Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySat Mar 28, 2020 6:00 am

Ja u karantinu dana 10-og. lol!
https://www.instagram.com/p/B1oRgZ0F376/

Ignorišemo Agatu, apsolutno je nebitna. :cereeeeek: Ali kako se prodrao na kraju. oho-ho smeh st_bond
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySat Mar 28, 2020 6:36 am

I još malo da spamujem forum. lol! Dok sam mogla, nisam imala vremena, sad sam našla kad nikom nije do nekog razgovora, pa ni meni. smeh facepalm

Ali stvarno mi se piše nešto. A opet ne znam šta tačno. I gleda mi se toliko serija. A opet nijedna konkretno. Baš sam upala u  neko čudno raspoloženje. Sigurno je pod utiskom svega što se dešava u svetu, plus pms, gde ćeš više. lol!
Ali taj bezveze osećaj kad imate vremena na pretek, a ništa konkretno vam se ne radi. Evo recimo, ja sad ne mogu da se pomerim sa kompa, a ne mogu ni da idem da spavam, a ne znam ni šta bih gledala. I pišem u prazno već 11-u rečenicu. lol!
Npr, gledajući ove moje stare klipove, poželela sam da gledam VMLj, AiM, ZK (čak, da, a da ne govorim kako sam se pre par dana prisećala hronologije Stasovih relationshipova sa Julijom, Irinom i Aurikom lol! i još jednom se setila koliko je predivan bio period od sredine 2015. do sredine 2016. kad sam ga pratila, najlepši stidljivko )... Inače, gleda mi se Pavel. Baš mi se gleda, ali ne znam konkretno gde, u čemu da ga gledam. I onda gledam sve žive moguće snimke iz RL. I onda se nešto rastužim, zašto - nemam pojma.lol!

Nadam se da ste mi svi dobro. kisic <3 grupni zagrljaj
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyWed Apr 01, 2020 2:36 pm

Ne znam što da ti kažem. Znam kako je to kad o nekome pratiš samo zato da si informirana pa čitaš i gluposti i razmišljanja fanova i svašta nešto. Ali ako ti baš ne godi što ona lupa, preskoči.

Ona je navikla da sve što radi ima neke veze s Pavelom, uostalom, vjerojatno ga još voli i zato ga stalno spominje.

Što se tiče toga da ti se svašta gleda. Meni isto tako nekako. Svašta mi se gleda, ne gleda mi se ništa. Imam vremena, nemam volje. Ali odgledam neke klipove koji mi se predlože, parove koji su mi bili dobri. Kad gledam onda gledam ono što mi YT sam predloži.
Ti si trebala odraditi maratone ovih svojih po želji koji ti prvo padne na pamet.


Mrs BugeVuge ::
I još jednom - kakav je ovaj Urgant car! naklon
Gostovala Agata kod njega, došli do čuvene teme i tu Agata kaže kako je odlučila da ne menja Pavelovo prezime u ličnoj karti.
U: Znači ostavljaš njegovo prezime?
A: Da.
U: Čekaj, a tetovažu si promenila? naklon smeh naklon

On je dobro rekao. Mada, da me pitaš čudi li me, rekla bih ti da ne.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySat Apr 04, 2020 2:26 pm

Ali kakav sam ja maler, pa to se ne rađa dvaput, taman se čovek razveo od žene i blokiraju ceo svet, kako sad da dođem do njega i uverim ga da je mene čekao ceo život?! lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySat Apr 04, 2020 2:28 pm

Inače, update: otpratili su se sa instagrama, ali zbog karantina 24h žive zajedno u onoj njihovoj kući. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySat Apr 04, 2020 2:28 pm

Još jedan update: sanjala sam da gledam Protectora. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Apr 05, 2020 8:02 pm

Moram da se izduvam, besna sam kao ris, bukvalno mi dođe ovo isto da ispišem Agati javno. aurika aurika aurika aurika aurika aurika aurika aurika aurika aurika

Ovo je samo još jedan dokaz koliko je određena osoba sposobna i spremna nisko da padne. Koliko dana je prošlo od kako sam prenela njenu izjavu u kojoj je prvo oplela po Pavelu onako između redova ali rekla kako ne želi da izbacuje prljav veš jer je on otac njene dece?! Danas je izbacila  NA SVOM KANALU EMISIJU U KOJOJ DETALJNO GOVORI O RAZVODU uz neku pevačicu koja se isto nedavno razvela. Kao, humani gest da bi pomogla drugim mladim ženama koje prolaze kroz isto. Divna Agata. trepko Suzicu ću pustiti, koji sinonim dobrote. kafa Inače, tokom čitavih 40 minuta koliko emisija traje u svakoj sekundi se oseća ta humanost i viši cilj, uopšte nije da se oplete po Pavelu, nazove se konjem, kretenom i slično, Bože sačuvaj. sule2
Mada treba je razumeti, šta će jadna, nije lako biti neuspešna glumica, sad više nema Pavela da je vuče uz sebe, pa ni pređašnji vlog više nema smisla, mora se graditi popularnost na razvodu, nema druge aktuelnosti vezane za nju. kokice

Evo svečano izjavljujem sad najiskrenije i najobjektivnije - koliko god ja mrzela Auriku, ili mi Julija pre bila mrska, njih dve su za ovu boginje. Žene majke kraljice ponašanja, treba časove da joj drže, a možda i psihološku pomoć. Koliko god ja Juliju svojevremeno pljuvala, ona tokom razvoda sa Stasom nikad nije uradila ni deseti deo ovoga što je Agata sad učinila i što sve vreme čini i nastaviće da čini.
Kroz kakvu god fazu prolazila, nema opravdanja. Ja samo imam jedno pitanje za nju: Gde je tebi, ženo, dostojanstvo?! Kako te nije sramota tako nisko da padneš?
Kao prvo, niti je on tebe pištoljem terao da se udaš za njega, niti da se razvodiš;
Kao drugo, za svaki razvod ili bilo kakav odnos UVEK SU KRIVI DVOJE, toga samo psihički nezrela i infantilna osoba nije svesna;
Kao treće šta god bilo između vas treba i da ostane između vas;
Kao četvrto to je nekad bio čovek koga si volela, sa kim imaš decu - kako ćeš sutra da ih pogledaš u oči kad pročitaju tvoje dve podvojene izjave?...

Pre i što sam verovala da postoji mogućnost da se pomire, posle ovoga sam uverena da su zaista završili. I to sad govorim mrtva ozbiljna. Ja se prva nikad ne bih vratila osobi koja bi posle toliko godina bila u stanju ovako jeftino da me olajava i pljuje. Jednostavno preko nekih stvari ne može da se pređe i tu se svaka ljubav završava.

Ovim i zvanično završavam sa njom. Samo mi je drago da su sad i drugi svesni kakva je zapravo, da ovu situaciju koristi kao svojih 5 minuta slave i da je daleko od žrtve.
Prvo mi je palo na pamet da je svesna svega što izgovara da je ovo neki vid njene osvete. Ali onda razmislim koliko u jednoj izjavi samu sebe demantuje - prvo ga voli, posle kaže da ga mrzi; piše mu pesmu, onda govori da se ne kaje; prvo neće da priča ništa o razvodu, posle ispriča sve... Ima ona neki psihički poremećaj. Nije džabe posećivala psihologa. Samo očigledno terapija nije delovala. Možda da počne da gleda Maksovog Trigera. kokice

Da se razumemo, uopšte ne želim da kažem kako je Pavel bez putera na glavi, naivna maca i slično. Krivi su oboje. Ali kao prvo šta svet uopšte mora da zna što su se jedni Pavel i Agata razveli, a kao drugo ja gledam PONAŠANJE nakon istog. Jedno su reči, poezija i ostala brbljanja, a drugo su dela. Pavel je taj koji se u ovoj situaciji normalno ponaša. Pre par dana njega su isto intervjuisali, reč o razvodu nije rekao. Opet kažem, moguće je zato što ima više projekata koje treba promovisati, dakle razvod nije glavna reč u njegovom životu. to A možda i zato što je čovek zaista psihički zreo i priseban, svestan nekih granica.

Nikad mi nije bilo draže što se razvode. I ovo sad ne govorim iz zezanja. Baš sam se kod Agate trudila da je zgotivim gledajući joj silne vlogove, pokušavala sam da otkrijem šta je to na šta je Pavel pao kad se zaljubio u nju. Nikad mi se nije dopadao njen karakter, previše je sujetna, željna pažnje i egocentrična, ali sad vidim koliko je i toksična. Bez ikakvog poštovanja pre svega prema sebi, a onda i drugima.
Žao mi je samo što će tu decu trovati isto kao što sad javnost truje.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Apr 05, 2020 8:08 pm

Kako sam se iznervirala, tačno mi je cirkulacija proradila i pritisak se unormalizovao. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyWed Apr 08, 2020 9:34 pm

Devojke, jeste dobro? Meni su malo zivci popustili u karantinu, zato se i ne javljam.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Apr 09, 2020 1:49 pm

Isto, živci mi pucaju svako malo, ali šta je pet nervnih slomova u jednom danu. lol!

Nadam se da ste dobro, nedostajete mi.<3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Apr 12, 2020 2:07 pm

Srecan Uskrs svim katolickim vernicima. Sve najbolje. Puno zdravlja, srece i ljubavi. kisic
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Apr 12, 2020 8:01 pm

Hvala, Saro! kisic

Veronika, sretan Uskrs! kisic
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Apr 12, 2020 8:06 pm

BugeVugova, evo sad ovo pročitah što si pisala. Neću se vraćati na temu i dodatno te živcirati, ali meni je to sve nekako u skladu s Agatom. Meni stil života koji Agata vodi nimalo nije blizak. Kako se ponašala u braku tako se ponaša i sad. Ne vidim nikakvu razliku. Prozivala je ona na finjaka Pavela i u svojim vlogovima i ranije, sad ga proziva i napada. Meni se to ništa nije promijenilo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Apr 12, 2020 10:19 pm

Srećan Usrks svima koji slave! kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Apr 12, 2020 10:34 pm

Ponchita, ovih dana mi nedostaješ više nego ikad. <3
Da samo znaš šta si sve propustila, tj. šta se sve izdogađalo u toku ova tri dana. Nemam više ni snage da pišem, ali eto da znaš da mi fališ. kisic

Ali moram ovo da kažem... To što je tad uradila je bilo ništa. Pretvorila im je svima život u pakao, čak sam se i ja sledila kad sam videla dokle može da ide. Samo imam potrebu i ovde da kažem da verujem u Pavela i uz njega sam, kao i svi njegovi fanovi i ljudi koji vide pravu istinu. <3 Beskrajno mi ga je žao zbog svega što mu se trenutno dešava, kao i te jadne dece. placljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyTue Apr 14, 2020 4:03 am

Jebote, samo nam je jos Cernobil falio. Kako stvari stoje za par dana cemo borbu protiv korone nastaviti u zemunicama. Ne znam sto lepo ne padne neki meteor i ne zbrise nas, nego se bezveze mucimo sa ovim postepenim smakom sveta.


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Tue Apr 14, 2020 4:05 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyTue Apr 14, 2020 4:05 am

Ne obracajte paznju na mene, to ja samo prosipam svoj optimizam. U ovo doba svi normalni ljudi spavaju pa moram vas da davim. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyWed Apr 15, 2020 12:31 am

Saro, koliko te samo razumem, ovo isto pričam već deset dana, od kako su se pojavili požari tamo. I svaki dan proveravam prvo to pa sve ostalo, pogotovo što sam istraumirana od serije. lol!
Danas su konačno ugasili požare, zahvaljujući ovoj kiši.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyWed Apr 15, 2020 12:33 am

Ali da ništa nije u redu sa ovom godinom od kako je počela - nije!!!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyWed Apr 15, 2020 3:09 am

Pa naravno da pratim, samo nam jos radijacija treba, ionako smo ozraceni sa svih strana. A isto sam pomislila na seriju i na to da su ovi vratili popularnost Cernobilu, pa i on resio da se oglasi. lol!

Nista nije u redu sa nama, pa ni sa godinom, izvinjavam se na vulgarnosti, ali posle toliko silovanja prirode, ona je resila da nam vise ne cuti i da nam se najebe majke. A da li smo se mi opametili? Ja mislim da nismo ni pod razno.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Apr 16, 2020 2:23 am

U tome i jeste problem, što su ljudi, generalno cela ljudska vrsta takve stoke zapravo da nam sto Černobilja i Korona nije dovoljno kako bismo shvatili da jednostavno ne možemo da upravljamo prirodom i da smo mnogo sebi dopustili.
Ništa nas ni ovo neće opametiti, nažalost, sve će se nastaviti po starom.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Apr 16, 2020 2:25 am

Jel' si odgledala bar seriju? lol!
Sad nemaš izgovora, slobodnog vremena na pretek. lol! A i taman da pospešiš apokalipsa horor efekat. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyFri Apr 17, 2020 2:29 pm

Ljudi kao ljudi. Ne vjerujem da su se opametili. Bar oko mene nisu.

Saro, ako nisi odgledala Černobil, nemoj pogotovo sad. Na sve ovo, neće ti san na oči pogotovo.



BugeVugova, da sam i bila tu ne znam što bih ti pametno savjetovala. Možda se i ja dodatno iznervirala. Imaš dvije opcije - ili ignorirati ili se živcirati. Pretpostavljam da bi ti izabrala opciju živciranja.
Ne znam što je biserka izjavila i za što je sve optužila Pavela. Ne kažem da je Pavel cvijeće, ali onda nije trebala glumiti sve ovo vrijeme da je. I jadno mi je što ga sad pljuje.
Njen je problem ta pozornost koju želi privući na sebe.
Što da ti kažem - zaboli te za nju. Pavel neka iskoristi sve i posveti se snimanju i iskoristi to sve da još napreduje u glumi. A ona neka tipka, ionako joj to najbolje ide.

Inače, u kojoj od ovih kuća si ti zaglavila. Za Saru znam. lol!
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EVO3MXDU0AIvkL6?format=jpg&name=small Dobro prouči.  

Ili ovo.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EVnIGPKWoAEYq01?format=jpg&name=small
Prvo slovo imena ti je osoba, prvo slovo prezimena serija koju gledate.

Meni nije loše društvo, ali tu seriju sigurno ne bismo gledali.  smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Apr 19, 2020 1:38 pm

Sretan Uskrs! kisic
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Apr 19, 2020 2:46 pm

Hvala Pochita. kisic

Srecan Uskrs svima koji danas slave. Hristos vaskrese. kisic
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 4 of 28Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: