Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyFri Sep 20, 2019 4:23 pm

Mrs BugeVuge ::
Tabiki. lol!
Šalim se, slučajno je ispalo tako, pročitala sam ono tvoje i ostalo mi u mozgu, pa sam valjda zato počela istim izrazom ovde da ti odgovaram. smeh

smeh Znala sam ja da će biti oko za oko, zub za zub. lol!

To kao i ja kad sam danima bila vezana za seriju pa počela nesvjesno citirati. lol!

Mrs BugeVuge ::
Mnogo je zanimljivo, stvarno.

E sad me i nasmijao. Znači, stvarno je bio smotan.

Mrs BugeVuge ::
Tokom cele serije sam bila u fazonu kako će se ovo na kraju razrešiti, baš nisam imala predstavu, ali su je otpetljali na najlakši način. Ispostavilo se da je pravi Terapeut (taj mafijaš koga je Pavel "menjao") sve vreme bio živ, jer ga je ovaj samo privremeno ošamutio tom injekcijom, prvo se vratio da ubije Pavela, ali je u međuvremenu shvatio sve dok ga je tajno posmatrao, dao mu blagoslov da mu bude sa sestrom i još mu je na kraju ostavio sav biznis u amanet. lol! Nije da nema materijala za drugu sezonu, ali opet i ovakav kraj je sasvim zadovoljavajuć.
Iskreno, nisam sigurna koliko bih volela drugu sezonu, ovako zaokružena priča mi je savršena i plašim se koliko bi je nastavak pokvario, a opet uživala bih u novim avanturama.

Partnerka je odlična, znam tu glumicu iz Hotela Eleon (nastavak Kuhinje). I što je zanimljivo, ovde mi je još bolja nego tamo. I hemija im je odlična. :cereeeeek: Zbog toga mi je najžalije što su Pavela ovde poružneli, inače bih ih sad metnula na avatar i ponosno ti kačila omiljene scene za gledanje. lol! Pogotovo što je ona prelepa.

Ne treba druga sezona, ovo je odlično ovako. naklon Što jest jest, dobro su otpetljali. naklon

Neka su njih dvoje odlični.

Mrs BugeVuge ::
Otkud znam da nije nešto ironično. lol!

Poslednje što sam pročitala oko ovoga je da je odbila, ali sad vidim da ipak nije. S tim da ja nemam pojma o čemu se radi, vidim da se spominje kako će glumiti neku sestru, negativca. Ali šta god da je, Cansu u ulozi negativca je dovoljno obećavajuće, nedostajalo mi je to.naklon :cereeeeek:
Kad počinje?

Da, imaš pravo, mogla sam biti ironična, ali onda bih vjerojatno stavila ili navodnike ili neki smajlić.

Ne znam. Mislim da je u tekstu spominjan 11./12. mjesec pa možda tada. Nisam ti nešto istraživala previše o ovoj seriji, ali za nju vjerujem da će biti dobro gledana.

Mrs BugeVuge ::
65 epizoda je malo, nije fer. suze

Ne znam je li točan podatak, ali da je više možda bi bilo previše. I sam Filip je rekao da je serija završila baš kad je trebala. Možda je to taman mjera da sve ispričaju bez razvodnjavanja.

Mrs BugeVuge ::
Sudeći po poslednjoj epizodi, nagledaćeš je se. lol!

Misliš zbog posla voditeljice. rolleyes

Mrs BugeVuge ::
Aj Saro, stvarno razreši ovo.

smeh

Mrs BugeVuge ::
Da znaš da je počela da me hvata nostalgija za MC-om, baš sam noćas gledala (svoje lol! ) Yamira klipove. :cereeeeek:

Mene uhvati nostalgija za svim i svačim. Paralelno. smeh I moj princ, i moje milo dijete, i moj medo. :cereeeeek:
Od svih glumaca koji se ne skidaju s TV-a, ja se uhvatim za jednog koji je poseban. lol!

Mrs BugeVuge ::
Jeste, a šta je smešno? lol!

Da si samo stavila sliku i ništa napisala ili da sam slike vidjela negdje drugo, ne bih ga nikad prepoznala.

Mrs BugeVuge ::

smeh

A šta je to s Kivom? molimmmm

A i ti bi išla? Onda kad nas vodi?

Ma neko suđenje, koliko sam shvatila o nekim neplaćanjima poreza.
https://www.sabah.com.tr/yasam/2019/09/19/kivanc-tatlitugdan-son-dakika-haberi-kivanc-tatlitug-vergi-kacirdigi-iddiasiyla

Nisam ja najbolje u toku, yani, ali to je slučaj koji se vuče već godinama. Mislim da je neki lik uključen u sve to. To će nam Sara pojasniti već.
Uglavnom, sad je novinarima najveći problem koliko Kivo mjesečno zarađuje pa ga s tim rastežu po novinama.
https://www.sabah.com.tr/magazin/2019/09/20/kivanc-tatlitugun-mahkemede-acikladigi-aylik-kazanci-ne-kadar-inandirici

http://www.milliyet.com.tr/cadde/kivanc-tatlitug-ayda-ne-kadar-kazaniyor-6037436



Eto na, sad opet se vraćaš Vladu. Iako ovdje ima mnogo i Pčele. smeh Da ti i on ne fali.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyFri Sep 20, 2019 4:44 pm

Saro, ima da kapu skineš Fatihu! lol! Taner rastura u ulozi, serija rastura gledanošću, najgledanija serija, bolja po glednosti od najboljih (rejtingom) serija prošle sezone. Čovjek je pogodio totalno.
Seriju svi gledaju, dođi na twitter kad je live, svaka druga objava je o tome.

I onda dođe jedan GazeteMag i umjesto da pohvale stvarno tog mucize doktora oni hvale ovoga kojeg bih ja našamarala (zbog lika, ne zbog glumca) iako uopće seriju ne gledam, dosta mi bila i jedna scena u kojoj sam vidjela Tanera kako glumi. Čovjek ne glumi, on izgleda kao da je taj lik. Ok, možda ni ovaj nije loš glumac, dapače, ali daj pohvali ovoga koji nosi seriju. ljutko Evo sam se iznervirala, a ni ne gledam seriju.
https://www.instagram.com/p/B2nMAe-l5Cn/
I ne samo da su ga tad nahvalili, nego objave i sliku rejtinga i opet ovog lika, a Tanera tko j...
https://www.instagram.com/p/B2oUM-nA0s9/ rolleyes

Uglavnom, htjela sam reći da Taneru svaka čast. Ili se dobro pripremio za ulogu, ili je stvarno izvrstan glumac, ili je i sam imao doticaja s autizmom. Ali točno smo se prevarile kad smo rekle da on nije za glavnu ulogu. Možda nije za glavnu ulogu na koju smo mi mislile, ali za ovu je. I iako smo mislile da serija neće zaživjeti (ja doduše nisam ni znala o čemu je serija, ni čega je rimjek), pokazala se kao pun pogodak. Glavna serija ove sezone.
Ovaj Fatih stvarno ima dobar njuh. A pogledaj Ay yapim. Da im nije Cukura koji je i dalje na snazi, s ovom drugom serijom su tako loše krenuli.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptySat Sep 21, 2019 4:44 am

Poncha ::
smeh Znala sam ja da će biti oko za oko, zub za zub. lol!

To kao i ja kad sam danima bila vezana za seriju pa počela nesvjesno citirati. lol!

smeh smeh smeh

Poncha ::

E sad me i nasmijao. Znači, stvarno je bio smotan.

Hoćeš da vidiš tu scenu? lol!

Poncha ::

Ne treba druga sezona, ovo je odlično ovako.  naklon Što jest jest, dobro su otpetljali. naklon

Sviđa mi se ovo što kažeš. :cereeeeek:

Poncha ::
Ne znam. Mislim da je u tekstu spominjan 11./12. mjesec pa možda tada. Nisam ti nešto istraživala previše o ovoj seriji, ali za nju vjerujem da će biti dobro gledana.

Ja sad tek kapiram koliki je meni haos ove jeseni i zime što se serija tiče. molimmmm
Ako ne računamo Pavela i Stasa koji su primarni (Pavelu su ostale premijere još dve serije i film sa Maksom, za Stasa se još ništa ne zna) - počinje nova sezona Kuhinje, Senje i Feđe (još jedan spin-off Kuhinje), nova sezona serije koju gledamo Sparks i ja sa Kaćom iz Mažora u glavnoj ulozi, nova sezona Senki nad Balkanom, NG uveliko gledam, Peaky Blinders su već stigli sa 5-om sezonom a ja ni ovo dosad sve nisam odgledala, plus sad i Cansu. A gde je nešto staro što bih repzirala. lol!
Update: Kozlovski je u hibernaciji. smeh

Poncha ::

Ne znam je li točan podatak, ali da je više možda bi bilo previše. I sam Filip je rekao da je serija završila baš kad je trebala. Možda je to taman mjera da sve ispričaju bez razvodnjavanja.

E, ako je Filip to rekao, onda mu verujemo. :cereeeeek:

Poncha ::

Misliš zbog posla voditeljice.  rolleyes

Sad već ne mislim, i Sandra je u igri. smeh Biće veselo Anđelki kad joj obe snajke odu u voditeljke, onda stvarno nikad neće dočekati unučiće. smeh

Poncha ::

Mene uhvati nostalgija za svim i svačim. Paralelno.  smeh I moj princ, i moje milo dijete, i moj medo.  :cereeeeek:
Od svih glumaca koji se ne skidaju s TV-a, ja se uhvatim za jednog koji je poseban.  lol!


smeh smeh smeh
Što bi ti jednostavno, kad može komplikovano. lol! Sreća je lepa samo dok se čeka. lol!

Poncha ::

Da si samo stavila sliku i ništa napisala ili da sam slike vidjela negdje drugo, ne bih ga nikad prepoznala.

Moć transformacije naklon plus odlična šminka.

Poncha ::
A i ti bi išla? Onda kad nas vodi?

Ja bih vas vodila, ali ne u Tursku. lol!

Poncha ::
Ma neko suđenje, koliko sam shvatila o nekim neplaćanjima poreza.

Au.

Poncha ::
Eto na, sad opet se vraćaš Vladu. Iako ovdje ima mnogo i Pčele.  smeh Da ti i on ne fali.

Htela sam posle da kažem, ali nisam htela da ispadnem cepidlaka - klip bi bio savršen da ima duplo manje scena sa Antonom. lol!
Ne vraćam se ja Vladu, nikad od njega nisam ni otišla. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptySat Sep 21, 2019 5:16 am

Pregledala sam sve Yamira duete i sada mi se najviše sviđa Beni benimle birak giderken. <3

Inače, skontala sam da je Caga imao najbolju hemiju sa Hazal, najbolju glumačku interakciju sa Serenay, i da je vizuelno najbolje išao uz Bensu. Nije kao da sam otkrila Ameriku ili da o ovome već nismo pisale, ali eto prvo mi je to palo na pamet, a tek sad kad sam napisala shvatila sam da nije ništa novo. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptySat Sep 21, 2019 5:23 am

Ali ova scena. Kako Kenan gleda Sude, ovo prvi put kad sam gledala iako sam navijala da se spetljaju on i Sedef, znala sam da će biti nešto ozbiljno između Kenana i Sude. Ali ko bi rekao da će luda Ece otići u skroz drugom smeru. A nije moralo, zaslužio je i Kenan svoj happy end.



A ova pesma je prosto predivna, i njih dvoje su prelepi i tako se divno gledaju i sve emocije nekako izbijaju, pogotovo što je to poslednja epizoda i poslednji njihov duet. I Selim i Sedef kao ukras na kraju. (Otkako je stranica MC-a na yt izbrisala sve ove scene, nigde ne mogu da nađem normalan snimak, bez isečenih njih dvoje na kraju) Kad se setim kad sam ovo uživo gledala, koliko sam plakala, zato mi je i dan danas ovaj duet jako tužan, iako je kraj srećan.lol!



Ovo mi je najslađe. :cereeeeek: Kako joj se samo umiljava. :cereeeeek:



I sad mi se gleda Medcezir. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptySat Sep 21, 2019 5:22 pm

Mrs BugeVuge ::
Hoćeš da vidiš tu scenu? lol!

Neću tu. Ako baš moram, daj mi ovu jednu gdje se otpetljava. lol!

Mrs BugeVuge ::
Ja sad tek kapiram koliki je meni haos ove jeseni i zime što se serija tiče. molimmmm
Ako ne računamo Pavela i Stasa koji su primarni (Pavelu su ostale premijere još dve serije i film sa Maksom, za Stasa se još ništa ne zna) - počinje nova sezona Kuhinje, Senje i Feđe (još jedan spin-off Kuhinje), nova sezona serije koju gledamo Sparks i ja sa Kaćom iz Mažora u glavnoj ulozi, nova sezona Senki nad Balkanom, NG uveliko gledam, Peaky Blinders su već stigli sa 5-om sezonom a ja ni ovo dosad sve nisam odgledala, plus sad i Cansu. A gde je nešto staro što bih repzirala. lol!
Update: Kozlovski je u hibernaciji. smeh

A kad imaš više miljenika i miljenica u mnogo zemalja.  smeh
Sve još nekako, ali da i Kaću pratiš aman tebe? Kad je ona trudna to snimala?
Sreća pa Kozlovski je u svom filmu.

Mrs BugeVuge ::
E, ako je Filip to rekao, onda mu verujemo. :cereeeeek:

Nije Filip rekao za broj nastavaka, nego općenito da su seriju završili baš na vrijeme kad su trebali da bi sve ostalo bilo previše. A broj epizoda sam slučajno vidjela u nekom članku prije nego li se počela prikazivati sezona.

Mrs BugeVuge ::
Sad već ne mislim, i Sandra je u igri. smeh Biće veselo Anđelki kad joj obe snajke odu u voditeljke, onda stvarno nikad neće dočekati unučiće. smeh

Sandra ne bi bila u igri da Anđa nije umiješala svoje prste u to. Na koju se Anđinu snajku kladiš? Ali bez da čitaš sadržaje za iduće epizode?  lol!

Mrs BugeVuge ::
Ja bih vas vodila, ali ne u Tursku. lol!

A čuj. Ne mislim ja ništa loše, ne bi bilo loše posjetiti SP, Moskvu, ali znaš, meni je srce ostalo negdje tamo u Istanbulu.  lol! Neka su mjesta ipak primarnija.

Mrs BugeVuge ::
Au.

Nemoj me držati za riječ, ali navodno (kažem navodno jer tko zna kako sam ja to pohvatala) neki lik koji mu se bavio financijama ga je zeznuo, a terete Kivu za to neplaćanje. Uglavnom, u vezi nekih neplaćanja, utaje. Samo sam htjela reći da je njemu sud za vratom zbog financija. I Kivin odvjetnik je, navodno, tražio da poštede Kivu dolaska na iduće ročište jer ga početkom godine (ili kad su već rekli) čeka snimanje nekog filma, i to izgleda u Americi. To će Sara pošteno istračati kad se vrati jer ja trebam znati što mi se događa s abijem.   ;)

Mrs BugeVuge ::
Htela sam posle da kažem, ali nisam htela da ispadnem cepidlaka - klip bi bio savršen da ima duplo manje scena sa Antonom. lol!
Ne vraćam se ja Vladu, nikad od njega nisam ni otišla. :cereeeeek:

Počela ja gledati klip i mislim se pa više Pčele nego ikoga, a Bondarenkova hvali klip.  smeh

Mrs BugeVuge ::
Pregledala sam sve Yamira duete i sada mi se najviše sviđa Beni benimle birak giderken. <3

Inače, skontala sam da je Caga imao najbolju hemiju sa Hazal, najbolju glumačku interakciju sa Serenay, i da je vizuelno najbolje išao uz Bensu. Nije kao da sam otkrila Ameriku ili da o ovome već nismo pisale, ali eto prvo mi je to palo na pamet, a tek sad kad sam napisala shvatila sam da nije ništa novo. smeh

Znaš da sam na prvu zastala i mislila se koja je pjesma s ovim nazivom.  smeh Pjevam je, u uhu mi je, ali nikako scenu povezati. Totalno sam zaboravila na nju, a pjesma u kojoj su definitivno najbolje poklopljeni njihovi glasovi. I jedna od dražih scena. I Yaman u onoj košuljici.  :cereeeeek:
Ja stvarno volim sve duete pa se uvijek premišljam koji mi je najbolji. Ali što kažeš, mislim da su u ovom poklopljeni najbolje, tj. najbolje je leglo kao duet.

A ovo drugo, hm... A koliko ja to puta dosad rekla... Sama sam sebi dosadna.
S tim da mi je trenutno (zapravo već neko vrijeme, a u zadnje vrijeme pogotovo) najdraža Bensu (bez obzira što je najgora među glumicama s kojom je Caga radio). Možda zato što ona nema fanova i nisu mi je ogadili.  smeh Vala, neka sa svakom idućom Caginom partnericom bude kao s Bensu bez glupih objava, novinarskih tračeva, fanovskih montaža i slično. Hvala. Naravno, ni slučajno da bude propala ljubavna priča kao u Icerdeu. Još jednom hvala.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Ali ova scena. Kako Kenan gleda Sude, ovo prvi put kad sam gledala iako sam navijala da se spetljaju on i Sedef, znala sam da će biti nešto ozbiljno između Kenana i Sude. Ali ko bi rekao da će luda Ece otići u skroz drugom smeru. A nije moralo, zaslužio je i Kenan svoj happy end.

Prvo, glupa Sude, morala mi je usrati pjesmu svojim laprdanjem.  ljutko

Drugo, meni su Kenan i Sude baš imali kemije ovdje. A i inače.

Treće, još gluplja Ece. Ne mogu vjerovati koliko je ta žena voljela lik Sude. Kao da joj je Sude uzor, toliko mu je posvetila pažnje i k tome je nagradila za sve što je radila loše tokom serije. Taj kraj serije će mi uvijek biti trn u oku. Vjerojatno to po 1001. put kažem.

Četvrto, najbitnije, mene sram reći koliko sam ovo puta poslušala i pogledala.  sramezljivko Bez obzira na to što su govorom pokvarili tako lijepu pjesmu. Ali milo dijete mi je  :cereeeeek:.

Mrs BugeVuge ::
A ova pesma je prosto predivna, i njih dvoje su prelepi i tako se divno gledaju i sve emocije nekako izbijaju, pogotovo što je to poslednja epizoda i poslednji njihov duet. I Selim i Sedef kao ukras na kraju. (Otkako je stranica MC-a na yt izbrisala sve ove scene, nigde ne mogu da nađem normalan snimak, bez isečenih njih dvoje na kraju) Kad se setim kad sam ovo uživo gledala, koliko sam plakala, zato mi je i dan danas ovaj duet jako tužan, iako je kraj srećan.lol!

I meni ostavlja nekakv tužan dojam.  ne znam

A otkako su počeli prodavati seriju onda su brisali klipove. I tako to. Znam da sam htjela igrati ponovno onu igru pogađanja najmilijih dijelova, ali sad to nema smisla jer naći neku scenu za pogađanje je preteško. tuzni

Mrs BugeVuge ::
Ovo mi je najslađe. :cereeeeek: Kako joj se samo umiljava. :cereeeeek:

Da umiljava. Kao maca. Ja ne znam kako je ona ovdje izdražala.  Pogotovo kad joj je stavio ruku oku struka.  :cereeeeek: Ja mislim da je sva protnula od glave do pete (ja bih).
Čak je i Sedef odlučila da neće držati svijeću.  smeh

Mrs BugeVuge ::
I sad mi se gleda Medcezir. lol!

Meni se ne gleda cijeli, kao ni nijedna serija koja je bila, ali ovako neki klipovi da. Ali tko tebi brani, nađi rupu dok ti ne počnu sve ove serije koje si nabrojala.

Molim u idućoj Caginoj seriji, barem ljubavi u ovolikoj količini kao u Medceziru. Hvala. Fali mi ovakav Caga. Hvala!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptySat Sep 21, 2019 8:26 pm

Saro, ako ćeš glasovati za Kelebeka, počelo je glasovanje. Ja sam odavno tu nagradu prekrižila i smatram je posprdnom nagradom, i prema glumcima i prema fanovima istih. Isto tako i serija.
Ima ove godine i Cage i Protecora, ali ja ne sudjelujem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptySat Sep 21, 2019 8:33 pm

BugeVugova, evo ovaj sam recimo skoro pa zaboravila. A kao pamtim. facepalm
https://www.instagram.com/p/B2o7FiOnksw/
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptySat Sep 21, 2019 11:34 pm

Poncha ::
Neću tu. Ako baš moram, daj mi ovu jednu gdje se otpetljava. lol!

Šta te tačno zanima?

Poncha ::

A kad imaš više miljenika i miljenica u mnogo zemalja.  smeh
Sve još nekako, ali da i Kaću pratiš aman tebe? Kad je ona trudna to snimala?
Sreća pa Kozlovski je u svom filmu.

Nisu to miljenici u ovim drugim serijama, više pratim same serije zbog serija. Ali da sam ukomplikovala sebi život ove godine, jesam žešće. smeh
Kaća kida kako glumi, pogotovo u toj novoj seriji. Baš razvaljuje. naklon A pogodi ko joj je partner? lol!
Ma nije ona bila trudna, nego Vika iz Mažora. Ona se porodila, a niko do skoro nije ni znao da je trudna.
Kozlovski me je opet poštedeo. :cereeeeek:  smeh

Poncha ::
Nije Filip rekao za broj nastavaka, nego općenito da su seriju završili baš na vrijeme kad su trebali da bi sve ostalo bilo previše. A broj epizoda sam slučajno vidjela u nekom članku prije nego li se počela prikazivati sezona.

Znam, shvatila sam, ali hoću da kažem da se njemu veruje šta god da kaže. :cereeeeek:

Poncha ::

Sandra ne bi bila u igri da Anđa nije umiješala svoje prste u to. Na koju se Anđinu snajku kladiš? Ali bez da čitaš sadržaje za iduće epizode?  lol!

Ja imam osećaj da će obe dobiti posao, a kako će ih organizovati to već ne znam. lol!  Nisam čitala sadržaje, to sam samo za finale, baš me je zanimalo tad, sad ih opet gledam radi opuštanja.
Ti šta kažeš?

Poncha ::

A čuj. Ne mislim ja ništa loše, ne bi bilo loše posjetiti SP, Moskvu, ali znaš, meni je srce ostalo negdje tamo u Istanbulu.  lol! Neka su mjesta ipak primarnija.

Jasno sve.

Poncha ::

Počela ja gledati klip i mislim se pa više Pčele nego ikoga, a Bondarenkova hvali klip.  smeh

smeh
Sad ću ga dislajkovati, zahvaljujući tebi sve više uviđam mane ovom klipu. lol!

Poncha ::
Znaš da sam na prvu zastala i mislila se koja je pjesma s ovim nazivom.  smeh Pjevam je, u uhu mi je, ali nikako scenu povezati. Totalno sam zaboravila na nju, a pjesma u kojoj su definitivno najbolje poklopljeni njihovi glasovi. I jedna od dražih scena. I Yaman u onoj košuljici.  :cereeeeek:
Ja stvarno volim sve duete pa se uvijek premišljam koji mi je najbolji. Ali što kažeš, mislim da su u ovom poklopljeni najbolje, tj. najbolje je leglo kao duet.

Ju naopako. smeh
Ja mislim da pre isto nisam mogla da se odlučim, ali eto, sad nekako jesam.

Poncha ::
A ovo drugo, hm... A koliko ja to puta dosad rekla... Sama sam sebi dosadna.
S tim da mi je trenutno (zapravo već neko vrijeme, a u zadnje vrijeme pogotovo) najdraža Bensu (bez obzira što je najgora među glumicama s kojom je Caga radio). Možda zato što ona nema fanova i nisu mi je ogadili.  smeh Vala, neka sa svakom idućom Caginom partnericom bude kao s Bensu bez glupih objava, novinarskih tračeva, fanovskih montaža i slično. Hvala. Naravno, ni slučajno da bude propala ljubavna priča kao u Icerdeu. Još jednom hvala.  lol!

Ovo verujem. smeh

Poncha ::
Prvo, glupa Sude, morala mi je usrati pjesmu svojim laprdanjem.  ljutko

Drugo, meni su Kenan i Sude baš imali kemije ovdje. A i inače.

Treće, još gluplja Ece. Ne mogu vjerovati koliko je ta žena voljela lik Sude. Kao da joj je Sude uzor, toliko mu je posvetila pažnje i k tome je nagradila za sve što je radila loše tokom serije. Taj kraj serije će mi uvijek biti trn u oku. Vjerojatno to po 1001. put kažem.

Četvrto, najbitnije, mene sram reći koliko sam ovo puta poslušala i pogledala.  sramezljivko Bez obzira na to što su govorom pokvarili tako lijepu pjesmu. Ali milo dijete mi je  :cereeeeek:.

1. Stvarno, ovaj duet su baš pokvarili sa njom i svim ovim ubacivanjem. Bolje i da je trajao kraće, ali da smo samo slušali Yamana i Miru, nego što smo gledali Ayse, Sude, Miray, i upoznavanje Elifinih roditelja. rolleyes

2. Jesu.

3. Ece je tako volela i lik Firdevs, ali je Firdevs dobila na kraju po zasluzi. Naravno, Firdevs je i mnogo bolje napisan i odigran lik, daleko kompleksnija i jača.

4. Što te je sramota, pa ja sam isto izlizala svaki njihov duet. Ne znam ni koji sam najčešće gledala, verovatno sve. facepalm

Poncha ::
Da umiljava. Kao maca. Ja ne znam kako je ona ovdje izdražala.  Pogotovo kad joj je stavio ruku oku struka.  :cereeeeek: Ja mislim da je sva protnula od glave do pete (ja bih).
Čak je i Sedef odlučila da neće držati svijeću.  smeh

I ja bih na njenom mestu, mnogo je povredio pre toga. Kad se setim samo koliko sam bila ljuta na njega (nemoj da se ljutiš lol! ), jedva sam čekala da sazna istinu i počne da se iskupljuje. Ali bilo je lako oprostiti mu. :cereeeeek:
Joj, ćuti sa Sedef. smeh Imala sam skoro sličan slučaj, ali nisam reagovala kao ona, i sad me prosto sramota kad ovo vidim. sramezljivko smeh  

Poncha ::
Molim u idućoj Caginoj seriji, barem ljubavi u ovolikoj količini kao u Medceziru. Hvala. Fali mi ovakav Caga. Hvala!

Amin! lol! I meni nedostaje ova količina ljubavi. stidljivko A i stoji mu baš, šteta da ne koriste.

Poncha ::
BugeVugova, evo ovaj sam recimo skoro pa zaboravila. A kao pamtim. facepalm
https://www.instagram.com/p/B2o7FiOnksw/

Ja sam još gora, pet minuta se mučim sa tekstom dok skapiram prevod. lol! Zarđala sam opasno.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptySun Sep 22, 2019 2:29 pm

Mrs BugeVuge ::
Šta te tačno zanima?

Kad glavni mafijaš se sastane s njim i kad ovi njegovi podređeni skuže da je on nije šef. smeh

Mrs BugeVuge ::
Kaća kida kako glumi, pogotovo u toj novoj seriji. Baš razvaljuje. naklon A pogodi ko joj je partner? lol!
Ma nije ona bila trudna, nego Vika iz Mažora. Ona se porodila, a niko do skoro nije ni znao da je trudna.
Kozlovski me je opet poštedeo. :cereeeeek:  smeh

Ma može ona izvrsno glumiti, meni ona nije simpatična.

smeh  facepalm Koja sam ja glupača. Kako sam tako krivo pokopčala i popamtila kasnije sve.  facepalm
Dobro, aj, barem nisam pokopčala da je Agata rodila i da nitko nije znao.  smeh

Ti hoćeš reći da bih ja sad trebala reći da je mene Caga poštedio što ne igra televizijske serije?  lol!

Mrs BugeVuge ::
Znam, shvatila sam, ali hoću da kažem da se njemu veruje šta god da kaže. :cereeeeek:

Je, imam i ja taj problem.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Ja imam osećaj da će obe dobiti posao, a kako će ih organizovati to već ne znam. lol!  Nisam čitala sadržaje, to sam samo za finale, baš me je zanimalo tad, sad ih opet gledam radi opuštanja.
Ti šta kažeš?

Ja mislim da će dobiti posao jedna. Mislim da bi za seriju bilo zanimljivije da dobije Lidija.  ne znam
Ali ne znam hoće li sad i Anđa Sandru učiti o oblacima.  smeh  

Mrs BugeVuge ::
Sad ću ga dislajkovati, zahvaljujući tebi sve više uviđam mane ovom klipu. lol!

Bolje bilo da sam ignorirala klip.  smeh

Mrs BugeVuge ::
1. Stvarno, ovaj duet su baš pokvarili sa njom i svim ovim ubacivanjem. Bolje i da je trajao kraće, ali da smo samo slušali Yamana i Miru, nego što smo gledali Ayse, Sude, Miray, i upoznavanje Elifinih roditelja. rolleyes

2. Jesu.

3. Ece je tako volela i lik Firdevs, ali je Firdevs dobila na kraju po zasluzi. Naravno, Firdevs je i mnogo bolje napisan i odigran lik, daleko kompleksnija i jača.

4. Što te je sramota, pa ja sam isto izlizala svaki njihov duet. Ne znam ni koji sam najčešće gledala, verovatno sve. facepalm

1. Ma što bi trajao kraće. Mogli su svi oni šutjeti. Ionako serija traje dva sata, mogli su pustiti pjesmu i onda kasnije laprdati. A smanjiti neku drugu nepotrebnu scenu. Ili barem na internet pustiti klip samo s njihovom pjesmom, bez govora. To bi možda bilo najpametniji potez. Ali kad su glupi.

3. Da, samo što je ovdje Ece ovu toliko voljela da ju je za sve odlučila nagraditi, previše.

4. Ne znam ni ja koji sam najviše odgledala. Stvarno ne znam.

Mrs BugeVuge ::
I ja bih na njenom mestu, mnogo je povredio pre toga. Kad se setim samo koliko sam bila ljuta na njega (nemoj da se ljutiš lol! ), jedva sam čekala da sazna istinu i počne da se iskupljuje. Ali bilo je lako oprostiti mu. :cereeeeek:

ljutko Moj Yaman nije napravo ništa!!!!  lol! (Šalu na stranu, znaš da Yamanu ništa ne zamjeram, on je meni baš moj pa ni ne želim gledati objektivno).

Dobro, aj neka ti bude to priznajem, kad bi ti na njenom mjestu isto kao i ona. Ja priznajem da bih titrala kao...  sramezljivko Nego, zanima me čisto onako... Da je na Yamanovom mjestu Pavel bi li ti skolnila ruku sa struka? Čisto me onako zanima.

Mrs BugeVuge ::
Joj, ćuti sa Sedef. smeh Imala sam skoro sličan slučaj, ali nisam reagovala kao ona, i sad me prosto sramota kad ovo vidim. sramezljivko smeh  

Khm. Srami se!  smeh Pa jesi li ti išta naučila iz ovih serija?  lol! Gdje ne pogleda ovo ranije...

Mrs BugeVuge ::
Amin! lol! I meni nedostaje ova količina ljubavi. stidljivko A i stoji mu baš, šteta da ne koriste.

Ma kad se momče sav dao u akcije, a ovi Turci nikako da skupe sve u dobroj mjeri. Možda ima iznimaka, ali ja nikako da s Cagom to dočekam.

Mrs BugeVuge ::
Ja sam još gora, pet minuta se mučim sa tekstom dok skapiram prevod. lol! Zarđala sam opasno.

Ali to ti hoću reći, ja sam i ovakve stvari smetunla s uma.  tuzni

Lako za tebe, a pazi mene, ja koja sam ionako rđava cijela s turskim sam natrpala sebi serija i klipova. Trudim se da bar osnove ne zaboravim.  smeh A i sviđa mi se to što gledam, možda se ipak malo i vratim jeziku kao kad sam redovno pratila serije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptySun Sep 22, 2019 8:31 pm

Saro, sudjeluješ li večeras u pohodu na TT za rođendan?

Iskreno, unutar ovih mjesec dana mislim da su fanovi  malo pretjerali s pustim slikama. Slave mjesec dana taj rođendan. Jedino, to ipak priznati trebam, nadam se da će neki od ovih Caginih bliskih objaviti koju neviđenu sliku kao što inače imaju običaj. :cereeeeek:



Inače, nije bitno ali eto, Boran i ona mala Elif Dogan su u Sarajevu. I ok, ali gledam ja lika koji se slikao s njima, pojma nemam tko je, ali vidim da od ljudi koje pratim i ja, prati i Cagu.
https://www.instagram.com/p/B2raUnogdUc/
Uglavnom, počeli su nešto često ovi Turci na Balkan.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptySun Sep 22, 2019 8:45 pm

Milo mi Kive. Tamo je ispoštovao fanice i slikao se s njima dok je bilo suđenje, a sad se treba opravdavati na twitteru.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EFE131JXsAEjuz1?format=jpg&name=900x900 Mislim da je bila još jedna slika s nekom pokrivenom ženom.
Ali na obje slike je bio baš kao da nije on. Neka čudna faca, ali je ispoštovao kad su pitale za sliku.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyMon Sep 23, 2019 5:20 am

Cağa, doğum günün kutlu olsun! Merder
Mnogo mi je drag ovaj datum generalno oduvek bio, a otkad znam da je i njegov rođendan, onda još više. Želim mu sve najlepše! srca
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyMon Sep 23, 2019 6:32 am

Poncha ::
Kad glavni mafijaš se sastane s njim i kad ovi njegovi podređeni skuže da je on nije šef. smeh

Pa pazi, njihov prvi susret traje 10 minuta (inače je na samom početku epizode), jer se za sve to vreme objašnjava gde se on krio, kako ga je pratio, nameravao da ga ubije, itd... A pošto je u toj poslednjoj sve vreme bila akcija u kojoj je Terapeut jurio ovog drugog mafijaša koji je pokušao da ga ubije, nisu stigli da prikažu reakciju njegovih podređenih. Jedino su se "otkrili" inspektoru koji je inače Pavelov zet i radivši na tom slučaju bio je opsednut Terapeutom, i samoj njegovoj sestri na kraju je Pavel priznao, tu je bio i jedan od tih podređenih. Eto, ako hoćeš to da vidiš. Prva scena ti je od 21:42 do 22:58; druga od 49:20 do 51:03.
http://ronserial.com/enter/komedii/fors_mazhor_10_serija_13_09_2019/10-1-0-2285

Prevod za prvu scenu:
Pavel: Potreban nam je još jedan čovek.
Terapeut: Ko je to?
Pavel: Sad ćeš saznati.
X: Za ovakvo delo bila je potrebna još jedna petica.
Pavel: Dosta ti je. Otvaraj.
X: Jel' znate vi uopšte šta znači ukrasti pacijenta iz bolnice?
Pavel: Zamisli, znam. smeh
Y: Ti?!
Pavel: Zdravo.
Terapeut: I koji ti je ovaj?
Y: Ti?!
X: Vi ste me beše ubeđivali da je on normalan? smeh
Ako hoćete, mogu da ga vratim.

Prevod druge scene:
X: Šefe, ništa nisam video. smeh
P: Rita, ja te volim. Eto. :cereeeeek: smeh
X: I ništa nisam čuo. smeh
P: Toliko. Rekao sam.
X: Nemojte, molim vas, i ja imam brata. Kad dođem kući, i ja ću njega poljubiti. smeh
P: Rita, čekaj, Rita. Čekaj. Dođavola! Rita, otkud si znala da imam pancir? Ili nisi znala? smeh Čekaj, sve ću da ti objasnim!
R: Prvo ću da te ubijem, a onda ćeš da mi objasniš.
P: Aaa, neee! Slušaj, šta radiš to? Ista si luda kao tvoj brat. smeh
R: Šta znači kao tvoj brat?!
P: Zato što ja nisam tvoj brat!
R: A ko si???

Poncha ::
Ma može ona izvrsno glumiti, meni ona nije simpatična.

smeh  facepalm Koja sam ja glupača. Kako sam tako krivo pokopčala i popamtila kasnije sve.  facepalm
Dobro, aj, barem nisam pokopčala da je Agata rodila i da nitko nije znao.  smeh

Ti hoćeš reći da bih ja sad trebala reći da je mene Caga poštedio što ne igra televizijske serije?  lol!

Dobro, nego pitala si. smeh Inače, partner joj je Danja iz Mažora. lol!

smeh  smeh  smeh
Ćuti, ne prognoziraj, daleko bilo. lol!

Tebe ne, mene Kozlovski jeste jer sam ionako u haosu. smeh

Poncha ::
Ja mislim da će dobiti posao jedna. Mislim da bi za seriju bilo zanimljivije da dobije Lidija.  ne znam
Ali ne znam hoće li sad i Anđa Sandru učiti o oblacima.  smeh  

Moguće da će Lidija. Ili jedna dobije da vodi neku emisiju, a druga vremensku prognozu. ne znam
Ajao, zamišljam tu scenu. smeh

Poncha ::
1. Ma što bi trajao kraće. Mogli su svi oni šutjeti. Ionako serija traje dva sata, mogli su pustiti pjesmu i onda kasnije laprdati. A smanjiti neku drugu nepotrebnu scenu. Ili barem na internet pustiti klip samo s njihovom pjesmom, bez govora. To bi možda bilo najpametniji potez. Ali kad su glupi.

3. Da, samo što je ovdje Ece ovu toliko voljela da ju je za sve odlučila nagraditi, previše.

4. Ne znam ni ja koji sam najviše odgledala. Stvarno ne znam.

1. Pa kao ono, kapiram da je poenta scene da mi vidimo sve ove druge smarače umesto Yamana i Mire, jer su Ece valjda svi zanimljiviji od Yamana i Mire, i onda misli da je tako i nama. rolleyes
Bold je genijalno rešenje, uopšte mi nije jasno što to nisu uradili.

3. Verovatno je Ece u liku Sude videla sebe u mladosti, a možda joj je i glumica ličila. lol!

Poncha ::
ljutko Moj Yaman nije napravo ništa!!!!  lol! (Šalu na stranu, znaš da Yamanu ništa ne zamjeram, on je meni baš moj pa ni ne želim gledati objektivno).

Dobro, aj neka ti bude to priznajem, kad bi ti na njenom mjestu isto kao i ona. Ja priznajem da bih titrala kao...  sramezljivko Nego, zanima me čisto onako... Da je na Yamanovom mjestu Pavel bi li ti skolnila ruku sa struka? Čisto me onako zanima.

Znam, zato ti i kažem da se ne ljutiš, ali ja sam tad stvarno bila besna na njega. Toliko sam bila besna da sam u tom trenutku prestala da želim opet njega i Miru, ali sam se ubrzo predomislila, kad je čuo onaj razgovor sa Orkunom. lol!
Eh pa sad. lol! Iskreno, stavila bih i drugu. lol!

Poncha ::

Khm. Srami se!  smeh Pa jesi li ti išta naučila iz ovih serija?  lol! Gdje ne pogleda ovo ranije...

smeh  smeh  smeh
Malopre u Peaky blindersima slična scena, tačno me sam Bog kažnjava. sramezljivko  smeh

Poncha ::

Ma kad se momče sav dao u akcije, a ovi Turci nikako da skupe sve u dobroj mjeri. Možda ima iznimaka, ali ja nikako da s Cagom to dočekam.

Pa stvarno ne znam šta mu je više ostalo da proba od žanrova. Jedino možda istorijsko nešto i da pozajmi glas nekom liku iz crtanog. lol!  :P

Poncha ::
Ali to ti hoću reći, ja sam i ovakve stvari smetunla s uma.  tuzni

Lako za tebe, a pazi mene, ja koja sam ionako rđava cijela s turskim sam natrpala sebi serija i klipova. Trudim se da bar osnove ne zaboravim.  smeh A i sviđa mi se to što gledam, možda se ipak malo i vratim jeziku kao kad sam redovno pratila serije.

Znam... A možda ti je vreme za reprizu? lol!

Sad mi je bar lakše, spasiba Ponchita. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyMon Sep 23, 2019 6:57 am

Au brate, pa i Maksova nova serija ima premijeru ove jeseni. molimmmm Pa jel' ste mogli svi sad da se izređate, nije mogao neko preko leta? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyMon Sep 23, 2019 2:32 pm

Mrs BugeVuge ::
Cağa, doğum günün kutlu olsun! Merder
Mnogo mi je drag ovaj datum generalno oduvek bio, a otkad znam da je i njegov rođendan, onda još više. Želim mu sve najlepše! srca

A tko mu ne želi?! :cereeeeek:

Inače, kao što sam pretpostavila, njegovi bliski mu čestitaju rođendan... Očekivala sam od nekih neke stvari koje nismo vidjeli, ama neyse. I staro je dobro kad je Caga na tome.
Ali ipak, nove stvari da okačimo.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EFIrXFEWkAApge5?format=jpg&name=small Ovo mi je vrh zbog Caginog osmijeha. :cereeeeek: (Nema veze što je slika mogla biti bolje kvalitete, inače je Engin puno bolji fotograf od ovoga.)

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EFIwQ6gX4AAJUTC?format=jpg&name=small Netflixu hvala od srca za ovu fotku!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EFJGvcnXYAEmpfl?format=jpg&name=medium I hvala turskom Amerikancu za ovu.

Mrs BugeVuge ::
Pa pazi, njihov prvi susret traje 10 minuta (inače je na samom početku epizode), jer se za sve to vreme objašnjava gde se on krio, kako ga je pratio, nameravao da ga ubije, itd... A pošto je u toj poslednjoj sve vreme bila akcija u kojoj je Terapeut jurio ovog drugog mafijaša koji je pokušao da ga ubije, nisu stigli da prikažu reakciju njegovih podređenih. Jedino su se "otkrili" inspektoru koji je inače Pavelov zet i radivši na tom slučaju bio je opsednut Terapeutom, i samoj njegovoj sestri na kraju je Pavel priznao, tu je bio i jedan od tih podređenih. Eto, ako hoćeš to da vidiš. Prva scena ti je od 21:42 do 22:58; druga od 49:20 do 51:03.
http://ronserial.com/enter/komedii/fors_mazhor_10_serija_13_09_2019/10-1-0-2285

Ajme ovih brčića i kako jednom frkne kao njima. smeh Baš izgleda komično, ali stoji mu.

A druga scena kad trči mi je koma.

I ovi brčići kako mu stoje, izgleda druga osoba. smeh

Mrs BugeVuge ::
Dobro, nego pitala si. smeh Inače, partner joj je Danja iz Mažora. lol!

A to mi je sad već nešto poznato. Kao da sam čula ili od tebe ili ovamo u grupi.

Mrs BugeVuge ::
Moguće da će Lidija. Ili jedna dobije da vodi neku emisiju, a druga vremensku prognozu. ne znam
Ajao, zamišljam tu scenu. smeh

S obzirom na to koliko su mi obje naporne, jedino će biti vidjeti kako se Anđa nosi s tim da se šetaju polugole po televiziji. smeh

Mrs BugeVuge ::
1. Pa kao ono, kapiram da je poenta scene da mi vidimo sve ove druge smarače umesto Yamana i Mire, jer su Ece valjda svi zanimljiviji od Yamana i Mire, i onda misli da je tako i nama. rolleyes
Bold je genijalno rešenje, uopšte mi nije jasno što to nisu uradili.

3. Verovatno je Ece u liku Sude videla sebe u mladosti, a možda joj je i glumica ličila. lol!

1. Mislim da imaš pravo.

3. naklon Znaš što?! Ionako su obje izbotoksirane. smeh

Mrs BugeVuge ::
Znam, zato ti i kažem da se ne ljutiš, ali ja sam tad stvarno bila besna na njega. Toliko sam bila besna da sam u tom trenutku prestala da želim opet njega i Miru, ali sam se ubrzo predomislila, kad je čuo onaj razgovor sa Orkunom. lol!

Tamam, tamam. Ja se ne bih bunila. smeh

Mrs BugeVuge ::
Eh pa sad. lol! Iskreno, stavila bih i drugu. lol!

Hvala! Samo me to zanimalo. lol!

Mrs BugeVuge ::
Malopre u Peaky blindersima slična scena, tačno me sam Bog kažnjava. sramezljivko smeh

smeh Sad ti i idući put drži svijeću.

Mrs BugeVuge ::
Pa stvarno ne znam šta mu je više ostalo da proba od žanrova. Jedino možda istorijsko nešto i da pozajmi glas nekom liku iz crtanog. lol! :P

Khm, khm!!! smeh smeh smeh smeh Kako si znala iskoristiti informaciju. smeh

A ipak je ostalo još ponešto u čemu se može oprobati.

Mrs BugeVuge ::
Znam... A možda ti je vreme za reprizu? lol!

Degil.

Mrs BugeVuge ::
Au brate, pa i Maksova nova serija ima premijeru ove jeseni. molimmmm Pa jel' ste mogli svi sad da se izređate, nije mogao neko preko leta? lol!

Oni su bili humani, pustili su te da uživaš u Mažoru! lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyMon Sep 23, 2019 7:42 pm

Zaboravila nešto komentirati. facepalm Saro, canim, jesi li sinoć slučajno bila na twitteru kad su svi fanovi diljem svijeta udarali hashtag? Dobro, to je manje bitno.
Jesi li upratila razgovore ponekih iz egofc-a? Imam osjećaj da su dvije bile posebno raspoložene za ogovaranje. Zanima me što je sve pisala ova kad je objavila Cagine slike sa seta.

I što kažeš za poklone?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyMon Sep 23, 2019 7:50 pm

Geldim kizlar. Samo sam svratila povodom rodjendana, inace danas sam dosla, jos se nisam ni raspakovala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyMon Sep 23, 2019 7:51 pm

Nisam pratila nista posebno, tek treba da istrazim. Uputi me na ego fanice koje su ogovarale, da ne citam sve.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyMon Sep 23, 2019 7:53 pm

kisic Bitno je da si došla.

Odi kod one što nam je pokazala srednjaka. lol!

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyTue Sep 24, 2019 1:04 am

Poncha ::
Ovo mi je vrh zbog Caginog osmijeha. :cereeeeek: (Nema veze što je slika mogla biti bolje kvalitete, inače je Engin puno bolji fotograf od ovoga.)

Slika je stvarno preslatka, nedostajao mi je ovaj njegov osmeh. :cereeeeek:

Poncha ::
Netflixu hvala od srca za ovu fotku!

Vidim, novi avatar. Samo, ovaj ti je, bar mi tako deluje, iz lika. :P

Poncha ::

Ajme ovih brčića i kako jednom frkne kao njima.  smeh Baš izgleda komično, ali stoji mu.

A druga scena kad trči mi je koma.

I ovi brčići kako mu stoje, izgleda druga osoba.  smeh

Pogledala si! wow :cereeeeek: srca

Jel' da sav komičan, i baš mu nekako stoji, nikad ne bi rekla da je to onaj Sokolovski. naklon

Meni i kad trči, i kako ubrzano diše, i kako priča, kako mu glas podrhtava. smeh smeh smeh

Aj sad molim te da pogledaš i moju omiljenu scenu sa drogom, taman odmah na nju se nadovezuje njegov prvi susret sa "sestrom". lol!

Poncha ::

A to mi je sad već nešto poznato. Kao da sam čula ili od tebe ili ovamo u grupi.

Moguće da si od mene, mislim da sam spomenula to jednom ovde, a možda se i u grupi pisalo.

Poncha ::

S obzirom na to koliko su mi obje naporne, jedino će biti vidjeti kako se Anđa nosi s tim da se šetaju polugole po televiziji.  smeh

smeh smeh smeh
Bila si u pravu, čestitam. lol!

Poncha ::

Hvala! Samo me to zanimalo.  lol!

Nema na čemu, uvek sam bila iskrena. lol! smeh

Poncha ::

smeh Sad ti i idući put drži svijeću.

Preselo mi je valjano. lol!

Poncha ::
Khm, khm!!!  smeh  smeh  smeh  smeh Kako si znala iskoristiti informaciju.  smeh

A ipak je ostalo još ponešto u čemu se može oprobati.

Ahahahahahahhahahaha, kako mi je krivo što nisam mogla da vidim reakciju. smeh smeh smeh smeh smeh

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyTue Sep 24, 2019 2:21 pm

Mrs BugeVuge ::
Slika je stvarno preslatka, nedostajao mi je ovaj njegov osmeh. :cereeeeek:

Jako. :cereeeeek: Zato sam i zahvalna na slici iako je mogla biti bolje kvalitete.

Mrs BugeVuge ::
Vidim, novi avatar. Samo, ovaj ti je, bar mi tako deluje, iz lika. :P

smeh Za što mi sad vraćaš jadna ti sam ne bila?  smeh

Ne bih baš rekla da je potpuno iz lika iako ne mogu tvrditi. Meni djeluje da je ovo jedna iz photo sessiona za promociju među sezonama. To kažem zbog ovog lančića kojeg ima Caga. Ne bih rekla da ga je u seriji imao. A ako je iz lika, a fala Bogu, dobra je slika.
Saro, molim te, odakle je ovaj moj avatar?

Mrs BugeVuge ::
Jel' da sav komičan, i baš mu nekako stoji, nikad ne bi rekla da je to onaj Sokolovski. naklon

Meni i kad trči, i kako ubrzano diše, i kako priča, kako mu glas podrhtava. smeh smeh smeh  

Zapravo, tek sad vidim širinu njegovog glumačkog umijeća i uspjeha. Ne bih ni ja rekla da je to jedan Sokolovski. Nikad. Nema ništa njegovo.

Sav je komičan čim ga vidiš.

Mrs BugeVuge ::
Aj sad molim te da pogledaš i moju omiljenu scenu sa drogom, taman odmah na nju se nadovezuje njegov prvi susret sa "sestrom". lol!

Prvi susret sa "sestrom" može kad sam već i ovaj prvi kad "skuži" tko je on vidjela.

Mrs BugeVuge ::
Bila si u pravu, čestitam. lol!

Nisam još odgledala epizodu tako da ne znam što sam (sve) bila u pravu. Ali nadam se da Anđina reakcija nije izostala.

Mrs BugeVuge ::
Nema na čemu, uvek sam bila iskrena. lol! smeh

smeh

Mrs BugeVuge ::
Ahahahahahahhahahaha, kako mi je krivo što nisam mogla da vidim reakciju. smeh smeh smeh smeh smeh

Bolje ti je.

Sve me strah što ćeš mi idući put izvući. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyTue Sep 24, 2019 2:29 pm

Saro, dalje da nastavim. Podbacilo je cijelo Cagino okruženje u vezi novih slika. Hm, nemaju ništa novijeg datuma ili ne žele staviti? Ili Caga, zlato moje najmilije, nije baš raspoložen za fotkanje...

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 A075-A47-D-31-A6-4-DFC-85-F3-35-BEFA4-DE382
Doduše, ovu sliku je i mlada dama lajkala sinoć. Caga je jutros.
A inače, iako nije ništa objavio, uredno je ovih par stvari izlajako. Znači, yani, živ je.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyTue Sep 24, 2019 2:58 pm

E sad... Malo kukam Sari.

Znači, trenutno "gledam" nekoliko serija (doduše većinu samo kroz klipove) i ne znam kad sam ovoliko "bolesnih" drama gledala. Točno bi mi trebala neka serija koja je suprotna svemu ovome.
A kad me u svakoj seriji drži nešto da bacim oko barem na klipove. facepalm

Saro, znam da nećeš gledati, ali ja ću ti reći čisto ako nekad ti bude toliko dosadno da u nedostatku serija slučajno ne počneš gledati - Zalim Istanbul, to je serija s toliko nenormalnih likova da to nisu istine. Sad me ne čudi što je Sparks odustala od ove serije.
Mene toj seriji vuče par koji nije par. facepalm  I Dolunay sam po sebi. I onda saznam da je ta serija iz pera Sirme Yanik, i sad mi neke stvari naprosto postaju jasn(ij)e. U druge serije ne ulazim jer nisam gledala, ali u ovoj seriji se točno iscrtava nešto iz AFK-a i iz FHVK. Čak, u naznakama mi ima neki emirovski dio, zapravo blaga nota, u Cenku (Dolunayev lik), vjerovala ili ne. Možda me i to vuče seriji.
O poremećenim likovima i toj sličnosti da ne govorim. To je valjda jedna od njenih karakteristika. Ali žena obožava trokute i četverokute galiba. rolleyes  Isto kao što je FHVK ludila s kojim od braće će ostati glavna likuša (ne znam joj ime) i na račun toga držala glednost, tako ovdje petlja sve. rolleyes Točno se u komentarima vidi da jedni navijaju za jedan, a drugi se na to jednostavno zgražaju da će odustati od serije ako ih se spoji. Nisam odgledala cijelu seriju nego kroz klipove (i jako puno mi fali), ali sam klikla na Dolunayev par s "neosvojivom" sestrom, mada Dolunay priličnu kemiju ima i s drugom sestrom. I to mi je najgore. Ja i turska publika nikako u isti koš. smeh

Iako sam ti seriju ogadila, ti kad uhvatiš vremena, samo pogledaj ovo na 2:19 pa do kraja.
Meni je ovaj dečko idealan za ulogu. Čak me uspije i nasmijati.
Na kraju prve sezone sam se mislila da li da gledam, pa me na početku nove sezone malo razočarao, ali izgleda da ga je ipak Sirma odučila okrenuti što mi se sviđa.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyTue Sep 24, 2019 9:28 pm

Uspela sam da se razbolim cim sam stigla. Grlo, nos, kasalj, temperatura, ne mogu da ustanem iz kreveta.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 30 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: