Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyWed Oct 23, 2019 8:08 pm

Eto na. Nije baš da sam ti htjela pokvariti veselje, ali ovo je stvarno bilo moje glasno razmišljanje. Ja bih iskreno htjela vjerovati da je Abdo ovoga puta baratao činjenicama, a ne zaključcima kako to često radi. Ovi što sam izdvojila su bili članci koji govore o Caginim projektima (neki od njih), a prenosio je on i štošta drugog što je isto bilo bazirano na poluinformacijama.  
Zapravo, ovo što je Abdo sad pisao bi meni odgovaralo. Točno ovako što si rekla. naklon Pasao bi mi ovakav film, pasalo bi mi da povijesni projekt bude u vidu filma, zanima me kako to Caga vidi Ataturka (znaš i sama da sam gledala dokumentarac o njemu i to zbog Cage). Želim neke stvari vidjeti Caginim očima. (Zato želim vidjeti ono što je radio prije nekoliko mjeseci pa čak i onaj filmić iz Amerike.) Jednostavno, stalkajući ove agenecije s kojima Caga radi nekako priča vodi na mlin koji Abdo spominje. Ne mogu reći da ne vodi. Pogotovo ako je Caga spojio "sve" svoje ljubavi - glumu, pisanje, režiranje, osobe i krajeve koje voli... Ali dajmo da počne snimanje. Da ne bi bilo to sve u stilu - što se babi tilo...
Zanima me hoće li raditi s dosad mi poznati ljudima. U tom slučaju će mi/nama fanovima biti lakše pratiti. Ako prije toga ne saznamo nešto potvrđeno, tada bi se trebalo nešto više znati. Valjda će barem netko nešto izbaciti kao onda. (To su moje nade.)

Eto, nekako, ja kad čitam (naravno ako sam sve razumjela, a u to ne dajem ruku u vatru) onda volim vidjeti što stoji iza teksta. U nekim stvarima znam biti temeljita.  facepalm Kad sam tekstove iščitavala pozorno i raščlanila dijelove onda jednostavno se vide neke sitnice.
Zato ja i Abdu zovem dobrim stalkerom. I dobro radi svoj posao, pogotovo ovo komponiranje raznoraznih izvora.


Pa da. Koliko je Ece maher u određenim stvarima, toliko se u nekim potpuno zanese. Ne sumnjam ja da bi ona dio s njih dvoje odradila odlično, ali kako bi sve skupa izgledalo e to već ne znam.
Ne znam je li mač s dvije oštice to što bi ista osoba radila s istim ljudima. U zadnje vrijeme se ona dosta istrošila s idejama.
Ona je Kivu nekako stegla i mislila sam da je u njenim projektima problem, ali i zadnji Kivin je bio nikakav, a ona ga (valjda) nije pisala.


Neće ni meni, istu stvar traži. Mogli su ljepšu Kivinu glavu staviti. Ali kad sam vidjela slike kako Kivu oblače i Cananin komentar  smeh .


Meni su Burcin i EAD odlični ovako na slici, a vidim da je Ranini oduševljena, od uvodne špice hvali seriju. Ajde, ako odgledaš daj jedan komentar. Uvijek mi je teško pratiti prvu epizodu bez prijevoda, kasnije se već uhodam nekako.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyWed Oct 23, 2019 9:01 pm

Ma dobro je sto si to napisala. Ja sam zivela u nekom uverenju da Abdo ne iznosi poluinformacije, i bolje sto si me podsetila, nego da zivim u uverenju da sam informisana, a zapravo nisam. Ali bez obzira na njega ima smisla da ce biti nesto istorijsko. I pravo da ti kazem draze mi je da to istorijsko bude nesto vezano za Ataturka, nego za Osmanlije. Ovo drugo je vec prezvakano toliko puta.
E sad, sa kim ce da radi, ko ce biti ostali glumci, to je pitanje produkcije, budzeta... Snimanje je vec pocelo, ali mi ne videsmo nikoga poznatog osim Cage, mozda ce biti nepoznata lica. A nesto se razmisljam da bi cak mogla da bude i neka vrsta dokumentarca. Na tu pomisao me navodi upravo to sto mi vidimo da je sa njim samo ekipa, ali ne i glumci. Jer da tamo ima poznatih glumaca, vec bi ih neko video i slikao se sa njima.

Ma ja Abdu ne shvatam nikada ozbiljno iako mi je vrlo simpatican. A ne shvatam ga ozbiljno zato sto nikada nista nismo saznali od njega. I sada sam mu poverovala valkda u zelji da se posle toliko nagadjanja sazna nesto konkretno.

Meni preko Kivine glave stoji taj flash tako da ga ne vidim, a Cananine tweetove nisam videla.

Malo sam bacila pogled na komentare, podeljeni su. Jedni su odusevljeni, drugi kazu da je kopija Karadayia. Prema komentarima ocekujem rejting negde oko 4, ali videcemo. Sada cu da vidim gde ima da se gleda pa cu da pogledam. Ocekuj komentar ako ne zaspim tokom gledanja, ako zaspim, onda sutra.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyThu Oct 24, 2019 2:00 pm

Nisam odgledala epizodu do kraja, ali mislim da nije losa serija. Jeste nesto na foru Karadayia. U sredistu price je tuzilac, novinarka i mafija. Ali da bih imala kompletnu sliku, moram da odgledam celu epizodu.
Rejting je odlican za prvu epizodu, bolji nego sto sam ocekivala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyThu Oct 24, 2019 3:27 pm

A eto, meni je ostalo da Abdo piše svašta. A nekad se dogodi da i ćorava koka ubode zrno (i Abdo, i ja, i ti, i bilo koji drug fan). Nadam se da je tako ovoga puta Abdo jer ako je povijesno, kao što i sama kažeš, onda bih voljela da je nešto u vezi tog perioda. Mani me sultana, harema falan filan.

Aj da opet razmišljam glasno i pokušam posložiti donekle.  lol!
Ne znam s kim snima i kad će to snimanje ili kad je počelo. Malo više nelogičnosti ima. Jer... U GQ je pisalo na početku ovako:
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 7-F461-E52-18-A8-4559-81-FF-6-D3-B2-EF92-F4-E
On se po Kirklareliju kreće od, čini mi se, 14./15.9. I tad su fanovi spomenuli da nešto snima (ili će snimati mislilac, i to je jedna spomenula film, druga seriju - aj provjeri gramatiku)
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 5-AED2-E1-B-AB7-E-4113-B78-E-BDF1438-C472-C
Nakon toga mu je bio rođendan (kad su neki mislili da je u Americi), a onda je nekoliko dana bio u Canakkaleu (i na potezu Canakkale - Grčka u ribolovu). Nakon toga je opet pohodio Kirklareli više puta (neki dečki su pisali i spominjali ga na twitteru bez slika), u međuvremenu je otišao u Abu Dhabi, kasnije su se neki slikali s njim u Kirklareliju, onda se sastao s vlastima pa je i u barem dva navrata sastančio s ovim agnecijama u Kirklareliju... (Nisam spomenula ovo kad je bio po Istanbulu po restoranima, to je usput.) Možda sam nešto i preskočila. ne znam
E sad, od agencija, preko fanova, novina i Abde nekako se proteže da počinje idućeg mjeseca snimanje. Ove agencije najavljuju neke audicije i što ja znam sutra.
Tu definitivno nešto "klapa" (i postoje neke rupe) osim ako Caga, nekim čudo stvarno, ne radi dvije različite stvari kako neki spominju. Može biti: ili da se radi o različitim stvarima, ili da je ovaj cijeli mjesec i pol bila samo dobra priprema za sve ovo snimanje što počinje početkom mjeseca. Ili su počeli već snimati pa im treba još ljudi, statista i koječega da bi projekt bio uspješno priveden kraju.

A kakav je film u pitanju ne bih ti znala reći. Jako ima smisla ovo što kažeš za druge glumce, ali nije se znalo ni za onaj kratki film, a on je imao glumca za kojeg se u Turskoj zna pa je isto prošlo neopaženo. ne znam A ne znam koja je sad produkcija. (A taj me dio isto zanima, jer bi stvar produkcije bilo da ide kod predstavnika vlasti i sastati se s ovim nekim agencijama, a ne Caga osobno. Ili se varam.  ne znam  Ovaj dio iza kamera mi nije jača strana.)
I nije mi jasno, ali to sad nije tema, kako Engo nije išao s njim nego drugi prijatelj. A Engo za to vrijeme išao s Umutom i u Englesku i u Grčku (gdje je bio neko predstavljanje/prikazivanje kratkih filmova - tu je Umut nosio svoj.)

Ja sam se nekako nadala da će, baš kao i zadnji put, netko od kamermana, pomoćnih redatelja, kostimografa otrkiti nešto. Isto tako se nadam da barem netko od poznatih Cagi radi s njim i na ovom projektu. mislilac


Evo ti Kivo.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EHkQjnzX0AIhbBM?format=jpg&name=small
https://twitter.com/ameligadjodilo/status/1187004238322458624 Na ovo je Cananin komentar bio nešto u stilu da krademo posao yenge. Ne znam što točno, ali spominjala je nju i posao.  smeh


Kad progledaš daj komentar. U pravu si bila za rejting. Dobra prognoza.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyThu Oct 24, 2019 3:38 pm

Baš me zanima radi li danas Caga.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyThu Oct 24, 2019 3:38 pm

Trebam prestati ovako pisati. facepalm
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 25, 2019 1:52 pm

BugeVugova, mislim da mi je sad jasno zašto volim Antu. smeh facepalm smeh facepalm (Naravno ako sam dobro razumjela Mijinu zadnju rečenicu 31. epizode. facepalm )
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 25, 2019 2:05 pm

Tolga mi nešto nije s brkovima. facepalm Cansu izgleda veća dobrica od Leyle. smeh
http://www.ranini.tv/haber/38580/1/ferhat-ile-sirinin-setinden-ilk-kareler-yayinlandi

Ovo će biti neka bajka?


Gledam par dana ovu sliku i super mi je.
https://www.instagram.com/p/B39Tp05Hfoz/

Bu arada, jučer je bio zadnji dan Berenine serije (je li kraj serije ili sezone to ne znam). Ovi što ih pratim, što su radili bili prvo Protectora, su postavljali slike s njom. I pišu samo hvalospjeve, kažu da ima super srce.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 25, 2019 2:10 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 25, 2019 2:14 pm

Meni Tolga generalno nije nesto, tako da mi je svejedno da li ima brkove ili ne.
Tek sad na ovoj slici vidim koliko je bezveze da Cansu i Leyla budu kao neke suparnice. Bas me interesuhe kako su to smislili. Sama cinjenica da Cansu tu bude nesto ludo zalubljena u Tolgu je smesna.

Super je. Na jednoj su Bibici, na drugoj Beren i Kivo dok su se intr zivno druzili za vreme snimanja.

Tek du sad zavrsili? Ja sam mislila da je to pre gotovo. Znaci i to ce poceti sa emitovanjem posle Nove godine.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 25, 2019 2:27 pm

Ako ovako nastave Canovci i Bircenini ova serija će u propast. Samo nam s jedne strane trebaju fanovi ovog umišljenog koji obožavaju vezu Demet i njega (ako uopće jesu u vezi) i ovi koji nisu preboljeli Bibo. facepalm

Nije ni meni Tolga nešto. On je meni nekako mlak. Ne mogu ništa loše protiv dečka reći jer ga nisam nikad gledala, ali općenito mi njegov pokret, glas nije napet. Samo kažem, ljepši mi je brz brkova.

Možda je Ferhat spasio Banu i iz te zahvalnosti se dogodila neka strastvena ljubav (ili se ona zaljubila u njega), a on s druge strane pati za ovom djevojkom.  ne znam Mislim, ne čudi mene da se realno netko stariji zaljubi u mlađeg (recimo ne vole Cagu samo djevojčice  lol! ) ali nisu mi par.
Meni na ovoj slici one nimalo ne nalikuju na suparnice.  ne znam Više mi izgleda da su njih dvije protiv njega.

Baš mi se sviđa slika. Inače ne volim takve slike, ali ovo nije montaža nego baš dobra slika.

Mislim da su snimili dvije sezone, jučer je bio kraj druge sezone (ne znam je li to i kraj serije ili općenito kraj - pisali su the end). Jučer je bio 112 dan. Bilo je slika iako je bilo nekih koji su stavljali no photos please. A među sezonama je bilo pauze. Tako da će svakako jedna sezona biti prije puštena.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 25, 2019 2:44 pm

Nisam te pitala jučer, jesi li slučajno gledala ovo? Ne trebaš gledati ako nisi, samo sam pitala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 25, 2019 3:02 pm

U Hirvatisatnu uskoro kreće ova serija. Možda ću usput baciti oko. Neke Caginice gledaju i sviđa im se serija.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 25, 2019 3:58 pm

Pavel (dobro, i Agata lol! ) na prezentaciji nove sezone Kaćine i Danjine serije.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 ZRWzbHsD6sc
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 25, 2019 4:00 pm

Jooooj, što je sladak ovde... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Ff9Qv6hXhfQ
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 25, 2019 4:15 pm

Kasnije odgovaram na ostalo.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 25, 2019 7:59 pm

Mrs BugeVuge ::
Pavel (dobro, i Agata lol! ) na prezentaciji nove sezone Kaćine i Danjine serije.

Pih... A ja se nadala da oni nisu u dobrim odnosima. Da je Agata ljubomorna na nju, falan filan... Zaje... me totalno. lol!

Ali trebam ti reći da ovi napokon izgledaju usklađeno i bojom su pogođeni. Ne dreče jedno i drugo. I Agati frizurica stoji, a Pavel se dobro zbrijao.

Mrs BugeVuge ::
Jooooj, što je sladak ovde... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Sladak je. Meni je najbitnije da se tetovaža vidi. I uši da su spojene drškom. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 25, 2019 8:07 pm

Saro, koliko je turskih glumaca u ovom Ibrinom filmu? Vidim i sliku Selme Ergec da je i ona u njemu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 25, 2019 8:17 pm

Mislim da ce ovo pre na logiku da mu upali, nego na informisanost.
Sto se tice sultana i harema, to nema sanse, takve stvari se snimaju uglavnom po studijima, jer gde su sultani nego u Topkapiju i na bojnim poljima, ako su na terenu znaci da je bas potrebno da bude autenticno. A to ce onda najpre biti vezano za Ataturka.

Upravo meni to nije jasno, s jedne strane dolaze informacije da se vec uveliko snima, s druge strane da snimanje jos nije pocelo. Kome verovati??? Ako ce on biti scenarista, reditelj i eventualno koproducent, ima logike da on ide da obilazi mesta i bira gde ce se sta snimati. Tako da je moguce da nije ni pocelo.

Ove pisu u buducem vremenu, snimace film, ali to su stare poruke od pre bar mesec dana. A od tada se on i krece tamo.

On izgleda ide tamo, bude par dana pa se vrati zbog drugih obaveza, pa opet ide tamo.
Ako snimanje nije pocelo i odu samo da izvide teren, onda i ima logike da jos nista nije objavljeno, jer se nista ne zna. Pretpostavljam da ce dati saopstenje za stampu kad se budu znali glumci i ostalo.


Ovo je Kivo? Sa ga sretnem ne bih ga prepoznala. smeh A i obukli su ga kao da je krenuo do prodavnice. lol!

Najbolje je pratiti glumce koji nemaju fanove i nisu u karijeri ostvarili nisa kim takvu hemiju da budu popularan par. Mozda da postanem fan od Bensu? lol! I da, naravno da ce ove budale da miniraju seriju. Gledace samo da bi pricali kako Demet nije Birce ni do kolena ili Ibro onom samodopadnom.

Pa nemam ja nista protiv da se mladji zaljubljuju u starije i obrnuto, njihova stvar. Ali ako serija ima takav scenario, onda se izaberu glumci za to. Onda se Cansu dodeli Caga kao partner i imamo mladjeg muskarca, ali i dvoje koji su lep par bez obzira na razliku u godinama. Ili pak ne angazuju Cansu, nego neku njenih godina koja bi pristajala Tolgi. Ovako mi sve to izgleda krajnje neprivlacno.

Ako su pisali the end, onda he verovatno kraj. .

I meni, ali mi se sve vise cini da je to zbog filma. Snimanje serije jos nije ni pocelo i Birsen je rekla da ima jos vremena. Verovatno kad on zavrsi snimanje filma. A onaj set fotografija je verovatno bio da malo zagolicaju mastu, a i za Mipcom.

Nisam gledala, sad sam pustila i prekinula posle minut, idu mi na zivce ti traceri kad krenu ko je bio u vezi i ko je na koga bio ljubomoran.

Ta serija ima solidan rejting u Turskoj, ali ne znam kakva je.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 25, 2019 8:19 pm

Mislim da sam i ja videla da glumi Selma. Jel moze ona da mu bude partnerka, a ne ove dve? Mislim znam da ne moze, ali bolje ona nego njih dve.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 25, 2019 8:37 pm

Evo kaze da je zavrseno snimanje druge sezone. Znaci ima najmanje dve, ako ne nastave kao sa Protectorom.

https://twitter.com/CapaMagDizi/status/1187683208172920832?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 25, 2019 8:57 pm

Ma nek' mu upali što jest da jest, samo da se to počne snimati, da se čuje i vidi nešto. Da vidimo što se to snimilo pa kakvo bude da bude uostalom. Baš mi Caga nedostaje. Gledam ove kako kukaju danas da hoće film i mislim se što su opet dosadne, a onda shvatim i sama da mi nedostaje Caga. Kad ćemo se mi njega nagledati pošteno?! I zašto nikad? tuzni

Ajmo ovako reći, a mislim da je to najtočnije rečeno (bar sam ja sam nekako najsklonija tome mišljenju) - on uvelike radi na projektu i u njemu je totalno. Mislim da se prvo bavi svim ovim tehničkim stvarima.
Bu arada, danas je ta agencija s kojom je Caga sastančio imala neko "otvaranje" kafića ili događaj sličan tome (koji se isto zove kao i agencija). I u tom prostoru ima nekih Ataturkovih slika. Koliko sam uspjela popratiti u njemu su se održavale (ili se održavaju) neke audicije za raznorazne uloge. Uglavnom, u tom se Kirklareliju izgleda stvarno dosta toga vrti oko Ataturka.

Znači, dame su pisale u budućem vremenu, što je i logično... Jer kad su to počele pisati tek se pojavio tamo. Od njih smo i saznale da se nešto događa. Od tu su i počeli tračevi.

Imaš pravo. Ako snimanje nije počelo onda ima logike da je sve još tajnom obavijeno i da ništa nije procurilo. Ako je snimanje ipak počelo onda nam se, galiba, stvarno sprema neki jako tajan film.
Ali da, svakako je Caga malo ovamo, malo tamo trenutno.

Pa eto, ova koja je oblačila Kivu valjda misli da mu to najbolje stoji. Zato je vjerojatno Canan i komentirala nešto.
A vidi kako to Basak yenge radi:https://www.instagram.com/p/B4AdCxOHrxF/ lol!
Meni je zapravo bio najjači nečiji komentar da bi ga radije skidala nego oblačila. smeh

A što ja znam... Meni ima ove mladosti koja je imala nekoliko parova i serija, a fanovi nisu zaluđeni nijednim posebno. Zato mi ta mladost (mislim ne samo zato  smeh ) i paše. Dođe mi kao odmor od svih ovih napornih fanova. Te fanove ne poznam, ne znam koliko su dosadni/naporni, nijedan glumac nije baš i isključivo vezan za neku partnericu i slično. Em mi paše vidjeti nova lica, em ih ne poznajem baš ovako nego više gledam kroz likove, em mi paše ne kretati se u krugu fanova...
A Bensu ipak i dalje najviše vežu uz Cagu. Mada kad je bila serija Cagini nisu bili ludi za njom.

Već vidim kako će biti miniranja. I već sad mi to ide na živce. Mogu li ja ijednu seriju gledati, a da mi neki dragi parovi ne prisjednu? facepalm

Je, canim, apsolutno stoji što si rekla, ali Turci vole Tolgu. Tako da nisam sigurna da oni, kao ti i ja, gledaju na Cansu i njega kao hmm par.  ne znam Njima je on možda idealna opcija za nju.
Recimo, ja sam uvijek htjela (iako se ne izjašnjavam za Cagine partnerice jer mi je najbitnije da mi nije antipatična) Cagu i Cansu i uopće mi ne bi smetale godine. Dapače, izvrsna bi mi bila neka priča koju godinu starije žene i mlađeg dečka u njihovoj izvedbi. Ali...
Eto, možda me i prevare pa budu i izgledali dobro, ali zasad mi Tolga paše s Leylom, ali s Cansu ne. Čak niti i brkovi mi ga ne čine jakim da parira Cansu.

Stvarno to ne znam je li kraj ili je samo kraj sezone, ali neki su pisali the end i djelovalo mi je kao da se opraštaju. Ali tko zna, ako serija bude gledana...

Da, na nekim slikama sa seta je Ibro s brkovima tako da izgleda da je to zbog filma. A kako su trebali staviti i promo slike za seriju onda se slikao s njima jer ih je već puštao. I dalje je to moj zaključak za koji se nadam da je točan.  lol!

Zato sam ti i rekla da ne trebaš gledati.  rolleyes

Imala je soldian rejting u prvoj sezoni, u drugoj je nešto pala, barem mi se čini. Ali vidjela sam da jedna Caginica, koja mi je simpatična, redovito prati. Ali mi čudno da je Nova otkupila neku seriju koja bi se možda mogla gledati. Mislim, koju bih ja mogla gledati.  lol!  

E, ne znam bi li ona mogla biti partnerica. Vidim da ona Ibru i Bensu nedavno upratila.
Ja jedno što vidim da Ibro prati Bensu i tagira je po slikama.  smeh Ovu Hande niti ne doživljava. Ako ništa, barem mi je to drago.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 25, 2019 9:09 pm

Mislim da mi je ovo prvi komentar koji sam vidjela da nije zadovoljan postavom.

https://twitter.com/yasasindelilik_/status/1187645343024009217

Doduše, njoj nije jasno za Cansu.


Ali recimo, Nesli i Engin mi izgledaju dobro. Totalno mi nisu jedno za drugo, a opet mi nekako se čini da su dobar par. ne znam
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 25, 2019 9:11 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 25, 2019 9:25 pm

Bondarenkova, je li točno? lol!

https://www.instagram.com/p/B3y3pIzJbSD/

A da, ti ne piješ smeh , pogotovo ne ovo.

A ovo mi je preslatko: https://www.instagram.com/p/B3sZODWps_E/
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 39 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: