Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
+2
Sparks8758
Becy
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyMon Dec 24, 2018 6:01 pm

Ceo dan nisam mogla da udjem na forum. ljutko
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyMon Dec 24, 2018 6:03 pm

Mislim da tako stojimo, videla sam danas vise puta da su to postavljali.
Prvi dan su na tagu serije bili uglavnom Turci, ali posle su se stranci pridruzili, poslednjih dana nisam proveravala, ali pretpostavljam da se dosta gleda i u inostranstvu, odnosno medju onima koji nisu Cagini fanovi, nego gledaju seriju zbog serije.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyMon Dec 24, 2018 6:05 pm

Kaća aurika aurika aurika aurika aurika

Ko će je sad istrpeti?!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyMon Dec 24, 2018 6:07 pm

Još jedna simbolika - Igor i Vika odlaze zajedno do autobomila, a iz drugog ih gleda Kaća i rukom umesto pištoljem zamišlja da puca na njih. naklon
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyMon Dec 24, 2018 6:12 pm

Krevetac scena... :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3  :cereeeeek:  <3

V: Šta je ovo?
I: Ja sam naručio. Pojavile su se neke pare i... Hteo sam da poklonim detetu nešto. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyMon Dec 24, 2018 6:16 pm

I: Moram da ga strpam u zatvor.
P: Moraš da živiš!suze
I: Takav je moj život, sve sami dugovi. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyMon Dec 24, 2018 6:30 pm

Novi nivo ludila - upravo vrištim zato što ne mogu da dodirnem Pavela uživo.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyMon Dec 24, 2018 6:41 pm

I: Vika, slučajno su išli neki oglasi za kurseve budućih roditelja i ja sam te zapisao. Danas je prvi čas, nemoj da zaboraviš. A da se ne bi osećala usamljeno, i sebe sam zapisao, tako da ćemo ići zajedno. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
V: Igore, ti tek treba da ideš na te kurseve, sa onim kome će to zaista biti potrebno. suze Molim te, živi svoj život. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyMon Dec 24, 2018 6:52 pm

Vay, Aurika radi punom parom. lol!

Sad mana gleda 9. epizodu i zvala me je da vidim kada je zasijao privezak kada je Faysal zagrlio Leylu. Ja to nisam videla kada sam gledala zato sto je pre toga scena Mahzarovog ubistva i to sam preskocila, bilo mi je odvratno. Ali i Hakan je video da je Leylin privezak zasijao.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyMon Dec 24, 2018 8:30 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 25, 2018 8:25 am

Veronika i ako ima još netko tko nas čita, sretan Božić! kisic
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 25, 2018 8:25 am

Mrs BugeVuge ::
Stvarno? wow :cereeeeek:
smeh smeh smeh
Bez zezanja, i meni je dobar taj momenat. :cereeeeek:

A što ću, jesam. Išla sam vidjeti jesam li dobro vidjela prvi put. lol!

Ali baš je, to mi je tako nekako prirodno bilo da mu je dole odletio pogled.

Mrs BugeVuge ::
A nemoj me više zezati za to, prva sebi ne mogu da oprostim što sam ikada navijala za onog psihopatu. aurika
Ali i nisam nikad istinski bila za Kaću. sramezljivko

Aj neću, mislim da me ubuduće nećeš više pitati za koga da navijaš. lol!

Mrs BugeVuge ::
Ovu poslednju u drugoj sezoni je trebalo da ostavim za Novu god, taman je i kod njih.

E, ali tko će čekati tjedan dana. lol!

Mrs BugeVuge ::
V: Igore, shvataš li ti da mi jednostavno ne možemo da budemo prijatelji? suze
(poljubi joj ruku, popije čašu i uzme konjak)
I: Srećna Nova godina! Ovo ti ne treba. <3

Uf. Dobra scena.

Je li cijelog popio?

Mrs BugeVuge ::
Pavel aka majstor u prenošenju emocija bez da suzu pusti. naklonnaklon naklon naklon naklon

E to mi je još i najdraže. Ili kad je suza tek u nakupljanju.

Mrs BugeVuge ::
Lepo je Pavel rekao - prva sezona klinac, druga sezona muškarac i treća sezona uništen čovek. suze suze suze suze suze

Pavel je pametan čovjek.

Mrs BugeVuge ::
Žeka dolazi na posao u kabrioletu, Igor kaže Moja škola. smeh

Eto zašto volim ovu seriju. <3

E kad bi ti samo zbog ovoga voljela ovu seriju. lol!

Mrs BugeVuge ::
Ko će je sad istrpeti?!

Aurika.

Mrs BugeVuge ::
V: Šta je ovo?
I: Ja sam naručio. Pojavile su se neke pare i... Hteo sam da poklonim detetu nešto. :cereeeeek:

Toliko ju je volio.

Mrs BugeVuge ::
Novi nivo ludila - upravo vrištim zato što ne mogu da dodirnem Pavela uživo.

Bit će sve dobro! :tapšanjeporamenu:

Mrs BugeVuge ::
I: Vika, slučajno su išli neki oglasi za kurseve budućih roditelja i ja sam te zapisao. Danas je prvi čas, nemoj da zaboraviš. A da se ne bi osećala usamljeno, i sebe sam zapisao, tako da ćemo ići zajedno. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
V: Igore, ti tek treba da ideš na te kurseve, sa onim kome će to zaista biti potrebno. suze Molim te, živi svoj život. suze

A mica kako je sladak. :cereeeeek: A ona ga je baš ubola.

Bu arada, izbacilo mi nešto na oku, ne znam je li ječmenac ili ne. Galiba sam neku trudnicu ogovarala, ali kako ne znam ni jednu da je trenutno trudna nego Auriku da mi ti nije zbog nje. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 25, 2018 8:38 am

Sara Ulusoy ::
Ceo dan nisam mogla da udjem na forum. ljutko

Meni je jučer radio normalno, a vidim i BugeVugova udarno komentirala seriju i to čak ne u noćnom terminu. lol!

Sara Ulusoy ::
Mislim da tako stojimo, videla sam danas vise puta da su to postavljali.
Prvi dan su na tagu serije bili uglavnom Turci, ali posle su se stranci pridruzili, poslednjih dana nisam proveravala, ali pretpostavljam da se dosta gleda i u inostranstvu, odnosno medju onima koji nisu Cagini fanovi, nego gledaju seriju zbog serije.

Da, jučer su svi živi objavili to, pogotovo redatelji i bila im je fora što je jedna na twitteru napravila pa su i to stavili. smeh Can baš prati događanja na mrežama.
Cagini Amerikanci su isto ponosni na njega.

Neka, drago mi je da Caga ovako dobro stoji. Gdje je onaj sad novinar koji je govorio o crnoj mrljii? rolleyes
Čekaj sad da Netflix vidi kako su pogodili što su s Cagom radili seriju. :cereeeeek:

Bu arada, i Hazar dobro stoji s obzirom na to da će imati neku gostujuću ulogu u BBC seriji.
A vidim da neki stavljaju i za Aycu - ovo
Tako da kad pogledaš, ova serija je svima ogroman uspjeh donijela.

Sara Ulusoy ::
Sad mana gleda 9. epizodu i zvala me je da vidim kada je zasijao privezak kada je Faysal zagrlio Leylu. Ja to nisam videla kada sam gledala zato sto je pre toga scena Mahzarovog ubistva i to sam preskocila, bilo mi je odvratno. Ali i Hakan je video da je Leylin privezak zasijao.

Tvoja mama da nam se pridruži u gledanju i komentiranju serije. lol!
Je, i ja sam preskakala u svakom narednom gledanju to. Zapravo, uopće mi se ne gledaju ponovno zadnje epizode.

Da, zato je on i znao kad se ovaj pojavio i izvukao ga vani iz pritvora.

Sara Ulusoy ::
Begendim.

https://twitter.com/tmcfilm/status/1077264070410145792?s=19

Također.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 25, 2018 9:03 am

BugeVugova, pjesma nije možda na prvo slušanje nešto, ali kad par puta pustiš spot (nebitno sad zašto lol! ) uđe u uho. Neyse, ti baci pogled jednom i vidi mi ga. :cereeeeek: Nitko ti ne brani da pogledaš i Juru. lol!

Ima jedan komentar ispod videa - ja dosla da cujem i vidim Marka Kutlica. Pa yani, tko sam i ja prvi put.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 25, 2018 9:14 am

Devojke, srecan Bozic vama i svim katolickim vernicima. Sve najbolje. kisic
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 25, 2018 9:15 am

Hvala! kisic
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 25, 2018 9:17 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 25, 2018 9:32 am

Meni nikako juce nije hteo da ucita, stalno mi je izlazilo kao da nisam povezana na internet, a jesam, svugde sam mogla normalno da udjem osim ovde.

Ma taj novinar je budala, kod njega svaki dan moze da se procita neka glupost. Naravno da jedan internacionalni projekat koji je pritom i uspesan moze da bude mrlja ili greska. Naravno da ce oni koji su ucestvovali da profitiraju i da ce to da im otvori vrata jer su izasli na strano trziste i upoznala ih je publika cija sfera interesovanja nisu klasicne turske serije. To sto se njemu ne svidja serija ili Caga to je njegov problem, ali da mu je komentar glup, jeste. Uostalom, on je nazovi novinar zute stampe, na osnovu cega moze da prognozira takve stvari, da je to napisao neki kriticar ili neko ko je strucan pa i da shvatim.

Hahaha, mogla bi da otvori profil, ionako gleda sve serije koje i mi gledamo. lol!
A za Protectora je prvo rekla da ce samo prvu da odgleda, pa je onda negde oko pete rekla da joj je dosadno, ali kao nastavice jer su kratke epizode i malo ih ima, ali sinoc kad je zavrsila desetu pocela je da se raspituje kada ce sledeca sezona i nije joj bilo drago sto sad mora da ceka sest meseci. lol!

Vidim da se Sahin tepesi zavrsava. Trose te serije ko sitne pare, samo pocinju i zavrsavaju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 25, 2018 9:34 am

Naravno da je Caga Caga. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 25, 2018 7:39 pm

Srećan Božić! leptirici
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 25, 2018 8:14 pm

Na dva najpopularnija ruska TV portala serija Mažor, Pavel i Karina su pobedili u kategorijama serija, glumac i glumica godine. srca srca srca

Trener od Kozlovskog je osvojio drugo mesto među filmovima. topić
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 25, 2018 8:22 pm

Sara Ulusoy ::
Meni nikako juce nije hteo da ucita, stalno mi je izlazilo kao da nisam povezana na internet, a jesam, svugde sam mogla normalno da udjem osim ovde.

To je onda gazdarica nešto petljala. lol!

Sara Ulusoy ::
Ma taj novinar je budala, kod njega svaki dan moze da se procita neka glupost. Naravno da jedan internacionalni projekat koji je pritom i uspesan moze da bude mrlja ili greska. Naravno da ce oni koji su ucestvovali da profitiraju i da ce to da im otvori vrata jer su izasli na strano trziste i upoznala ih je publika cija sfera interesovanja nisu klasicne turske serije. To sto se njemu ne svidja serija ili Caga to je njegov problem, ali da mu je komentar glup, jeste. Uostalom, on je nazovi novinar zute stampe, na osnovu cega moze da prognozira takve stvari, da je to napisao neki kriticar ili neko ko je strucan pa i da shvatim.

Ne znam zašto uopće novinar žute štampe ide komentirati nešto što nije u njegovoj "domeni".

Sara Ulusoy ::
Hahaha, mogla bi da otvori profil, ionako gleda sve serije koje i mi gledamo. lol!
A za Protectora je prvo rekla da ce samo prvu da odgleda, pa je onda negde oko pete rekla da joj je dosadno, ali kao nastavice jer su kratke epizode i malo ih ima, ali sinoc kad je zavrsila desetu pocela je da se raspituje kada ce sledeca sezona i nije joj bilo drago sto sad mora da ceka sest meseci. lol!

smeh

Samo daj, otvori joj profil. lol! smeh

Sara Ulusoy ::
Vidim da se Sahin tepesi zavrsava. Trose te serije ko sitne pare, samo pocinju i zavrsavaju.

To sam vidjela pa sam se začudila. Ay yapim više ne može garantirati ni onih 13 epizoda. A čitala sam pozitivne komentare na seriju, a ove na Balkanu vole Borana i Aybuke.



Mrs BugeVuge ::
Srećan Božić! leptirici

Spasiba. kisic

Mrs BugeVuge ::
Na dva najpopularnija ruska TV portala serija Mažor, Pavel i Karina su pobedili u kategorijama serija, glumac i glumica godine. srca srca srca

I neka su.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 25, 2018 8:51 pm

Sara Ulusoy ::
Ceo dan nisam mogla da udjem na forum. ljutko

To stvarno nema veze sa mnom nikad, i meni se dešava da nekad ne mogu da uđem. Mada mi je juče normalno radio.

Sara Ulusoy ::
Vay, Aurika radi punom parom. lol!

smeh

Poncha ::
A što ću, jesam. Išla sam vidjeti jesam li dobro vidjela prvi put. lol!

smeh

Poncha ::
Ali baš je, to mi je tako nekako prirodno bilo da mu je dole odletio pogled.

Pa kad je sav prirodan. :cereeeeek: To taman da kažem, nisam skoro videla prirodniju glumu, nego kod njega. naklon

Poncha ::
Aj neću, mislim da me ubuduće nećeš više pitati za koga da navijaš.  lol!

To se više ne dovodi u pitanje uopšte. placljivko  <3

Poncha ::

E, ali tko će čekati tjedan dana.  lol!

E pa... lol!
Mada mi je sad nekako baš teško kako sam ušla u ovu treću sezonu, uživam u seriji, ali nekako valjda znam da sam sve bliža kraju, a i atmosfera je takva da plačem u svakoj epizodi bar na jednu scenu. tuzni

Poncha ::
Uf. Dobra scena.

Je li cijelog popio?

Jeste. suze

Poncha ::
E to mi je još i najdraže. Ili kad je suza tek u nakupljanju.

Daaaaa, upravo na to sam i mislila kad sam pisala taj komentar. On skoro nikad ne plače, ali redovno su mu oči pune suza i to je stvarno mnogo bolji i jači efekat nego kad bi plakao. naklon

Poncha ::
Pavel je pametan čovjek.

:cereeeeek:

Poncha ::
E kad bi ti samo zbog ovoga voljela ovu seriju.  lol!

smeh  smeh  smeh
Pa dobro, htela sam da kažem između ostalog. lol!

Poncha ::
Aurika.

smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  
Ne staj mi na muku, danas sam tek shvatila da je ona drugi put trudna. lol!

Poncha ::

Toliko ju je volio.

suze  <3  suze  <3  suze  <3

Poncha ::
A mica kako je sladak. :cereeeeek:  A ona ga je baš ubola.

Predivan je, predivan! :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3
Baš je bila surova tu, da vidiš kako joj je ozaren saopštio to i posle kako se snuždio kad mu je ovako odgovorila. placljivko

Poncha ::
Bu arada, izbacilo mi nešto na oku, ne znam je li ječmenac ili ne. Galiba sam neku trudnicu ogovarala, ali kako ne znam ni jednu da je trenutno trudna nego Auriku da mi ti nije zbog nje. lol!

smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Kako meni onda ništa nije izašlo, po tome bi meni trebalo tri puta na oba oka minimum da izađe. lol!

Poncha ::
BugeVugova, pjesma nije možda na prvo slušanje nešto, ali kad par puta pustiš spot (nebitno sad zašto lol! ) uđe u uho. Neyse, ti baci pogled jednom i vidi mi ga. :cereeeeek: Nitko ti ne brani da pogledaš i Juru. lol!

Ima jedan komentar ispod videa - ja dosla da cujem i vidim Marka Kutlica. Pa yani, tko sam i ja prvi put.

Dobar ti je ovaj tvoj Deda Mraz. ;)
Jel' nisi ti pisala taj komentar? lol!

Sara Ulusoy ::
Hahaha, mogla bi da otvori profil, ionako gleda sve serije koje i mi gledamo. lol!
A za Protectora je prvo rekla da ce samo prvu da odgleda, pa je onda negde oko pete rekla da joj je dosadno, ali kao nastavice jer su kratke epizode i malo ih ima, ali sinoc kad je zavrsila desetu pocela je da se raspituje kada ce sledeca sezona i nije joj bilo drago sto sad mora da ceka sest meseci. lol!

Da joj napraviš profil ovde. lol!

Poncha ::
To je onda gazdarica nešto petljala. lol!

smeh smeh smeh
Ne slušaj je Saro, to ona meni nešto vraća nevezano za ovo sa tobom. lol![/quote]
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 25, 2018 8:58 pm

Nisam juče stigla NG da prokomentarišem. Menja se stanje stvari, imam novog miljenika. :cereeeeek:

Amar Bukvić mi se oduvek sviđao pored Juričića, sad nije toliko lep kao što je nekad bio, ali neviđeno sam mu se obradovala u jučerašnjoj epizodi kad se pojavio. :cereeeeek: Baš mi je drago da on glumi tog Gordaninog i Mijinog starijeg sina. :cereeeeek: Taman kad sam pomislila kako razvodnjavaju radnju, postalo je zanimljivo. Samo ne znam koga ćemo za njega, ako i ovde bude bila Petra u opticaju ubiću se.
I hit su mi bile sve scene između Mije, Gordane, njega i Ante. smeh

Što se tiče ostalih, žao mi je što neće biti ništa od Željke i Marka, ali važno je da se on vraća na mesto načelnika. naklon I odmah se rešio Zorke. naklon
Očekujem sad od njega neku dominaciju.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 25, 2018 9:11 pm

Ju, kako mi je ovo promaklo.

Poncha ::
Ovdje je bio odličan. I opet se pobojah za kuma.

Jel' si ti to opet gledala tu scenu? :cereeeeek:

Poncha ::

A nije rekao pred Vikom da je i ona stao s one strane ograde.  lol! Lako što je stao, ali što je i rekao.

Pa nije smeo, ionako ga je ribala kad je skapirala da sve vreme smišlja plan u osveti Ignatjevu. lol!

Poncha ::

Baš nema razumijevanja za tebe koja si po drugi put odlučila gledati seriju sad kad imaš još dosta obaveza.  lol!
Najbolje je tebi ovo staviti kao prvo na popis kad budu ljetni praznici, yani, godišnji da te nitko i ništa poslovno ne ometa, a ove oko sebe otkači.  lol!

smeh smeh smeh
Nisam mogla više da izdržim, a mislila sam da ću uspeti da balansiram sa jednom epizodom na dan. Ali kako da uspem kad me prosto vuče, jedna epizoda dnevno mi je premalo Igora i Pavela. :cereeeeek: <3

To si u pravu, definitivno ću i za letnji raspust ponovo da gledam seriju. Dok sam bila na prvoj sezoni, htela sam čak i kad sad završim da počnem ispočetka, ali sad vidim da od toga nema ništa, daj Bože i ovo gledanje da preživim.

Poncha ::
Apsolutno podržavam njenu želju da se bavi karijerom i da ne želi biti nečija žena. To kao žena razumijem. Bez obzira kakve filmove i serije snima, njena karijera i ono što ona vidi kao uspješno je njeno potpuno pravo. Ali kad već naganja karijeru (i ima, kakvu-takvu) ne vidim što će joj vlogovi. U vrijeme kad se ne posvećuje poslu mogla se više posvetiti obitelji, a ne i obitelj uvući u kamere. To ja tako gledam. Meni je uvijek draže kad privatni dio ostane privatni, ili bar koliko-toliko od drugih očiju. Bilo kod javnih osoba, bilo kod običnih ljudi.

Potpisujem sve što si rekla.

Poncha ::
Što se toga tiče - i ja mislim da je između redaka to tako rečeno. I mislim da su to ti neki uvjeti. Možda se on osjećao usamljeno doma. Pod karijerom upakirao sve. On mi se čini baš obiteljski čovjek, ne bi zaludu imao onu molitvu istetoviranu.

Mene je oduševilo kad je rekao kako posle snimanja nikad ne ostaje na žurkama i zabavama, nego odmah ide kući. :cereeeeek: I kako voli decu, koristi svaku moguću priliku da im posveti što više pažnje. :cereeeeek:
Baš je porodičan, iako na prvi pogled deluje kao švaler i po. A kad dublje zaviriš, još ispada da on nju više voli, nego ona njega.

Poncha ::

A ja već mislila da će ti snovi biti življi.  lol!

Ti reče da te ne zanimaju moji snovi? lol!

Poncha ::
Misliš da je ona namjerno griješila?  lol!

Ja bih na njenom mestu. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 22 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: