Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
+2
Sparks8758
Becy
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySat Dec 15, 2018 9:10 pm

Mrs BugeVuge ::
Kuhinju. lol!

Možda bi bilo najbolje da si to. Onda bar ne bi bio rat između bivšeg i sadašnjeg. lol!

Mrs BugeVuge ::
Šalim se, danas je dan za Stasa.srca
Dugo sam čekala na tu njegovu seriju, a poslednju novu premijeru imao je pre više od šest meseci.

Taman da lepo to odgledam i onda vidim na čemu sam, pa posle da ponovo utonem u svet Igora Sokolovskog. :cereeeeek:

Ako tebe Stanko zakuje, mogla bi se ti opet njemu vratiti. Jadan moj kum. Kume, drži se! :cereeeeek:

Mrs BugeVuge ::
Btw, ova nedelja je prošla u znaku premijera Cage i Stasa. Kao nekad. <3

Aj, neka ti bude kad su se poklopili.

Sara Ulusoy ::
Ma bilo je jasno da on nešto muti još onda kada je insistirao da Hakan počne da radi za njega, ali na početku sam mislila da je Mahzar besmrtni, već tamo 3, 4 je bilo jasno da mora da bude Faysal. Odnosno mislila sam da je Faysal možda nešto drugo opet vezano za Hakanov zadatak, ali kad u prvih par epizoda nije bilo sto posto otkriveno ko je besmrtni nije imao ko drugi da bude.

Mislim da bi mi čak bilo veće iznenađenje bilo da je on Hakanov neki odani i zadnji kod kojega će doći prije nego li krene u obranu. Više bi me to iznenadilo nego da je besmrtni.

Sara Ulusoy ::
Pa i nije donela, nije ni mogla da donese za tih par minuta, to sam više prokomentarisala zato što je volim i zato što mi je nekako falila neka jača glumica od Hazar i Ayce.

Od njih dvije jača je svakako trebala.

Sara Ulusoy ::
Uopšte. Čini mi se kao da na njima baš i nije rađeno. Zeynep sva u nekim tripovima ja sam najpametnija, niko ništa ne zna osim mene falan filan, Leyla s druge strane ja sam poslovna žena koja stoji čvrsto na svojim nogama, ali uloga u celoj priči sifir. Ja sam svena da ovo nije ljubavna serija, ali Hakanu bi dosta otežalo zadatak da se na primer ispostavilo da je i Leyla besmrtna za koju niko nije znao. Yani, da Zeynep nije zaljubljena u Hakana i da je Leyla imala neku značajniju ulogu mislim da bi bilo bolje.

Ja sam za Leylu cijelo vrijeme bila na iglama. Nisam joj cijelu sezonu u potpunosti vjerovala, htjela sam, ali nisam baš. Ne znam zašto se Mahzar nje bojao. Zašto je htio s njom razgovarati kad je dobio otkaz.  ne znam A ono ispadne samo Hakanova slaba strana.
Pitanje je hoće li ona sad postati besmrtna kad je primila Faysalovu krv. Ima nešto u ovome što kaže BugeVugova.

Sara Ulusoy ::
Bilo bi ok da scene idu paralelno da imaju veze jedna s drugom, ovako je ispalo bezveze.

Ma meni čak i nije bezvezno, ali su me ovi dvoje ometali. Jer... Mi nismo znali tko je Emir. Moglo je biti dok Hakan uživa, Zeynep se bori za život. U sličnim pozama. lol!
Samo što sam ja znala malog sa seta pa sam znala da će biti dobar s Hakanom.  smeh

Sara Ulusoy ::
I meni je pred kraj pala koncentracija tako da nemoj da me držiš za reč, ali mislim da besmrtni mogu da ožive smrtnike, a besmrtne zaštitnici, zato je Faysalu trebala Hakanova krv da oživi Ruyu. Ali sve to samo ako se poseče onim mačem.

Pretpostavljam da su oživeli svi besmrtnu.

Mrs BugeVuge ::
Besmrtni mogu da ožive smrtnike, a besmrtne samo zaštitnici.

Ajte sad meni glupoj objasnite, jer mi klikeri ne rade najbolje.  facepalm

Kako besmrtni uspiju umrijeti? Samo od zaštitnika? Mogu li zaštitnici oživjeti smrtnike? Pa i s onim bodežem. Glupo mi je da zaštitnik može oživjeti besmrtnog, a ne može smrtnog.

I ja pretpostavljam da su oživjeli svi besmrtni. I sad su oni praktički svi Hakanu za vratom.

Sara Ulusoy ::
I to podosta stariji od profesora.

Meni je to baš prošlo kroz glavu jer ipak je Caga tu rečenicu trebao uputiti Hazar, a ona stvarno voli starije baya baya. Znam da se radi o likovima i da je u ulozi, ali...

Sara Ulusoy ::
Hakanova majka je bila odana i koliko se sećam rečeno je da bi zaštitnik trebao da oženi odanu zato što ona najbolje razume njegov zadatak, ali nije da mora.
Ali i to bih trebala da utvrdim ponovnim gledanjem.

Mislim da si ti dobro shvatila, ne trebaš ponovno gledati jer se i meni čini da je tako bilo. Ali mislim da je to namjerno rečeno jer bi kao, po toj preporuci, i Hakan trebao oženiti se za odanu.
Zato sam pitala vode li se ovi koji su za par Hakan-Zeynpe tom politikom.

Sara Ulusoy ::
Definitivno su neke stvari mogle da budu bolje napisane, na prvom mestu su određeni likovi trebali da budu bolje razrađeni i da bude više akcije. To su mi najveće zamerke. Jer ipak su oni imali i više nego dovoljno vremena da razrade scenario. Neke stvari koje mogu da se progledaju kroz prste scenaristima tv serija koji imaju sedam dana za epizodu od 150 minuta, njima ne mogu. Em su kratke epizode, em koliko ranije je rađen scenario pre nego što je počelo snimanje.

Protiv više akcija ni ja ne bih imala ništa protiv.

Sara Ulusoy ::
Meni bi njihov odnos bio mnogo draži da su ostali samo u drugarskom odnosu.

I meni.

Sara Ulusoy ::
To je i meni bilo u najmanju ruku čudno. Po nekoj logici bi besmrtni trebali da budu ti koji su pretnja Istanbulu, inače od čega ga zaštitnici štite?

Možda nisu svi besmrtni isti. Možda Faysal nije bio kao i drugi.

Sara Ulusoy ::
Hakan je definitivno glavna uloga u pravom smislu te reči, sve se vrti oko njega, njemu je dato najviše prostora i najveća odgovornost je na njemu, mislim da je uspeo da opravda očekivanja i da svoj deo odradi maksimalno dobro i profesionalno. A Cagina prednost je pored svih prednosti i to što ima nos za dobru ulogu i što mu je svaka uloga bolja i zahtevnija od prethodne.

Caga ima dobar u svakom smislu riječi. Em ima najljepši nos ikad viđen, em ima nos za ubosti pravu stvar u pravo vrijeme.

Sara Ulusoy ::
Okan važi za odličnog glumca to sam znala, nigde ga nisam gledala osim malo u MY i tamo sam iako nisam gledala seriju osim povremeno po koju scenu sve vreme navijala za Ibrahim pašu u odnosu na Hurrem iako sam znala da će naravno ona pobediti. Ali ovde mi je baš bio dobar i mislim da je Faysal upravo tako i zamišljen kako ga je on odigrao. Ali ona scena kada on mirno priča Leyli kako je on stariji od hiljadu godina i kada zabode onaj nož je stvarno bila jeziva. I definitivno je Okan/Faysal pored Cage/Hakana najviše vredan pomena u seriji.

Pa da, kad bih izdvajala ikoga osim Cage, to bi bio on.

Sara Ulusoy ::
Ako je verovati onima što najavljuju jer nije izašla nikakva zvanična informacija, druga sezona će biti u junu. Ko će to da dočeka.

Ništa mi nemoj govoriti. A ovi nešto tipkaju i odgovaraju da se strpimo.  lol!

Sara Ulusoy ::
To je Cagin uticaj i ni ti, ni ja ovo ne bismo gledale niti toliko čekale drugu sezonu da tu glumi bilo ko drugi.

U pravu si.
Da je glumio itko drugi, a ja odlučila gledati seriju, stala bih tamo negdje oko osme epizode i ne bih iščekivala drugu sezonu uopće... Ali kad glumi Caga, a kako se ja vežem za njegovo, vidi me... U 24 sata odgledala sam jednom cijelu sezonu, a po drugi put veliku većinu Hakanovih scena.

Sara Ulusoy ::
Ayca nije glumica u kojoj vidim neki potencijal, ali ruku na srce i uloga je takva da ne bi imala mogućnosti da ga iskaže ni da ga ima.
A to sa kučkastim izrazom mislim da je proizvod loše interpretacije onoga što se tražilo od lika. Ona treba da bude jaka i moderna poslovna žena, a ne kučka, samo je ona to pogrešmo iznela, tako da mislim da je do glumice.

Pa sad, imala je različite scene po pitanju osjećaja, mogla se barem tu više iskazati, ali po meni sasvim solidno odrađena uloga. Jedino to što je imala neki kučkasti izraz i onda je očito do lošije interpretacije.

Sara Ulusoy ::
Može da bude i do nas, mi smo gledajući turske serije navikli na drugačiji koncept, da se ima dovoljno vremena da se uđe u srž lika, da se prikažu najdublje emocije, toliko detaljno da mi izvlačiimo psihološku analizu i najsporednijih likova.

Mislim da je upravo to. I pričom uspiju ući u dubinu lika i mi tokom vremena praćenjem iz tjedna u tjedan uspijemo shvatiti lik. Ovdje mi je sve proletjelo.
Evo, primjerice, ja ne znam u kojem trenutku su od strasti Hakan i Leyla, od međusobne privlačnosti i sviđanja, došli do toga da izjavljuju ljubav. Seni seviyorum, falan filan... Ono kad je došao k njoj po utjehu kad je saznao o roditeljima?!

Sara Ulusoy ::
Sad se ne sećam tačno od reči do reči, ali nešto u fazonu zadatak je s jedne strane, ljubav s druge. Po tome bi ona mogla da radi za Hakana a voli Faysala.

Hm, zanimljivo. Ja sve mislila da će možda biti obrnuto (ne da voli Hakana, ali možda Engina)... Ali nije, kad je s Faysalom i vezi. Pretpostavljam da će raditi za Hakana onda. Sad mi dođe da provrtim slike sa seta iz snimanja druge sezone i pokušam nešto pogrešno zaključiti. lol! Znam da je ona bila često na lokaciji u kojoj je u prvoj sezoni stolovala Ayca.

Sara Ulusoy ::
Ja sam juče nešto onako usput videla da je valjda na probi venčanice.

Opala, onda će svadba uskoro. wow  Neće valjda bro biti u Americi kad bude svadba. lol!

Sara Ulusoy ::
Hakan ne puši, pušila je Zeynep i mislim Hakanov otac.

On samo sjemenke grize. Caga i u slobodnoj seriji treba biti uzoran dečko  lol! Ali baš šteta za njega.

Sara Ulusoy ::
Bu arada, mnoho mi je drago da smo najzad sve tri odgledale istu seriju i da je zajedno komentatisemo. :cereeeeek: Nismo od Icerdea.

Dobro je pa smo je nagovorile da gleda nešto tursko.  lol!

I meni je drago.  :cereeeeek:

Mrs BugeVuge ::
Ali i nakon što sam odgledala seriju, razmišljam o njoj i ostaje mi u sećanju. Dakle definitivno nije od onih serija koje se jednom odgledaju i zaborave. topić  

Zašto bi se i zaboravila? lol!

Mrs BugeVuge ::
I ja sam sretala samo pozitivne komentare, na IMDB-u su već dobili 8,7. bravo  

Meni je drago zbog Cage.  naklon  :cereeeeek: A ne znam hoće li mi biti drago ako odluče 10 sezona serije.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Kako nije, pa odmah je poslao po košulju. Morao je da zna čim je znao ko je Hakanov otac.

Meni se već sve pomiješalo kad je što bilo. Je li on znao u onom trenutku kad je vidio da luster pada na malu, a Hakan je uhvatio. Ili je tek tada skužio?

Mrs BugeVuge ::
Umesto da ti bude drago što sam odgledala sve odmah i u cugu, ti se još ljutiš. lol!  

Ma ne ljutim se, nego mi čar se ubije kad se gleda sinkronizirano. Ali zato si ti sve razumjela, a ja ni nakon gledanja i pol još neke stvari ne kužim.  lol!  facepalm

Mrs BugeVuge ::
Nije ga bilo puno kad pogledaš tematiku. Ne kažem da sam htela još, ali nije ga bilo mnogo.
Sad kad si spomenula prošlost... Ja sam iz trejlera očekivala ono kad je ćelav da je njegova totalna transformacija u Zaštitnika, a u stvari to je bio njegov otac u prošlosti. naklon Što može da znači da će u drugoj sezoni objašnjavati te događaje i Caga će igrati i Hakana i svog oca.

Nije bilo ni puno nastavaka ako pogledaš, a ni akcija da bi ih toliko trebao poginuti.  ne znam

Ja sam čak i krivo skontala. Ja sam skontala da je ćelavac Hakan (zaprvo svi Hakanovi preci) u nekom kao prerpričanom dijelu. Kao da simbolizira njegove korijene. Eto, koliko sam razumjela.  smeh  facepalm  stidljivko
Zar ne bi Caginog oca trebao igrati onaj lik s otoka čiju su priču pokazali?

Mrs BugeVuge ::
Ne Cagu, nego ostale, njegovu nijednu scenu ne bih skratila.

Aj, opraštam ti onda. lol!

Mrs BugeVuge ::
E, ali to nije Netflixova politika. lol!  

Nisam ni rekla da nešto baš volim njihovu politiku. Ali privikavam se, nemam izbora.

Mrs BugeVuge ::
E pa kad si takva i nijedan moj postupak ti se ne sviđa, evo ti onda ovako - malo su me i razočarali, očekivala sam da će više toga biti prikazano (opet Rusi, jbg). lol!  

smeh smeh smeh smeh

Zar ja nisam napisala nakon što sam prvi put odgledala da ne znam po čemu je to scena o kojoj bi se toliko brujalo i pisalo? Da eventualno može zvuk biti sporan.
Ali i nije trebalo više biti prikazano. Ovo je dovoljno, s mjerom je. Da je više pokazano mislim da bih čak rekla da je previše pokazano. Mala je razlika između estetskog i vulgarnog. Neka neke stvari ostanu za maštu. Ne treba Caga nositi krivnju za srčane udare.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Ma, scena je bombica. he-he  

Ali nisi mi rekla je li bolje ovako ili isprekidano! lol!

Mrs BugeVuge ::
Otmica, sve one scene sa Zeynep... Uglavnom mi je najbolja bila sa Hakanom dok ga zavodi.

S Hakanom je definitvno najbolja.

Mrs BugeVuge ::
Najbolja im je definitivno bila seks scena. Ali su mi super bili i kad se gledaju na onoj svečanosti nakon što je odbranio, prva scena kad je pitao ima li neki san, kad je iznenada poljubio posle razgovora sa Faysalom... To su neke koje mi prve padaju napamet, mada su mi sve njihove bile super.

Meni su sve njihove scene, ali možda najviše seks, jutro u krevetu, gledanje kroz prozor kad joj onako s leđa priđe  :cereeeeek: i na podu pred stanom.

Mrs BugeVuge ::
Zašto sebična, pa baš nije. Faysal je nudio nešto valjda dal' da oživi njenu majku, kad je i saznala da smrtnici mogu oživeti od krvi besmrtnih, ali je ona odbila jer je to uslovljavalo da izda Hakana. Meni je par puta i bilo žao, sve vreme je glumila neku haku poslovnu ženu, a zapravo je ubijala griža savesti zbog majke.

Ok, nije pristala na Faysalov prijedlog. Ali kad je došao nije rekla nijednu riječ da Hakan ne skine košulju. Mogla se i žrtvovati ili barem pokušati zaustaviti Hakana da ne radi to. Nego je tupavo čekala da se Hakan dovede u opasnost kad sve preda i pokuša nju spasiti. Ja bih Hakanu rekla da ja nisam bitna.
Ali i meni ju je bilo žao. Žao mi je bilo što se osjeća krivom i kad joj Hakan ne dođe, on kao da joj je bio sve. Tu mi je bilo žao nje.

Mrs BugeVuge ::
Što?

Nemam pojma, ali mislim da nisu slučajno to napisali.

Mrs BugeVuge ::
Večiti hendikep u Caginim serijama, koliko on bio dobar, toliko su loše njegove partnerke.  

S Hazal i Serenay je bio tu negdje. Druga je stvar što je on sad razvio se kao glumac, a od mlađih glumica ne može naći par.
Ali nije meni sad da mu ove ne mogu parirati i da ih je totalno pojeo. Ne mogu reći da sam nezadovoljna.

Mrs BugeVuge ::
Ako se budu rukovodili Vampriskim dnevnicima, mogu da naprave sad pošto je Leyla oživela od Faysalove krvi da i ona postane besmrtna.  

A meni je to nekako čak i logično.  ne znam

Plus, meni onaj lančić što je Leyla nosila cijelo vrijeme bode oči. Je li ono njega Hakan sada ima uz sebe?

Mrs BugeVuge ::
Ali ja sam sad potpuno nespremna, trebalo je ranije da puste najavu. Ja sam htela lepo i prvu sezonu da odgledam, pa onda ovu novu, kako ću sad ovako.

Lijepo ćeš. Možda i bolje ovako.  smeh

A da oni nisu najavili ranije pa ti propustila koliko se baviš Plavim?  lol!

Mrs BugeVuge ::
Аааааааааааааааааа prvi kadar Stas samo u gaćama oho-ho st_bond st_bond st_bond st_bond st_bond st_bond st_bond  

Oh be, osvanut će još i nova slika na profilu.  lol!

Mrs BugeVuge ::

Pa ovo stvarno nije u redu, em mi ne najavljuju seriju, em mi ne najavljuju infarkt.

Kad smo mi preživjele jučer, preživjet ćeš i ti danas. lol!


Последњи изменио Poncha дана Sat Dec 15, 2018 9:31 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySat Dec 15, 2018 9:13 pm

O, ti si i odgledala. Koliko je bilo epizoda?

Aj, da se osvrnem samo na kraj jer ovo drugo mi puno ne znači. Dobro je, objektivna si čim kažeš da za seriju nije bitno samo da pokazuje gola leđa i bokserice. lol! Znači, nije uspio maknuti kuma. Oh, be, drago mi je. smeh

Zbog Stanka se nadam da će treći dio biti bolji!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySat Dec 15, 2018 9:15 pm

Hazarina fotografija Cage mi je jedna od boljih u zadnje vrijeme. :cereeeeek: naklon



https://twitter.com/erkencialbatros/status/1073921671713775616

Što je netko stavio. https://twitter.com/clumsywishes/status/1073939178621161472 Meni baš nisu za ljubavnu vezu. Mislim da bi mi čak bilo čudno vidjeti ih u sceni koju su imali Caga i Ayca.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySat Dec 15, 2018 9:48 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySun Dec 16, 2018 1:53 am

4 epizoda, nije mnogo. Ruskinje su oduševljene sve do jedne, izgleda sam se samo ja smorila. molimmmm

Ali meni je Ponchita kriminalna kako navija za Pavela. smeh Najverovatnije ću sad da uključim Mažora, ayyy coook heycanliiim. :cereeeeek: (Mada mi se sad i VMLj gleda lol! )

Znaš šta je meni čudno? Sve slike koje su kačili tokom snimanja su scene iz ovog drugog dela, ne znam šta će onda biti u trećem.
I btw kad sam kod slika, evo čisto da vidiš neke. :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 VLGcLtIf7_M

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 S8yLeE8dIzk

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 M61aknN-g3g Ovo taman da prokomentarišem kako nije fer, zašto Kiril u beloj, a Stas u crnoj košulji?durica

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 H5YVfH1BUM4 Palujanove, dođavola kako volim tvoj osmeh :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySun Dec 16, 2018 2:22 am

Poncha ::
Možda bi bilo najbolje da si to. Onda bar ne bi bio rat između bivšeg i sadašnjeg. lol!

Lepo mi je yt sam predlagao šta da gledam, više on ima pameti od mene. lol!

Poncha ::
Ako tebe Stanko zakuje, mogla bi se ti opet njemu vratiti. Jadan moj kum. Kume, drži se! :cereeeeek:

Malo je falilo, kažem ti da mi se sad gleda VMLj. lol!
Neće on mene ostaviti na miru, vidiš da za nedelju dana stiže sa drugom premijerom. :cereeeeek: Lepo što se setio žene kad je shvatio ozbiljnost konkurencije. lol!

Poncha ::

Ja sam za Leylu cijelo vrijeme bila na iglama. Nisam joj cijelu sezonu u potpunosti vjerovala, htjela sam, ali nisam baš. Ne znam zašto se Mahzar nje bojao. Zašto je htio s njom razgovarati kad je dobio otkaz.  ne znam A ono ispadne samo Hakanova slaba strana.
Pitanje je hoće li ona sad postati besmrtna kad je primila Faysalovu krv. Ima nešto u ovome što kaže BugeVugova.

Kaća iz Mažora je dokaz da nijednoj ženi nikada ne treba verovati ni u jednoj seriji. lol!
Tako da nisi mnogo pogrešila što si bila na oprezu sa njom.

Poncha ::

Ma meni čak i nije bezvezno, ali su me ovi dvoje ometali. Jer... Mi nismo znali tko je Emir. Moglo je biti dok Hakan uživa, Zeynep se bori za život. U sličnim pozama. lol!
Samo što sam ja znala malog sa seta pa sam znala da će biti dobar s Hakanom.  smeh

Dobro je kad su tebe ometali, a ne Hakana i Leylu. smeh

Poncha ::

Kako besmrtni uspiju umrijeti? Samo od zaštitnika? Mogu li zaštitnici oživjeti smrtnike? Pa i s onim bodežem. Glupo mi je da zaštitnik može oživjeti besmrtnog, a ne može smrtnog.

To ni meni nije lepo objašnjeno i jasno, po onome što su pokazali besmrtni mogu da umru samo ako ih zaštitnici ubiju, ali nije fora da se onda zovu besmrtni. facepalm I jeste glupo da ako zaštitnik može da oživi besmrtne ne može smrtne, ali sigurno ne može, jer da može ne bi se cimali do Faysala da spasu Leylu, spasio bi je odmah Hakan.

Poncha ::

I ja pretpostavljam da su oživjeli svi besmrtni. I sad su oni praktički svi Hakanu za vratom.

Da, baš me zanima ko će sve da ih igra, videli smo samo Burcin i onog Metina iz KPA.

Poncha ::
Možda nisu svi besmrtni isti. Možda Faysal nije bio kao i drugi.

E ovo ti nije loša pretpostavka.

Poncha ::
Pa sad, imala je različite scene po pitanju osjećaja, mogla se barem tu više iskazati, ali po meni sasvim solidno odrađena uloga. Jedino to što je imala neki kučkasti izraz i onda je očito do lošije interpretacije.

I meni je bila sasvim ok kad pogledam u globalu.

Poncha ::
Evo, primjerice, ja ne znam u kojem trenutku su od strasti Hakan i Leyla, od međusobne privlačnosti i sviđanja, došli do toga da izjavljuju ljubav. Seni seviyorum, falan filan... Ono kad je došao k njoj po utjehu kad je saznao o roditeljima?!

Ovo sam ja htela da prokomentarišem i zaboravila! Prebrzo su mi od običnog seksa i međusobne privlačnosti došli do velike ljubavi.

Poncha ::

Dobro je pa smo je nagovorile da gleda nešto tursko.  lol!

smeh
Caga je od početka bio u planu, čak ako se sećam prvobitno sam rekla da ću samo probati prvu epizodu, a vidi dokle sam došla. lol!

Poncha ::
Zašto bi se i zaboravila? lol!

To se samo tako kaže. lol!

Poncha ::

Meni je drago zbog Cage.  naklon  :cereeeeek: A ne znam hoće li mi biti drago ako odluče 10 sezona serije.  lol!

Što ti ne bi bilo drago? lol!

Poncha ::

Meni se već sve pomiješalo kad je što bilo. Je li on znao u onom trenutku kad je vidio da luster pada na malu, a Hakan je uhvatio. Ili je tek tada skužio?

Pa ako je star 500 godina, sigurno je znao sve Hakanove pretke i kako se rodio i ko ga je podizao, tako da pretpostavljam da je znao pre lustera, oduvek.

Poncha ::
Ma ne ljutim se, nego mi čar se ubije kad se gleda sinkronizirano. Ali zato si ti sve razumjela, a ja ni nakon gledanja i pol još neke stvari ne kužim.  lol!  facepalm

smeh

Poncha ::
Ja sam čak i krivo skontala. Ja sam skontala da je ćelavac Hakan (zaprvo svi Hakanovi preci) u nekom kao prerpričanom dijelu. Kao da simbolizira njegove korijene. Eto, koliko sam razumjela.  smeh  facepalm  stidljivko
Zar ne bi Caginog oca trebao igrati onaj lik s otoka čiju su priču pokazali?

Zapravo, mislim da si ti bolje skapirala od mene. smeh

Poncha ::

Ali i nije trebalo više biti prikazano. Ovo je dovoljno, s mjerom je. Da je više pokazano mislim da bih čak rekla da je previše pokazano. Mala je razlika između estetskog i vulgarnog. Neka neke stvari ostanu za maštu. Ne treba Caga nositi krivnju za srčane udare.  lol!

smeh smeh smeh

Poncha ::
Ali nisi mi rekla je li bolje ovako ili isprekidano! lol!

Ovako. lol! Još mi se link otvara bez zvuka a scena počinje, ja već zamišljam onu pesmu Lost your mind uz prvi seks Igora i Kaće. smeh

Poncha ::
Meni su sve njihove scene, ali možda najviše seks, jutro u krevetu, gledanje kroz prozor kad joj onako s leđa priđe  :cereeeeek: i na podu pred stanom.

Da, jutro u krevetu. :cereeeeek:
Na podu pred stanom. :cereeeeek: Kažem lepo, sve su im scene super, nepotrebno je navoditi. :cereeeeek:

Poncha ::
Ok, nije pristala na Faysalov prijedlog. Ali kad je došao nije rekla nijednu riječ da Hakan ne skine košulju. Mogla se i žrtvovati ili barem pokušati zaustaviti Hakana da ne radi to. Nego je tupavo čekala da se Hakan dovede u opasnost kad sve preda i pokuša nju spasiti. Ja bih Hakanu rekla da ja nisam bitna.
Ali i meni ju je bilo žao. Žao mi je bilo što se osjeća krivom i kad joj Hakan ne dođe, on kao da joj je bio sve. Tu mi je bilo žao nje.

A na to misliš. Pa bila su joj vezana usta, možda je baš htela da kaže da nije bitna i da se ne žrtvuje zbog nje. Mada sam i ja stekla utisak da mu daje znak da je spasi, to je i meni malo zasmetalo jer bih postupila kao i ti, ali šta znam, možda se uplašila, proradio joj instinkt za preživljavanjem.

Poncha ::
Nemam pojma, ali mislim da nisu slučajno to napisali.

Misliš zbog onog da se njegov otac isto oženio podređenom?

Poncha ::

S Hazal i Serenay je bio tu negdje. Druga je stvar što je on sad razvio se kao glumac, a od mlađih glumica ne može naći par.
Ali nije meni sad da mu ove ne mogu parirati i da ih je totalno pojeo. Ne mogu reći da sam nezadovoljna.

Htela sam odmah da dodam da u neku ruku i razumem Femirovce i Yamirovce jer su mu njih dve uprskom svemu ipak bile najbolje, ali sam odustala. lol!
U svakom slučaju, ja se na Aycu ne žalim, Bensu mi je pravila traume, ali ova mi je sasvim zadovoljavajuća.

Poncha ::

A meni je to nekako čak i logično.  ne znam

Jeste.

Poncha ::

Plus, meni onaj lančić što je Leyla nosila cijelo vrijeme bode oči. Je li ono njega Hakan sada ima uz sebe?

E, to mi je promaklo. mislilac

Poncha ::
Lijepo ćeš. Možda i bolje ovako.  smeh

A da oni nisu najavili ranije pa ti propustila koliko se baviš Plavim?  lol!

Što je bolje ovako? lol!

Palo mi je napamet da nije to u pitanju, ali nije, posle sam pretražila njegovu grupu i nije nigde bilo ranijeg obaveštenja.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySun Dec 16, 2018 2:36 am

Evo uključujem prvu epizodu Mažora, joj što sam uzbuđena ni sama ne znam zašto toliko. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySun Dec 16, 2018 2:38 am

Evo samo što se uvodna špica završila i počela prva scena, ja počinjem da plačem. placljivko Kako je bio drugačiji, slobodan, opušten, živ... suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySun Dec 16, 2018 2:44 am

Ali koji kralj, prosi devojku i daje joj devet istih prstenova, jer nije znao koji broj nosi. naklon smeh :cereeeeek: naklon smeh :cereeeeek: naklon smeh :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySun Dec 16, 2018 2:52 am

Kako je sve počelo nekako nevino, a koliko su posle sve ogolili. suze
Skoro cela ova postava sa početka je mrtva. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySun Dec 16, 2018 2:58 am

Pita ga otac Šta hoćeš?
- Ono što svi hoće.
- To si imao od početka.

Ali Sokol nije mislio na novac. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySun Dec 16, 2018 3:10 am

- Igor Sokolovski.
- Ja se zovem Vika Radionova, ovde smo bez formalnosti.
- Super.
:cereeeeek: <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySun Dec 16, 2018 3:12 am

Moj budući mood od sada pa zauvek. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 ZtumbcjyZxo
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySun Dec 16, 2018 3:41 am

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 1clfzZ1K2Uo
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySun Dec 16, 2018 3:43 am

Koja simbolika, Lera ulazi u kancelariju i baca mu prstenje, jedan prsten se otkotrlja do Vikine cipele. naklon
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySun Dec 16, 2018 3:46 am

Gotova prva, idem na drugu. Neverovatno koliko uživam u ovoj seriji. <3

Ali nije normalno koliko ja volim ovog Igora, tačno svaka žena na ovom svetu treba samo da nađe muškarca kao što je on i uspela je sve u životu. <3 <3 <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySun Dec 16, 2018 3:54 am

lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 T2N_fBd49rU

Naravno da je papagaj tek uz njega progovorio. smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySun Dec 16, 2018 4:22 am

Još jedan mood. naklon smeh :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Eq9rSACThM8

- Ne ličite na jednog policajca.
- Ni ne volim ih.
naklon :cereeeeek: smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySun Dec 16, 2018 4:50 am

Iiiiiiiii odoh na treću. kokice
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySun Dec 16, 2018 4:52 am

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySun Dec 16, 2018 5:03 am

Otišli su na uviđaj, tamo je prizor bio gadan (zato mi i nije bilo strašno ono u Protectoru, treba vi Mažora da gledate lol! ), Igor se ispovraćao. Prilazi mu Vika, daje mu vodu i govori mu da će se navići.
I: To je ionako samo telo.
V: Nije to strašno, strašno je kad shvatiš koliko život može lako i brzo da se završi. Samim tim i tvoj.
suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySun Dec 16, 2018 9:50 am

Prvo da sve postavim.

Saro, ako ni nakon drugog čitanja najbolje ne shvatim Cagine odgovore, onda ćeš mi ti pomoći? Može? Ali mislim da sam shvatila dobro.

http://www.t24.com.tr/yazarlar/cagnur-ozturk-diyalog/evrensel-bir-istanbul-hikayesi-the-protector,21068

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 20181215170731_1

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 20181215170743_2

Kako volim ove intervjue, drago mi da ova nije objavila ranije nego tek sad.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 DuhcQgDWwAAYWZr

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 46840937_543205899528842_4693956779881478320_n.jpg?_nc_ht=scontent-lax3-2.cdninstagram.com&se=8&ig_cache_key=MTkzNTQ0ODIyNTAxMzQ0NzM3NQ%3D%3D Engincim :cereeeeek:

Ovi su počeli s prijevodima. naklon Sad ne znam hoću lu čekati sve epizode pa maratonski opet ili da gledam jednu po jednu.
https://ok.ru/video/858507119202?fbclid=IwAR1p_r9wFrx9b8nzcp8S-0FuwsO-G1_rAqHc2UmQiznJNl-eo0btyUTUtZ4
Iako mene svaki prijevod i čitanje teksta odmiče od pogleda na sliku, yani Cagu. sramezljivko
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySun Dec 16, 2018 10:51 am

Mrs BugeVuge ::
4 epizoda, nije mnogo. Ruskinje su oduševljene sve do jedne, izgleda sam se samo ja smorila. molimmmm

smeh

Nasmijat ću se, ali naprosto mi je čudno da si objektivna kad je Stankova serija u pitanju. Možda one ne poznaju Plavog i Mažora pa ne znaju što je sve bitno da bi serija bila super i možda su zadovoljne mrvicama Stanka.

Mrs BugeVuge ::
Ali meni je Ponchita kriminalna kako navija za Pavela. smeh Najverovatnije ću sad da uključim Mažora, ayyy coook heycanliiim. :cereeeeek: (Mada mi se sad i VMLj gleda lol! )

Pa kad se meni netko svidi i postane mi simpatičan, što ću. Tko ti je kriv kad si me navukla s kumom ovoliko i sad odjednom me vratila na Stanka.

Mogla si ti i VMLJ. Pogledaj i nju opet pa vidi koji ti više leži. lol!

Mrs BugeVuge ::
Znaš šta je meni čudno? Sve slike koje su kačili tokom snimanja su scene iz ovog drugog dela, ne znam šta će onda biti u trećem.
I btw kad sam kod slika, evo čisto da vidiš neke. :cereeeeek:

I on je stvarno bio s ovom koja meni po slikama nije djelovala simpatično ni vizulano za njega?

Mrs BugeVuge ::
Ovo taman da prokomentarišem kako nije fer, zašto Kiril u beloj, a Stas u crnoj košulji?durica

Duri se ti koliko hoćeš. Ali zato je ionako u toliko scena golih leđa. Ne možeš dobiti sve. lol!

Mrs BugeVuge ::
Lepo mi je yt sam predlagao šta da gledam, više on ima pameti od mene. lol!

Meni YT još pored svega ostalog, nudi i kuma. I to dosta. lol! Samo da ne počne još i Stanka nuditi.

Mrs BugeVuge ::
Malo je falilo, kažem ti da mi se sad gleda VMLj. lol!
Neće on mene ostaviti na miru, vidiš da za nedelju dana stiže sa drugom premijerom. :cereeeeek: Lepo što se setio žene kad je shvatio ozbiljnost konkurencije. lol!

Znala sam ja to odmah. Previše je Stanko ljubomoran. Yani... Ali ti ga nisi preboljela, to ti je. lol!

Mrs BugeVuge ::
Dobro je kad su tebe ometali, a ne Hakana i Leylu. smeh

Ludo. smeh

Mrs BugeVuge ::
To ni meni nije lepo objašnjeno i jasno, po onome što su pokazali besmrtni mogu da umru samo ako ih zaštitnici ubiju, ali nije fora da se onda zovu besmrtni. facepalm I jeste glupo da ako zaštitnik može da oživi besmrtne ne može smrtne, ali sigurno ne može, jer da može ne bi se cimali do Faysala da spasu Leylu, spasio bi je odmah Hakan.

Ok, onda nije samo meni upitnik nad glavom. smeh Dobro je. topić
Možda besmrtni mogu umrijeti samo ako ovi imaju košulju i bodež. Iako... Nisam to shvatila baš naj.
A ovo za zaštitnika i zašto ne može oživjeti smrtne mi nije toliko jasno, mislim glupo je, ali valjda je on tu da štiti žive, a ne da ih vraća iz mrtvih.

Mrs BugeVuge ::
Da, baš me zanima ko će sve da ih igra, videli smo samo Burcin i onog Metina iz KPA.

Ne znam, od većih imena je jedino onaj Boran spomenut, ali ne znam na čijoj je on strani. mislilac A ovih manje "zvučnih" imena će vjerojatno biti dosta. I ne znam kako će u svemu plesati Engin.

Mrs BugeVuge ::
Ovo sam ja htela da prokomentarišem i zaboravila! Prebrzo su mi od običnog seksa i međusobne privlačnosti došli do velike ljubavi.

A nije onda samo meni čudno? topić

Mrs BugeVuge ::
Caga je od početka bio u planu, čak ako se sećam prvobitno sam rekla da ću samo probati prvu epizodu, a vidi dokle sam došla. lol!

Pa znam da je bio planiran tako za jednu epizopdu, ali drago mi je da si se pridružila. Yani, da si dijelila s nama ovo fantastičko izdanje Cagino.

Mrs BugeVuge ::
Što ti ne bi bilo drago? lol!

Pa yani, ova fantastična čuda se mogu dulji u nedogled. Yani, ako će Caga samo u njima igrati... Nekako, ne bih htjela godinama se još baviti istom temom. To je ono sebično. Htjela bih Cagu i u nečemu drugome. Ali vjerujem ja u njegov razum i pamet. :cereeeeek: Pa lak ako mu se i ovako isplati.

Mrs BugeVuge ::
Pa ako je star 500 godina, sigurno je znao sve Hakanove pretke i kako se rodio i ko ga je podizao, tako da pretpostavljam da je znao pre lustera, oduvek.

Pa kako ga nije ranije potražio, dok je bio mlađi.

Mrs BugeVuge ::
Zapravo, mislim da si ti bolje skapirala od mene. smeh

Ne bih ja rekla da sam išta skapirala. smeh Osim kakav je Caga u kojoj sceni.

Mrs BugeVuge ::

smeh smeh smeh

Smij se ti, slobodno se smij.

Mrs BugeVuge ::
Ovako. lol! Još mi se link otvara bez zvuka a scena počinje, ja već zamišljam onu pesmu Lost your mind uz prvi seks Igora i Kaće. smeh

Što si ono na početku bila rekla? lol!

Mrs BugeVuge ::
Da, jutro u krevetu. :cereeeeek:
Na podu pred stanom. :cereeeeek: Kažem lepo, sve su im scene super, nepotrebno je navoditi. :cereeeeek:

:cereeeeek:

Pogotovo je Caga divan.

Mrs BugeVuge ::
A na to misliš. Pa bila su joj vezana usta, možda je baš htela da kaže da nije bitna i da se ne žrtvuje zbog nje. Mada sam i ja stekla utisak da mu daje znak da je spasi, to je i meni malo zasmetalo jer bih postupila kao i ti, ali šta znam, možda se uplašila, proradio joj instinkt za preživljavanjem.

Da, na to mislim. Ma daj, gledala ga je kao da moli da je spasi. Nije niti pokušala glavom trzati, mumljati, buniti se. Ništa. Zato ja i kažem da je pomalo sebična. Ajde, opravdat ću je stanjem šoka. Ali mislim da bi meni Hakan bio bitniji od mene.

Mrs BugeVuge ::
Misliš zbog onog da se njegov otac isto oženio podređenom?

Da.

Mrs BugeVuge ::
E, to mi je promaklo. mislilac

Čini mi se da joj je Hakan strgnuo s vrata kad je umirala/umrla. Ali ne znam zašto je baš Faysal dao ogrlicu Leyli i otakd je ona u njega.

Mrs BugeVuge ::
Što je bolje ovako? lol!

Palo mi je napamet da nije to u pitanju, ali nije, posle sam pretražila njegovu grupu i nije nigde bilo ranijeg obaveštenja.

Pa navukla bi se opet na Stanka još i više da si išla prvu sezonu pa sad ovo pa treću za vikend... lol!

Mrs BugeVuge ::
Evo samo što se uvodna špica završila i počela prva scena, ja počinjem da plačem. placljivko Kako je bio drugačiji, slobodan, opušten, živ... suze

Nisi valjda cijelu vrijeme plakala? Kakav je osjećaj gledanja?

Mrs BugeVuge ::
Ali koji kralj, prosi devojku i daje joj devet istih prstenova, jer nije znao koji broj nosi. naklon smeh :cereeeeek: naklon smeh :cereeeeek: naklon smeh :cereeeeek:

Ideš.

Mrs BugeVuge ::
Pita ga otac Šta hoćeš?
- Ono što svi hoće.
- To si imao od početka.

Ali Sokol nije mislio na novac. <3

Mislio na ljubav?

Mrs BugeVuge ::
Moj budući mood od sada pa zauvek. lol!

Koga ovako crtaš? Agatu? Auriku? lol!

Mrs BugeVuge ::
Koja simbolika, Lera ulazi u kancelariju i baca mu prstenje, jedan prsten se otkotrlja do Vikine cipele. naklon
:cereeeeek:

I još da je stavila na ruku garant odgovarajuća veličina. lol!

Mrs BugeVuge ::
Gotova prva, idem na drugu. Neverovatno koliko uživam u ovoj seriji. <3

Drago mi je.

Mrs BugeVuge ::
Ali nije normalno koliko ja volim ovog Igora, tačno svaka žena na ovom svetu treba samo da nađe muškarca kao što je on i uspela je sve u životu. <3 <3 <3

Evo, BugeVugova, kad to želiš čim danas iziđeš vani na ulicu da nađeš jednog istog kao Igor. Da je samo tvoj!

Mrs BugeVuge ::
Naravno da je papagaj tek uz njega progovorio. smeh smeh smeh

Naravno kad ga je nadimio.

Mrs BugeVuge ::
- Ne ličite na jednog policajca.
- Ni ne volim ih. naklon :cereeeeek: smeh

naklon naklon naklon naklon

Bu arada, on i u seriji ima naočale na vrh glave.

Mrs BugeVuge ::
Bukvalno ja (do 00:56) smeh
https://www.youtube.com/watch?v=bEnF5Gce854

Da legneš malo ranije, a ne cijelu noć gledaš serije možda te ne bi trebalo buditi sto budilica, dva mobitela i ostale stvari. lol!

Mrs BugeVuge ::
Otišli su na uviđaj, tamo je prizor bio gadan (zato mi i nije bilo strašno ono u Protectoru, treba vi Mažora da gledate lol! ), Igor se ispovraćao. Prilazi mu Vika, daje mu vodu i govori mu da će se navići.
I: To je ionako samo telo.
V: Nije to strašno, strašno je kad shvatiš koliko život može lako i brzo da se završi. Samim tim i tvoj. suze

Ako se Igor ispovraćao, ne želim niti znati.





Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySun Dec 16, 2018 11:05 am

Da se ja vratim na mogu Cagu.

Hazar ve Çağatay, sizin ikinci kez bir araya gelişiniz Medcezir’den beri, nasıl tekrar bir araya gelmiş olmak…

H.E.: Çağatay’la çalışmak yani…
Ç.U.: Yeter artık falan diyormuş… (gülüyorlar)
H.E.: Çağatay’la çalışmak gerçekten çok kolay. Biz zaten arkadaşız, birbirimizi önceden tanıyor olmamız büyük bir avantaj tabii. Çok eğleneceliydi set, çok rahattı. Güzeldi, çekerken çok eğlendik.
Ç.U.: Hazar’la çalıştık daha önce 2 sene, ondan sonra arkadaşlığımız da devam etti, görüştük, hiç kopmadık zaten. Sonra bu işte denk geldik ama diğer arkadaşlarla da mesela Ayça’yla yeni tanışsak da hiç kimseyle bir yabancılık durumu olmadı. Zaten sanki hep tanışıyorduk ve o samimiyette o sıcaklıkta çalışma ortamı oluştu. Çok da güzel şartlarda çalıştık, çok da verimli bir sene geçti diyebilirim…


Sviđa mi se kako je ovdje uključio i Aycu u odgovor.

Ç.U: Zaten aksiyon seven bir insanım. Bundan önceki işimde de full aksiyon çektik, sürekli provalar yaptık. Vücudum biraz da alıştı o tempoya, buradakiler biraz hafif geldi.
H.E: Evet, Çağatay bayağı hâkimdi.
Ç.U: Her bölümde bir aksiyon olunca önceki dizimde, bu tempoya alışık olduğumdan işim kolaylaştı. Güzel geçti. Eğlendik çok eğlendik çekerken…


:cereeeeek:

Ovo mi se sviđa kako vidi Hakana. :cereeeeek:
Ç.U.: Evet, Hakan yırtma peşinde. Hakan’ın bir dünyası var, bildiği bir dünyası. Hâkim olduğu bir ortam var. Babasının yanında çalışıyor ama amacı oradan tamamen kopup kendi ayakları üzerinde durabileceği bir hayat kurmak. Tam bunları yapacakken kendini başka bir dünyanın içinde buluyor. Çok idealist bir çocuk, kaderi bu olaylarla kesişiyor. Birden basit bir hayat yaşarken, İstanbul’u kurtarmak gibi bir sorumluluk yüklenince afallıyor tabii. Sonra durumun gerçekliğini kavramaya başlayınca; geçmişten, ailesinden gelen bazı hikayelerin de gün yüzüne çıkmasıyla da bu duruma alışmaya çalışıyor, kabulleniyor ve misyonu alıyor.

Ovo je ponovljeni odgovor koji mi se tako sviđa!  naklon  :cereeeeek:
Ç.U.: Ben bu konuyla ilgili çok konuşurum (gülüyor). Yani burada doğdum büyüdüm. Gezdiğin zaman çok güzel, bunu konuşmaya bile gerek yok… Biz buraya hâkimiz tarihini biliyoruz ama bilmeyen bir insan da bir sokaktaki yaşlı olan o eski ruhu hissedebilir. Çünkü sen caddede yürürken tarihi eserlerden ötürü belli bir hissi var, sen orada anlıyorsun ki milyonlarca insan orayı yürümüş, çok özel ve mistik bir şehir İstanbul. Ancak ben şehir insanı değilim. Şehrin dışında yaşamayı seviyorum, uzağım İstanbul’a ama tabii ki çok sevdiğim ve iyi hissettiğim bir yer.

Mislim da sam skužila ovaj odgovor i da mi se zapravo jako sviđa, ali Saro, lutfen ga prevedi.
Ç.U: Ben de çok takipçisi değilim ama Marvel serilerinin çoğunu izlemişimdir. Çok düşkünlüğüm yoktur. Şöyle örneklendireyim: Normalde ben 7-8 sene profesyonel basketbol oynadım ama izlemeyi değil yapmayı severim. Fantastik işleri izlerken çok keyif alamıyorum açıkçası. Bu işte de beni bu dünyanın içine girmek cezbetti.

Ovaj njegov odgovor je možda i najbolji završetak intervjua.   :cereeeeek:
Ç.U.: Zaten bu işin içinde izleyiciler her şeyi görebilecek. Dramamız var, aşk var, komedi var, her şeyi barındırıyor aslında. Fantastik bir hikâyenin içine oturtulmuş bütün duygular var.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 EmptySun Dec 16, 2018 11:09 am

Najjači je ovaj jedan Cagin Amerikanac.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 46720848_214457609506823_5016101456992598237_n.jpg?_nc_ht=scontent-lax3-2.cdninstagram.com&ig_cache_key=MTkzNTUzNTM1MTUxMDc2Njk4MQ%3D%3D

Što ovo kaza za Engu?

Oha, sad vidim da su svi oduševljeni ovim što je napisao. lol!
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 12 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 12 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: