Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
+2
Sparks8758
Becy
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyTue Dec 25, 2018 9:28 pm

Poncha ::
To je super kad imaš seriju u kojoj imaš sve emocije u kratkom roku.

<3

Poncha ::
A stvarno. smeh  Mene samo zanima, stvarno, da tvom budućem mužu kum priredi ovakvu momačku - što bi rekla? lol!

Kom budućem, Pavelu? :cereeeeek:

Poncha ::

Dobro je, živa si, ne plačeš, dobro podnosiš.  lol!

Mislim da je tebi Plavu u dobar tren došao. topić

Pavel čuda čini. :cereeeeek:  smeh
Da nisam njega upoznala, verovatno bi me ovo dokrajčilo, ovako se osećam kao da sam na operacionom stolu pod totalnom anstezijom. lol!

Ali stvarno, uspeo je ono što nisu ni Kozlovski ni Maks zajedno. :cereeeeek: Ma što nije niko. <3

Poncha ::
Pustio je on, canim, tebe, samo ti još njega ne možeš.

suze

Poncha ::
E onda dobro da nisi ništa čitala prije serije. Bar si u seriji uživala.

Da znaš. Samo sledeći put ću dobro razmisliti pre nego što pogledam neku njegovu novu seriju (Naravno da neću, opet ću jedva čekati svaki novi projekat smeh )

Poncha ::
Što ova Agata nije Ruskinja? Kineski studirala? Bome, ne bih nikad.

Vode je kao letonsku i rusku glumicu, mada i nema rusko prezime. mislilac
Ali sve je to nekada pripadalo SSSR-u. ne znam
Nego je ona valjda umislila da je plave krvi ako je živela u Milanu. rolleyes

Poncha ::
Bold  :cereeeeek:. On je bio zaljubljen samo tako.  :cereeeeek: I voli i dalje.

Definitivno se zaljubio do ušiju u nju, tad kad se oni upoznali na snimanju Zatvorene škole ona je bila u vezi, ali on je zvao na sastanak i kad su izašli prvi put zaprosio je. :cereeeeek: Ćurka je to naravno odbila, ali on mesec dana nije odustajao i na kraju je pristala. Još kažu Odlučili smo da se uzmemo, znali smo da svakako uvek možemo da se razvedemo. smeh

Ali njeni opisi zaljubljivanja u njega su identični mom, parafraziram Samo sam tako primetila da dolazim na set i raspitujem se gde je Paša kad ga nema. Onda počnem da mislim o njemu, isključim se iz reale i odjednom primetim da se smeškam. Zaspim misleći o njemu, probudim se misleći o njemu. :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Poncha ::

Što se tiče ovih uvjeta, pa meni su sasvim pristojni i logični, a uostalom - želi joj samo najbolje uloge onda.
Da ne ide na zabave, razumijem ga.

Upravo to, iz tih par rečenica se zapravo vidi koliko je njemu stalo do nje i koliko brine, spreman je da zezne svoju karijeru da bi ona uspela. :cereeeeek: <3

Poncha ::

Zašto bismo imale problem?  lol! Ti to ozbiljno? Ne pijem ni ja. O zaman, kume, kućo stara.  :cereeeeek:

Kako zašto, pa ko je ovde najveća alkoholičarka? lol!
Još kaže da ne voli da vidi žensko kako pije. sramezljivko  smeh

Poncha ::
Barem smo ti i ja na istoj valnoj duljini.

 kisic

Poncha ::
Baš mu ga je mogla napraviti.  durica

smeh  smeh  smeh
Pa baš i jeste. durica

Poncha ::

Ma nemoj.  smeh

smeh

Poncha ::
Ma kosonja mi je bio usput za spomenuti iako nitko od njih tamo nije baš loš. Ali nema mi do Marka i Jure. Ponvljam Jure mi je već par godina simpa dečko, i dalje je, ali Marko je meni ... - aj da ne govorim svašta.  lol!

smeh  smeh  smeh
Aj dovrši sad. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyTue Dec 25, 2018 11:24 pm

Hvala vam za čestitke kisic

Poncha,sretan Božić!
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 26, 2018 12:33 am

Za Sarinu mamu topić

Meni je Hakan presladak, sve sam epizode ponavljala više puta.Serija mi je jako pitka.
Nemam problema sa tim nekim scenama(Mazharova smrt i sl.).Nije mi palo na
pamet da je taj kamen kod Leyle,dok nije zasvijetlio kad se ona naslonila na Faysala.
Sad se postavlja pitanje zašto ga je on dao njoj i kad je posumnjao da je Hakan zaštitnik?
Znam da ste primjetile da
je Faysal od početka podržavo njihovu vezu, to je radio da bi i Hakan imao neku
slabost.Mislim da je i prije onih slika i prije nego što je vidio da Hakan nema nikakvih ozljeda posumnjao da je on zaštitnik.Ja bih  izdvojila ep. koje je radio Can,vidi se u njima ta neka njegova ludost koja meni paše(scena kad Faysal ubija ženu od Mazhara ,djevojčici ispada iz ruke psić kome bljeskaju oči,možda griješim ali me to podsjetilo na njega i ja sam se nasmijala umjesto da mi bude jezivo).Rađe gledam scene u kojima su Hakan i Zeynep,meni su oni super tandem ali kao brat i sestra,
Hazar mi je baš dobra, ona i Caga mi sve to odrađuju s nekom lakoćom.Veza Hakan Leyla tek sad treba dobiti na dubini.Priča se tek zahuktala i jedva čekam nastavak,nadam se da neće čekati kraj godine.Malo od mene.

Poncha, Marko ti je sledak,a vidim da se i oko njega vrti neka zubata kezz
Na onom hum.koncertu mi je bio posebno sladak u kaputu i sa kapom.A u zadnjoj A strani
(to mi je inače najdraža emisija na tv-u od početka)je pjevao meni omiljenu stranu božićnu pjesmu,
njegov promukli glas,odlična izvedba.Ipak zdvajam "Samo za nju".

BugeVuge a ovaj tvoj novi me podsjeća malo na meni omiljenog Gerarda Butlera.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 26, 2018 2:03 am

Veronika ::
Sad se postavlja pitanje zašto ga je on dao njoj i kad je posumnjao da je Hakan zaštitnik?

E pa to ni meni nije jasno.

Veronika ::
BugeVuge a ovaj tvoj novi me podsjeća malo na meni omiljenog Gerarda Butlera.

Čim kažeš da ti je omiljeni, onda mi je drago da to čujem. :cereeeeek: kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 26, 2018 3:08 am

Jedan nuna lutku, drugom sat alarmira da previše jede, sve ludak do ludaka. smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 26, 2018 3:10 am

I: Rekli su da se ponašam prema njemu kao prema živom biću i rešio sam da probam. smeh
Ž: Ti to ozbiljno? ~ Jevgenije, unosite previše kalorija ~ Jebem ti mater!
I: Ne psuj pred detetom! smeh naklon smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 26, 2018 3:22 am

Od 12:44 do 14:06 smeh :cereeeeek: smeh :cereeeeek: smeh :cereeeeek: smeh :cereeeeek: smeh :cereeeeek:
http://kinobit.online/load/serialy/mazhor_3_sezon_3_serija/27-1-0-1987

I: Poslali su mi je sa kursa. Spremam se da postanem otac... lutke.
V: Ne držiš je kako treba. Treba lice da bude ka tebi, a glavu da paziš.
I: Razumeli smo, gospodine kapetane!
V: Druže kapetane.
I: Hajde! Ovo je Huan, španskog porekla, lutka za vežbu. Trenutno siroče. smeh Prijatan dan!
P: Imamo otmicu deteta. Idu Simonenko, Jemeljanov i Sokolovski, Radionova ostaje ovde.
I: Zašto?
P: Na zadatak!
I: Deda Andrej će te pričuvati. smeh smeh smeh
P: Igore! smeh
I: I teta Vika takođe. :cereeeeek: Maleni, čekaj me ovde.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 26, 2018 3:56 am

Joj, molim te na istom linku i ovu od 37:36 do 39:06

I: Šta ste tako svečani? smeh
X: Baciću ga!
I: Baci! naklon
P: Sokolovski!
I: Pa neće je baciti.
X: Šta, ne veruješ mi?
I: Pa hajde. Ali nećeš, jer nemaš hrabrosti za tako nešto.
V: Sokolovski!
I: Hajde, bacaj!
X: Zezaš se?
I: Polako.
V: Oprezno.
I: Huane, svaka ti čast za danas. smeh Pravi posao, sine. smeh
V: Sokolovski, ti si debil. smeh
Ž: Idiot. smeh
I: Služim zemlji. smeh A govorila si da je besmislena igračka, a on skakač. smeh
P: Igore, jednom ću te lično ubiti. smeh
I: Hvala...
V: To nije u redu, kolega.
I: Hvala i vama. smeh
Ž: Gde je dete?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 26, 2018 9:15 am

Mrs BugeVuge ::
Pa kad je sav prirodan. :cereeeeek: To taman da kažem, nisam skoro videla prirodniju glumu, nego kod njega. naklon

Je.  :cereeeeek:

Ali mene to tako nekako takne, kod bilo kojeg glumca kad osjetim prirodnost.

Mrs BugeVuge ::
To se više ne dovodi u pitanje uopšte. placljivko  <3

Mislim da ti je bolje da ne pitaš.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Mada mi je sad nekako baš teško kako sam ušla u ovu treću sezonu, uživam u seriji, ali nekako valjda znam da sam sve bliža kraju, a i atmosfera je takva da plačem u svakoj epizodi bar na jednu scenu. tuzni

Ma samo ti plači, neka suza, manje ćeš pišati i bit će ti ljepše oči.  lol! Šalim se, potpuno je jasno da će ti tako biti kako ide serija kraju. Ali ćemo galiba za Novu biti u depresivnom raspoloženju.

Mrs BugeVuge ::
Jeste. suze

Ona plače umjesto da se smije. Ako Plavi ne voli alkohol, ovaj ti voli.  lol!
Eto gdje je granica između Sokola i Pavela.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Daaaaa, upravo na to sam i mislila kad sam pisala taj komentar. On skoro nikad ne plače, ali redovno su mu oči pune suza i to je stvarno mnogo bolji i jači efekat nego kad bi plakao. naklon

Definitivno. Na to sam najslabija.

Mrs BugeVuge ::
Pa dobro, htela sam da kažem između ostalog. lol!

E ovako već može.

Mrs BugeVuge ::

smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  
Ne staj mi na muku, danas sam tek shvatila da je ona drugi put trudna. lol!

Pa i ova forumska Aurika.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Baš je bila surova tu, da vidiš kako joj je ozaren saopštio to i posle kako se snuždio kad mu je ovako odgovorila. placljivko

A što će jadan neko se snužditi.

Mrs BugeVuge ::
smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Kako meni onda ništa nije izašlo, po tome bi meni trebalo tri puta na oba oka minimum da izađe. lol!

Ma tebe je Aurika blokirala, ne doživljava te ni na kojem frontu.
Ups, onda sam nekoga drugoga. Samo ne znam koga. Ove iz RL nisam nikoga ogovarala, eventualno spmomenula.  smeh Da mi nije Duygu ili Markova, kako reče Veronika, zubata.  lol!

Mrs BugeVuge ::

Dobar ti je ovaj tvoj Deda Mraz. ;)
Jel' nisi ti pisala taj komentar? lol!

:cereeeeek:

Nisam, svega mi, ali kao da jesam. I kad ponovno pustim pjesmu opet je iz istih razloga pustim.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Da joj napraviš profil ovde. lol!

Pa da upoznamo i gospođu s kojom dijelimo ukus.

Mrs BugeVuge ::
Ne slušaj je Saro, to ona meni nešto vraća nevezano za ovo sa tobom. lol!

smeh  :P

Ja sigurno nisam petljala ništa, meni je u interesu da Sara piše.

Mrs BugeVuge ::
Nisam juče stigla NG da prokomentarišem. Menja se stanje stvari, imam novog miljenika. :cereeeeek:

Amar Bukvić mi se oduvek sviđao pored Juričića, sad nije toliko lep kao što je nekad bio, ali neviđeno sam mu se obradovala u jučerašnjoj epizodi kad se pojavio. :cereeeeek: Baš mi je drago da on glumi tog Gordaninog i Mijinog starijeg sina. :cereeeeek: Taman kad sam pomislila kako razvodnjavaju radnju, postalo je zanimljivo. Samo ne znam koga ćemo za njega, ako i ovde bude bila Petra u opticaju ubiću se.

Nisam ja odgledala zadnje dvije, nisam stigla, danas sam mislila. Ali vidjela sam najavu, vidjela sam da je on došao u Lokvicu i obradovala sam se jer mi je on drag. I isto kao i ti, nadam se da tu nije zbog Petre. Ne treba mi njeno glupiranje oko još jednog lika. Ionako je teško podnosim.

Mrs BugeVuge ::
Ju, kako mi je ovo promaklo.

Ne znam.  smeh

Mrs BugeVuge ::
Jel' si ti to opet gledala tu scenu? :cereeeeek:

Nisam, ali sam je se sjetila kao da jesam. I dalje me trnci uhvate da je mogao upasti.

Mrs BugeVuge ::
Pa nije smeo, ionako ga je ribala kad je skapirala da sve vreme smišlja plan u osveti Ignatjevu. lol!

A tako znači.

Mrs BugeVuge ::
Nisam mogla više da izdržim, a mislila sam da ću uspeti da balansiram sa jednom epizodom na dan. Ali kako da uspem kad me prosto vuče, jedna epizoda dnevno mi je premalo Igora i Pavela. :cereeeeek: <3

Ma znam po sebi, kad imaš cijelu seriju pred sobom nema šanse da izdržiš s jednom epizodom dnevno.

Mrs BugeVuge ::
To si u pravu, definitivno ću i za letnji raspust ponovo da gledam seriju. Dok sam bila na prvoj sezoni, htela sam čak i kad sad završim da počnem ispočetka, ali sad vidim da od toga nema ništa, daj Bože i ovo gledanje da preživim.

Nemoj, radije daj prednost drugim Pavelovim projektima.

Mrs BugeVuge ::
Mene je oduševilo kad je rekao kako posle snimanja nikad ne ostaje na žurkama i zabavama, nego odmah ide kući. :cereeeeek: I kako voli decu, koristi svaku moguću priliku da im posveti što više pažnje. :cereeeeek:
Baš je porodičan, iako na prvi pogled deluje kao švaler i po. A kad dublje zaviriš, još ispada da on nju više voli, nego ona njega.

Samo izgleda kao švaler, nije uopće takav. Niti bi je prosio s 22 godine - kako ono već reče, niti bi imao molitvu, niti bi spašavo brak. Kao što se on trudi za obitelj, to isto očekuje od nje.

Mrs BugeVuge ::
Ti reče da te ne zanimaju moji snovi? lol!

Ne zanimaju me, amannn. Nego sam mislila da bi tebi bilo ljepše.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Ja bih na njenom mestu. lol!

Pod cijenu da te proglase lošom glumicom, ne daju ti više nove uloge i da Pavel misli da si nesposobna i glupa?  lol!

Pa yani...

Mrs BugeVuge ::
Kom budućem, Pavelu? :cereeeeek:

Pa tvom budućem, za kojeg se udaješ. Ali, neka ti bude, može i Pavelu. lol!  Što bi rekla?

Mrs BugeVuge ::
Pavel čuda čini. :cereeeeek:  smeh
Da nisam njega upoznala, verovatno bi me ovo dokrajčilo, ovako se osećam kao da sam na operacionom stolu pod totalnom anstezijom. lol!

Ali stvarno, uspeo je ono što nisu ni Kozlovski ni Maks zajedno. :cereeeeek: Ma što nije niko. <3

Definitivno čini čuda.
Yani, koja usporedba. Ali izgleda da je operacija uspjela. Jedino malo šavovi zatežu nakon zahvata. lol!

Vidim da je uspio.

Mrs BugeVuge ::
Da znaš. Samo sledeći put ću dobro razmisliti pre nego što pogledam neku njegovu novu seriju (Naravno da neću, opet ću jedva čekati svaki novi projekat smeh )

Da nije bilo smajlića još bi i preskočila pročitati bijelo koje svakako znam. lol!

Mrs BugeVuge ::
Vode je kao letonsku i rusku glumicu, mada i nema rusko prezime. mislilac
Ali sve je to nekada pripadalo SSSR-u. ne znam
Nego je ona valjda umislila da je plave krvi ako je živela u Milanu. rolleyes

Drži se ona malo visoko.

Mrs BugeVuge ::
Definitivno se zaljubio do ušiju u nju, tad kad se oni upoznali na snimanju Zatvorene škole ona je bila u vezi, ali on je zvao na sastanak i kad su izašli prvi put zaprosio je. :cereeeeek: Ćurka je to naravno odbila, ali on mesec dana nije odustajao i na kraju je pristala. Još kažu Odlučili smo da se uzmemo, znali smo da svakako uvek možemo da se razvedemo. smeh

Prvi put kad su izašli ju je zaprosio?! Oha.
Tko je rekao bold? Ona ili on?

Mrs BugeVuge ::
Ali njeni opisi zaljubljivanja u njega su identični mom, parafraziram Samo sam tako primetila da dolazim na set i raspitujem se gde je Paša kad ga nema. Onda počnem da mislim o njemu, isključim se iz reale i odjednom primetim da se smeškam. Zaspim misleći o njemu, probudim se misleći o njemu.

Eto imate nešto zajedničko.

Mrs BugeVuge ::
Upravo to, iz tih par rečenica se zapravo vidi koliko je njemu stalo do nje i koliko brine, spreman je da zezne svoju karijeru da bi ona uspela. :cereeeeek: <3

Ma neće on zeznuti svoju, samo neće toliko pažljivo birati. Mislim da zasad nije svoju karijeru zeznuo. Zeznuo bi bio da je recimo pristao glumiti u 4. sezoni Mažora.

Mrs BugeVuge ::
Kako zašto, pa ko je ovde najveća alkoholičarka? lol!
Još kaže da ne voli da vidi žensko kako pije. sramezljivko  smeh

A zato imamo problem.  smeh Hoćeš reći - ti bi imala problem pa onda i ja s tobom jer sam ti kuma? Jer kum i ja bismo se super slagali, što se toga tiče ja i on nemamo nikakvih problema.
Tamam, vidjet ćemo što ćemo po tom pitanju. Jer nije problem što on ne pije, nego što ne voli vidjeti žensko koje pije, ili pijano žensko.
Yani, za početak ćeš birati ili alkohol ili on. Možda ti je teško, ali mislim da ti uz njega neće biti potreban alkohol.  lol!  

Mrs BugeVuge ::
Aj dovrši sad. lol!

Neću.  lol! Ionako previše o njemu govorim. Sve me nekako sram. sramezljivko

Mrs BugeVuge ::
Jedan nuna lutku, drugom sat alarmira da previše jede, sve ludak do ludaka. smeh smeh smeh

Da su drugačiji ne bi bili upola zanimljivi.

Mrs BugeVuge ::
I: Rekli su da se ponašam prema njemu kao prema živom biću i rešio sam da probam. smeh
Ž: Ti to ozbiljno? ~ Jevgenije, unosite previše kalorija ~ Jebem ti mater!
I: Ne psuj pred detetom! smeh  naklon  smeh

naklon Je li i ovdje bio prirodan?

Mrs BugeVuge ::
Od 12:44 do 14:06 smeh  :cereeeeek:  smeh  :cereeeeek:  smeh  :cereeeeek:  smeh  :cereeeeek:  smeh  :cereeeeek:
http://kinobit.online/load/serialy/mazhor_3_sezon_3_serija/27-1-0-1987

smeh  smeh  smeh  smeh

Ne znam što mi je najbolje. Kad se igra s onom pelenom i kad ga zapiša lutka. smeh

Mrs BugeVuge ::
Joj, molim te na istom linku i ovu od 37:36 do 39:06

Odvalila sam se smijati.  naklon

Baš je nekako lijep u ovim scenama.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 26, 2018 9:41 am

Veronika ::
Poncha,sretan Božić!

Hvala! kisic

Veronika ::
Sad se postavlja pitanje zašto ga je on dao njoj i kad je posumnjao da je Hakan zaštitnik?

Ja nisam odgledala poslije 6. s prijevodom, i ne znam hoću li, pa ne jesam li propustila što bi me navelo na neki zaključak. Ali, čini se, i ne znam u kojem više nastavku, da je rečeno da se zaštitnici i besmrtni na neki način privlače. Možda on tim kamenom je privukao i držao Hakana blizu.

Veronika ::
Znam da ste primjetile da
je Faysal od početka podržavo njihovu vezu, to je radio da bi i Hakan imao neku
slabost.

Definitivno.

Veronika ::
Ja bih  izdvojila ep. koje je radio Can,vidi se u njima ta neka njegova ludost koja meni paše(scena kad Faysal ubija ženu od Mazhara ,djevojčici ispada iz ruke psić kome bljeskaju oči,možda griješim ali me to podsjetilo na njega i ja sam se nasmijala umjesto da mi bude jezivo).

Od njega sam, s obzirom na to kakve stvari postavlja na instagram, i očekivala da će biti ovakav u režiranju.

Veronika ::
Rađe gledam scene u kojima su Hakan i Zeynep,meni su oni super tandem ali kao brat i sestra,
Hazar mi je baš dobra, ona i Caga mi sve to odrađuju s nekom lakoćom.

Meni su oni odlični i super su mi tandem (ispred i iza kamere), ali neka na tome i ostanu. Na prijateljstvu.

Veronika ::
Veza Hakan Leyla tek sad treba dobiti na dubini.Priča se tek zahuktala i jedva čekam nastavak,nadam se da neće čekati kraj godine.Malo od mene.

Ima ovdje itekako materijala.

Najkasnije za pola godine se nadam da će biti prikazano. Nemaju što čekati, sve imaju snimljeno.

Veronika ::
Poncha, Marko ti je sledak,a vidim da se i oko njega vrti neka zubata kezz

smeh  smeh  smeh  smeh
A je li? I ti si primijetila. Zato sam ja odmah BugeVugovoj i rekla da mi je trn u oku.  lol!
U zadnje vrijeme mi svugdje iskače, eto je nekidan bila i u Volim Hrvatsku.

Nemam ja sreće, pa to ti je, čak i ovako s javnim osobama.

Veronika ::
Na onom hum.koncertu mi je bio posebno sladak u kaputu i sa kapom.A u zadnjoj A strani
(to mi je inače najdraža emisija na tv-u od početka)je pjevao meni omiljenu stranu božićnu pjesmu,
njegov promukli glas,odlična izvedba.Ipak zdvajam "Samo za nju".

Je.  :cereeeeek:

Ti gledaš A stranu? :cereeeeek:  Eh, da sam ja ranije znala kakva je to emisija, samo što sam ja živjela godinama u Turskoj.  facepalm I još k tome ne gledam baš TV. Da nije bilo one emisije o Oliveru prošao bi Marko pored mene, ne bih ga znala.
Inače, zanimljiva je emisija, a dobri vokali ova mladost. Ne gledam cijele emisije, nego ovako isječke, ali mi ovo nije najbolja emisija. Imalo mi je par dobrih pjesama  naklon  :cereeeeek: , ali nisam od ovih fanova "opernih".

Driving home for Christmas? https://www.facebook.com/BstranaHRT/videos/310507366464542/?epa=SEARCH_BOX  :cereeeeek:
(Samo ne znam zašto neke stvari ne postavljaju na YT? Zbog prava?)
To je pjevao i u Lisinskom na koncertu prije koji dan.

Recimo, meni je bila bolja emisija kad je Marko pjevao baš tu pjesmu za koju si navela da ti je Marko u njoj najbolji. Zbog gostiju.
Ja obožavam te promukle glasove.  smeh  naklon I u govoru i u pjevanju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 26, 2018 10:22 am

Saro, što je Kivinom serijom? Zašto neki pišu da se priča o ukidanju sa 7. epizodom?

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 26, 2018 10:29 am

Yani, ja ne pratim Pavela, gazdarica bi me zbog toga banirala ali joj je glupo pa mi postavlja precke da ne mogu da udjem na forum. Ne znam, ja sam to tako shvatila. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 26, 2018 10:31 am

Gde si to videla? Kakvo ukidanje, to pricaju posle svake epizode da ce ukinuti posle sledece. Ne znam sta su navalili na tu seriju. Sad sve serije idu na pauzu do 21.01.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 26, 2018 10:34 am

smeh smeh smeh smeh E, uopće nećeš da pratiš Pavela. Pa te kažnjava. Zna da ti profilnu sliku nije problem promijeniti, ali ovo već ima smisla. lol!


Ma u nekoj našoj grupi, kaže da tako Rusinje govore, ali mi bilo glupo pa zato tebe pitam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 26, 2018 10:44 am

Pa to, videla je da mi nije neka kazna kad naredi da se promeni profilna, pa gleda kako drugacije da me iznervira. Sramota! lol! (nesto imam utisak da posle ovoga ide stvarna kazna smeh )

Bila sam sad kod Canan, ne prica nista o tome. Nema ni govora o ukidanju sad kad pocinjem polako da se zagrevam za Kerema i Cemre. Da bar imam neki par ove sezone jer pretpostavljam da NilBar nece dugo trajati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 26, 2018 10:48 am

I ja mislim. Samo ne znam što sad još može izmisliti. lol!

Ne vjerujem ni ja da će MI dugo, tako da ti traži drugi par.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 26, 2018 7:27 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 26, 2018 7:40 pm

BugeVugova, odgledala sam dvije epizode NG koje nisam bila odgledala. Današnju nisam jer je još nisu okačili na YT. Uglavnom, kao lik mi ovaj Domagoj nije naročito drag, ali mi je Amar drag. Čak mi je malo i žao Ante, a ovaj mi miriše na nekog mutikašu.

Petra je prešla sve granice ukusa prema Kreši.

Iduću tjedan serija ide na neku pauzicu, tako rade sa svakom serijom izgleda u ovo vrijeme tako da serije neće biti. A biseri će puštati dvije turske serije, jednu za drugom i to koliko sam vidjela po najavi - dvije serije u kojima glumi Asli Enver. Istanbulska nevjesta (nastavak ove sad sezone) i još neka, nisam joj upamtila ime, ali čini mi se da Ilker glumi u toj seriji.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 26, 2018 8:23 pm

Da, sad uredjuju zvuk, a drugu sezonu ce pustiti ko zna kad. Tako je bilo i sa prvom.

Ta serija sa Ilkerom i Asli Enver je Kayip. Dobra je serija samo je zahvaljujuci kanalu D trajala kratko.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 26, 2018 8:25 pm

Bu arada, neka TRTova serija koja je isla utorkom prebacuje se na cetvrtak. Jos jedna u konkurenciji! Kao da nema drugi dan. rolleyes
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 26, 2018 8:27 pm

Ma u prvoj su do par dana prije prikazivanja uređivali zvuk. Znam po torti kad su je okačili. Što bi se reklo, zadnji čas je bilo gotovo.
Ovaj su put onda odlučili na vrijeme početi. Ili da se nadam da će ona i serija ubrzo? wow

Aha, onda će ta serija početi od Nove na Novoj. Daju dvije turske serije, ali mi je glupo da daju istovremeno dvije serije s Asli u glavnoj ulozi i to jednu za drugom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 26, 2018 8:27 pm

Ima li još nešto da se prebaci u četvrtak? rolleyes
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyThu Dec 27, 2018 2:54 am

4. epizoda - na terenu u prodavnici ispituju prodavačicu. Na kraju ih pita A jel' biste nešto kupili? Tek će Igor Dajte mi ovu jednu jabuku, Žeka molim te plati. smeh  :cereeeeek:

Epizoda me je inače dosta puta rastužila, često su se vraćali na to kako je sve počelo. placljivko <3

5. epizoda - Kupio joj je akvarijum sa ribicama, jer je čuo da smiruje živce. :cereeeeek: smeh

Posle kad su se sastali u parku, čuvena scena sa sladoledom:
V: Ispada da više nikome ne može da se veruje...
I: Zašto? Mi možemo jedno drugom da verujemo. :cereeeeek: A to već nije loše. :cereeeeek:

Kaća je sve napornija i napornija, sa svakom narednom scenom poželim sve više da je zadavim. aurika  Toliko mi je žao što je Igor bio ovoliko popustljiv sa njom... A bio je samo zbog griže savesti koju je osećao jer je iskoristio. I to je jedino što je on osećao prema njoj, zato joj je prešao preko toliko toga, zato je i bio sa njom. Jer je krivio sebe za to njeno bolesno stanje, iako je ona zapravo urođeni psihopata i pritom teška glupača. aurika
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyThu Dec 27, 2018 3:01 am

Evo o čemu pričam... naklon <3 naklon <3 naklon <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Fcl7IRKvM3Q

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 4_VEoxDnQjg
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyThu Dec 27, 2018 3:10 am

Valera: Pretražite okolni park, treba naći razbijen auto.
Igor: Auto? Dakle, po povredi na njegovom vratu zaključili ste da je bio u kolima, a taj ko ga je davio je vozio umesto njega? smeh
Valera: Jako dobro, kolega. Pored toga što su ga davili, na nogama ima tragove od razbijenog stakla.
Igor: A da nam kažete i boju auta? smeh naklon smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 23 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: