Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyFri Oct 19, 2018 8:07 pm

Izgleda da ja nisam Cagin fan jer ne radim ovo i nemam namjeru.

https://twitter.com/yoyilulu/status/1053344030006931456
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyFri Oct 19, 2018 10:07 pm

Izbrisano je ovo poslednje, sta su opet radili?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyFri Oct 19, 2018 11:06 pm

Samo ti postavljaj sve sto nadjes, od viska glava ne boli. Ja sam prvo pomislila da je nesto novo dok nisam videla ko je sve na videu, jos se cudim gde su ga uhvatili i snimili video koji toliko traje.
Bome kada je video da ga snimaju izgledao mi je kao da hoce da zakoluta ocima, ali se suzdrzao. lol!
Mozda je pomislio sta ce Engin na sve ovo da kaze. smeh

Cekaj prvo da vidimo kada ce se prikazivati serija, kakav ce biti rejting, a i kakva ce biti sama serija. Nema potrebe da placas, kao prvo ja sam tu da ti prevedem sta treba, a kao drugo postavljace to na Tabanu i Balkanju pa ces moci da pogledas ono sto ti nije jasno.

Barca ne zeli da izda taj prostor, po njemu bih rekla da to ima veze sa njegovom zenom koja je poginula pa da zato ne zeli nikome da da.

Nilay je svakako bolja opcija od nje, em ne kresti, em znacajno napreduje sto se tice glume, u Atesbocegi je bila mnogo bolja nego u Ask yeniden.
Videcemo, bilo bi lepo da se prevarimo i da ona uspe da to odglumi solidno. Ako nista bar da imaju hemiju pa da se time tesim.

MKC ceka neke goste u elitnom restoranu koji su ga ocigledno ispalili, a Barca i ekipa se zabavljaju.

To je omiljeni trend svih turskih stilista (osim Basak) sto sire to bolje. Sve rade samo da ove oci ne vide one bozansku keramiku. lol!

Aj dobro su se setili, mislim nemam nista protiv da Kivo pobedi, ali da bar Caga nema tako malo procenata kao sinoc, gledala sam u jednom trenutku je imao 16.3%.

Videla sam, Mustafa ce valjda biti otac od Melise. Ako se dobro secam ona ce se zvati Cemre.

Fuuuuuuuuj!!!!!!! Sad sam isla da pogledam Canove price, bolje da nisam. sule2

Definitivno je najgrada za najcool otisla u prabe ruke.

Hahahaha ovaj ko mi, dva meseca je proslo i dalje nista. U pravu je covek, iskusavaju nase strpljenje. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyFri Oct 19, 2018 11:07 pm

Jesmo li na kraju saznali sta je Hazal rekla za Kivu i Cagu? Sinoc sam malo istrazivala i pogledala neki video, ali nisam nasla nista o tome.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySat Oct 20, 2018 8:45 am

Sara Ulusoy ::
Izbrisano je ovo poslednje, sta su opet radili?

Sad vidim i ja da je izbirsano. Postavila je par Caginih linkova koje kao treba kliknuti.
Ovi valjda okorjeli fanovi smatraju da treba na Caginim profilima što više puta pogledati najavu/videa i tako to svaki dan (koliko sam skužila) i time nabijati broj pregleda.
Vidjela sam to zadnjih par dana kod nekoliko ovih na twitteru da pozivaju. Yani, to kao neka podrška, jer kao pravi fanovi to rade.
Ova što je izbrisala je napisala baš u nekom čudnom tonu, ali evo ti jedne koja je samo "konstatirala" što se treba napraviti.
https://twitter.com/67Dimitriu4/status/1053215865137778690
Izgleda ljudima čudno što je tako malo pregleda falan filan. "Akcija krenimo Cagi podizati brojke."

Kad smo kod akcija, ja sam se sprdala za tvoju zastavu, ali karma je kurva. Što sad da ja radim?  facepalm
https://twitter.com/carmen_chataay/status/1053526886519918592 Tvoju je bar neko iz Srbije napravio, a meni neka Argentinka. Ne mogu sad ne staviti, rekla sam da ću okačiti tag ako osvane moja zastava i bak ya... E pa onda i hoću, ali ja imam zatvoren profil.  lol! Kasnije ću izbrisati.  smeh Očekujem da ćeš i ti podržati Bro ve Sis akciju.  :P
Vidiš da na ovom profilu postavljaju zastave s njima tako da se može okačiti i na profilnu sliku.  lol! Na sve su mislili.

Sara Ulusoy ::
Samo ti postavljaj sve sto nadjes, od viska glava ne boli. Ja sam prvo pomislila da je nesto novo dok nisam videla ko je sve na videu, jos se cudim gde su ga uhvatili i snimili video koji toliko traje.

Ma nije novo, ali ovaj Cem voli svako malo postavljati nešto s te borbe. Čovjek s ponosom postavlja sve u vezi borbe. Dijelove je već postavljao on, a i ovi s njim koji su bili, ali sad je cijeli vidio stavio da zahvali ovima na podršci.  :cereeeeek:
I meni je bilo čudno što toliko traje, ali očito jedan od njih iz ekipe je bio zadužen da sve snima. Mislim da mu je to rođak bio, on je dosta postavljao.

Sara Ulusoy ::

Bome kada je video da ga snimaju izgledao mi je kao da hoce da zakoluta ocima, ali se suzdrzao. lol!
Mozda je pomislio sta ce Engin na sve ovo da kaze. smeh

Baš mu je pao mrak na oči. Taj mi je trenutak baš  naklon.

E pa, yani, to je zbog Enge onda.  smeh Garant je promislio: Uh što će mi sad Engin reći na ovo, rekao mi je da se klonim aparata i kamera.  lol!

Sara Ulusoy ::
Cekaj prvo da vidimo kada ce se prikazivati serija, kakav ce biti rejting, a i kakva ce biti sama serija. Nema potrebe da placas, kao prvo ja sam tu da ti prevedem sta treba, a kao drugo postavljace to na Tabanu i Balkanju pa ces moci da pogledas ono sto ti nije jasno.

Ja svakako uvijek cijenim nečiji prijevod, ali sad baš da plaćam unaprijed, a ni ne znam kakva će serija biti ne da mi se, plus ako budem trebala naknadno plaćati Netflix jer me zeznu s drugom sezonom. Ne plaća mi se to sve.
Super, ti onda kad bude neki onako zbilja dobor dijalog kaži, a ja ću pitati ako mi baš ne bude jasno.
A ako mi i to bude malo potražit ću već neki prijevod. Svakako da mi se dvaput serija neće gledati. Sjećam se da sam tako i SBA sve plaćala do kraja, a zadnjih dosta epizoda uopće nisam gledala s prijevodom jer nisam imala volje, a razumjela sam uz tvoju pomoć sve bez prijevoda.

Sara Ulusoy ::

Barca ne zeli da izda taj prostor, po njemu bih rekla da to ima veze sa njegovom zenom koja je poginula pa da zato ne zeli nikome da da.

Aj dobro, to sam onda skužila. Je li taj prostor onda njegov stan u kojem je živio sa ženom?

Sara Ulusoy ::
Nilay je svakako bolja opcija od nje, em ne kresti, em znacajno napreduje sto se tice glume, u Atesbocegi je bila mnogo bolja nego u Ask yeniden.
Videcemo, bilo bi lepo da se prevarimo i da ona uspe da to odglumi solidno. Ako nista bar da imaju hemiju pa da se time tesim.

Ne znam kako se Nilay nije uspjela dogovoriti s njima, meni je ona baš simpatična. Gledala sam je u GB kad je bila baš početnica i ja sam vidjela već napredak u glumi u AY, a ti kažeš da je kasnije bila još i bolja, onda bi tako bilo i sad, ali eto, kako je tako je. Naviknut ćemo se i na Ozge. Samo se nadam da neće biti previše grimasa i kreštanja. Možda pozitivno iznenadi. Kao i Birce. Kad Ibro s njom klikne, ma ne može to valjda biti loše.

Sara Ulusoy ::
MKC ceka neke goste u elitnom restoranu koji su ga ocigledno ispalili, a Barca i ekipa se zabavljaju.

Je li ono i šef došao Barci?

Sara Ulusoy ::
To je omiljeni trend svih turskih stilista (osim Basak) sto sire to bolje. Sve rade samo da ove oci ne vide one bozansku keramiku. lol!

A to je to. Znači, tako.  naklon


Pih. Ovi drugi su sebični. Ili samo paze na naše srce.  lol!

Sara Ulusoy ::
Aj dobro su se setili, mislim nemam nista protiv da Kivo pobedi, ali da bar Caga nema tako malo procenata kao sinoc, gledala sam u jednom trenutku je imao 16.3%.

Kad se Cagini organiziraju onda nastane pomutnja. Nisu oni ranije znali za anketu. Ovi Latinosi mogu tri dana bez prestanaka sa svih mogućih uređaja glasati.
https://twitter.com/RebecaBarba/status/1053490277091020800

Ovo je sada vodeći Caga kao jučer ujutro Kivo. Ibro trenutno najlošije stoji. Kivo je pao jako - trenutno oko 15%.
Vidi što mi piše - 78% thinks the same!

Sara Ulusoy ::
Fuuuuuuuuj!!!!!!! Sad sam isla da pogledam Canove price, bolje da nisam. sule2

Ja ti lijepo govorim da će mi taj čovjek sve ogaditi. A opet mi ga žao otpratiti, iako ga pratim samo zbog Protectora i Cage.

Sara Ulusoy ::
Hahahaha ovaj ko mi, dva meseca je proslo i dalje nista. U pravu je covek, iskusavaju nase strpljenje. lol!

smeh

Jedna je jučer napisala ovo: https://twitter.com/ElizaEl57877075/status/1053340527632904192

I baš ih je dosta jučer navalilo na Netflix.

A ne znam što je ova mala jučer bila tamo.
https://www.instagram.com/p/BpH-6WTHnCs/?hl=hr&taken-by=_helinkandemir

Sara Ulusoy ::
Jesmo li na kraju saznali sta je Hazal rekla za Kivu i Cagu? Sinoc sam malo istrazivala i pogledala neki video, ali nisam nasla nista o tome.

Mislim da nismo. Nisam vidjela da HazCag išta oduševljeno piše, mada nisam jučer toliko ni bila na twitteru, a mislim da danas ću i manje biti. Ali očekujem da će sad tokom jutra nešto osvanuti kad bude ova emisija.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySat Oct 20, 2018 8:55 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 E528-F072-E597-4770-9-BFD-710-DDCE8944-A

Žena sa stilom. naklon
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySat Oct 20, 2018 9:01 am

Hazar u istom onom kostimu kao i Hazal nekidan.

https://www.instagram.com/p/BpIJNObB_7q/?hl=hr&taken-by=icontalentofficial

Ajde, ali isto je mogla manje zatvorenu bluzu. Mislim da ovo nije prvi put da su istu haljinu obukle.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySat Oct 20, 2018 9:03 am

Buldum.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 ,1E2eZsjCX0qMBJfoZyxUSA

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Hazal-kaya-ic
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySat Oct 20, 2018 9:18 am

Evo. https://www.posta.com.tr/hazal-kaya-ask-i-memnu-cekerken-okulda-uyuyordum-haber-fotograf-2060068

Bit će sad kako sam i pretpostavljala u CS.
https://twitter.com/ShowTV/status/1053536302510022656

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Dp7tXalX0AAg1hx

KHM... Mislim da sam skužila, ali isto mi ti lijepo preved ovaj dio o Cagi od-do, da ne bi bilo da sam je krivo skužila.  lol! E Hazal, Hazal, možda bolje da nisam znala kontekst u kojem si Cagu spomenula.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySat Oct 20, 2018 9:30 am

E moj Caga...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySat Oct 20, 2018 9:35 am

Di je ova Bondarenkova nestala? Da nije dobila otkaz zbog Kozlovskog i njegovog kozlovskizma? lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySat Oct 20, 2018 9:40 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySat Oct 20, 2018 4:13 pm

Za Kivu nije rekla nista, samo je rekla da je jos isla u srednju kada je snimana AiM i da je spavala u skoli. A za Cagu su je pitali za ono sto je Fatih rekao, ona je rekla da je to bilo pre deset godina i da joj je Caga sada jedan od najboljih prijatelja.

Znaci potvrdila je to sto je Fatih rekao. Vay, vay, vay, dok je Caga nju hvalio na sva usta i govorio kako mu je ona najvise pomogla njoh dvoje se bas i nisu slagali. Hic kusura bakmasin, ja jesam Cagin fan, ali ako cemo realno i ako pogledamo da Caga ni sa jednim kolegom ili bilo kim iz set ekipe nije imao problem do sada i da ga svi hvale, zakljucak se namece sam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySat Oct 20, 2018 4:48 pm

Yok artik ya. Oni stvarno nemaju druga posla u zivotu. Mislim da bi Caga bio odusevljen kada bi saznao za njihovu akciju. Ako im je vec dosadno i imaju takve glupe ideje, bolje im je da organizuju gledanje fragmana na yt, pre se to gleda nego na njegovom instagramu.

Hahahahahaha buyrun Ponchita, pridruzi se akciji. Ja nemam nameru, odmah da ti kazem. Ne zastavu, da mi posalju poziv na kucnu adresu opet ne bih ucestvovala. Toliko mi je muka i od njihovih akcija i od Hazalinih glupih izjava i od novinarskih pitanja da mislim da uopste i ne zelim da ih vidim ponovo zajedno.

Kako se uozbiljio kad je video kameru, vec je poceo da smislja sta ce da kaze Enginu. lol!

Moja mama sve gleda na Balkanju i Tabanu, jeste da nekad kasne sa postavljanjem, ali ona nije nestrpljiva i saceka.
A za tebe je bolje i da se ne oslanjas na prevod nego na svoje znanje, tako ces bolje da naucis. Ako bude dobra serija i ako se vezem onda cu kao i kada smo gledale SBA da ostavljam komentar, plus ti prevedem ono sto te zanima, tako da mislim da ti nece biti problem da pratis.

Meni je isto Nilay super i ne znam zasto se nisu sa njom dogovorili nego sa ovom krestavom, po meni nju moze da izvuce samo ako bude kliknula sa Ibrom. Ali hajde da se ne trujemo predrasudama, sacekacemo prvu epizodu.

Mislim da jeste tu ziveo sa zenom.

Da, dosao mu je i sef.

Ajme, i tu su sad u akciji povecavanje brojki. Dobro su radili nocas cim su napravili ovoliku razliku.
Mislim da Ibrini ne znaju za ovo, nisam nigde videla da pozivaju na glasanje. A izgleda da ne znaju ni Boranovi, oni bi navalili.

Kad se zavrsi ovo oko Protectora ja cu ga otpratiti, price su mu stvarno nekad strava i uzas.

Pa vecini njehovih fanova narocito Latinki mentalno zdravlje bas i nije jaca strana, tako da Netflix ne moze nesto ozbiljno.da ga natusi. lol!

Mogu oni do mile volje da navaljuju na Netflix, oni se drze svog plana i pocece sa prikazivanjem onda kada su isplanirali oni, a ne fanovi.

Basakcim je svetla tacka mode u Turaka. Trebala je da se obuce u zvezdice. lol!

I kostim i haljina bolje stoje Hazar.

Moguce da je dala otkaz i otisla da ga juri dok se i on nije ozenio. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySat Oct 20, 2018 5:00 pm

Vidi Kive za vreme snimanja Kelebegin ruyasi, kost i koza.

https://twitter.com/tatkvnc/status/1053659868870123520?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySat Oct 20, 2018 6:35 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySat Oct 20, 2018 8:54 pm

Sara Ulusoy ::
Za Kivu nije rekla nista, samo je rekla da je jos isla u srednju kada je snimana AiM i da je spavala u skoli. A za Cagu su je pitali za ono sto je Fatih rekao, ona je rekla da je to bilo pre deset godina i da joj je Caga sada jedan od najboljih prijatelja.

Jesi li odgledala i snimak?
https://twitter.com/ElcinHazal_/status/1053582597345943557

Sara Ulusoy ::
Znaci potvrdila je to sto je Fatih rekao. Vay, vay, vay, dok je Caga nju hvalio na sva usta i govorio kako mu je ona najvise pomogla njoh dvoje se bas i nisu slagali. Hic kusura bakmasin, ja jesam Cagin fan, ali ako cemo realno i ako pogledamo da Caga ni sa jednim kolegom ili bilo kim iz set ekipe nije imao problem do sada i da ga svi hvale, zakljucak se namece sam.

Imala je dvije opcije - ili reći da Fatih laže ili pregrmiti i reći da se nisu voljeli, ali odmah dodati ovo yakin arkadas da ne bi tko pomislio da se sad ne vole.  rolleyes
Znaš što? Zbilja joj je bolje da nisam znala u kojem je kontekstu spomenula Cagu.
Ali u principu nije rekla ništa što nismo realno znale. Toliko smo puta rekle da ako je nešto "čudno" bilo da je bilo do nje i da je ona bila tog napuhanoga stava i držanja zvijezde, a Caga početnik koji je bio uživljen u sve pa i u nju (koja je za njega bila iskusna i poznata glumica), koju je gledao na ekranu, i to se iz aviona vidjelo. I tako se on ponašao, kolegijalno i kavalirski. Još ja imam osjećaj da ona nije voljela onu Selinku (mislim da se obostrano nisu voljele). A kad tome dodamo sve one izjave o njemu pa i svaki put kad bi joj prisjelo govoriti o njemu nemamo se čemu čuditi. A on kad je god govorio o njoj, što bi se reklo - samo je u superlativima govorio. Dakle, bila ja njegov fan ili ne, činjenice su činjenice. Pa Hazalka ubuduće pogledaj neke svoje izjave prije nego li idući put spomeneš Cagu. Ne bi trebala zaboraviti pa idući put govoriti nešto treće. Jer Caga je o njoj uvijek isto govorio, on svoje mišljenje o njoj nije promijenio, što li je nju nagnalo da promijeni svoje? Pitam se.

Ima da joj bro bude kum na svadbi s ovim Alijem.  lol!

Sara Ulusoy ::
Yok artik ya. Oni stvarno nemaju druga posla u zivotu. Mislim da bi Caga bio odusevljen kada bi saznao za njihovu akciju. Ako im je vec dosadno i imaju takve glupe ideje, bolje im je da organizuju gledanje fragmana na yt, pre se to gleda nego na njegovom instagramu.

A pa i to su kad je izašao fragi stalno postavljali i nastojali povećati brojke. Bar mi se čini da jesu, ne mogu sve te njihove akcije više popratiti, ne znam koja mi je draža.  rolleyes Zato i kažem, galiba ja nisam vjerni fan.

Sara Ulusoy ::
Hahahahahaha buyrun Ponchita, pridruzi se akciji. Ja nemam nameru, odmah da ti kazem. Ne zastavu, da mi posalju poziv na kucnu adresu opet ne bih ucestvovala. Toliko mi je muka i od njihovih akcija i od Hazalinih glupih izjava i od novinarskih pitanja da mislim da uopste i ne zelim da ih vidim ponovo zajedno.

Hoću, evo sve trčim.  rolleyes

Oduševljena sam od jutros. Sad da opet glume skupa, sad kad se super slažu (za razliku od prije) vau. Što bi to tek bilo?
Gle čuda, nitko, ali ama baš nitko koga pratim nije se pridružio akciji. Pih, taman sam napisala ovu rečenici i je jedna.  smeh Na tag neću ulaziti, pretpostavljam da je sve zagušeno ako su ove stale lupati. Vidiš i sama koliko su u/naporne.

Sara Ulusoy ::
Kako se uozbiljio kad je video kameru, vec je poceo da smislja sta ce da kaze Enginu. lol!

Bro, to nije zbog mene, to je sve zbog Cema. Vidiš da su i Mehmet abi i Mali bili tu. Yani, to je stvar podrške za našeg mladog turskog sportaša. Vidiš kako sam i sam reagirao na kameru lol!

Sara Ulusoy ::
Moja mama sve gleda na Balkanju i Tabanu, jeste da nekad kasne sa postavljanjem, ali ona nije nestrpljiva i saceka.
A za tebe je bolje i da se ne oslanjas na prevod nego na svoje znanje, tako ces bolje da naucis. Ako bude dobra serija i ako se vezem onda cu kao i kada smo gledale SBA da ostavljam komentar, plus ti prevedem ono sto te zanima, tako da mislim da ti nece biti problem da pratis.

Cok cok tesekkur ederim! Pa znam, ali neke detalje i komične stvari mi uglavnom pobjegnu.  smeh  I uglavnom kad ne razmišljam što su rekli skontam bolje.  facepalm

Sara Ulusoy ::
Meni je isto Nilay super i ne znam zasto se nisu sa njom dogovorili nego sa ovom krestavom, po meni nju moze da izvuce samo ako bude kliknula sa Ibrom. Ali hajde da se ne trujemo predrasudama, sacekacemo prvu epizodu.

A dobro si i rekla, mi je popljuvali kao da za to nećemo imati prilike kad bude serija.  lol!

Sara Ulusoy ::
Ajme, i tu su sad u akciji povecavanje brojki. Dobro su radili nocas cim su napravili ovoliku razliku.
Mislim da Ibrini ne znaju za ovo, nisam nigde videla da pozivaju na glasanje. A izgleda da ne znaju ni Boranovi, oni bi navalili.

Ma Ibrini sigurno ne znaju jer ne vjerujem da ne bi pozivali na glasovanje. Mada je ni ne pratim baš Ibrinih fanova tako da nisam s njima u toku, ali zbilja je čudno da ima toliko malo. Caga sad ima 78%. CUFC kad se nečeg uhvati ne odustaje. Izgubi u ovakvim bitkama jedino od Enginovih fanova.
Mislim da su ovi pogriješili što su stavili samo Kivinu sliku na društvene mreže gdje pozivaju za glasovanje.

Sara Ulusoy ::
Pa vecini njehovih fanova narocito Latinki mentalno zdravlje bas i nije jaca strana, tako da Netflix ne moze nesto ozbiljno.da ga natusi. lol!

Ayip. smeh Njih je Caga i Netflix izludio.

Sara Ulusoy ::
Mogu oni do mile volje da navaljuju na Netflix, oni se drze svog plana i pocece sa prikazivanjem onda kada su isplanirali oni, a ne fanovi.

Upravo to. Oni znaju kad će i što će.

Sara Ulusoy ::
Basakcim je svetla tacka mode u Turaka. Trebala je da se obuce u zvezdice. lol!

Danas baš listam neki Stil, prilog uz dnevne novine, i tamo pokazuju sve što je u modi i što je aposlutni hit: pa sam te se sjetila. Yani, patike sa zvijezdama i široki džemperi. Yani, Ilknur je naprosto sva srasla s modom.  lol! Nemoj vrijeđati njen rad.  lol!

Sara Ulusoy ::
Moguce da je dala otkaz i otisla da ga juri dok se i on nije ozenio. lol!

Ma ona hoće pustiti Kozlovskog tri sata da djeca gledaju u školi neku njegovu povijesnu stvar jer joj se temom uklapa u nastavni sadržaj.
Ako dobije otkaz (a nije joj prvi put da razmišlja o gledanju Kozlovskoga u školi lol! ) i otići će, a onda slijedi svadba u LA-u. To ti kažem sažetak, ako si propustila naša dopisivanja o Rusima, čisto da si u toku.

Sara Ulusoy ::
Vidi Kive za vreme snimanja Kelebegin ruyasi, kost i koza.

https://twitter.com/tatkvnc/status/1053659868870123520?s=19

Pre, pre, pre, premršav je, ne stoji mu tako.

Sara Ulusoy ::
smeh

https://twitter.com/bedirhantorunu/status/1053553745047502848?s=19

smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySat Oct 20, 2018 8:59 pm

Tko je normalan sad neće ući na Cagin tag.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySat Oct 20, 2018 9:07 pm

Ako je Caga u LA-u s kim li je? Nešto mi je malo čudno, ovaj jedan Amerikanac (po nekom mom nahođenju jer nema označene lokacija) bi mogao biti u Istanbulu. mislilac ne znam
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySat Oct 20, 2018 9:09 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySat Oct 20, 2018 10:52 pm

Ja mislim da je nepristojno obuci raskosnu belu haljinu, yani nesto sto lici na vencanicu, a sve ostalo je dozvoljeno. Posto je meni crno najelegantnija boja, uglavnom po svadbama nosim crne haljine, kratke ili dugacke zavisi od prostora gde se odrzava svadba i od toga sta mi u tom trenutku dobro stoji posto variram sa kilazom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySat Oct 20, 2018 10:54 pm

A znaci veceras je taj brosisyeniprojebirlikte dogadjaj? Onda bolje da ne ulazim na tag. Te Latinke i ostale Femir zaludjenike ne pratim, tako da mi time nije zatrpan time. Ja uglavnom pratim tvrde egofc clanove koji uopste nisu za yeniprojebirlikte.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Oct 21, 2018 2:17 pm

O navikli smo se na boks galiba. Aj bar smo ga locirali.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Oct 21, 2018 7:11 pm

Sara Ulusoy ::

Ja mislim da je nepristojno obuci raskosnu belu haljinu, yani nesto sto lici na vencanicu, a sve ostalo je dozvoljeno. Posto je meni crno najelegantnija boja, uglavnom po svadbama nosim crne haljine, kratke ili dugacke zavisi od prostora gde se odrzava svadba i od toga sta mi u tom trenutku dobro stoji posto variram sa kilazom.

Smatram da se bijela boja može preskočiti na vjenčanju, pogotovo bijela jednobojna i raskošnija haljina. Nekako se tog "nepisanog pravila" držim. Ona mi, recimo, nije primjerena bez obzira koju boju vjenčanice mladenka imala. Ali za ostale boje nemam prigovara. Mislim da je bitnije da se netko ne pojavi u nečemu u čemu ni na plažu ne bi išao ili na maskembal, ako me kužiš.
Isto kao i ti, smatram da je crna elegantna boja i, baš kao i ti sam je nosila na svadbe. Crvenu haljinu nikad nisam nosila, ali ne znači da ne bih da nađem neku koja mi odgovara krojem, materijalom i nijansom.
Ako me netko zvao u svadbu valjda me zvao zbog mene, a ne zbog toga što ću obući. S druge strane ne kužim ni one djevojke koje "moraju" zasjeniti mladu, a toga ima.

Sara Ulusoy ::
A znaci veceras je taj brosisyeniprojebirlikte dogadjaj? Onda bolje da ne ulazim na tag. Te Latinke i ostale Femir zaludjenike ne pratim, tako da mi time nije zatrpan time. Ja uglavnom pratim tvrde egofc clanove koji uopste nisu za yeniprojebirlikte.

Ušla sam i izašla, vrzinom munje kad sam vidjela što se sve piše.

Ni ja ih ne pratim, da nisam ušla na tag ne bih ni znala da je počela akcija naklon , tek sam kasnije vidjela kod jedne što je pratim.
Okorjele Caginice uopće nisu za yeniproje.

Sara Ulusoy ::
O navikli smo se na boks galiba. Aj bar smo ga locirali.

Sinoć kad je Cem objavio prvu priču samo mi je kroz glavu prošlo - a da Caga neće tamo. I sabah sabah kad je objavio borbe čak sam mu pogledala dobro i nadala se da ću ga ugledati i nisam. Nisam poslije imala vremena kad njuškati i više tražiti lokaciju, zapravo nisam ulazila u društvene mreže, tako da mi je drago da je netko drugi njuškao umjesto mene. Samo mi se čini da mu je kosa baš narasla.  ne znam  Samo sam letimično pogledala na twitteru, nemam pojma jesam li što propustila.
Ali očito je zavolio boks. Ovo mu brojim treći put otkako je tamo.

Što znači da Caga stvarno lunja po Americi kad je ovo, koliko sam u toku, u Las Vegasu.
Znači, on i Mali skitaju. Onda je stvarno moguće da je nekidan bio u Chicagu. A ovaj drugi arkadas je zbilja stigao u Tursku, eno ga Engin sinoć označio u Ckicki Boomu. Sinoć su svi tamo bili, Engo, Amerikanac, njegova nova, Ilknur...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Oct 21, 2018 7:21 pm

Bondarenkova, samo se javi da znamo jesi li živa. lol! Nadam se da samo nemaš vremena.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 23 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: