Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySat Dec 05, 2020 11:46 pm

Nova godina sa Pavelom! jupi srca jupi srca jupi srca

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 AbqrTggczTg

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 R5lTPd12XiI

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 J96gT_wFYS0

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 37EZxpdbH60

Jedino ne mogu da verujem da je opet Mačak taj fatalni čovek koji osvaja žensko srce pored Pavela živog (ili Stasa nekada davno isto tako...) smeh lol! Ali dobro, nema veze, Mačak nam ni u Anci nije pokvario seriju, neće ni ovde film. lol!
Pavel je najtoplije preporučio da se ovo gleda (uz savete da se nose maske, itd.), tako da se ovo gleda. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySat Dec 05, 2020 11:51 pm

Ponchita, ovo obavezno prenesi Sari.
Danas sam saznala kod Rusa, nisam ovo znala ranije. Halit Ziya Usakligili, prvobitno je napisao AiM sa krajem u kom se Behlul ubija, a Bihter odlazi iz kuće, grada... Bio je inspirisan istinitim događajem koji se desio njegovom prijatelju, ali kada je odneo knjigu u izdavaštvo, oni su mu naredili da promeni kraj. Bili su u fazonu Bihter je prevarila svog muža, mora ona da umre i uslovili ga ili da izmeni kraj, ili neće štampati knjigu.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySun Dec 06, 2020 12:17 am

Poncha ::
Aman budala. A koga će prvo zvati kad su djeca kod nje? Valjda je najbitnije da se djeci javi da je dobro pa onda svima ostalima, sigurno ne nikome više ne nedostaje i nije zabrinut od njegove djece.
Uostalom, tko im je rekao da je prvo nazvao Agatu? rolleyes Da nije ona se pohvalila u svojim seansama na vlogu? rolleyes

A i pomirili su se kao? Ima li od nje kakve vijesti ili si je totalno blokirala?

Najvažnije je da se oporavi, samo kažem, ako bude ovih dosadnih - a kad će, a zašto nije dosad, da budeš spremna na njihovu kuknjavu, a i da sama znaš da će se sve odužiti.

Već tri godine? molimmmm Iako mi je drago zbog tebe da će barem to.

Izgleda je to previše normalan postupak za nenormalne novinare, ili prosto oni drugačije percipiraju svet oko sebe. rolleyes
A i to je tačno, niko ne može da garantuje da je prvo zvao Agatu.
Ona dosad tokom celog ovog haosa sa njim nijednom rečju nije ništa prokomentarisala, i to joj zameram. Tokom razvoda ko je šta radio, ona je njega blatila, bukvalno kako otvori usta počne da priča o njemu, a sad nije mogla jednom rečju da kaže bar kako je. Mislim ne znam, to je ona pa je svakako bolje da ga ne uzima u usta nego da opet izbija nekakav skandal. Ali pokazala se kao čovek nula. Kad je ona bila bolesna, on je njoj platio najskuplje lečenje u gradu i to u vreme kad su bili u razvodu i kad ga je pljuvala gde je stizala. Sad kad je on, da tako kažem, bolestan, ona je odvela decu na Maldive. rolleyes Ne kažem, možda je i on hteo da skloni decu, ali mi je sama činjenica da je platila deci letovanje parama od promovisanja sebe preko blaćenja njega ogavna. sule2 A na stranu što se hvalila kako su deca oduševljena i nigde se tako dobro ne provode, klasično takmičenje Ja sam bolja od vašeg tate, i to u ovakvoj situaciji još kad je u dugovima na sve strane. flop
Međutim, šta drugo očekivati od nje...

Najvažnije da je on sad i pokazao kako je dobro. <3 Sve ja njemu verujem, ali ne mogu da se smirim u potpunosti dok ne vidim.
Ma na to sam još i spremna, ovo mi je mnogo veći problem. Nastavljaju ljudi da ga smaraju Kad će Mažor, ali mu i požele usput brz oporavak. smeh

Da, već 3. Nova godina koju provodimo zajedno. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
(Ništa me ne pitaj, da, već 3 godine. smeh )

Poncha ::
Pa ni ne treba biti neki razlog. Dovoljno je da je nekome nešto rekao. mislilac Onako usput.

Ma moguće da mu bilo tko kuca objavu, ali nekako u objavi su njegove misli, stil poruke je njegov. Ili mu je i dosad netko sugerirao što će objavljivati. ne znam Što ja znam, meni je ovo nekako baš iz poruke on.

E sad, koliko se on dugo zna ne javiti? Ja sam navikla na nejavljanja, meni je to normalno. Ali kad je Pavel u pitanj, možda samo želi biti u privatnosti dalje od svega. A trenutno ne snima pa zato i ne objavljuje svakodnevno nešto... ne znam Nije nužno loše što se ne javlja, ali shvaćam zabrinutost.

Ne ostavljaju ga na miru jer je dobar materijal i koristan za klikanje.

I to si u pravu. Možda se i on potukao. Ali mislim da je nešto od ta dva, sve drugo su mi klasična piskarala. Mislim nema šta drugo da bude. Šta ti misliš?

To jeste, u objavi su njegove misli. :cereeeeek: Posle se zasebno zahvalio svim fanovima u onoj grupi gde sam ja, zamisli, rekao je da je srećan što nas ima. stidljivko :cereeeeek: <3

Bukvalno kako sam ti pisala odgovor, dva dana nakon toga se prvi put objavio. Bili su to snimci sa decom, nešto su se smejali onako bezveze. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: Sva sam se rastopila.

Poncha ::

S obzirom na to koliko njih dva u zadnje vrijeme vremena provode zajedno, oha, nije ni čudno. lol!

Baš zato što ne prate Kivu su možda dobar materijal da donjuškaju sprema li se na setu neki novi lik/glumac. Ne treba biti Kivo nego zna li se sprema li još netko novi.
Zasad su samo nagađanja. Ta ista Oya je nama za Cagu stavila ovo o novoj ponudi za njega. Ali i još dvije sveznalice nešto došaptavaju (a neće da kažu što je) pa je moguće da nešto i bude. Mislim, ako nije ta serija u pitanju, nešto je.

Zasad nema ništa, a i čudno mi je što su odmah na početku objavili nove glumce u ovoj 5oj sezoni. Mada, opet je moguće da nisu odmah Kivu imali u planu. mislilac
Videćemo, ako je on još u Turskoj, nije ni čudo što se aktivnije ne priča o tome.

Poncha ::

Aha, ti misliš da u akciji Pariz je baš lik koji se zove Pariz. Pa yaniii, zašto bi trebalo biti neko tursko ime za Kivu...
Kivo je bio u Bodrumu na odmoru (po drugi put) prije dva, tri dana, ne znam je li se već i vratio, ja Kivu pratim onoliko koliko je vezan za Cagu  smeh tako da mislim da je svakako u Turskoj.

Koliko oni dugo to snimaju? Meni se čini da su počeli odavno sa snimanjem. Još ovo ljeto.  mislilac
Scenarij pišu u hodu? Što stvarno? Nemaju unaprijed, prije početka snimanja?  molimmmm

Pa da ne bude sve s Tokyo. lol!  Ta ženska baš sa svakim muškim u seriji petlja. Tabii ki da volim Denvera, nasil soru bu?

Pa, dobro jutro. Kakve je Sara sreće, mislim ako uopće bude pogledala te klipove (ako bude Kivo tu), to ne može biti ljubavno. lol!  

Pa to, uopšte ne mora biti tursko ime. A možda baš i bude.
smeh
Počeli su krajem avgusta, ali duže će sad trajati to snimanje zbog korone. Pričala je ova što glumi Lisabon, prave presek nakon svake nedelje i rade svi testove, pa ako su negativni nastavljaju. A inače svaku sezonu snimaju oko 3-4 meseca, tako da kapiram da će sad trajati duplo duže. ne znam
Da, o tome su posebno pričali scenaristi u onom filmu o filmu. Namerno pišu u hodu, imaju ideju u glavi sve vreme, međutim tokom snimanja im sinu neke nove ideje, i onda ne žele da forsiraju to što je već napisano. Ima anegdota sa snimanja Nairobine smrti, kako su pisali u hodu nisu stigli glumci da nauče tekst i onda su im snimali preko telefona kako scena treba da izgleda. smeh Namerno kao hoće da imaju nabijen taj adrenalin, da bi bolje ispalo.
Ja sam pre bila protivnik toga, ali iz ove perspektive mi se čak i dopada to što rade. Naravno, ovo ne bi uspeo svaki tim, za neke serije je itekako bolje da pre snimanja imaju napisan kompletan scenario, ali ovde su zaista mnogo inteligentni scenaristi, mislim čak da ovako i najbolje funkcionišu.

Kačila je Ursula pre par dana zezanja sa seta, ona i još par njih iza kamere, a tu i je i Jaime, svi se smeju i igraju nešto. :cereeeeek: Još su u banci. he-he

smeh smeh smeh smeh smeh

Poncha ::
Aj, ovaj put ti neću proturječiti, ali čisto sumnjam.

Pa pogledala sam ja i neke scene koje si mi ti servirala iako mi se nisu gledale.  lol!

A ja ti se kunem da bi tako bilo. lol!

Istina. smeh Ali kažem ti opet, nije isto kad pogledaš dva glumca koja ti oba ništa posebno nisu privlačni i ne kapiraš zaluđenost (pogotovo kad pevaju ciao sa c lol! ); i kad upijaš tu priču, razumeš i navijaš za to za šta se oni bore i onda te još osvoje potpuno novom interpretacijom dobro poznate pesme. stidljivko

Poncha ::

Ponekad trebaš pročitati što si ti napisala da bi znala na koga mislim. lol!  Kao što sam ja sad da vidim na što se ovo tvoje odnosi. smeh Yani, Jaimea i Kive.

smeh smeh smeh

Poncha ::

A kad je to što ja nešto nisam odgledala bio problem da komentiramo? : SamoPitamJerZnamDaNikad:  lol!

Dogru vallah. <3 smeh <3 smeh
Ali mogle smo i zajedno gledati suze lol!

Poncha ::
Serija je ova, a ne znam što bih ti rekla, sve se vrsti oko seksa. Meni tako ispada iz ovog što vidim.  lol!

Fabijan je dobar glumac. Čak i bolji nego što sam to mislila kad sam gledala NG. Sad kad vidim, on je Božu zbilja dobro odigrao, nema on meni ništa Božino u sebi. Talentiran je.
Inače, spomenula sam ti da kod nas ima neka emisija, show, u kojem poznati glume/imitiraju poznate pjevače (iz cijelog svijeta, uključujući i domaće). Od muške ekipe ove godine su to: Fabijan (pogledaj i poslušaj i ovo), Marko (Luka iz NG), Siniša (Tomo iz NG) i Mario (striper Vanja) - pogledaj ga kao Tarkana smeh. (Njegov izgovor turskog gori od mog, ali lik zgodan kako god okreneš.)
Ja ne gledam, pogledam ovako klipove kad mi upadnu u oko, ali mogu ti reći da Fabijan pjeva odlično naklon, nisu mu ni pokreti loši. Baš mi je  topić, Marko se baš dosta uživi u lik, mislim da ga proživi i pjevanje mu je ok, a Mario mi je zabavan.  
Ako te zanima kako su se dečki snašli u raznim ulogama i glasom, samo upiši njihovo ime uz ime showa pa će ti izbaciti.

Ne mogu ovo da vidim. tuzni
Ali ti verujem. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySun Dec 06, 2020 12:18 am

Poncha ::
Ja sam danas nekako sva u Cagi i fanovima mu. rolleyes

Budale na sve strane, i sve više će ih biti. tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyFri Dec 11, 2020 6:40 pm

Mrs BugeVuge ::
Nova godina sa Pavelom! jupi srca jupi srca jupi srca

Je li on ovdje glavni ili sporedni lik? mislilac

Mrs BugeVuge ::
https://sun9-22.userapi.com/impg/sccjqizdXw1SNUv3zDH0NIbJVhH5hTD5jX0yyA/37EZxpdbH60.jpg?size=991x1080&quality=96&sign=b0c1fcd7c0822f1a352874f346986a95&type=album

Nova slika?

Mrs BugeVuge ::
Jedino ne mogu da verujem da je opet Mačak taj fatalni čovek koji osvaja žensko srce pored Pavela živog (ili Stasa nekada davno isto tako...) smeh lol! Ali dobro, nema veze, Mačak nam ni u Anci nije pokvario seriju, neće ni ovde film. lol!
Pavel je najtoplije preporučio da se ovo gleda (uz savete da se nose maske, itd.), tako da se ovo gleda. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Pa ova je baš za Mačka. lol!

A Pavel se sluša. lol! Poslušna žena. Hoćeš li i masku staviti? lol!

Mrs BugeVuge ::
Ponchita, ovo obavezno prenesi Sari.

Tamam. kisic Kurir pokorni.

Mrs BugeVuge ::
Ona dosad tokom celog ovog haosa sa njim nijednom rečju nije ništa prokomentarisala, i to joj zameram. Tokom razvoda ko je šta radio, ona je njega blatila, bukvalno kako otvori usta počne da priča o njemu, a sad nije mogla jednom rečju da kaže bar kako je. Mislim ne znam, to je ona pa je svakako bolje da ga ne uzima u usta nego da opet izbija nekakav skandal. Ali pokazala se kao čovek nula. Kad je ona bila bolesna, on je njoj platio najskuplje lečenje u gradu i to u vreme kad su bili u razvodu i kad ga je pljuvala gde je stizala. Sad kad je on, da tako kažem, bolestan, ona je odvela decu na Maldive. rolleyes Ne kažem, možda je i on hteo da skloni decu, ali mi je sama činjenica da je platila deci letovanje parama od promovisanja sebe preko blaćenja njega ogavna. sule2 A na stranu što se hvalila kako su deca oduševljena i nigde se tako dobro ne provode, klasično takmičenje Ja sam bolja od vašeg tate, i to u ovakvoj situaciji još kad je u dugovima na sve strane. flop
Međutim, šta drugo očekivati od nje...

A onda se nisu pomirili ako je ona na Maldivima s djecom. lol!

Šalu na stranu, ovo sam pročitala s nevjericom i dobro otvorenim očima, otprilike molimmmm. A pogotovo bold. Imala bih reći na ovu temu svašta, ali suzdržat ću se.

Mrs BugeVuge ::
I to si u pravu. Možda se i on potukao. Ali mislim da je nešto od ta dva, sve drugo su mi klasična piskarala. Mislim nema šta drugo da bude. Šta ti misliš?

Ne usuđujem se sad pisati neke pretpostavke, niti sam u toku, niti sam pročitala išta. Ali ovako, kad padam s Marsa, rekla bih da je moguće da je on u prolazu dobacio nešto nekome koga je bolje izbjeći... Ili je stao u zaštitu nekoga tko se zamjerio ovima. On inače nema baš dlake na jeziku. Začas tu nastane neko naguravanje.

Mrs BugeVuge ::
To jeste, u objavi su njegove misli. :cereeeeek: Posle se zasebno zahvalio svim fanovima u onoj grupi gde sam ja, zamisli, rekao je da je srećan što nas ima. stidljivko :cereeeeek: <3

<3 Lijepo od njega.

A znači, sad čita komentare.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Zasad nema ništa, a i čudno mi je što su odmah na početku objavili nove glumce u ovoj 5oj sezoni. Mada, opet je moguće da nisu odmah Kivu imali u planu. mislilac
Videćemo, ako je on još u Turskoj, nije ni čudo što se aktivnije ne priča o tome.

Kivo je u Turskoj, bar je bio ima dan, dva. I dalje on i Basak odmaraju, putuju.

Za Kivu ne znam, ali Oya je bila u pravu za Cagu. Mi imamo novu seriju, za platformu BluTv i Caga glumi glavnu ulogu, a vraćamo se nekih šezdesetak godina. Snimanje kreće za neka dva mjeseca. I jedna od Caginih kolegica je mlađahna Afra. Ostale i ostali se još čekaju.

Mrs BugeVuge ::
Namerno kao hoće da imaju nabijen taj adrenalin, da bi bolje ispalo.
Ja sam pre bila protivnik toga, ali iz ove perspektive mi se čak i dopada to što rade. Naravno, ovo ne bi uspeo svaki tim, za neke serije je itekako bolje da pre snimanja imaju napisan kompletan scenario, ali ovde su zaista mnogo inteligentni scenaristi, mislim čak da ovako i najbolje funkcionišu.

Kačila je Ursula pre par dana zezanja sa seta, ona i još par njih iza kamere, a tu i je i Jaime, svi se smeju i igraju nešto. :cereeeeek: Još su u banci. he-he

A Turci kad pričaju o platformama obično ističnu kao prednost i to što imaju gotov scenarij. smeh
Ali ima smisla ovo i što oni rade.  

Hoće Ursula tako. lol! Dobro je, Danver je još u igri.

Mrs BugeVuge ::
Istina. smeh Ali kažem ti opet, nije isto kad pogledaš dva glumca koja ti oba ništa posebno nisu privlačni i ne kapiraš zaluđenost (pogotovo kad pevaju ciao sa c lol! ); i kad upijaš tu priču, razumeš i navijaš za to za šta se oni bore i onda te još osvoje potpuno novom interpretacijom dobro poznate pesme. stidljivko  

Ma pričaj ti što hoćeš, meni se ta scena ne sviđa, zapravo oba klipa s pjesmama. Kako ni na prvo gledanje tako ni kad sam saznala radnju.

Mrs BugeVuge ::
Ne mogu ovo da vidim. tuzni
Ali ti verujem. lol!

Šteta, baš sam ti stavila da se malo nasmiješ. I da vidiš kako dobro dečki pjevaju.
Ali nema veze, stvarno mislim da su dečki talentirani, a Fabijan mi je u glumi bolji od Marka. Marko je možda u imitaciji bolji, a u seriji nikako naglasak ne može izbiti svoj. To mu vidim kao manu.
Ali ovo pogledaj. Isti Luka.  lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyTue Dec 15, 2020 2:28 am

Poncha ::
Je li on ovdje glavni ili sporedni lik? mislilac

Sporedni, zato isprva nisam htela ni da gledam, bojkotovala sam film kad je izašla najava, ali je onda Pavel rekao da se gleda, i ja šta ću moram da gledam. lol!

Poncha ::
Nova slika?

Evet. :cereeeeek: <3

Poncha ::
Pa ova je baš za Mačka. lol!

A Pavel se sluša. lol! Poslušna žena. Hoćeš li i masku staviti? lol!

Aferin canim, ti si najbolje rekla! naklon I ne zaslužuje Pavela.

Ja ne idem u bioskop, gledam od kuće. :P Ali vidiš kako slušam, a nisi mi verovala. lol!

Poncha ::
Tamam. kisic Kurir pokorni.

<3 kisic

Poncha ::
A onda se nisu pomirili ako je ona na Maldivima s djecom. lol!

Šalu na stranu, ovo sam pročitala s nevjericom i dobro otvorenim očima, otprilike molimmmm. A pogotovo bold. Imala bih reći na ovu temu svašta, ali suzdržat ću se.

lol! naklon smeh
Reci slobodno, meni će biti lakše da pročitam. lol! Mislim glupo je reći da sam besna na nju jer cele ove godine ređa niz jadnih, bednih i niskih postupaka zbog kojih iznova želim da je zadavim. Ali sad je baš pokazala da je nula od čoveka, sve je dosad moglo da se prepiše besu i osveti ostavljene žene, samopromocijom na razvodu falan filan. Ali ovo je stvarno dno dna. Mada svaki njen postupak pokazuje kakvo je ona dno od žene.

Poncha ::
Ne usuđujem se sad pisati neke pretpostavke, niti sam u toku, niti sam pročitala išta. Ali ovako, kad padam s Marsa, rekla bih da je moguće da je on u prolazu dobacio nešto nekome koga je bolje izbjeći... Ili je stao u zaštitu nekoga tko se zamjerio ovima. On inače nema baš dlake na jeziku. Začas tu nastane neko naguravanje.

Evo sad se pojavljuju novi tračevi, navodno se pokačio na ulici sa nekim biznismenom...
Istina, on nema dlake na jeziku pa ovo nije ni čudo.

Poncha ::
<3 Lijepo od njega.

A znači, sad čita komentare.  lol!


U ovoj grupi čita. lol! :cereeeeek: smeh :cereeeeek:
Rekao je da ga ti ljudi prate više od decenije, pa za njih uvek pravi ustupke. Ja zapravo ne mogu da verujem koliko sam mu blizu, i u isto vreme daleko. molimmmm placljivko lol!

Poncha ::
Kivo je u Turskoj, bar je bio ima dan, dva. I dalje on i Basak odmaraju, putuju.

Za Kivu ne znam, ali Oya je bila u pravu za Cagu. Mi imamo novu seriju, za platformu BluTv i Caga glumi glavnu ulogu, a vraćamo se nekih šezdesetak godina. Snimanje kreće za neka dva mjeseca. I jedna od Caginih kolegica je mlađahna Afra. Ostale i ostali se još čekaju.

Pa mašala! wow Cok sevindim. jupi
Znači za dva meseca se ovde gledamo i komentarišemo. kisic lol!
(Samo da ne bude nešto na fazon Karadayi-a, ja tu seriju baš nisam volela moli se )

Poncha ::
A Turci kad pričaju o platformama obično ističnu kao prednost i to što imaju gotov scenarij. smeh
Ali ima smisla ovo i što oni rade.  

Hoće Ursula tako. lol! Dobro je, Danver je još u igri.

Pa platforme tome i služe, u 90% slučajeva se scenario piše unapred baš kako bi kvalitet serije bio na visokom nivou. Samo su ovi hitovi. smeh Ali vidiš, zapravo za njih ima smisla.

Našla sam taj klip. Inače, 12og mu je bio rođendan. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
https://www.instagram.com/p/CIVugTWAOhp/

Poncha ::
Šteta, baš sam ti stavila da se malo nasmiješ. I da vidiš kako dobro dečki pjevaju.
Ali nema veze, stvarno mislim da su dečki talentirani, a Fabijan mi je u glumi bolji od Marka. Marko je možda u imitaciji bolji, a u seriji nikako naglasak ne može izbiti svoj. To mu vidim kao manu.
Ali ovo pogledaj. Isti Luka.  lol!

Ok, ovo sam pogledala. Meni ovde Andrija budi Luku i tačka. lol!
Čak ne vidim razliku između uniformi, iako više nije vatrogasac, ali bukvalno mi je sve preslikana NG.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySat Dec 19, 2020 9:53 pm

Kumo, sretna slava! kisic
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySat Dec 19, 2020 10:35 pm

Mrs BugeVuge ::
Sporedni, zato isprva nisam htela ni da gledam, bojkotovala sam film kad je izašla najava, ali je onda Pavel rekao da se gleda, i ja šta ću moram da gledam. lol!

Nema bojkotiranja kad je ljubimac u nekom projketu, amannnn tebe. lol!

Mrs BugeVuge ::
Aferin canim, ti si najbolje rekla! naklon I ne zaslužuje Pavela.

Ja ne idem u bioskop, gledam od kuće. :P Ali vidiš kako slušam, a nisi mi verovala. lol!  

Znam da jesam. lol! :PravimSeVažna: smeh

Ne, ti si htjela bojkotirati, a muža se ne može bojkotirati. lol! Dobro se nije naljutio. :P

Mrs BugeVuge ::
Reci slobodno, meni će biti lakše da pročitam. lol! Mislim glupo je reći da sam besna na nju jer cele ove godine ređa niz jadnih, bednih i niskih postupaka zbog kojih iznova želim da je zadavim. Ali sad je baš pokazala da je nula od čoveka, sve je dosad moglo da se prepiše besu i osveti ostavljene žene, samopromocijom na razvodu falan filan. Ali ovo je stvarno dno dna. Mada svaki njen postupak pokazuje kakvo je ona dno od žene.

Ma šutjet ću, ne zbog nje i tebe, nego zbog sebe. lol! Oplela bih ja po ovome inače i po profesionalnoj strani i po svom.

Inače, je li ona sad vodi neku emisiju o parovima? Pročitala sam nešto kod naših.

Mrs BugeVuge ::
Evo sad se pojavljuju novi tračevi, navodno se pokačio na ulici sa nekim biznismenom...
Istina, on nema dlake na jeziku pa ovo nije ni čudo.

Ako je stao na rep kome nije trebao...

Mrs BugeVuge ::
U ovoj grupi čita. lol! :cereeeeek: smeh :cereeeeek:
Rekao je da ga ti ljudi prate više od decenije, pa za njih uvek pravi ustupke. Ja zapravo ne mogu da verujem koliko sam mu blizu, i u isto vreme daleko. molimmmm placljivko lol!

Lijepo od njega. <3

Razumijem te.

Mrs BugeVuge ::
Znači za dva meseca se ovde gledamo i komentarišemo. kisic lol!
(Samo da ne bude nešto na fazon Karadayi-a, ja tu seriju baš nisam volela moli se )

A ne bih baš rekla. Prvo snimanje kreće pa kad bude, ne znam kojom će to brzinom.

Možda jedino stajlinog, po temi nije. Totalno je druga tema, ovdje su u centru umjetnici, producenti, pjevačice/glumice i tko sve ne. Ako te zanimaju detalji, klini ovdje i ovdje.

Mrs BugeVuge ::

Našla sam taj klip. Inače, 12og mu je bio rođendan. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
https://www.instagram.com/p/CIVugTWAOhp/

Jesi li mu čestitala cumple?

Što im je svima ovo na nosu?

Mrs BugeVuge ::
Ok, ovo sam pogledala. Meni ovde Andrija budi Luku i tačka. lol!
Čak ne vidim razliku između uniformi, iako više nije vatrogasac, ali bukvalno mi je sve preslikana NG.

Ovaj je bivši policajac koji ne može prihvatiti da je u penziji pa nosi uniformu i glumi policajca.
Inače je Luki ujak. A ovaj je isti Luka, i gori. Propali student, ništa ne radi.



Inače, Sara je za AiM odgovorila ovako:
Sara Uluosy ::
Ne znam koliko je ovo istina, ali ne bi me cudilo. Jos u to vreme. Naravno da je bilo najlakse okriviti nevernicu za sve, jer nije toliko strasno sto je Behlul izdao coveka koji mu je sve dao, strasno je sto ga je Bihter prevarila. Face with rolling eyes Mada bi mi takav kraj odgovarao, da se ta budala Behlul ubio a Bihter ostala ziva, mozda bih mogla jos koji put da odgledam seriju, ovako samo jednom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyTue Dec 22, 2020 8:11 pm

Poncha ::
Nema bojkotiranja kad je ljubimac u nekom projketu, amannnn tebe. lol!

Dogru vallah. lol!

Poncha ::
Znam da jesam. lol! :PravimSeVažna: smeh

Ne, ti si htjela bojkotirati, a muža se ne može bojkotirati. lol! Dobro se nije naljutio. :P

On kakav je tačno se zbog toga ne bi naljutio, ionako ništa svoje nikad ne gleda. smeh Najveći hit mi je bio nedavno kad su ga pitali za majku i on kaže Ma ona gleda sve te moje filmove, taman da nadomesti što ja ne gledam. smeh  naklon  smeh

Poncha ::
Ma šutjet ću, ne zbog nje i tebe, nego zbog sebe. lol! Oplela bih ja po ovome inače i po profesionalnoj strani i po svom.

Inače, je li ona sad vodi neku emisiju o parovima? Pročitala sam nešto kod naših.

Pa opleti, što da ne opleteš, davaj pažalosta. lol!

Da, treba da počne to da vodi koliko sam videla.

Poncha ::
Ako je stao na rep kome nije trebao...

A verovatno jeste kakav je.

Poncha ::
Lijepo od njega. <3

Razumijem te.

<3  <3  <3

Poncha ::
A ne bih baš rekla. Prvo snimanje kreće pa kad bude, ne znam kojom će to brzinom.

Možda jedino stajlinog, po temi nije. Totalno je druga tema, ovdje su u centru umjetnici, producenti, pjevačice/glumice i tko sve ne. Ako te zanimaju detalji, klini ovdje i ovdje.

Jao da, potpuno sam to smetnula sa uma, ja sve mislim za dva meseca mi to gledamo. smeh

Jao znam na koju foru bi ovo moglo biti. Gledala sam dve do tri ruske serije na ovaj fazon i moglo bi biti jako zanimljivo. topić

Poncha ::
Jesi li mu čestitala cumple?

Što im je svima ovo na nosu?

Nisam, bilo mi glupo pored toliko miliona, a kad neće videti. Ja sam to u sebi. sramezljivko
Ali vidi ovo, pogle ko mu je uzeo nagradu. lol!
https://www.instagram.com/p/CJBJNcuB96e/

Ma neki Ursulini efekti. smeh

Poncha ::
Ovaj je bivši policajac koji ne može prihvatiti da je u penziji pa nosi uniformu i glumi policajca.
Inače je Luki ujak. A ovaj je isti Luka, i gori. Propali student, ništa ne radi.

Jaoooo hit smeh smeh smeh smeh
Našli se penzos i neradnik lol!

Poncha ::
Inače, Sara je za AiM odgovorila ovako:

E hvala canim. kisic
Daa, meni je taj njihov mentalitet da se ubiješ, nema veze što tu najveću izdaju čini Behlul (a spominjali su oni koji su čitali knjigu da je pritom u knjizi mnogo nemilosrdniji nego u seriji, uopšte ne oseća krivicu, Bihter mu je vremenom dosadila pa je ostavio...), ali zaboga žena je prevarila muža, mora žena da strada. I pritom ko je uticao da se promeni kraj, isti profili koji se i dan danas mešaju u sve živo, pa i u umetnost. Ništa se nije promenilo.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyTue Dec 22, 2020 8:14 pm

Inače, ovo što je Alvaro okačio je veliki, ali zaista veliki uspeh! naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon Ponosna sam do neba. :cereeeeek: <3
https://www.instagram.com/p/CI9KWOvp_Qo/

I zanimljivo, El profesor se našao na listi, a ne Berlin. Ipak.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyTue Dec 22, 2020 8:18 pm

Oplakah smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh (do 0:42)
https://youtu.be/cARkIxS2z5I?t=19

Maks gleda mimove o sebi na TikToku i na kraju skonta da je to stvarno on sa probe, a ne seća se snimka. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyWed Dec 23, 2020 9:44 pm

Mrs BugeVuge ::
On kakav je tačno se zbog toga ne bi naljutio, ionako ništa svoje nikad ne gleda. smeh Najveći hit mi je bio nedavno kad su ga pitali za majku i on kaže Ma ona gleda sve te moje filmove, taman da nadomesti što ja ne gledam. smeh  naklon  smeh

Ne bi se naljutio, ali ti trebaš njega gledati više od svekrve ti. lol! Nemoj sad se izvlačiti.

Mrs BugeVuge ::
Pa opleti, što da ne opleteš, davaj pažalosta. lol!

Da, treba da počne to da vodi koliko sam videla.

Nema potrebe da išta kažem, sama je ona sve rekla. rolleyes  Tako da nema potrebe ni da podižem tvoj ego. lol!

Mrs BugeVuge ::
Jao da, potpuno sam to smetnula sa uma, ja sve mislim za dva meseca mi to gledamo. smeh

Jao znam na koju foru bi ovo moglo biti. Gledala sam dve do tri ruske serije na ovaj fazon i moglo bi biti jako zanimljivo. topić

Na koju foru bude da bude, samo da bude. lol! Zasad nemam ništa protiv. Samo neka se počne snimati da imam što stalkati.

Mrs BugeVuge ::
Nisam, bilo mi glupo pored toliko miliona, a kad neće videti. Ja sam to u sebi. sramezljivko

Ayip yani.... Mene uopće nije briga, ja čestitam, a on hoće li vidjeti ili ne, to nije moja stvar. lol!

Znala sam ja da on tebi nije tako napet.

Mrs BugeVuge ::
Ali vidi ovo, pogle ko mu je uzeo nagradu. lol!
https://www.instagram.com/p/CJBJNcuB96e/  

Je li zaslužena nagrada ili? lol! En este caso, felicidades, Mario...
Ali isto sam ga lijepo razumjela. Koliko može govoriti, više on kad je dobio neku virtualnu nagradu, nego neki, koje znam, koji dobiju uživo. lol!

Kad smo kod nagrada, a ti se ne hvališ... Ili ti ne paše.  :P
http://www.svetserija.info/2020/12/23/milos-bikovic-najpopularniji-glumac-u-rusiji/?fbclid=IwAR2AGuzvkcmrzhdCKRXSUxkG7Nm4Y4Ggy6YNq7gC0Eb3X4y6GICdHwHZRl8

Mrs BugeVuge ::
Ma neki Ursulini efekti. smeh  

Glupi su, izgledaju kao flasteri na nosu. smeh

Mrs BugeVuge ::
Jaoooo hit smeh smeh smeh smeh
Našli se penzos i neradnik lol!

Imaju oni svojih bisera, ali iako ne gledam seriju, ja imam svoje miljenike. Meni su to trojka policajaca, njih dva iz videa i šefica im (Vinka). Ovo ti je samo da vidiš Božu i Ivanu i Lidiju. A ima scena i nastavak negdje na kanalu.



Mrs BugeVuge ::
E hvala canim. kisic
Daa, meni je taj njihov mentalitet da se ubiješ, nema veze što tu najveću izdaju čini Behlul (a spominjali su oni koji su čitali knjigu da je pritom u knjizi mnogo nemilosrdniji nego u seriji, uopšte ne oseća krivicu, Bihter mu je vremenom dosadila pa je ostavio...), ali zaboga žena je prevarila muža, mora žena da strada. I pritom ko je uticao da se promeni kraj, isti profili koji se i dan danas mešaju u sve živo, pa i u umetnost. Ništa se nije promenilo.

U pravu si, ništa se nije promijenilo.

Mrs BugeVuge ::
Inače, ovo što je Alvaro okačio je veliki, ali zaista veliki uspeh! naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon Ponosna sam do neba. :cereeeeek: <3
https://www.instagram.com/p/CI9KWOvp_Qo/

I zanimljivo, El profesor se našao na listi, a ne Berlin. Ipak.

Svaka čast. topić

Pa kad ti uvijek nađeš pogrešnog za kojim ćeš patiti. lol! Ne znaš nikad tko je najbitniji.

Mrs BugeVuge ::
Oplakah smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh (do 0:42)
https://youtu.be/cARkIxS2z5I?t=19

Maks gleda mimove o sebi na TikToku i na kraju skonta da je to stvarno on sa probe, a ne seća se snimka. lol!

Maks je poseban.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyThu Dec 24, 2020 2:21 am

Danas je konačno konačno konačno počelo snimanje 4. sezone Mažora!!! jupi jupi jupi

I Pavel i produkcijska kuća su okačili ovu sliku na svoje storije, neka je šifra, još uvek nisam provalila šta može da znači. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 E8NB52z1gbU

Mnogi misle da je datum premijere filma Mažora, ali rekoše valjda da su je pomerili na proleće zbog korone. mislilac Svakako ako je to, previše je lepo da bi bilo istinito, ali hvala im bar što su me psihički spremili. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyThu Dec 24, 2020 2:24 am

Inače je on još uvek na setu UK2, za par dana treba da završi to snimanje i priključi se ekipi Mažora. Mnogo sam srećna  srca

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 F2l7u-ZJ49Y

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 XuFgg2GxL0k
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyThu Dec 24, 2020 2:48 am

Poncha ::
Ne bi se naljutio, ali ti trebaš njega gledati više od svekrve ti. lol! Nemoj sad se izvlačiti.

Ali ko je rekao da neću? lol! Allah Allah :P

Poncha ::
Na koju foru bude da bude, samo da bude. lol! Zasad nemam ništa protiv. Samo neka se počne snimati da imam što stalkati.

Evo i ja vam to isto želim. Koliko sam danas živnula, toliko je bilo olaylar olaylar sa svih strana, ajme. :cereeeeek:  

Poncha ::
Ayip yani.... Mene uopće nije briga, ja čestitam, a on hoće li vidjeti ili ne, to nije moja stvar. lol!

Znala sam ja da on tebi nije tako napet.

Stvarno to radiš? wow Ja sam to samo Stasu radila, i dobro naravno što se redovno blamiram kod Pavela, ali to se podrazumeva. smeh

Aman tebe, odmah da me prozivaš. sramezljivko A šta ću, bilo mi je glupo.

Poncha ::
Je li zaslužena nagrada ili? lol! En este caso, felicidades, Mario...
Ali isto sam ga lijepo razumjela. Koliko može govoriti, više on kad je dobio neku virtualnu nagradu, nego neki, koje znam, koji dobiju uživo. lol!

Nisam gledala ni to od Maria, ni ovo od Jaime-a. Ali je Alvaro preporučio preko svog instagrama, pa verujem da je dobro. :cereeeeek:
Meni bi bilo drago ko god od njih dvojice da je dobio (iskreno, nemam pojma kako bih birala smeh ). Ali mi je hit kako njih baš da smeste. smeh
Hmmm na koje li neke misliš? lol!

Poncha ::
Kad smo kod nagrada, a ti se ne hvališ... Ili ti ne paše.  :P
http://www.svetserija.info/2020/12/23/milos-bikovic-najpopularniji-glumac-u-rusiji/?fbclid=IwAR2AGuzvkcmrzhdCKRXSUxkG7Nm4Y4Ggy6YNq7gC0Eb3X4y6GICdHwHZRl8

Šta znam, patriotski ponos mi je na mestu, a da sam lično nešto prezadovoljna pa i nisam. lol! Rekla sam više puta, Biković i ja smo u love-hate odnosu, stvarno volim da ga gledam u ruskim filmovima možda čak i više nego u našim (u tom Slugi je bio odličan, plus se Pavelu dopao lol! ), ali uvek mi se umeša tu njegova privatna politika i onda ne znam šta da kažem. Lepo je svakako što nas predstavlja tamo, drago mi je da ga Ruskinje vole (iskreno ne znam zašto toliko pored onakvih svojih glumaca, ali ajde, možda ja Bikovića ne doživljavam na taj način lol! ).
Ne mogu nekako objektivna da budem kad je on u pitanju, imala sam taj problem baš kad sam ga gledala u filmu sa Kozlovskim.

Poncha ::
Glupi su, izgledaju kao flasteri na nosu. smeh

Apsolutno se slažem, pritom mi uopšte nije jasna njena zavisnost od tako glupih filtera. smeh

Poncha ::
Imaju oni svojih bisera, ali iako ne gledam seriju, ja imam svoje miljenike. Meni su to trojka policajaca, njih dva iz videa i šefica im (Vinka). Ovo ti je samo da vidiš Božu i Ivanu i Lidiju. A ima scena i nastavak negdje na kanalu.

I jedna i druga su mi mnogo lepše bile u NG. Dok je Fabijan super i ovde, čak mu i brkovi dobro stoje. Već se po ovoj sceni vidi da je odličan.

Poncha ::
Svaka čast. topić

Pa kad ti uvijek nađeš pogrešnog za kojim ćeš patiti. lol! Ne znaš nikad tko je najbitniji.

Nisam to rekla, nego mi je bilo čudno s obzirom na to koliko cela planeta voli lik Berlina. Ali dobro svakako ko god od njih dvojice da predstavlja seriju , svejedno sam srećna kao i za Maria i Jaimea. <3

Poncha ::
Maks je poseban.

Uvek će mi biti hit kako je Maks jedini ruski glumac čiju si celu seriju odgledala, i to sama, bez moje inicijative. lol! naklon smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyThu Dec 24, 2020 4:25 pm

DAKLE NIJE MI DOBROOOOOOO oho-ho veseljko st_bond oho-ho veseljko st_bond oho-ho veseljko st_bond oho-ho veseljko st_bond oho-ho veseljko st_bond oho-ho veseljko
https://www.instagram.com/tv/CJLXofMlHxP/?igshid=zx61g2y8543q

Prevod Pavelove objave: Premijera filma biće na sajtu Kinopoisk 2og januara. Danas ima puno novosti), ali svakako najvažnije da konačno možemo da vam priredimo dugoočekivani poklon! Neka nam je sa srećom! Srećna Nova godina!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyThu Dec 24, 2020 7:24 pm

Samo da javim da sam živa, pribrala sam se nekako da bih prevela radnju filma i Pavelovu izjavu. lol! Danas je bilo olaylar olaylar više nego ikad dosad. veseljko veseljko veseljko veseljko veseljko veseljko veseljko veseljko veseljko veseljko veseljko veseljko
Definitivno nikad kvalitetnije i lepše neću provesti Novu godinu. srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Radnja filma: Mažor uspešno beži iz zatvora i započinje novi slatki život. Sokolovski upada u svetsku žurku, gde su svi pod narkoticima i njega opet okružuju automobili, vile i top-modeli. Prijatelji, neprijatelji i FSB ga prate pokušavajući da shvate kakvu igru je smislio i na čijoj je strani. Igor pak pokušava da shvati ko je on sam - izdajnik, dobar momak ili i dalje isti onaj... Mažor?

Pavel o filmu: S obzirom na neverovatnu količinu pitanja koja mi svakodnevno postavljaju preko društvenih mreža, nismo mogli da smislimo bolji poklon od premijere filma Mažora za ove novogodišnje praznike. Tako da je sada zvanično metak uspešno prošao , a šta se dalje dogodilo možete pogledati već od 2og januara. Spojler: očekuje vas puno akcije.

Evo ga i ovako, da se bolje vidi. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyFri Dec 25, 2020 4:01 pm

Mrs BugeVuge ::
Inače je on još uvek na setu UK2, za par dana treba da završi to snimanje i priključi se ekipi Mažora. Mnogo sam srećna  srca

Super, i da znaš brzo se on vratio na posao nakon bolnice. topić

Mrs BugeVuge ::
Ali ko je rekao da neću? lol! Allah Allah :P

Ako nisi mislila gledati film jer Pavel nije glavni, ti si sama rekla. lol!

Mrs BugeVuge ::
Evo i ja vam to isto želim. Koliko sam danas živnula, toliko je bilo olaylar olaylar sa svih strana, ajme. :cereeeeek:

Sagol, canim. Mi se isto radujemo tome.

Mrs BugeVuge ::
Stvarno to radiš? wow Ja sam to samo Stasu radila, i dobro naravno što se redovno blamiram kod Pavela, ali to se podrazumeva. smeh

Aman tebe, odmah da me prozivaš. sramezljivko A šta ću, bilo mi je glupo.

Ja samo čestitam onima koji su mi dragi (sjećaš se da sam ti bila kopirala jedan odgovor  smeh) , a od ovih poznatih ovome mome.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Šta znam, patriotski ponos mi je na mestu, a da sam lično nešto prezadovoljna pa i nisam. lol! Rekla sam više puta, Biković i ja smo u love-hate odnosu, stvarno volim da ga gledam u ruskim filmovima možda čak i više nego u našim (u tom Slugi je bio odličan, plus se Pavelu dopao lol! ), ali uvek mi se umeša tu njegova privatna politika i onda ne znam šta da kažem. Lepo je svakako što nas predstavlja tamo, drago mi je da ga Ruskinje vole (iskreno ne znam zašto toliko pored onakvih svojih glumaca, ali ajde, možda ja Bikovića ne doživljavam na taj način lol! ).
Ne mogu nekako objektivna da budem kad je on u pitanju, imala sam taj problem baš kad sam ga gledala u filmu sa Kozlovskim.

Mislila sam da nećeš da staviš jer Pavel nije prvi.  lol! I baš izgubi od ovoga tvog sunarodnjaka.

Mrs BugeVuge ::
I jedna i druga su mi mnogo lepše bile u NG. Dok je Fabijan super i ovde, čak mu i brkovi dobro stoje. Već se po ovoj sceni vidi da je odličan.

Meni je Fabijan nekako baš drag. I još kad sam čula kako lijepo pjeva. Samo zbog njega i još dva lika mi je žao što mi se serija ne sviđa jer mi se ne gleda cijela. Tako kad vidim klipove, pogledam.

Mrs BugeVuge ::
Uvek će mi biti hit kako je Maks jedini ruski glumac čiju si celu seriju odgledala, i to sama, bez moje inicijative. lol! naklon smeh

Ni ja ne vjerujem. A tek s kojim sam ja iznenađenjem pristupila seriji kad sam skužila da je to AK.

Mrs BugeVuge ::
DAKLE NIJE MI DOBROOOOOOO oho-ho veseljko st_bond oho-ho veseljko st_bond oho-ho veseljko st_bond oho-ho veseljko st_bond oho-ho veseljko st_bond oho-ho veseljko
https://www.instagram.com/tv/CJLXofMlHxP/?igshid=zx61g2y8543q

Pogledala sam. Dobar je, uočila sam sve bitne stvari. I opet mi je akcija, tj. jurnjava po zgradi najgluplji dio.

Mrs BugeVuge ::

Samo da javim da sam živa, pribrala sam se nekako da bih prevela radnju filma i Pavelovu izjavu. lol! Danas je bilo olaylar olaylar više nego ikad dosad. veseljko veseljko veseljko veseljko veseljko veseljko veseljko veseljko veseljko veseljko veseljko veseljko

Dobro je da je tako.  smeh

Mrs BugeVuge ::
Radnja filma: Mažor uspešno beži iz zatvora i započinje novi slatki život. Sokolovski upada u svetsku žurku, gde su svi pod narkoticima i njega opet okružuju automobili, vile i top-modeli. Prijatelji, neprijatelji i FSB ga prate pokušavajući da shvate kakvu igru je smislio i na čijoj je strani. Igor pak pokušava da shvati ko je on sam - izdajnik, dobar momak ili i dalje isti onaj... Mažor?

Pavel o filmu: S obzirom na neverovatnu količinu pitanja koja mi svakodnevno postavljaju preko društvenih mreža, nismo mogli da smislimo bolji poklon od premijere filma Mažora za ove novogodišnje praznike. Tako da je sada zvanično metak uspešno prošao , a šta se dalje dogodilo možete pogledati već od 2og januara. Spojler: očekuje vas puno akcije.

Sad mi i radnja ima smisla. Zanimljivo svakako. topić Jasno je sad zašto nema emocija, ali nadam se da će bold biti dobro odrađen i na tragu starog Mažora.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyFri Dec 25, 2020 4:03 pm

Veronika, ako vidiš, a i ako ne vidiš, sretan Božić! kisic
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySat Dec 26, 2020 4:18 am

Srećan Božić svima koji danas slave! kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySat Dec 26, 2020 4:46 am

Poncha ::
Super, i da znaš brzo se on vratio na posao nakon bolnice. topić

Istina, jako brzo. naklon :cereeeeek: Doduše sa seta UK se vidi da još nije zacelio u celini, ima tragova po levom oku. Verovatno se zato odmah i nije pridružio ekipi Mažora, mada ne znam kakva je radnja 4. sezone, možda im se i uklopi.

Poncha ::
Ako nisi mislila gledati film jer Pavel nije glavni, ti si sama rekla. lol!

To je bila moja reakcija na to što je opet Mačak u glavnoj ulozi levo smetalo. lol!

Poncha ::
Mislila sam da nećeš da staviš jer Pavel nije prvi.  lol! I baš izgubi od ovoga tvog sunarodnjaka.

A kako da to posmatram? smeh S jedne strane, moj zemljak je osvojio prvo mesto (doduše sajt i nije nešto bitan, važniji su ovi tipa kinoteatr, kinpoisk...), a s druge muž mi je zbog toga izvisio. lol!

Poncha ::
Meni je Fabijan nekako baš drag. I još kad sam čula kako lijepo pjeva. Samo zbog njega i još dva lika mi je žao što mi se serija ne sviđa jer mi se ne gleda cijela. Tako kad vidim klipove, pogledam.

Onda ne gledaš?

Poncha ::
Ni ja ne vjerujem. A tek s kojim sam ja iznenađenjem pristupila seriji kad sam skužila da je to AK.

Ali moja sreća kad si mi javila da gledaš. smeh
I kakve su ti impresije sad posle nekoliko meseci (ima li godinu dana?)?

Poncha ::
Pogledala sam. Dobar je, uočila sam sve bitne stvari. I opet mi je akcija, tj. jurnjava po zgradi najgluplji dio.

Meni se opet sva objektivnost izgubila, oduševljena sam i jedva čekam. <3 <3 <3 <3 <3 <3
Onaj prvi tizer je nekako bio zbrzan, sklepan, a ovo je odlično. Zaista svaki kadar ukazuje na sam početak serije, prosto je ta atmosfera, tako su i obećali da će dosta ličiti. I generalno ljudi koji su režirali su snimali 2. sezonu, a ta je meni najkvalitetnija. Radnja mi se isto sviđa, veoma. A akcione scene prosto idu uz radnju, tako da mi ne smetaju. Idu uz Igora. smeh
Što kaže Sparks, Igor iz filma joj liči da će biti apgrejdovana verzija Igora iz prve sezone. Vraćen je na početak. Kao da je sve što je otkrivao i odnos sa Vikom najviše od njega su postepeno gradili novu osobu, sad je resetovan na sam početak, ali naravno promene su ostale u njemu. Biće mnogo zanimljivo sve to pratiti. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

I ono zbog čega sam posebno srećna. Ova premijera će konačno ugasiti celo ono ludilo sa dotičnom, Pavelovo ime se više neće primarno spominjati u vezi sa razvodom. naklon

Poncha ::
Dobro je da je tako.  smeh

Još uvek ne verujem kako su nam savršeno iznenađenje priredili. <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
A pogotovo što posle ovog filma sa Mačkom gde ga ima svega 15 minuta, Mažor je... jednostavno Mažor. srca

Poncha ::
Sad mi i radnja ima smisla. Zanimljivo svakako. topić Jasno je sad zašto nema emocija, ali nadam se da će bold biti dobro odrađen i na tragu starog Mažora.

Upravo to, to me je najviše kupilo. Pavel će pokidati, a Sokolovski se vraća na velika vrata!!! naklon :cereeeeek: <3 <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySun Dec 27, 2020 6:54 pm

HIT GODINE: VK me pita jesam li ja ovo na slici, dakle i plačem i vrištim i nije mi dobro smeh naklon smeh naklon smeh naklon smeh naklon smeh naklon smeh naklon smeh lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Bn9TCYySfe8
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySun Dec 27, 2020 7:49 pm

Koliko je ovo dirljivo stidljivko Bella ciao <3
https://www.instagram.com/p/CIZFfpyAs2B/
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySun Dec 27, 2020 8:01 pm

I kad sam kod LCDP, iskočio mi je ovaj klip, baš je dobar.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyTue Dec 29, 2020 8:00 pm

Ponchita, javi se da znam jel' si dobro, brinem ceo dan.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 21 of 28Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: