Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySun Jul 21, 2019 5:07 am

Saro, odgleda li ti Černobil?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySun Jul 21, 2019 5:45 pm

Mrs BugeVuge ::
Ma ne, stvarno sam bila u bedaku. Hvala im oboma, poštedeli su me raznih ljubavnih objava i storija kakve sam očekivala, za razliku od njihovih fanova koji su bili nepodnošljivi.

Aj, Bogu hvala, nešto su zadržali i za sebe. Osim ako ne osvane to u Agatinom vlogu.  rolleyes

Fanovi, takvi, su uvijek preoduševljeni da naprosto moraju iskazivati svoje oduševljenje i zaljubljenost u njih.  

Kod mojih fanova je trenutno malo drugačija stvar, objavili su nešto, pa kad su skužili da će novinari pokupiti od njih informaciju, onda su brže-bolje brisali objavu (barem dio njih), zajedno s dotičnom. Ovi strani fanovi su još i ostavljali i sprdali se.

Mrs BugeVuge ::
Pridružujem se željama i nadanjima, Cansu i Ibro bi stvarno bili dobitna kombinacija.

Mislim da su njih dvoje zbilja, ali zbilja par koji bi na ekranu napravio mnogo.

A Cansu i Kenan?  smeh

Mrs BugeVuge ::
Nisu ove u tom fazonu, hvala Bogu, one kad ti zavole glumca gledaju i vole svaku njegovu seriju i partnerku. lol!

To hoćeš reći - nešto slično meni.

Mrs BugeVuge ::
Znam ja šta si ti mislila, ali eto, meni se otelo kontroli razmišljanje šta bi bilo kad bi bilo.

Što se toga tiče, moglo bi biti samo bolje i u odnosnu na Cagin stav i u odnosu da mogu još čvršće graditi lik.

Mrs BugeVuge ::
A što misliš da bi Yaman došao još više do izražaja, zbog kontrasti Emiru ili?

Između ostalog i to. Bolje bi se uočavala suprotnost među likovima. Nisam sigurna koliko bi se osjetilo u Emiru Cagino strahopoštovanje i divljenje prema kolegama, a koliko bi bilo ravnopravno odmjeravanje snaga u sceni. Imam osjećaj da bi neke scene imale nešto drugačiju notu.
U nekim scenama bi bio samo još više nenadmašan lik. A bojim se da bi me u nekim scenama pak dokrajčio.
I nakon svog tog glumački jakog Emira da ga vidim u Yamanu i onako kako ga je iznio, mogla bih se samo još više zaljubiti u njega. Jer na momente je meni Yaman bio toliko dijete, toliko mio.

Mrs BugeVuge ::
Pa dobro bre Poncha, kud pored doktora ti da glasaš za romantiku. lol! Šalim se, i ja bih verovatno za to glasala, član mafije i kriminalac je dosadno i već viđeno, a doktor/advokat deluje statično. Romantična uloga je najzahvalnija, jer uvek može na više načina da se igra, a i stoji mu.

Pa ja sam u zadnje vrijeme gladna Cagine ljubavi.  tuzni (Icerde, Muhafiz...) Eto, sad sam imala priliku od srca kliknuti na nešto i kliknula sam baš na to. Onako, po mom guštu.
Po anketi ih najviše želi baš tog nekog negativca, kriminalca, vjerojatno neki psiho lik. Nakon toga ide ova romantična, a zadnje mjesto dijele ovi doktor/odvjetnik i član mafije/narko kruga.
Voljela bih ja doktora Cagu. Ma mislim, bio bi mmmmmmm milina. Ja ga ionako volim u bijelom i plavom.  lol! Pa čuj, može i ovaj romantični biti doktor.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Giphy Vidi ga kako žuri.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Giphy Kad on kaže da ćeš ozdravit, onda ćeš ozdravit. Gdje ćeš boljeg doktora?! Molit ću lijepo. Bu arada, poštedjela sam te gifića gdje "doktor" briše suze, oblizuje se i tako to. Taj je doktor za moju privatnu zbirku.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Jao što ne pusti malo kosu, sa ovom frizurom deluje k'o neko dete. facepalm
Ali pesma je lepa, kao i kod svake njegove pesme reči mi se mnogo sviđaju.

Meni je ok s kratkom, bolje nego kad mu je previše duga.

Mrs BugeVuge ::
A ko ne gleda na taj način sem tebe? lol!

Kao ti gledaju svi oni koji su zaljubljeni u Stanka, a kao ja gledaju ostali ljudi pa možda i fanovi ova druga dva glumca iz spota.  lol! Možda bi i Sara gledala da je pogledala spot na način kao ja. A možda sam ja samo iznimka.

Mrs BugeVuge ::
Za komšijino dete ni meni stvarno nije jasno kako je upalo u kadar i što nisu isekli tu scenu. Jedino ako su komšije molile Pavela da i njihovo dete ubace u spot makar u jednom kadru, pa ovaj nije mogao da odbije. lol!

Pretpostavljam da je to dijete inače često kod njih.

Mrs BugeVuge ::
A za motor je meni jasno, ko god da je zamislio tu scenu (reditelj, Stas) da bi ga uveli na taj način u spot - motor je super rešenje, jer je toliko on.

Nemam namjeru gledati spot, ali imaj srca, starim ja i pamćenje me sve manje i manje služi, zar nije Stanko na motoru na kraju svog dijela?!  smeh  Ja sam barem takvog dojma bila, nisu ga uveli s motorom, prije će biti da su ga tako izveli.

Mrs BugeVuge ::
Od svega što sam pročitala bold mi se najviše dopao, sa sve smajlićem koji prevrće očima. naklon  lol! naklon

Gdje će se tebi dopasti dio koji kaže da je lijepa žena?  smeh

Mrs BugeVuge ::

smeh  smeh  smeh
To im je koleginica, Pavel i ona su zajedno snimali Tigra. A Agata ih je snimala (jedina koja je sve vreme bila doterana i nalickana i nije ušla u bazen, kakva je to osoba rolleyes ) i još se zezala Hoće da mi otme muža. Sad se osećam kao prava luzerka. smeh

A-ha. Tako dakle. Sad mi je čak i jasno zašto se Pavel glupira i pušta glupiranje što mi je bilo čudno da se tako ponaša s Agatom.

Luzerko, a što da ti kažem? Ali trebam malo obraniti Agatu i to čak onako prilično jako. Vjerovala ili ne, nisam fan bazena (dobro, tebi je možda čudno, ali ja sam žena mora - iako sam nekad davno trenirala plivanje), pogotovo ne bazena gdje se ogroman broj ljudi kupa. A ne bih se sigurno kupala ako imam menstruaciju.
Isto bih rekla da je i Aurika bila u pitanju, da je Duygu bila u pitanju ili bilo koja druga Turkinja koja mi nije ljubimica, čisto da ne misliš da te provociram.
K tome, iz samog vloga, više puta je bila Agata bez trunke šminke, tako što je tu bila nalickana ne znači da je kraljica koja treba stalno biti našminkana.

Mrs BugeVuge ::
Evo svečano ponovo da pohvalim sve koji snimaju, fotkaju, izveštavaju o događajima sa snimanja i nižu moguće teorije u daljem toku. naklon Neću tebe ovde da davim o tome, davim Sparks dovoljno lol! , samo imam jedno pitanje - šta misliš - hoće li biti Kaće u filmu?

Ja bih voljela da ne bude. Ali, kad već tako kažeš, a onda valjda hoće. Ajde, mene ovo drugo manje-više ne interesira, ali kaži kako se slažu kad/ako bude slika i videa sa seta.

Mrs BugeVuge ::
Rekla bih da je ipak kužiš. lol!

Ne znam zašto to kažeš, ali neka ti bude.  smeh

Mrs BugeVuge ::
Kako bre?
Jel' oni beše nešto ne mogu kod vas, ili sam ja nešto pomešala?

Pa mogu, tko im brani, ali im treba viza. K tome, imaju samo direktne letove za ZG i DU. Kod mene ih zato ni nema.
Ali, lažem, bak ovo. Evo im i instagram profil pa vidiš koliko su objava stavili. I onda Turci dođu i kad očekuješ nešto turskog, od njih čuješ svoj jezik. Ali vidiš kako lijepo pjevaju. Bolje nego ja na turskom.  smeh

Mrs BugeVuge ::
Ništa onda, dođi ti blago meni u BG, ovde sve nacije možeš da vidiš i čuješ više nego same nas. lol!

A pa, svih nacija i jezika od Amerike do Rusije i Kine, Japana, Koreje mogu vidjeti i kod nas. Ali da sam čula turski, yok. A i kad ovako neki dođu, ja propustim.  smeh

Mrs BugeVuge ::
Caga stvarno fino izgleda. Kivu sam propustila. mislilac

Turci su ti, čini mi se Show tv kanal, unutar neke emisije išli po ulici i onda ljudima koji su htjeli tako napravili sliku. Unutar tog priloga su i prikazali brojne turske zvijezde, tj. postarali ih.
Kivinih slika, ma kao uostalom svakog drugog, su fanovi napravili mnogo. Ali evo malo starog Kive.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 D_m1NzkXYAYxPiM

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 D_oAQCsXUAMiUDL

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 D_oOevzXoAIulw4

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 D_vzkbnXYAA__wH

Mrs BugeVuge ::
Nekom je život Pavel, nekom Agata. lol!

Bojim se da je Agata Pavelu život.  lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySun Jul 21, 2019 8:45 pm

Poncha ::
Aj, Bogu hvala, nešto su zadržali i za sebe. Osim ako ne osvane to u Agatinom vlogu.  rolleyes

To je i meni palo na pamet i odmah sam se toga uplašila.

Poncha ::
Kod mojih fanova je trenutno malo drugačija stvar, objavili su nešto, pa kad su skužili da će novinari pokupiti od njih informaciju, onda su brže-bolje brisali objavu (barem dio njih), zajedno s dotičnom. Ovi strani fanovi su još i ostavljali i sprdali se.

Jel' to ovo sa Hazal?

Poncha ::
A Cansu i Kenan?  smeh

Ja nikad neću prestati da se nadam nekom njihovom ponovnom saradnjom jer je to moj najdraži turski glumački par. Ali pitanje je koliko je to više ostvarivo, ja ni ne znam kako sad Kenan izgleda.

Poncha ::

To hoćeš reći - nešto slično meni.

Pa tako nešto.

Poncha ::

Između ostalog i to. Bolje bi se uočavala suprotnost među likovima. Nisam sigurna koliko bi se osjetilo u Emiru Cagino strahopoštovanje i divljenje prema kolegama, a koliko bi bilo ravnopravno odmjeravanje snaga u sceni. Imam osjećaj da bi neke scene imale nešto drugačiju notu.
U nekim scenama bi bio samo još više nenadmašan lik. A bojim se da bi me u nekim scenama pak dokrajčio.
I nakon svog tog glumački jakog Emira da ga vidim u Yamanu i onako kako ga je iznio, mogla bih se samo još više zaljubiti u njega. Jer na momente je meni Yaman bio toliko dijete, toliko mio.

Da, tako nekako i ja mislim.

Poncha ::

Pa ja sam u zadnje vrijeme gladna Cagine ljubavi.  tuzni (Icerde, Muhafiz...) Eto, sad sam imala priliku od srca kliknuti na nešto i kliknula sam baš na to. Onako, po mom guštu.
Po anketi ih najviše želi baš tog nekog negativca, kriminalca, vjerojatno neki psiho lik. Nakon toga ide ova romantična, a zadnje mjesto dijele ovi doktor/odvjetnik i član mafije/narko kruga.
Voljela bih ja doktora Cagu. Ma mislim, bio bi mmmmmmm milina. Ja ga ionako volim u bijelom i plavom.  lol! Pa čuj, može i ovaj romantični biti doktor.

Ah tebe. :cereeeeek:
Ja nisam pročitala da je u opticaju psiho lik, onda bih za to glasala. Znaš mene. lol!
Lepi su gifići. :cereeeeek:

Poncha ::
https://media.giphy.com/media/eGmhsKmfJpcjsNdtds/giphy.gif Kad on kaže da ćeš ozdravit, onda ćeš ozdravit. Gdje ćeš boljeg doktora?! Molit ću lijepo. Bu arada, poštedjela sam te gifića gdje "doktor" briše suze, oblizuje se i tako to. Taj je doktor za moju privatnu zbirku.  lol!


Eh, ovakav jedan doktor je meni trenutno potreban. tuzni
Ali privatna zbirka. smeh naklon Nisam znala da to imaš. lol!

Poncha ::
Meni je ok s kratkom, bolje nego kad mu je previše duga.

Vidim, ohladila si se od njega.

Poncha ::

Kao ti gledaju svi oni koji su zaljubljeni u Stanka, a kao ja gledaju ostali ljudi pa možda i fanovi ova druga dva glumca iz spota.  lol! Možda bi i Sara gledala da je pogledala spot na način kao ja. A možda sam ja samo iznimka.

E, a iznenadilo me je nakon ovog spota kad sam videla koliko Pavel i Stas imaju zajedničkih fanova. wow I uglavnom je većini Stas bio prvi, da tako kažem lol! , iako je prvo Pavelu popularnost skočila.

Poncha ::

Nemam namjeru gledati spot, ali imaj srca, starim ja i pamćenje me sve manje i manje služi, zar nije Stanko na motoru na kraju svog dijela?!  smeh  Ja sam barem takvog dojma bila, nisu ga uveli s motorom, prije će biti da su ga tako izveli.

Nisam se dobro izrazila. smeh
Motor je negde pred kraj, ali bez obzira da li će ga uvesti ili izvesti sa tom scenom, meni to predstavlja njega.

Poncha ::

Gdje će se tebi dopasti dio koji kaže da je lijepa žena?  smeh


smeh
Dobro, ne mogu da demantujem, lepa je, ali džabe kad nije autentična. lol! Ja stvarno ne znam šta je Pavela toliko zaludelo kod nje. Recimo u ZŠ je bila prava, ali tipična manekenka - visoka, zgodna, plavuša duge kose, atraktivna, ali ni tad ni sad se ničim posebnim nije izdvajala, dok se on odmah istakao nečim.
Eto kad su nju sklonili od 3. sezone (serija ima 6 sezona), a njegov lik je vremenom postajao glavni.

Poncha ::
Luzerko, a što da ti kažem? Ali trebam malo obraniti Agatu i to čak onako prilično jako. Vjerovala ili ne, nisam fan bazena (dobro, tebi je možda čudno, ali ja sam žena mora - iako sam nekad davno trenirala plivanje), pogotovo ne bazena gdje se ogroman broj ljudi kupa. A ne bih se sigurno kupala ako imam menstruaciju.
Isto bih rekla da je i Aurika bila u pitanju, da je Duygu bila u pitanju ili bilo koja druga Turkinja koja mi nije ljubimica, čisto da ne misliš da te provociram.
K tome, iz samog vloga, više puta je bila Agata bez trunke šminke, tako što je tu bila nalickana ne znači da je kraljica koja treba stalno biti našminkana.

Verovatno nećeš ovo očekivati, ali stvarno se slažem sa svime što si napisala. lol!

Poncha ::

Ja bih voljela da ne bude. Ali, kad već tako kažeš, a onda valjda hoće. Ajde, mene ovo drugo manje-više ne interesira, ali kaži kako se slažu kad/ako bude slika i videa sa seta.

Slika i videa sa seta teško da će biti sve i da glumi u filmu (eventualno ako posle filma iskoči nešto iz arhive), jer vidiš da sve vezano za nju drže u strogoj tajnosti. Pitaše je preko storija jel' će glumiti u nastavku, odgovorila - To je tajna.
Meni je i bilo čudno ako već nastavljaju radnju bez nekog vremenskog skoka kako tako naglo da je izbace i ako je bude, ne verujem da će njena uloga tu biti nešto značajna, ali bih volela da joj se Igor na**be mile majke za ovo što mu je uradila.

A od ovih što tvrde da je neće biti neko napisa teoriju kako misle da ova nova zapravo igra Kaću koja je promenila lični opis da bi bila Igoru u blizini sve vreme i da će na kraju filma da pogine na isti način kao Vika i tako da mu se iskupi. smeh

Poncha ::

Ne znam zašto to kažeš, ali neka ti bude.  smeh

Pa dosad ti je dobro išlo. lol!
Ti si čak produkciju i scenariste branila od mene kad sam ih napala kako su mogli da pristanu na nastavak. lol!

Poncha ::

Pa mogu, tko im brani, ali im treba viza. K tome, imaju samo direktne letove za ZG i DU. Kod mene ih zato ni nema.
Ali, lažem, bak ovo. Evo im i instagram profil pa vidiš koliko su objava stavili. I onda Turci dođu i kad očekuješ nešto turskog, od njih čuješ svoj jezik. Ali vidiš kako lijepo pjevaju. Bolje nego ja na turskom.  smeh

Vidi ti ove. wow Kako su dobro savladali jezik. naklon
I ti si ovo propustila. lol!

Poncha ::
A pa, svih nacija i jezika od Amerike do Rusije i Kine, Japana, Koreje mogu vidjeti i kod nas. Ali da sam čula turski, yok. A i kad ovako neki dođu, ja propustim.  smeh

smeh

Poncha ::
Turci su ti, čini mi se Show tv kanal, unutar neke emisije išli po ulici i onda ljudima koji su htjeli tako napravili sliku. Unutar tog priloga su i prikazali brojne turske zvijezde, tj. postarali ih.
Kivinih slika, ma kao uostalom svakog drugog, su fanovi napravili mnogo. Ali evo malo starog Kive.

Stvarno ne shvatam zaluđenost ovom aplikacijom, ko još normalan voli da vidi sebe postarelog. Kad sam kod nenormalnih - i Pavel se oprobao. lol!
Dobar je i Kivo.

Poncha ::
Bojim se da je Agata Pavelu život.  lol!

smeh tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySun Jul 21, 2019 8:48 pm

Dobri su ovi posteri. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 LrLJdnohHUo

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 IYGGf894iHA

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 MBCB_6-aRYU

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 OB7w15fyemg
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySun Jul 21, 2019 9:28 pm

Mrs BugeVuge ::
Jel' to ovo sa Hazal?

Ne, nema nikakve veze s Hazalkom. S Duygu ima. Usput, ima par dana njih dvije su se očito družile pa su se odmah i upratile na instagramu.

Mrs BugeVuge ::
Ja nikad neću prestati da se nadam nekom njihovom ponovnom saradnjom jer je to moj najdraži turski glumački par. Ali pitanje je koliko je to više ostvarivo, ja ni ne znam kako sad Kenan izgleda.

S obzirom na to da ima mladu ženu, drži se on i dalje dobro. Mora.

Mrs BugeVuge ::
Ja nisam pročitala da je u opticaju psiho lik, onda bih za to glasala. Znaš mene. lol!

Nije pisalo psiho, to sam ja dodala. Ali mislim da je bilo ciljano nešto u tom smjeru.

Mrs BugeVuge ::
Eh, ovakav jedan doktor je meni trenutno potreban. tuzni

I meni. Da nisam pročitala, našalila bih se. lol! Ali vjeruj, Cagi! pozitivac

Mrs BugeVuge ::
Ali privatna zbirka. smeh naklon Nisam znala da to imaš. lol!

Nemaš pojma koliko mi je toga otišlo sa starim laptopom. Sram me iti napisati što sam sve imala.

Mrs BugeVuge ::
Vidim, ohladila si se od njega.

Pa ja se često ohladim brzo. Sad kužiš razliku među svima i Cagom. lol!

Šalu na stranu, ne, i dalje ga pratim, lajkam, slušam, ali od kad nema one emisije nekako mi nije toliko napet. Ali stvarno mi je bolji s ovako kratkom kosom nego onda kad je imao previše dugu i kad mu je stalno išla i prikrivala one prelijepe oči.

Mrs BugeVuge ::
E, a iznenadilo me je nakon ovog spota kad sam videla koliko Pavel i Stas imaju zajedničkih fanova. wow I uglavnom je većini Stas bio prvi, da tako kažem lol! , iako je prvo Pavelu popularnost skočila.

Dobro, ne čudi me da je Stanko većini prvi.

Mrs BugeVuge ::
Nisam se dobro izrazila. smeh
Motor je negde pred kraj, ali bez obzira da li će ga uvesti ili izvesti sa tom scenom, meni to predstavlja njega.

Znači, po ovom bi ispalo - Stanko je opasan dečko, Pavel je netko kome je obitelj sve, pomalo mističan.

Mrs BugeVuge ::
Dobro, ne mogu da demantujem, lepa je, ali džabe kad nije autentična. lol! Ja stvarno ne znam šta je Pavela toliko zaludelo kod nje. Recimo u ZŠ je bila prava, ali tipična manekenka - visoka, zgodna, plavuša duge kose, atraktivna, ali ni tad ni sad se ničim posebnim nije izdvajala, dok se on odmah istakao nečim.
Eto kad su nju sklonili od 3. sezone (serija ima 6 sezona), a njegov lik je vremenom postajao glavni.

Pa dobro čuj. Ne ističe se po nečemu izrazito lijepom, ali ni po nečem ružnom. lol!

Vjerojatno njen karakter, humor, ono unutarnje. A znamo svi da je to puno jače od vanjskog izgleda.

Mrs BugeVuge ::
Verovatno nećeš ovo očekivati, ali stvarno se slažem sa svime što si napisala. lol!

E sad me zezaš. Pa zašto si onda onako pisala kao da je zbog toga osuđuješ? Toliko da sam ja jadna ipak trebala stati u obranu. Ti mene provociraš?! smeh

Mrs BugeVuge ::
Slika i videa sa seta teško da će biti sve i da glumi u filmu (eventualno ako posle filma iskoči nešto iz arhive), jer vidiš da sve vezano za nju drže u strogoj tajnosti. Pitaše je preko storija jel' će glumiti u nastavku, odgovorila - To je tajna.
Meni je i bilo čudno ako već nastavljaju radnju bez nekog vremenskog skoka kako tako naglo da je izbace i ako je bude, ne verujem da će njena uloga tu biti nešto značajna, ali bih volela da joj se Igor na**be mile majke za ovo što mu je uradila.

A od ovih što tvrde da je neće biti neko napisa teoriju kako misle da ova nova zapravo igra Kaću koja je promenila lični opis da bi bila Igoru u blizini sve vreme i da će na kraju filma da pogine na isti način kao Vika i tako da mu se iskupi. smeh

Onda definitivno ne smije ništa reći.

Vidim ja, i ti si okružena biserima.

Mrs BugeVuge ::
Pa dosad ti je dobro išlo. lol!
Ti si čak produkciju i scenariste branila od mene kad sam ih napala kako su mogli da pristanu na nastavak. lol!

A zato ti to. Pa ovaj, nekad sa strane se bolje vidi.

Mrs BugeVuge ::
Vidi ti ove. wow Kako su dobro savladali jezik. naklon
I ti si ovo propustila. lol!

Od mene turski, definitivno. lol!
A što se ti tome čudiš? lol!

Mrs BugeVuge ::
Stvarno ne shvatam zaluđenost ovom aplikacijom, ko još normalan voli da vidi sebe postarelog. Kad sam kod nenormalnih - i Pavel se oprobao. lol!

Izgleda dosta njih. Možda kontaju treba li im koja plastična operacija dok je vrijeme.

Ja recimo u zrelom Cagi vidim njegovog oca i malčice uju.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySun Jul 21, 2019 10:24 pm

Poncha ::
Ne, nema nikakve veze s Hazalkom. S Duygu ima. Usput, ima par dana njih dvije su se očito družile pa su se odmah i upratile na instagramu.

Mašala, onda mogu misliti koliko Sara tek sad voli Hazal. lol!

Poncha ::
S obzirom na to da ima mladu ženu, drži se on i dalje dobro. Mora.

I to je tačno.

Poncha ::
I meni. Da nisam pročitala, našalila bih se.  lol! Ali vjeruj, Cagi!  pozitivac

Znam da bi. lol!
:cereeeeek: leptirici

Poncha ::
Nemaš pojma koliko mi je toga otišlo sa starim laptopom. Sram me iti napisati što sam sve imala.

Mogu misliti - svaki zaseban folder za Cagine oči, osmeh, ruke, uši, kosu, prste, nokte, mišiće, telo, oblizivanje, suze, itd... lol!

Poncha ::

Pa ja se često ohladim brzo. Sad kužiš razliku među svima i Cagom.  lol!

Šalu na stranu, ne, i dalje ga pratim, lajkam, slušam, ali od kad nema one emisije nekako mi nije toliko napet. Ali stvarno mi je bolji s ovako kratkom kosom nego onda kad je imao previše dugu i kad mu je stalno išla i prikrivala one prelijepe oči.

Jasno. lol!
Pa vidim da ti nije napet. lol!
Ma dobro, ne onoliko duga i onako glupo fenirana kosa, ali ovako mi stvarno deluje puno mlađe.

Poncha ::
Znači, po ovom bi ispalo - Stanko je opasan dečko, Pavel je netko kome je obitelj sve, pomalo mističan.

Hmm, fino. :cereeeeek:

Pooncha ::
Vjerojatno njen karakter, humor, ono unutarnje. A znamo svi da je to puno jače od vanjskog izgleda.

Oh, da...
Zapravo mi je i drago što nije tip koji će da padne na spoljašnjost, ali opet zašto na to sve nije pao sa mnom. smeh

Poncha ::
E sad me zezaš. Pa zašto si onda onako pisala kao da je zbog toga osuđuješ? Toliko da sam ja jadna ipak trebala stati u obranu. Ti mene provociraš?!  smeh

Kad sam noćas pisala to, stvarno sam i mislila, ali danas su se okolnosti izmenile. tuzni

Poncha ::
Vidim ja, i ti si okružena biserima.

Evet. smeh

Poncha ::

Od mene turski, definitivno.  lol!
A što se ti tome čudiš?  lol!

Čemu? smeh

Poncha ::
Izgleda dosta njih. Možda kontaju treba li im koja plastična operacija dok je vrijeme.

Ja recimo u zrelom Cagi vidim njegovog oca i malčice uju.

WTF? smeh

Da, liči dosta na oca.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyMon Jul 22, 2019 2:45 am

#noćnadozapričanjasamesasobom

Ovaj što glumi Prjanjikova je objavio na storiju slike sa groblja i napisao u opisu "Ništa nije uzburkalo tišinu ovog mesta, a onda smo došli mi". Znači biće još scena na groblju, samo je sad pitanje čijem tačno pošto se leševa nakupilo.

A Karine mi je iskreno već žao, žena ne može jednu objavu da okači na svom profilu, a da je trolovi ne spamuju sa preklinjanjem da glumi u Mažoru. Jedan joj je čak napisao parafraziram Označili ste u lokaciji Moskvu, znači ipak snimate u Mažoru. smeh

A Pavel mudro ćuti kao riba, jedini koji se ne oglašava. lol! Njemu važno da se sviđa novi Igorev auto i onda ako i okači nešto, to je dok vozi kola. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyMon Jul 22, 2019 5:35 pm

Mrs BugeVuge ::
Mašala, onda mogu misliti koliko Sara tek sad voli Hazal. lol!

Ma čisto sumnjam da je to upratila. A Duygu ne vjerujem ni da prati. Jedino ako je od koga po twitteru upratila.

Mrs BugeVuge ::
Znam da bi. lol!
:cereeeeek:  leptirici

Sigurno bih. I to s guštom. Ako ništa bar se sprdala na svoj račun.

Mrs BugeVuge ::
Mogu misliti - svaki zaseban folder za Cagine oči, osmeh, ruke, uši, kosu, prste, nokte, mišiće, telo, oblizivanje, suze, itd... lol!

smeh Toga je svega bilo, naravno, ali bili su sortirani folderi po tome što je Caga privatno (plus photo sessioni) i njegovi projekti, svaki od projekata je imao svoj, pa slike sa seta... I tako. Kažem, bolje da ne govorim, sramota me. Nekad davno sam mogla komodno voditi blog ili neku fan stranicu.

Mrs BugeVuge ::

Ma dobro, ne onoliko duga i onako glupo fenirana kosa, ali ovako mi stvarno deluje puno mlađe.

Slušaj, meni to što izgleda mlađe nimalo nije problem.  smeh Čak mi opasnije izgleda ovako nego s duljom kosom.
Ali, nije kosa više tako kratka. Meni jedino ono zbrijano nije bilo nešto.

Mrs BugeVuge ::
Hmm, fino. :cereeeeek:

Fino si onda trebala ostati pri Stanku.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Oh, da...
Zapravo mi je i drago što nije tip koji će da padne na spoljašnjost, ali opet zašto na to sve nije pao sa mnom. smeh

Hm.  mislilac Onako, rekla bih da si ti zakasnila malo previše. I k tome, kad si i ušla među Ruse si se zabavljala s drugim.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Kad sam noćas pisala to, stvarno sam i mislila, ali danas su se okolnosti izmenile. tuzni

Eto na. Sad i Agatu možeš razumjeti.

Mrs BugeVuge ::
Čemu? smeh  

Propuštanju. smeh

Mrs BugeVuge ::
WTF? smeh

Da, liči dosta na oca.

A što ja znam, ove dame možda gledaju na koji botoks trebaju ići, što će trebati podignuti i tome slično. lol!  Muškarci uglavnom izgledaju dobro. Možda su oni glupo napravili ovu aplikaciju!  

Ma Caga je kopija očeva (inače i ovako 'postarano'), mada ja sam uvijek govorila da ima nešto majčino (pa se može reći i ujčevo).

Mrs BugeVuge ::
A Pavel mudro ćuti kao riba, jedini koji se ne oglašava. lol! Njemu važno da se sviđa novi Igorev auto i onda ako i okači nešto, to je dok vozi kola. smeh

Pavel kao Pavel. On instagram koristi kako njemu odgovara i briga ga tko što piše, čita, traži, gleda...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyMon Jul 22, 2019 9:41 pm

BugeVugova, zabrinuta sam zbog tebe. tuzni Iyi misin?



Htjela sam ti reći da sam odgledala AK i da sam se živa isplakala. Znaš i sama što ja mislim o reprizama. I mislila sam da nema šanse da mi neće bar malo biti dosadan. Kad je počinjao mislila sam hoću li stvarno izdržati dva sata (toliko traje). I znaš što? Više od pola filma sam ronila suze kao da sam gledala film prvi put. Zapravo puno više nego ijedan put kad sam gledala. Sad ću imati podočnjake. facepalm I uživala sam. I baš mislim da je EAD (njegov lik) dobro postavio na mjesto Cagu (Ahmeta Onura).
Iz nekog razloga me ovaj put film pogodio više nego ikad. I proželi su me trnci, sva sam se bila naježila, a tako napeta na kraju. Izgleda da stvarno ovaj film nisam odavno sebi priuštila.
(Ah da, čak mi je i interent štekao i imala sam jedan telefonski poziv usred filma. rolleyes  ljutko )
I tako, puno bih toga sad još napisala, ali neću. Bolje da zadržim za sebe.
Hvala!
Samo sad ne mogu nikako izbaciti Gule gule.  facepalm




I da, gledaj OVO: #MostProduction şirketinin #EnginAltan'lı (#OrhanAtmaca) #Kurşun dizisindeki gazeteci #LeylaDevrim karakteri için teklif giden isimlerden biri de #CansuDere..

Ako bude, vraćaš li se Turcima?!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyMon Jul 22, 2019 11:29 pm

Vratila sam se nekih mesec dana unazad, nešto sam uhvatila, nešto sam verovatno propustila...

Mrs BugeVuge ::
E, i meni je loše ovih dana, juče zamalo na infuziji da završim. Ne podnosim ove vrućine, sparine, znojenje, sunce, moram pet puta u toku dana da se tuširam... Generalno ne volim leto, ne prija mi, sva sam naopaka, drugi ljudi zimi plaču za morem i suncem, a ja leti plačem za hladnoćom i snegom.

Uopšte ne mogu da razumem ljude koji vole zimu. Ja se čak radujem i globalnom zagrevanju samo da zime budu što blaže i da leto traje što duže. Bukvalno prezirem sneg i hladnoću, čak i na planinu više volim da idem leti nego zimi. Lakše podnosim 40 stepeni nego 5.

Mrs BugeVuge ::
Btw, ostavila sam ti poruku, ali teško da ćeš je sad naći - gledaj Državnog službenika.

Tu poruku sigurno neću naći, ako se sećaš koja je, reci ponovo. Što se tiče DS mislim da to ide na onoj bolesnoj televiziji koju sam blokirala tako da ne mogu da uhvatim ni kad vrtim kanale, pa ne znam tačno o čemu se radi osim da je odlična glumačka postava, meni definitivno najzanimljivije ime Žarko, baš volim tog čoveka. O čemu se radi? Nešto udba, duboka država falan filan, je li?

Mrs BugeVuge ::
Imam već duže od 24h moralnu dilemu, lajkovala bih momentalno ovaj spot, ali kako da udarim lajk Agatinom nalogu?

Poncha ::
Canim, sviđa li se tebi ovaj klip? Ako ti se sviđa što je bitno tko je objavio? Pih.

Neprijateljima se ne lajka ni ono što ti se najviše sviđa, yani, glas protiv. smeh

Mrs BugeVuge ::
Saro, odgleda li ti Černobil?

Nisam, sve hoću pa nikako, a baš sam zainteresovana.


Poncha ::
Ma Ibro je za sve. Dobro, aj, ne bi možda bilo loše da su mu dali da u akcijskim serijama ima malo više kvalitetnih ljubavnih scena... Gdje li bi mu bio kraj?

To je možda naš najveći problem, odnosno ne naš nego turskih scenarista. Kada je akciona serija, nema ljubavne priče, ustvari ima je u šestom planu. Konkretno u MI je Ibrin partner bio Bursin kao i Cagi u Icerdeu Aras, a Bensu i Ozge su bile glavne sporedne uloge i onda se na njih i sam ljubavni zapllet manje obraća pažnja. A ne mora tako, može da se dozira tako da bude zastupljena i akcija i ljubav. Idealna prilika za to je bio SBA, ali onda se Kendal usrao i u ljubav i u akciju.

Poncha ::
A oni su dali ne jednu ljubavnu priču, nego dvije. Mislim i tri ako računaš Ruyu i Faysala. Samo što meni to ništa nije dobro prikazano. Ne odglumljeno, nego prikazano.

Kad sam videla da od Hakana i Leyle nema ništa nadala sam se da će bar Ruya i Faysal da vade taj deo priče, ali i to je tako traljavo ne nevešto odrađeno. Mislim, ne bi nama bila dovoljna satisfakcija Ruya i Faysal, mi hoćemo da vidimo Cagu u toj ulozi, ali hoću da kažem da su po tom pitanju scenaristi fulali skroz. A i ne nadam se više tome, šta god bilo sa Hakanom i Zeynep, svakako me neće ubediti da on nju voli ne znam koliko.

Poncha ::
Evo ne znam što reći. Jesi li odgledala seriju do kraja ili si samo spojlala?

Odgledala sam seriju. Toliko je bila dosadna i neuzbudljiva da mi je bila super za pred spavanje.


Poncha ::
Saro, kako ti komentiraš Ibrine hlače/bokserice iz one priče koju je danas objavio?

Jeste da si odavno postavila to pitanje, ali sećam se na koje se bokserice odnosi pa mogu da odgovorim. Nemam komentara, ali nisam bila ni šokirana zato što ih je nosio i pre, to su kupaće.

Poncha ::
Misliš? Bi li voljela da ode?

Bih. To ipak traje kratko i ne bi bilo loše da što pre otalja to da ne dođe do neke promene zakona. Zanimljivo je da ni Kivo nije ovo odradio, a on nije išao u vojsku.

Poncha ::
Kako su ukinuli? lol! Vidiš da su ovo nešto sitno otišli? Čak se zbog toga šišali i brijali. Kod njih ikakav, kod nas nikakav.

Kod nas su sad uveli kao nešto da svi mlađi od 30 koji nisu išli idu na dve nedelje na obuku, svi popizdeli neće niko da ide. Gledala sam baš neku anketu koja je vršena u Zagrebu i Beogradu, zaustavljali su mlađe muiškarce i pitali da li bi išli u vojsku, devedeset posto njih je reklo da im ne pada na pamet.

Poncha ::
Jedini razlog zbog kojeg bih (možda) pomislila da su raskinuli bilo bi ovo iznenadno "zahladnjenje" odnosa sa njenim ljubljenim prijateljicama. Samo se nekako bojim da to ne bi bila (opet) neka njihova igrica. Jer pazi Ilyas joj i dalje lajka, a žena mu ne. Što, s Aysun se zakačila s njim nije?! A da ne govorim ove ostale njene vjerne lajkaroše (koji su prije svega Cagini prijatelji ili djelatnici).
I pazi ovo, baš kad novine pišu da su raskinuli ona se druži s Atalayem i stavi sliku na internet. Zadnji put tako su bili zajedno u shoppingu. (Mislim da je isto tada bila priča da su raskinuli). Jebiga, da prostiš, meni itekako čudno. Kao da je samo cilj zamutiti vodu.

Ma da, ovo je neka mutljavina. Biću krajnje zlobna sada, ali to je moje mišljenje, meni se čini da nju malo bocka to što bez obzira što je u vezi sa Cagom nije baš postala nešto naročito popularna (ne mislim da je sa njim zbog toga, nego kad već jeste da se spoji lepo i korisno), ne prate je novinari, ne objavljuju šta on radi gde ide, falan filan, nego se piše samo o tome da li su zajedno ili su radkinuli, pa kad se već o tome piše aj da damo malo povoda. Međutim turskim novinarima je istraživanje ravno nuli, tako da ko je lajkao njene postove ili to što se ona pojavila sa Atalayem njima nije vest jer je čak i ne saznaju.

Poncha ::
Sad opet Ibri uvaliti neku previše mlađahnu mi ni ne ide.
Dobit ćeš Bensu pa ćeš vidjeti. Ili Deniz Dilan. Ili onu Deniz Baysal (ili kako joj je već prezime iz FHVK).

Sus, sus... Da znaš da si u pravu, bolje da ja ne tražim dlaku u jajetu.
Mada, to što je Ranini pisala je samo njena pretpostavka, uopšte ne mora da znači da će se obistiniti, ja čak nekako imam utisak da će Ibro praviti pauzu. Uvek do sada je pravio, jedino je u MI ušao odmah posle SBA. Još je sada Mihre i trudna, možda hoće da bue više sa njom.

Poncha ::
Bu arada pade mi na um da te to nisam pitala, kad su bili nekidan CagKiv, koga je Kivo zvao na mobitel dok se slikao s fanicom?

Basak, da je pita da li sme da se slika sa fanicom. lol!

Poncha ::
Nemam pojma, canim, tko je ta, što je napravila i zašto svaki slučaj uspoređuju s Caginim, ali mi ide na živce. Nisam se uopće htjela upuštati u to da njuškam tko je ova i što je napravila, ali od prvog tweeta mi je išlo na živce što imaju Cagu petljati u sve.
Ima li koji slučaj dosad, a da je prošao bez da ga usporede s Caginim?! Iskreno, ne mislim ni da je posljednji.

Sad sam videla da tw nalog te osobe, ali i dalje ne znam ko je ona, niti me interesuj, ali zanimljivo je da se prvo Caga proziva čim se spomene d od droge, a drugo toliki ljudi su uhapšeni tada i to zvezde, ne tamo neki sporedni pa je Caga sad tu jedino istaknuto ime, i niko se ne pita kako su se izvukli oni, nego je fokus samo na njemu. Da ne budem pogrešno shvaćena ne prozivam ja sad njih, a njega branim, svi su u istom položaju i svi su napravili grešku, ali mi nije jasno zašto se svima zaboravilo, a samo njemu nije.

Poncha ::
Bu arada, mislim da sam od svih glumaca koji su sad iskoristili služenje vojnog roka, našla najzgodnijeg. Em je najljepši, em mu uniforma najbolje stoji, a nisam ga ni prepoznala.

Meni od svih koji su otišli najbolje izgleda Alperen, ne u uniformi, nego ovako generalno, a ovog Alpa baš meštp i ne doživljavam. Mislim, nemam ništa protiv njega, ravnodušna sam.


Poncha ::
Nisam ni ja baš u toku, ali i meni je najzanimljivije ovo o Cansu. Nekako sam promislila da ima nade za Cansu i Ibru.

Ne znam što je s Kivom. Kakva su ovo sad šuškanja da ide od Ay yapima, raskida s njima, ide na Netflix s nekom drugom produkcijom i kao dobro će ga platit?

I čini mi se kao da će u idućoj sezoni biti gomila nekih serija.

Ja sam isto za Cansu odmah pomislila da bi bilo super da je spoje sa Ibrom, baš bi bili fenomenalna kombinacija, još kd bi se par zasnivao na strasti, prštalo bi na sve strane. Ako ne sa njim, onda bar sa Enginom Akyurekom, već dugo želim da budu par. Samo ne znam kako bi oni gledali na to s obzirom da se pre određenog vremena pisalo da su zajedno u privatnom životu.

Kivi bi prijalo da se malo udalji od Ay yapima, u poslednje vreme baš i nisu bili dobitna kombinaciija. Jeste Ay yapim najbolja i najkvalitetnija produkcija u Turskoj, bar po meni, ali ne može glumac da se ogranići samo na jednu produkciju jer onda mora da radi seroje koje mu oni nude, a ne daod svih ponuda bira projekat koji mu se najviše sviđa.

Videla sam da će biti gomila nekih serija, ali ja sam malo ostala u prošlosti i nisam mnogo otvorena za neke novosti što se tiče glumaca. Još se vrtim oko Cage, Kive, Ibre, Cansu, Beren... Naravno da gledam seriju koja mi legne i kad oni ne glume, ali se unapred radujem samo njima.

Poncha ::
Prije nego li prijeđem opet na Ruse. Na instagramu mi predložilo klip iz AFK-a. Emir i Feriha u onoj biblioteci iz (čini mi se 16. epizode, počela sam zaboravljati brojeve epizoda) kad je on poljubi, a ona mu kaže (slaže) da ga ne voli (bla-bla, kako li je već to formulirala) i kasnije je on pokunjen otvara vrata. Automatski sam se sjetila one epizode kad su cijelu epizodu bili u stanu kad joj on otvara vrata... I samo promislim kako dobar motiv s vratima je bio u obje scene. Jedno je lagala da bi otišla od njega, a drugo da bi ostala. Dvije njene zapravo najveće laži Emiru.
Koliko god scenarij bio na momente usran, da prostite, toliko je bilo odličnih stvari.
I još ovo. (Jer toliko primijetim.) Ne znam kakva bi ova serija bila sada da Caga glumi Emira ovako kao što sad glumi. Možda bolje da onda nije znao glumiti. Mislim, za mene.

Ona je i sama priznala da je najveća laž koju mu je rekla bila ta iz 16. epizode. A naravno da je bilo odličnih stvari, pa ipak je to serija o kojoj pričamo i sedam godina nakon što se završila, e sad što scenaristkinje kapacitet radnje, para, glumaca i likova nisu znale do kraja da iskoriste nego su nam na kraju sve više i više predstavljale sranje, to je druga priča.

Bilo bi još savršenije da je Caga glumio Emira ovako kako sada glumi, ako uzmemo u obzir da čak i sa onakvom glumom i dalje Emir dominira među svim likovima koje je do sada glumio. Po meni je njegov najbolje odglumljen lik bio Baris, to je ujedno bio i najzahtevniji lik i neka prekretnica u njegovoj glumi kada je baš razvalio, ali ko priča o Barisu, mi i dalje Emir pa Emir. Možda mi je zato toliko i priželjkujemo običnu ljubavnu seriju jer hoćemo nekog novog emira sa sadašnjim glumačkim veštinama.

Poncha ::
Inače, je li neki poznati ili bogati Turčin slučajno došao u Beograd? Pitam jer je lik koji je inače zaštitar i koji je radio na akcijskim scenama u Protectoru trenutno tamo. Možda je na kojem seminaru o sigurnosti, pojma nemam.
Ali vidim da dosta Turaka odlazi k vama. Ja još ne vidjeh nekog u Hirvatistanu.

Ovde vala Turaka ima na sve strane.

Ne znam koji je taj bogati Tučin i zašto je ovde.

Poncha ::
Stavila Aysun prije par minuta story s Hazalkom, eno na twitteru već pišu da Hazlka nosi dečka jer je dobila samo stomak i što sve ne.

Videla sam tu sliku i baš sam pomislila kako Hazal sva sija i da joj je prijao i brak i trudnoća, vidi se da je srećna.

Ma ima to verovanje i kod nas da ako nosiš dečaka onda ti poraste samo stomak i prolepšaš se, a ako nosiš devojćicu onda se ugojiš na sve trane, ali to je praznoverje, to je do organizma, gena, ishrane...

Poncha ::
Kivinih slika, ma kao uostalom svakog drugog, su fanovi napravili mnogo. Ali evo malo starog Kive.

Vala Kivo i sa 60 nije za bacanje.

Poncha ::
Ma čisto sumnjam da je to upratila. A Duygu ne vjerujem ni da prati. Jedino ako je od koga po twitteru upratila.

Nisam ništa upratila, o čemu se radi? A Duygu naravno da ne pratim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyMon Jul 22, 2019 11:47 pm

Isla sam da vidim ko je ova sto su zbog nje prozivali Cagu. To je neka blogerka i pisac, i stvarno je osudjena zbog nevidjene gluposti. Tvitovala je nesto o Escobaru i to pre odredjenog vremena, zbog yoga je dobila 5 i po godina zatvora i 66 hiljada lira kaznu, krivica je podsticanje na dogiranje. Yarabbim, koja budalastina. Mislim naravno da je debilana pominjanje Cage u celoj prici, nego zenu bezveze upropastise.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyTue Jul 23, 2019 3:31 am

Poncha ::
Ma čisto sumnjam da je to upratila. A Duygu ne vjerujem ni da prati. Jedino ako je od koga po twitteru upratila.

Kako si samo pogodila. smeh naklon smeh

Poncha ::
smeh Toga je svega bilo, naravno, ali bili su sortirani folderi po tome što je Caga privatno (plus photo sessioni) i njegovi projekti, svaki od projekata je imao svoj, pa slike sa seta... I tako. Kažem, bolje da ne govorim, sramota me. Nekad davno sam mogla komodno voditi blog ili neku fan stranicu.

Dobro, bila sam blizu. smeh
Samo sam ja zanemarila da ti razdvajaš scene njegovih uloga od njega.

Poncha ::
Slušaj, meni to što izgleda mlađe nimalo nije problem.  smeh Čak mi opasnije izgleda ovako nego s duljom kosom.
Ali, nije kosa više tako kratka. Meni jedino ono zbrijano nije bilo nešto.

Ah, pa naravno da tebi ne smeta što izgleda mlađe, tabiki. smeh
Gde je ovo on?

Poncha ::
Fino si onda trebala ostati pri Stanku.  lol!

Što? lol!

Poncha ::
Hm.  mislilac Onako, rekla bih da si ti zakasnila malo previše. I k tome, kad si i ušla među Ruse si se zabavljala s drugim.  lol!

Znam, nego ja to hipotetički. smeh

Poncha ::

Eto na. Sad i Agatu možeš razumjeti.

Iskreno, najviše posle ovog spota kad sam direktno jednu naspram druge uporedila Agatu i Auriku, shvatila sam koliko je Agata ok. lol!
Ali to mi je opet čudno, kako da imam ok mišljenje o ženi svog muža? smeh

Poncha ::
Propuštanju. smeh

A to, pa nemoj samo Cagu da propustiš ako ti dođe. lol!

Sad mi pade na pamet što bi bila dobra priča i za neki scenario - Caga se venča sa Duygu (samo hipotetički gledamo, inače pu pu daleko bilo lol! ) i na medeni mesec odu u Split, a tamo upozna Ponchu. wow :cereeeeek:
Mogla bi da budeš poput one Gin iz Tengo ganas de ti. lol!

Poncha ::
A što ja znam, ove dame možda gledaju na koji botoks trebaju ići, što će trebati podignuti i tome slično. lol!  Muškarci uglavnom izgledaju dobro. Možda su oni glupo napravili ovu aplikaciju!  

Stvarno je priroda nepravedna prema nama ženama, mi sa godinama sve više propadamo, a muškarci sve bolje izgledaju. tuzni I ovako kad ih pogledaš lepši su od nas u globalu, nama treba i gomila šminke, dobre frizure, garderobe, raznih doterivanja...

Poncha ::
Ma Caga je kopija očeva (inače i ovako 'postarano'), mada ja sam uvijek govorila da ima nešto majčino (pa se može reći i ujčevo).

Iskreno, zaboravila sam kako mu izgledaju majka i ujak (oca pamtim jer mi je baš ličio), ali verujem ti na reč. lol!

Poncha ::
Pavel kao Pavel. On instagram koristi kako njemu odgovara i briga ga tko što piše, čita, traži, gleda...

Svi ga prozivaju zbog toga kako koristi instagram i upoređuju ga sa Agatom koliko su kontra. lol!

Poncha ::
BugeVugova, zabrinuta sam zbog tebe. tuzni Iyi misin?

Iyim, canim. <3

Poncha ::
Htjela sam ti reći da sam odgledala AK i da sam se živa isplakala. Znaš i sama što ja mislim o reprizama. I mislila sam da nema šanse da mi neće bar malo biti dosadan. Kad je počinjao mislila sam hoću li stvarno izdržati dva sata (toliko traje). I znaš što? Više od pola filma sam ronila suze kao da sam gledala film prvi put. Zapravo puno više nego ijedan put kad sam gledala. Sad ću imati podočnjake. facepalm I uživala sam. I baš mislim da je EAD (njegov lik) dobro postavio na mjesto Cagu (Ahmeta Onura).
Iz nekog razloga me ovaj put film pogodio više nego ikad. I proželi su me trnci, sva sam se bila naježila, a tako napeta na kraju. Izgleda da stvarno ovaj film nisam odavno sebi priuštila.
(Ah da, čak mi je i interent štekao i imala sam jedan telefonski poziv usred filma. rolleyes ljutko )
I tako, puno bih toga sad još napisala, ali neću. Bolje da zadržim za sebe.
Hvala!
Samo sad ne mogu nikako izbaciti Gule gule. facepalm

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Mnogo mi je drago da ti je film toliko prijao, a i čim si toliko plakala, to je u neku ruku dobro.
Ja se više ni ne sećam radnje (možda bih mogla i ja da ga odgledam uskoro, ionako jednom u 2,3 godine repriziram neki EAD-ov film), ali su mi njih dvojica ostali upečatljivi.
Piši sve šta ti je na duši.

Internet naravno, kao naručen mora uvek da zeza kad se važno nešto gleda. rolleyes

Poncha ::
I da, gledaj OVO: #MostProduction şirketinin #EnginAltan'lı (#OrhanAtmaca) #Kurşun dizisindeki gazeteci #LeylaDevrim karakteri için teklif giden isimlerden biri de #CansuDere..

Ako bude, vraćaš li se Turcima?!

wow wow wow wow wow
Kusura bakma, ali onda radije biram Cansu i EAD-a. :cereeeeek: Ja sam skroz zaboravila na njih dvoje, i oni su mi odavno na željenoj listi. srca
Ako bude, vraćam se Turcima.kokice
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyTue Jul 23, 2019 3:48 am

I nisi pogledala spot. durica Šalim se, hosgeldin canim. kisic

Sara Ulusoy ::
Vratila sam se nekih mesec dana unazad, nešto sam uhvatila, nešto sam verovatno propustila...

Ovo je tako ja. smeh

Poncha ::

Uopšte ne mogu da razumem ljude koji vole zimu. Ja se čak radujem i globalnom zagrevanju samo da zime budu što blaže i da leto traje što duže. Bukvalno prezirem sneg i hladnoću, čak i na planinu više volim da idem leti nego zimi. Lakše podnosim 40 stepeni nego 5.

smeh

Poncha ::
Tu poruku sigurno neću naći, ako se sećaš koja je, reci ponovo. Što se tiče DS mislim da to ide na onoj bolesnoj televiziji koju sam blokirala tako da ne mogu da uhvatim ni kad vrtim kanale, pa ne znam tačno o čemu se radi osim da je odlična glumačka postava, meni definitivno najzanimljivije ime Žarko, baš volim tog čoveka. O čemu se radi? Nešto udba, duboka država falan filan, je li?

Ma da, ja ni ne gledam TV, nego sam u gradu videla na plakatu kako najavljuju seriju i naravno, čim sam videla Lauša da igra prvom prilikom sam počela da gledam. Isto obožavam tog čoveka, svakom ulogom dokaže koliko je bio i ostao jedinstven. naklon
Ali i pored njega su okupili Dugalića, Jezdića, Berčeka, Stanića... Videćeš već, stvarno je odlična postava.

Što se tiče radnje, bukvalno je to o čemu naslov govori - priča se vrti oko Lazara (Marić) i on ti radi za bezbedonosnu službu. Neću sad puno da ti otkrivam, posebno ne deo oko Žarka jer je iznenađenje (i bolje što nisi videla poruku), ali imaš svašta da vidiš od igra naših službi do ovih stranih. Zanimljivo je dosta, kao da nije naša nego neka strana serija. Ima akcije, igra unutar igre, nepredividih postupaka likova, a nikad ne znaš ko je na čijoj strani. A ima i ljubavnog dela. he-he

Ako baciš pogled, javi utiske.

Poncha ::
Neprijateljima se ne lajka ni ono što ti se najviše sviđa, yani, glas protiv. smeh

Koliko ja tebe obožavam. smeh  naklon  smeh

Poncha ::
Nisam, sve hoću pa nikako, a baš sam zainteresovana.

Ja vala od te serije više ne jedem voće i povrće. smeh

Poncha ::
Ja sam isto za Cansu odmah pomislila da bi bilo super da je spoje sa Ibrom, baš bi bili fenomenalna kombinacija, još kd bi se par zasnivao na strasti, prštalo bi na sve strane. Ako ne sa njim, onda bar sa Enginom Akyurekom, već dugo želim da budu par. Samo ne znam kako bi oni gledali na to s obzirom da se pre određenog vremena pisalo da su zajedno u privatnom životu.

Teško da će ikad išta biti od nje i Engina Akyureka, koliko godina ih već spajaju (prvo u projektima, a posle i u RL), pa ništa.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyTue Jul 23, 2019 3:56 am

#noćnadozapričanjasamesasobom

Sad sam počela da brinem, danas su prvi put napisali u objavi na storiju da snimaju seriju, dosad su uvek stajali hashtagovi #Mažor #snimanje #filma, ili samo #Mažor4.
Ili je to slučajno tako napisano, ili su već snimili ceo film pa prešli na seriju (što je nemoguće), ili je materijal serije i filma isti, samo serija ima više scena (otud i 8 epizoda, čudno mi je bilo što samo toliko a pre je uvek bilo 12). Ovo poslednje bi me ubilo u pojam, baš bi ostavilo efekat raspuknutog balona.

Ali danas su objavili novi snimak sa seta i u jednom trenutku prikazuju Pavela kako snimaju samo njegov prazan hod. :cereeeeek: Koliko li će ta scena biti lepa, i ovako deluje predivno. :cereeeeek:
Eto, to je ta čarolija koju je Mažor uvek imao. Dovoljno je da gledaš Igora kako se šeta, sam sa svojim mislima i ništa ne radi, ali sve te emocije koje njega pucaju, pucaju i tebe. <3

Btw, posle sam se setila da je Pavel davno rekao da je za nastavak pored dobrog scenarija potreban i dobar reditelj. A sad su vratili reditelja iz 2. sezone, izgleda je on najviše voleo sa njim da radi. To su i Ruskinje prokomentarisale.

I kako posle nekim ljudima sva ova dešavanja iza kamera mogu da pokvare čar same serije, kad je sve ovo toliko zanimljivo...
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyTue Jul 23, 2019 4:21 am

Lepa vest, nisam znala - fanovi izglasali Odmazdu za najbolju novu seriju prethodne sezone kanala NTV. bravo

U konkurenciji je bila i Lizina nova, a ja je baš nedavno konačno odgledala.
Iako mi je kao serija bolja Lizina, normalno da sam glasala za Odmazdu. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyTue Jul 23, 2019 3:41 pm

Nešto mi ne rade smajlići. Ne znam zašto.

Sara Ulusoy ::
To je možda naš najveći problem, odnosno ne naš nego turskih scenarista. Kada je akciona serija, nema ljubavne priče, ustvari ima je u šestom planu. Konkretno u MI je Ibrin partner bio Bursin kao i Cagi u Icerdeu Aras, a Bensu i Ozge su bile glavne sporedne uloge i onda se na njih i sam ljubavni zapllet manje obraća pažnja. A ne mora tako, može da se dozira tako da bude zastupljena i akcija i ljubav. Idealna prilika za to je bio SBA, ali onda se Kendal usrao i u ljubav i u akciju.

Pa iskreno, ja sam više doživjela Bursina kao partnera nego Ozge. Od početka do kraja, pogotovo na kraju. Recimo da su mi Bursin i Ibro bili dovoljno zanimljivi i sami po sebi.
Dok Sarpa i Melek nikad neću prežaliti. Nema šanse da mogu uživati u seriji sto posto kad Caga igra da nema ljubavi. Hebem ti akciju i sve. Samo se brinem za njega, a nigdje malo da se odmorim.

Sara Ulusoy ::
Jeste da si odavno postavila to pitanje, ali sećam se na koje se bokserice odnosi pa mogu da odgovorim. Nemam komentara, ali nisam bila ni šokirana zato što ih je nosio i pre, to su kupaće.

Sad ja ne znam više kako su izgledale, ali znam da sam mislila da je odjeven za plažu (bez obzira na gornji dio) pa mi uopće nije bio čudan u tome. Ali vidjela sam da se svi sprdaju s njim pa eto htjedoh vidjeti što ti kažeš.

Sara Ulusoy ::
Bih. To ipak traje kratko i ne bi bilo loše da što pre otalja to da ne dođe do neke promene zakona. Zanimljivo je da ni Kivo nije ovo odradio, a on nije išao u vojsku.

A onda kad snime ovu četvrtu sezonu neka ode. Taman kad svi ovi ostali glumci koji su iskoristili ljetnu stanku (a pitam se koji to nije) počnu snimati dalje. I neka ide skupa s Kivom onda.

Sara Ulusoy ::
Kod nas su sad uveli kao nešto da svi mlađi od 30 koji nisu išli idu na dve nedelje na obuku, svi popizdeli neće niko da ide. Gledala sam baš neku anketu koja je vršena u Zagrebu i Beogradu, zaustavljali su mlađe muiškarce i pitali da li bi išli u vojsku, devedeset posto njih je reklo da im ne pada na pamet.

Kad ovako napišeš točno imam u glavi par njih kojima bi dobro bilo da odu bar na toliko.

Sara Ulusoy ::
Ma da, ovo je neka mutljavina. Biću krajnje zlobna sada, ali to je moje mišljenje, meni se čini da nju malo bocka to što bez obzira što je u vezi sa Cagom nije baš postala nešto naročito popularna (ne mislim da je sa njim zbog toga, nego kad već jeste da se spoji lepo i korisno), ne prate je novinari, ne objavljuju šta on radi gde ide, falan filan, nego se piše samo o tome da li su zajedno ili su radkinuli, pa kad se već o tome piše aj da damo malo povoda. Međutim turskim novinarima je istraživanje ravno nuli, tako da ko je lajkao njene postove ili to što se ona pojavila sa Atalayem njima nije vest jer je čak i ne saznaju.

O njoj i njenim postupcima bih mogla tekstom i slikom cijeli dan pisati i ne stati, ali ti time neću puniti glavu. Protekli i ovaj mjesec je bila i više nego puna materijala.
Znaš u čemu je problem? Fanovi koji uporno negiraju da su zajedno ništa ne objavljuju i ne reagiraju na njene stvari ili je samo pljuju ispod svake objave na instagramu, a ovi koji prate što ona radi prestali su to pisati (tj. sve manje) po mrežama jer su svjesni da bi onda novinari preuzeli od njih.
Ali novinari nisu ni bitni, bitno je da fanovi, ako žele, mogu vidjeti.

Sara Ulusoy ::
Sus, sus... Da znaš da si u pravu, bolje da ja ne tražim dlaku u jajetu.
Mada, to što je Ranini pisala je samo njena pretpostavka, uopšte ne mora da znači da će se obistiniti, ja čak nekako imam utisak da će Ibro praviti pauzu. Uvek do sada je pravio, jedino je u MI ušao odmah posle SBA. Još je sada Mihre i trudna, možda hoće da bue više sa njom.

Ide li Kenan u Ay yapim opet? Ako da, meni se čini da od Ibre neće biti ništa.
Evo vidim da spominju i da Halit pregovara s Ay yapimom.

Sara Ulusoy ::
Basak, da je pita da li sme da se slika sa fanicom. lol!

Misliš? Ja sam baš gledala i uvećavala sliku kako bih vidjela što piše na ekranu.

Sara Ulusoy ::
Meni od svih koji su otišli najbolje izgleda Alperen, ne u uniformi, nego ovako generalno, a ovog Alpa baš meštp i ne doživljavam. Mislim, nemam ništa protiv njega, ravnodušna sam.

Vidjela sam Alperena u uniformi i meni on djeluje izrazito mršavo i ispijeno. Ovog Alpa ne pratim inače (još imam more od one FHVK), mislim onako zgodan mi je dečko, ali mi je u uniformi daleko najbolji. Ima mi i visinu i stas i interesantno lice. Zgodan je.

Sara Ulusoy ::
Ja sam isto za Cansu odmah pomislila da bi bilo super da je spoje sa Ibrom, baš bi bili fenomenalna kombinacija, još kd bi se par zasnivao na strasti, prštalo bi na sve strane. Ako ne sa njim, onda bar sa Enginom Akyurekom, već dugo želim da budu par. Samo ne znam kako bi oni gledali na to s obzirom da se pre određenog vremena pisalo da su zajedno u privatnom životu.

S njim nisam u toku, ali mi se čini da njega najviše spajaju s Neslihan ili Serenay.

Sara Ulusoy ::
Bilo bi još savršenije da je Caga glumio Emira ovako kako sada glumi, ako uzmemo u obzir da čak i sa onakvom glumom i dalje Emir dominira među svim likovima koje je do sada glumio. Po meni je njegov najbolje odglumljen lik bio Baris, to je ujedno bio i najzahtevniji lik i neka prekretnica u njegovoj glumi kada je baš razvalio, ali ko priča o Barisu, mi i dalje Emir pa Emir. Možda mi je zato toliko i priželjkujemo običnu ljubavnu seriju jer hoćemo nekog novog emira sa sadašnjim glumačkim veštinama.

Ja teško da ću filmski lik doživjeti kao serijski i to je meni veliki problem. Drugo, ne volim priče u kojima je neka bolest, pa kakve prirode bila, osnova.
Ali je to definitivno Cagin najjači dosad projekt.

Sara Ulusoy ::
Nisam ništa upratila, o čemu se radi? A Duygu naravno da ne pratim.

Ama baš ništa bitno za njih dvije. Samo su se jedan dan u isto vrijeme upratile na instagramu što je kod dijela fanova izazvalo "muku".

Sara Ulusoy ::
Isla sam da vidim ko je ova sto su zbog nje prozivali Cagu. To je neka blogerka i pisac, i stvarno je osudjena zbog nevidjene gluposti. Tvitovala je nesto o Escobaru i to pre odredjenog vremena, zbog yoga je dobila 5 i po godina zatvora i 66 hiljada lira kaznu, krivica je podsticanje na dogiranje. Yarabbim, koja budalastina. Mislim naravno da je debilana pominjanje Cage u celoj prici, nego zenu bezveze upropastise.

Definitivno je apsurdno, ali apsurdno je to što je ona govorila uspoređivati s Caginim slučajem.

Mrs BugeVuge ::
Kako si samo pogodila. smeh  naklon  smeh

Nekad nešto pogađam i pogodim, ali ovo ne trebam pogađati. Znam Saru.

Mrs BugeVuge ::
Samo sam ja zanemarila da ti razdvajaš scene njegovih uloga od njega.

Da, odvajam Cagu od njegovih likova uvijek. I da, on mi je draži od svih njegovih likova. Pa tako i moji folderi su bili uredno podijeljeni.

Mrs BugeVuge ::
Gde je ovo on?

U Zagrebu sad, ali bio je par dana u Šibeniku pa možda okolica negdje.

Mrs BugeVuge ::
Što? lol!

Pa čuj, gdje ti pade na um pasti na obiteljskog čovjeka?

Mrs BugeVuge ::
Iskreno, najviše posle ovog spota kad sam direktno jednu naspram druge uporedila Agatu i Auriku, shvatila sam koliko je Agata ok. lol!
Ali to mi je opet čudno, kako da imam ok mišljenje o ženi svog muža? smeh

Nemam pojma. Ne znam kako da ti pomognem jer imam s tim problema.
Možda bi ti Sara to lakše objasnila. Ne možda, definitivno bi.

Mrs BugeVuge ::
A to, pa nemoj samo Cagu da propustiš ako ti dođe. lol!

Neće doći, a da dođe, eto baš bi mi se to dogodilo.

Mrs BugeVuge ::
Sad mi pade na pamet što bi bila dobra priča i za neki scenario - Caga se venča sa Duygu (samo hipotetički gledamo, inače pu pu daleko bilo lol! ) i na medeni mesec odu u Split, a tamo upozna Ponchu. wow  :cereeeeek:
Mogla bi da budeš poput one Gin iz Tengo ganas de ti. lol!

Kud su mi crkli ovi smajlići da ti samo njima odgovorim na ovo?!

Pih.

Mrs BugeVuge ::
Stvarno je priroda nepravedna prema nama ženama, mi sa godinama sve više propadamo, a muškarci sve bolje izgledaju. tuzni I ovako kad ih pogledaš lepši su od nas u globalu, nama treba i gomila šminke, dobre frizure, garderobe, raznih doterivanja...

Ha ha ha ha. Ti zaboravljaš da nas nazivaju ljepšim spolom?
Pusti ti to, ima mnogo njih što se više lickaju, oblače i slično od nas.

Mrs BugeVuge ::
Iskreno, zaboravila sam kako mu izgledaju majka i ujak (oca pamtim jer mi je baš ličio), ali verujem ti na reč. lol!

Nije meni problem ni sliku ti staviti, ali općenito svi pišu da je na oca, a meni ima majčinog mrvu.  

Mrs BugeVuge ::
Svi ga prozivaju zbog toga kako koristi instagram i upoređuju ga sa Agatom koliko su kontra. lol!

Prozivaju i Cagu pa ga zaboli neka stvar što oni trabunjaju.

Mrs BugeVuge ::
Mnogo mi je drago da ti je film toliko prijao, a i čim si toliko plakala, to je u neku ruku dobro.
Ja se više ni ne sećam radnje (možda bih mogla i ja da ga odgledam uskoro, ionako jednom u 2,3 godine repriziram neki EAD-ov film), ali su mi njih dvojica ostali upečatljivi.
Piši sve šta ti je na duši.

Zašto je dobro? Osim što su mi oči bile malo otečene i vide mi se podočnjaci... Dobro, aj možda mi je i boja očiju ljepša.

Baš sam nekako doživjela film i to iz prespektive više likova. Takle su me i neke scene koje u prijašnjim putima nisu. Ovaj Cagin lik je baš za namlatiti ponekad, ali opet ga kužim. Baš ga volim.

Mrs BugeVuge ::
Kusura bakma, ali onda radije biram Cansu i EAD-a. :cereeeeek: Ja sam skroz zaboravila na njih dvoje, i oni su mi odavno na željenoj listi. srca
Ako bude, vraćam se Turcima.kokice

Čim je Birsen napisala, pregovori su u pitanju. Pitanje je hoće li Cansu pristati. Mislim da bi meni bili lijep par. Ima EAD moćan glas.

Mrs BugeVuge ::
I nisi pogledala spot. durica Šalim se, hosgeldin canim. kisic

Smijem se. Da napišem ovako kad mi smajlić ne tadi.

Mrs BugeVuge ::
Ovo je tako ja. smeh

Osidit ću zbog vas.

Mrs BugeVuge ::
Koliko ja tebe obožavam. smeh  naklon  smeh

I sad će, kad si ti ovako šeprtljavo quotala, ispasti da sam ja ovo rekla i da mene obožavaš. Pa yani...

Mrs BugeVuge ::
Ja vala od te serije više ne jedem voće i povrće. smeh

A kao, prije si ga mnogo jela?!

Mrs BugeVuge ::
I kako posle nekim ljudima sva ova dešavanja iza kamera mogu da pokvare čar same serije, kad je sve ovo toliko zanimljivo...

Pa čuj... Mogu. Svima koji ne vole nikakva saznanja o radnji, direktna ili indirektna, može pokvariti. Plus, ako se u nešto uživiš dok gledaš, može ti to što ti djeluje stvarno se razbiti poput balona od sapunice.

Meni je, recimo, zanimljivije pratiti set Protectora nego samo gledanje serije i onda povezivati radnju i događaje sa seta.
Danas su se čak šminker i frizer glupirali i ovog puta su uspjeli uhvatiti i Cagu s njima. Doduše, on samo pije i nasmije im se, a oni se glupiraju, ali eto. Očito mu rade onaj kostim kad je bio ćelav. Sva sam u cerekiću.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyWed Jul 24, 2019 1:15 am

Poncha ::
Nešto mi ne rade smajlići. Ne znam zašto.

Možda danas nisu radili, ja nisam ni ulazila. Sad rade, bar meni.

Poncha ::
Da, odvajam Cagu od njegovih likova uvijek. I da, on mi je draži od svih njegovih likova. Pa tako i moji folderi su bili uredno podijeljeni.

Da, kad smo kod toga, davno si me pitala Vlad ili Stanislav, Igor ili Pavel kad sam ti ja rekla za ovo prvo Stanislav, a za ovo drugo Pavel. Sad je i kod mene to kao kod tebe, odnosno za Stasa je i pre bilo, ali sad je i Pavel postao draži od svih svojih uloga. :cereeeeek: Iako Igora previše volim, a i nekako mi je čudno da procenjujem da li više volim fiktivne uloge ili glumce, ali eto.

Poncha ::

Pa čuj, gdje ti pade na um pasti na obiteljskog čovjeka?

A kad je tako neodoljiv. :cereeeeek:
Ja sam i kod Stasa pala na odnos sa Markom, dok još nije imao ove dve nego samo njega, kako je posvećen, moderan, a brižan tata, koliko ga voli i koliko mu je najbitniji na svetu. :cereeeeek:
Recimo, Stas mi je najdraži od sve dece sa Markom, a Pavel sa Mijom, baš se oseti koliko mu je mezimica i imaju nekako poseban odnos. :cereeeeek:

Poncha ::
Nemam pojma. Ne znam kako da ti pomognem jer imam s tim problema.
Možda bi ti Sara to lakše objasnila. Ne možda, definitivno bi.

smeh Saroooo, aj pomaži. lol!

Poncha ::
Kud su mi crkli ovi smajlići da ti samo njima odgovorim na ovo?!

Pih.

A stvarno, toliko mi je krivo što nisam videla reakciju. smeh

Poncha ::
Ha ha ha ha. Ti zaboravljaš da nas nazivaju ljepšim spolom?
Pusti ti to, ima mnogo njih što se više lickaju, oblače i slično od nas.

Pa nazivaju nas zato što se stalno lickamo, ali realno vidi evo npr. kad su neki svečani, bitni događaji - žene idu kod frizera, kozmetičara, šminkera (one koje imaju više para priušte sebi i manikira i pedikira lol! ), onda biraju pola života prigodnu haljinu, cipele, torbice, pa nakit, pa šta sve ne da bi bile lepe, a muškarci se samo podšišaju i obriju, i uzmu odelo. Naravno da ćemo tako biti lepši pol. lol!

Dobro, slažem se da uvek ima izuzetaka i ja se zapravo nadam da si ti u pravu, jer mi je nedavno pažnju na ovo skrenula jedna drugarica (koja se btw ovako kako sam nabrojala licka svaki dan lol! ).

Poncha ::

Nije meni problem ni sliku ti staviti, ali općenito svi pišu da je na oca, a meni ima majčinog mrvu.  

Kao da ima usne na njega i nešto u pogledu. mislilac

Poncha ::
Zašto je dobro? Osim što su mi oči bile malo otečene i vide mi se podočnjaci... Dobro, aj možda mi je i boja očiju ljepša.

Baš sam nekako doživjela film i to iz prespektive više likova. Takle su me i neke scene koje u prijašnjim putima nisu. Ovaj Cagin lik je baš za namlatiti ponekad, ali opet ga kužim. Baš ga volim.

:cereeeeek:
Mislim da je dobro zato što je delovalo katarzično na tebe u kakvom god smislu. Još ako si u p.m.s-u, pa onda je sve jasno. lol! Ja sam onda najsvežiju reprizu Mažora gledala za vreme p.m.s-a i zato sam onako reagovala za Viku, iz ovog ugla mi je naravno i dalje žao, ali mi je jače uzbuđenje da opet vidim novog Igora.

Ajde sad ti, mlada damo - poređaj mi sve Cagine likove po tome koliko ih voliš, dakle od 1-og do 6-og mesta. lol! Valjda neki 7. lik nisam zaboravila. smeh

Poncha ::

Čim je Birsen napisala, pregovori su u pitanju. Pitanje je hoće li Cansu pristati. Mislim da bi meni bili lijep par. Ima EAD moćan glas.

Pristani Cansu, lutfen pristani, ajde od Ezela nisi imala poštenog partnera, a ovde je još u opticaju moj EAD. moli se
O, da. :cereeeeek:

Poncha ::

Smijem se. Da napišem ovako kad mi smajlić ne tadi.

smeh

Poncha ::
Osidit ću zbog vas.

tuzni

Poncha ::
I sad će, kad si ti ovako šeprtljavo quotala, ispasti da sam ja ovo rekla i da mene obožavaš. Pa yani...

Jao, ja tek sad vidim šta sam uradila. smeh smeh smeh
Ali obožavam i tebe. leptirici

Poncha ::

A kao, prije si ga mnogo jela?!

Vala voće jesam, da, druga jedina stavka koju volim kod leta (prva je kupanje) je voće koje se leti jede tipa grožđa, lubenica, dinja... To je moje omiljeno voće, ali ozbiljno od Černobila možda sam pojela eventualno jednu jabuku i dva, tri puta jagode. lol!

Poncha ::
Pa čuj... Mogu. Svima koji ne vole nikakva saznanja o radnji, direktna ili indirektna, može pokvariti. Plus, ako se u nešto uživiš dok gledaš, može ti to što ti djeluje stvarno se razbiti poput balona od sapunice.

A zapravo poznajem baš takve slučajeve identično ovako kako si ti napisala.
A meni nikad nije moglo da pokvari, čak sam uvek jurila što više snimaka i slika sa seta da iskopam, jer me je uvek zanimala atmosfera iza kamere.

Poncha ::
Meni je, recimo, zanimljivije pratiti set Protectora nego samo gledanje serije i onda povezivati radnju i događaje sa seta.
Danas su se čak šminker i frizer glupirali i ovog puta su uspjeli uhvatiti i Cagu s njima. Doduše, on samo pije i nasmije im se, a oni se glupiraju, ali eto. Očito mu rade onaj kostim kad je bio ćelav. Sva sam u cerekiću.

Mogu li da vidim to? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyWed Jul 24, 2019 1:19 am

Svi su oduševljeni Igorevim stajlingom u ovom nastavku, jedna Ruskinja čak rekla kako joj je to osiguranje da će Mažor4 biti bolji od Mažora3. lol! A stvarno mu ova boja predivno stoji, a i lanac je opet tu. :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 _M7DccDESVc
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyWed Jul 24, 2019 1:29 am

Večeras im je bila premijera. Ajjjj, Vlad i Vera posle pet godina. :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 YvekYSv6nVM
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyWed Jul 24, 2019 1:38 am

Pa ja vidim VMLJ-ovci u delirijumu, mislila sam da je zbog ove njihove predstave (mada je najviše do toga, okačili su pedeset snimaka, sad ću da ih gledam), kad ono u istom periodu skupila se premijera zajedničke predstave sa Olesjom, nova slika sa Pčelom (a u opisu stoji da su na nekoj pauzi) i nova predstava sa Nastasjom. Vala, počeću da sumnjam da nas psihički spremaju na nastavak (ok, sad zvučim kao VMLj-ovci smeh ).

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 KVAiy_2Nw0k

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EcafMwL1NzM

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 UwI_2U1EX-w


Последњи изменио Mrs BugeVuge дана Wed Jul 24, 2019 1:57 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyWed Jul 24, 2019 1:40 am

Šta ja propuštam prateći Mažora... lol!  Irina postavila na instagram ove dve slike i napisala kako se sad u Rusiji reprizira Zlatni kavez, pa zatim sledi monolog u kome iskazuje zahvalnost za ovaj projekat i sve ljude koji su radili na njemu. Šta će ovo biti... lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Gh0dYfNmqU8

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 P0MhVbTudII
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyWed Jul 24, 2019 1:42 am

Kad smo kod očeva, Stas baš liči na svog. Ima isti njegov osmeh i oči. :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 ZRnEjI_WTtw

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Fr1YgN3WaOI
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyWed Jul 24, 2019 1:43 am

I skroz sam zaboravila da pokažem "starog" Stasa. :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 AcHInzI1hhQ

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 ULK1iy2srUI
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyWed Jul 24, 2019 1:46 am

:cereeeeek: Stas1 :cereeeeek: Stas1 :cereeeeek: Stas1 :cereeeeek: Stas1 :cereeeeek: Stas1 :cereeeeek: Stas1 Ok, prestajem.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 HMLxi7hKDL8

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 HIEwbZVJZl4

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 BxGaE7MnxLE

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Y22C213La_Y

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 QmThmoRheT0

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Yl7A3FNwIXA

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Vzv1pR7M9lM
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyWed Jul 24, 2019 2:16 am

#noćnadozapričanjasamesasobom

Vidim da slaganje na setu između ovo dvoje ide fino, na prvom storiju je napisala Pomazio me #mažor (pre je pisala Izbio me Mažor), a na drugom Bez šminke, foto by @bugevuge. Pavel strandardno voli da fotografiše svoje koleginice. lol! Ali postaje mi gotivna, a nigde je ni gledala nisam. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 5KhjtYQ-MRo

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 ZJmNWtFNJVU
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 19 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: