Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyWed Jul 24, 2019 3:02 pm

Počet ću sad odgovarati pa koliko stignem. Možda ne stignem sve.

Mrs BugeVuge ::
Možda danas nisu radili, ja nisam ni ulazila. Sad rade, bar meni.

Ne znam, danas meni rade.

Mrs BugeVuge ::
Da, kad smo kod toga, davno si me pitala Vlad ili Stanislav, Igor ili Pavel kad sam ti ja rekla za ovo prvo Stanislav, a za ovo drugo Pavel. Sad je i kod mene to kao kod tebe, odnosno za Stasa je i pre bilo, ali sad je i Pavel postao draži od svih svojih uloga. :cereeeeek: Iako Igora previše volim, a i nekako mi je čudno da procenjujem da li više volim fiktivne uloge ili glumce, ali eto.

Joj, znam da sam te gnjavila s tim. Sorry.

Mrs BugeVuge ::
A kad je tako neodoljiv. :cereeeeek:
Ja sam i kod Stasa pala na odnos sa Markom, dok još nije imao ove dve nego samo njega, kako je posvećen, moderan, a brižan tata, koliko ga voli i koliko mu je najbitniji na svetu. :cereeeeek:
Recimo, Stas mi je najdraži od sve dece sa Markom, a Pavel sa Mijom, baš se oseti koliko mu je mezimica i imaju nekako poseban odnos. :cereeeeek:

Mislim da bih se dobro iznenadila da si napisala da ti je Stanko draži s ijednom od kćerkica. lol!

Mrs BugeVuge ::
smeh Saroooo, aj pomaži. lol!

Može te samo pitati kad si prešla na novu razinu ludila?!  lol!
Ja ću ti reći da ti je to zato što previše pratiš njene vlogove pa si je upoznala koliko-toliko i vidiš kako djeluje na Pavela.

Mrs BugeVuge ::
A stvarno, toliko mi je krivo što nisam videla reakciju. smeh

Dobila bi sigurno cijelu lepezu smjalića. Ali sad me prošlo. Nije isto kad prvi put vidiš i kad malo nadođeš sebi.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Pa nazivaju nas zato što se stalno lickamo, ali realno vidi evo npr. kad su neki svečani, bitni događaji - žene idu kod frizera, kozmetičara, šminkera (one koje imaju više para priušte sebi i manikira i pedikira lol! ), onda biraju pola života prigodnu haljinu, cipele, torbice, pa nakit, pa šta sve ne da bi bile lepe, a muškarci se samo podšišaju i obriju, i uzmu odelo. Naravno da ćemo tako biti lepši pol. lol!

Dobro, slažem se da uvek ima izuzetaka i ja se zapravo nadam da si ti u pravu, jer mi je nedavno pažnju na ovo skrenula jedna drugarica (koja se btw ovako kako sam nabrojala licka svaki dan lol! ).

Pa da se stalno lickam, i nisam, ali mi je stalo do njege kože. U frizera odem i ošišam se (uglavnom uvijek isto) pa ne idem dok opet ne naraste dovoljno da se ošišam. Rijetko kad idem na frizure, kad je neka bitna svadba možda. Ne bojam kosu niti išta. Sama sam svoj i šminker, i kozmetičar, i manikurka i pedikurka pa vrlo često i frizerka. Ionako najviše volim kako sama sebi sve to napravim. Šminkala sam se profesionalno samo jednom, ali da mi je neka baš veoma važna prigoda, onda bih opet išla.
Odjeća je već druga stvar, mora biti elegantno i kad je tako neka prilika koju si spmenula umorim se dok ne nađem nešto što mi zadovoljava prigodu i sve.

Mrs BugeVuge ::
Kao da ima usne na njega i nešto u pogledu. mislilac

Da, ne mogu ništa reći što točno, ali u pogledu, usnama i stavu kao da ima dio ujčevog i majčinog. Iako, zbilja Caga kao da je preslika svog oca tako da svi koji kažu da je isti otac zbilja kažu točno. Ne bunim se, samo eto, dodajem da ja vidim i majku u njemu.

Mrs BugeVuge ::
Mislim da je dobro zato što je delovalo katarzično na tebe u kakvom god smislu. Još ako si u p.m.s-u, pa onda je sve jasno. lol! Ja sam onda najsvežiju reprizu Mažora gledala za vreme p.m.s-a i zato sam onako reagovala za Viku, iz ovog ugla mi je naravno i dalje žao, ali mi je jače uzbuđenje da opet vidim novog Igora.

Nisam, zato me i začudilo da me ovako pogodilo. Što bi tek bilo da jesam...  lol!

Mrs BugeVuge ::
Ajde sad ti, mlada damo - poređaj mi sve Cagine likove po tome koliko ih voliš, dakle od 1-og do 6-og mesta. lol! Valjda neki 7. lik nisam zaboravila. smeh

Uf, preteško mi je, a sad nemam vremena da razmislim i dobro prevagnem.
Emir, Yaman, Ahmet Onur, Sarp, Emir (iz onog EY), Baris, Hakan. Skoro pa i redoslijedom kako je glumio.
I po onome koliko sam se povezala s likom i po karakteru lika pa sam nekako tako listu složila. Jedino kod Emira i Yamana je razlika, Yamana sam možda bolje osjećala, ali u Emira sam više zaljubljena bila.

Mrs BugeVuge ::
Jao, ja tek sad vidim šta sam uradila. smeh  smeh  smeh
Ali obožavam i tebe. leptirici

Ma možeš ti mene obožavati, ali ne zbog istih stvari kao i Saru. Ona i ja smo rekle potpuno dvije različite stvari.

Mrs BugeVuge ::
Vala voće jesam, da, druga jedina stavka koju volim kod leta (prva je kupanje) je voće koje se leti jede tipa grožđa, lubenica, dinja... To je moje omiljeno voće, ali ozbiljno od Černobila možda sam pojela eventualno jednu jabuku i dva, tri puta jagode. lol!

Ok, ok. I mislila sam da ćeš to reći i htjela sam se ispraviti i pitati samo za povrće. Nego, čime si sad zamijenila to voće? Slatkišima i grickalicama? Ili dijeta falan filan...

Mrs BugeVuge ::
Mogu li da vidim to? lol!

https://twitter.com/CagatayyUlusooy/status/1153637821527273473

S tim da ovo nije 3. sezona kako piše, nego sezona 4. jer su počeli četvrtu 7.7.
Ti se žališ na svoje, ali znaš li u čemu je fora? Kad god iziđe ovako neki video sa seta s Cagom, vrlo brzo se briše. Čim fanovi vide i počnu dijeliti, odmah nestaje. Ne znam do koga je, ima li veze sa spojlerima ili što. Jer po ovome ispada da onaj ilk muhafiz se pojavljuje i u 4. sezoni.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 AUG-07hb

Tako, da ti budi sretna, ti imaš materijala sa snimanja, a ja pratim, pratim pa po lokaciji zaključujem kad Caga snima, kad ne. I po kolegama koji su još tamo. I tako... Kod mene se ovo zove istraživanje, a ne praćenje.

Mrs BugeVuge ::
Svi su oduševljeni Igorevim stajlingom u ovom nastavku, jedna Ruskinja čak rekla kako joj je to osiguranje da će Mažor4 biti bolji od Mažora3. lol! A stvarno mu ova boja predivno stoji, a i lanac je opet tu. :cereeeeek:

Pa ja sam te za lanac i pitala od prve slike.

Mrs BugeVuge ::
Večeras im je bila premijera. Ajjjj, Vlad i Vera posle pet godina. :cereeeeek:

Ideš. Vidi njega kako se vrti oko nje, a ona hladna.  lol!  

Mrs BugeVuge ::
Pa ja vidim VMLJ-ovci u delirijumu, mislila sam da je zbog ove njihove predstave (mada je najviše do toga, okačili su pedeset snimaka, sad ću da ih gledam), kad ono u istom periodu skupila se premijera zajedničke predstave sa Olesjom, nova slika sa Pčelom (a u opisu stoji da su na nekoj pauzi) i nova predstava sa Nastasjom. Vala, počeću da sumnjam da nas psihički spremaju na nastavak (ok, sad zvučim kao VMLj-ovci smeh ).

Ova se ekipa lijepo druži. A znam da ti to voliš.

Mrs BugeVuge ::
Šta ja propuštam prateći Mažora... lol!  Irina postavila na instagram ove dve slike i napisala kako se sad u Rusiji reprizira Zlatni kavez, pa zatim sledi monolog u kome iskazuje zahvalnost za ovaj projekat i sve ljude koji su radili na njemu. Šta će ovo biti... lol!

E ovoga puta mi je ovo najzanimljivije.  smeh

Čuj, ipak nije sebe do Stanka stavila. Uvijek je netko među njima. I nije samo slika s njim. Mada, svakako da se zahvalila i njemu. Možda je i htjela njemu pa da ne bude očito.  lol!
Vala Stanko je stvarno s konja na magarca prešao.

Mrs BugeVuge ::
Kad smo kod očeva, Stas baš liči na svog. Ima isti njegov osmeh i oči. :cereeeeek:

Da. Jako slični. I mali Mark mi liči na djeda. Možda i više nego na oca.

Mrs BugeVuge ::
I skroz sam zaboravila da pokažem "starog" Stasa. :cereeeeek:

Vidjela sam njega starog.

Mrs BugeVuge ::
Pavel strandardno voli da fotografiše svoje koleginice. lol! Ali postaje mi gotivna, a nigde je ni gledala nisam. lol!

Draže mu je biti fotograf nego na fotografiji. lol!

Neka, to je dobro. Bit će ti lakše kad počne Mažor. A i lijep su par.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyWed Jul 24, 2019 6:15 pm

Pitaju me Ruskinje koju seriju im preporučujem da gledaju između ove dve, kako mi je ova druga nepoznata rekla sam im Kara sevdu. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 D-CtLemWp24

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 0SxKVudJrhI
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyWed Jul 24, 2019 6:20 pm

Poncha, pozdravile te Ruskinje. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 UMzm-t7Z8Es
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyWed Jul 24, 2019 6:42 pm

Poncha ::
Joj, znam da sam te gnjavila s tim. Sorry.

Kako mi se sad izvinjavaš kad si i ti dobila težak zadatak. smeh

Poncha ::

Mislim da bih se dobro iznenadila da si napisala da ti je Stanko draži s ijednom od kćerkica. lol!


smeh smeh smeh

Poncha ::
Može te samo pitati kad si prešla na novu razinu ludila?!  lol!
Ja ću ti reći da ti je to zato što previše pratiš njene vlogove pa si je upoznala koliko-toliko i vidiš kako djeluje na Pavela.

smeh
Istina, plus sam očekivala da će bar kao glumica da me razočara pa da mogu na toj osnovi da je pljujem. lol! Mislim, nije da me je kupila svojom glumom, ali definitivno ne mogu da kažem da je loša glumica.

Poncha ::
Pa da se stalno lickam, i nisam, ali mi je stalo do njege kože. U frizera odem i ošišam se (uglavnom uvijek isto) pa ne idem dok opet ne naraste dovoljno da se ošišam. Rijetko kad idem na frizure, kad je neka bitna svadba možda. Ne bojam kosu niti išta. Sama sam svoj i šminker, i kozmetičar, i manikurka i pedikurka pa vrlo često i frizerka. Ionako najviše volim kako sama sebi sve to napravim. Šminkala sam se profesionalno samo jednom, ali da mi je neka baš veoma važna prigoda, onda bih opet išla.
Odjeća je već druga stvar, mora biti elegantno i kad je tako neka prilika koju si spmenula umorim se dok ne nađem nešto što mi zadovoljava prigodu i sve.

Zapravo, iste smo. Ja retko kad idem na sve te tretmane, onda znači da baš događaj mora da mi bude važan, inače se uvek sama doterujem. A kod frizera isto samo kad šišam krajeve ili izvlačim pramenove.
Ja recimo mogu da se pohvalim nečim (mada nema mnogo veze sa ovom temom, al' ajde), a to je da za razliku od većine mojih drugarica kad je tako neko slavlje u pitanju nikad ne nosim rezervnu obuću, nego uvek budem u tim cipelama (na štikle) u kojima sam pošla. Istina da sam jednom tako jednu izgubila, al' to sad nije važno. smeh

Poncha ::
Da, ne mogu ništa reći što točno, ali u pogledu, usnama i stavu kao da ima dio ujčevog i majčinog. Iako, zbilja Caga kao da je preslika svog oca tako da svi koji kažu da je isti otac zbilja kažu točno. Ne bunim se, samo eto, dodajem da ja vidim i majku u njemu.

Pa gde mu je mama, samo si mi ujku stavila.

Poncha ::
Nisam, zato me i začudilo da me ovako pogodilo. Što bi tek bilo da jesam...  lol!

Ćuti, dobro je. smeh

Poncha ::

Uf, preteško mi je, a sad nemam vremena da razmislim i dobro prevagnem.
Emir, Yaman, Ahmet Onur, Sarp, Emir (iz onog EY), Baris, Hakan. Skoro pa i redoslijedom kako je glumio.
I po onome koliko sam se povezala s likom i po karakteru lika pa sam nekako tako listu složila. Jedino kod Emira i Yamana je razlika, Yamana sam možda bolje osjećala, ali u Emira sam više zaljubljena bila.

To jeste, tako bude kad se jednoj Vagi da da vaga. lol! Ali mi je hit što odvajaš Emira na Emira iz AFK i Emira iz EY. smeh
Stvarno si Yamana bolje osećala od Emira?

Poncha ::
Ma možeš ti mene obožavati, ali ne zbog istih stvari kao i Saru. Ona i ja smo rekle potpuno dvije različite stvari.

Pa naravno, uvek sam govorila da vas volim na različite načine.

Poncha ::
Ok, ok. I mislila sam da ćeš to reći i htjela sam se ispraviti i pitati samo za povrće. Nego, čime si sad zamijenila to voće? Slatkišima i grickalicama? Ili dijeta falan filan...

Bolje ne pitaj. smeh Sladoledima. lol!
Ali čitaš mi misli, baš se ovih dana spremam na dijetu i odvikavanje od slatkog. lol! Već mi postaje smešno što svake godine u ovo vreme imam isti ritual: prvo jedem slatko dok mi ne dosadi, a onda se spremam na dijetu. smeh

Poncha ::
S tim da ovo nije 3. sezona kako piše, nego sezona 4. jer su počeli četvrtu 7.7.
Ti se žališ na svoje, ali znaš li u čemu je fora? Kad god iziđe ovako neki video sa seta s Cagom, vrlo brzo se briše. Čim fanovi vide i počnu dijeliti, odmah nestaje. Ne znam do koga je, ima li veze sa spojlerima ili što. Jer po ovome ispada da onaj ilk muhafiz se pojavljuje i u 4. sezoni.

A pa lepo se slažu oni.
Čudna im je politika, što uvek snimaju po dve sezone unapred. mislilac

I baš čudno da odmah brišu snimke.

Poncha ::
Tako, da ti budi sretna, ti imaš materijala sa snimanja, a ja pratim, pratim pa po lokaciji zaključujem kad Caga snima, kad ne. I po kolegama koji su još tamo. I tako... Kod mene se ovo zove istraživanje, a ne praćenje.

Poncha the explorer. lol!

Poncha ::
Pa ja sam te za lanac i pitala od prve slike.

Možda mu je neko to onda ipak sačuvao, tipa Ignatjev, Žeka ili onaj Vanja, natuknuli su nešto da će mu on biti kao neki anđeo čuvar u nastavku.
Znam da nemaš pojma ko je Vanja, tako da računaj da sam popričala sama sa sobom, ne moraš na ovo da odgovaraš. lol!

Poncha ::

Ideš. Vidi njega kako se vrti oko nje, a ona hladna.  lol!  

Pa zato sam i namerno stavila Vlad i Vera, a ne Stas i Olesja, jer se ništa nije promenilo od VMLj. lol! Opet se ona nešto duri i na rezervi, a on se vrti oko nje. :cereeeeek:

Poncha ::
Ova se ekipa lijepo druži. A znam da ti to voliš.

Da, bili su posebna ekipa i drago mi je da su ostali u dobrim odnosima. Baš volim to da vidim. :cereeeeek:

Poncha ::

E ovoga puta mi je ovo najzanimljivije.  smeh

Čuj, ipak nije sebe do Stanka stavila. Uvijek je netko među njima. I nije samo slika s njim. Mada, svakako da se zahvalila i njemu. Možda je i htjela njemu pa da ne bude očito.  lol!
Vala Stanko je stvarno s konja na magarca prešao.

smeh Znala sam da će ti to biti najzanimljivije. lol!

Zato što na tim zajedničkim slikama njih dvoje nikad i ne stoje jedno do drugog, da je to htela onda je mogla samo sebe i Stasa da objavi, a to je ipak khm malo čudno posle svega. lol!
Tipična Irina, podsetila me je zašto je nikad nisam volela, htela je naravno i njemu da se zahvali, ali sve izokola, zato ga je i označila, a opet ga nigde jasno ne spominje. rolleyes On je izignorisao tu fotografiju i nije joj ni lajk udario. lol!

Ali je zato posle rešio meni da kida živce i objavio ovo uz sledeći opis rolleyes : Tražite nekog svog. Ne drugu polovinu, nego baš svoju osobu. Odmah ćete je prepoznati. Kako? Ličićete jedno na drugo, iako na prvi pogled možda delujete potpuno drugačiji. I na svom putu možete sresti tri tipa ljudi: te, koji su promenili vaš život; te, koji su pokušali da ga slome; taj, ko postaje tvoj život.

Poncha ::
Da. Jako slični. I mali Mark mi liči na djeda. Možda i više nego na oca.

E, moguće je, da znaš da si u pravu.

Poncha ::

Vidjela sam njega starog.

Kad, u grupi na fb?

Poncha ::
Draže mu je biti fotograf nego na fotografiji. lol!

Neka, to je dobro. Bit će ti lakše kad počne Mažor. A i lijep su par.

Bukvalno. lol! A šteta, onako lep čovek ne voli da se slika. :cereeeeek:

Lep su par i meni, nadam se da će im biti dobra hemija. Ja nekako verujem da je ona njegova nova partnerka, iako se po snimcima razglaba da li će ona biti sa Sokolom, ili je devojka od ovog novog lika koji se pojavljuje.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyWed Jul 24, 2019 11:14 pm

Mrs BugeVuge ::
Pitaju me Ruskinje koju seriju im preporučujem da gledaju između ove dve, kako mi je ova druga nepoznata rekla sam im Kara sevdu. lol!

Nisam gledala, ali ove koje su tražile preporuku između ove dvije serije vole veliku dramu, suze,  žene koje su jadne, patnju...
Ova druga je u prvoj sezoni imala odličan rejting, a mislim da je u drugoj dosta pala. Ali čini mi se da idu dalje.

Mrs BugeVuge ::
Poncha, pozdravile te Ruskinje. lol!

Brzo one to gledaju ako su već došle do ovdje.  :cereeeeek:

Mrs BugeVuge ::
Kako mi se sad izvinjavaš kad si i ti dobila težak zadatak. smeh

Je imaš pravo.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Istina, plus sam očekivala da će bar kao glumica da me razočara pa da mogu na toj osnovi da je pljujem. lol! Mislim, nije da me je kupila svojom glumom, ali definitivno ne mogu da kažem da je loša glumica.

E da i to. Nije samo šlihtarošica.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Zapravo, iste smo. Ja retko kad idem na sve te tretmane, onda znači da baš događaj mora da mi bude važan, inače se uvek sama doterujem. A kod frizera isto samo kad šišam krajeve ili izvlačim pramenove.
Ja recimo mogu da se pohvalim nečim (mada nema mnogo veze sa ovom temom, al' ajde), a to je da za razliku od većine mojih drugarica kad je tako neko slavlje u pitanju nikad ne nosim rezervnu obuću, nego uvek budem u tim cipelama (na štikle) u kojima sam pošla. Istina da sam jednom tako jednu izgubila, al' to sad nije važno. smeh

Bravo. Ja nosim rezervne. Tko pita, ne skita, ne želim završiti bosa. Nekad se preobujem, nekad ne.

Mrs BugeVuge ::
Pa gde mu je mama, samo si mi ujku stavila.

Ajme tebe. Pa mama i ujo liče.  lol! Barem meni.

Mrs BugeVuge ::
To jeste, tako bude kad se jednoj Vagi da da vaga. lol! Ali mi je hit što odvajaš Emira na Emira iz AFK i Emira iz EY. smeh
Stvarno si Yamana bolje osećala od Emira?

Da, izdavajam. Emir (onaj koji se osvećivao Gunes) iz EY nije ni blizu Emiru iz AFK-a. Molit ću lijepo. Ali, na kraju krajeva i njega sam voljela. A on je bio bezobrazno najzgodniji.

Da. Nekako mi je bio bliži (i dalje nekako imam ga najviše potrebu braniti), a Caga je bolje glumio.

Mrs BugeVuge ::
Bolje ne pitaj. smeh Sladoledima. lol!
Ali čitaš mi misli, baš se ovih dana spremam na dijetu i odvikavanje od slatkog. lol! Već mi postaje smešno što svake godine u ovo vreme imam isti ritual: prvo jedem slatko dok mi ne dosadi, a onda se spremam na dijetu. smeh

Nemoj mi reći da ti je sladoled dosadio. lol!  I jedi voće, ovo koje kod vas raste nije zagađeno ničim.  lol!

Mrs BugeVuge ::
A pa lepo se slažu oni.
Čudna im je politika, što uvek snimaju po dve sezone unapred. mislilac

I baš čudno da odmah brišu snimke.

Slažu se oni, da. Rekli bi zli jezici da se ne slažu jer rijetko kače Cagu, ali iz priloženog, a i kad netko zaluta na set pa kaže, vidi se da je ekipa dobra.

Eto, i to nije samo u ovoj sezoni nego od početka. Najmanje je Cage bilo po snimkama sa seta i često je brisan materijal koji bi nastao. U zadnje vrijeme znaju objaviti slike sa prethodnih sezona na kojima je on. Ili je jedan radnik direktno rekao da će slike s Cagom staviti nakon što bude emitirano.  ne znam Politika neka očito. Ali činjenica je da od svih likova, najmanje Cage, a mene jedino on interesira.

A snimaju dvije sezone odjednom iz meni nepoznatog razloga, ali to je očito politika kad se radi s turskim serijama. Eno je, uz kratku pauzu, i Beren krenula u snimanje druge sezone njene serije.

Mrs BugeVuge ::
Poncha the explorer. lol!

Poncha, the bolje-joj-je-da-se-ostavi-ćorava-posla-zvanog-njuškanje-Cage.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Možda mu je neko to onda ipak sačuvao, tipa Ignatjev, Žeka ili onaj Vanja, natuknuli su nešto da će mu on biti kao neki anđeo čuvar u nastavku.
Znam da nemaš pojma ko je Vanja, tako da računaj da sam popričala sama sa sobom, ne moraš na ovo da odgovaraš. lol!

Ne znam tko je Vanja (garant nije nešto), ali ili mu ga je netko sačuvao ili je nabavio novi i nešto drugo zakačio na nj.

Mrs BugeVuge ::
Pa zato sam i namerno stavila Vlad i Vera, a ne Stas i Olesja, jer se ništa nije promenilo od VMLj. lol! Opet se ona nešto duri i na rezervi, a on se vrti oko nje. :cereeeeek:

Valjda je sad hit da se žene nešto dure i drže na rezervi.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Da, bili su posebna ekipa i drago mi je da su ostali u dobrim odnosima. Baš volim to da vidim. :cereeeeek:

Ne mogu lagati i reći da ja to ne volim. Odmah mi projekt nije samo posao.

Mrs BugeVuge ::
smeh Znala sam da će ti to biti najzanimljivije. lol!

Zato što na tim zajedničkim slikama njih dvoje nikad i ne stoje jedno do drugog, da je to htela onda je mogla samo sebe i Stasa da objavi, a to je ipak khm malo čudno posle svega. lol!
Tipična Irina, podsetila me je zašto je nikad nisam volela, htela je naravno i njemu da se zahvali, ali sve izokola, zato ga je i označila, a opet ga nigde jasno ne spominje. rolleyes On je izignorisao tu fotografiju i nije joj ni lajk udario. lol!

Pa nije htjela staviti direktno sebe i njega, očito je.

Pa meni je ok da je htjela i njemu zahvaliti. Što jest, jest. I treba. Njoj je to možda i najuspješniji projekt kojeg je imala. Možda i žali što nije s njim ostala.

A on, ako je muško i ako je već javno govorio o svojim bivšima, onda je mogao udariti lajk. On je barem sklon društvenim mrežama i tome slično.

Mrs BugeVuge ::
Ali je zato posle rešio meni da kida živce i objavio ovo uz sledeći opis rolleyes : Tražite nekog svog. Ne drugu polovinu, nego baš svoju osobu. Odmah ćete je prepoznati. Kako? Ličićete jedno na drugo, iako na prvi pogled možda delujete potpuno drugačiji. I na svom putu možete sresti tri tipa ljudi: te, koji su promenili vaš život; te, koji su pokušali da ga slome; taj, ko postaje tvoj život.

Bilo bolje da nije objavio ni ovo.  rolleyes Ajme, sorry, ali što mu bi pa ovo stavi i onda k tome ovaj bold?! Da nije na nekoga ciljao?! I to sve sa slikom Aurike.

Eto, oni baš liče jedno na drugo. Ma jednojajčani blizanci. Jao ga njemu. Jesu, isti možda pameću.

Mrs BugeVuge ::
Kad, u grupi na fb?

Da, ali ne sve ove slike koje si postavila. One dane kad je ta aplikacija postala hit. Bu arada, ovo je tako točno. https://www.instagram.com/p/B0RoI7MnyWr/

Mrs BugeVuge ::
Bukvalno. lol! A šteta, onako lep čovek ne voli da se slika. :cereeeeek:

Lep su par i meni, nadam se da će im biti dobra hemija. Ja nekako verujem da je ona njegova nova partnerka, iako se po snimcima razglaba da li će ona biti sa Sokolom, ili je devojka od ovog novog lika koji se pojavljuje.

Fotoaparat neće ukrasti njegovu ljepotu.  smeh  lol!  :P

Ma njegova, vidiš da je on slika, a ne taj novi lik.  lol! Što bi se Pavel družio s njom toliko?  lol!

Zezam se, naravno, pojma nemam.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 25, 2019 1:19 am

Poncha ::
Nisam gledala, ali ove koje su tražile preporuku između ove dvije serije vole veliku dramu, suze,  žene koje su jadne, patnju...
Ova druga je u prvoj sezoni imala odličan rejting, a mislim da je u drugoj dosta pala. Ali čini mi se da idu dalje.

Ako me poslušaju i izaberu KS, lepo će se obradovati na kraju. lol!

Poncha ::
Brzo one to gledaju ako su već došle do ovdje.  :cereeeeek:

Ovo im je sadašnja profilna grupe.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 LhItsLVIqIA

A jedna je baš danas okačila tvoj avatar. lol!

Poncha ::
Bravo. Ja nosim rezervne. Tko pita, ne skita, ne želim završiti bosa. Nekad se preobujem, nekad ne.

Bolje i bosa, nego Pepeljuga. smeh

Poncha ::
Ajme tebe. Pa mama i ujo liče.  lol! Barem meni.

Meni možda malo.

Poncha ::
Da, izdavajam. Emir (onaj koji se osvećivao Gunes) iz EY nije ni blizu Emiru iz AFK-a. Molit ću lijepo. Ali, na kraju krajeva i njega sam voljela. A on je bio bezobrazno najzgodniji.

Ja se samo nadam da neće doći do toga da jednom i ja budem Igora tako delila na pre 4. sezone i filma i posle toga.

Poncha ::
Nemoj mi reći da ti je sladoled dosadio. lol!  I jedi voće, ovo koje kod vas raste nije zagađeno ničim.  lol!

Pa, sad... smeh
Ne znam ja, nisam još istraživala koliko je radijacija zahvatila naše područje, tako da neka hvala. lol!

Poncha ::
Slažu se oni, da. Rekli bi zli jezici da se ne slažu jer rijetko kače Cagu, ali iz priloženog, a i kad netko zaluta na set pa kaže, vidi se da je ekipa dobra.

Vidim i ja.

Poncha ::
Eto, i to nije samo u ovoj sezoni nego od početka. Najmanje je Cage bilo po snimkama sa seta i često je brisan materijal koji bi nastao. U zadnje vrijeme znaju objaviti slike sa prethodnih sezona na kojima je on. Ili je jedan radnik direktno rekao da će slike s Cagom staviti nakon što bude emitirano.  ne znam Politika neka očito. Ali činjenica je da od svih likova, najmanje Cage, a mene jedino on interesira.

Baš, ali baš čudno. Možda namerno to rade, jer znaju da svi njega najviše čekaju da vide, pa ono, da intrigiraju i drže u neizvesnosti.

Poncha ::

A snimaju dvije sezone odjednom iz meni nepoznatog razloga, ali to je očito politika kad se radi s turskim serijama. Eno je, uz kratku pauzu, i Beren krenula u snimanje druge sezone njene serije.


Duplo svašta. lol!

Poncha ::
Poncha, the bolje-joj-je-da-se-ostavi-ćorava-posla-zvanog-njuškanje-Cage.  lol!

smeh

Poncha ::

Ne znam tko je Vanja (garant nije nešto), ali ili mu ga je netko sačuvao ili je nabavio novi i nešto drugo zakačio na nj.

Ne znam koliko sam pisala o njemu, lik koji se pojavio od treće sezone, muvao se oko Vikine sestre, a pomagao Igoru. Zavolelo ga je dosta ljudi, da su mnogi mislili (pa i ja) da ako i budu nastavljali Mažora, biće to neki spin-off sa njim u glavnoj ulozi, jer je eto zavoljen, a i jedino njegova priča nije bila završena.

Poncha ::
Valjda je sad hit da se žene nešto dure i drže na rezervi.  lol!

Ne znam, mene su takve likuše oduvek nervirale i nerviraće. Pored ovakvog čoveka ona se duri, pa kako?!

Poncha ::

Pa nije htjela staviti direktno sebe i njega, očito je.

Pa meni je ok da je htjela i njemu zahvaliti. Što jest, jest. I treba. Njoj je to možda i najuspješniji projekt kojeg je imala. Možda i žali što nije s njim ostala.

A on, ako je muško i ako je već javno govorio o svojim bivšima, onda je mogao udariti lajk. On je barem sklon društvenim mrežama i tome slično.

Ko zna šta je bilo između njih dvoje posle raskida, kad je ovaj već oženio Auriku i ona ih pomirila. Možda i žali što nije ostala sa njim, zapravo je vrlo moguće, a ovo da je to njoj najuspešniji projekat koji je imala je sigurno. Mada ne pratim njenu karijeru, ali sam bacila pogled na filmografiju. Ali sigurno ona nije pišući sve ovo mislila samo na proces stvaranja te serije, nego i na sve što se između njih dogodilo. Mislim, toliko je očito.

Mogao je da udari lajk, slažem se. Baš zato što je sklon društvenim mrežama, teško da mu je promakla ta objava.

Ali meni je najjača Sparks kojoj je krivo što Irina nije stavila neku eksplicitniju sliku njih dvoje da napakosti Auriki. smeh naklon smeh

Poncha ::
Bilo bolje da nije objavio ni ovo.  rolleyes Ajme, sorry, ali što mu bi pa ovo stavi i onda k tome ovaj bold?! Da nije na nekoga ciljao?! I to sve sa slikom Aurike.

Eto, oni baš liče jedno na drugo. Ma jednojajčani blizanci. Jao ga njemu. Jesu, isti možda pameću.

I ja kažem. Mnogo me je iznervirao, prvo kad sam pročitala nisam mogla da verujem šta je napisao, a posle kad sam opet pročitala skočio mi je moj nizak pritisak koliko sam se iznervirala. lol!
Ne znam šta mu to znači i na koga je mislio, da li je nešto u globalu, ili je ciljao na nekog specijalno, ili je to bilo upućeno onim fanovima sa kojima se svađao kad nisu prihvatali Auriku. Nemam pojma.

Ubilo se koliko liče. rolleyes On toliko hoće svima da dokaže da je ona za njega, da će na kraju stvarno i proličiti. suze

Poncha ::
Da, ali ne sve ove slike koje si postavila. One dane kad je ta aplikacija postala hit. Bu arada, ovo je tako točno. https://www.instagram.com/p/B0RoI7MnyWr/

Da prosto ne znam dal' da se na ovo nasmejem, ili zaplačem.

Poncha ::
Fotoaparat neće ukrasti njegovu ljepotu.  smeh  lol!  :P

Ma njegova, vidiš da je on slika, a ne taj novi lik.  lol! Što bi se Pavel družio s njom toliko?  lol!

smeh

Istina, čim se Pavel toliko druži sa njom, a i ona stalno spominje Mažora, onda je to to. lol! Ali da znaš da si u pravu, ovaj novi koliko god objava kačio vezanih za snimanje (on od svih možda i najviše kači), ništa nije okačio sa njom.

Moram jedan dan nešto njeno da odgledam, baš me zanima kako glumi.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 25, 2019 1:28 am

Sokolovski, I miss you. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 OAqCbGyhgOA

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Yka66vckdoM

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Di07sjVyWFU
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 25, 2019 1:30 am

I šta nam je sutra? Dan za UK. srca



Koliko sam se vezala za njih, tačno ne znam kako ću podneti kraj.
Ovo me sve podseća na praćenje MC-a. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 25, 2019 2:52 pm

Još jedna odlična epizoda. bravo

Moram da pohvalim Agatinu glumu, iako me njen lik sve više i više nervira, baš je postala prenaporna i nepodnošljiva. Ispada po tome da Agata onda nije ni glumila. lol!

Nego Poncha, izgleda si bila u pravu, ovaj njen sin je izgleda i Pavelov, bar su tako natuknuli u najavi.

Ali sve više navijam da se Pavel spetlja sa ovom drugom koju trenira, totalno su mi jedno za drugo. I kad pogledam, najlepše scene u seriji ima sa njom. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 25, 2019 3:03 pm

Ali, stvarno, stvarno, stvarno nema smisla - snimali su Pavela kako se presvlači i nisu ga skinuli. tuzni durica
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 25, 2019 3:17 pm

Mrs BugeVuge ::
Ako me poslušaju i izaberu KS, lepo će se obradovati na kraju. lol!

A slušaj, ako vole takve serije i plakanje, možda se stvarno i obraduju. Gle nas, tobože volimo nešto i onda smo htjele tragediju za Icerde i ti si htjela da ostane takav kraj u Mažoru. lol!

Mrs BugeVuge ::
Ovo im je sadašnja profilna grupe.

Lijepe su slike izabrale. Samo ovo je Sarp izdanje, a ne AFK-ovo.

Mrs BugeVuge ::
A jedna je baš danas okačila tvoj avatar. lol!

Toj reci da je lijepa, ali da čak neće biti loša ni kad ostari.
https://www.instagram.com/p/B0JSekpo1Pu/

Mrs BugeVuge ::
Bolje i bosa, nego Pepeljuga. smeh

Pepeljugo, draga, a kako ti se zove princ? Stanko ili Pavel?  lol! Tko zna kome si ti poklonila tu svoju cipelicu. I kako si išla kući? lol!

Mrs BugeVuge ::
Ja se samo nadam da neće doći do toga da jednom i ja budem Igora tako delila na pre 4. sezone i filma i posle toga.

Ja ovo dijelim jer na ovo i gledam kao na dvije serije. ne znam Ali je tebi druga stvar. Igor je Igor.

Mrs BugeVuge ::
Ne znam ja, nisam još istraživala koliko je radijacija zahvatila naše područje, tako da neka hvala. lol!

Saro, ako ćeš i ti ovako, ostavi se tog Černobila, neka stoji neodgledan. Manja je šteta za tvoj organizam.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Baš, ali baš čudno. Možda namerno to rade, jer znaju da svi njega najviše čekaju da vide, pa ono, da intrigiraju i drže u neizvesnosti.

Kako god okreneš je namjerno.

Mrs BugeVuge ::
Ne znam koliko sam pisala o njemu, lik koji se pojavio od treće sezone, muvao se oko Vikine sestre, a pomagao Igoru. Zavolelo ga je dosta ljudi, da su mnogi mislili (pa i ja) da ako i budu nastavljali Mažora, biće to neki spin-off sa njim u glavnoj ulozi, jer je eto zavoljen, a i jedino njegova priča nije bila završena.

Sad mi kao nešto zvuči poznato da si spominjala nekog lika, i tu sestru.

Mrs BugeVuge ::
Ne znam, mene su takve likuše oduvek nervirale i nerviraće. Pored ovakvog čoveka ona se duri, pa kako?!

Vala, da ti iskrena budem, ni meni nije jasno ni dan danas kad se sjetim takvih dama. Možda bih im trebala reći svaka čast, ali meni najčešće nisu jasne. Što da radim?!

Mrs BugeVuge ::
Ko zna šta je bilo između njih dvoje posle raskida, kad je ovaj već oženio Auriku i ona ih pomirila. Možda i žali što nije ostala sa njim, zapravo je vrlo moguće, a ovo da je to njoj najuspešniji projekat koji je imala je sigurno. Mada ne pratim njenu karijeru, ali sam bacila pogled na filmografiju. Ali sigurno ona nije pišući sve ovo mislila samo na proces stvaranja te serije, nego i na sve što se između njih dogodilo. Mislim, toliko je očito.

Mogao je da udari lajk, slažem se. Baš zato što je sklon društvenim mrežama, teško da mu je promakla ta objava.

Ali meni je najjača Sparks kojoj je krivo što Irina nije stavila neku eksplicitniju sliku njih dvoje da napakosti Auriki. smeh  naklon  smeh

Ne znam. Meni je to dosta čudno, a on je prilično otvoreno govorio u onoj emisiji.

Ako je sad kao sve ok, onda je baš mogao udariti lajk. Da to nije napravio Pavel, Kivo, Caga i njima slični ja bih rekla ok, oni ionako društvene mreže drže onako, ali Stanko je stalno na njima, on bi valjda trebao. Nije mu promakla, mene samo zanima je li mu to bio povod za ovu sliku s Agatom i ovim glupim filozofiranjem.

Pa znaš što? Dobro je Sparks i rekla. Ali izgleda da je Irina u svemu htjela barem ovako biti ponosna i dostojanstvena, barem prividno.

Mrs BugeVuge ::
I ja kažem. Mnogo me je iznervirao, prvo kad sam pročitala nisam mogla da verujem šta je napisao, a posle kad sam opet pročitala skočio mi je moj nizak pritisak koliko sam se iznervirala. lol!
Ne znam šta mu to znači i na koga je mislio, da li je nešto u globalu, ili je ciljao na nekog specijalno, ili je to bilo upućeno onim fanovima sa kojima se svađao kad nisu prihvatali Auriku. Nemam pojma.

Ovo mu je žešći proser.

Mrs BugeVuge ::
Istina, čim se Pavel toliko druži sa njom, a i ona stalno spominje Mažora, onda je to to. lol! Ali da znaš da si u pravu, ovaj novi koliko god objava kačio vezanih za snimanje (on od svih možda i najviše kači), ništa nije okačio sa njom.

Moram jedan dan nešto njeno da odgledam, baš me zanima kako glumi.

Eto na.

Ajme samo da dobro glumi inače nećeš prestati kukati. lol!

Mrs BugeVuge ::
https://pp.userapi.com/c635100/v635100473/3e034/OAqCbGyhgOA.jpg

Je, dobro mu stoji i ova boja.

Mrs BugeVuge ::
Ovo me sve podseća na praćenje MC-a. <3

A kad sam ti ja tako govorila... Da se vežeš za lik tako dok čekaš na epizodu i što sve ne, ti si kukala da kako ćeš ti čekati...

Mrs BugeVuge ::
Moram da pohvalim Agatinu glumu, iako me njen lik sve više i više nervira, baš je postala prenaporna i nepodnošljiva. Ispada po tome da Agata onda nije ni glumila. lol!

smeh

Mrs BugeVuge ::
Nego Poncha, izgleda si bila u pravu, ovaj njen sin je izgleda i Pavelov, bar su tako natuknuli u najavi.

wow  smeh Eto, možda će ispasti da mi ide ruska logika.

Mrs BugeVuge ::
Ali sve više navijam da se Pavel spetlja sa ovom drugom koju trenira, totalno su mi jedno za drugo. I kad pogledam, najlepše scene u seriji ima sa njom. :cereeeeek:

Ma naravno, sve smo da ne ostane s Agatom. Pa da, i logično je da ćeš za to navijati.

Kad je već ova toliko dobra glumica da čak ni ne glumi. lol!

Mrs BugeVuge ::

Ali, stvarno, stvarno, stvarno nema smisla - snimali su Pavela kako se presvlači i nisu ga skinuli. tuzni durica

Promašena scena sto posto.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 25, 2019 3:43 pm

Vidim Kivo i Basak lagano tatil, jahta, psić... :cereeeeek: Kivo izgleda vrh u bijeloj košulji.



Sjetih se dobrih starih vremena starih ljetovanja...
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 2114109

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 AvXSOuiL

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 De-IBg9v
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 25, 2019 3:59 pm

BugeVugova, bak ovo. Obrati pozornost na to što kaže.

I evo ti kako Keno izgleda. Slika s likom koji je inače dobar s Cagom.
https://www.instagram.com/p/B0Vl8b9AAzA/
Isto je nabacio koju kilu u stomak.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 25, 2019 8:07 pm

Poncha ::
A slušaj, ako vole takve serije i plakanje, možda se stvarno i obraduju. Gle nas, tobože volimo nešto i onda smo htjele tragediju za Icerde i ti si htjela da ostane takav kraj u Mažoru. lol!

Mi smo posebni slučajevi. smeh

Poncha ::
Lijepe su slike izabrale. Samo ovo je Sarp izdanje, a ne AFK-ovo.

Znam, a evo jedan od prethodnih avatara.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 XHOB5Wok5W4 Poznato?

Btw, podsetile su me na Yamiru. :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 DmxdAtGQIKY

Nemam pojma u kojoj su sad fazi i šta gledaju, ali primetila sam da posebno vole Sarpa, pa otud valjda taj avatar.

Poncha ::

Toj reci da je lijepa, ali da čak neće biti loša ni kad ostari.
https://www.instagram.com/p/B0JSekpo1Pu/

Harašo. lol!

Poncha ::
Pepeljugo, draga, a kako ti se zove princ? Stanko ili Pavel?  lol! Tko zna kome si ti poklonila tu svoju cipelicu. I kako si išla kući? lol!

smeh  smeh  smeh
Nema ga ni na vidiku, ali ih zato ima u mojoj mašti koliko hoćeš. lol!  smeh

Moram da priznam, najviše želim Pavela. :cereeeeek:  leptirici  

A kako sam išla kući, iskreno, ne sećam se. smeh

Poncha ::

Ja ovo dijelim jer na ovo i gledam kao na dvije serije. ne znam Ali je tebi druga stvar. Igor je Igor.

:cereeeeek:  <3

Poncha ::
Saro, ako ćeš i ti ovako, ostavi se tog Černobila, neka stoji neodgledan. Manja je šteta za tvoj organizam.  lol!

smeh

Poncha ::

Vala, da ti iskrena budem, ni meni nije jasno ni dan danas kad se sjetim takvih dama. Možda bih im trebala reći svaka čast, ali meni najčešće nisu jasne. Što da radim?!

+1 naklon

Poncha ::
Ako je sad kao sve ok, onda je baš mogao udariti lajk. Da to nije napravio Pavel, Kivo, Caga i njima slični ja bih rekla ok, oni ionako društvene mreže drže onako, ali Stanko je stalno na njima, on bi valjda trebao. Nije mu promakla, mene samo zanima je li mu to bio povod za ovu sliku s Agatom i ovim glupim filozofiranjem.

Pa znaš što? Dobro je Sparks i rekla. Ali izgleda da je Irina u svemu htjela barem ovako biti ponosna i dostojanstvena, barem prividno.

Ne znam zašto nije lajkovao.
A pritom joj je neko od ekipe komentarisao objavu i ona njemu uzvratila kako se seća čak i probnih snimanja i koliko se divnih priča tad odigralo. lol!
Ali Agata u boldu. smeh
Ne znam dal' mu je to bio povod, pošto on redovno kači te gluposti sa Aurikom.

Poncha ::
Ovo mu je žešći proser.

A vidi njen komentar na sve to, oplakala sam koja je to kraljica. naklon  smeh  naklon  smeh  naklon  smeh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 P9EzKG2RP9o

Poncha ::

Ajme samo da dobro glumi inače nećeš prestati kukati. lol!

Istina. smeh

Poncha ::

A kad sam ti ja tako govorila... Da se vežeš za lik tako dok čekaš na epizodu i što sve ne, ti si kukala da kako ćeš ti čekati...

Priznajem, bila si u pravu.
Sad je četvrtak dobio neku svoju posebnost, koju je nekada imao petak. <3

Poncha ::

wow  smeh Eto, možda će ispasti da mi ide ruska logika.

smeh Eto.

Poncha ::
Ma naravno, sve smo da ne ostane s Agatom. Pa da, i logično je da ćeš za to navijati.

Kad je već ova toliko dobra glumica da čak ni ne glumi. lol!

Zbog toga pre svega lol! , ali i ovako sam više za ovu drugu. Olga (Agata) je prenaporna i guši ga, to što su se oni davno voleli odavno više nije taj odnos, jednostavno su pukli. A Izabel je sva poput njega, neiskvarena nekako, napaćena i borac za pravdu, nekako su se pronašli. Recimo, ova se ishisterisala jer joj se ceo dan nije javljao i bila je sama u kući sa detetom pa rešila da ode, napravila scenu, on se nekako preko volje trudio da je zaustavi. A sutradan je sve vreme proveo vežbajući sa ovom. Ne znam, nekako stičem utisak da je sa Olgom iz navike, a sa ovom drugom mu je stvarno lepo. A trebalo je da mi bude jasno da će biti nešto čim je prvi put upoznao i predstavio za svoju devojku kad je odbranio od onih narkomana. :cereeeeek:

smeh smeh smeh
Verovatno se nisam dobro izrazila, ali htela sam da kažem da je super odigrala u današnjoj epizodi, baš je pogodila psihologiju, a meni nije bilo teško da me nervira, što je lik i zahtevao. lol!

Poncha ::
Promašena scena sto posto.

Vratila sam scenu da bih još jednom pogledala i uverila da su mi stvarno to napravili. smeh Nisam mogla da verujem da su takav potencijal bacili.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 25, 2019 8:18 pm

Poncha ::
Sjetih se dobrih starih vremena starih ljetovanja...
https://cdn.iha.com.tr/Contents/images/2017/29/2114109.jpg

Ehh...

Poncha ::
BugeVugova, bak ovo. Obrati pozornost na to što kaže.

I evo ti kako Keno izgleda. Slika s likom koji je inače dobar s Cagom.
https://www.instagram.com/p/B0Vl8b9AAzA/
Isto je nabacio koju kilu u stomak.

Konkretno na šta - deo o Neli?
Super mi je onaj deo da je pao na ljepotu njene duše. :cereeeeek: Mislim, stvarno je retkost da danas neko to kaže.
Ali nije mu bio jasan deo stiha, a ja mislila on pisao reči. lol!

A pa dobro Kendža izgleda, drži se. wow
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyFri Jul 26, 2019 6:16 pm

Mrs BugeVuge ::

Mi smo posebni slučajevi. smeh

Blago rečeno.

Mrs BugeVuge ::
Poznato?

Of be. Još i kako.
Ali ta bora na čelu, pogled  :cereeeeek:, nos, usne  :cereeeeek:

Mrs BugeVuge ::
Btw, podsetile su me na Yamiru. :cereeeeek:

A trenutno je i meni ovaj lak koji Mira ima.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Nemam pojma u kojoj su sad fazi i šta gledaju, ali primetila sam da posebno vole Sarpa, pa otud valjda taj avatar.

Ja sam mislila da su te tvoje tek upoznale Cagu kad su počele s gledanjem AFK-a, a ovo je već stara grupa, ako se ne varam, na vk-u.

Mrs BugeVuge ::
Nema ga ni na vidiku, ali ih zato ima u mojoj mašti koliko hoćeš. lol!  smeh

Moram da priznam, najviše želim Pavela. :cereeeeek:  leptirici  

A kako sam išla kući, iskreno, ne sećam se. smeh

A čuj, bitno da ga negdje ima.  lol!

A, dobro, nije da sam nešto previše ni iznenađena. Onaj je nešto seruckao po instagramu, i ja bih Pavela izabrala.

A što da kažem.

Mrs BugeVuge ::
Ne znam zašto nije lajkovao.
A pritom joj je neko od ekipe komentarisao objavu i ona njemu uzvratila kako se seća čak i probnih snimanja i koliko se divnih priča tad odigralo. lol!
Ali Agata u boldu. smeh
Ne znam dal' mu je to bio povod, pošto on redovno kači te gluposti sa Aurikom.

Naravno da se sjeća probnih snimanja i svega kad je tada zavodila Stanka. Oha be... Pa Aurika ima da je bila ljubomorna.  smeh

Ajme, opet sam pogrešno napisala. Nemam pojma zašto, ali očito je u zadnje vrijeme Agata često komentirana, a ova manje pa mi ostalo. Kusura bakma, ama shvatila si što sam htjela reći.

Znaš što? https://www.instagram.com/p/B0LGLYKp4Jm/
Ovo mi je Stankovo još jače.

Mrs BugeVuge ::
A vidi njen komentar na sve to, oplakala sam koja je to kraljica. naklon  smeh  naklon  smeh  naklon  smeh

A dobro je Sparks rekla. Vjerojatno je i dok je bio s Irinom pisao slične prosere, a sad joj ni lajka objavu. I još lijepo u onoj emisiji sve bivše "predstavi".

Mrs BugeVuge ::
Sad je četvrtak dobio neku svoju posebnost, koju je nekada imao petak. <3  

Nekad mi je drago da sam u pravu.

Mrs BugeVuge ::
Zbog toga pre svega lol! , ali i ovako sam više za ovu drugu. Olga (Agata) je prenaporna i guši ga, to što su se oni davno voleli odavno više nije taj odnos, jednostavno su pukli. A Izabel je sva poput njega, neiskvarena nekako, napaćena i borac za pravdu, nekako su se pronašli. Recimo, ova se ishisterisala jer joj se ceo dan nije javljao i bila je sama u kući sa detetom pa rešila da ode, napravila scenu, on se nekako preko volje trudio da je zaustavi. A sutradan je sve vreme proveo vežbajući sa ovom. Ne znam, nekako stičem utisak da je sa Olgom iz navike, a sa ovom drugom mu je stvarno lepo. A trebalo je da mi bude jasno da će biti nešto čim je prvi put upoznao i predstavio za svoju devojku kad je odbranio od onih narkomana. :cereeeeek:

Ajde, recimo da sam shvatila i da mi je jasno.

Mrs BugeVuge ::
Verovatno se nisam dobro izrazila, ali htela sam da kažem da je super odigrala u današnjoj epizodi, baš je pogodila psihologiju, a meni nije bilo teško da me nervira, što je lik i zahtevao. lol!

Izrazila si se dobro.

Mrs BugeVuge ::
Vratila sam scenu da bih još jednom pogledala i uverila da su mi stvarno to napravili. smeh Nisam mogla da verujem da su takav potencijal bacili.

Nepotpuna scena, što drugo da kažem...

Mrs BugeVuge ::
Konkretno na šta - deo o Neli?
Super mi je onaj deo da je pao na ljepotu njene duše. :cereeeeek: Mislim, stvarno je retkost da danas neko to kaže.

Da. Eto, kad pitaš u što li su se ovi tvoji Rusi zaljubili. Valjda u isto to.  lol!

Ali ovaj nije muljao, odmah je rekao čime ga je osvojila.

Mrs BugeVuge ::
Ali nije mu bio jasan deo stiha, a ja mislila on pisao reči. lol!

Da, nije on pisao tekst. Dobio ga je i nije ga kužio.

Mrs BugeVuge ::
A pa dobro Kendža izgleda, drži se. wow

Pa drži se prilično. Samo se malo udebljao. A rekla sam ja da se treba držati kad je mlada žena.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptySat Jul 27, 2019 6:58 pm

Saro, je li tebi čudno što je Mihre vozila auto (i Ibru) kad su se vraćali s proslave rođendana one menadžerice nekidan?


Vidim prilično negativne komentare na račun toga prema Ibri (od naših fanica), a meni to i nije tako čudno. Sve moje prijateljice su u visokoj trudnoći uredno vozile. ne znam Ne kužim u čemu je problem ako je bio na zabavi i popio je (dobro, aj, on je možda i malo više popio), a ona ne pije u trudnoći, da ne vozi ako je sposobna za to.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptySun Jul 28, 2019 6:01 am

Poncha ::
A trenutno je i meni ovaj lak koji Mira ima.  lol!

I posle nemoj da voliš Miru. lol!

Poncha ::

Ja sam mislila da su te tvoje tek upoznale Cagu kad su počele s gledanjem AFK-a, a ovo je već stara grupa, ako se ne varam, na vk-u.

naklon naklon naklon naklon naklon
Stvarno ti nema ravne.

Jeste ta grupa u pitanju, ali par mojih Ruskinja koje su počele da gledaju AFK su se učlanile u tu grupu i eto otkud mi fotki. lol!

Poncha ::

A čuj, bitno da ga negdje ima.  lol!

A, dobro, nije da sam nešto previše ni iznenađena. Onaj je nešto seruckao po instagramu, i ja bih Pavela izabrala.

Ma da. smeh Meni je zapravo super u mom svetu mašti i želja, samo se plašim da reala trpi posledice koje ću osetiti tek za jedno 30 godina. lol!

Razumeš. Nekako, Stas čini sve da me što više udalji od sebe (ok, kapiram kako ovo smešno zvuči lol! ), a za to vreme otkrivam sve Pavelove najlepše strane. :cereeeeek:

Poncha ::

Naravno da se sjeća probnih snimanja i svega kad je tada zavodila Stanka. Oha be... Pa Aurika ima da je bila ljubomorna.  smeh

I onda ovaj kaže da mu je Julija pravila ljubomorne ispade kakve Aurika ne pravi. rolleyes Ali je dodao da ni Auriki nije lako da gleda njegove ljubavne scene, onda mogu misliti koliko je ljubomorna zbog Irine. lol!

Poncha ::
Ajme, opet sam pogrešno napisala. Nemam pojma zašto, ali očito je u zadnje vrijeme Agata često komentirana, a ova manje pa mi ostalo. Kusura bakma, ama shvatila si što sam htjela reći.

Apsolutno. smeh

Poncha ::

Znaš što? https://www.instagram.com/p/B0LGLYKp4Jm/
Ovo mi je Stankovo još jače.

Ahahahahahahhahahahahhahhaha

Poncha ::
A dobro je Sparks rekla. Vjerojatno je i dok je bio s Irinom pisao slične prosere, a sad joj ni lajka objavu. I još lijepo u onoj emisiji sve bivše "predstavi".

Kad se setim one pesme koje je napisao Irini, a vidi ih sad...
Nekad se stvarno pitam dal' je Aurika uspela za ceo život da ga zadrži za sebe, ili će se istorija ponoviti...

Poncha ::

Da. Eto, kad pitaš u što li su se ovi tvoji Rusi zaljubili. Valjda u isto to.  lol!

Ali ovaj nije muljao, odmah je rekao čime ga je osvojila.

Ali ja sad onda više ne znam dal' su ovi naši foliranti kad tako nešto kažu, ili su oko mene sve sami idioti. smeh Jer iz mog iskustva i po ljudima koje poznajem, niko neće da padne na lepotu nečije duše. lol!

Poncha ::
Da, nije on pisao tekst. Dobio ga je i nije ga kužio.

Svašta. :cereeeeek:

Poncha ::
Pa drži se prilično. Samo se malo udebljao. A rekla sam ja da se treba držati kad je mlada žena.

Uvek je on imao probleme sa kilogramima, i u Ezelu u drugoj sezoni je dodao, pa je posle skinuo, pa Karadayi... Na to sam navikla, ali je mene iznenadilo kako dobro izgleda u faci za svoje godine, uopšte nije ostario kako sam očekivala.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptySun Jul 28, 2019 6:09 am

Na jednom snimku kažu Pavelu da ide brže za 20%. I on se okrene. I ubrza za 20%.
Jel' samo meni nikad nije išla matematika, ili šta? lol! Kako je to uspeo? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptySun Jul 28, 2019 3:14 pm

Ček, prvo da opet Ibru nesretnog spomenem. smeh
https://www.haberturk.com/ibrahim-celikkol-kavga-cikardi-karakolluk-olan-ibrahim-celikkol-kimdir-magazin-haberleri-2019-2508443-magazin
Ček, koji je točno belaj napravio? Ovaj je stvarno zajeban tip.



Mrs BugeVuge ::
I posle nemoj da voliš Miru. lol!

Pa čuj... Volim Miru samo kad je s Yamanom i draga mi je jer ga voli. Ali u principu bila mi se opako zamjerila jednom (možda i više puta, ali te druge pute bih joj mogla naći opravdanje, jednom nisam mogla, ne mogu niti želim).

Mrs BugeVuge ::
Stvarno ti nema ravne.

Jeste ta grupa u pitanju, ali par mojih Ruskinja koje su počele da gledaju AFK su se učlanile u tu grupu i eto otkud mi fotki. lol!

U čemu?

Ima par tako tih Caginih grupa po VK-u. Pa to sam vam već i spomenula kad sam napisala da Rusi Cagu odavno prate. Za druge glumce i serije ne mogu tvrditi, ali za Cagu mogu.

Mrs BugeVuge ::
Ma da. smeh Meni je zapravo super u mom svetu mašti i želja, samo se plašim da reala trpi posledice koje ću osetiti tek za jedno 30 godina. lol!

Aynen oyle!

Mrs BugeVuge ::
Razumeš. Nekako, Stas čini sve da me što više udalji od sebe (ok, kapiram kako ovo smešno zvuči lol! ), a za to vreme otkrivam sve Pavelove najlepše strane. :cereeeeek:

smeh

Mrs BugeVuge ::
I onda ovaj kaže da mu je Julija pravila ljubomorne ispade kakve Aurika ne pravi. rolleyes Ali je dodao da ni Auriki nije lako da gleda njegove ljubavne scene, onda mogu misliti koliko je ljubomorna zbog Irine. lol!

Aurika to nekako taktički radi čim ovaj baš u vrijeme škakljive objave, odjednom (ni rođendan ni išta), ide kačiti ovako nešto po instagramu.

Mrs BugeVuge ::
Kad se setim one pesme koje je napisao Irini, a vidi ih sad...
Nekad se stvarno pitam dal' je Aurika uspela za ceo život da ga zadrži za sebe, ili će se istorija ponoviti...

Eto na. I sad je ta ista Irina u kategoriji nekoj koja se pljucka.

Ne znam. Kraljica je požurila i s drugim djetetom. Možda su on i ona stvarno isti, mentalno i emotivno.

Mrs BugeVuge ::
Ali ja sad onda više ne znam dal' su ovi naši foliranti kad tako nešto kažu, ili su oko mene sve sami idioti. smeh Jer iz mog iskustva i po ljudima koje poznajem, niko neće da padne na lepotu nečije duše. lol!

Ne znam na kojeg ciljaš, ali mislim da je ova Marka osvajala dok stvarno nije pao na to što je rekao.

Mrs BugeVuge ::
Uvek je on imao probleme sa kilogramima, i u Ezelu u drugoj sezoni je dodao, pa je posle skinuo, pa Karadayi... Na to sam navikla, ali je mene iznenadilo kako dobro izgleda u faci za svoje godine, uopšte nije ostario kako sam očekivala.

Pa nije on tako star.  lol! Eno ti i EAD-a, vidiš kako se on drži.

Mrs BugeVuge ::
Na jednom snimku kažu Pavelu da ide brže za 20%. I on se okrene. I ubrza za 20%.
Jel' samo meni nikad nije išla matematika, ili šta? lol! Kako je to uspeo? lol!

Ne kužim ni napisano ni matematiku.  smeh Što kako je uspio? Ubrzati točno za 20%. Pa samo malo brže hodao.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Jul 29, 2019 1:28 am

Poncha ::
Pa čuj... Volim Miru samo kad je s Yamanom i draga mi je jer ga voli. Ali u principu bila mi se opako zamjerila jednom (možda i više puta, ali te druge pute bih joj mogla naći opravdanje, jednom nisam mogla, ne mogu niti želim).

To znamo. lol!

Poncha ::

U čemu?

Ima par tako tih Caginih grupa po VK-u. Pa to sam vam već i spomenula kad sam napisala da Rusi Cagu odavno prate. Za druge glumce i serije ne mogu tvrditi, ali za Cagu mogu.

U svemu, ali stalkanju pre svega. lol!

Poncha ::

Aurika to nekako taktički radi čim ovaj baš u vrijeme škakljive objave, odjednom (ni rođendan ni išta), ide kačiti ovako nešto po instagramu.

Aurika je zlo. aurika

Poncha ::
Eto na. I sad je ta ista Irina u kategoriji nekoj koja se pljucka.

Ne znam. Kraljica je požurila i s drugim djetetom. Možda su on i ona stvarno isti, mentalno i emotivno.

Ja se sve plašim da poverujem u to. tuzni

Poncha ::

Ne znam na kojeg ciljaš, ali mislim da je ova Marka osvajala dok stvarno nije pao na to što je rekao.

Ček', ček', misliš da ga je osvajala? Znači i Nela nam je taktičar? lol!

Poncha ::
Pa nije on tako star.  lol! Eno ti i EAD-a, vidiš kako se on drži.

EAD je 5 godina mlađi. lol! Samo kad bi onu bradurinu obrijao.
I kad smo kod njega, šta bi na kraju sa RK3, jel' snimiše bez njega? A baš je glupo ispalo, jer je brzo nakon što su objavili da će snimiti bez njega, on izašao iz onog Dirilisa.

Poncha ::
Ne kužim ni napisano ni matematiku.  smeh Što kako je uspio? Ubrzati točno za 20%. Pa samo malo brže hodao.

smeh
Pa rekli su mu da ubrza hod za 20% i on je ubrzao, a posle ga nisu ispravili, znači da je pogodio brzinu. I sad meni nije jasno kako je znao koliko je 20%, pa se pitam jel' to do mene i matematike, ili šta. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Jul 29, 2019 1:31 am

Danas je Maksu bio rođendan, kao i svake godine najslađa mi je Lizina čestitka. :cereeeeek:
https://www.instagram.com/stories/lizavetabo/
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Jul 29, 2019 1:33 am

Aaaaaaa Poncha provali ovu stranicu. wow lol!
https://www.instagram.com/hollywood_records_._._/
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Jul 29, 2019 1:39 am

I da, kad sam kod instagrama - Pavel i Agnija (ova nova u Mažoru) su se konačno međusobno upratili. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Jul 29, 2019 5:19 pm

Mrs BugeVuge ::
To znamo. lol!

Pa što onda pitaš/provociraš? lol!

Mrs BugeVuge ::
U svemu, ali stalkanju pre svega. lol!

facepalm

Mrs BugeVuge ::
Ja se sve plašim da poverujem u to. tuzni

Meni se čini sve više da su mentalno na istoj razini.

Mrs BugeVuge ::
Ček', ček', misliš da ga je osvajala? Znači i Nela nam je taktičar? lol!

Pa... Ne znam, ne bih rekla da je ona taktičar. Vjerojatno je pogrešan dojam iz nekih izjava.
Vidi na 3.27. do 4.50.
Možda ga nije osvajala, možda joj se sviđao samo, a onda on nju osvojio. Pojma nemam.
Meni njihova ljubavna priča zvuči romantično.

Mrs BugeVuge ::
EAD je 5 godina mlađi. lol! Samo kad bi onu bradurinu obrijao.
I kad smo kod njega, šta bi na kraju sa RK3, jel' snimiše bez njega? A baš je glupo ispalo, jer je brzo nakon što su objavili da će snimiti bez njega, on izašao iz onog Dirilisa.

Pa par godina ovamo, par godina onamo. lol!

Nemam pojma. Nije on u mom okviru za praćenje.

Mrs BugeVuge ::
smeh
Pa rekli su mu da ubrza hod za 20% i on je ubrzao, a posle ga nisu ispravili, znači da je pogodio brzinu. I sad meni nije jasno kako je znao koliko je 20%, pa se pitam jel' to do mene i matematike, ili šta. smeh

Pa bitno je samo da ubrza, ali ne previše. Što je on i napravio, ne vjerujem da je poanta u točnom postotku nego u tome da malčice, ne previše, ubrza i da se uklapa u kadar i scenu. Mislim da je 20% bio samo izraz, a ne precizna jedinica. A možda čovjek samo ima matematiku u malom prstu.
smeh facepalm Kad mislim da se ja zamaram glupostima, vidim da ti još i više. Neka, sad mi je lakše. :P

Mrs BugeVuge ::
Danas je Maksu bio rođendan, kao i svake godine najslađa mi je Lizina čestitka. :cereeeeek:
https://www.instagram.com/stories/lizavetabo/

Ej, da ovako isto napravi Agata ili Aurika svojim boljim polovicama, živo me zanima bi li tvoja reakcija bila ista, bi li čestitka također bila najslađa... I nemoj me varati da bi, jer ne bi. lol!

Moram priznati da ovi izgledaju dobro kao par. I on se malo opravio, ne djeluje mi tako mršavo. topić

Mrs BugeVuge ::
Aaaaaaa Poncha provali ovu stranicu. wow lol!
https://www.instagram.com/hollywood_records_._._/

Pih. Bezvezna stranica. lol! Ima Pavala, ima Stanka, ima Indijaca, ima svega i svačega... Nema Cage nigdje, a ima one Hande Ercel. Pih. Aj, vidim Yusuf Cim je tu. Ali on je isto netalentiran pa sad...

Je li ovo Agata? Opet je nisam prepoznala.
https://www.instagram.com/p/B0UAhfThF6m/

Mrs BugeVuge ::
I da, kad sam kod instagrama - Pavel i Agnija (ova nova u Mažoru) su se konačno međusobno upratili. lol!

Neka su. Vidiš, nju je upratio, Stanka i dalje ignorira. lol!
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 20 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: