Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyMon Oct 21, 2019 7:56 am

Mrs BugeVuge ::
Awwwww što je ovo divno, istopih se. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Ja nisam Gumus gledala (znam priču i neke klipove sa njim i Songul), pa mi je ovo baš došlo kao nešto novo i prelepo.

Kod nas se dvaput prikazivala serija. Ja sam gledala kad se drugi put prikazivala iako sam znala naletjeti ponekad i kad se prvi put prikazivala. Nisam baš svaku epizodu jer je termnin bio nikakav, ali sam gledala kad sam uspjela. Meni je Kivo bio lijep par s njom, ali što jest jest, glumački tada nije bio sjajan.

A ovo me baš nekako ostavi onako... Kad ga vidim s djecom i mladosti baš mi nekako bude oko srca... Evo sad u Londonu s malom prijateljicom (koja je već prilično odrasla) je tako dobar, naprosto ti bude žao. (I još je ovako ogrne svojom jaknom.:cereeeeek: )

Mrs BugeVuge ::
Odlučila sam ovu iz istih razloga koje si i ti navela, a i menjaću ih, kombinovati. lol!

Eto, sad će još i neki kolaž s obje slike.

Mrs BugeVuge ::
I sad ispada da ove godine neće biti premijera filma, sve su ostavili za 2020. ljutko

Kumova žena. Nju je Sokol znao od pre, pa je upoznao tako sa Žekom. Ali imali su super scena u seriji, dobro glume zajedno i privatno se druže, baš su ono ortaci što bi se reklo. :cereeeeek:

Znači da to što su dosnimili trebaju lijepo upakirati. A tko zna, možda ipak još nešto ubace/promijene.

Aha. Dobro, nekad to što se privatno druže mi ostavi traga na projektu, ne nužno i dobro, ali Pavel s tim nema nikakvih problema. On se privatno druži sa ženom pa s njom isto snima. I to više puta.
Ovako po slikama mi nisu kemičan par. ne znam

Mrs BugeVuge ::
Kako ja gledam pre tebe? mislilac

Ne znam, ja gledam valjda onu koja ide tog dana na TV-u (ali gledam na internetu), a pretpostavljam da bude jedna epizoda uvijek ranije postavljena. U prvoj sezoni sam redovito pratila kad je koja epizoda, sad više sam se pogubila u brojanju.

Mrs BugeVuge ::
Jao, ali kako sam mogla da zaboravim šampanjac?! wow Pa to mi je bila totalna pobeda. smeh naklon smeh

Šampanjac je bio dobra akcija. smeh

Mrs BugeVuge ::
Moooždaaa malo, ne znam. Ja sam rekla da očekujem od njih dvoje još. lol!
A i sad me nervira Petra, treba dobro da se iskupi za sve što je rekla i uradila.

smeh Ma Željka njega puno voli.

Petra je toliko gluposti napravila i uvijek je ista. Meni je ona od početka serije među manje dragim likovima.

Mrs BugeVuge ::
Ali potpuno si bila u pravu za Božu, ovim su sve pokvarili. U stvari, Božo kao Božo je i dalje dobar, ali nije dobra ova situacija između njega i Ivane, nije dobar novi pop, nisu dobre sve druge okolnosti... Nekako ništa drugo nije dobro.
Tomo je i meni odvratan, način na koji je vratio Marka je dno i kad bi Marko saznao šta ovaj pravi od njega, prvi bi pobegao glavom bez obzira iz Lokvice. Bukvalno pravi budalu od Marka, plus manipuliše Božom i zajebava Ivanu u zdrav mozak. Samo njemu da bude lepo, samo on da ima gde da smesti svoje dupe i samo da sve bude kao što je nekad bilo. rolleyes

Meni je Božo odličan, ali nekako sad kao da mu je lik izgubio smisao, a onda je bio baš predivan. Ok, jasno je da su oni napravili to da uvedu tu priču o svećeniku koji se skinuo, da im je možda trebao prostor i za jednog ovakvog novog u selu, da su trebali negdje smjestiti Tomu i Marka... Ali...
Tomu ne mogu smisliti. Cijelu seriju, dosad, je on meni nekako bio na granici, nije mi većim dijelom bio drag, ali sam ga mogla podnijeti... Sad više ni to. Ne podnosim ove njegove gluposti samo da bi se njegovo dupe uvalilo. Proglasiti čovjeka alkoholičarem i još Božu ometati da mu pomogne (iako realno nema u čemu, ali eto) mi je dno dna. A samo kako bi on imao besplatan život. Gade mi se takvi. Je, Ivana definitivno pretjeruje i da je situacija stvarno ovakva išla bi mi na živce, ali kad vidim što ovaj radi dajem joj za pravo da prigovara i bude sebična.

Mrs BugeVuge ::
Nemam ni ja ništa protiv da Tomu izbace, a Marka ostave. lol!

Jednoumlje! lol!

Mrs BugeVuge ::
Počeli da prave klipove iz UK.

I ti ih gledaš? lol!

Za mene je ovo malo previše efekata dodano, oni mi ponekad pokvare da vidim svu ljepotu na ekranu. Nisu efekti loši, dapače, ali da mi ne ometaju i ne kvare dojam je poželjno.

Najbolji dio tamo negdje oko druge minute. lol!

Svaka tebi čast, treba tebi onaj oreden. Meni bi isto bio grč u stomaku gledati. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyMon Oct 21, 2019 8:08 am

Saro, jedan od ovih koji se jučer slikao s Cagom je imao videoprijenos noćas i više puta je, Caginim fanicama (što domaćim, što stranim), a čak i nekim prijateljima, odgovarao da je gizli projket. Da ne može o tome govoriti, da nije na njemu, da su presretni, da će biti lijep projket... falan filan
Tako da... Bit će opet koliko se fanovi snađu sa stalkanjem i ovim informacijama koje prođu ispod radara.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyMon Oct 21, 2019 5:22 pm

Poncha ::
Tolikom je brzinom promijenila sliku i stavila drugu da čisto sumnjam da je itko skužio tko taj tren nije bio na instagramu. Ne bih rekla da je bilo planski, mene više zanima, tj. muči značenje natpisa na majici.

E pa ne znam onda šta je bio cilj. Definitivno taj natpis nije nešto za šta širi krug zna šta znači. Meni ne znači ništa i nije mi jasno zašto ga je uklanjala.

Poncha ::
Ja Duygu uopće ne vidim mnogo zamjeraka kao ti, ali ovo mi nikad neće biti jasno. Sve da te do kraja izluđuju fanovi (a da su dosadni i bezobrazni, tako im svega, jesu, ne podnosim ih ni ja) ne treba ih podjebavati. Ignoriraj sve i na svakom polju. A ona čita, jer pročita ponekad nešto i udari lajk. Ako pročita pozitivne, vidi i negativne.
Baš sam se nadala da će biti kao i na početku, iznad ovih objavica.

Ja mislim da otprilike mogu da procenim kada sam subjektivna, kada sam objektivna, u ovom slučaju od početka tvrdim da nisam objektivna, tako da nije ni čudo da joj nalazim toliko mana. Mada, moram da priznam da ja nju baš i ne znam, ne bavim se njom, ponašam se kao da ne postoji, kad je vidim zakolutam očima i to je to. Uzrujam se malo više kad je vidim sa Cagom u istom kadru, ali nadam se da će i to da prođe. Ali nije to zato što je ona njegova devojka, da je sa nekom simpatičnijom ili meni dražom tu ne bih pljuvala (mada sigurno je ne bih baš ni obožavala), ali ova mi je baš odvratna.

Poncha ::
Novinari im nisu cilj, ionako im često naprave sačekušu. Eto kao i nekidan na kraju krajeva. A kad uhvate samu nju još i dobiju odgovor neki. Da su im cilj novinari onda bi samo češće izašla negdje gdje su novinari i oni bi je sami pitali.

Ona ima neku potrebu objavljivati. Sam Bog zna koja joj je namjera da to radi. Nije ni jučer, u zalazak sunca, morala objaviti story i napisati love na njega. Što sad, mi moramo zaključiti da se nalazi s Cagom, nije sam ondje gdje je? Kao ni one tazecik fasulye, što znamo da Caga voli pripremati, koje ona bere.

A čuj, nije ni Engin trebao objavljivati sliku s Caginim vrtom, realno. Radi isto što i Duygu. Nije objavio sliku s Cagom, ali je sa svojim psom u njegovoj vili. Kad mu ne paše nešto o Cagi što se piše, zna on provući kroz zube svašta i dati do znanja. Nije stvar Cagine karijere i napretka u karijeri (njemu ovo definitivno ne pogoduje znajući pola njegovih fanova), ali kao da je to čisto malo da se nešto spominje. Ja se "bojim" jedne druge stvari.
A ova cijela situacija njoj definitivno pomaže. Kako god okreneš da okreneš. Pa tko za nju bio odgovoran.

Bolje da su joj novinari cilj, nego neke budale na instagramu. Od njih nema nikakve koristi i od nerviranja njih može eventualno da zadovolji svoj ego u fazonu kad ste takvi sada ću ja da vam pokažem, što je ispod svakog nivoa. Ali nebitno je šta ona radi, mene više interesuje Engonovo ponašanje. Čak mi ne pada na pamet čemu sve to, osim ako mu je draga, pa hoće da joj pomogne. Ali svejedno mislim da Engin može da je primi u svoju agenciju ako hoće da joj pomogne i da se bavi njenom karijerom, ovi trikovi su toliko jeftini da boli glava i ne priliči Enginu. A čega se ti ’bojiš’?

Poncha ::
Ma ja ti samo kažem što sam pročitala pa sam se dobro začudila.
Duygu ne može staviti slike s Cagom jer Caga (ili po fanovima Engin) to ne želi. Kad drugi (prijatelji) okače sliku s njima dvoje, ta slika mora biti uklonjena odmah. U tome je razlika. (Ali bak, fora je u tome da se slika postavi i onda obriše. Kao, fanovi je neće naći. Ma malo sutra.)

Što se tiče bolda - ja ne znam ima li 5% Caginih fanova (ne njenih) koji je vole. Poanta je samo je li ovih 95% igorira ili je pljuje.

Znam da ne može, ali to treba da raspravi sa njim. Ako već ne može neka uživa u vezi sa njim i neka se ne opterećuje društvenim mrežama i fanovima. Bar bi meni to bilo normalno ponašanje. Valjda je važno to što je sa njim, a ne da ceo svet to zna. Čak je u mnogo boljoj poziciji nego sve prethodne, nju bar ne krije, ali njoj izgleda ni to nije dovoljno.

Pametniji su ovi što je ignorišu, ali ima i budala koje ne mogu da se suzdrže. To takođe govori o njima, koji debil trebaš da budeš da vređaš osobu koju ne poznaješ. Uopšte ne mogu da zamislim sebe kako bez ikakvog razloga pišem nekome uvrede.

Poncha ::
Bome, i mislim da je đubre od novina definitivno. Ali iako seriju ne gledam baš me iznervirao kako su nakon ogromnog rejtinga oni pohvalili Tunu (ili kako je već ime/prezime glumcu), a ne Tanera koji je taj doktor. Aj, nije ni taj bio loš u sceni koju sam pogledala, dapače, ali dovoljna je jedna sekunda da vidiš da je Taner mucize. Ne znam jeste li se ikad sreli s nekim takvim. Možda Taner nije dobar u drugim scenama, ne znam, ja sam ga vidjela u jednoj i tu je bio odličan. I svaka čast dečku.

Tog Tunu nisam gledala ni sekund pa ne znam kako glumi, ali za Tanera znam da je dobar. Bez obzira na neozbiljnost njegove uloge u Medceziru, smatram da je on to sa glumačke strane odradio i više nego odlično. A vidim da ga svi hvale po tviteru za ovu ulogu.

Poncha ::
Pa ja sam to tebe pitala. Inače je sliku objavio Netflix za Cagin rođendan.

Znam da si me pitala, ali ja ne znam odgovor, mislila sam da si ti možda saznala u međuvremenu.


Mrs BugeVuge ::
Slažem se, em su imali potencijala njih dvoje, em je Sude mogla preko njega da se opere i onda stvarno opravda onakav kraj. A na stranu što je totalno besmisleno posle svega da se pomire ona i Faruk. O Kenanu i Ayse da ne govorim. Mada, realno najveća nepravda je učinjena prema liku Ender. Samo da bi glumicu makli iz serije, tako joj je očajno srozala lik, a pritom ništa nije uradila sa Selimom i Sedef pa da mi bar ne bude žao.
Da znaš da sam često razmišljala šta bi bilo sa Bihter da je pokupila Adnanove pare i što ti kažeš pila koktele na Sešjelima. Sa Behlulom ili bez njega. I zauvek mi je ostala misterija kako se on sastavio posle svega, jer iako je delovalo na kraju da je on totalno uništen, to je ipak Behlul.

Meni bi bila fora da su napravili da je ona odustala od Asima i od celog bogatstva zbog Kenana, a da je onda Kenan nekako postao bogat. U tom slučaju bi se Sude za mnogo toga oprala, a završila bi isto. S jedne strane je Ece volela Sude pa je htela da je nagradi na kraju, s druge strane Sude je Mirina majka i za potpuno srećan kraj bilo je potrebno da i ona završi srećno, ali to je trebalo da ima nekakvog smisla, a ne ona glupa rečenica, život nije uvek pravedan.
Apsolutno se slažem, Ender je baš nepravedno odstranjena iz serije. Aj hteli su da izbace glumicu, ali čemu ono preterivanje pred kraj, te odjednom ne prihvata Yamana, te je na korak da prevari Selima... Totalno je preokrenut lik. Pritom mi uopšte nije jasno šta im je ona smetala, mogli su Sedef da smisle neku njenu priču i kraj. Draže bi mi bilo da gledam Ender i Sedef nego glupog Nadira sa kojim nas je smarala onoliko epizoda, da su Sedef dali njegovo vreme, opet bi Sedef bila maksimalno zastupljena, a i radnja bi sigurno bila zanimljivija, pa ni rejting ne bi onoliko pao.

Nikako sa Behlulom, meni bi bila baš fora da ih je sve zajebala i otišla sama. Ali eto, poenta je bila njena besmrtna ljubav prema jednoj kukavici. A za Behlula i ja isto mislim da se posle snašao. Na kraju je završio faks, govorio je jezike, mogao je oda se odseli iz Turske i da sasvim ok živi. Čak je mogao da nađe neku salak bogatu naslednicu kao što je Nihal i da uživa u njenim parama. Jeste njega grizla savest, ali kao što kažeš, Behlul je to, posle određenog vremena ga je sigurno prošlo.

Mrs BugeVuge ::
Pa biće sigurno glavni negativac, e sad meni nije problem da navijam za glavnog negativca, čak jedva čekam da je opet vidim u tako nečem, ali me nervira drugo. Znam turske serije i plašim se da ću opet najmanje od svih gledati Cansu, a svi ostali su mi nezanimljivi.

Nema teorije da najmanje gledamo Cansu, ipak je ona zvezda i jedna od glavnih uloga. Meni je problem kao prvo što su mi ostali nezanimljivi, a kao drugo što u seriji možda mora dobro da pobedi pa je u tom smislu teže navijati za negativce. Nije to Ezel, tamo za koga god da se uhvatiš da navijaš, negativac je. lol!


--------------------------


Poncha ::
To je zato što Ibro ima zajeban pogled i odmah sve da još veću notu. Ali čuj, ako je Demet voljela Ferhata i Asli onda očekujem da će se zagrijati za Ibru (u smislu da će kliknuti u kadru s njim) i uzvratiti. A znamo da on zna i s kamenom stvoriti naboj.

Mislim da onda taj dodatak ima isključivo veze sa serijom. Dakle, datum koji je vezan za seriju, a ne za Ibru. Možda čisto da ne trebaju skinuti onu tetovažu ružnu su dopunili s nečim da izgleda kao da je sve skupa u liku.

Bacila sam ja oko i na neke klipove te serije s Canom Yamanom kad je počinjala. Čak mi ni ličila nije na sebe. ne znam Djelovala mi, štoviše, pomalo muškobanjasto. Meni ona inače izgleda kao da je nešto radila s licem. Možda je stvar samo drugačije šminke.
Ma u stvari, najbitnije je da je priča dobra i da njih dvoje kliknu. Ako sam prije i mislila da je ona mlađa od njega, bome, po slikama to ne bih rekla.

Tko? Fanovi i turski novinari? A ne mogu za njih dati ruku u vatru, ti zaljubljenici pojedinog para zbilja ga znaju otići daleko..

Šta znam, u CK je imala super hemiju sa Yusufom, ako bude bilo tog naboja. Dobro, nije ni moglo da ga bude, Asli je bila nevina devojčica koja se još nije ni poljubila. To sve zavisi i od lika, da li je tamo neka curica ili strastvena žena, nadam se ovo drugo. Meni ona ne izgleda kao neka stidljiva koja neće ispuniti ono što piše u scenariju.

E vidiš, meni to nije palo na pamet, a mogla bi lako da budeš u pravu. Imali smo Elif sa tetovažom u KPA i Ferhata, obe serije radila Eylem, tako da ima smisla da tu bude neka tetovaža koja će imati veze sa serijom.

Meni nekad izgleda kao da je nešto radila sa licem, a nekad ne. U svakom slučaju, više izgleda prirodno, nego veštački, u smislu da ne izgleda kao plastična lutka čak i da je radila nešto sa licem.

I to što kažeš, najbitnije je da priča bude dobra i da kliknu, nije ona baš toliko loša da je negledljiva, gledali smo mi i gore. Bensu je svakako bila mnogo gora, ali pošto je bila kliknula sa Cagom bili smo bar na tom polju zadovoljeni. Mislim, nismo bili, ali to je do scenarija, ona je taj deo posla solidno odrađivala.

Mislim na fanove. Ali i to što kažeš, ako kojim slučajem ovi razviju dobru hemiju i ako serija uspe, pojaviće se verovatno bolesnici koji će da tvrde da su se ludo zaljubili, ali jebi ga ovaj je oženjen i ima trudnu ženu.

Poncha ::
Nadam se da će ih tokom serije sasvim skratiti. Ovako mi je kao neki seljo, mafijaš... Ali u principu, cijeli nekako dobro izgleda da mi brkovi nisu toliko boli oko. Što se tiče tijela - top.

A, znači bit će legendarna ljubav. To je cok guzel, poželjno. Neka Ibri malo da daju emocija. U onom nesretnom MI nismo vidjeli ništa. Taman kad je bilo nekih naznaka ukiniše seriju. Ibri idu emocije, šteta ga je zatvoriti u lik koji ih ne iskazuje.
Pa ja nekako mislim da ni to čak moglo da bude povezano sa filmom i da će tako da počne u seriji, a da će kasnije samo da ili skrati brkove, ili još malo pusti bradu.

Ako će biti legendarna ljubav i ako će biti prvenstveno ljubavna serija, sigurno da će biti više emocija. Ipak MI nije bila klasična ljubavna serija, a Barca je bio istraumiran i tek kada je počeo da se otkravljuje i da pokazuje neke simpatije prema Nilufer, ukinuta je serija. Možda da se nastavila bi se tu izrodila velika ljubav.

Poncha ::

Meni je Novak drag. Negdje u kući imam i njegov potpisani dres, tj. kardesim ima. A što su ga vaši uzeli na zub ne znam, ali to me više ni ne čudi.

Iz raznih razloga, neki misle da se ne hrani pravilno, oni znaju bolje pa bi da mu budu nutricionisti, neki ne vole njegovu ženu, ali glavni problem je naravno to što čovek voli Hrvate i podržava ih u sportskim takmičenjima, i to javno sram da ga bude. Tu se primitivna Srbadija mnogo razočarala, čak su i partijski botovi dobili smernice da ga tim povodom pljuju po društvenim mrežama i portalima. Plus sunča dupe po hrvatskom primorju, neoprostivo. A i pitaju se da li plaća porez u Srbiji, jeste da ovde ne zarađuje, ali nema veze pitaju se ljudi.

Poncha ::
Skrećem s teme totalno, kod nas je trenutno štrajk prosvjetara i toliko negativnih komentara se može pročitati. Otkad sam upisala faks se borim s ljudima ovakvog mišljenja. Znam da ima svakakvih kolega (i mene je sram njih i ne podnosim ih), ali da se ovako mrzi određena struka mi je grozno. BugeVugova, je li ovako i kod vas? Meni je dosadilo objašnjavati da nikakva tri mjeseca nisu jer postoji produžna, sjednice, seminari, 16.8. si već u školi... A gdje su stručni skupovi i slično.

Bože, Poncha, ne znam šta ti nije jasno, nama obrazovanje ne treba. Nama treba nacionalizam, šovinizam, fašizam, korupcija, trovanje mozga, zaluđivanje, zamlaćivanje, to su prave vrednosti koje se cene, kakvi crni profesori, kome ste vi korisni.
Ironiju na stranu, jezivo je ono što se dešava u prosveti i na koje je grane spala. Pa profesor i lekar moraju da budu najcenjeniji članovi društva, to je intelektualna elita koja radi u javnom interesu. Vaš posao je javni interes, mi ostali radimo za svoj ili interes firme u kojoj smo zaposleni, a vi obrazujete i lečite ljude. Bez profesora nema ni ekonomista, ni pravnika, ni građevinaca... Da ne pričam o tome da se vaspitavaju deca i upućuju u život i zato najpre profesori i lekari treba da budu najbolje plaćeni. Ali nama lekari masovno odoše u Nemačku, uskoro neće imati ko da nas leči, a prosvetni radnici pokušavaju nekako da prežive, mada i oni dosta odlaze. Ali ima tu i vaše krivice, kada bi bili solidarni , kada bi škole i fakulteti stali i stupilo se u generalni štrajk, druga bi se pesma pevala, ali solidarnost, šta to beše... I tu ne mislim cda bi samo prosvetari trebali da budu solidarni i da se bore za sebe, nego svi.

Poncha ::
E sad, što je prihvatljiva gluma. Nama dvjema izgledaju smiješno, Caglaru bi 80% Balkanki dalo Oscar. (Ja da budem iskrena čak sam bila bacila oko na ovu seriju, tj. na isječke, gdje sad Caglar glumi. On je meni u pravom smislu riječi komedijaš, onako za isforsiranu, preglumljenu komediju. A serija da glume neki drugi glumci bi mi možda i sjela. Mislim da bi bila opuštajuća serijica, nije loša.)

Meni ide na živce to uzvisivanje sebe, ali drugima očito to odgovara. Čovjek se toliko puše, ali kad pogledaš CY ima i pokriće. Evo sad ovo kad je došao u Rim koja ga horda dočekala, a on došao kao da je osvojio svijet stavom.

Ma neka stalno govore da nisu zgodni, bolje i to nego da se svakodnevno kurče (da prostiš) kako su najbolji, najljepši, kače slike po društvenim mrežama u stilu - gledajte me.
Uvijek kažem da se može hvaliti onaj tko ima s čim, ali bojim se da Caga to napravi da bi mi brzo pao u očima.

Meni pravo da ti kažem nije palo ni na pamet da pogledam tu seriju i zbog njega i zbog nje. I to ne samo zato što on dobro ili loše glumi ili što mu ova uloga sedne, a ove ne, nego mi je čovek jednostavno antipatičan.

Nije problem pokriće. Iako mi nije jasno šta im se sviđa kod njega, njihova stvar, ali imaju pokriče i Caga i Kivo i Kenan, pa se ne ponašaju tako, jednostavno je pristup odvratan i odbojan.

Pa da se tako kurče svaki dan odmah bi prestali da budu moj predmet interesovanja. Caga jednom da počne da priča kao CY to bi bio kraj za mene. Možeš ti o sebi da misliš šta god hoćeš, ali ipak mora da postoji neka mera i onovno vaspitanje. Prosto je nekulturno i bahato tako pričati o sebi pa da si ne znam šta postigao u životu. Sigurna sam da ni Tesla nije imao takvo mišeljenje o sebi.

Poncha ::
Ne znam tko je to spajao i kojom logikom. Prije svega mi fizički ne idu. Nije stvar godina, stvar je ta da je Hande za Bugru previsoka i prekrupna. Drugo, gluma.
Ne znam tko nju gura, ali činjenica jest da ona neke fanove ima, da njeno ime odjekuje društvenim mrežama, i da, kako god nama to izgleda (lažnim ili pravim profilima) ona je tu popularnija od njega. Eno, čini mi se da su nekidan pisali kako je na istu objavu ona pokupila puno više lajkova.
Kad je gluma u pitanju, on je doktor, a ona amater.

Ne bi mene čudilo da ova serija baš uspije. Ja to ionako ne planiram gledati, a ti kako hoćeš. (Bu arada, ja to znam od prije, otkad se upratila s nekom iz te produkcije, ali to nije razlog. )

Trenutno mi fizički nisu fokus, jer seriju nemam nameru da gledam, mada ne idu ni fizički, nego dati glumcu kao što je Bugra ovu za pertnerku je uvreda Bugri. Mada koliko vidim i kvalitetni glumci su se pomirili sa tim da je taj sektor načisto propao i da se tu ne zna ko pije, a ko plaća, pa prihvataju projekat koji im se svidi i gledaju zaradu.

Pa ima ona fanove na društvenim mrežama, ali to je to, ne donosi ni Kivo više rejting , a ne ona, prema tome sigurno je da ima neka leđa i da je niko ne angažuje zbog glume ili zato što je ne znam koliko popularna pa će da donese rejting.

Poncha ::
Eto vidiš, ti nisi ni znala koliko je to zanimljivo.

Ostala sam i ja na twitteru i dalje, ali nisam podcijenila instagram. Tako jednostavno, ništa ne tražiš, a vidiš. Sad mi se nekako čak ni ne da stalkati. Ono sam samo iskoristila da vidim što je bilo dostupno. Pa onda malo počakala kasnije.
Dobro, aj, nije to jedini moj način stalkanja. Ali je najlakši.

PJa se nekako nisam uklopila sa instagramom. I ne snalazim se tamo baš najbolje, valjda zato što nisam nešto ni istraživala, zato mi je tw lakši za snalaženje. U poslednje vreme sam počela ređe i da ulazim, jednom u dva dana, polajkam na šta naletim i to je to, a na tw ulazim obavezno više puta dnevno, tamo pratim i događanja u Turskoj i kod nas.

Poncha ::
Ako su brojači raspoređeni na krivom uzorku ljudi, nikakvo mjerenje nema smisla.

Mislim da je nesrazmjer u ovome. Prvo bi trebali ovi "brojači" na društvenim mrežama ograničiti da se ne mjeri jedna osoba koja sto puta udari hashtag serije više od jednom. Pa da se vidi koja je u stvari širina publike. Nakon toga bi se trebalo gledati samo što je objavljivano unutar Turske. Jer džaba njima u Turskoj što mi van nje gledamo seriju i tipkamo. Mi sigurno ne idemo za njihovim reklamama.
E onda mogu možda dobiti uvid podudara li se popularnost društvenih mreže i famoznog rejtinga tih uređaja. Ako se podudara ili je bar približno tu negdje, onda je serija zbilja tako, ako ne, onda nešto nije u redu. Eno Mucize doktor rastura na svemu.

Sad ići dokazivati da se serija gleda i popularna je jer je na društevnim mrežama prva, a ono sto puta udarili neki tweet ili s više različitih profila je apsurdno.

Mislim, ne znam kako funkcioniraju brojači na društvenim mrežama, ali svakako da nisu ni oni jasni pokazatelji.

Za društvene mreže se slažem, treba da se računa samo jedan tweet jedan acc. Inače ti možeš sa jednog profila da pošalješ hiljadu tvitova ako ti je baš dosadno u životu. Grupa od sto ljudi može da napiše ozbiljan broj tvitova, a sto ljudi baš i nije neko merilo.
A za brojače rejtinga, pa kako god da su postavljeni tako mali uzorak na toliki broj stanovnika ne može da bude precizan. Oni su te brojače sigurno rasporedili na ove tri ciljne grupe, total, ab i abc, ali svejedno je mali broj.
Za inostranstvo se ne slažem, i mi smo relevantan faktor ako uzmemo u obzir da su serije tamo ozbiljna privredna grana i da ide ozbiljan novac u budžet od izvoza. Mi ne kupujemo njihovu kozmetiku ili mlečne proizvode koji se reklamiraju, ali kupujemo same serije.

Poncha ::
Kad sam počela čitati ovaj dio htjela sam se nadovezati i svašta nešto napisati, ali onda sam pročitala bold i ostala šokirana. Mislila sam da je najveći domet dosad mog pročitanog bilo da su Tubina djeca Muratova, ali ovo mi je trenutno šok.

Meni više ništa nije šok, mislim da sam sa AsFer fanovima dostigla vrhunac čitanja gluposti dok je trajala serija. A i sada nastavljaju da lupetaju. Svratim povremeno do njih čisto da vidim dokle ide mašta.


Poncha ::
Bojim se, canim, da više vjeruješ ti u mene nego ja sama u sebe.

Stvar je u tome da ja ne volim nešto tvrditi ako nisam 100% sigurna, a nikad ne mogu biti sto posto sigurna u ovakvim stvarima.
A i kad nešto "namirišem", onda čekam da vidim ima li išta od toga. Da ne širim gluposti jer me i samu to najviše nervira kod velikog dijela fanova.

Evet, tvoja velika mana je što nisi kao CY. smeh

Ali tvoj njuh uglavnom bude tačan i pre ili kasnije se ispostavi da si dobro namirisala. Bar koliko ja znam, odnosno koliko mi kažeš.

Poncha ::
Ti to i ne bi, ali ja itekako bih rekla. (S tim da sam ja ovo vidjela jedino na slikama/videima.)

Sorma ya. Više dezorijentiranu osobu od mene vjerojatno nikad nisi vidjela. Zbilja. Ok, ovako ja nađem svašta na internetu i sve, ali snalaženje u prostoru ne ide.

Meni kažeš, pa ja kad na nepoznatom terenu uđem u neku prodavnicu, kad izađem ne znam da li sam došla sa leve ili desne strane. Tako da bi bilo vrlo zanimljivo kad bismo ti i ja zajedno istraživale Istanbul. smeh Inače sa mesta gde stojim nema teroije da ti kažem gde je koja strana sveta. To mogu eventualno u Beogradu zato što znam na koju je stranu put za Hrvatsku, Mađarsku, Grčku, pa na osnovu toga mogu da se orjentišem, ali na manje poznatom terenu, nikako.


Poncha ::
Ne znam ni ja, ali oni Mihre drže ljubomornom. Ja se o Ibri nisam informirala dok nije počeo SBA, ali čini mi se da oni to još vežu i za onu seriju prije u kojoj je glumio. Znam da su oni o Mihre pisali odavno, puno puno prije nego li se oženio, samo što ja nisam to pratila jer mi Ibro nije bio zanimljiv.

Ma ljudi pišu svašta. Ne znam jesu li je novinari i fanovi spajali s onim glumcem nakon Yuse. Ja se s tim mogu samo našaliti. Briga me s kim će ona biti.

Nemam pojma, nisam ga ni ja pratila u tom periodu kada je počeo vezu sa njom, znam samo da sam ušla jedno veče na instagram i videla njegovu objavu da su se verili. Ne znam kakva saznanja imaju fanovi i da li su to samo naklapanja ili za to postoje neki dokazi, ali ja tim fanovskim naklapanjima ne verujem baš zato što je uglavnom više od pola mašta, dok se sama ne uverim.

Da, spajali su je sa Furkanom, ali to je demantovano više puta.

Poncha ::
Meni je ovaj film s dobrim upitnicima nad glavom, ima nelogičnosti i dalje. Ali da marljivo radi, to je sigurno. A neće baš proći nezapaženo kad je već u Turskoj. Što znači da će biti i nekih slika i informacija.
Ako Caga stoji iza projekta, možda im nije dao dozvolu za objavu.

Meni tu stvarno više ništa nije jasno. Te je reditelj, te snima film a niko o tome ništa ne priča niti objavljuje, gradonačelnik kaže da se kod njega u gradu snima film, ali novinari na to ostaju nemi. I najmanja stvar kad se desi vezano za njega bruje novine, ali posle onih slika i tog saopštenja da snima film, nisam videla da je iko nešto pisao. Možda i jeste neki portal samo objavio sliku i napisao neki bezvezan tekst, ali nisam videla da se oglasio bilo ko sa nekim dodatnim informacijama.

Mrs BugeVuge ::
Potpisujem svaku reč, a bold pogotovo.
Svaka ti čast kako si sve sročila, meni je više muka od ovakvih situacija. Ljudi su stvarno ološi. A znaš šta je najgore od svega? Što smo toliko licemerni i toliko nismo svesni samih sebe, sad kad bih određenim pojedincima pročitala ovo, ili bi se pravili da im nije jasno o čemu se tu radi, ili stvarno ne bi ni bili svesni da se odnosi na njih. Pored svega ostalog, uvek mislimo da smo u pravu i nikad nećemo da uzmemo u obzir kako nešto što radimo utiče na nekog drugog.

Zato što kultura, solidarnost, empatija i slične vrednosti ovde već odavno ne stanuju. Nad ovim narodom je izvršena lobotomija još devedesetih godina pinkom i ratnom propagandom, a sada je zadat završni udarac rijalitijima i tabloidima. Pa ja kad prolazim pored trafika imam utisak da će one odvratne novine da me ujedu, i šta ti da očekuješ od naroda koji gleda pink i happy i čita informer. Novak Đoković nije dovoljno Srbin zato što voli Hrvate, ali mafijaška ofucotina koja je oštetila državu za 11 miliona evra i trebala da bude alibi ubicama premijera je srpska majka, ljudi koji žele dobro ovoj zemlji su izdajnici i strani plaćenici a lopovi, kriminalci i ratni zločinci su patriote. Ovde je sve obrnuto i izgleda da nema nade da se nešto promeni. Ali niko nam nije kriv, mi smo stoka.

Mrs BugeVuge ::
Apsolutno se slažem, glupo je i mizerno omalovažavati ičiji posao. Mada nekad stvarno stičem utisak da se, bar kod nas, mnogo više cene ovi zanatski poslovi. Rekao mi je i jedan kolega koji predaje sociologiju da su se nešto u odeljenju raspravljali oko toga da li je teži posao koji se radi fizički, ili mentalno, svi su ga ubeđivali da je ovaj prvi.

Ovo ne da nije tačno, nego je naučno dokazano da nije tačno. Umni rad je teži od fizičkog i tačka. Jednostavno nema mesta raspravi. Ne kažem da je fizičkim radnicima lako, daleko od toga ali ovo drugo je teže.
A kod nas se ne ceni ništa, zato nam tako i ide. Znam da sam u ovom postu izmračila do besvesti, a to baš i nije moj stil, ali ja jednostavno više ne mogu da podnesem društvo u kome živim, počinjem da se gušim.

Poncha ::

Saro, lutfen, bak ovo.
https://twitter.com/zeynep_id/status/1183025410818412549
https://twitter.com/zeynep_id/status/1183023952337223680
A, to je Engo platio.

smeh
Imam samo jedno pitanje? Ako GQ nagrada može da se kupi, što se onda Engo cimao do Emirata, što je nije kupio u Turskoj? Ili ovi iz UAE imaju manje para nego Turci pa moraju da prodaju nagrade? Yuh yani!

Poncha ::
I još ovo.
https://www.instagram.com/p/B3hoXWOnbiB/

sule2

Poncha ::
Saro, jesi li ulazila danas na twitter?


Ne znam da te uputim na Arape ili možda bolje ne. Da se ne živciraš.

Mislim da je bolje da se ne živciram i da je bolje da ne dajem izjave na ovu temu. lol!

Poncha ::
Što vam se od ovoga čini?

http://www.ranini.tv/haber/38421/1/ferhat-ile-sirin-dizisinin-okuma-provalari-basladi

Znala sam da će Banu biti prepreka ovima, ali mi nije jasno jel će to Banu biti zaljubljena u Ferhata, odnosno Cansu u Toglu??? Yok artik!!!

Poncha ::
Ja kad sam to danas pročitala kod Birsen samo sam pomislila što Sara sad misli. Znam koliko su ti obje drage i što misliš o njihovoj glumi. Više mi je bilo kako ćeš ti podnijeti vijest nego ja.

Ibro nije mogao zaglaviti s jednom nego s dvije. Aj, Bensu mi je barem simpatična pa nju nekako s njim i mogu prožvakati, ali drugu, hm.... Pa kud baš dvije...

Ček, kad će taj film? Da mu nije ovo brkato izdanje za to ako će prije snimati to nego seriju. Možda to i nije loše onda. Ali Ibru je krenulo s partnericama, nema što...

Eto ti, mislila si da Ibro treba napraviti pauzu, a on se dao i u film i u seriju. Izgleda da bu zbilja treba love sad kad dolazi dijete.

Vest mi uopšte nije lako pala. Ja ne mogu da verujem da te žene iskaču iza svakog ugla i obavezno me pogode. Znači dok se sve ne izređaju na glumcima koje volim, neće prestati.

Bensu i ja nekako mogu da provarim s obzirom da mi ona kao pojava nije antipatična, čak bi mogla da bude i dobar par sa Ibrom, ali očigledno da mu je partnerka Hande i to moj želudac ne može da provari. Tako da mislim da taj film teško da ću gledati.

Pa da, to sam negde gore napisala da su brkovi možda zbog filma i da će se verovatno uskladiti sa bradom kad se završi snimanje.

Što se filma tiče to je ok, bilo je vreme za film, ali sa serijom je trebao da sačeka. Ne znam da li je zbog para ili zbog čega, ali nadam se da će serija uspeti i da ćemo moći da uživamo, nekako mi se čini da sve to neće biti tako loše. E sad, ako serija bude dobra i oni kao par, a bude loš rejting, popizdeću.

Poncha ::
Kivo je baš glumac i osoba koji ne da na sebe, a pogotovo ne dopušta kad se u priču uvuče Basak. Čovjek je stvarno za poželjeti. Ima prilično jak gard i dosta je čvrst u svojim uvjerenjima. Njemu se povlačiti po sudovima nije nikakav problem, izgleda.
Ne kužim kako dosad ovima koji laprdaju o njemu nije došlo do glave da ako nisu sigurni ne progovaraju. Dosad su mogli naučiti da će biti kažnjeni za svaki trač i uostalom, ruši im kredibilitet.
Nisam skužila koga će sve tužiti. One koji su inicirali tekst ili sve koje su prenijeli.

Kivo je meni super zato što štiti svoj privatni život i ljude koji su deo tog života. Rekao je on, nije problem da me kritikujete kao glumca, ali ne možete da objavljujete ovakve stvari i to bez dokaza. Kada si ti javna ličnost naravno da si izložen, ali to ne daje za pravo svakoj dokonoj budali koja hoće da stekne popularnost da ti remeti život.
I treba da ih tuži, ne samo on nego svako. Po meni svaka javna ličnost koja ima osnova da tuži te kvazi novinare treba to i da uradi, uzme im odštetu i uplati u dobrotvorne svrhe.
Ima osnova da tuži i one koji su inicirali i one koji su preneli.

Poncha ::
Saro, ako nisi dosad pročitala, pročitaj. Meni je sad zgodno, kad sam na laptopu, ovako prokomentirati.

Nisam sve pročitala, samo sam preletela.
Dobro, hajde bar smo saznali da će on biti reditelj. Ali opet bi novinari mogli da se potrude da nešto saznaju. Da li je to privatna produjcija ili neka druga, kratki film, normalan film, ko učestvuje...???

Poncha ::
A Kivo otišao u London. Basak iz Pariza otišla tamo. Prilično je aktivna na instagramu, dođe mi kao da sam i ja s njima koliko je često danas objavljivala.

Vidim da je izašla gomila novih slika i da su Kivinice u transu.

Poncha ::
Saro, jedan od ovih koji se jučer slikao s Cagom je imao videoprijenos noćas i više puta je, Caginim fanicama (što domaćim, što stranim), a čak i nekim prijateljima, odgovarao da je gizli projket. Da ne može o tome govoriti, da nije na njemu, da su presretni, da će biti lijep projket... falan filan
Tako da... Bit će opet koliko se fanovi snađu sa stalkanjem i ovim informacijama koje prođu ispod radara.

Čim je nešto pod Caginom kontrolom, mi najebemo. smeh Voli da krije od nas i da nas muči pa to ti je. lol!


Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyMon Oct 21, 2019 9:28 pm

Sad sam skontala da mi dve drugarice slave rođendane dan pre i posle Pavelovog. Pa blago meni, ja se neću trezniti. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyMon Oct 21, 2019 9:30 pm

Au brate, i to baš - ponedeljak, utorak, sreda. Ništa, jedino da uzmem neko kratko bolovanje, što je malo ostvarljivije od odlaska za Moskvu. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyMon Oct 21, 2019 9:31 pm

Nego, jel' ćemo da otvaramo rođendansku temu? srca
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyTue Oct 22, 2019 1:55 am

Večerašnja zvezda serije definitivno Marko!!! naklon naklon naklon
Imao je tri blistava momenta, bar sam mu ja aplaudirala koliko me je oduševio:
1. Kad je Petri rekao Malo si se precijenila, sorry.
2. Kad je uhvatio Ljubicu
3. Kad je Miji rekao Mi nismo ozbiljna zemlja, ne može!

Reakcija na Tominu laž mi je super, Tomo je dobio šta je zaslužio. I sve što mu je rekao stoji i neka je.
Nisam samo skontala jel' živi i dalje kod Bože, pošto mi deluje kao da ne, ali opet gde onda živi. mislilac

Mijo. smeh
Ona molitva Bogu je kriminalna, kad nalazi pare, kako se mukica obradovao, a posle kako je reagovao kad je video Ljubicu, pa tačno samo što nisam zaplakala sa njim.

Čak je i Zorka počela da podjebava Petru oko Marka. lol!

Ali Nediljko koji ulazi u kuću, Anđelka mu ukazuje na Luku, a on Konju jedan, šta si sad uradio. smeh
Ne znam, nije mi u duhu Lukinog lika da ovoliko pati za Sandrom, ali ajde, kontam da su rešili svakog da ostave na kraju sa svojim parom.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyTue Oct 22, 2019 2:13 am

Poncha ::
Kod nas se dvaput prikazivala serija. Ja sam gledala kad se drugi put prikazivala iako sam znala naletjeti ponekad i kad se prvi put prikazivala. Nisam baš svaku epizodu jer je termnin bio nikakav, ali sam gledala kad sam uspjela. Meni je Kivo bio lijep par s njom, ali što jest jest, glumački tada nije bio sjajan.

Ja nisam gledala kad je išla kod nas, tako da sam ga bukvalno prvi put gledala u AiM. Posle se nešto reprizirala Gumus, uhvatila bih po koji kadar, ali nije mi se svidelo što je sinhronizovan i onda sam ostala na tome. Eventualno ako sam po koji klip odgledala.

Poncha ::
A ovo me baš nekako ostavi onako... Kad ga vidim s djecom i mladosti baš mi nekako bude oko srca... Evo sad u Londonu s malom prijateljicom (koja je već prilično odrasla) je tako dobar, naprosto ti bude žao. (I još je ovako ogrne svojom jaknom.:cereeeeek: )

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Predivan je, baš mu stoji.
A šteta stvarno, imao bi prelepu decu.

Poncha ::
Eto, sad će još i neki kolaž s obje slike.

smeh
Pa bih ja, ali to mora Sparks da odradi. lol!
A i nisu mi kolaži za moje lične avatare, drugo su naslovne slike foruma, ili avatari grupe.

Poncha ::
Znači da to što su dosnimili trebaju lijepo upakirati. A tko zna, možda ipak još nešto ubace/promijene.

Aha. Dobro, nekad to što se privatno druže mi ostavi traga na projektu, ne nužno i dobro, ali Pavel s tim nema nikakvih problema. On se privatno druži sa ženom pa s njom isto snima. I to više puta.
Ovako po slikama mi nisu kemičan par.  ne znam

Ono realno, niko od njih nije ni spominjao da će premijera filma biti na zimu ove godine, to su sve bila nagađanja fanova, ali mi se ta ideja toliko dopala i sad sam baš smorena. tuzni

Nemam pojma zasad ništa o seriji, možda ni ne glume ljubavni par, samo su rekli da će glumiti zajedno. Ni meni nisu hemični u tom smislu, ali ovako za neki ortačko-partnerski odnos što da ne. Ili recimo da mu glumi sestru.
Sve je bolje od Agate. lol!

Poncha ::
smeh Ma Željka njega puno voli.

:cereeeeek: smeh

Poncha ::

Petra je toliko gluposti napravila i uvijek je ista. Meni je ona od početka serije među manje dragim likovima.

Slažem se.
Meni je u početku bila simpatična, ali je vremenom počela sve više da pada u mojim očima i sve više da me nervira. Sad recimo jedva je podnosim.

Poncha ::
Meni je Božo odličan, ali nekako sad kao da mu je lik izgubio smisao, a onda je bio baš predivan. Ok, jasno je da su oni napravili to da uvedu tu priču o svećeniku koji se skinuo, da im je možda trebao prostor i za jednog ovakvog novog u selu, da su trebali negdje smjestiti Tomu i Marka... Ali...
Tomu ne mogu smisliti. Cijelu seriju, dosad, je on meni nekako bio na granici, nije mi većim dijelom bio drag, ali sam ga mogla podnijeti... Sad više ni to. Ne podnosim ove njegove gluposti samo da bi se njegovo dupe uvalilo. Proglasiti čovjeka alkoholičarem i još Božu ometati da mu pomogne (iako realno nema u čemu, ali eto) mi je dno dna. A samo kako bi on imao besplatan život. Gade mi se takvi. Je, Ivana definitivno pretjeruje i da je situacija stvarno ovakva išla bi mi na živce, ali kad vidim što ovaj radi dajem joj za pravo da prigovara i bude sebična.

Potpisujem sve od A do Š. bravo

Poncha ::

Jednoumlje!  lol!


Staro dobro, neprevaziđeno. :cereeeeek: smeh

Poncha ::
I ti ih gledaš?  lol!

A nasela, mahinalno svaki put kad se pojavi neki novi klip iz bilo koje njegove serije ja bacim pogled. lol!

Poncha ::

Za mene je ovo malo previše efekata dodano, oni mi ponekad pokvare da vidim svu ljepotu na ekranu. Nisu efekti loši, dapače, ali da mi ne ometaju i ne kvare dojam je poželjno.

Slažem se, efekti su potpuno pokvarili, pogotovo što njihova lica i sama atmosfera su dovoljno autentički i jaki.
Ovakvi efekti super legnu na neke druge teme, ali ovde samo mogu da budu višak i samim tim smetaju.

Poncha ::
Najbolji dio tamo negdje oko druge minute.  lol!

Khm lol!

Poncha ::
Svaka tebi čast, treba tebi onaj oreden. Meni bi isto bio grč u stomaku gledati.  lol!

Jel' vidiš ti to... placljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyTue Oct 22, 2019 4:02 pm

Sara Ulusoy ::
E pa ne znam onda šta je bio cilj. Definitivno taj natpis nije nešto za šta širi krug zna šta znači. Meni ne znači ništa i nije mi jasno zašto ga je uklanjala.

Evo, iskreno, mene taj natpis od toga dana "muči". Bez obzira što ona napisala #tb i slično uz postavljenu sliku. Čim je ona stavila nešto što ima značenje koje ne smiju svi vidjeti onda to i  nije neki najobičniji natpis. Tebi baš nimalo ne zvuči neobično da, iako se ne vidi točno što piše, stoji Marry Me?
Mene ne bi bilo briga što piše da ona tu sliku unutar minute nije zamijenila istom slikom bez teksta. Samim time mi se urezala u pamćenje. Ako je određena slika sporna, hm, onda je ne postavljaš. A pogotovo ne stavljaš i mijenjaš unutar minute.

Sara Ulusoy ::
Ja mislim da otprilike mogu da procenim kada sam subjektivna, kada sam objektivna, u ovom slučaju od početka tvrdim da nisam objektivna, tako da nije ni čudo da joj nalazim toliko mana. Mada, moram da priznam da ja nju baš i ne znam, ne bavim se njom, ponašam se kao da ne postoji, kad je vidim zakolutam očima i to je to. Uzrujam se malo više kad je vidim sa Cagom u istom kadru, ali nadam se da će i to da prođe. Ali nije to zato što je ona njegova devojka, da je sa nekom simpatičnijom ili meni dražom tu ne bih pljuvala (mada sigurno je ne bih baš ni obožavala), ali ova mi je baš odvratna.

Ja sam subjektivna u 99% slučajeva kad je Caga u pitanju, pa tako bih mogla reći i za Duygu da sam subjektivna. Ti je ne voliš i to apsolutni poštujem. Nastojim ti je spomenuti najmanje od najmanjeg. Zbilja. Baš znam da je ne voliš i ne podnosiš.
Ja je za divno čudo podnosim, ali tome uvelike pridonose i fanovi (kako mi nekog ogade, tako mi i njihovim pljuvanjem, pogotovo ako pljuje netko tko mi je antipatičan, učine tu osobu mrvu simpatičnijom.) O njoj sam sve rekla sto puta, nije mi sad neka rugoba, kad se malo sredi izgleda mi solidno, odjećom zna omašiti (ali tu ja svakome nađem manu). Ne mogu reći da je volim i da mi je draga. Sve joj priznam, čak mislim da je i prosječna glumica (ima i puno lošijih od nje)... Ali kad vidim da izigrava nešto po instagramu, pogotovo kad joj je dosadno ili kad provocira odmah mi nekako padne u očima. Znate i same koliko igrice ne podnosim. A ona u igrice i neke gluparije često posegne i glupira se s kamerom da bi neki detaljčići došli do izražaja.

Sara Ulusoy ::
Bolje da su joj novinari cilj, nego neke budale na instagramu. Od njih nema nikakve koristi i od nerviranja njih može eventualno da zadovolji svoj ego u fazonu kad ste takvi sada ću ja da vam pokažem, što je ispod svakog nivoa. Ali nebitno je šta ona radi, mene više interesuje Engonovo ponašanje. Čak mi ne pada na pamet čemu sve to, osim ako mu je draga, pa hoće da joj pomogne. Ali svejedno mislim da Engin može da je primi u svoju agenciju ako hoće da joj pomogne i da se bavi njenom karijerom, ovi trikovi su toliko jeftini da boli glava i ne priliči Enginu. A čega se ti ’bojiš’?

Da su joj novinari cilj onda bi im podilazila. Ali kome je cilj da na jednom izlasku kad je novinari upilaju kaže da je sve dobro, a idući put kad je vide na pitanje o Cagi ništa ne odgovori nego ode. Tko je tu lud i koji je to obrazac ponašanja? Ili je dobila kući jezikovu juhu pa ovoga puta ne smije.  ne znam Dva puta procvili nešto kroz usta, teći put šuti... Tko tu koga. I tako od "početka" je sve povuci-potegni. Jednom mi se govori, drugi put mi se ne govori.

Ne znam je li ona draga Enginu ili ne. Niti to ikako mogu skužiti po njihovim ponašanjima. Jedino što smo Engina vidjeli pored Duygu je bilo na Icerde gali kad je on bio uhvaćen/viđen u njenoj blizini. Kasnije je ona bila velika prijateljica s Ilknur pa ne znam kako su ovih dvoje funkcionirali.

Ne mislim da on pomaže njoj, ali ja i dalje pamtim da se prvi put za prekid Cage i Duygu pisalo nakon što se Engin vratio iz Amerike. Taman u vrijeme kraja Icereda. A u to isto vrijeme je na gali bio često u njenoj blizini. Da si me onda pitala, rekla bih ti da u toj vijesti ima i on svoje prste. (I vjerojatno sam tako i pisala.)
Enginu ponekad kao da je stalo da uzburka. Nije nužno vezano za Duygu, ali on zna (da se pristojno izrazim) izazivati fanove, i stavljati im neke dimne signale pa da pogađaju o čemu se radi, da razbudi fanove koje Caga svojim pristupom "uspava"... Kao što i stavlja stare slike pa ovi nikako zaključit što je novo, što je staro. Ovaj se put poklopilo da radi istu stvar kao i Duygu. Sam on zna koji mu je cilj bio. Ali taj dosad, što god je ikad objavio nije bilo posve slučajno. Pogotovo ništa što ima veze s Cagom. Je on meni drag i ja ću mu uvijek naći opravdanje, ali da čovjek voli izazivati, podjebavati, pisati u šiframa i zagonetkama, ignorirati fanove, e to zna. Maher je u tome. Njegova svaka objava nije objava iz čiste dosade. Maher je u tome da zamuti vodu i da i među fanovima počnu šuškanja. Radi li to namjerno ili slučajno e to već ne znam. Ali previše već godina radi slične stvari tako da...

A ja se "bojim" da je ovo sve pripremanje nekog terena da nam ne uslijedi veliki olaylar olaylar.

Sara Ulusoy ::
Znam da ne može, ali to treba da raspravi sa njim. Ako već ne može neka uživa u vezi sa njim i neka se ne opterećuje društvenim mrežama i fanovima. Bar bi meni to bilo normalno ponašanje. Valjda je važno to što je sa njim, a ne da ceo svet to zna. Čak je u mnogo boljoj poziciji nego sve prethodne, nju bar ne krije, ali njoj izgleda ni to nije dovoljno.

Pametniji su ovi što je ignorišu, ali ima i budala koje ne mogu da se suzdrže. To takođe govori o njima, koji debil trebaš da budeš da vređaš osobu koju ne poznaješ. Uopšte ne mogu da zamislim sebe kako bez ikakvog razloga pišem nekome uvrede.

Ona je u mnogo boljoj poziciji nego itko prije. Ovo što je ona uspjela nijednoj nije pošlo za rukom. Ni o jednoj Caga nije govorio u intervjuu (bez obzira što je nije imenovao), ni s jednom nije išao po svadbama, rodbini dovodio (a da se donekle zna), izlazio da ga i novinari uhvate pa muljao...  Samim time je dobila kolonu mrziteljica. Tako da meni nikad neće biti jasne te igrice koje svako malo provodi.
I iskreno, s obzirom na to da znamo kakav je Caga - ili će mu se prilagoditi, ili će ovo jednog dana, ako ga totalno ne uzme pod svoje, biti kamen spoticanja. Osim ako igrice nisu (odavno) dogovorene.

Pa ove inteligentnije koje je ne vole je ignoriraju. A ove koje mrze sebe i sve oko sebe, a pri tome su dokone i fali im zeru u glavi uredno je časte - što riječima, što smajlićima. Mislim na te što direktno njoj što pišu, a ovi/ove što komentiraju nju na vlastitim profilima to je njihovo potpuno pravo. Svatko je ima pravo ne voljeti i komentirati.

Sara Ulusoy ::
Znam da si me pitala, ali ja ne znam odgovor, mislila sam da si ti možda saznala u međuvremenu.

Nisam, i dalje mislim da je fotka jedna od brojnih neviđenih slika koje su rađene za promociju serije.

Sara Ulusoy ::
Apsolutno se slažem, Ender je baš nepravedno odstranjena iz serije. Aj hteli su da izbace glumicu, ali čemu ono preterivanje pred kraj, te odjednom ne prihvata Yamana, te je na korak da prevari Selima... Totalno je preokrenut lik. Pritom mi uopšte nije jasno šta im je ona smetala, mogli su Sedef da smisle neku njenu priču i kraj. Draže bi mi bilo da gledam Ender i Sedef nego glupog Nadira sa kojim nas je smarala onoliko epizoda, da su Sedef dali njegovo vreme, opet bi Sedef bila maksimalno zastupljena, a i radnja bi sigurno bila zanimljivija, pa ni rejting ne bi onoliko pao.

Preokrenuli su lik da bi nama manje išlo na živce što je nema dalje u seriji, što će je izbaciti.
E Nadir je morao biti tu jer  Ece bez mafije nije znala kako će se ispetljati. Pa i glupog Nadira je ubacila jer kad nemaš u seriji što za akciju, onda ubaciš mafiju.  rolleyes
A ja, iako baš volim Sedef i nije mi Defne mrska, mislim da je ovdje debelo radila veza zbog Alija.

Sara Ulusoy ::
Nema teorije da najmanje gledamo Cansu, ipak je ona zvezda i jedna od glavnih uloga. Meni je problem kao prvo što su mi ostali nezanimljivi, a kao drugo što u seriji možda mora dobro da pobedi pa je u tom smislu teže navijati za negativce. Nije to Ezel, tamo za koga god da se uhvatiš da navijaš, negativac je.

A tebi je problem navijati za negativca pored pozitivaca?  lol! Ja baš mislim da će ovo dvoje pozitivaca biti sladak par. Meni je nevjerojatnije da je jedna zrela žena pala na "balavca" kojeg će Tolga glumiti. On mi je nekako previše piletina za Cansu.  ne znam Naravno, možda opet moj pogrešan prvi dojam, ali Tolga mi je baš nekako mlađahan. I on mi je više za ove njanjave djevojke. Savršen mi je za ovu koja će mu glumiti partnericu. Čak su mi naoko i slatki.

Sara Ulusoy ::
E vidiš, meni to nije palo na pamet, a mogla bi lako da budeš u pravu. Imali smo Elif sa tetovažom u KPA i Ferhata, obe serije radila Eylem, tako da ima smisla da tu bude neka tetovaža koja će imati veze sa serijom.

Meni nekad izgleda kao da je nešto radila sa licem, a nekad ne. U svakom slučaju, više izgleda prirodno, nego veštački, u smislu da ne izgleda kao plastična lutka čak i da je radila nešto sa licem.

I to što kažeš, najbitnije je da priča bude dobra i da kliknu, nije ona baš toliko loša da je negledljiva, gledali smo mi i gore. Bensu je svakako bila mnogo gora, ali pošto je bila kliknula sa Cagom bili smo bar na tom polju zadovoljeni. Mislim, nismo bili, ali to je do scenarija, ona je taj deo posla solidno odrađivala.

A meni se nekako čini da je tetovaža baš za potrebe serije. Lakše je tu jednu šarotinu  pretvoriti u nešto što može poslužiti radnji nego svaki put prekrivati. Možda griješim. Čekam Ibrinu iduću sliku s rukom. Ali s druge strane, ako ipak sad snimaju film, a tek će onda seriju, u tom slučajnu zašto bi ga ranije crtali?

I meni ovisi od slike do slike. Ponekad mi se čini da je nešto radila, ponekad da je stvar samo šminke. Možda je samo odrasla pa nema one nježne crte koje je prije imala.

Ako njih dvoje kliknu, a još k tome ako ljubavni dio priče bude dobro napisan i nijedan iritantan karakter (pogotovo ne netko od njih dvoje), e pa to bi onda stvarno trebalo biti dobro.

Sara Ulusoy ::
Iz raznih razloga, neki misle da se ne hrani pravilno, oni znaju bolje pa bi da mu budu nutricionisti, neki ne vole njegovu ženu, ali glavni problem je naravno to što čovek voli Hrvate i podržava ih u sportskim takmičenjima, i to javno sram da ga bude. Tu se primitivna Srbadija mnogo razočarala, čak su i partijski botovi dobili smernice da ga tim povodom pljuju po društvenim mrežama i portalima. Plus sunča dupe po hrvatskom primorju, neoprostivo. A i pitaju se da li plaća porez u Srbiji, jeste da ovde ne zarađuje, ali nema veze pitaju se ljudi.

Jedino što mogu na ovo je prevrnuti očima.  facepalm
I drugo što mogu reći - i Hrvati vole njega.

Nisam znala da ga baš toliko prozivaju. Znala sam da je bilo nekih problema s prehranom, ali sad da mu se nude "nutricionisti" i ovo ostalo...

Sara Ulusoy ::
Bože, Poncha, ne znam šta ti nije jasno, nama obrazovanje ne treba. Nama treba nacionalizam, šovinizam, fašizam, korupcija, trovanje mozga, zaluđivanje, zamlaćivanje, to su prave vrednosti koje se cene, kakvi crni profesori, kome ste vi korisni.
Ironiju na stranu, jezivo je ono što se dešava u prosveti i na koje je grane spala. Pa profesor i lekar moraju da budu najcenjeniji članovi društva, to je intelektualna elita koja radi u javnom interesu. Vaš posao je javni interes, mi ostali radimo za svoj ili interes firme u kojoj smo zaposleni, a vi obrazujete i lečite ljude. Bez profesora nema ni ekonomista, ni pravnika, ni građevinaca... Da ne pričam o tome da se vaspitavaju deca i upućuju u život i zato najpre profesori i lekari treba da budu najbolje plaćeni. Ali nama lekari masovno odoše u Nemačku, uskoro neće imati ko da nas leči, a prosvetni radnici pokušavaju nekako da prežive, mada i oni dosta odlaze. Ali ima tu i vaše krivice, kada bi bili solidarni , kada bi škole i fakulteti stali i stupilo se u generalni štrajk, druga bi se pesma pevala, ali solidarnost, šta to beše... I tu ne mislim cda bi samo prosvetari trebali da budu solidarni i da se bore za sebe, nego svi.

Pa, čitajući pojedine, uopće nismo nikome potrebni. Svakim danom kako štrajk ide dalje sve više i više to mislim.
Kod nas nedostaje već sad medicinskog osoblja, sestara pogotovo. One su nedavno štrajkale i što da ti kažem.
Ja sam u poziciji da bih s tom plaćom mogla živjeti, ali ljudi koji imaju obitelj se i nisu puno usrećili. Meni čak, od te plaće, više boli što netko misli da ne radim ništa, a to misli svaki drugi čovjek. A u vrijeme kad svi misle da ne radim ništa ja se umorim više nego onda kad misle da nešto radim. I roditelji koji se, ružno je reći, odmore od djece dok su u školi, smatraju da nam je posao lagan i da nemamo pravo tražiti ništa jer ionako nikad ništa ne radimo i imamo tri mjeseca slobodno. Valjda smatraju da nam posao ne nosi nikakvu odgovornost, da se nemamo pravo žaliti jer ima i onih kojima je teže i gore i svašta nešto. Prestala sam više iti čitati,  ali vidim da ima još kolegica koje se bore s vjetrenjačama po raznoraznim portalima.

Kod nas ti već drugi tjedan traje štrajk. Dva dana je u cijeloj državi bio, a ostale dane po županijama, svaki dan drugih par (tako da se definitivno misli na djecu). Ali što ćeš kad nas sa svake strane pljuju da smo sebični i da đaci ispaštaju zbog naših sebičnih ciljeva. Ne misli se na njih, nego samo na svoje dupe. Tra-la-la. Tek će skandal nastati kad se budu trebali nadoknaditi propušteni dani jer već roditelji govore kako neće slati svoje u školu tada.
Mislim da otkad znam za sebe se nije ovoliko ljudi uključilo, a sad i fakulteti najavljuju da će se pridružiti ovaj tjedan.
Mislim da ti je sve jasno.

Sara Ulusoy ::
Meni pravo da ti kažem nije palo ni na pamet da pogledam tu seriju i zbog njega i zbog nje. I to ne samo zato što on dobro ili loše glumi ili što mu ova uloga sedne, a ove ne, nego mi je čovek jednostavno antipatičan.

Nije problem pokriće. Iako mi nije jasno šta im se sviđa kod njega, njihova stvar, ali imaju pokriče i Caga i Kivo i Kenan, pa se ne ponašaju tako, jednostavno je pristup odvratan i odbojan.

Pa da se tako kurče svaki dan odmah bi prestali da budu moj predmet interesovanja. Caga jednom da počne da priča kao CY to bi bio kraj za mene. Možeš ti o sebi da misliš šta god hoćeš, ali ipak mora da postoji neka mera i onovno vaspitanje. Prosto je nekulturno i bahato tako pričati o sebi pa da si ne znam šta postigao u životu. Sigurna sam da ni Tesla nije imao takvo mišeljenje o sebi.

Nije ni meni palo na pamet, ali kako pratim ove neke stranice vidjela sam par klipova. I bez obzira koliko mi je iritantan, ipak sam tako ponekad nešto i odgledala. I kažem da je komedijica sasvim solidna i da ne glumi on, možda bih i pogledala. Pasala bi mi tako jedna opuštna serija. Ali on mi je komedijaš. Jedva sam čekala da završi FHVK na Novoj da ga slučajno u prolazu ne vidim. rolleyes smeh

A problem je kad je osoba takav snob kao on, a ima pokriće u vidu da ga fanice i dalje vole unatoč tome kakav je. Doslovno mu lete u zagrljaj. Samo mu daju krila da ih još više širi i nosom para oblake. Iskreno, ne znam ima li većeg zaljubljenika u sebe od njega u Turskoj. On mi se čini da debelo prednjači. A ne možeš ga ni mimoići jer portali prenose njegove objave, i dočekivanja, i susrete s fanovima.
Ja ti najozbiljnije govorim, da se Caga ovako ponaša, koliko god da ga volim, prestao bi mi biti drag. To bih mu vidjela kao manu. Ok, moglo bi mi biti simpatično jednom,dvaput, ali da se tako uzoholi točno bi mi pao u očima. Svaki put kad vidim ovako nešto onda mi Cagina (i Kivina) lažna skromnost postane za nijansu simpatičnija. Bolje misliti da uvijek možeš biti bolji/ljepši/ovakav, onakav nego da si centar, najbolji, najveći...

Sara Ulusoy ::
Za inostranstvo se ne slažem, i mi smo relevantan faktor ako uzmemo u obzir da su serije tamo ozbiljna privredna grana i da ide ozbiljan novac u budžet od izvoza. Mi ne kupujemo njihovu kozmetiku ili mlečne proizvode koji se reklamiraju, ali kupujemo same serije.

Mislila sam na gledanje preko interneta. Ali se slažem da oni od prodaje serija žive. Pa samim time što prodaju su neke serije uspjele imati određeni broj epizoda i ne biti prerano ukinute u Turskoj. Koliko serija ima koje bolje prođu u drugim državama i na internetu nego u Turskoj...
Ali pitanje je i koliko ovih što su odgledali seriju kad je išla u Turskoj će je gledati opet, a i postoji li onda toliki interes za otkupljivanjem u drugoj državi.  Pa i sam Medcezir je brisao epizode i klipove kad se serija počela prikazivati u Latinskoj Americi.  ne znam Baš kao što i Show tv blokira na stranici gledanje van Turske. Očito im nije svejedno da im se serija gleda na taj način. Iz tog sam razloga mislila da ne znam koliku imaju korist od stranih gledatelja.

A što se tiče turskih stvari, ja ih volim bome. Meni su njihovi proizvodi, ovo do čega mogu doći, jedni od dražih.

Sara Ulusoy ::
Evet, tvoja velika mana je što nisi kao CY. smeh

Ali tvoj njuh uglavnom bude tačan i pre ili kasnije se ispostavi da si dobro namirisala. Bar koliko ja znam, odnosno koliko mi kažeš.

smeh  smeh  smeh  smeh Moram priznati da mi možda ne bi bilo na odmet da mi da koju kapljucu te svoje samouvjerenosti.

Što se toga tiče, a i ne samo za Cagu (za njega pogotovo), često budem u pravu kad nešto namirišem. Evo baš mi u zadnje vrijeme često govore da sam pogriješila zanimanje.
A za Cagu ne znam sviđa li mi se svaki put kad nešto namirišem, ali definitivno namirišem. Mislim da ja kažem kad promašim. Nemam apsolutno nikakve koristi od širenja lažnih informacija niti je meni cilj ikome, pa ni tebi, davati pogrešne informacije. Volim reći ono što sam sigurna, s Cagom je to preteško jer je za praćenje izuzetno težak čovjek. Ponekad mugu pretpostaviti nešto jer ga "poznajem".
Ne volim se praviti da sve znam ako ne znam.

Sara Ulusoy ::
Meni kažeš, pa ja kad na nepoznatom terenu uđem u neku prodavnicu, kad izađem ne znam da li sam došla sa leve ili desne strane. Tako da bi bilo vrlo zanimljivo kad bismo ti i ja zajedno istraživale Istanbul. smeh Inače sa mesta gde stojim nema teroije da ti kažem gde je koja strana sveta. To mogu eventualno u Beogradu zato što znam na koju je stranu put za Hrvatsku, Mađarsku, Grčku, pa na osnovu toga mogu da se orjentišem, ali na manje poznatom terenu, nikako.

wow Sad te još više volim. Nemoguće je da postoji netko ovoliko smotan kao ja, tako da, canim, definitivno nisi level kao i ja.
Na ekskurziji u srednjoj sam se zamalo izgubila dva puta. To je prvo što pamtim. (I jedno je od toga bilo u shopping centru koji je imao nekoliko izlaza i nekoliko katova, a cijeli bio nekog čudnog oblika. Nisam znala kud sam ušla, kud sam prošla niti ispred kojeg je izlaza okupljanje. lol! )
Ali dovoljno je reći da sam ja ovdje u centru grada jednom pobucala ulice, sve su mi djelovale isto i u vrtjela sam se tih par uličica nekoliko minuta. Tako da, canim, ne možeš biti gora od mene nikako. I onda mi netko kaže zašto ne ideš negdje sama.  lol!
A da idemo u Istanbul zajedno bile bismo kao Bolek i Lolek ili ona dva iz A je to.  lol! Točno bismo, da Caga stoji dvije ulice dalje od nas, omašile ga.  jao  tuzni
Ali si me iznenadila, ja sam cijelo vrijeme o tebi mislila da si ti žena koja u svakom trenu zna gdje je što. lol! Baš nekako si mi ulijevala povjerenje.

Sara Ulusoy ::
Nemam pojma, nisam ga ni ja pratila u tom periodu kada je počeo vezu sa njom, znam samo da sam ušla jedno veče na instagram i videla njegovu objavu da su se verili. Ne znam kakva saznanja imaju fanovi i da li su to samo naklapanja ili za to postoje neki dokazi, ali ja tim fanovskim naklapanjima ne verujem baš zato što je uglavnom više od pola mašta, dok se sama ne uverim.

Ja sam primijetila tamo u grupi (toj koju spomenem, i upravo od ovih koji imaju oštre komentare o ženi mu) da su one za nju znale kad se još nigdje nije spominjala. Znali su sve o njoj, rodbini joj. Znam da su njih par bile "stalkerice" dobre i čini mi se da su neki čak bili u čudu kako su one to sve znale.
Ja to tada nisam čitala jer mi Ibro nije bio interesantan.  

Sara Ulusoy ::
Meni tu stvarno više ništa nije jasno. Te je reditelj, te snima film a niko o tome ništa ne priča niti objavljuje, gradonačelnik kaže da se kod njega u gradu snima film, ali novinari na to ostaju nemi. I najmanja stvar kad se desi vezano za njega bruje novine, ali posle onih slika i tog saopštenja da snima film, nisam videla da je iko nešto pisao. Možda i jeste neki portal samo objavio sliku i napisao neki bezvezan tekst, ali nisam videla da se oglasio bilo ko sa nekim dodatnim informacijama.

Po prvim informacija bi se reklo da je Caga alfa i omega projekta. Očito, po svemu ovome jest da je to projekt koji će Caga nastojati (ako mu fanovi, a onda i novinari dozvole) odraditi u što je moguće većoj tajnosti. Ili je možda očekivao da će to uspjeti dok se svi ne sjate na njega. Ili bar dok ne odradi ove tehničke pripreme oko lokacije, dozvola, glumaca, radnika i ostale tehnikalija.

Nije se nitko oglasio kad vidiš da i sam Caga nije ovom novinaru za GQ htio otkriti o čemu se radi. Kreću nagađanja kao ovi u Takvimu.

E sad, da ti ja pokušam malo pojasniti stvar... Koliko sam jučer i danas u letu uspjela vidjeti, ovi koji sudjeluju u tome u čemu i Caga (ovi s kojima je sastančio u više navrata) i koji su objavili sliku s njim su gle čuda, kad je procurilo - obrisali slike. Evo, ako ne vjeruješ, pogledaj recimo profil.
https://www.instagram.com/bahadiryapim/?hl=hr Slike nigdje, a prva je bila njihova objava. Slike nisu obrisali ovi koji imaju zaključane profile i ovi. A onaj cast direktor kojeg sam prije spominjala i glavni iz ovog na svojim instagram profilima jesu. Toliko o tome da nije tajno, da nisu dobili po prstima što su i ovo pustili. A fanovi su postali naporni kao uši. Oni misle da sa svima mogu isto i dosadili su ljudima iako je ovaj jedan po sto puta ponovio da o projektu ne može govoriti. Točno sam mogla pretpostaviti kako će dalje ići.

Što se tiče ovog kad snimanje počinje. Mislim da je u tom svom dugom prijenosu spomenuo kasim u jednom trenu, ali kako ne razumijem turski to ne mogu tvrditi. Ionako sam ga slušala u polusnu. facepalm  Pa je moguće i da je rekao i kismet, kisa...  smeh Nešto na k je svakako bilo.

A što se tiče lokacije, ne znam je li se Takvim poveo za fanovima, ili je istraživao, ili ima nekih saznanja. Uglavnom, ove agencije traže ljude za razne stvari - između ostalog i za Kirklareli i za Canakkale. Evo da vidiš, Kirklareli i Canakkale.

Sara Ulusoy ::
Ovo ne da nije tačno, nego je naučno dokazano da nije tačno. Umni rad je teži od fizičkog i tačka. Jednostavno nema mesta raspravi. Ne kažem da je fizičkim radnicima lako, daleko od toga ali ovo drugo je teže.
A kod nas se ne ceni ništa, zato nam tako i ide. Znam da sam u ovom postu izmračila do besvesti, a to baš i nije moj stil, ali ja jednostavno više ne mogu da podnesem društvo u kome živim, počinjem da se gušim.

Meni je žao što sam uopće spomenula nešto da trebamo mračiti. Ijedna od nas. A sve tri smo.

Sara Ulusoy ::
Imam samo jedno pitanje? Ako GQ nagrada može da se kupi, što se onda Engo cimao do Emirata, što je nije kupio u Turskoj? Ili ovi iz UAE imaju manje para nego Turci pa moraju da prodaju nagrade? Yuh yani!

Dobro pitanje, ne znam odgovor. Možda Caga nije imao dovoljno para dok mu Netflix nije iskeširao sve.  lol! Ne znaš nikad, možda kupi ovu iduću i u Turskoj.  lol! Možda je sad dobio pare od Arapkinja za večeru pa ima.  lol!

Sara Ulusoy ::
Mislim da je bolje da se ne živciram i da je bolje da ne dajem izjave na ovu temu. lol!

A mene nemoj ubiti, sama si me pitala neke stvari. Ali svečano obećavam, šutim.  lol!

Sara Ulusoy ::
Znala sam da će Banu biti prepreka ovima, ali mi nije jasno jel će to Banu biti zaljubljena u Ferhata, odnosno Cansu u Toglu??? Yok artik!!!

A meni tako izgleda iz ovoga i one kratke najavice iza Cannesa. I dalje se ne mogu načuditi tome.

Sara Ulusoy ::
Vest mi uopšte nije lako pala. Ja ne mogu da verujem da te žene iskaču iza svakog ugla i obavezno me pogode. Znači dok se sve ne izređaju na glumcima koje volim, neće prestati.

Bensu i ja nekako mogu da provarim s obzirom da mi ona kao pojava nije antipatična, čak bi mogla da bude i dobar par sa Ibrom, ali očigledno da mu je partnerka Hande i to moj želudac ne može da provari. Tako da mislim da taj film teško da ću gledati.

Pa da, to sam negde gore napisala da su brkovi možda zbog filma i da će se verovatno uskladiti sa bradom kad se završi snimanje.

Što se filma tiče to je ok, bilo je vreme za film, ali sa serijom je trebao da sačeka. Ne znam da li je zbog para ili zbog čega, ali nadam se da će serija uspeti i da ćemo moći da uživamo, nekako mi se čini da sve to neće biti tako loše. E sad, ako serija bude dobra i oni kao par, a bude loš rejting, popizdeću.

Ali Ibro je sad zaredao s tri mlade glumice, jako mlad kao da nema nijedne iskusnije glumice u Turskoj. Dobro, možda se varam i možda sve tri budu dale sve od sebe i razvale oba projekta, ali činjenica jest da je Ibro kalibar za jače glumice.

Ček, ja se nadala da će partnerica biti ipak Bensu. Kao, nju je upratio, Hande nije.  smeh Koja greška. Nadala sam se da će biti ipak Bensu ta s kojom će biti.

Ja sam sebi ( facepalm ) posložila da je njemu to za film i da će unutar filma imati nekoliko izdanja. A onda dolazi serija. Tamo možda ne bude samo brko.
Sad kad sam sve promašila.  lol! Ibru ne stalkam, kod njega nikad ni u što nisam sigurna, to samo lupetam, valjda po onom što se babi tilo...

Nemam pojma, ali nadam se da ne srlja u projekte samo zbog para nego zato što je dobro pročitao, da mu se sviđa projekt. I nadam se da je dobro izabrao. Oba.
Bu arada, više bih voljela gledati Cansu i Ibru na TV8, ali eto... Ništa od toga.

Sara Ulusoy ::
Kivo je meni super zato što štiti svoj privatni život i ljude koji su deo tog života. Rekao je on, nije problem da me kritikujete kao glumca, ali ne možete da objavljujete ovakve stvari i to bez dokaza. Kada si ti javna ličnost naravno da si izložen, ali to ne daje za pravo svakoj dokonoj budali koja hoće da stekne popularnost da ti remeti život.
I treba da ih tuži, ne samo on nego svako. Po meni svaka javna ličnost koja ima osnova da tuži te kvazi novinare treba to i da uradi, uzme im odštetu i uplati u dobrotvorne svrhe.
Ima osnova da tuži i one koji su inicirali i one koji su preneli.

Kivo je napisao onu poruku ODLIČNO. Potpuno je čovjek u pravu i svaka mu čast. Ali njemu se očito nije problem povlačiti po sudovima, zato meni i nije jasno kako se ikome da s njim bosti kad znaju kakav je i da je čvrst.

Sara Ulusoy ::
Nisam sve pročitala, samo sam preletela.
Dobro, hajde bar smo saznali da će on biti reditelj. Ali opet bi novinari mogli da se potrude da nešto saznaju. Da li je to privatna produjcija ili neka druga, kratki film, normalan film, ko učestvuje...???

Evo počeli su kopati, samo ne znam koliko kopaju fanove, a koliko će stvarno uspjeti nešto saznati.

Sara Ulusoy ::
Vidim da je izašla gomila novih slika i da su Kivinice u transu.

A Basakica je baš žena poštena. Ona Kivu baya baya rado dijeli.  lol! Ali baš mi je super na onim novim fotkama koje je objavio.

Sara Ulusoy ::
Čim je nešto pod Caginom kontrolom, mi najebemo. smeh Voli da krije od nas i da nas muči pa to ti je. lol!

Točno se borim da mu pustim da se ništa ne zna (ako je to njegova želja) i da stalkam i dalje. lol!


Последњи изменио Poncha дана Tue Oct 22, 2019 5:12 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyTue Oct 22, 2019 4:25 pm

Mrs BugeVuge ::
Sad sam skontala da mi dve drugarice slave rođendane dan pre i posle Pavelovog. Pa blago meni, ja se neću trezniti. lol!

Znači li to da se nećeš trijezniti danima? Znači li to, isto tako, da će ti Pavel zamjeriti iako je to njemu u zdravlje? lol!

Mrs BugeVuge ::
Au brate, i to baš - ponedeljak, utorak, sreda. Ništa, jedino da uzmem neko kratko bolovanje, što je malo ostvarljivije od odlaska za Moskvu. lol!

Ne može to tako. Ne možeš uzeti bolovanje da bi pila i slavila rođendane. lol! Bolje čuvaj bolovanje za Moskvu ako budeš trebala ići. smeh

Mrs BugeVuge ::
Nego, jel' ćemo da otvaramo rođendansku temu? srca

Meni je sasvim svejedno. Ali ako ti želiš mužu otvoriti temu i čestitati mu baš tamo prvi zajednički rođendan, slobodno.

Mrs BugeVuge ::
Večerašnja zvezda serije definitivno Marko!!! naklon naklon naklon
Imao je tri blistava momenta, bar sam mu ja aplaudirala koliko me je oduševio:
1. Kad je Petri rekao Malo si se precijenila, sorry.
2. Kad je uhvatio Ljubicu
3. Kad je Miji rekao Mi nismo ozbiljna zemlja, ne može!

Ne mogu odrediti koji mi je bio bolji.
S tim da:
1. Baš ju je spustio. Ne znam koliko je voli, ali s ovim ju je taknuo u žicu.
2. Tu je bio baš frajer.
3. smeh naklon

Mrs BugeVuge ::
Reakcija na Tominu laž mi je super, Tomo je dobio šta je zaslužio. I sve što mu je rekao stoji i neka je.
Nisam samo skontala jel' živi i dalje kod Bože, pošto mi deluje kao da ne, ali opet gde onda živi. mislilac

Mijo. smeh
Ona molitva Bogu je kriminalna, kad nalazi pare, kako se mukica obradovao, a posle kako je reagovao kad je video Ljubicu, pa tačno samo što nisam zaplakala sa njim.

Čak je i Zorka počela da podjebava Petru oko Marka. lol!

Ali Nediljko koji ulazi u kuću, Anđelka mu ukazuje na Luku, a on Konju jedan, šta si sad uradio. smeh
Ne znam, nije mi u duhu Lukinog lika da ovoliko pati za Sandrom, ali ajde, kontam da su rešili svakog da

Ma Tomo glumata. Eno, toliko ga je pogodilo da je ostao živjeti kod Bože i dalje. Bez pardona, uopće mu nije neugodno.

Možda se vratio u motel.

Radić ima genijalan izraz lica. Naprosto ti ga dođe tako milo.

Pa ona nju zna.

A Nediljko mi je bio genijalan. smeh

Mrs BugeVuge ::
Pa bih ja, ali to mora Sparks da odradi. lol!
A i nisu mi kolaži za moje lične avatare, drugo su naslovne slike foruma, ili avatari grupe.

A onda mijenjaj slike svaki dan. Evo sam i sad išla vidjeti koja je slika. smeh

Mrs BugeVuge ::
Ono realno, niko od njih nije ni spominjao da će premijera filma biti na zimu ove godine, to su sve bila nagađanja fanova, ali mi se ta ideja toliko dopala i sad sam baš smorena. tuzni

Nemam pojma zasad ništa o seriji, možda ni ne glume ljubavni par, samo su rekli da će glumiti zajedno. Ni meni nisu hemični u tom smislu, ali ovako za neki ortačko-partnerski odnos što da ne. Ili recimo da mu glumi sestru.
Sve je bolje od Agate. lol!

Fanovi svašta pišu, ako nije bilo ničega što bi se moglo nazvati službenim ili donekle provjerenim, zafrkni ti to. Ja sam po tom pisanju valjda shvatila da se to kao reklo.

Pa dobro, to se sve slažem.

Mrs BugeVuge ::
Staro dobro, neprevaziđeno. :cereeeeek: smeh

Tebi najdraže. lol!

Mrs BugeVuge ::
Slažem se, efekti su potpuno pokvarili, pogotovo što njihova lica i sama atmosfera su dovoljno autentički i jaki.
Ovakvi efekti super legnu na neke druge teme, ali ovde samo mogu da budu višak i samim tim smetaju.

Pa dobro... Možda, nekad, i nije loše kad se pokvari dojam. Primjerice u khm trenucima. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyTue Oct 22, 2019 4:27 pm

Od pustog pisanja sam zaboravila pitati. Saro, koji belaj je sad sa Seymom i Acunom? Gori twitter s njima. Čak i ove neke iz egofc-a se sprdaju na račun toga i pišući Cagi neke poruke.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyTue Oct 22, 2019 8:25 pm

Saro, što misliš o čemu bi Caga radio film, odnosno radi? U što je dao sebe i čemu se posvetio tolike godine?

Što misliš o ovome što Abdo piše? http://blog.milliyet.com.tr/cagatay-ulusoy--1-koltukta-3-karpuz/Blog/?BlogNo=612754
Ono što ja znam jest da je Ataturk imao kuću u Kirklareliju (to je među prvim stvarima što sam uočila kad sam njuškala taj dio kad se Caga tamo pojavio), Canakkale je itekako poznat...

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyTue Oct 22, 2019 8:43 pm

Tamam, aj sad smo bar nesto saznali. Nisam primetila da je Abdo do sada napisao nesto netacno. Uglavnom ili vrti u krug ono sto vec znamo ili objavi nesto sto je vec objavljeno prethodno. Tako da mislim da moze da mu se veruje. Znaci istorijski film koji obradjuje dogadjaje iz 1915 i 1916 u Canakkaleu o okolini. Caga je scenarista, reditelj i glavni glumac. Na osnovu ovoga pretpostavljam i da je ako ne producent onda koproducent. Dobro, to je za sada sve sto znamo, cekamo nove informacije. Ono mi je sce bilo pomesano u glavi, nije se nista konkretno znalo. Dolazile su neke informacije, ali opet sve izmesano.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyTue Oct 22, 2019 9:42 pm

Danas su Beren i Ece ucestvovale na nekoj tribini vezanoj za film i tv i Ece je rekla da vec ima spreman scenario za Beren i Kivu ukoliko bi ponovo glumili zajedno. Allahim Yarabbim, to moze samo meni da se desi, cekas preko deset godina njihovu saradnju i onda dobijes Ece za scenaristu. Mislim, to ne znaci da ce njih dvoje ponovo snimati seriju ili film, ona je samo rekla da ima scenario ukoliko do toga dodje. Ovo napominjem zbog citalaca foruma, da ne bude da je ta saradnja vec dogovorena i da krecu sa projektom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyWed Oct 23, 2019 5:31 pm

Evo vec danima mi izlecu ovakvi snimci na sve strane i ne mogu da verujem da neko moze da bude ovoliko glup i nenormalan. Ali to je trenutno hit na instagramu, a moda mora da se prati.


https://twitter.com/dentistolog/status/1186565316383531008?s=19

Napominjem da je ovo centar Beograda.


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Wed Oct 23, 2019 5:32 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyWed Oct 23, 2019 5:32 pm

E vidiš, ja sam s Abdom u onako odnosima. Nije da mu ne vjerujem, a nije ni da mu vjerujem. Ne znam kako bih ti to objasnila. Volim čovjeka, jako mi je drag, jer znam koliko voli Cagu i prati ga, ali sad baš da nije imao ponekih promašaja, ne bih baš mogla tako reći. Pa i sam on je spominjao film o Sultanu , o Koci Yusufu pisao dosta, recimo ovdje nije baš pogodio o Caginom izdanju i zašto je tako. Eno je nekidan kad je razgovarao s Cagom prenio nešto, onda kad klikneš na članak i nije baš tako kako piše u tweetu. Meni nekako djeluje kao da on jako dobro stalka, ponekad je u mogućnosti nešto direktno pitati (a sad koliko uspije saznati ne mogu baš tvrditi niti biti sigurna) i sve nekako ukomponira u članak.

A i u ovome je dao neki svoj zaključak ili se nadovezao nakon što je u Takvimu pisalo: Unulu oyuncu, Gelibolu'da cekilecek tarihi bir filmin basrolu icin anlasma imzaladi.
I onda Abdo piše ovaj dio: Ulusoy kendi söylediği gibi sır küpü.. Ser veriyor, sır vermiyor. Menajeri Engin Aykanat da öyle. Çağatay ile yaptığımız telefon görüşmesinde sinema filmini sormuştum. Yakında duyarsınız demişti. Ve o haber yayıldı. Çağatay Ulusoy, Çanakkale Gelibolu’da tarihi bir film hazırlıkları yapıyormuş. Bu gün aşağıdaki fotoğraf Twiterde gördüm. Film çalışma ekibini olduğu belirtilmişti.
Dakle, Caga mu nije tada otkrio. (A i on čita Engu nekako slično kao i ja. smeh )

On je vidio na twitteru? Što je vidio na twitteru? Neku fotku koja je fanovima promakla ili što? Ili objave agencije za audicije... Zanima me što mu je izvor, čisto jer bi i meni olakšao da pratim sve.

Nadalje, sam kaže da agencija s kojom su radili ne iznosi nikakve informacije:
Bir ajans ile anlaşma imzalandığı ve ajans yetkileri ile bir araya gelinmiş, filmin adı ve konusu hakkında herhangi bir açıklama yapılmamıştır. Filmin bayan başrol oyuncusu ve diğer oyuncular hakkında bilgi yok. Önümüzdeki Kasım ayı içinde çekimlerin başlayacağı öğrenildi.

I onda nakon što je pročitao u novinama dio o Canakkaleu, dodaje iduće:
Çağatay Ulusoy sevenlerini son derece mutlu eden bir haberdi bu. Ben son bir yıldır hep yazdım, görüşmelerimizde hatırlattım, sevenleri ondan bir sinema filmi bekliyordu. Selçuklu Sultanı Alpaslan hayatı denildi, ünlü pehlivanlarımızdan Koca Yusuf’un hayatı dendi, olmadı. Bu defa oldu galiba…

Tarihi bir film… 1915 – 1916 Gelibolu çıkartması tarihi bir film. Bu tarihi filmde Ulusoy, nasıl bir karakteri canlandıracağını hep birlikte göreceğiz.


Uglavnom, nije poanta ovog moga da ne vjerujem Abdi, dapače, jako mu želim vjerovati, djeluje mi suvislo što piše, ali nije mu prvi put da donosi zaključke. A mene samo zanima ima li on išta potvrđeno da mogu biti u nešto sigurna i po tome nastaviti stalkati. lol! Šalu na stranu, iz njegovog članka više mi djeluje da je ovo njegova pretpostavka nego činjenica koju zna. A voljela bih da zna, da je nešto od ovoga potvrđeno tako da imam neke smjernice za dalje.

A ne bih imala ništa protiv da je stvarno tako i da je neki povijesni film u igri. Dapače. Dosad se Caga jedino u tome nije okušao. Nadalje... Caga jako, ali jako voli Ataturka, zadnjih par godina ga redovito spominje, on mu je neki idol... U ovom Kirklareliju je Ataturkova kuća, Caga je vezan za Cannakale, njegova familija tamo živi, očito je vezan i za taj kraj. Često je tamo... Mislim - sasvim zanimljiva stvar (i njemu interesantna) da tome posveti nekoliko godina rada i napravi jedan dobar projekt. I samoj meni je odmah čim sam guglala taj Kirlareli upala u oko Ataturkova kuća i mislila sam se je li ona ima veze i s čim. Ako Caga radi po svom guštu projekt (kao što je ono što je zimus radio) onda je moguće da je ovaj projekt posvećen periodu u kojem je djelovao čovjek kojeg on cijeni.
Eto, to bi bilo neko moje razmišljenje na glas. lol! Možeš slobodno preskočiti.



Što se tiče Beren, Kive i Ece, iskreno, hmmm. Vidjela sam da Kivini bruje o tome, ali sam li-la mišljenja. Ece ih super poznaje, Ece neke stvari napravi savršeno, a s druge strane totalno promaši.
Skontala sam ja da ona ima projket spreman ako oni žele, a ne da će raditi.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyWed Oct 23, 2019 5:34 pm

Gledam i ne vjerujem!!! Stvarno?! Ovako voze?! molimmmm
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyWed Oct 23, 2019 5:35 pm

Ovo je valjda peti ovakav snimak koji sam videla u poslednja dva dana. Sve u uzem i sirem centru grada.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyWed Oct 23, 2019 5:37 pm

Pazi se ti ovakvih u vožnji.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyWed Oct 23, 2019 5:44 pm

BugeVugova, tandem Petra i Ante, uz pomoć Vanje, mi se sviđa. Što misliš hoće li uspjeti s ovim? smeh
Tomu jedino podnosim sa Zorkom. smeh Ovaj Marko mu previše popušta. lol!

Luka, tj. Marko (glumac), jako loše glumi pijanu osobu.

Ali Gordana i Mirela dok gledaju Miju kako radi svoj posao smeh.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyWed Oct 23, 2019 5:47 pm

Saro, aj obuci Kivu i daj da vidim kako si ga obukla. smeh smeh smeh smeh

https://www.stardoll.com/en/dolls/1720/K_van_Tatl_tu_.html Bu ne ya?

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyWed Oct 23, 2019 5:51 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyWed Oct 23, 2019 6:54 pm

Auuuu, ja sam to potpuno zaboravila. Meni su nekako ostale u secanju one njegove kolumne u kojima presipa iz supljeg u prazno, a zaboravila sam da je prenosio i te traceve iz potpuno nepouzdanih izvora. Sva sreca da se ti secas. Ih bre Poncha, on je tako lepo to sve poslagao i ja sam poverovala jer je zvucalo logicno, sad mi je opet haos u glavi. lol! U pravu si ti, sad kad pogledam ovako izanalizirano, spojio je ono sto je stalkao sa nekim poluinformacijama i ispala je dobra prica koja bi cak i mogla da bude istinita. Ipak neki detalji upucuju na to da prica ide ovako. Plus ono sto smo pricale pre da bi sad na redu moglo da bude nesto istorijsko jer je to zanr u kome se jos nije oprobao, a stalno radi nesto novo. S druge strane mi to sasvim odgovara u smislu bolke da se u tome oproba u filmu nego u seriji. Zamisli toliko cekamo tv seriju i kad je najzad docekamo dobijemo nesto istorijsko, a to ne preferiramo ni ti ni ja.

Pa Ece zapravo napise dobro ljubavnu pricu i ljubavne scene, ali posle sjebe stvar sa sporednim likovima.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyWed Oct 23, 2019 7:29 pm

Meni ovo nece da otvori, trazi mi flash.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyWed Oct 23, 2019 7:29 pm

Veceras cu da gledam Kursun. Bas me je zainteresovala serija. Cekam da se zavrsi na tvu, pa da gledam, ako ne zaspim.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 38 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: