno rešila da se okanem praćenja seta. Upropastiće mi svu romantiku i uživanje.

Fora bi bila da se pojavi na premijeri filma sa još većom bradom od ove. lol! (Tamam tamam sustum smeh )

Poncha ::
Usput, imaju čar i te scene kad se Caga spominje i kako se dolazi do njega.  naklon  :cereeeeek:


Dobro da, ovo mi je jasno, vas dve već gledate seriju i u epizodi ste ga očekivale pa vam je to samo podgrevalo uzbuđenje. Ja nisam u priči, a dobila sam scene na gotovo, pa sam odmah gledala kad će Caga.

Poncha ::
Imaš preveden nastavak već na YT. Ukucaj Pozovi mog menadžera 3. epizoda (ne znam koji je dio, mislim 4.). Za prvu ruku. Ali meni nijedan prijevod nije kao Sarin jer se meni, ovako neukoj, čini da ima neki propust, da nije to to (ili ja nešto drugo čujem facepalm ). Ali stavit ću ti i Sarin ako dobijem odobrenje kad prevede.  lol! Mislim da je u nekoj gužvi. Ja mislim da ga na turskom već znam.

Upravo to, znam te prevode, izostave neku reč, neku pogrešno prevedu... Ne mogu da se porede sa Sarinim prevodima.

Poncha ::
Ma nije strašno uopće.

Kosa je njegova lijepa jer je kvalitetna, ali meni je isto još ljepši bez nje.  lol! Mislim s kraćom.

Glas mu je nenad...  <3

A meni..

Slažem se, ali i ova dužina mu je fina. Kao Kivo u AiM.

Aj sad dovrši. :P

Poncha ::
Aman nikako. lol!

Bolje da nismo, inan bana. Što će se svijet čuditi. lol!

Nećete sa mnom ni to da podelite. tuzni
Kakva su bre ovo izdvajanja, vidi se da vam dugo nisam udarala diktaturu. lol!

Poncha ::
Ajde da ovako ljudski kažem da sam razočarana, možda malo pretjerana riječ, ali ne znam što drugo reći. Ali zapravo, tko sam ja da budem razočarana? Uostalom, to je njegov život s kojim ja nemam nikakve veze, a i da imam opet ne bih trebala biti razočarana. Ali nekako, po ovome kako ispada, dođe kao da je on prevario/varao Olgu dok je ona bila trudna. Svakako, nemam pojma kakav je odnos među njima pa eto.
Nemam ja što prihvatiti ili ne prihvatiti. Tako je, kako je. Ako nije s Olgom, nije s njom, s drugom je.
Bilo bi jadno da je zbog filma i reklame. To bi bilo jadno da jadnije ne može. I ne liči mi na Kozlovskog da bi se reklamirao.

Evo vjeruj mi ne znam, samo znam da je meni Kozlovski i Bodrum nekako povezani. Ne znam jesam li ja na neku njegovu sliku naletjela dok sam stalkala Cagu ili što, ali nisi me nimalo iznenadila kad si spomenula Bodrum. Zbilja nisi. A kako znam, nemam pojma. mislilac  Ne lažem ti, nemam razloga. Pokušavam se sjetiti, ali ne ide mi. Nikako. Ako sam slučajno naišla na neku njegovu sliku baš mi je žao da ti nisam okačila, vjerojatno nisam jer mi nije bio toliko aktualan, da je Pavel bio sigurno bih. A čak mi zvoni da je tako nešto bilo u pitanju, jer baš mislim da sam vidjela neku sliku Kozlovskog u Turskoj. Oprosti, stvarno ne znam. Jedino što znam da mi je poznato. A možda sam ga i sanjala. smeh

E ovo su situacije kad je loše što neki glumci kriju svoj RL kao zmija noge, recimo da smo mi sad upoznatiji sa svim događajima lakše bismo ga shvatili. lol! Zamisli još kako je njegovim fanovima, našli su se u nebranom grožđu, branili bi ga, a nemaju na osnovu čega. smeh

Slažem se da je to samo njegov život i suštinski nema tu niko drugi da bude ili ne bude razočaran, tako je kako je, ali da, po svemu sudeći on je prevario/varao Olgicu dok je ona nosila njihovo dete. Ili malo pre toga.
Ne znam šta da kažem, prva ja ne mogu ništa da kažem u njegovu odbranu. U suštini i nemam neku potrebu da ga branim, kao prvo on nije osoba koja bi se branila niti bi ikako komentarisala svoje postupke, a kao drugo nema šta da se tu brani. U kakvom su sad njih dvoje odnosu ja ne znam, glupo je uopšte spomenuti, ali prate se i dalje na instagramu, on njoj lajkuje svaku sliku, ona njemu ništa. I ona se nije vraćala u Rusiju od prošle godine, tačno tad kad je otišla u Njujork. Pretpostavljam da su u korektnim odnosima čim je u međuvremenu otišao na njen porođaj, ali kako će na dalje uskladiti brigu o detetu nemam pojma, ona izgleda nema nameru da se vraća u Rusiju.

Zbog filma i reklame nije, to uopšte ne ide uz Kozlovskog. U međuvremenu se oglasio kratkom izjavom da je ovo što sad novinari rade pre svega nepoštovanje prema njegovim bližnjima, tako da... Mislim, on nikad nije svoju popularnost koristio da reklamira i jedan film dosad.

Ali meni je najsmešnije da je cela ova priča uspešno bila skrivana godinu dana od cele Rusije, ode čovek na par dana u Tursku i sve procuri i sve se otkrije. lol!  naklon  smeh

Inače, jedna zanimljivost: juče je njegovo i Lizino pozorište otvorilo novu sezonu, svake godine Liza objavljuje sliku sa kolegama povodom toga i svake godine je Kozlovski na njoj - ovaj put ga nema ni na jednoj slici. lol!

Poncha ::
Sus be, kiz... Bolje ti je. Samo nered praviš ovim svojima.  lol!

Bitan ti je, naravno da ti je bitan, ali ne za tebe, nego ovako.  lol!

Opet si se nakupila projekata za gledanje.

smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh

Aynen oyle. lol!

Oktobar će baš biti prepun. jao

Poncha ::

Pa onda mi nije zgodno pisati i gifove raditi.

Yok, yok, ne može. Mislila sam ti, ali ne može. smeh Em smo komentirale neke komentare s twittera smeh , em smo komentirale događaje iz serije, em smo kukale kad će Caga, em mi je Sara nešto prevodila. Trač partija.

durica  durica  durica

Poncha ::
Zato što je spominjanje brade i kose dizanje živaca i namjerno provociranje. lol! Isto kao i debljina, iako smo ustanovili da debeo nije.

Ja trebam i želim pohvaliti svih po redu. Ay yapim, OGM produkciju, Netflix, Engina, Cagu, Bilgina, scenariste, sve one koji su pridonijeli ovom nastavku serije. Mislim da su točno tempirali i odlično najavili film, objasnili Caginu bradu i objavili gdje će film biti prikazan. To je sve odrađeno  topić.

A to. smeh Ozur dilerim, nisam ni primetila. lol!

Profesionalno i na nivou. topić

Poncha ::
Ma kakvi Caga okačiti. On ne kači. Sad njegov ujak kači na FB privatne slike s Cagom.

smeh

Poncha ::

E vidiš, ovo sam znala. :P smeh

A je li, onda ne čudi da te Denver privlači. lol!

Baš sam danas razmišljala o njemu, uopšte ne znam kako i na šta me je toliko kupio, ali totalno me je kupio. :cereeeeek:

Ali ja toga uopšte nisam bila svesna do tog sna! smeh

Poncha ::
Ja ne volim sinkronizaciju serija, ne sviđa mi se. I nije Pavel Pavel u punom sjaju ovako, ni Sokol.

Apsolutno se slažem, glupo je maksimalno. Ali eto bi mi simpatično, smešno tačnije. Zašto Igor? smeh Šta, Sokolovski im je previše teško za izgovor? lol! Nemaju ekvivalenta ruskom izrazu mažor?.. facepalm
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptySat Sep 12, 2020 5:28 am

<3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Ezel-ve-esyan-ezel-26567080-300-270
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptySat Sep 12, 2020 5:56 am

Ajme, ja nisam ni videla da su ovo postavili. <3 <3 <3

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptySat Sep 12, 2020 10:02 pm

Mrs BugeVuge ::
Izbacila je Sreda neke slike sa seta Mažora 3 koje dosad nisu bile, baš su dobre, pa moram da podelim.

Znači, ovako. Ja Kaću ne volim, a ove druge slike su tužne i onda nemam što izabrati. Ah, da, imam. Pavel i Karina na prvoj probi za Mažora 1. :cereeeeek:

Mrs BugeVuge ::
Šteta što se on ne vidi na drugoj.  

Slažem se.

Mrs BugeVuge ::
Kao prvo, počela sam od pola 4 da sastavljam listu za seriju i za E&E, bila sam na završetku malopre i onda mi je zabagovao komp i otišlo je sve. placljivko
A kao drugo, za seriju sam uspela da izdvojim jedva top 15 i to pored još nekoliko scena, a za E&E isto jedva top 15, tako da pitanje je i da sam objavila da li bi se usrećila. lol!

Reci joj obavezno i neka dođe sa komentarom, zanima me koji će joj se najviše dopasti. Tipujem ili prvi, ili treći. smeh  

Yok, yok. Ne može tako, prekoračila si dozvoljene okvire. lol!

Rekla sam joj samo da dođe jer si ostavila nešto za nju iz Ezela. Obećala je da hoće, ali računaj da je u nekoj gužvi, nije ni na twitteru.

Mrs BugeVuge ::
Ahahahahah, došla maca na vratanca. lol!

Raspala sam se Ponchita. suze A potrefilo se da je i Sparks odgledala u isto vreme i obe smo tešile jedna drugu. placljivko

:P

Najljepše je kad gledaš seriju pa, razveselila te ili uništila, imaš s kim podijeliti osjećaje. Tako da mislim da ste u pravo vrijeme odgledale. I neka ste.

Mrs BugeVuge ::
Guzel, ama yetmez. lol!
Jel' ste vas dve bile zadovoljne? Aj da ne mračim ako jeste. lol!

Ista Dicle? wow U kom smislu?

Bence bu yeterli. lol! Zbilja, s obzirom na sve, mislim da je ovoliko Cage bilo dovoljno. Ma da i cijeli nastavak bio samo on, opet bi bilo malo, ali s ovom količinom mislim da su postigli ono što su naumili a da ništa ne otkriju i da zainteresiraju narod. Jako su lijepo uklopili Cagu u seriju, Cagu sa samim sobom, Cagu u odnosu na ulogu koju treba iznijeti, Cagin savjet Barisu, Cagin život iza onog što vidimo (scenaristima hic nije bilo teško  smeh ) s jako dobrim riječima koje je izgovorio.

Mislim da je Sara manje od mene zadovoljna minutažom Cage. Da se ne lažemo, i ja sam kukala i kad će Caga i koliko ga ima, ali kad sam pogledala cijelu epizodu i značnje pojavljivanja Cage, zaključila sam da je ovoliko Cage dovoljno da naprave ono što su željeli njegovim pojavljivanjem, da svi budu zadovoljni i da Cagini fanovi napokon dobiju neke informacije.

Ako misliš na izgled, ni približno. U načinu ophođenja s Cagom. ;)

Mrs BugeVuge ::
Fanovi uvek pokvare iznenađenje, ne moš' pa to ti je. smeh
Btw, ja sam definitivno rešila da se okanem praćenja seta. Upropastiće mi svu romantiku i uživanje.

Fora bi bila da se pojavi na premijeri filma sa još većom bradom od ove. lol! (Tamam tamam sustum smeh )  

A sad pokvare je možda malo teška riječ, jer meni nisu ništa pokvarili. Ali pomrsili su vjerojatno planove seriji jer smo već prije znali da je to zbog filma. Eto, sad su samo ovi što sumnjaju potvrdili. lol!

smeh
S obzirom na to da je na Netflixu film ne znam ima li tu ikakve premijere. mislilac Nemam pojma kako to ide, nisam ja s Netflixom na ti. Ali možda bude koja konferencija ili nešto slično pa tu dobije biti priliku biti u ovakvom izdanju. Ja, eto, voljela bih ili očekujem, ne znam ni sama, nešto, neki foto/video materijal vezan za promociju filma. ne znam

Mrs BugeVuge ::
Dobro da, ovo mi je jasno, vas dve već gledate seriju i u epizodi ste ga očekivale pa vam je to samo podgrevalo uzbuđenje. Ja nisam u priči, a dobila sam scene na gotovo, pa sam odmah gledala kad će Caga.

A nije baš tako. Kad smo znali da je Caga u epizodi radnja nam nije bila previše interesantna i samo smo se pitale kad će Caga i koliko dugo će ga Dicle tražiti. lol!

Mrs BugeVuge ::
Upravo to, znam te prevode, izostave neku reč, neku pogrešno prevedu... Ne mogu da se porede sa Sarinim prevodima.

Mislim, ja sam zahvalna bilo kakvom prijevodu jer bar potvrdim jesam li u pravu, puno je lakše gledati i slično. Ali ne volim kad vidim da se moj prijevod ne poklapa s prijevodom kojeg pročitam. Budu sitnice u pitanju, a kad je Caga u pitanju ne volim kad sitnice čine razliku. Ne znam kužiš li me. Inače, volim gledati prevedene serije i uvijek sam zahvalna na trudu ljudima koji to rade, pogotovo kad besplatno dijele prijevode. naklon To je veliki napor.

Mrs BugeVuge ::

Aj sad dovrši. :P

Ako ti ne znaš što sam htjela napisati, ja ću napisati. Soz. I neću muljati. Ama, prisegni na Pavela da da ne znaš nastavak riječi. lol!

Mrs BugeVuge ::
Nećete sa mnom ni to da podelite. tuzni
Kakva su bre ovo izdvajanja, vidi se da vam dugo nisam udarala diktaturu. lol!  

A što da dijelimo. Ne bi bila u toku, ne znaš ni koga smo komentirale, ne poznaješ te ljude, nisi odgledala seriju pa ne znaš spojlere.
Zar ne vidiš koliko sam željela s tobom podijeliti kad sam došla ovdje i pisala poduži komentar? durica lol!

Tko mi priča o izdvajanju. smeh

Mrs BugeVuge ::
E ovo su situacije kad je loše što neki glumci kriju svoj RL kao zmija noge, recimo da smo mi sad upoznatiji sa svim događajima lakše bismo ga shvatili. lol! Zamisli još kako je njegovim fanovima, našli su se u nebranom grožđu, branili bi ga, a nemaju na osnovu čega. smeh

Slažem se da je to samo njegov život i suštinski nema tu niko drugi da bude ili ne bude razočaran, tako je kako je, ali da, po svemu sudeći on je prevario/varao Olgicu dok je ona nosila njihovo dete. Ili malo pre toga.
Ne znam šta da kažem, prva ja ne mogu ništa da kažem u njegovu odbranu. U suštini i nemam neku potrebu da ga branim, kao prvo on nije osoba koja bi se branila niti bi ikako komentarisala svoje postupke, a kao drugo nema šta da se tu brani. U kakvom su sad njih dvoje odnosu ja ne znam, glupo je uopšte spomenuti, ali prate se i dalje na instagramu, on njoj lajkuje svaku sliku, ona njemu ništa. I ona se nije vraćala u Rusiju od prošle godine, tačno tad kad je otišla u Njujork. Pretpostavljam da su u korektnim odnosima čim je u međuvremenu otišao na njen porođaj, ali kako će na dalje uskladiti brigu o detetu nemam pojma, ona izgleda nema nameru da se vraća u Rusiju.

Zbog filma i reklame nije, to uopšte ne ide uz Kozlovskog. U međuvremenu se oglasio kratkom izjavom da je ovo što sad novinari rade pre svega nepoštovanje prema njegovim bližnjima, tako da... Mislim, on nikad nije svoju popularnost koristio da reklamira i jedan film dosad.

Da sam ja njegov fan, ja bih našla način da njega obranim. Nema se što tu braniti. Iz nekog razloga on i Olga nisu uplovili u bračnu luku prije dolaska bebe. Fanovi ni itko njima nebitan ne zna ništa o njihovom privatnom životu, vezi i kakva ona je. Svi samo zamišljaju i stvaraju neke ideale.

A što može drugo reći. Nepoštivanje je kako god okreneš.

Mrs BugeVuge ::
Ali meni je najsmešnije da je cela ova priča uspešno bila skrivana godinu dana od cele Rusije, ode čovek na par dana u Tursku i sve procuri i sve se otkrije. lol!  naklon  smeh

Inače, jedna zanimljivost: juče je njegovo i Lizino pozorište otvorilo novu sezonu, svake godine Liza objavljuje sliku sa kolegama povodom toga i svake godine je Kozlovski na njoj - ovaj put ga nema ni na jednoj slici. lol!

Možda jer u Turskoj nisu očekivali fanove. mislilac A ono pola Rusije na ljetovanju u Turskoj.

Evo već dva dana ja razbijam glavu gdje sam to vidjela. Djelujem sama sebi luda, ne mogu se sjetiti, ali prilično sam sigurna negdje usput jer, ako mi ti nisi spomenula njega, nemam gdje drugog išta čuti o Kozlovskom nego slučajno nabasati na njega. Djeluje mi da sam vidjela neku sliku na jahti/uz more i da je bio njegovo ime na slici. Čak da sam se ja tada pitala koji k on u Turskoj. Žao mi je samo što ti to nisam okačila ako sam vidjela. Da je bio Pavel, vjerojatno bih drugačije reagirala.

Što hoćeš reći? Okrenula mu Liza leđa ili je napustio to kazalište? Ne glumi više s njom?

Mrs BugeVuge ::

Ali ja toga uopšte nisam bila svesna do tog sna! smeh

A čekaj, ako sliči na Denvera, sliči li onda i na Pavela?  :P Smijem li te pitati jesi li preboljela toga.  lol! Vidiš da se jadan bori s Denverom.

Mrs BugeVuge ::
Apsolutno se slažem, glupo je maksimalno. Ali eto bi mi simpatično, smešno tačnije. Zašto Igor? smeh Šta, Sokolovski im je previše teško za izgovor? lol! Nemaju ekvivalenta ruskom izrazu mažor?.. facepalm  

Ne vjerujem da je teško, ali manje ruski zvuči.  lol!

Ne znam za prijevod.

Mrs BugeVuge ::
https://2img.net/h/images5.fanpop.com/image/photos/26500000/ezel-ve-esyan-ezel-26567080-300-270.png

Ne bi da snimaju u doba korone pa drže distancu.  lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptySun Sep 13, 2020 5:49 pm

Poncha ::
Znači, ovako. Ja Kaću ne volim, a ove druge slike su tužne i onda nemam što izabrati. Ah, da, imam. Pavel i Karina na prvoj probi za Mažora 1. :cereeeeek:

Svakako najlepša slika. :cereeeeek:

Poncha ::
Yok, yok. Ne može tako, prekoračila si dozvoljene okvire. lol!

Rekla sam joj samo da dođe jer si ostavila nešto za nju iz Ezela. Obećala je da hoće, ali računaj da je u nekoj gužvi, nije ni na twitteru.

Ama yapamadim drugačije. smeh Samo na yt stranici Ezela je izdvojeno skoro sat vremena unutulmaz sahneleri, pa ti vidi. lol!

Guzel. kisic

Poncha ::
Bence bu yeterli. lol! Zbilja, s obzirom na sve, mislim da je ovoliko Cage bilo dovoljno. Ma da i cijeli nastavak bio samo on, opet bi bilo malo, ali s ovom količinom mislim da su postigli ono što su naumili a da ništa ne otkriju i da zainteresiraju narod. Jako su lijepo uklopili Cagu u seriju, Cagu sa samim sobom, Cagu u odnosu na ulogu koju treba iznijeti, Cagin savjet Barisu, Cagin život iza onog što vidimo (scenaristima hic nije bilo teško  smeh ) s jako dobrim riječima koje je izgovorio.

Mislim da je Sara manje od mene zadovoljna minutažom Cage. Da se ne lažemo, i ja sam kukala i kad će Caga i koliko ga ima, ali kad sam pogledala cijelu epizodu i značnje pojavljivanja Cage, zaključila sam da je ovoliko Cage dovoljno da naprave ono što su željeli njegovim pojavljivanjem, da svi budu zadovoljni i da Cagini fanovi napokon dobiju neke informacije.

Ako misliš na izgled, ni približno. U načinu ophođenja s Cagom. ;)


Zapravo, kad malo bolje razmislim, u pravu si. Za ono šta su nameravali, ovo im je bilo taman.
Čovek se pojavi na 5 minuta i pokupi svu pažnju, suštinu epizode i svu energiju usmeri na sebe. naklon A pazi mene, pričam kao da sam gledala epizodu. smeh Ali mislim da sam svakako u pravu, jer mu ovo nije prvi put.

Nisam ni mislila na izgled, nego me je zanimalo u kom tačnu odnosu, pošto ja ne gledam celu seriju i onda nisam upoznata sa njenim likom. Samo po ovom što sam videla, deluje mi slatko.

Poncha ::
A sad pokvare je možda malo teška riječ, jer meni nisu ništa pokvarili. Ali pomrsili su vjerojatno planove seriji jer smo već prije znali da je to zbog filma. Eto, sad su samo ovi što sumnjaju potvrdili. lol!

smeh
S obzirom na to da je na Netflixu film ne znam ima li tu ikakve premijere. mislilac Nemam pojma kako to ide, nisam ja s Netflixom na ti. Ali možda bude koja konferencija ili nešto slično pa tu dobije biti priliku biti u ovakvom izdanju. Ja, eto, voljela bih ili očekujem, ne znam ni sama, nešto, neki foto/video materijal vezan za promociju filma. ne znam

Meni su vala štošta pokvarili, pa to bes progovara iz mene. smeh
Svakako je izraz pomrsili planove daleko prikladniji i bolji.

Uf, ne znam iskreno, pitaću Sparks. Generalno ne pratim filmove na Netflixu, ako sam jedan odgledala. mislilac Ali npr. Once upon a time in Hollywood je sad na HBO, a imao je klasičnu premijeru. ne znam

Poncha ::
A nije baš tako. Kad smo znali da je Caga u epizodi radnja nam nije bila previše interesantna i samo smo se pitale kad će Caga i koliko dugo će ga Dicle tražiti. lol!

E to mogu misliti. smeh

Poncha ::
Mislim, ja sam zahvalna bilo kakvom prijevodu jer bar potvrdim jesam li u pravu, puno je lakše gledati i slično. Ali ne volim kad vidim da se moj prijevod ne poklapa s prijevodom kojeg pročitam. Budu sitnice u pitanju, a kad je Caga u pitanju ne volim kad sitnice čine razliku. Ne znam kužiš li me. Inače, volim gledati prevedene serije i uvijek sam zahvalna na trudu ljudima koji to rade, pogotovo kad besplatno dijele prijevode. naklon To je veliki napor.

Svaka čast stvarno svim ljudima koji izbacuju prevode, još besplatne, to im se stvarno mora priznati. Ali često ti prevodi budu onako, malo lošiji i onda lično nekad mislim da je bolje i ne izbacivati takve prevode, nego sačekati neki bolji, nego ovako.
Svakako razumem šta ti hoćeš da kažeš, ja sam možda prestroga, ili dugo nisam ništa gledala sa prevodom pa ne umem to da cenim. smeh Tj. jesam LCDP gledala sa prevodom, za sve ostalo nemam živaca u poslednje vreme, ili su Rusi za koje mi ne treba, ili je nešto što sam već bila gledala pa pamtim dijaloge (tipa Ezela).

Poncha ::
Ako ti ne znaš što sam htjela napisati, ja ću napisati. Soz. I neću muljati. Ama, prisegni na Pavela da da ne znaš nastavak riječi. lol!

smeh smeh smeh

Poncha ::

A što da dijelimo. Ne bi bila u toku, ne znaš ni koga smo komentirale, ne poznaješ te ljude, nisi odgledala seriju pa ne znaš spojlere.
Zar ne vidiš koliko sam željela s tobom podijeliti kad sam došla ovdje i pisala poduži komentar? durica lol!

Tko mi priča o izdvajanju. smeh

Tamam, ajde kao da si se izvukla. :P

Šta ja pričam o izdvajanju, ja sam tu, Sare nema, Sparks ne mogu da dovučem, ali redovno ovde kačim šta pričamo nas dve. lol!

Poncha ::
Da sam ja njegov fan, ja bih našla način da njega obranim. Nema se što tu braniti. Iz nekog razloga on i Olga nisu uplovili u bračnu luku prije dolaska bebe. Fanovi ni itko njima nebitan ne zna ništa o njihovom privatnom životu, vezi i kakva ona je. Svi samo zamišljaju i stvaraju neke ideale.

A što može drugo reći. Nepoštivanje je kako god okreneš.

Češljala sam im malo instagram, on je poslednji put okačio sliku sa njom za 8. mart prošle godine. Ona sa njim poslednji put u junu prošle godine. A imali su njih dvoje foru neku kao, kad kače svoje slike stave u hashtagu #herview ili #hisview, e sa tim je Kozlovski prestao negde u isto vreme kad i Olgica - opet jun prošle godine. U isto vreme kad je počeo da snima Černobil. (On kad mu se dete rodilo nije okačio sliku sa njom, niti ona sa njim, sad se pitam kako to nikom nije bilo sumnjivo facepalm ) I u to neko vreme je Olgica zatrudnela - dakle dete im se desilo.
Što negde potvrđuju i reči kad je najavljivao Černobil, pa hvalio ekipu, napisao je kako mu je to bio period života najkomplikovaniji i poslovno i privatno dosad, mnogo toga neočekivanog mu se dogodilo. A Olgica je recimo na jednoj objavi sa onim njihovim psom napisala kako je pas najbolji partner trudnoj ženi.
Zašto ovo pričam? Pa eto to je negde moja odbrana. Na kraju krajeva njegov postupak je ljudski, samo potvrđuje da se greške dešavaju. Mnogo je važnije sad da se organizuje sa njom oko brige o tom detetu, tu ne bi smeo da zezne.

Hit mi je inače kako su ljudi jedva čekali da iskoriste priliku da ga popljuju. Veliki, savršeni Kozlovski, koji organizuje humanitarne predstave, organizacije, brine o bolesnoj deci, o starim ljudima, koji za svoj rođendan moli ljude da sakupe novac za one koji nemaju gde, koji se zalaže za prava životinja... Koji igra u najpopularnijim filmovima, dobija prestižne nagrade, snima u Americi, Švedskoj, Irskoj... Može da omane. Eto, dobili su sad materijal na osnovu kog će ga pljuvati. Neka im je vala, nek' ga pljuju.

A što ti kažeš, niko tu nema pojma šta se dešavalo između njih dvoje, pa shodno tome nije ni na kome da sudi. On će ovo ignorisati kao i Pavel, jedina je razlika što je Pavel imao Agatu, tu je Kozlovski srećniji. smeh Pa će se brže zaboraviti sve.

Poncha ::
Možda jer u Turskoj nisu očekivali fanove. mislilac A ono pola Rusije na ljetovanju u Turskoj.

Evo već dva dana ja razbijam glavu gdje sam to vidjela. Djelujem sama sebi luda, ne mogu se sjetiti, ali prilično sam sigurna negdje usput jer, ako mi ti nisi spomenula njega, nemam gdje drugog išta čuti o Kozlovskom nego slučajno nabasati na njega. Djeluje mi da sam vidjela neku sliku na jahti/uz more i da je bio njegovo ime na slici. Čak da sam se ja tada pitala koji k on u Turskoj. Žao mi je samo što ti to nisam okačila ako sam vidjela. Da je bio Pavel, vjerojatno bih drugačije reagirala.

Što hoćeš reći? Okrenula mu Liza leđa ili je napustio to kazalište? Ne glumi više s njom?

Zapravo, moguće da je to u pitanju, vidiš to ti je dobro zapaženje. Samo je zaboravio da ima fanove u Turskoj. smeh A na stranu što pola Rusije letuje u Turskoj.

Jeste, to je to.
Jao Pavel je pak letovao na Krimu, pa je opet letelo perje od slika. smeh

Nije napustio pozorište, to je i čudno. Sparks i ja smo konstatovale da je izgleda Liza ljuta na njega, Olgici lajkuje sve živo i komentariše čak. Možda je i slučajnost, mada kolika slučajnost.
Kad sam kod Lize, opet su se pojavile teorije da on nju ne može nikako da zaboravi, pa zato sve ovo radi. lol! Neću reći da negde i ja ne mislim isto, ali ove teorije su baš heavy.

Poncha ::
A čekaj, ako sliči na Denvera, sliči li onda i na Pavela?  :P Smijem li te pitati jesi li preboljela toga.  lol! Vidiš da se jadan bori s Denverom.

Zanimljivo, na Pavela ne liči, a na Denvera liči. mislilac o Boze smeh
Sad smo prijatelji. lol!

Poncha ::
Ne bi da snimaju u doba korone pa drže distancu.  lol!

Dobra!!! smeh naklon smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptySun Sep 13, 2020 9:01 pm

Mrs BugeVuge ::
Ama yapamadim drugačije. smeh Samo na yt stranici Ezela je izdvojeno skoro sat vremena unutulmaz sahneleri, pa ti vidi. lol!

Ne kažem ja da nema tona stvari koje su nezaboravne i odlične, ali kažem da izdvojiš sebi one koje ti prve padnu na um, koje si najviše puta ponovila. Ne trebaš razmišljati nego sjedneš i napišeš deset rednih brojeva i uz njih deset scena kojih se nasumično sjetiš. Prvih deset koje napišeš - te su.
Jer realno, možeš ispisati cijelu seriju.

Mrs BugeVuge ::
Zapravo, kad malo bolje razmislim, u pravu si. Za ono šta su nameravali, ovo im je bilo taman.
Čovek se pojavi na 5 minuta i pokupi svu pažnju, suštinu epizode i svu energiju usmeri na sebe. naklon A pazi mene, pričam kao da sam gledala epizodu. smeh Ali mislim da sam svakako u pravu, jer mu ovo nije prvi put.

Nisam ni mislila na izgled, nego me je zanimalo u kom tačnu odnosu, pošto ja ne gledam celu seriju i onda nisam upoznata sa njenim likom. Samo po ovom što sam videla, deluje mi slatko.

Ja, recimo, razlikujem pojavljivanje Cage i gostujuću ulogu koju je Tuba imala. ne znam

Pa u tom dijelu epizode je definitivno svu pažnju privukao na sebe, ali opet na kraju epizode je bila scena u kojoj je standardna ekipa imala emotivnu scenu (koja je i na službenom profilu na YT najgledanija scena) pa ajde - nije epizodu samo obilježio Caga (mada, kad se zbroje svi klikovi na videa u kojima je on, brojka je zbilja velika). naklon  Ali recimo, meni su sve ostale gošće epizode prošle previše mlako. A mislim da nisu samo meni. mislilac

Ma inače nije, ali u odnosu prema Cagi sam joj dosta slična. Mala ima mota.

Mrs BugeVuge ::
Meni su vala štošta pokvarili, pa to bes progovara iz mene. smeh
Svakako je izraz pomrsili planove daleko prikladniji i bolji.

Uf, ne znam iskreno, pitaću Sparks. Generalno ne pratim filmove na Netflixu, ako sam jedan odgledala. mislilac Ali npr. Once upon a time in Hollywood je sad na HBO, a imao je klasičnu premijeru. ne znam

Normalno da su ti pokvarili kad si odlučila pratiti set i njuškati spojlere sama od sebe. lol! Ne možeš ni njih kriviti kad si ti svjesno tražila spojlere.
Ovdje su svakako fanovi pomrsili planove jer da nije bilo fanova nikakve slike o Caginom izdanju za film i sa seta ne bi dospjele u novine. Sve što je od slika sa seta došlo do novina, došlo je preko fanova koji su stalkali i slučajnih prolaznika koji su objavili, a fanovi proširili.

Pitaj, saznaj. Zbilja ne znam kako funkcionira s filmovima koji idu na Netflixu. Ako je kao što su bile serije i gale, oha, ništa specijalno. Ajde za prve dvije sezone još i nekako, a zadnje dvije, oha...

Mrs BugeVuge ::
Svaka čast stvarno svim ljudima koji izbacuju prevode, još besplatne, to im se stvarno mora priznati. Ali često ti prevodi budu onako, malo lošiji i onda lično nekad mislim da je bolje i ne izbacivati takve prevode, nego sačekati neki bolji, nego ovako.
Svakako razumem šta ti hoćeš da kažeš, ja sam možda prestroga, ili dugo nisam ništa gledala sa prevodom pa ne umem to da cenim. smeh Tj. jesam LCDP gledala sa prevodom, za sve ostalo nemam živaca u poslednje vreme, ili su Rusi za koje mi ne treba, ili je nešto što sam već bila gledala pa pamtim dijaloge (tipa Ezela).

Ja se divim ljudima koji će izdvojiti nekoliko sati do dana da bi drugima izbacili (besplatan) prijevod. Zamisli da ti, pored svih obaveza koje imaš, prevodiš nekome ruske serije i k tome stavljaš titlove i postavljaš nastavak. I uzmi u obzir da turski nastavak traje kao više ruskih nastavaka.
Vjerojatno se ljudi trude, daju sve od sebe pa onda ima i grešaka, nije stvar vremena toliko koliko njihove volje, jer netko tko možda zna perfektno turski neće uopće prevoditi, a pogotovo ne parasiz.

Ja gledam i to čak dvije serije s prevodom. Par ih gledam bez prijevoda. Ove godine sam se baš nakačila s turskim serijama. Kad bih ti još rekla da gledam jednu gdje ima dosta i španjolskog uz turski, što bi rekla?  lol!

Zamisli da si gledala bez prijevoda sad - ruku na srce, koliko bi iz serije razumjela s obzirom na to kojom brzinom pričaju, unatoč tome što razumiješ jezik? Ja pola ne bih razumjela. I to si gledala besplatno.

Mrs BugeVuge ::

smeh smeh smeh

Anlamadim. Nisam shvatila trebam li dovršiti riječ ili gerek yok.  lol!  

Mrs BugeVuge ::
Tamam, ajde kao da si se izvukla. :P

Šta ja pričam o izdvajanju, ja sam tu, Sare nema, Sparks ne mogu da dovučem, ali redovno ovde kačim šta pričamo nas dve. lol!

Ja se lako izvučem kad to hoću, kad neću ni ne pokušavam.  lol!

Pa eto, s vremena na vrijeme kažem i ja, baš kao i ti.

Mrs BugeVuge ::
Češljala sam im malo instagram, on je poslednji put okačio sliku sa njom za 8. mart prošle godine. Ona sa njim poslednji put u junu prošle godine. A imali su njih dvoje foru neku kao, kad kače svoje slike stave u hashtagu #herview ili #hisview, e sa tim je Kozlovski prestao negde u isto vreme kad i Olgica - opet jun prošle godine. U isto vreme kad je počeo da snima Černobil. (On kad mu se dete rodilo nije okačio sliku sa njom, niti ona sa njim, sad se pitam kako to nikom nije bilo sumnjivo facepalm ) I u to neko vreme je Olgica zatrudnela - dakle dete im se desilo.
Što negde potvrđuju i reči kad je najavljivao Černobil, pa hvalio ekipu, napisao je kako mu je to bio period života najkomplikovaniji i poslovno i privatno dosad, mnogo toga neočekivanog mu se dogodilo. A Olgica je recimo na jednoj objavi sa onim njihovim psom napisala kako je pas najbolji partner trudnoj ženi.
Zašto ovo pričam? Pa eto to je negde moja odbrana. Na kraju krajeva njegov postupak je ljudski, samo potvrđuje da se greške dešavaju. Mnogo je važnije sad da se organizuje sa njom oko brige o tom detetu, tu ne bi smeo da zezne.

Hit mi je inače kako su ljudi jedva čekali da iskoriste priliku da ga popljuju. Veliki, savršeni Kozlovski, koji organizuje humanitarne predstave, organizacije, brine o bolesnoj deci, o starim ljudima, koji za svoj rođendan moli ljude da sakupe novac za one koji nemaju gde, koji se zalaže za prava životinja... Koji igra u najpopularnijim filmovima, dobija prestižne nagrade, snima u Americi, Švedskoj, Irskoj... Može da omane. Eto, dobili su sad materijal na osnovu kog će ga pljuvati. Neka im je vala, nek' ga pljuju.

A što ti kažeš, niko tu nema pojma šta se dešavalo između njih dvoje, pa shodno tome nije ni na kome da sudi. On će ovo ignorisati kao i Pavel, jedina je razlika što je Pavel imao Agatu, tu je Kozlovski srećniji. smeh Pa će se brže zaboraviti sve.

Jesi li ti rekla kako ne znaš kako bi ga obranila? Pa, eto, samo da ti kažem, napravila si to odlično.  naklon Aferin kiz. Plus istraživanje, en sevdim sey.  naklon Plus, pohvaljujem što si sama israživala, a ne se oslanjala na fanove, pogotovo ne pljuvalačke fanove.

Što se tiče kako nikom nije bilo sumnjivo - a ako on inače nema običaj objavljivati, ne treba biti čudno.  mislilac (Ismaila Filiza žena je kačila često slike iz trudnoće, a kad je rodila nisam primijetila da je išta kačila, a bome ni on. Možda i je, ali očito ne toliko često da mi zapne za oko. Ni on isto. Ali je okačila da je stala u staru odjeću nakon poroda. Mala digresija samo da vidiš da nije čudno što netko ne kači.)  Pogotovo nije čudno da ne želi okačiti tek rođenu bebu, neki žele zadržati privatnost djeteta. I to je sasvim u redu.

Za bold si apsolutno u pravu.

Gle, ljdui će uvijek tražiti nešto da pljuju. Tako je i na to ne možeš utjecati. Svatko od nekoga ima neka očekivanja, želje... Ali i Kozlovski je kao i svaki drugi čovjek.
A kakva je bila njihova veza, samo njih dvoje znaju i nitko drugi.

Mrs BugeVuge ::
Zapravo, moguće da je to u pitanju, vidiš to ti je dobro zapaženje. Samo je zaboravio da ima fanove u Turskoj. smeh A na stranu što pola Rusije letuje u Turskoj.

Jeste, to je to.
Jao Pavel je pak letovao na Krimu, pa je opet letelo perje od slika. smeh

Nije napustio pozorište, to je i čudno. Sparks i ja smo konstatovale da je izgleda Liza ljuta na njega, Olgici lajkuje sve živo i komentariše čak. Možda je i slučajnost, mada kolika slučajnost.
Kad sam kod Lize, opet su se pojavile teorije da on nju ne može nikako da zaboravi, pa zato sve ovo radi. lol! Neću reći da negde i ja ne mislim isto, ali ove teorije su baš heavy.

Em fanovi u Turskoj em Rusi koji su u Turskoj. Tko mu je kriv?  lol!

Aha, to sad želiš reći da su se bivše udružile?  lol! Neprijatelj mog neprijatelja, moj je prijatelj. Dva neprijatelja postaju prijatelji kad imaju zajedničkog neprijatelja. Falan filan.  lol!
Anlat kiiiz, kako su se njih dvije slagale dok su ovo dvoje bili u vezi? Je li joj također komentirala?  
lol!

Mislim, mene uopće ne čudi od fanova da se vraćaju na temu Lize. Eto i ti si im sklona. Pa vjerojatno čovjek je u životu najviše volio Lizu, ali... Čemu potezati stare rane. lol!
Nego, podsjeti me ono malo, je li Kozlovski već bio oženjen za neku što je izgledala starije od njega?

Mrs BugeVuge ::
Zanimljivo, na Pavela ne liči, a na Denvera liči. mislilac o Boze smeh

Sad smo prijatelji. lol!

Hm....

A ovaj kurziv je dosta toga rekao. Što da ti kažem, sretno sa svom trojicom.



Bak ovo:
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 944-D3-EFE-5688-4412-8005-A19011-B7523-A
Neyse, ti ove fiktivne varaš i nije te briga, a gle jadne djevojke, i AFK bi prestala gledati jer je dečka prevarila s Cagom.  lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyMon Sep 14, 2020 2:35 am

Poncha ::

Ne kažem ja da nema tona stvari koje su nezaboravne i odlične, ali kažem da izdvojiš sebi one koje ti prve padnu na um, koje si najviše puta ponovila. Ne trebaš razmišljati nego sjedneš i napišeš deset rednih brojeva i uz njih deset scena kojih se nasumično sjetiš. Prvih deset koje napišeš - te su.
Jer realno, možeš ispisati cijelu seriju.

Ajde da probam.

Serija:
1. Herkes oldurur sevdigini - kad Eysan poseti Omera u zatvoru, a u pozadini se čuje glas Tuncela Kurtiza... nešto prosto što je obeležilo seriju.
2. Bazi hasretler ancak olume sona erer - (nigde na yt je nema lepo izdvojene u celini) ovo mi je toliko potresno i genijalno u isto vreme... ovde su prikazane po nekom mom shvatanju 2 vanvremenske ljubavi u seriji i ujedno 2 najkompleksnija odnosa. I to definisano jednom rečenicom. Ujedno i dodir smrti. Još kad se ona pojavi u venčanici koju nikad nije uspela da obuče za njega placljivko
3. U početku nas je bilo 4... obožavam ovu scenu, uvek ridam na njoj suze
4. Mesele en mutlu guna olmek - još jedna scena koja je obeležila seriju.
5. Sekizovo pojavljivanje kao nešto maestralno urađeno, em Kivo kao specijalno iznenađenje (i to kakvo!) em je ujedno prati flešbek prvog susreta Ramiza i Kenana, em se tu ponovo susreću Ramiz i Kenan, a sve praćeno vozom naklon
6. Gondum hepsini geliyorum - teško je iz 61. izdvojiti bilo koju jednu Ramizovu scenu, pogotovo što je možda još moćnija dok umire obraćajući se Istanbulu, ali ova mi je za raspadanje placljivko
7. Poker iz 52. epizode
8. Kućica - i opet se vraćam na glavnu priču, ovo mi je jedna od najpotresnijih scena u celoj seriji, bukvalno jecam kad gledam... suština tragedije njihove ljubavi je prikazana ovde. suze Pa još on dođe na kraju naklon
9. Mevlana - Etme
10. Kad Ezel upada na Kenanovo skriveno mesto - jedna od prvih scena u kojoj sva Kenanova moć počinje lagano da pada u vodu; još kad joj kaže Seni almaya geri gelicem naklon

E&E:
1. Omer olmak Eysani sevmek demek <3
2. Tetkina kuća - najjača njihova scena, toliko nabijena emocijama, bol je bukvalno opipljiva...
3. Prvi poljubac - ovo je stvarno nešto legendarno
4. Degildi yalan - sve, od njenog monologa preko njegovog pogleda do toga kad je uhvati za ruku, zagrli i spusti (bez Kenana naravno)
5. Prvi susret Omera i Eysan u 35-oj
6. Poljubac iz 34. - vizuelno pre svega njihov meni najlepši poljubac
7. Dijalog iz 25e u zatvoru sa sve ovim rukama koje se dodiruju, ali ih razdvajaju rešetke
8. Poljubac iz 59e
9. Niko tako drugog ne može da voli
10. Kad konačno saznaje zašto ga je izdala

I nemoj da mi gunđaš što je i za seriju i za njih dvoje po 10, iako smo se dogovorile da bude ukupno 15, jedva sam i ovo sastavila. lol! Vallah, dok sam pisala 10. scenu u glavi mi je bila njihova scena koju sam možda i najviše puta gledala iz 70. kad joj kaže da je na suđenju video samo kako ona odlazi. I još sam se lišila onih gde pršte hemija i strast tipa iz 25, 29, 52...

Poncha ::
Ja, recimo, razlikujem pojavljivanje Cage i gostujuću ulogu koju je Tuba imala. ne znam

Pa u tom dijelu epizode je definitivno svu pažnju privukao na sebe, ali opet na kraju epizode je bila scena u kojoj je standardna ekipa imala emotivnu scenu (koja je i na službenom profilu na YT najgledanija scena) pa ajde - nije epizodu samo obilježio Caga (mada, kad se zbroje svi klikovi na videa u kojima je on, brojka je zbilja velika). naklon  Ali recimo, meni su sve ostale gošće epizode prošle previše mlako. A mislim da nisu samo meni. mislilac

Ma inače nije, ali u odnosu prema Cagi sam joj dosta slična. Mala ima mota.

Nije ni za poređenje.

Objektivna Ponchito, izvini, ali treba li da te ja podsećam kakav je ovo forum?! lol! Još ja kažem da je Caga pokrao svu pažnju serije i prebacio je na sebe, a ti me ispravljaš. smeh
Šalu na stranu, jasno mi je šta hoćeš da kažeš. Čak je i zanimljivo da u seriji ovog tipa bude emotivnijih scena, ali dobro, to su pre svega braća Turci, zato ih i volimo.

Poncha ::
Normalno da su ti pokvarili kad si odlučila pratiti set i njuškati spojlere sama od sebe. lol! Ne možeš ni njih kriviti kad si ti svjesno tražila spojlere.
Ovdje su svakako fanovi pomrsili planove jer da nije bilo fanova nikakve slike o Caginom izdanju za film i sa seta ne bi dospjele u novine. Sve što je od slika sa seta došlo do novina, došlo je preko fanova koji su stalkali i slučajnih prolaznika koji su objavili, a fanovi proširili.

Pitaj, saznaj. Zbilja ne znam kako funkcionira s filmovima koji idu na Netflixu. Ako je kao što su bile serije i gale, oha, ništa specijalno. Ajde za prve dvije sezone još i nekako, a zadnje dvije, oha...

smeh Ali posle su mi sami iskalali. lol!

Pitala sam je, javljam kad odgovori. ;)
Ne možeš da im oprostiš te zadnje dve sezone. smeh Aj pitaću je i za to što su ispali tako neprofesionalni i jel' inače tako rade.

Poncha ::
Ja se divim ljudima koji će izdvojiti nekoliko sati do dana da bi drugima izbacili (besplatan) prijevod. Zamisli da ti, pored svih obaveza koje imaš, prevodiš nekome ruske serije i k tome stavljaš titlove i postavljaš nastavak. I uzmi u obzir da turski nastavak traje kao više ruskih nastavaka.
Vjerojatno se ljudi trude, daju sve od sebe pa onda ima i grešaka, nije stvar vremena toliko koliko njihove volje, jer netko tko možda zna perfektno turski neće uopće prevoditi, a pogotovo ne parasiz.

Ja gledam i to čak dvije serije s prevodom. Par ih gledam bez prijevoda. Ove godine sam se baš nakačila s turskim serijama. Kad bih ti još rekla da gledam jednu gdje ima dosta i španjolskog uz turski, što bi rekla?  lol!

U pravu si. Ovo me je podstaklo da razmišljam kako bi bilo kul da takvih ima kod prevođenja ruskih serija, a onda se setim kako je prevedena tako jedna Maksova serija. facepalm Jao kad se samo setim mog nerviranja oko toga, preporučila sam je drugarici koja voli trilere, kad ono vikendicu su preveli daća (Rusi isto imaju to daća, ali ne znači kao i kod nas). Ili VMLj, koliko puta je bilo nekih ozbiljnih grešaka tipa umesto Ja sam kriv što je on takav - Ti si kriv što je on takav... Pa jedan film od Kozlovskog, to mi je najveća trauma - preveli su Rimljane Romima. samoubica
O tim nekim stvarima ja govorim. Ali u principu je uvek lakše skontati poentu serije sa prevodom, lakše je pratiti, to svakako. I svakako ono što stoji jeste da je najveće nešto što bilo ko bilo kome može da pokloni vreme, a ti ljudi stvarno izdvajaju puno vremena, to treba ceniti.

Da je to onaj Cagin nesuđeni projekat? lol!

Poncha ::

Zamisli da si gledala bez prijevoda sad - ruku na srce, koliko bi iz serije razumjela s obzirom na to kojom brzinom pričaju, unatoč tome što razumiješ jezik? Ja pola ne bih razumjela. I to si gledala besplatno.

Misliš na LCDP, ili uopšteno pričaš?

Poncha ::
Anlamadim. Nisam shvatila trebam li dovršiti riječ ili gerek yok.  lol!  

Tabiki da treba. lol!

Poncha ::

Jesi li ti rekla kako ne znaš kako bi ga obranila? Pa, eto, samo da ti kažem, napravila si to odlično.  naklon Aferin kiz. Plus istraživanje, en sevdim sey.  naklon Plus, pohvaljujem što si sama israživala, a ne se oslanjala na fanove, pogotovo ne pljuvalačke fanove.

Što se tiče kako nikom nije bilo sumnjivo - a ako on inače nema običaj objavljivati, ne treba biti čudno.  mislilac (Ismaila Filiza žena je kačila često slike iz trudnoće, a kad je rodila nisam primijetila da je išta kačila, a bome ni on. Možda i je, ali očito ne toliko često da mi zapne za oko. Ni on isto. Ali je okačila da je stala u staru odjeću nakon poroda. Mala digresija samo da vidiš da nije čudno što netko ne kači.)  Pogotovo nije čudno da ne želi okačiti tek rođenu bebu, neki žele zadržati privatnost djeteta. I to je sasvim u redu.

Za bold si apsolutno u pravu.

Gle, ljdui će uvijek tražiti nešto da pljuju. Tako je i na to ne možeš utjecati. Svatko od nekoga ima neka očekivanja, želje... Ali i Kozlovski je kao i svaki drugi čovjek.
A kakva je bila njihova veza, samo njih dvoje znaju i nitko drugi.

Sagol canim. leptirici
Awww, pohvalila si me za istraživanje :cereeeeek: , e to je pohvala! Lepo sam naučila lekciju? lol!  kisic
Da, on inače nema baš običaj da objavljuje, tj. objavi kako kad i šta mu dune, pa verovatno nikom nije bilo sumnjivo... Ali iz ove perspektive sve gledam drugačije.
Inače, Olgica je objavila slično kao Ismailova žena, samo ona i dalje nije ušla u haljinu od prošle godine.

Sa ovim poslednjim se slažem apsolutno oko svega. naklon

Poncha ::

Em fanovi u Turskoj em Rusi koji su u Turskoj. Tko mu je kriv?  lol!

Aha, to sad želiš reći da su se bivše udružile?  lol! Neprijatelj mog neprijatelja, moj je prijatelj. Dva neprijatelja postaju prijatelji kad imaju zajedničkog neprijatelja. Falan filan.  lol!
Anlat kiiiz, kako su se njih dvije slagale dok su ovo dvoje bili u vezi? Je li joj također komentirala?
 
smeh  smeh  smeh

Moguće. lol!  smeh  naklon Ajme, ja sam zaboravila kako je kod Kozlovskog uvek zabavno.  smeh
Njih dve su se odlično slagale dok je Kozlovski bio sa Olgicom, išli su zajedno i u Ameriku i to sa Kozlovskim lol! , redovno lajkovale i komentarisale jedna drugoj sve živo. Mada to negde meni nije ni čudno toliko, jer Liza se druži sa Maksovom bivšom ženom. lol!

Poncha ::

Mislim, mene uopće ne čudi od fanova da se vraćaju na temu Lize. Eto i ti si im sklona. Pa vjerojatno čovjek je u životu najviše volio Lizu, ali... Čemu potezati stare rane. lol!
Nego, podsjeti me ono malo, je li Kozlovski već bio oženjen za neku što je izgledala starije od njega?

E, ali slušaj sad ovo, sad ćeš tek da čuješ bombu. lol! Evo šta podgreva temu Lize, osim fanova koji će večno navijati da njih dvoje na kraju budu zajedno.
Ta njegova prva zvanična žena je obelodanila javno da su Liza i Kozlovski bili zajedno tokom studija, do te njene izjave se sve svodilo na tračeve. Čak ima jedan članak o njenom ljubomornom ispadu kad je gledala Lizu i Kozlovskog u predstavi, prekinula je predstavu jer je imala blagi nervni slom, kao vrištala je iz publike da Kozlovski i dalje voli Lizu. lol!

A što se tiče mene, baš sam juče i danas o ovome sa Sparks nadugo i naširoko. Ja ne maštam da njih dvoje budu opet zajedno, niti sam pristalica nekih teorija kako se muvaju svako malo. Mislim da je Liza stvarno srećna sa Maksom. Plus, Maks joj mnogo više odgovara, Kozlovski nikad ne bi mogao da se uklopi u njen porodični život. Ali nečeg prosto ima kad su njih dvoje na istom mestu. :cereeeeek: I mislim da je nikad neće skroz zaboraviti, što ne znači da nije voleo Olgicu. Isto kao što stvarno mislim da je opasno zaljubljen u ovu novu.

Poncha ::
Bak ovo:
https://i.postimg.cc/sf5bqhty/944-D3-EFE-5688-4412-8005-A19011-B7523-A.jpg
Neyse, ti ove fiktivne varaš i nije te briga, a gle jadne djevojke, i AFK bi prestala gledati jer je dečka prevarila s Cagom.  lol!

wow wow wow

naklon

smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyMon Sep 14, 2020 2:58 am

Da, ovo sam sve htela da okačim i zaboravim. Preslatko je :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
https://www.instagram.com/p/CE4fsWRHzDu/
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyMon Sep 14, 2020 3:02 am

I ovo je slatko. :cereeeeek:

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyMon Sep 14, 2020 3:04 am

Me gusta. he-he Alvaro i Jaime se smenjuju po potrebi. lol!

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyMon Sep 14, 2020 11:18 pm

I'm back.
E sad vas treba preleteti i odgovoriti na sve sto uspem da uhvatim.

Mrs BugeVuge ::

Isto, išla bih na proteste jer sam prošle godine išla, ali plašim se korone. Zato podržavam od kuće koliko god mogu. I zato se toliko nerviram kad vidim oko sebe isprane mozgove. Što je najgore od svega, kad kreneš da im puštaš snimke kako policija batinja ljude koji sede na klupama odgovor bude Ma ko zna ko je to, pa znaš da su bili strani plaćenici, Crnogorci... Plicija mora da radi svoj posao Policija mora da radi svoj posao, ej! A na stranu što ne vredi ljudima objasniti da RTS, Prva Tv, Pink... nisu sredstvo informisanja. Umem deci da objasnim zašto je Hitler bio bolesnik, ali ovo odraslima ne umem.
Bold je ključna stvar u svemu, ko nije imao N1 nije mogao da vidi šta se dešava. I to je ono što mene izluđuje, da RTS prikažuje Jackie Chana dok se napolju dešava građanski rat. I niko ništa ne sme da objavi, a ujutru naravno već osmišljen scenario za još malo vređanja inteligencije ljudi koji ih uopšte prate.
Da, druge noći je suzavac bio svuda. I baš je bilo jezivo.

Vau, isla si i ti? Sad sam se bas obradovala. Znam ljude koji su protiv ove vlasti, ali niko zivi nije hteo da ide na proteste. Te hladno je, te pada sneg, te sta cu tamo kao da ja mogu nesto da promenim, ljudi su u komi, apatiji, stondirani potpuno, jezivo.
Da, bila je neka Ruskinja sa tim momcima koje su tukli na klupi i onda su oni rekli da je to dokaz da su proteste organizovale ruske sluzbe. Pa blam me pojeo kad sam videla da je na tw ruski ambasador demantovao te price. Ti toliko jedes govna da izazoves ambasadora jedne tako velike i prijateljske zemlje da mora da demantuje te gluposti. Pa za mene je to diplomatski skandal.
Da, da, posao policije je da mlati autisticno dete u Novom Sadu i da mlati onog momka na Terazijama koji lezi na podu, a oni junaci cela ceta ga pendreci. Konjica, psi, oklopna vozila, SAJ, samo su tenkovi falili. SAJ bre izveli da se juri sa demonstrantima. I bajat suzavac jos od vremena Milosevica iz 94. godine. Hapsili ljude bezveze i vodili ih u skupstinu, umesto u stanicu, tamo drzali ljude vezane na podu.
Plus deca ne zive pod Hitlerom, samo citaju o njemu, a ti odrasli kojima hocemo da objasnimo, ne razumeju a zive to o cemu pricamo i nisu svesni toga. Bukvalno s apetitom gutaju Gebelsovstinu koju im ovi serviraju.
Ali nas problem nije samo to sto nema slobode medija, nisu vecina oni sto veruju tim njihovim medijima, a nismo vecina ni mi koji se bunimo, u Srbiji su vecina oni koji su protiv vlasti, svesni su sta ovi rade, ali su potpuno anestezirani, sede i kazu ma sta ja mogu da promenim, tako je kako je, ovo nema sanse da se promeni... E kada bi se ti probudili i pobunili, ovi bi pali ko zrela kruska.


Mrs BugeVuge ::
O, ipak su objavili istinu. I šta ćemo sad?!

 

Pa nista, kao i do sada. Kao i ostale afere, dva dana se prica, pa se zaboravi, a tuzilastvo ce da cuti kao i do sada. Jel se mozda neko pobunio? Nije!
Pa oni su srusili ceo kvart u centru Beograda, nocu, pod fantomkama i nikom nista. E to je bila noc kada je drzava Srbija prestala da postoji.
Sad zidaju ono cudoviste navodni Arapi, a spomenik oca srpske drzave stavili da stoji na stajgi, odmah tu kod picinog parka, dok patrijarh Pavle u polusedecem polozaju na Tasmajdanu gleda u kafanu. Sve vrednosti koje imamo i koje smo imali, oni su uspeli da unize i obesmisle.


Mrs BugeVuge ::
Jeste, ja sam prva najviše nade polagala u njega i baš sam u početku verovala šta god da kaže, tako da se slažem da je ispao najveće govno.
Nema šanse da zamene krizni štab, ja sam odustala od ikakvog nadanja po tom pitanju. Za ovu zemlju nema više spasa, pomirila sam se sa tim da će svako nadležan biti najveći šljam. Ovaj manijak još i dalje, posle svega ima obraza da sere po TV-u kako krizni štab čine najveći profesionalci i najbolji lekari u ovoj zemlji.

Isto, izgledao je kao ozbiljan covek. Sto je najgore, strucnost Kona i jos nekih iz staba nije upitna, nisu oni losi strucnjaci, oni su govna koja su nas lagala i njih to diskredituje, a ne neznanje. Ali samim tim sto im niko vise nista ne veruje dzabe im i znanje i strucnost. Kaze Kon, mi moramo da povratimo poverenje, ma vazi, samo budala moze posle svega da im veruje.
Naravno da ce svako nadlezan biti sljam zato sto niko sa integritetom i znanjem nece da se valja sa njima u svinjcu koji su napravili od ove zemlje. Mi zivimo u despotiji gde se jedan ludak pita za sve, a svi oko njega moraju da budu gluplji, neobrazovaniji, nestrucniji da bi on izgledao kao mesija. A vidi se i po tome ko je usao u skupstinu kao poslanici, kurve, kriminalci i nepsmena botovska bagra. Mi zivimo Nusica.


Poncha ::
Imaš mnoge karakteristike koje bi te napravile odličnom predsjednicom, ali nedostaje ti jedna, previše si poštena za taj svijet. I iskrena.

Nije da sebe hvalim, ali to je istina. Ja volim da pricam istinu, a nas narod obozava da ga lazu, tako da bih ja vrlo brzo visila na Terazijama.


Mrs BugeVuge ::
Inače, sanjala sam da se Stas razveo. 

Ah, canim, sta sam ja sve sanjala. Sto je babi milo, to joj se i snilo. smeh

Mrs BugeVuge ::
E dok nisam zaboravila, Saro, evo ti update za Cansuinu novu seriju.

Videla sam ovo i ne znam sta da kazem. U ovoj varijanti mi mozda bilo draze da je ostao Kaan. Iako nigde nisam gledala ovog lika, totalno mi je antipatican kao pojava. Jedino sto je mozda vizuelno bolji par sa Cansu od Kaana. Sta ti mislis o njemu?

A Cansu izgleda fenomenalno na plakatu.

Mrs BugeVuge ::
1. Da si sa Cagom par iz turske serije, koji lik bi vam pravio probleme: Cansu iz AFK, Nihal iz AiM, ili Emir iz KS?
2. Da biraš koji par iz jedne turske serije bi bila sa Cagom, šta bi izabrala: Ezel i Eysan, Emir i Feriha, ili Bihter i Behlul

Jebote, koja pitanja. Drugo je da biram da li da se sama ubijem ili da me neko ubije. lol!

1. Cansu. Smatram da je ona najbezopasnija. Mada se slazem i sa tezom da Nihal nista ne bi uradila da nije bilo Firdevs.
2. Sta god da odgovorim nije dobro. Ezel i Eysan definitivno ne, oni nikada nisu uspeli ni malo da uzivaju u svojoj ljubavi, varijanta u kojoj se ja ubijam zbog picke Behlula mi se isto ne svidja, a ne svidja mi se ni treca varijanta, ali biram nju. Ipak su Femir bar neko vreme uspeli da budu zajedno i samo zbog toga.

Mrs BugeVuge ::
Sara da dođe ovde pod hitno i komentariše k'o čovek, bu ne boyle!

Evo dosla sa pod hitno. lol!

Bu arada, videla sam ti Pavela na Nova S, reklamiraju neku njegovu seriju. Cak mi bolje izgleda na velikom ekranu nego ovde na slikama.

Mrs BugeVuge ::
Završila sam Ezela i rastavila se na sastavne delove. 

Opet si gledala? Ja nisam dugo, mozda bih mogla.

Mrs BugeVuge ::
Jer ako je samo ovo, ayip yani, to je svega 5 minuta, mislim stvarno nema smisla 

Iako je scena bila efektna i jasno je da se on tu pojavio da bi reklamirao film, meni je zao sto ga nije bilo vise, a najvise mi je zao sto nije imao scenu sa Barisem.

Mrs BugeVuge ::
 Monolog da se prevede i meni, ako već Sara neće da dođe, ti bar prekopiraj i postavi i ovde njen prevod.

Evo ovde cu da prevedem, nisam ni Ponchi prevela.

"Napadaju te (pritiskaju), zar ne? Rade to. Odlicno te razumem. Izlazice i druge vesti. Bice dima tamo gde nema vatre, mesace te u stvari koje nemaju veze sa tobom, radice to. Reci ce da si radio i ono sto nisi. Takav je ovaj posao. Da, imamo drugaciju profesiju, tesko je. Covek moze da se izgubi u tom svetu koji spolja izgleda sareno. Radi stvari koje ne bi trebao, pravi greske, izgubi se, obraca paznju na reci na koje ne bi trebalo, desava se to. Ali na kraju dana si najvazniji ti. Na primer ja... Dolazim ovde... Sta god pomislio, ovo je moj nacin da se ne izgubim. Ne opterecuj se, pusti. Skoncentrisi se na posao, stvori sebi mesto gde mozes da pobegnes kada ti dosadi. Mesto gde mozes da ostanes sam sa sobom. Mesto gde ces sve glasove da udaljis i gde ces moci da cujes samo svoj glas. Budi siguran da ces se osecati srecnije."

Mrs BugeVuge ::
  Da, što se tiče onih top 10 omiljenih scena u Ezelu...

Baš sam razmišljala i probala da sastavim, ali gotovo mi je nemoguće, samo 34, 69, 70. i 71. cele obiluju gomili scena koje bih izdvojila, a gde su ostale... Plus ima dosta scena koje su vezane, tipa pred kraj 34. epizode super mi je i susret Ramiza i Kenana, i Sekizovo pojavljivanje i ceo taj niz momenata. Ili u 18-oj ona Ramizova igra, tu ne možeš jednu scenu navesti.

Jedino bih nekako uspela da izdvojim scene ako bih podelila na događaje glavne četvorke i događaje Ramiza, Kenana i Selme.

Ja ne bih mogla da izdvojim deset omiljenih scena Ezela, ima ih mnogo. Od RKS scena u drugoj sezoni, do E&E scena i u proslosti i u sadasnjosti, preko Ramiz & Ali scena. Ustvari jedino omiljene Ramiz & Ali scene mogu da izdvojim, pomorandze, kafana kad mu Ramiz da spisak uz racun za corbu i ona kad ga Ali kao zarobi i vodi Ezela da navodno puca u njega.

Mrs BugeVuge ::
Svaka čast stvarno svim ljudima koji izbacuju prevode, još besplatne, to im se stvarno mora priznati. Ali često ti prevodi budu onako, malo lošiji i onda lično nekad mislim da je bolje i ne izbacivati takve prevode, nego sačekati neki bolji, nego ovako.

Vecita dilema, da li je bolje da ne rade nesto sto ne urade kako treba ili oni koji ne znaju jezik treba da im budu zahvalni sto to rade potpuno besplatno. Mozda ipak ovo drugo jer ljudima koji ne znaju jezik to znaci, ubodu oni osamdesetak posto, a ostalo sto ne znaju izmisle. Mada se ja zgranem nekad koliko moze da bude los prevod i koliko menja celo znacenje scene.

Poncha ::
Neyse, ti ove fiktivne varaš i nije te briga, a gle jadne djevojke, i AFK bi prestala gledati jer je dečka prevarila s Cagom.  

Koje fiktivno, ja bih decka prevarila stvarno sa Cagom kada bi mi se ukazala prilika i ne bi me grizla savest zbog toga. lol!

Mrs BugeVuge ::
Ajde da probam.  

Ovde bih mozda mogla da izdvojim Herkes oldurur sevdini, verovatno sam 5324654 puta odgledala tu scenu, i ono sto joj je Omer tada rekao je prelepo. Malo je glupo sto sam iskoristila taj izraz s obzirom na okolnosti, ali to je veliki dokaz ljubavi. ...niye biliyo musun? Cunku inanirim....

Plus tetkina kuca, ta scena je u svakom smislu vrhunski odradjena.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyTue Sep 15, 2020 1:24 am

Evo ti Sara došla.

Mrs BugeVuge ::
Ajde da probam.

Probala si ti, ali sudeći po svemu, ipak si razmišljala o scenama a ne kako su ti prvo padale na um.

Mrs BugeVuge ::
I nemoj da mi gunđaš što je i za seriju i za njih dvoje po 10, iako smo se dogovorile da bude ukupno 15, jedva sam i ovo sastavila. lol! Vallah, dok sam pisala 10. scenu u glavi mi je bila njihova scena koju sam možda i najviše puta gledala iz 70. kad joj kaže da je na suđenju video samo kako ona odlazi. I još sam se lišila onih gde pršte hemija i strast tipa iz 25, 29, 52...  

Ako ne želiš da gunđam, onda je bolje da šutim. lol!

Mrs BugeVuge ::
Objektivna Ponchito, izvini, ali treba li da te ja podsećam kakav je ovo forum?! lol! Još ja kažem da je Caga pokrao svu pažnju serije i prebacio je na sebe, a ti me ispravljaš. smeh
Šalu na stranu, jasno mi je šta hoćeš da kažeš. Čak je i zanimljivo da u seriji ovog tipa bude emotivnijih scena, ali dobro, to su pre svega braća Turci, zato ih i volimo.

Pa eto, došlo je vrijeme kad se ja vraćam u objektivnost.  lol!

Kako neću reći da je drugi dio epizode obilježila emotivna scena kad je govno od Barisevog lika totalno prevario kćerku.  ljutko Ona jedna mislila da on radi nešto za nju iz ljubavi i svašta nešto pozitivno, a on se nje htio riješiti. I onda drugi kreten, koji je trebao biti s njom, otišao je uživati i provoditi se vani umjesto da bude uz prijateljicu/menadžericu kao podrška (kakva ona njemu uvijek je).  rolleyes

Mrs BugeVuge ::
Ne možeš da im oprostiš te zadnje dve sezone. smeh Aj pitaću je i za to što su ispali tako neprofesionalni i jel' inače tako rade.

Ne samo zadnje dvije, ne mogu ja njima prijeći preko sve četiri sezone i loše promocije.

Mrs BugeVuge ::
U pravu si. Ovo me je podstaklo da razmišljam kako bi bilo kul da takvih ima kod prevođenja ruskih serija, a onda se setim kako je prevedena tako jedna Maksova serija. facepalm Jao kad se samo setim mog nerviranja oko toga, preporučila sam je drugarici koja voli trilere, kad ono vikendicu su preveli daća (Rusi isto imaju to daća, ali ne znači kao i kod nas). Ili VMLj, koliko puta je bilo nekih ozbiljnih grešaka tipa umesto Ja sam kriv što je on takav - Ti si kriv što je on takav... Pa jedan film od Kozlovskog, to mi je najveća trauma - preveli su Rimljane Romima. samoubica
O tim nekim stvarima ja govorim. Ali u principu je uvek lakše skontati poentu serije sa prevodom, lakše je pratiti, to svakako. I svakako ono što stoji jeste da je najveće nešto što bilo ko bilo kome može da pokloni vreme, a ti ljudi stvarno izdvajaju puno vremena, to treba ceniti.

Da je to onaj Cagin nesuđeni projekat? lol!

Pa prevode se i ruske serije, ne znam kakav je prijevod, ali se prevode. Možda u manjoj mjeri nego turske, ali isto imaš ove neke glumce čije projekte prevode.

Najveći je problem kad se prevedu pogrešno ključni dijelovi, što kažeš da mijenja značenje scene i svega.

Cagin nesuđeni, ne.  smeh Mislim, ne bih se bunila da Caga glumi sličan lik (zapravo, trenutno bi mi to bilo kao budali šamar), ali Cagu u takvoj sapunici, s druge strane, uopće ne bih htjela.
Gledam seriju, uz još mnoge druge, o ljubavnoj priči Marije i Mustafe. U seriji malo španjolskog, malo turskog.  

Mrs BugeVuge ::
Misliš na LCDP, ili uopšteno pričaš?

Mislim na ovu konkretno. Ja sam pokušala upratiti seriju, ali baš sam trebala uljučiti mozak za razumijevanje.

Mrs BugeVuge ::
Tabiki da treba. lol!

Nenadjebiv. Kad ti se već sve treba crtati, yani, napisati.

Mrs BugeVuge ::
Awww, pohvalila si me za istraživanje :cereeeeek: , e to je pohvala! Lepo sam naučila lekciju? lol!  kisic
Da, on inače nema baš običaj da objavljuje, tj. objavi kako kad i šta mu dune, pa verovatno nikom nije bilo sumnjivo... Ali iz ove perspektive sve gledam drugačije.
Inače, Olgica je objavila slično kao Ismailova žena, samo ona i dalje nije ušla u haljinu od prošle godine.

Da, pohvalila sam te. Jesi, sviđa mi se kako si odradila.

Lako je sad gledati, ali nije čudno da nije objavljivao.

Mrs BugeVuge ::
Moguće. lol!  smeh  naklon Ajme, ja sam zaboravila kako je kod Kozlovskog uvek zabavno.  smeh
Njih dve su se odlično slagale dok je Kozlovski bio sa Olgicom, išli su zajedno i u Ameriku i to sa Kozlovskim lol! , redovno lajkovale i komentarisale jedna drugoj sve živo. Mada to negde meni nije ni čudno toliko, jer Liza se druži sa Maksovom bivšom ženom. lol!

Kod njega uvijek zabavno, a ostavila si ga po strani... I ispred oltara.  :P

Liza oko sebe kupi Maksove žene.

Mrs BugeVuge ::
E, ali slušaj sad ovo, sad ćeš tek da čuješ bombu. lol! Evo šta podgreva temu Lize, osim fanova koji će večno navijati da njih dvoje na kraju budu zajedno.
Ta njegova prva zvanična žena je obelodanila javno da su Liza i Kozlovski bili zajedno tokom studija, do te njene izjave se sve svodilo na tračeve. Čak ima jedan članak o njenom ljubomornom ispadu kad je gledala Lizu i Kozlovskog u predstavi, prekinula je predstavu jer je imala blagi nervni slom, kao vrištala je iz publike da Kozlovski i dalje voli Lizu. lol!

A što se tiče mene, baš sam juče i danas o ovome sa Sparks nadugo i naširoko. Ja ne maštam da njih dvoje budu opet zajedno, niti sam pristalica nekih teorija kako se muvaju svako malo. Mislim da je Liza stvarno srećna sa Maksom. Plus, Maks joj mnogo više odgovara, Kozlovski nikad ne bi mogao da se uklopi u njen porodični život. Ali nečeg prosto ima kad su njih dvoje na istom mestu. :cereeeeek: I mislim da je nikad neće skroz zaboraviti, što ne znači da nije voleo Olgicu. Isto kao što stvarno mislim da je opasno zaljubljen u ovu novu.

Amannnnn.naklon molimmmm

Razumijem što si htjela reći. Itekako.

Mrs BugeVuge ::
Da, ovo sam sve htela da okačim i zaboravim. Preslatko je :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
https://www.instagram.com/p/CE4fsWRHzDu/

Odličan je. Mislim da su mi 2. i 3. najbolje.

Mrs BugeVuge ::
I ovo je slatko. :cereeeeek:

Je, ikako sam ja navijala za Alvara.  tuzni


Mrs BugeVuge ::
Me gusta. he-he Alvaro i Jaime se smenjuju po potrebi. lol!  

Mislim da sam već vidjela ovo.


Sara Ulusoy ::
Evo ovde cu da prevedem, nisam ni Ponchi prevela.

"Napadaju te (pritiskaju), zar ne? Rade to. Odlicno te razumem. Izlazice i druge vesti. Bice dima tamo gde nema vatre, mesace te u stvari koje nemaju veze sa tobom, radice to. Reci ce da si radio i ono sto nisi. Takav je ovaj posao. Da, imamo drugaciju profesiju, tesko je. Covek moze da se izgubi u tom svetu koji spolja izgleda sareno. Radi stvari koje ne bi trebao, pravi greske, izgubi se, obraca paznju na reci na koje ne bi trebalo, desava se to. Ali na kraju dana si najvazniji ti. Na primer ja... Dolazim ovde... Sta god pomislio, ovo je moj nacin da se ne izgubim. Ne opterecuj se, pusti. Skoncentrisi se na posao, stvori sebi mesto gde mozes da pobegnes kada ti dosadi. Mesto gde mozes da ostanes sam sa sobom. Mesto gde ces sve glasove da udaljis i gde ces moci da cujes samo svoj glas. Budi siguran da ces se osecati srecnije."

naklon  naklon  naklon  naklon  naklon


Sara Ulusoy ::
Vecita dilema, da li je bolje da ne rade nesto sto ne urade kako treba ili oni koji ne znaju jezik treba da im budu zahvalni sto to rade potpuno besplatno. Mozda ipak ovo drugo jer ljudima koji ne znaju jezik to znaci, ubodu oni osamdesetak posto, a ostalo sto ne znaju izmisle. Mada se ja zgranem nekad koliko moze da bude los prevod i koliko menja celo znacenje scene.

Za perfekcioniste (poput nas) bolje je ne objavljivati ništa nego grozan prijevode. Ali za ostale je više nego odličan.

Sara Ulusoy ::
Koje fiktivno, ja bih decka prevarila stvarno sa Cagom kada bi mi se ukazala prilika i ne bi me grizla savest zbog toga. lol!

A ona vara jednog glumca s drugim. Yani... lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyTue Sep 15, 2020 3:22 pm

Awwww koliko toga za odgovoriti. :cereeeeek: kisic <3

Pošto večeras ne verujem da stižem, sad ću samo kratko da postavim šta je Sparks rekla oko onog što si pitala Ponchita i oko Netflixove politike promocije novih sezona:
Bukvalno pojma nemam. Sve Netflixove filmove sam gledala max 30 minuta, Cagin film cu jedino odgledati do kraja. Fora s Netflixom je sto njih bas briga za premijere, slike i sve sto se kod Turaka podrazumeva. Oni ocekuju da se serije i filmovi sami proguraju tj da postanu viralni na drustvenim mrezama. Netflix ima status kakav ima i nece se oni baviti promocijama dok god imaju milion serija. Ja bih najvise volela da svi malo izbojkotujemo Netflix ali sta ce onda da se gleda, kod njih nazalost ima sve.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyTue Sep 15, 2020 3:25 pm

Inače definitivno ću se ubiti - danas je Agata kačila tonu i tonu storija oko LCDP, kao onda za Mažora kukala je sve vreme što su ubili Berlina. lol!
Njega najviše voli, ja ovo čak ni ne smem da kažem Sparks. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyWed Sep 16, 2020 12:44 am

Poncha ::
Probala si ti, ali sudeći po svemu, ipak si razmišljala o scenama a ne kako su ti prvo padale na um.

Zapravo, već sam dan pre toga sastavljala listu i onda su mi pojedine scene već bile u glavi. Razmišljala sam o scenama koje baš volim da gledam koliko god mi bile tužne, ne mogu prosto tako prvo što mi padne na pamet.

Poncha ::
Ako ne želiš da gunđam, onda je bolje da šutim. lol!

smeh
Aj sad tebi zadatak (ovo smo danas Sparks i ja radile) - top 10 Femir scena. lol!

Poncha ::
Pa eto, došlo je vrijeme kad se ja vraćam u objektivnost.  lol!

Kako neću reći da je drugi dio epizode obilježila emotivna scena kad je govno od Barisevog lika totalno prevario kćerku.  ljutko Ona jedna mislila da on radi nešto za nju iz ljubavi i svašta nešto pozitivno, a on se nje htio riješiti. I onda drugi kreten, koji je trebao biti s njom, otišao je uživati i provoditi se vani umjesto da bude uz prijateljicu/menadžericu kao podrška (kakva ona njemu uvijek je).  rolleyes

Aha, Baris je ovde neki ljigavac. Pa fino, dosad nije igrao takve likove, uvek je bio pošten bio negativac ili pozitivac.

Poncha ::

Ne samo zadnje dvije, ne mogu ja njima prijeći preko sve četiri sezone i loše promocije.

Evo ti ga gore odgovor. Pitala sam je posle kako onda LCDP svaku sezonu ispromovisali za sve pare, rekla mi je sledeće: Spanci imaju poseban tretman kod Netflixa i tako ce biti dok god ih gledaju milioni. Za ostale serije nemaju nameru da se trude jer je vec dovoljan uspeh sto Netflix otkupi ili pravi seriju na trzistu koje nije americko. Ni za Bereninu seriju se nisu pretrgli, isto i za nemacke serije koje su bas popularne.

Poncha ::
Pa prevode se i ruske serije, ne znam kakav je prijevod, ali se prevode. Možda u manjoj mjeri nego turske, ali isto imaš ove neke glumce čije projekte prevode.

Najveći je problem kad se prevedu pogrešno ključni dijelovi, što kažeš da mijenja značenje scene i svega.

Cagin nesuđeni, ne.  smeh Mislim, ne bih se bunila da Caga glumi sličan lik (zapravo, trenutno bi mi to bilo kao budali šamar), ali Cagu u takvoj sapunici, s druge strane, uopće ne bih htjela.
Gledam seriju, uz još mnoge druge, o ljubavnoj priči Marije i Mustafe. U seriji malo španjolskog, malo turskog.
 

Znam, ali nekoliko. Mislim u globalu ih jako malo prevode, i što je još važnije češće prevode neke B kategorije ljubavne, nego neke koje stvarno vredi pogledati. Tako da ja i kad preporučujem ispalim se jer obično ništa od toga nije prevedeno. lol!

Opa! Nadam se da ti se sviđa Mustafa. :P

Poncha ::
Mislim na ovu konkretno. Ja sam pokušala upratiti seriju, ali baš sam trebala uljučiti mozak za razumijevanje.


Slažem se apsolutno, mada na Netflixu ima našeg prevoda.

Poncha ::
Nenadjebiv. Kad ti se već sve treba crtati, yani, napisati.

E hvala. smeh

Poncha ::
Da, pohvalila sam te. Jesi, sviđa mi se kako si odradila.

Lako je sad gledati, ali nije čudno da nije objavljivao.

Rekla bih da sam učila od najboljih. kisic  lol!

Poncha ::
Kod njega uvijek zabavno, a ostavila si ga po strani... I ispred oltara.  :P

Liza oko sebe kupi Maksove žene.

smeh  smeh  smeh
I vidi samo koliko se trudi da se opet vrati u igru. lol! Moraćemo onda Maksa da brišemo sa slike, ostavljamo Kozlovskog i dodajemo Pašu. kokice

smeh  naklon  smeh

Poncha ::

Amannnnn.naklon molimmmm

Razumijem što si htjela reći. Itekako.

O, da. Bomba gibi haber. lol!
Meni je sad najžalije Olgice. Tokom cele veze je naletala na priče oko Lize i bila uvek u senci, sad je još i ostavljena zbog treće. lol! Tužno. Ispala je totalno nebitna.

Poncha ::
Odličan je. Mislim da su mi 2. i 3. najbolje.

Meni sve, baš ovde nikako ne mogu da odlučim. :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Poncha ::
Je, ikako sam ja navijala za Alvara.  tuzni

I ja. :cereeeeek: Ali svesno je pustio, videlo se iz aviona. lol!

Poncha ::
A ona vara jednog glumca s drugim. Yani... lol!

smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyWed Sep 16, 2020 1:13 am

Sara Ulusoy ::
I'm back.

Pa mislim konačno! kisic I baš da vidim koliko ćeš da se zadržiš. lol!

Sara Ulusoy ::
Vau, isla si i ti? Sad sam se bas obradovala. Znam ljude koji su protiv ove vlasti, ali niko zivi nije hteo da ide na proteste. Te hladno je, te pada sneg, te sta cu tamo kao da ja mogu nesto da promenim, ljudi su u komi, apatiji, stondirani potpuno, jezivo.
Da, bila je neka Ruskinja sa tim momcima koje su tukli na klupi i onda su oni rekli da je to dokaz da su proteste organizovale ruske sluzbe. Pa blam me pojeo kad sam videla da je na tw ruski ambasador demantovao te price. Ti toliko jedes govna da izazoves ambasadora jedne tako velike i prijateljske zemlje da mora da demantuje te gluposti. Pa za mene je to diplomatski skandal.
Da, da, posao policije je da mlati autisticno dete u Novom Sadu i da mlati onog momka na Terazijama koji lezi na podu, a oni junaci cela ceta ga pendreci. Konjica, psi, oklopna vozila, SAJ, samo su tenkovi falili. SAJ bre izveli da se juri sa demonstrantima. I bajat suzavac jos od vremena Milosevica iz 94. godine. Hapsili ljude bezveze i vodili ih u skupstinu, umesto u stanicu, tamo drzali ljude vezane na podu.
Plus deca ne zive pod Hitlerom, samo citaju o njemu, a ti odrasli kojima hocemo da objasnimo, ne razumeju a zive to o cemu pricamo i nisu svesni toga. Bukvalno s apetitom gutaju Gebelsovstinu koju im ovi serviraju.
Ali nas problem nije samo to sto nema slobode medija, nisu vecina oni sto veruju tim njihovim medijima, a nismo vecina ni mi koji se bunimo, u Srbiji su vecina oni koji su protiv vlasti, svesni su sta ovi rade, ali su potpuno anestezirani, sede i kazu ma sta ja mogu da promenim, tako je kako je, ovo nema sanse da se promeni... E kada bi se ti probudili i pobunili, ovi bi pali ko zrela kruska.

Išla sam kako nisam, i opet ću da idem. Ja sam protiv ove vlasti i ne krijem se, ali me plaši, tj. ne plaši me nego me deprimira kad shvatim upravo ovo što ti kažeš. Najgori si ti što su anestezirani, ili misle da ništa ne mogu da promene, ili se plaše da nešto urade.
Sve što radi taj manijak je veliki diplomatski skandal, evo šta je sad uradio u Americi... Bukvalno sam u zemlju htela da propadnem, stidela sam se svoje nacionalnosti zbog njega.
A to sa hapšenjem ljudi mi je tek bilo strašno, pa onda kad su krenule anonimne pretnje ljudima ako ne izbrišu šerovane snimke protesta da će dobiti otkaze... Mislim klasične bedne tehnike zastrašivanja sa jedne strane, a sa druge samo bombe još nisu bacali da upotpune efekat.
Upravo to, gutaju gebelsovštinu sa apetitom. naklon E to mene izluđuje, kako ne kapiraju...

Sara Ulusoy ::

Pa nista, kao i do sada. Kao i ostale afere, dva dana se prica, pa se zaboravi, a tuzilastvo ce da cuti kao i do sada. Jel se mozda neko pobunio? Nije!
Pa oni su srusili ceo kvart u centru Beograda, nocu, pod fantomkama i nikom nista. E to je bila noc kada je drzava Srbija prestala da postoji.
Sad zidaju ono cudoviste navodni Arapi, a spomenik oca srpske drzave stavili da stoji na stajgi, odmah tu kod picinog parka, dok patrijarh Pavle u polusedecem polozaju na Tasmajdanu gleda u kafanu. Sve vrednosti koje imamo i koje smo imali, oni su uspeli da unize i obesmisle.

naklon  naklon  naklon  naklon  naklon
Upravo ovo! Ajde molim te u politiku, kao strani plaćenik ja ti garantujem glasače. lol!

Sara Ulusoy ::
Isto, izgledao je kao ozbiljan covek. Sto je najgore, strucnost Kona i jos nekih iz staba nije upitna, nisu oni losi strucnjaci, oni su govna koja su nas lagala i njih to diskredituje, a ne neznanje. Ali samim tim sto im niko vise nista ne veruje dzabe im i znanje i strucnost. Kaze Kon, mi moramo da povratimo poverenje, ma vazi, samo budala moze posle svega da im veruje.
Naravno da ce svako nadlezan biti sljam zato sto niko sa integritetom i znanjem nece da se valja sa njima u svinjcu koji su napravili od ove zemlje. Mi zivimo u despotiji gde se jedan ludak pita za sve, a svi oko njega moraju da budu gluplji, neobrazovaniji, nestrucniji da bi on izgledao kao mesija. A vidi se i po tome ko je usao u skupstinu kao poslanici, kurve, kriminalci i nepsmena botovska bagra. Mi zivimo Nusica.

Kon počeo da se ugleda na svog predsenika po šupljim izjavama. rolleyes I sve više pada u vodu, umesto bar da se povuče sa scene i sačuva malo obraza što mu je ostalo, on nastavlja da mlati praznu slamu. Niko mu više ne veruje i to što priča može jedino da sluša onaj ludak.
Baš to! naklon  naklon  naklon  naklon  naklon  naklon  naklon  naklon  naklon  naklon  naklon  Mi živimo Nušića.

Sara Ulusoy ::
Ah, canim, sta sam ja sve sanjala. Sto je babi milo, to joj se i snilo. smeh

smeh  smeh  smeh

Sara Ulusoy ::
Videla sam ovo i ne znam sta da kazem. U ovoj varijanti mi mozda bilo draze da je ostao Kaan. Iako nigde nisam gledala ovog lika, totalno mi je antipatican kao pojava. Jedino sto je mozda vizuelno bolji par sa Cansu od Kaana. Sta ti mislis o njemu?

A Cansu izgleda fenomenalno na plakatu.

Svakako bolje da je ostao Kaan, bar je lepši. lol! Ni ja nisam gledala nigde ovog lika, glumio je nešto u Lišću, ali džabe kad se ne sećam. Ne sviđa mi se uopšte, aj možda me iznenadi bar glumom. Ali to sam pričala i sa Sparks, nije mi jasno kako toj ženi od Ezela ne može da se nađe partner dostojan nje.

Cansu odlično izgleda. naklon Jel' si videla promo fotke? I tu je super.

Sara Ulusoy ::
Jebote, koja pitanja. Drugo je da biram da li da se sama ubijem ili da me neko ubije. lol!

1. Cansu. Smatram da je ona najbezopasnija. Mada se slazem i sa tezom da Nihal nista ne bi uradila da nije bilo Firdevs.
2. Sta god da odgovorim nije dobro. Ezel i Eysan definitivno ne, oni nikada nisu uspeli ni malo da uzivaju u svojoj ljubavi, varijanta u kojoj se ja ubijam zbog picke Behlula mi se isto ne svidja, a ne svidja mi se ni treca varijanta, ali biram nju. Ipak su Femir bar neko vreme uspeli da budu zajedno i samo zbog toga.

Pa kad naši mozgovi smišljaju. smeh

1. Zašto smatraš da je Cansu najbezopasnija?
2. Ja sam pošla logikom da su E&E dobili zagrobni život za sve to što u ovom nisu uspeli (mada je i tamo diskutabilno, Eysan bi jurila Bahar, Ezel Eysan, a gde su još Kenan i Cengo smeh ). Pogotovo što sam u svakoj opciji mrtva, pa mi je onda lakše da ne umrem sama. lol!

Sara Ulusoy ::
Bu arada, videla sam ti Pavela na Nova S, reklamiraju neku njegovu seriju. Cak mi bolje izgleda na velikom ekranu nego ovde na slikama.

Koja, gde, kada, kako??????? wow  wow  wow  wow  wow  wow  wow
Aman, pa što mi ne pričaš to ženo! veseljko  oho-ho

Sara Ulusoy ::
Iako je scena bila efektna i jasno je da se on tu pojavio da bi reklamirao film, meni je zao sto ga nije bilo vise, a najvise mi je zao sto nije imao scenu sa Barisem.

E, ovoga je i meni žao. tuzni

Sara Ulusoy ::
Evo ovde cu da prevedem, nisam ni Ponchi prevela.

Sagol, canim. kisic

Odličan je monolog. naklon

Sara Ulusoy ::
Ja ne bih mogla da izdvojim deset omiljenih scena Ezela, ima ih mnogo. Od RKS scena u drugoj sezoni, do E&E scena i u proslosti i u sadasnjosti, preko Ramiz & Ali scena. Ustvari jedino omiljene Ramiz & Ali scene mogu da izdvojim, pomorandze, kafana kad mu Ramiz da spisak uz racun za corbu i ona kad ga Ali kao zarobi i vodi Ezela da navodno puca u njega.

Evo Poncha, evo!!! Jel' mi sad veruješ? lol!
I kad ga je preveslao u 19-oj, Ali se taman bio ponadao da je postao mafia boss, kad ono Ramiz uleće i seda za sto. smeh  naklon
I Ezel i Ali imaju odličnih scena. Zapravo, njih trojica imaju nekoliko odličnih scena, tipa kad Cengo u prošlosti priča Omeru o škorpiji i žabi. Ta je scena objasnila odnos između njih dvojice. naklon Bilo je i vrhunskih scena između Eysan i Cengiza, Cansu i Yigit su imali jako moćnu hemiju. Ne mislim pritom ljubavno koliko ono što bi sam Cengiz rekao suc ortaklar. Ma svi sa svima su imali genijalnih scena, stvarno je teško izabrati. A gde su naracije i oni silni monolozi... naklon
Eto, koliko godina je prošlo od serije, a ni pre ni posle nje se nije pojavilo nešto slično. Ima jako dobrih, odličnih serija, ali ovako nešto nisam nigde gledala.

Sara Ulusoy ::
Vecita dilema, da li je bolje da ne rade nesto sto ne urade kako treba ili oni koji ne znaju jezik treba da im budu zahvalni sto to rade potpuno besplatno. Mozda ipak ovo drugo jer ljudima koji ne znaju jezik to znaci, ubodu oni osamdesetak posto, a ostalo sto ne znaju izmisle. Mada se ja zgranem nekad koliko moze da bude los prevod i koliko menja celo znacenje scene.

E upravo to.

Sara Ulusoy ::
Ovde bih mozda mogla da izdvojim Herkes oldurur sevdini, verovatno sam 5324654 puta odgledala tu scenu, i ono sto joj je Omer tada rekao je prelepo. Malo je glupo sto sam iskoristila taj izraz s obzirom na okolnosti, ali to je veliki dokaz ljubavi. ...niye biliyo musun? Cunku inanirim....

Plus tetkina kuca, ta scena je u svakom smislu vrhunski odradjena.

Najjača scena ubedljivo. Ovaj klip je baš dobro sklopljen.



Tetkina kuća je objektivno gledano njihova najbolja scena i to iz više razloga. Simbolična je, tad joj je i priznao, ona ga je sama osetila, dakle sve je nabijeno emocijama, a tako je lepo snimljena vizuelno i naravno glumački odrađena na vrhuncu. Ali je meni lično najdraža ova prva kad pojuri za njom, a opet mi je i ona simbolična na neki način.

Btw, sigurno nisi gore videla, pa ću da ponovim.
Komentari ljudi koji su ovo gledali u karantinu su mi genijalni, čitala sam ih s vremena na vreme. Ova 4 izdvajam kao najbolja:

- Bir ismi: Bade; bir resmi: img; Hadi Temmuz kanka
- Ezel: Gitme Bade; Izletiyici: Git lan be
- her şey selmanın suçu. dayıyla kenanın arasına oturdu herkes öldü
- bassrolu: Ezel BAYRAKTAR yonetmen: Uluc BAYRAKTAR yardimci yonetmen: Kader BAYRAKTAR —-> mesele su kadres
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyWed Sep 16, 2020 2:32 am

Mašala, setio se nešto da okači posle mesec dana. lol!
https://www.instagram.com/p/CFKps0yoHmf/?igshid=1pnbx1q1q3bks
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyWed Sep 16, 2020 2:34 am

Inače skroz sam zaboravila - Kozlovski je proglašen za glumca decenije. :cereeeeek:  Zasluženo. bravo
Iako bih ja to dodelila Pavelu, realno gledano Kozlovski je na vrhu industrije više od deset godina bez prestanka.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyWed Sep 16, 2020 10:02 pm

Došla sam vidjeti gdje su revolucionarke.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Awwww koliko toga za odgovoriti. :cereeeeek: kisic <3

E, koje ugodno iznenađenje kad dođeš i imaš na što odgovoriti. ;)

Mrs BugeVuge ::
Pošto večeras ne verujem da stižem, sad ću samo kratko da postavim šta je Sparks rekla oko onog što si pitala Ponchita i oko Netflixove politike promocije novih sezona:
Bukvalno pojma nemam. Sve Netflixove filmove sam gledala max 30 minuta, Cagin film cu jedino odgledati do kraja. Fora s Netflixom je sto njih bas briga za premijere, slike i sve sto se kod Turaka podrazumeva. Oni ocekuju da se serije i filmovi sami proguraju tj da postanu viralni na drustvenim mrezama. Netflix ima status kakav ima i nece se oni baviti promocijama dok god imaju milion serija. Ja bih najvise volela da svi malo izbojkotujemo Netflix ali sta ce onda da se gleda, kod njih nazalost ima sve.

Zahvaljujem. Pretpostavljala sam da je takvo nešto u pitanju. Znači, yani, dakle, ne očekujem baš nešto oko toga. Eventualno koji video.

Oh, ja imam za gledanje dosta toga, meni oni čak ni ne trebaju. smeh

Mrs BugeVuge ::
Inače definitivno ću se ubiti - danas je Agata kačila tonu i tonu storija oko LCDP, kao onda za Mažora kukala je sve vreme što su ubili Berlina. lol!
Njega najviše voli, ja ovo čak ni ne smem da kažem Sparks. smeh

Prvo - ti i Agatka ste sličnije no što to na prvu izgleda, a i ukus vam se baya baya poklapa.  :P  
Meni bi sad odmah Berlin bio manje drag. lol!

smeh Toliko ne volite Agatu, a toliko ste slične.

Mrs BugeVuge ::
Zapravo, već sam dan pre toga sastavljala listu i onda su mi pojedine scene već bile u glavi. Razmišljala sam o scenama koje baš volim da gledam koliko god mi bile tužne, ne mogu prosto tako prvo što mi padne na pamet.

Pa kad previše misliš - možeš popisati cijelu seriju. Pogotovo kad se radi o seriji poput Ezela. Zato sam ti rekla da napišeš što ti prvo padne na um.

Mrs BugeVuge ::
Aj sad tebi zadatak (ovo smo danas Sparks i ja radile) - top 10 Femir scena. lol!

Počet ću te ne pitati ništa samo da ti meni ne bi postavila protupitanje. durica  I to u nakritničniju točku.  smeh
Ali ja ću stvarno pisati što mi padne sad na um, da me pitaš sutra možda lista ne bi bila ista. Ovo je trenutno stanje i raspoloženje.  lol! Ne najbolje, nego najdraže. Brojevi nisu najbolje scene, nego samo da mi olakšaju brojanje, da ne prekoračim. Yani, kad smo rekle deset, ja brojim deset. lol!

1. Scena ispred bolnice. (Onda kad je Feriha pratila Cansu, a Emir brata.)
2. Scena na fakultetu kad Emir govori Korayu da ga ne zanimaju druge žene ako mu se neka djevojka svidi, a ova kraljica sve prisluškuje.
3. Ljubomorni Emir na fakultetu kad prijeti Ilkeru i poslije razgovara s Ferihom.
4. Svađa nakon što Emir vidi sliku Koraya i Ferihe u novinama.
5. Feriha i Emir ispred bolnice kad je on imao prometnu.
6. Bir de bayıl istiyorsan Feriha. (Mada bih komodno mogla staviti još koju scenu iz ovog perioda, ali neka bude ova.)
7. Svađa kad je Feriha izbacila ključ kroz prozor.
8. Planinska kuća, "prva bračna noć" (divni Emir).
9. 56. epizoda (ako baš moram birati scenu, Emirovo recitiranje).
10. O kızın ensesinde yazan benim alnımda yazıyor. (Bu arada, kiz, ovo joj je najbolja rečenica u cijeloj seriji i samo da kažem da se slažem s njom - yani, i meni.  lol! )

A kopiraj mi sad svoju, sjeti me nekih scena da možda promijenim ovu svoju listu.  lol! Evo nakon što sam ovo napisala, pala mi je na um jedna još divna scena, ali kasno, popunila sam listu s prvih deset kojih sam se sad ovako sjetila pa ništa. Tj. što duže mislim, samo bih dodavala još scena, samo mi pristižu nove scene, ali nema brojeva više.  smeh

Mrs BugeVuge ::
Aha, Baris je ovde neki ljigavac. Pa fino, dosad nije igrao takve likove, uvek je bio pošten bio negativac ili pozitivac.

Ukratko - Baris je ovdje govno. Ni Sari ni meni se ne sviđa iako ga Baris nosi perfektno. Mislim da ga je Sara nazvala sponzorušom.  smeh

Mrs BugeVuge ::
Evo ti ga gore odgovor. Pitala sam je posle kako onda LCDP svaku sezonu ispromovisali za sve pare, rekla mi je sledeće: Spanci imaju poseban tretman kod Netflixa i tako ce biti dok god ih gledaju milioni. Za ostale serije nemaju nameru da se trude jer je vec dovoljan uspeh sto Netflix otkupi ili pravi seriju na trzistu koje nije americko. Ni za Bereninu seriju se nisu pretrgli, isto i za nemacke serije koje su bas popularne.

Mislim da sam i ja to primijetila. I uvijek mi je upadalo u oči.

Mrs BugeVuge ::
Znam, ali nekoliko. Mislim u globalu ih jako malo prevode, i što je još važnije češće prevode neke B kategorije ljubavne, nego neke koje stvarno vredi pogledati. Tako da ja i kad preporučujem ispalim se jer obično ništa od toga nije prevedeno. lol!

Opa! Nadam se da ti se sviđa Mustafa. :P

Pa to je istina, ali eto, Mažora su prevodile.  ;) A to ti je ipak najdraža (ili jedna od njih) serija.

Pa, čuj, lagala bih kad bih rekla da Mustafa nema svoju čar. Karakterom mi je, zasad, jedno dobro i zanimljivo muško, a glumac mi je solidan tako da je u globalu sasvim ok.  lol!  

A baš sam maloprije Sari popisivala serije koje gledam. Ni manje ni više nego imam šest! serija koje gledam.  molimmmm

Mrs BugeVuge ::
Slažem se apsolutno, mada na Netflixu ima našeg prevoda.

Zašto onda nije bilo Protectoru prijevoda?  ljutko

Mrs BugeVuge ::
E hvala. smeh

E nema na čemu.  smeh

Mrs BugeVuge ::
Rekla bih da sam učila od najboljih. kisic  lol!

smeh Rugaj se ti, ali nije ti loš uradak. Nego, šaljem ja jučer Sari jednu sliku da me riješi nedoumice. Yani, ja sam na slici vidjela nešto, izgleda da mi se počeo priviđati i, kad sam vidjela da drugi ne objavljuju, Saru sam gnjavila da ide gledati Duyginu sliku. Yani, ako hoćeš vidjeti, bak facepalm.

Mrs BugeVuge ::
I vidi samo koliko se trudi da se opet vrati u igru. lol! Moraćemo onda Maksa da brišemo sa slike, ostavljamo Kozlovskog i dodajemo Pašu. kokice

Ma lako što se on trudi, meni se čini da se ti trudiš da se on vrati u igru.  lol!

Mrs BugeVuge ::
O, da. Bomba gibi haber. lol!
Meni je sad najžalije Olgice. Tokom cele veze je naletala na priče oko Lize i bila uvek u senci, sad je još i ostavljena zbog treće. lol! Tužno. Ispala je totalno nebitna.  

A kako si rekla, tako ispada.

Mrs BugeVuge ::
I ja. :cereeeeek: Ali svesno je pustio, videlo se iz aviona. lol!

Draga je ona njemu.  lol! Jer je on bio sto puta bolji od nje. Baš sam navijala za njega.

Mrs BugeVuge ::
Pa mislim konačno! kisic I baš da vidim koliko ćeš da se zadržiš. lol!

smeh  Vodiš 1:0.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Upravo ovo! Ajde molim te u politiku, kao strani plaćenik ja ti garantujem glasače. lol!

Ne može ovako. Obećaj da ćeš joj biti zamjenica.  ;)

Mrs BugeVuge ::
Svakako bolje da je ostao Kaan, bar je lepši. lol! Ni ja nisam gledala nigde ovog lika, glumio je nešto u Lišću, ali džabe kad se ne sećam. Ne sviđa mi se uopšte, aj možda me iznenadi bar glumom. Ali to sam pričala i sa Sparks, nije mi jasno kako toj ženi od Ezela ne može da se nađe partner dostojan nje.

Teško je da joj nađu zgodnog frajera koji joj paše, parira fizički i karakterno, i s kojim ima kemiju.  tuzni Yani, osim mog Cage, Kive i Ibre, ali očito se oni ne mogu potrefiti u ulogama i vrstama serije koje biraju.

Mrs BugeVuge ::
Koja, gde, kada, kako??????? wow  wow  wow  wow  wow  wow  wow
Aman, pa što mi ne pričaš to ženo! veseljko  oho-ho

Ako je sad ne nagovoriš da gleda Pavela, nećeš nikad.  ;)  :P Sad ti je najbolja prilika, još je rekla da bolje izgleda na velikom ekranu. Ako padne na njega u pokretu, imaš s kim dodatno komentirati. Mislim, uz mene, kumu.  lol!

Mrs BugeVuge ::
E, ovoga je i meni žao. tuzni

I meni je žao baš, ali odmah sam pretpostavljala da od toga neće biti ništa, čak smo se i šalile na račun toga.

Mrs BugeVuge ::
Evo Poncha, evo!!! Jel' mi sad veruješ? lol!

Mislim da ja nisam ni rekla da ne vjerujem. Zato sam i naglasila da je najbolje da radiš popišeš deset stvari koje ti padnu na pamet prve, bez da razmišljanja.

Mrs BugeVuge ::
Mašala, setio se nešto da okači posle mesec dana. lol!
https://www.instagram.com/p/CFKps0yoHmf/?igshid=1pnbx1q1q3bks  

Odjeća mu je čista kao da je tih cijelih mjesec dana nije oprao.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Inače skroz sam zaboravila - Kozlovski je proglašen za glumca decenije. :cereeeeek:  Zasluženo. bravo
Iako bih ja to dodelila Pavelu, realno gledano Kozlovski je na vrhu industrije više od deset godina bez prestanka.

Vidjela sam to iako nisam ulazila u članak.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyThu Sep 17, 2020 9:40 pm

Poncha ::
Došla sam vidjeti gdje su revolucionarke.  lol!

:cereeeeek: smeh kisic

Poncha ::

E, koje ugodno iznenađenje kad dođeš i imaš na što odgovoriti. ;)

Evet ya, nedostajalo mi je to. <3

Poncha ::
Zahvaljujem. Pretpostavljala sam da je takvo nešto u pitanju. Znači, yani, dakle, ne očekujem baš nešto oko toga. Eventualno koji video.

Oh, ja imam za gledanje dosta toga, meni oni čak ni ne trebaju. smeh

Što se mene tiče, ne mogu da kažem da sam zavisna od njih, ali nažalost Sparks je u pravu - oni ne samo da prave najgledanije serije, nego i kupe sa strane sve najkvalitetnije. I to ne samo američke, tu je zapravo njihov najveći plus. Ali opet slažem se da ima dosta toga za gledanje i van njih.

Poncha ::
Prvo - ti i Agatka ste sličnije no što to na prvu izgleda, a i ukus vam se baya baya poklapa.  :P  
Meni bi sad odmah Berlin bio manje drag. lol!

smeh Toliko ne volite Agatu, a toliko ste slične.

Nemoj mi molim te nabijati so na ranu, jedva sam i ovo preživela. smeh Ne može Berlin da mi bude manje drag zbog nje, samo mogu nju još više da mrzim što svaku omiljenu seriju mora da mi uništi. aurika Jebote samo je još ostalo da javi kako je pogledala Ezela. lol!
Objektivno gledano, imamo isti ukus i oko serija i oko muževa. lol! Što znači da nekim čudom ima dobar ukus, ali svejedno mi je gorko.

Ćuti, nisam joj još ništa rekla, i dalje ne smem. smeh

Poncha ::
Počet ću te ne pitati ništa samo da ti meni ne bi postavila protupitanje. durica  I to u nakritničniju točku.  smeh
Ali ja ću stvarno pisati što mi padne sad na um, da me pitaš sutra možda lista ne bi bila ista. Ovo je trenutno stanje i raspoloženje.  lol! Ne najbolje, nego najdraže. Brojevi nisu najbolje scene, nego samo da mi olakšaju brojanje, da ne prekoračim. Yani, kad smo rekle deset, ja brojim deset. lol!

Heheheheheheh :P lol!

Poncha ::
1. Scena ispred bolnice. (Onda kad je Feriha pratila Cansu, a Emir brata.)
2. Scena na fakultetu kad Emir govori Korayu da ga ne zanimaju druge žene ako mu se neka djevojka svidi, a ova kraljica sve prisluškuje.
3. Ljubomorni Emir na fakultetu kad prijeti Ilkeru i poslije razgovara s Ferihom.
4. Svađa nakon što Emir vidi sliku Koraya i Ferihe u novinama.
5. Feriha i Emir ispred bolnice kad je on imao prometnu.
6. Bir de bayıl istiyorsan Feriha. (Mada bih komodno mogla staviti još koju scenu iz ovog perioda, ali neka bude ova.)
7. Svađa kad je Feriha izbacila ključ kroz prozor.
8. Planinska kuća, "prva bračna noć" (divni Emir).
9. 56. epizoda (ako baš moram birati scenu, Emirovo recitiranje).
10. O kızın ensesinde yazan benim alnımda yazıyor. (Bu arada, kiz, ovo joj je najbolja rečenica u cijeloj seriji i samo da kažem da se slažem s njom - yani, i meni.  lol! )

Lepa lista. :cereeeeek:

Poncha ::
A kopiraj mi sad svoju, sjeti me nekih scena da možda promijenim ovu svoju listu.  lol! Evo nakon što sam ovo napisala, pala mi je na um jedna još divna scena, ali kasno, popunila sam listu s prvih deset kojih sam se sad ovako sjetila pa ništa. Tj. što duže mislim, samo bih dodavala još scena, samo mi pristižu nove scene, ali nema brojeva više.  smeh

Femir scene? Juče me je Sparks pitala za Yamira scene i skontala sam da sam skoro pola serije pozaboravljala. molimmmm Tako da idem po sećanju:

1. Emirovo recitovanje stidljivko
2. Onaj poljubac nakon Halilove otmice
3. Venčanje
4. Kad ih je zaključao u amfiteatru
5. Onaj poljubac ispred faksa
6. U lunaparku
7. Kad mu je rekla ovu čuvenu legendarnu rečenicu
8. Kad su se zagrlili nakon što se vratila iz Amerike
9. Scena ispred bolnice
10. Kad je odvukao na silu u njihov stan, ono pred 56. epizodu

Poncha ::

Ukratko - Baris je ovdje govno. Ni Sari ni meni se ne sviđa iako ga Baris nosi perfektno. Mislim da ga je Sara nazvala sponzorušom.  smeh

Baris sponzoruša smeh naklon smeh

Poncha ::
Pa to je istina, ali eto, Mažora su prevodile.  ;) A to ti je ipak najdraža (ili jedna od njih) serija.

Pa, čuj, lagala bih kad bih rekla da Mustafa nema svoju čar. Karakterom mi je, zasad, jedno dobro i zanimljivo muško, a glumac mi je solidan tako da je u globalu sasvim ok.  lol!  

A baš sam maloprije Sari popisivala serije koje gledam. Ni manje ni više nego imam šest! serija koje gledam.  molimmmm

E za Mažora im svaka čast. topić I za VMLj, ipak je s tom serijom sve počelo. :cereeeeek:

Hadi bakalim, drago mi je da si zadovoljna. Stvarno.

Oha, 6 komada! Vay be, prešla si i mene ovaj put. lol!

Poncha ::

Zašto onda nije bilo Protectoru prijevoda?  ljutko

Nema za sve serije, nema ni za Mažora. Čak za dosta popularnih serija na Netflixu nema prevoda na hrvatski/srpski. Tu su jako neprofesionalni i to im mnogi zameraju, apsolutno ih boli uvo da ubace naše titlove za sve serije.

Poncha ::

smeh Rugaj se ti, ali nije ti loš uradak. Nego, šaljem ja jučer Sari jednu sliku da me riješi nedoumice. Yani, ja sam na slici vidjela nešto, izgleda da mi se počeo priviđati i, kad sam vidjela da drugi ne objavljuju, Saru sam gnjavila da ide gledati Duyginu sliku. Yani, ako hoćeš vidjeti, bak facepalm.

Poncha ::
Ma lako što se on trudi, meni se čini da se ti trudiš da se on vrati u igru.  lol!

Jok canim gde bih ja. lol!
Raspored je trenutno izuzetno prebukiran, iskreno da nije izbio ovaj skandal ne bih ga se ni setila. smeh

Poncha ::

Draga je ona njemu.  lol! Jer je on bio sto puta bolji od nje. Baš sam navijala za njega.

U kom smislu bolji? :ŽeljnaSlikovitihOpisa: lol!
Draga mu je, vidi se baš. :cereeeeek: Mada sam stekla utisak da su njemu svi dragi, baš je onako da ga mažeš na hleb. :cereeeeek: lol!

Poncha ::
smeh  Vodiš 1:0.  lol!

smeh smeh smeh

Poncha ::
Ne može ovako. Obećaj da ćeš joj biti zamjenica.  ;)

Uh pa sad. smeh Aj dobro, samo nek' ona dođe na vlast. moli se lol!

Poncha ::

Teško je da joj nađu zgodnog frajera koji joj paše, parira fizički i karakterno, i s kojim ima kemiju.  tuzni Yani, osim mog Cage, Kive i Ibre, ali očito se oni ne mogu potrefiti u ulogama i vrstama serije koje biraju.

E pa to jeste, ja nikad neću prežaliti što nju i Kivu najverovatnije nikad nećemo gledati. tuzni Ali ajde ako ne može Kivo, šta fali njoj i Cagi? Jeste starija, ali uklopili bi se. Pa tu je i Ibro, pa EAD, pa Engin Akyurek... Toliko je bilo prilika i mogućnosti, mislim stvarno šteta.

Poncha ::
Ako je sad ne nagovoriš da gleda Pavela, nećeš nikad.  ;)  :P Sad ti je najbolja prilika, još je rekla da bolje izgleda na velikom ekranu. Ako padne na njega u pokretu, imaš s kim dodatno komentirati. Mislim, uz mene, kumu.  lol!

Pssssst, to je trebalo da bude skrivena taktika, sad će me provaliti. lol! smeh lol!
Ali mene sad najviše od svega zanima koja serija i kad je prikazuju. lol!

Poncha ::

Mislim da ja nisam ni rekla da ne vjerujem. Zato sam i naglasila da je najbolje da radiš popišeš deset stvari koje ti padnu na pamet prve, bez da razmišljanja.

Ajde da probam sad tako:
1. Prvi poljubac E&E
2. Kad se Eysan slomi, pa izbaci Bahar na ulicu, pa je vraća (flešbek)
3. Ezelov dolazak na Kipar
4. Rastanak Alija i Ezela
5. Alijeva prosidba smeh
6. Golge oyunu
7. Prvi susret Ramiza i Kenana
8. Kad Ezel otkriva Cengizu da je on Omer
9. Onaj Cengizov monolog na Omerovom groblju o dva čoveka, jedan je drugom zabio samoću u srce...
10. Razgovor Ramiza i Cengiza u kockarnici

Eto te su mi scene prve pale na pamet.

I E&E:
1. Opet Omer olmak Eysani sevmek demek
2. Tetkina kuća
3. U 5-oj epizodi kad proba haljinu pa je ispituje dok se oblači
4. Kad probaju krevet dok biraju nameštaj za njihovu kuću :cereeeeek:
5. Prvi susret

Poncha ::

Odjeća mu je čista kao da je tih cijelih mjesec dana nije oprao.  lol!

To je Profesorov kostim. lol!

Poncha ::
Vidjela sam to iako nisam ulazila u članak.

Opa, gde si to videla?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyThu Sep 17, 2020 10:45 pm

Ova serija na Nova S je Mazor. Oni je prevode kao Razmazeni bogatas. Ali najbolje je sto sam ja nesto gledala sa mamom i odjednom pocinju reklame, kad ja ko da sam videla ne znam sta, jao vidi pa ovo je Pavel, mama me gleda ko da sam pala s Marsa, ko ti je sad pa taj. lol!
Oni inace prikazuju ruske serije pre Pavela je bila Katarina Velika, to sam nesto malo cak i gledala.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyFri Sep 18, 2020 1:13 am

Pa sad ću da umrem od sreće!!! oho-ho oho-ho oho-ho oho-ho oho-ho oho-ho oho-ho
Mažora prikazuju, ajme meni. veseljko srca

Ali ću i da umrem od vas dve - ova umesto Mažora gledala Katarinu, ona umesto VMLj gledala Karenjinu (aj, Poncha je bar gledala Maksa). lol! smeh lol! smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyFri Sep 18, 2020 1:14 am

Sad ozbiljno, kad ti je već servirano na tacni molim te bar baci pogled. Van Pavela stvarno je priča koja bi ti se mogla dopasti. Pitaj Ponchu, ako meni ne veruješ. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyFri Sep 18, 2020 1:15 am

A mama nema pojma koji Pavel, misli tvoj neki švaler. smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 15 of 28Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: