Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyMon Mar 09, 2020 12:09 am

Srecan vam Dan zena. <3

Sa zakasnjenjem od devet minuta. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyMon Mar 09, 2020 12:10 am

Ponchaaaaaa, od tebe ni pisma ni razglednice, ziva li si?
Jesu ti se gosti uselili? lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyMon Mar 09, 2020 12:11 am

Nisam jos odgledala nisam imala vremena za vikend.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyMon Mar 09, 2020 12:12 am

Jebote ova Hazal je teski kompleksas, zena vec godinama lupeta iste stvari u intervjuima i svaki put me izbaci iz takta.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyMon Mar 09, 2020 1:34 pm

Mrs BugeVuge ::
Zato što sam nestrpljiva. lol!

Sigurno nisi jedina, ali da oni slušaju sve vas, serija ne bi imala isplativost. lol!

Mrs BugeVuge ::
Da, išla sam principom Šta ne znam, ne boli me. lol!
Nije, tj. bilo je, ali su to toliko bile neodređene slike. I nigde se nije videla cela (mada, odmah jasno da krije stomak). Nju ne ignorišem kao Auriku, nekako na nju često zaboravim da postoji. smeh Ne znam zašto.

Da, apsolutno je ignorisao, bukvalno se ponašao kao da ti natpisi ni ne postoje, plus se i sam povukao, oglašavao bi se samo kad nešto radi. Ja mu ništa ne zameram po tom pitanju, to je skroz u njegovom stilu i oduvek mi se sviđalo kod njega što je iznad tih trač priča.

Čim su slike bile neodređene znači da skriva stomak. A to što je on ignorirao novinare, čovjek jednostavno nije imao potrebu ni s kim podijeliti to. Uostalom, recimo, ako je kojim slučajem bila rizična trudnoća, bolje da se o tome ne razglaba.

Mrs BugeVuge ::
Ignorisanje je zaista majka u ovakvim situacijama.

Ja to zbilja mislim. I za samog glumca i zbog fanova.

Mrs BugeVuge ::
Pavel nikad ne briše nešto što objavi, za nju nisam sigurna, ume nešto da izbriše. Ali tu sam se i ja iznenadila, npr. nakon objave o razvodu tražila sam joj staru objavu posle njihove pauze kad je okačila sliku dvoje starih ljudi i napisala da tako vidi sebe i Pavela - još je tu. lol!

U Turskoj čim netko prekine idu brisanja zajedničkih slika falan filan.

Mrs BugeVuge ::
Da, rat u početku deluje najdosadniji deo serije, a posle
ispadne zapravo srž same serije. Jako su dobre sve te scene, naročito ona pričica sa Kineskinjom. naklon I nekako su dijalozi jako potresni.

Kod mene baš tako bilo.

Mrs BugeVuge ::
Za treću sezonu Mažora po satu je dobijao 2000 dolara, dakle oko 16 000 dnevno.

Dobra lova.

Mrs BugeVuge ::
Pa uglavnom imaju dosta loših epizoda, zato što nisu svi likovi dovoljno razrađeni i jednako zanimljivi. To pre svega, a i naravno što su počeli da ubacuju dramu koja im uopšte nije potrebna.

Definitivno stvar s Mionom i Vladom je prešla iz komedije u ozbiljnu dramu. I to je ono što mi se ne sviđa. Zbilja se osjeti doza ozbiljnost i sve što je i komično možda više nije uopće. Samo eto da napomenem, odlični su oni glumci, ali meni se ne gleda obiteljska drama. Ovu sam seriju gledala da se nasmijem.

Inspektorove scene ionako preskačem. A dođe mi da preskačem i Ružu. Sad je jasan njen cilj. Poslati Tomu na selo, a ostati s unukom. Grozno. Isto uopće nije komično nego jako ozbiljno. Čak joj ni načini nisu humoristični, a nisu bili ni od početka. Ova Ruža mi je otkako se pojavila nairitantniji lik, a ima ih još.

Marko i ova njegova uspiju još uvijek izvući komičnu notu i u ozbiljnim situacijama. Zbilja mi je smiješno koliko je ona glupa i njegovo objašnjavanje njoj i odustajanje od istog kad vidi da nema smisla.

Simče mi nekako u komentiranju uvijek izmakne, ali žena sa svojim komentarima je prejaka. Nadam se da će još neke stvari ona otpetljati.

Bole i Petar u kombinaciji. Divota... Pa tko bi nas dva ovako zgodna odbio? (...) Stizao sam ja i brže cure. Divni su. Zapravo oni i Ema su me rasplakali. Super mi je što je Ema postavila uvjete. Ako sama sebe ne poštuje, tko će je poštovati. Dobro, možda se malo prenaglila za partnera, trebala je stepenicu po stepenicu, ali to je Petar. S njim treba tako.
Čak ni oni nisu toliko komični bili u zadnjim nastavcima koliko su divni.

Mrs BugeVuge ::
Misliš Petra? lol!
Ne verujem da je imala nešto sa njim, pre bih rekla da je htela da kaže ako je uspela nečiji brak da "upropasti", onda neka razmisli šta je sve sposobna. Mada, sve je moguće. lol!

I meni je Bole, a i nemamo neki izbor. lol! Uglavnom većini nešto fali, meni se npr. karakterno nijedan otac ne sviđa. ne znam E sad, Petar ima kredit zbog Filipa, a i ima predispozicije da postane dobar tata. :cereeeeek:

Da, naravno da mislim na njega. facepalm smeh Nema šanse, uvijek će mi ostati Marko. Počela sam s inteligencijom baba kad brkaju glumce, likove i sve. facepalm
(Usput, NG je pokupila i ovu godinu nagradu za najbolju seriju. A počeo je onaj show gdje pjevaju. Nisam gledala, ali pobijedio je sinoć Fabijan (Božo).

A kao očevi svi podbacuju. Ma i Petar, ali se ipak trudi otkako je saznao da je otac.

Mrs BugeVuge ::
Btw, ona je tebe ovo pitala - E a kad smo vec kod te grupe imam ja jedno pitanje za Ponchu tj zanima me jel zna sto jedna clanica grupe koja je bila adminka nije vise u grupi, jel se posvadjala s nekim (prezime na fb joj je bilo kao siva boja na engleskom a ime isto kao sto se zove zena koju je oteo Paris).

Nasmijala me zbilja. Hvala joj na tome. I još sam se osjećala da rješavam neki rebus ili zagonetku. A dobre su mi ove asocijacije naklon smeh
Ne znam zašto je otišla, ali pretpostavljam da je u periodu FZVK kad su bila dva tabora. Mislim da je ona bila u Caglarovom timu, a grupa je nekako bila naklonjenija Alpu i onda unutar svih tih svađa je bila čistka grupe i odlaženje njih samih.

Mrs BugeVuge ::
Koliko će mi ova serija samo nedostajati... tuzni Koliko će mi Maks nedostajati, ova njegova uloga...<3

Ajde, ajde. Stigneš ti to reprizirati toliko da naučiš replike napamet.

Mrs BugeVuge ::
Ok, kako hoćeš.

Znala sam da ću biti 24 sata na mrežama. Kao što i jesam.

Mrs BugeVuge ::
Stigao koronavirus i u Srbiju.

Jedino se Turska drži. To je sigurno zbog Hakana. lol!

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyMon Mar 09, 2020 2:04 pm

Sara Ulusoy ::

Bu arada, Ilkerova serija razvalila sa rejtingom, ali nije nanela vecu steti DEKu, sto je dobro.

Baš je razvalila serija. Ako je bila tako dobra, možda se dio gledatelja DEK-a prebaci na nju. S tim da je dobro po seriju što se završava ona Semina serija.

Sara Ulusoy ::
Poncha, jesi pocela da gledas. Ja jos nisam, mislim da cu za otprilike dva sata.

Odgledala sam ja seriju, u komadu, ali nisam je mislila komentirati. (I mislim da više od ovog ni neću.)
Inače, prije nego sam odgledala seriju sam vidjela previše spojlera. Neke su bile prilično govorljive i slikovite za vrijeme gledanja epizode - bitnije im je bilo odmah kačiti po redu, nego gledati (a ja sam bila sveprisutna) tako da nije ostavilo prostora za prevelika očekivanja. Neke sam spojlere znala još za vrijeme snimanje.

Ne mogu reći da treća sezona nije bolja od prethodne, jer je. I ne samo zbog Cage, Hakana i Haruna. Ali ovo nije tip serije koji meni izaziva ugodno gledanje. Nemam želudac za to. Svakako mi je bilo napetije gledati kako je sezona odmicala kraju. Unatoč spojlerima.
Inače, obrati pozornost na godine koje pišu na početka sezone i na kraju.
Obradovala sam se Taneru više nego što sam mislila da ću. U prvom kadru kad su on i Caga zajedno koja energija. :cereeeeek: Ovakvo nešto je nedostajalo. A čak mi ovdje Hazar i Taner imaju bolju kemiju nego u MC-u. Tamo su bili iritantni. Ostatak ekipe isto nije loš.
Inače, Hazar mi djeluje starije nego što ima godina.
Cagu uopće ne treba komentirati. Mislim da je u pojedinim scenama nadmašio sam sebe. Mislim na glumu. Mada u ovoj sezoni se nije štedio ni u kojem smislu.

Sara Ulusoy ::
Trenutno sam na trecoj i to ce biti sve za veceras, ne mogu da gledam ovo celu noc.

Prve dvije su kao neki uvod. Kasnije se čak nešto i radi.

Sara Ulusoy ::
Jebote ova Hazal je teski kompleksas, zena vec godinama lupeta iste stvari u intervjuima i svaki put me izbaci iz takta.

Aj, ovo ti komentiram tamo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyMon Mar 09, 2020 2:06 pm

Da ne kažem sa zakašnjenjem, ja vam želim da se prema vama svaki dan ponašaju kao jučer! <3
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyMon Mar 09, 2020 7:53 pm

Prošle godine u ovo vreme je ona dala sličan ovakav intervju i isto me je ovako iznervirala i ja sam napisala verovatno nešto slično što ću i sada da napišem, ali moram da se ponovim. Nisam čitala ceo intervju, niti me interesuje, videla sam samo nekoliko isečaka koje su postavili na tw. Ne znam koliko je u ostatku intervjua pričala o feminizmu, pravima žena i ostalom, ali u zemlji kao što je Turska gde su žene zgažene, malo je sebično pričati o pravima žena u njenom sektoru. Koliko znam, ona se bavi aktivizmom kao i njena majka, pomažu sigurnu kuću Mor cati, i to je super, na tome im svaka čast. Međutim, zamišljam neku jadnu ženu koja je ponižena od strane muža ili oca, možda i fizički zlostavljana kako čita ovaj njen intervju gde piše kako su prava žena ugroženau glumačkom esnafu. Meni Beren, Cansu, Tuba ne izgledaju ni malo ugroženo, sigurna sam da nemaju problem da su manje plaćene od svog partnera, jer sigurno nisu, a nemaju problem ni sam tim da je njihov bivši partner primljen u neku organizaciju i da je to vest, a o njima piše jedna rečenie, jer je svaki njihov korak vest. E sad Hazal treba da razmisli zašto su one vest, a ona nije. Ili pomenute nisu žene ili su daleko uspešnije pa je vest o njima čitanija.
Kada je u pitanju njena ljubomora na Cagu, tu više nema nikakve sumnje, ona ne može da podnese to što je on mnogo uspešniji od nje. Džabe priče, prijatelji braća i ostalo, kao što neko napisa na tw, ona se ponaša kao da joj je on nešto oduzeo, kao da taj njegov uspeh ustvari pripada njoj. U vreme AFK ona je već bila afirmisana glumica, on je bio početnik, ali oboje su stekli popularnost zahvaljujući toj seriji i jednim delom zahvaljujući jedno drugom, ali on je to pametno iskoristio i postajao sve bolji i bilji, sve uspešniji i uspešniji, ona je išla iz neuspeha u neuspeh, jebi ga, tako su im podeljene karte. Nije za to možda ni ona u potpunosti kriva, ispostavilo se da su potezi koje je vukla bili pogrešni, ali ona je verovatno u tom trenutku verovala da su dobri. Ona je Ferihom napravila najveću grešku, trebala je da ostane u tom prijektu, a ne da se svađa sa rediteljem, producentom i kolegama i da nadobudno misli da je stekla talvu popularnost da će se svaki njen projekat gledati i da su ovi izgubili što je ona otišla, a ovi drugi dobili. Na kraju je izgubila samo ona, i Fatih i Caga su nastavili sa uspešnim karijerama, a ona nije uspela da se vrati. Pa gledajući sve njene dosadašnje projekte, ona i dalje živi od slave iz AiM i AFK.
A rečenica kako su muškarci bolje plaćeni od žena, ali ona je uspela da se izbori da bude plaćena isto koliko i njeni partneri zapravo nju degradira. Pa ko su njeni partneri? No name, Caga, no name Furka Palali, no name Hakan Kurtas i Baris. To što je uspela da se izbori da bude plaćena koliko i oni baš i nije neki uspeh ako se uzme da je bila popularnija od svih njih kada su joj bili partneri. Baš ne interesuje da li bi se izborila za to kada bi joj sada bili partneri Kivo, Caga, Engin...
I da napomenem da me nije iziritirala zato što je spomenula Cagu, rekacija bi bila ista da je spomenula bilo kog glumca koji je uspešniji od nje, zato što smatram da je nerealna, nadobudna, a i da je degradirala sebe ovim glupostima koje ponavlja ko papagaj iz godine u godinu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyMon Mar 09, 2020 7:55 pm

Odoh sad da nastavim da gledam Protectora, cini se kao da ce od 4. biti malo uzbudljivije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyMon Mar 09, 2020 9:49 pm

Prije sam ti tamo odgovorila nego sam ovo pročitala. Ne znam na koje je ona partnere mislila kad je rekla da zarađuje koliko i oni. Ne znam koja je poanta cijelog članka jer sam odustala od čitanja.
A ti si, kao i obično, sve rekla.



Je, meni je bar od četvrtog bilo zanimljivije. Ajde gledaj.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyMon Mar 09, 2020 9:50 pm

BugeVugova, ako poželiš vidjeti kako su ovi imitirali sinoć, evo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyMon Mar 09, 2020 10:04 pm

Meni je Kivina reklama zanimljiva. On mi je u njoj odličan. Čak ni ovaj nogometaš nije toliko loš koliko mi je djelovalo da će biti po onom videu susreta s Kivom kad su objavili da je on novo lice.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyTue Mar 10, 2020 10:10 pm

Dobra je Kivina reklama. Nekako sve lezerno. I Turskoj posle Icerdea postaje sve popularnije da budu muski partneri. Eto, opet su zene ugrozene zbog Cage. facepalm


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Tue Mar 10, 2020 10:21 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyTue Mar 10, 2020 10:11 pm

Ostalo mi jos dve epizode Protectora, odoh da gledam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyWed Mar 11, 2020 1:24 pm

Sara Ulusoy ::
Dobra je Kivina reklama. Nekako sve lezerno. I Turskoj posle Icerdea postaje sve popularnije da budu muski partneri. Eto, opet su zene ugrozene zbog Cage. facepalm


smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyWed Mar 11, 2020 7:01 pm

Agata promenila naziv vloga iz Prilučni radnim danima u Razvedena žena radnim danima. rolleyes
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyWed Mar 11, 2020 7:13 pm

Ne treba meni korona pored ove Agate. lol!

Tetovažu je promenila onog dana kad je pisala obaveštenje o razvodu, i tu dok se snimala glumila sve nešto civilizovanu ženu, još kaže kako joj je strašno kad vidi vlogerke koje se snimaju dok se razvode, ili slome prst pa plaču (samo da napomenem kako se ona snimala kad joj je baba umrla pa je plakala u njenoj kući rolleyes ), a posle pred kraj vloga deli mudre savete svim ženama kako ne treba da se plaše posledica svojih odluka i kako je ona primer za to: Imala sam predivnog muža, seks simbol Rusije... Nije pametno razvoditi se od seks simbola Rusije... Za mene je razvod sa njim bukvalno doticanje dna, nemam pojma kako ću nastaviti dalje i šta će biti sa mnom. I onda opet nastavlja da hrabri Ali nemojte se bojati svojih odluka, jer to je život, i to samo vaš život. rolleyes
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyWed Mar 11, 2020 7:15 pm

Inače, ne znam da li je ovo slučajno ili namerno, ali na slici se prilično jasno vidi da on svoju tetovažu nije promenio.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Hpg_8Xt2I3Y

Ali ruža je upućena meni, da se zna! lol! :cereeeeek: <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyWed Mar 11, 2020 7:20 pm

Inače ništa nisam gledala ovih dana ni od Rusa ni od Turaka. Jel' ima negde preveden Protector?

Gledala sam samo ovo.



Ako planiraju i dalje da snimaju Protectora, gre'ota za ovu Hazarinu kosu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyThu Mar 12, 2020 1:05 pm

Mrs BugeVuge ::
 Agata promenila naziv vloga iz Prilučni radnim danima u Razvedena žena radnim danima. rolleyes

Naziv joj je glup.


Mrs BugeVuge ::
 Tetovažu je promenila onog dana kad je pisala obaveštenje o razvodu, i tu dok se snimala glumila sve nešto civilizovanu ženu, još kaže kako joj je strašno kad vidi vlogerke koje se snimaju dok se razvode, ili slome prst pa plaču (samo da napomenem kako se ona snimala kad joj je baba umrla pa je plakala u njenoj kući rolleyes ), a posle pred kraj vloga deli mudre savete svim ženama kako ne treba da se plaše posledica svojih odluka i kako je ona primer za to: Imala sam predivnog muža, seks simbol Rusije... Nije pametno razvoditi se od seks simbola Rusije... Za mene je razvod sa njim bukvalno doticanje dna, nemam pojma kako ću nastaviti dalje i šta će biti sa mnom. I onda opet nastavlja da hrabri Ali nemojte se bojati svojih odluka, jer to je život, i to samo vaš život. rolleyes

Ovo još i gluplje.


Mrs BugeVuge ::
Inače, ne znam da li je ovo slučajno ili namerno, ali na slici se prilično jasno vidi da on svoju tetovažu nije promenio.

Mogao je i obrnuti ruke pa se ne bi toliko vidjelo.


Ne znam, kako si ovo sve posložila reklo bi se da oboje pate.


Mrs BugeVuge ::
Ali ruža je upućena meni, da se zna! lol! :cereeeeek: <3

Ja mislila Sari. lol!

Mrs BugeVuge ::
Jel' ima negde preveden Protector?

Ima, ovdje. Ne znam jesu li u dosad sve prevedene. Ali ako ćeš gledati samo zbog nas, ne trebaš.

Mrs BugeVuge ::
Gledala sam samo ovo.

Promocija prije ove sezone je bila najlošija dosad. Samo taj video (koji je odlična ideja). Ali je sezona sama sebe promovirala, a i poslije prikazivanja je uslijedila zapravo prava promocija s figurom Haruna.

Mrs BugeVuge ::
Ako planiraju i dalje da snimaju Protectora, gre'ota za ovu Hazarinu kosu.

Zašto za njenu kosu? mislilac Svakako, evo što je Hazar rekla o tome.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyThu Mar 12, 2020 10:39 pm

Odgledala sam Protectora i ne znam sta bih rekla. Nesto mi je i ne komentatise u plahtama, kratak komentar je dovoljan. Zao mi je sto ne mogu sad da nahvalim Caginu seriju i da detaljno analiziram likove. Ali, niti mogu da hvalim nesto sto sam jedva odgledala, niti mi se analiziraju likovi koji nemaju nikakvu dubinu, nikakav kontinuitet i upitnu inteligenciju. Za neke likove mi cam nije jasno ni zasto su dosli ni zasto su otisli osim pukog setanja glumaca kroz seriju. Najzalije mi je sto su unistili Ruyu. Imala je potencijala da bude zestok protivnik, na kraju je postala nesto totalno bezveze i otisla iz serije. Ni za Engina ne znam sta je trazio u seriji. Osim sto im je trebala Muhafizova krv, ali to su mogli i drgacije da rese, nisu morali da angazuju glumca. Sve je nekako traljavo, preskakanje sa teme na temu, sve ne vise na recima nego na delima, ovi kao hoce da uniste Istanbul, a ovi im kao ne daju. Faysal je glavni neprijatelj, pa je onda zaljubljeni covek koji nece vise da bude besmrtni, pa je opet glavni neprinatelj. Ovo jeste SF serija i ne ocekujem logiku, niti je treba traziti, ali ipak neke stvari moraju da imaju kontinuitet, da se zna ko je na kojoj strani, a ovde se ne zna ko pije, a ko placa. Mozda je to do mene, mozda je serija dobra a meni se ne svidja jer ne volim taj tip serija, ali opet prva sezona mi je bila sasvim solidna bez obzira na sve. U svakom slucaju moje licno misljenje je da su produkcija, gluma i rezija ok, a da je scenario zivo sranje i mogu samo da izrazim zelju da cetvrta sezona bude poslednja.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyFri Mar 13, 2020 5:16 pm

wow :cereeeeek: naklon st_bond Stas1 <3 stidljivko <3 leptirici

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 ClmlBkXc4NY

Novi avatar!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyFri Mar 13, 2020 5:18 pm

Kažu pogled pun tuge, ne znaju samo dal' zbog razvoda ili što mora da mršavi za ulogu. lol!

Meni je on uvek lep, čak kad je počeo da pušta kosu bila sam fazonu Šteta, ja volim kad je skroz kratko ošišan, ali sad mi je drago, mnogo mi se sviđa kako mu ovo stoji.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyFri Mar 13, 2020 5:43 pm

Drugi dan pokušavam da nađem te postove gde smo pisale naše top 5 parova iz turskih serija. A baš me zanima koliko se to sad promenilo.

Recimo, za ruske mi je sveže, tu mi je lako:
1. Vlad&Daša / Igor&Vika
2. Maks sa ovom
3. Liza&Kozlovski u bilo kom filmu
4. Maks&Liza u bilo kom filmu
5. Vlad&Vera / Stas sa glavnom glumicom u Anki
Jes' da me niko nije ni pitao, ali eto. smeh


Последњи пут изменио Mrs BugeVuge дана Sat Mar 14, 2020 12:35 am. изменио укупно 2 пута.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyFri Mar 13, 2020 5:53 pm

Poncha ::
Mogao je i obrnuti ruke pa se ne bi toliko vidjelo.


Ne znam, kako si ovo sve posložila reklo bi se da oboje pate.

Očigledno je cilj da se vidi. Samo se nadam da to njegovo nije odgovor na ovo njeno, već jednostavno znak da se on svoje burme ne odriče samo zato što se razvodi, ili pak poruka fanicama da ga ne saleću (pošto su već počele i to ozbiljno smeh ).

Pate oboje, to je definitivno, ali ja sam to nekako i očekivala. Deset godina su zajedno, stvarno su se voleli i vole se i dalje, to što ne mogu zajedno je druga stvar. A i nisu sami, tu su i deca, ne raspada se samo brak nego čitava porodica.

Poncha ::

Ja mislila Sari. lol!

smeh  smeh  smeh
Daleko bilo. lol!

Poncha ::
Ima, ovdje. Ne znam jesu li u dosad sve prevedene. Ali ako ćeš gledati samo zbog nas, ne trebaš.

Neću samo zbog vas, gledaću zbog Cage pre svega, a i da vidim jel' se nešto dogodilo u međuvremenu. Vi ste veza zbog koje ova serija ne ide na watch listu na leto nego sad. lol!

Poncha ::
Promocija prije ove sezone je bila najlošija dosad. Samo taj video (koji je odlična ideja). Ali je sezona sama sebe promovirala, a i poslije prikazivanja je uslijedila zapravo prava promocija s figurom Haruna.

Pa vidim nema nekih vesti. Ali dobro, serija je ušla već u treću sezonu, logično je da se neće isto reklamirati kao neka koja sad startuje.

Poncha ::
Zašto za njenu kosu? mislilac Svakako, evo što je Hazar rekla o tome.

Vidi kako je lepa i kako je porasla, sad ako opet budu snimali moraće opet da je brije.
Aha, znači snimili su i četvrtu, to je to najverovatnije.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 2 of 28Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: