Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyFri Oct 25, 2019 10:21 pm

Hahahaha, to Endzine ucenike ne i teresuje kada je poceo i zavrsio se neki rat, nego je pitaju sta veceras da popiju. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyFri Oct 25, 2019 10:22 pm

Vidim da su dosta pozitivni komentari za Sevgili Gecmis, ali ne mogu ni da pretpostavim kakav bi rejting mogao da bude s obzirom da je petkom bas jaka konkurencija.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyFri Oct 25, 2019 10:25 pm

Plus ove Neslihan&Engin serije je bar za mene sto se ne snima u Istanbulu. Najzad se neko setio da snima na Egeju. Dosadili su vise sa Istanbulom, najzad da vidimo neki drugi ambijent. Nadam se da nece da snime nekoliko epizoda tamo i da se vrate u Istanbul, kao sto uglavnom rade.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyFri Oct 25, 2019 10:31 pm

Evo ako zelis da se pridruzis ttu za godisnjicu braka. lol!

https://twitter.com/asferorganizee/status/1187826719241187328?s=19

Allahiiiiiim, kakvi debili. jao Cuj, godisnjica braka. facepalm
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptySat Oct 26, 2019 9:05 am

Sara Ulusoy ::
Hahahaha, to Endzine ucenike ne i teresuje kada je poceo i zavrsio se neki rat, nego je pitaju sta veceras da popiju. smeh

smeh smeh smeh smeh Mislim da je mal postotak onih koje zanimaju te godine. Više onda njih to pila... lol!

Znaš ti da kad je bila maturalna večer ona je glumila da ne pije? Ali ne zbog učenika (mislim da je tako rekla) nego zbog direktora i ostalih kolega. Zato joj je išlo ovo. smeh

Sara Ulusoy ::
Vidim da su dosta pozitivni komentari za Sevgili Gecmis, ali ne mogu ni da pretpostavim kakav bi rejting mogao da bude s obzirom da je petkom bas jaka konkurencija.

Pa i nije tako jaka konkurencija kakva je bila prije. Hercai nije jak koliko je bio u prvoj sezoni, uspije ga prešišati i film i vijesti. Ona kostimirana PA (ne znam joj niti ime) je tako tu negdje, čak ni Arka sokaklar nije visok rejting. Ona ljetna se isto vuče. Nema nekog jako lidera petkom.
Mislim da ako budu skupili svoju publiku i petkom da mogu naći svoje mjesto. Pogotovo što očito Hercai koji je bio razvikan u prvoj sezoni je pao.
Baš me zanima što će biti jutros. Ček, je li još koja od ovih novih počinje petkom? Nisam obraćala pozornost na to.

Sara Ulusoy ::
Plus ove Neslihan&Engin serije je bar za mene sto se ne snima u Istanbulu. Najzad se neko setio da snima na Egeju. Dosadili su vise sa Istanbulom, najzad da vidimo neki drugi ambijent. Nadam se da nece da snime nekoliko epizoda tamo i da se vrate u Istanbul, kao sto uglavnom rade.

I meni se to sviđa. Meni je Bodrum masali između ostalog i zbog toga privukao pozornost. Ja Istanbul obožavam, ali šteta je ne vidjeti i ostale ljepote Turske.
Ali nije ti ni SG u Istanbulu nego dole negdje. Ne bih rekla da će ga vraćati u Istanbul
Zapravo sad čak i ima serija da nije sve u Istanbulu. Eto ove sezone će ih biti nekoliko. Ja bacim oko na Hercai i to definitivno nije Istanbul, počela je neka nova srijedom (Benim adim Melek) i ona isto nije u Istanbulu.
Za SK mislim da će snimanja biti svugdje, ali s obzirom na to da se pisalo da je Nesli dole tražila neki smještaj mislim da ne bi trebali tako skoro u Istanbul.

Sara Ulusoy ::
Evo ako zelis da se pridruzis ttu za godisnjicu braka. lol!

https://twitter.com/asferorganizee/status/1187826719241187328?s=19

Allahiiiiiim, kakvi debili. jao Cuj, godisnjica braka. facepalm

O facepalm. Ovo je kao i Femir godišnjica braka. Sad vidim da ni Femir više nije poseban. smeh

Hvala, ali ne bih hvala sudjelovala u ovome. Popila mi je previše živaca i dok je trajala serija da bih joj čestitala godišnjicu braka na koji je bila prisiljena potpisati. Pored nakog čovjeka uza se. smeh

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptySat Oct 26, 2019 9:30 am

Smijem li te nešto pitati?
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 71523620-463394664293883-3864137492904698300-n
Slika baš nova ili starija, ali sad objavljena? Čemu mu ovaj bold?!  facepalm  Ili mu je to hashtag zbog kupljenja lajkova... rolleyes Što je, naravno, lako moguće s obzirom na to koliko je toga nalupao. (Čak mi se čini da i na druge slike ima običaj lupati tako redom sve.)
https://www.instagram.com/p/B4EJkcbJC2l/
#etilermarmarisbüfe #ıslakhamburger #dillikaşarlı #biftekkaşarlı #goralı #ciğeramerikan #ayran #etiler #istanbul #nişantaşı #kanyon #istinyepark #akmerkez #arnavutköy #levazım #like #sosisli #limonata #cheesburger #ulus #tb #tbt #döner #bilenbilir #like #likes #follow #followme #cagatayulusoy

Doduše, po izgledu stvarno može biti i nova i stara. Jer ovaj duks mu nije nov, a ni hlače... Kapa mi je isto poznata, a ovaj glomazan sat isto kao da je već imao.  
Ako je nova (a valjda ne bi nakon nekoliko mjeseci lokal postavio baš staru sliku  smeh), onda je Caga opet krenuo po restoranima jesti.  :cereeeeek: I sve neka brza hrana. Ovo bi mu bio treći (viđeni) restoran u par dana. Znači dijete falan filan yok.  mislilac
(A i meni svašta padne na pamet gledati i analizirati. Shvati ovo kao moj monolog.  facepalm Jer vidim svi samo zahvaljuju na slici.)


Usput, pogledaj malo profil: https://www.instagram.com/etiler_marmaris_bufe_levent/?igshid=18uikrad8vvlx
Ima mnogo glumaca koji tamo svrate. Eno je i Ibro bio.

Ako pogledaš bolje, doći ćeš i do ove slike:
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 85-DBA856-0-B9-E-46-C5-9-F8-A-67-CE991-B8-B01  :cereeeeek: A zlata moga mlađahnoga.  :cereeeeek: Promijenio se on, ali neke stvari su uvijek iste.  :cereeeeek: Ajme koliko ga volim.

Ne znam kako fanovi ovu sliku nisu ubacili kao usporedbu što inače rade ili u onaj program koji poboljšava rezoluciju slike što u zadnje vrijeme stalno rade. Otkad su otkrili tu aplikaciju/program (što li je, ne razumijem se u tehniku) stalno izvlače stare slike i ubacuju u to.


Uglavnom, vidjevši slike ranom zorom, baš me Caga obradovao. :cereeeeek: To sam htjela reći, i to je poanta. Što se i vidi koliko sam se raspisala. stidljivko2
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptySat Oct 26, 2019 9:58 am

Aha, evo i rejting liste.

U totalu SG ne stoji nešto stvarno. To nije neki start za total, ali nije ni tako loše. Ali u AB je zato bolji čak i od Hercai. Nisam kao Tokyo stručnjak, ali mislim da sve u svemu nije loše i da ako druga epizoda bude bolja će to biti skok. Sve je tu negdje, nijedna nije nešto posebno. Nije da nema mjesta za poboljšati rejting ako je stvarno dobra i ako ljude privuče.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptySat Oct 26, 2019 10:11 am

Aj, još ću malo sama sa sobom, ali pogledaj video bez obzira tko ga postavio. lol!
https://twitter.com/AliAv84553843/status/1187768390796095489 Pa daj, nije ovaj Bilgin čak ni loš redatelj. Dao je on nama dobre dijelove Cage i ovdje i u Delibalu. Nije ga štedio. Uf...
Ja tek sad primijetila da je ovaj tuš jako nizak.

Ovo sam sinoć nekoliko puta gledala. Nisam mogla prestati.
https://twitter.com/mainbhimusafir/status/1187745727243575297 Ponekad i zaboravim ovako neke stvari i onda se iznova oduševim. :cereeeeek: smeh I mislim da sam sigurna više nego ikad da Caga smijehom/šalom prekriva tremu, nervozu.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptySat Oct 26, 2019 10:14 am

The Gift je sinoć imao party. I dalje svi oduševljeni s Beren. A i ona sija.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptySat Oct 26, 2019 10:24 am

Još i ovo i onda prestajem. Dosadna sam i sebi. Ali ovo mi je sinoć zapelo za oko.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 5-AB7-E82-C-D1-C2-4-E49-9716-10-E0-B8264412

(Usput, ja sam i zaboravila da su ove dvije dijelile partnere.)

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 55183790-8-BE1-42-B6-BC5-A-61-DB7296-DA4-B Ovaj ne znam jesam li dobro razumjela. Ali...
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptySat Oct 26, 2019 7:29 pm

Poncha ::
Pih... A ja se nadala da oni nisu u dobrim odnosima. Da je Agata ljubomorna na nju, falan filan... Zaje... me totalno. lol!

Ali trebam ti reći da ovi napokon izgledaju usklađeno i bojom su pogođeni. Ne dreče jedno i drugo. I Agati frizurica stoji, a Pavel se dobro zbrijao.

Znala sam da ćeš ovako reagovati, zato sam brže bolje i okačila. smeh Čak su i svi novinski članci objavili da je Pavel došao na premijeru njene serije. lol!

I pretpostavila sam da ćeš ovo dodati, i meni su ovde baš oboje usklađeni. Sa crnom bojom se ne može pogrešiti, a još njemu stoji tako saliveno... :cereeeeek:    
Čak mi je i Agata ovde slatka. molimmmm

Posle se i ova pojavila. Ne razumem zašto toliko slika njih dvoje, došao čovek na premijeru kod kolega iz serije, umesto sa njima da se fotka, sve ga hvataju sa Agatom.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 4WdahH27CiY

Poncha ::
Sladak je. Meni je najbitnije da se tetovaža vidi. I uši da su spojene drškom. lol!

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Poncha ::
Bondarenkova, je li točno? lol!

https://www.instagram.com/p/B3y3pIzJbSD/

A da, ti ne piješ smeh , pogotovo ne ovo.

A ovo mi je preslatko: https://www.instagram.com/p/B3sZODWps_E/

smeh smeh smeh smeh smeh
Bože sačuvaj, ti si mene pobrkala sa nekim. lol!

Ovo drugo je stvarno slatko. Podsetilo me kad sam jednom klincu dala dvojku, pa sam videla da se nešto smorio i pitala ga šta mu je. A on mi rekao da mama treba da mu dođe u školu i neće biti dobro kad vidi dvojku, pa sam morala da morala da molim njegovu razrednu da joj ne pokazuje dnevnik, šatro ne može da ga nađe u gužvi. smeh

Sara Ulusoy ::
Hahahaha, to Endzine ucenike ne i teresuje kada je poceo i zavrsio se neki rat, nego je pitaju sta veceras da popiju. smeh

Allah Allah, tovbe tovbe. lol!

Poncha ::

smeh smeh smeh smeh Mislim da je mal postotak onih koje zanimaju te godine. Više onda njih to pila... lol!

Znaš ti da kad je bila maturalna večer ona je glumila da ne pije? Ali ne zbog učenika (mislim da je tako rekla) nego zbog direktora i ostalih kolega. Zato joj je išlo ovo. smeh

smeh  smeh  smeh  smeh  smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptySat Oct 26, 2019 7:50 pm

Poncha ::
Znači li to da se nećeš trijezniti danima? Znači li to, isto tako, da će ti Pavel zamjeriti iako je to njemu u zdravlje? lol!

smeh smeh smeh
A vala nema prava da mi zameri, ja pijem njemu u čast, slavim njegov rođendan, pa ne mogu mu slaviti rođendan bez alkohola, ne ide. lol!

Poncha ::
Ne može to tako. Ne možeš uzeti bolovanje da bi pila i slavila rođendane.  lol! Bolje čuvaj bolovanje za Moskvu ako budeš trebala ići.  smeh

smeh smeh smeh

Poncha ::

Meni je sasvim svejedno. Ali ako ti želiš mužu otvoriti temu i čestitati mu baš tamo prvi zajednički rođendan, slobodno.

Želim. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Poncha ::
Ne mogu odrediti koji mi je bio bolji.
S tim da:
1. Baš ju je spustio. Ne znam koliko je voli, ali s ovim ju je taknuo u žicu.
2. Tu je bio baš frajer.
3.  smeh  naklon

1. Kad joj je to izgovorio, poželela sam više nego ikad da skočim u ekran i izljubim ga. Pre svega, zaslužila je odavno još, a kao drugo jako je licemerno i bezobrazno s njene strane čak i da se propio da odjednom dolazi i tu mu glumi nekog prijatelja. Pritom, to nema veze s ljubavlju.
2. Stoji mu to. :cereeeeek:
3. smeh

Poncha ::
Ma Tomo glumata. Eno, toliko ga je pogodilo da je ostao živjeti kod Bože i dalje. Bez pardona, uopće mu nije neugodno.

Možda se vratio u motel.

Radić ima genijalan izraz lica. Naprosto ti ga dođe tako milo.

Pa ona nju zna.

A Nediljko mi je bio genijalan.  smeh

Slažem se, Tomo je toliko iskarikiran, ne znam kako mu i dalje prolazi kod svih njih. Ono, hello, ljudi shvatite da Tomo Boban samo misli na sebe i svoje dupe, šta će jesti i gde će spavati. Ali bukvalno. Voli on Marka, sve to stoji, ali setimo se kako je vrlo lako preživeo bez njega kad je odlazio iz Lokvice u Zagreb.

Radić je genije. naklon smeh naklon smeh naklon smeh
Ovo sad sa Turcima mi je hit.

Nediljko. smeh I cela njihova porodica u tandemu, dugo ih sve zajedno nismo gledali, baš sam uživala u tim scenama. Kako su se Anđelki oba sina smučila. smeh

Poncha ::
A onda mijenjaj slike svaki dan. Evo sam i sad išla vidjeti koja je slika.  smeh

smeh

Poncha ::
Pa dobro... Možda, nekad, i nije loše kad se pokvari dojam. Primjerice u khm trenucima.  lol!

Pametno zboriš. smeh

Poncha ::
BugeVugova, tandem Petra i Ante, uz pomoć Vanje, mi se sviđa. Što misliš hoće li uspjeti s ovim? smeh
Tomu jedino podnosim sa Zorkom. smeh Ovaj Marko mu previše popušta. lol!

Luka, tj. Marko (glumac), jako loše glumi pijanu osobu.

Ali Gordana i Mirela dok gledaju Miju kako radi svoj posao smeh.

Obradovala sam se Vanji, kad god se pojavi to je garancija full zabave i smeha. smeh
Sad je malo kasno da ti odgovorim na ovo pitanje, ali iskreno, nisam verovala da će uspeti. lol!

Marko Tomi stvarno previše popušta, evo sad je napravio novi haos sa glumcem. smeh Btw, očekivala sam neku poznatiju i atraktivniju facu za glumca, ali nije ovaj loš.

Luka loše glumi pijanu osobu, to sam i ja htela da prokomentarišem.

smeh smeh smeh
Skoro kao ja kad gledam u Stasovo telo. lol!

Poncha ::
BugeVugova, mislim da mi je sad jasno zašto volim Antu. smeh facepalm smeh facepalm (Naravno ako sam dobro razumjela Mijinu zadnju rečenicu 31. epizode. facepalm )

smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Jel' si odgledala 32?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptySat Oct 26, 2019 9:47 pm

Mrs BugeVuge ::
Znala sam da ćeš ovako reagovati, zato sam brže bolje i okačila. smeh Čak su i svi novinski članci objavili da je Pavel došao na premijeru njene serije. lol!

I pretpostavila sam da ćeš ovo dodati, i meni su ovde baš oboje usklađeni. Sa crnom bojom se ne može pogrešiti, a još njemu stoji tako saliveno... :cereeeeek:    

Mislim da je najbolje da ja ništa ne pišem.  smeh
1. Ionako previše pišem.
2. Ionako već znaš što ću reći, za što se uhvatiti, što prokomentirati. Nema smisla. Već i pretpostavljaš.
3. Predobro me poznaješ.

Mrs BugeVuge ::
Čak mi je i Agata ovde slatka. molimmmm

Posle se i ova pojavila. Ne razumem zašto toliko slika njih dvoje, došao čovek na premijeru kod kolega iz serije, umesto sa njima da se fotka, sve ga hvataju sa Agatom.

Slatka je. Baš su lijepi ovdje, što jest jest.

Pa, meni to nije čudno. Na premijeru su došli zajedno, zajedno su ih intervjuirali, zajedno su bili na slikavanju, zajedno su bili cijelo vrijeme. Ja sam s Turcima navikla da je tako kad dođe par.

Mrs BugeVuge ::
Bože sačuvaj, ti si mene pobrkala sa nekim. lol!

Ovo drugo je stvarno slatko. Podsetilo me kad sam jednom klincu dala dvojku, pa sam videla da se nešto smorio i pitala ga šta mu je. A on mi rekao da mama treba da mu dođe u školu i neće biti dobro kad vidi dvojku, pa sam morala da morala da molim njegovu razrednu da joj ne pokazuje dnevnik, šatro ne može da ga nađe u gužvi. smeh

Aman ya, pardon. Očito neka greška, pobucala sam ja sve.

Slatko je. Ali bome, ej, da ćeš ovo napraviti stvarno nisam očekivala.  smeh Postala si blagaaaaa. naklon

Mrs BugeVuge ::
A vala nema prava da mi zameri, ja pijem njemu u čast, slavim njegov rođendan, pa ne mogu mu slaviti rođendan bez alkohola, ne ide. lol!

A čuj, on je malo težak čovjek pa ono. Imaj na umu kad budeš nazdravljala.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Želim. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Pa što si onda uopće pitala?! lol!

Mrs BugeVuge ::
Slažem se, Tomo je toliko iskarikiran, ne znam kako mu i dalje prolazi kod svih njih. Ono, hello, ljudi shvatite da Tomo Boban samo misli na sebe i svoje dupe, šta će jesti i gde će spavati. Ali bukvalno. Voli on Marka, sve to stoji, ali setimo se kako je vrlo lako preživeo bez njega kad je odlazio iz Lokvice u Zagreb.

Radić je genije. naklon smeh naklon smeh naklon smeh
Ovo sad sa Turcima mi je hit.

Nediljko. smeh I cela njihova porodica u tandemu, dugo ih sve zajedno nismo gledali, baš sam uživala u tim scenama. Kako su se Anđelki oba sina smučila. smeh

Izgleda da su oni svi neki predobri ljudi kad ga podnose.  ne znam

Meni je Radić baš genijalan. Obožavam čovjeka.  naklon
Ne K, nego T... Turci...  naklon

Možda i bolje kad ovako nekih nema malo i onda kad dođu baš daju posebnu notu. Ali Penave odreda su hit.

Mrs BugeVuge ::
Pametno zboriš. smeh

Pih kad ti ja na to trebam skrenuti pozornost.

Mrs BugeVuge ::
Obradovala sam se Vanji, kad god se pojavi to je garancija full zabave i smeha. smeh
Sad je malo kasno da ti odgovorim na ovo pitanje, ali iskreno, nisam verovala da će uspeti. lol!

Marko Tomi stvarno previše popušta, evo sad je napravio novi haos sa glumcem. smeh Btw, očekivala sam neku poznatiju i atraktivniju facu za glumca, ali nije ovaj loš.

Luka loše glumi pijanu osobu, to sam i ja htela da prokomentarišem.

smeh smeh smeh
Skoro kao ja kad gledam u Stasovo telo. lol!

Vanji se ja uvijek veselim. Meni je on pun pogodak za seriju ovako s vremena na vrijeme kad se pojavi. A i oku je ugodan.

Pa iskreno, nisam ni ja bila sigurna da će uspjeti. Mislila sam da će netko drugi pokvariti.

Ovaj glumac je meni nepoznanica veća, ali u zadnjih godinu dvije je popularan ovdje. Ja o njemu nisam znala ama baš ništa nego da je glumio s ovom što glumi Petru u filmu.

Baš loše glumi. Odavno nisam lošiju glumu pijane osobe vidjela.

smeh  smeh  smeh  smeh Dobro, sad znam kako gledaš Stanka.

Mrs BugeVuge ::

smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Jel' si odgledala 32?

Jesam.

Jasno je kao dan da sam znala kako u Anti ima nešto posebno.  :cereeeeek: Nisam se zaludu nadala da će od njega nešto biti i branila ga kad je bio najveće govno. Imam ja tu slabost s Turcima. Što da radim? facepalm  lol!

Ali ovo što su sad, kao slučajno, dodali seriji je vrh. Ne mogu vjerovati. Na kraju će biti da su oni preci onih koje su plašili na konjima na onom putu kojim ne smiju prolaziti.  smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptySat Oct 26, 2019 9:51 pm

Nego, ja ne znam zašto, ali kad vidim zeybek ili neki drugi turski ples popraćen onom muzikom, pa jao, ja sam sva :cereeeeek: .

facepalm



Saro, samo ću te još malo gnjaviti.
Jesu li ovo turske egofc otkrile intervju za GQ pa kriziraju Cagu? Bak
Bu arada, što je pic?

Danas jedna objavila ovo. A sad gdje je njeno selo... Ne znam zašto, ali mi se nije učinilo da je isto mjesto gdje smo prije locirali. Osim ako njeno selo nije mjesto gdje živi.

——————-
Editirat ću ovo.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 75-C46-EF2-5-F78-4299-B41-B-3-C84608724-E1
Ista odjeća, pretpostavljam isto Kirklareli jer ovaj lik živi tamo, barem mu tako stoji na profilu. ne znam
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptySun Oct 27, 2019 9:25 pm

Saro, što kažeš na ovo Birsenino da će Nebil u Cagin film?

Od svega me najviše veseli što se ipak polako govori u krugovima ovih pouzdanih o filmu.
Trebalo bi Birsen upilati. Ako zna ovo, zna sigurno i temu filma i štošta još. A ona malo po malo pa progovori i na dupe što se kaže.

Kad sam kod toga, jesi li se ikad s ovima dosad srela?


Ovi dvoje su mi odlični.
https://twitter.com/scoulday/status/1188385186079236097


Bu arada, mom abiju nek je najsretniji. :cereeeeek:

Kad stigneš, nije ništa hitno, pogledaj poruke. facepalm
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyMon Oct 28, 2019 2:36 pm

Poncha ::
Mislim da je najbolje da ja ništa ne pišem.  smeh
1. Ionako previše pišem.
2. Ionako već znaš što ću reći, za što se uhvatiti, što prokomentirati. Nema smisla. Već i pretpostavljaš.
3. Predobro me poznaješ.

1. Ali ja volim kad ti pišeš, meni se sviđa i nije mi previše.
2. Čak i to što unapred znam šta ćeš reći mi je slatko. Ima smisla. lol!
3. Pa zar to nije divno? :cereeeeek:

Poncha ::
Pa, meni to nije čudno. Na premijeru su došli zajedno, zajedno su ih intervjuirali, zajedno su bili na slikavanju, zajedno su bili cijelo vrijeme. Ja sam s Turcima navikla da je tako kad dođe par.

Pa brate mili, nisu sijamski blizanci. suze

Poncha ::
Aman ya, pardon. Očito neka greška, pobucala sam ja sve.

Slatko je. Ali bome, ej, da ćeš ovo napraviti stvarno nisam očekivala.  smeh Postala si blagaaaaa. naklon

E, tako. smeh
Što? Pa nisam mu dala bolju ocenu, samo sam mu privremeno sakrila ovu postojeću. lol!

Poncha ::

A čuj, on je malo težak čovjek pa ono. Imaj na umu kad budeš nazdravljala.  lol!

Neka, ja njega volim takvog kakav jeste. :cereeeeek: <3

Poncha ::

Pa što si onda uopće pitala?! lol!

Pa šta znam, možda je više bilo retoričko pitanje. smeh

Poncha ::
Izgleda da su oni svi neki predobri ljudi kad ga podnose.  ne znam

Meni je Radić baš genijalan. Obožavam čovjeka.  naklon
Ne K, nego T... Turci...  naklon

Možda i bolje kad ovako nekih nema malo i onda kad dođu baš daju posebnu notu. Ali Penave odreda su hit.

Svejedno, koliko moraš biti predobar sa debelim živcima da trpiš nekog poput Tome?

Ahahahahaha, Radić rastura u ovim epizodama, baš je kralj. smeh naklon

Meni se samo ne sviđa što npr. u ponedeljak bude ludilo epizoda, pa onda utorak nešto slabo, pa onda sreda opet super, i tako u krug. Sad ne, sad je bila cela nedelja blok odličnih epizoda, ali inače nemaju taj neki kontinuitet, često variraju od dosadnog do ekstra zanimljivog. E, zato mi je krivo što nema Penava češće, mada opet i ovo što ti kažeš, kad ih dugo nema pa onda dođu udare neku posebnu notu.

Poncha ::
Vanji se ja uvijek veselim. Meni je on pun pogodak za seriju ovako s vremena na vrijeme kad se pojavi. A i oku je ugodan.

Pa iskreno, nisam ni ja bila sigurna da će uspjeti. Mislila sam da će netko drugi pokvariti.

Ovaj glumac je meni nepoznanica veća, ali u zadnjih godinu dvije je popularan ovdje. Ja o njemu nisam znala ama baš ništa nego da je glumio s ovom što glumi Petru u filmu.

Baš loše glumi. Odavno nisam lošiju glumu pijane osobe vidjela.

smeh  smeh  smeh  smeh Dobro, sad znam kako gledaš Stanka.

Slažem se, Vanja super dođe tako s vremena na vreme.

Aha, znači on je možda nova faca kod vas.
To sam inače primetila, u svakoj novoj seriji ponavljaju iste glumce (Juričić, Momo, pa bili su jedno vreme onaj Popović Volarić i Herceg), a glumice uvek neke nove. WTF? ne znam lol!

Mislila sam da ti je to jasno od ranije, ali eto, sad si imala vizuelni primer. smeh

Poncha ::
Jasno je kao dan da sam znala kako u Anti ima nešto posebno.  :cereeeeek: Nisam se zaludu nadala da će od njega nešto biti i branila ga kad je bio najveće govno. Imam ja tu slabost s Turcima. Što da radim? facepalm  lol!

Ali ovo što su sad, kao slučajno, dodali seriji je vrh. Ne mogu vjerovati. Na kraju će biti da su oni preci onih koje su plašili na konjima na onom putu kojim ne smiju prolaziti.  smeh

Plačem na ovo, plačem. smeh smeh smeh smeh smeh
Sad je dokazana neka viša povezanost između tebe i Turaka. lol!

Ček' ček', jel' sam ja ovde nešto zaboravila, kakav put i kakvi konji? mislilac
Ili ti to o onom što je Mijo pričao, kad je pokušavao da odbrani svog dedu?

-------

https://ezelvocemc.serbianforum.info/viewtopic.php?t=75
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 40 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: