Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyMon Oct 29, 2018 8:04 pm

Mrs Bondarenko ::
Ahahahahahhahah, pa bar je pevljiva pesma, lako ćete naučiti. smeh lol!

Sorma ya. Te ti pjesme refren već sad mrmljam jer je česta pjesma kad ekipa Caginih bližnjih iziđe i postavlja priče. lol! Samo što nikad nisam znala riječi osim yasa Mustafa Kemal pasa yasa. lol!

Mrs Bondarenko ::
Budi srećna, my birthday love. Ajmo da se kladimo za koliko meseci je svadba. lol!

Nema svadbe, osim ako ne ostane trudna. lol!

Mrs Bondarenko ::
Mašala. smeh

smeh

Mrs Bondarenko ::
Bio 20-og. Evo šta je on postavio, uz sve prevod.
Malena moja, srećan ti rođendan! Hvala ti za sve minute koje pružaš našoj porodici. Hvala ti za tvoju mudros, strpljenje, znanje... Mnogo te volimo! Imamo najlepšu Mamu.
https://www.instagram.com/p/BpJjo51g-OM/?hl=sr&taken-by=st_bond

A je li, što ti ne paše, to ne pokazuješ. lol!

Evala, Stanko, sve pet, ali gdje su tebi, čovječe, oči?! Može biti sve ona to, ali bold nikako.

Mrs Bondarenko ::
To bih i ja volela da znam. lol!

Ima li kakav snimak, još koja slika? Je li tamo bio tko koga znaš s njim?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyMon Oct 29, 2018 8:05 pm

Mrs Bondarenko ::
Uklopila mu se tuga uz ulogu, nije ni morao da glumi. lol!

Baš.

Mrs Bondarenko ::
Aha.
Ma znam da je glumio u hrvatskim serijama, videla sam u kojima i sve su mi nepoznate (osim Vile Marie), a opet mi je on od nekud poznat. mislilac

Nemam pojma. Možda je bio u kojem spotu ili reklami.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyMon Oct 29, 2018 8:11 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyMon Oct 29, 2018 8:14 pm

Poncha ::
Sorma ya. Te ti pjesme refren već sad mrmljam jer je česta pjesma kad ekipa Caginih bližnjih iziđe i postavlja priče. lol! Samo što nikad nisam znala riječi osim yasa Mustafa Kemal pasa yasa. lol!

smeh  smeh  smeh

Poncha ::
Nema svadbe, osim ako ne ostane trudna. lol!

Iskreno, ne bi me čudilo da se i ovaj tajno oženio. lol!  smeh

Poncha ::
A je li, što ti ne paše, to ne pokazuješ. lol!

Kad sam videla objavu (u školi!) samo mi se smračilo i odjednom me zabolela glava. Verovatno su to primetili i ostali, čim su mi nudili vode. lol!

Poncha ::

Evala, Stanko, sve pet, ali gdje su tebi, čovječe, oči?! Može biti sve ona to, ali bold nikako.

Bravo!
To se i ja pitam. Još pazi, zahvaljuje joj se za mudrost i pamet, ej njoj. rolleyes  ljutko Gde su njemu oči??? suze
Jebem ti Aurika sve po spisku. aurika

Poncha ::
Ima li kakav snimak, još koja slika? Je li tamo bio tko koga znaš s njim?

Bila je neka svečanost (godišnjica neka) oko ovog glumca u sredini.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 6UfxW_nbdpU
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyMon Oct 29, 2018 8:22 pm

Mrs Bondarenko ::
Iskreno, ne bi me čudilo da se i ovaj tajno oženio. lol! smeh

Hm. Nekako, ne bih rekla da će i on. Zbog Olgice. A i... Dvojica su previše. Mada me kod Stanka upravo to oduševilo, bez obzira na njegov izbor. lol!

Mrs Bondarenko ::
Kad sam videla objavu (u školi!) samo mi se smračilo i odjednom me zabolela glava. Verovatno su to primetili i ostali, čim su mi nudili vode. lol!

smeh Kolege ili djeca?

Ne otvaraj na radnom mjestu, Bondarenkova, svašta. Nemoj da ti ispadne telefon iz ruke pa se osramotiš. lol! Je li ti itko barem donio vode?

Mrs Bondarenko ::
Bravo!
To se i ja pitam. Još pazi, zahvaljuje joj se za mudrost i pamet, ej njoj. rolleyes ljutko Gde su njemu oči??? suze
Jebem ti Aurika sve po spisku. aurika

Evo, to čak i ja ne znam. Ona može biti pametna i mudra, to ne znamo. A kad ga je uhvatila, sigurno nešto ima. Ali ljepota? Ah be.

Mrs Bondarenko ::
Bila je neka svečanost (godišnjica neka) oko ovog glumca u sredini.

A nije bilo Olgice, Lize, bivše, buduće, okolo njega?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyMon Oct 29, 2018 8:33 pm

Poncha ::

Hm. Nekako, ne bih rekla da će i on. Zbog Olgice. A i... Dvojica su previše. Mada me kod Stanka upravo to oduševilo, bez obzira na njegov izbor. lol!

Ja bih baš rekla, jer tako nešto samo meni može da se desi. lol!
smeh

Poncha ::
smeh Kolege ili djeca?

Ne otvaraj na radnom mjestu, Bondarenkova, svašta. Nemoj da ti ispadne telefon iz ruke pa se osramotiš. lol! Je li ti itko barem donio vode?

Deca. smeh
Definitivno više ne smem da nosim telefon u školu, ajde što ću se obrukati nego što će me jednom neki infarkt strefiti. lol!

Poncha ::
Evo, to čak i ja ne znam. Ona može biti pametna i mudra, to ne znamo. A kad ga je uhvatila, sigurno nešto ima. Ali ljepota? Ah be.

Kad je neko slep kod zdravih očiju. suze  suze  suze

Poncha ::
A nije bilo Olgice, Lize, bivše, buduće, okolo njega?

Nije, mada je posle toga otišao na rođendansku zabavu kod koleginice (one sa kojom se poljubio kad je pevao Sway lol! ) i tu je uslikan sa još jednom. I to bez Olgice. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 ZyY8NSPwx5M

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 GcQJymwTyHc
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyMon Oct 29, 2018 8:34 pm

Saro, jesi li ti vidjela kako stoji ovaj tjedan rejting lista?
Cukurova je jača i od SAK. I na nju idu dvije nove serije četvrtkom.

http://www.reytingler.biz/reyting_sonuclari.html

Sıra Program Kanal Rating Share İzleyici
1. Bir Zamanlar Çukurova ATV % 14,15 % 33,38 11,43 Milyon
2. Sen Anlat Karadeniz ATV % 14,14 % 33,94 11,43 Milyon
3. Kadın FOX TV % 12,38 % 29,99 10,00 Milyon
4. Çukur SHOW TV % 11,02 % 26,14 8,91 Milyon
5. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ATV % 8,46 % 19,59 6,84 Milyon
6. Gülperi SHOW TV % 7,80 % 17,58 6,30 Milyon
7. Söz STAR TV % 7,74 % 18,41 6,25 Milyon
8. Arka Sokaklar KANAL D % 7,38 % 16,52 5,96 Milyon
9. Erkenci Kuş STAR TV % 6,93 % 17,46 5,60 Milyon
10. Savaşçı FOX TV % 6,80 % 17,36 5,50 Milyon

11. Bizim Hikaye FOX TV % 6,46 % 15,33 5,22 Milyon
12. Avlu STAR TV % 6,07 % 14,41 4,91 Milyon
13. Elimi Bırakma TRT 1 % 5,86 % 14,74 4,74 Milyon
14. Yasak Elma ATV % 5,68 % 13,34 4,59 Milyon
15. İkizler Memo - Can KANAL D % 5,60 % 13,68 4,53 Milyon
16. Aşk ve Mavi ATV % 5,27 % 11,85 4,26 Milyon
17. O Ses Türkiye 2018 TV8 % 5,10 % 13,04 4,12 Milyon
18. Yeni Gelin SHOW TV % 4,78 % 12,03 3,86 Milyon
19. Kızım TV8 % 4,55 % 10,05 3,68 Milyon
20. Yaparsın Aşkım FOX TV % 4,32 % 10,46 3,49 Milyon

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyMon Oct 29, 2018 8:39 pm

Mrs Bondarenko ::
Ja bih baš rekla, jer tako nešto samo meni može da se desi. lol!
smeh

Ali nekako mi nije Olgica za to. Ali, onda, kad si uvjerena, spremaj se raskinuti s Kozlovskim. lol!

Mrs Bondarenko ::
Deca. smeh
Definitivno više ne smem da nosim telefon u školu, ajde što ću se obrukati nego što će me jednom neki infarkt strefiti. lol!

smeh Je li te onaj slikar upitao - Profesorka, koji Vas je to razljutio? Tko Vam je nešto napravio? lol!

Bolje da te infarkt strefi pred ljudima nego kad si sama. Možda ti netko od njih tridest i pomogne. lol! Gledaj s te strane.

Mrs Bondarenko ::
Kad je neko slep kod zdravih očiju. suze suze suze

A što da ti kažem...

Mrs Bondarenko ::
Nije, mada je posle toga otišao na rođendansku zabavu kod koleginice (one sa kojom se poljubio kad je pevao Sway lol! ) i tu je uslikan sa još jednom. I to bez Olgice. lol!

Oha. I to dobro raspoložen.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyMon Oct 29, 2018 8:49 pm

Poncha ::
Ali nekako mi nije Olgica za to. Ali, onda, kad si uvjerena, spremaj se raskinuti s Kozlovskim. lol!

Neću da raskidam sa njim, kad se nisam razvela od Stanislava, neću ni da ostavim Kozlovskog. lol! Pogotovo što mi sa njim nije problem da funkcionišem i dok se varamo, ali bi mi svejedno bilo žao ako je tako. lol!

Poncha ::

smeh Je li te onaj slikar upitao - Profesorka, koji Vas je to razljutio? Tko Vam je nešto napravio? lol!

smeh
Nije to bilo kad sam predavala njegovom odeljenju i iskreno mi je žao jer bi me oni nekako i oraspoložili. lol!

Poncha ::
Bolje da te infarkt strefi pred ljudima nego kad si sama. Možda ti netko od njih tridest i pomogne. lol! Gledaj s te strane.

smeh smeh smeh

Poncha ::
Oha. I to dobro raspoložen.

Ih, on kad je među ženama - on je uvek dobro raspoložen. lol! Vidi ga na snimanju Pet nevesta. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 5-nevest-23

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 5-nevest-22
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyMon Oct 29, 2018 8:51 pm

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyMon Oct 29, 2018 8:54 pm

Mrs Bondarenko ::
Neću da raskidam sa njim, kad se nisam razvela od Stanislava, neću ni da ostavim Kozlovskog. lol! Pogotovo što mi sa njim nije problem da funkcionišem i dok se varamo, ali bi mi svejedno bilo žao ako je tako. lol!

Mogla sam i misliti da će me dočekati ovakav odgovor. lol!

Mrs Bondarenko ::

smeh
Nije to bilo kad sam predavala njegovom odeljenju i iskreno mi je žao jer bi me oni nekako i oraspoložili. lol!

Isto tako mi se čini da su ti ovi miljenici. :cereeeeek: lol!

Baš šteta da nisi bili oni. smeh Već vidim rekacije.

Mrs Bondarenko ::
Ih, on kad je među ženama - on je uvek dobro raspoložen. lol! Vidi ga na snimanju Pet nevesta. lol!

Jesi li ove slike već stavljala?

smeh Kako se razvalio! smeh A vidi ove plave gdje je ruku stavila. :P

Je li ovo u sredini, ponosna, Liza ili samo liči na Lizu? lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyMon Oct 29, 2018 8:55 pm

Mrs Bondarenko ::
Mi o vuku... lol! Peta fotografija...he-he
https://www.instagram.com/p/BphBF4NBa7o/?taken-by=danilakozlovsky

Šutim.

Vodio je on svoju za rođendan.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyMon Oct 29, 2018 8:56 pm

Saro, bu ne? Tko li će njega glumiti? Dosad ovaj nikad nije slavno prošao u serijama.

https://twitter.com/ydyabancidizi/status/1056970231657177088
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyMon Oct 29, 2018 8:59 pm

Poncha ::
Mogla sam i misliti da će me dočekati ovakav odgovor. lol!

smeh  smeh  smeh

Poncha ::

Isto tako mi se čini da su ti ovi miljenici. :cereeeeek: lol!

Pa jesu, moram da priznam. :cereeeeek:  smeh Mada sam i njima priznala. smeh

Poncha ::

Jesi li ove slike već stavljala?

E pa moguće je.

Poncha ::
smeh Kako se razvalio! smeh A vidi ove plave gdje je ruku stavila. :P

Ahahahahahhahahhahhahhahahaha... smeh  smeh  smeh Šta da kažem, blago njoj. lol!

Poncha ::
Je li ovo u sredini, ponosna,  Liza ili samo liči na Lizu? lol!

Jeste, Liza je. lol!

Poncha ::
Šutim.

Vodio je on svoju za rođendan.

Blago njoj, sa njim u Toskani. stidljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyMon Oct 29, 2018 9:04 pm

Mrs Bondarenko ::
Pa jesu, moram da priznam. :cereeeeek: smeh Mada sam i njima priznala. smeh

Dalo se primijetiti. :cereeeeek: lol!

Mrs Bondarenko ::
Ahahahahahhahahhahhahhahahaha... smeh smeh smeh Šta da kažem, blago njoj. lol!

smeh smeh smeh smeh
Yuh, a i ti si bezobrazna. Umjesto da kažeš - cura ga je samo htjela pridržati da ne padne. lol!

Mrs Bondarenko ::
Jeste, Liza je. lol!

Mislila sam da mi se priviđa. lol!

Nego, isto se on najviše smjesti u njeno krilo. A i ona je nekako najponosnija. lol!

Mrs Bondarenko ::
Blago njoj, sa njim u Toskani. stidljivko

Zar nije njoj blago kad je s njim bilo gdje da je?! ne znam lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyMon Oct 29, 2018 9:05 pm

Sara će nas sad isprozivati za stranice! lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyMon Oct 29, 2018 9:26 pm

Poncha ::
Dalo se primijetiti. :cereeeeek:  lol!

smeh

Poncha ::
Yuh, a i ti si bezobrazna. Umjesto da kažeš - cura ga je samo htjela pridržati da ne padne. lol!

Pa ja to po sebi gledam. smeh

Poncha ::

Nego, isto se on najviše smjesti u njeno krilo. A i ona je nekako najponosnija. lol!

Da, baš se vidi da se kod nje najviše smestio. :cereeeeek: smeh A šta znam, valjda u nju ima najviše poverenja od svih ovih. lol! A to što je ona najponosnija... Ne znam šta bi Maks na to rekao. lol!

Poncha ::
Zar nije njoj blago kad je s njim bilo gdje da je?! ne znam lol!

Ma htela sam da kažem kako romantika Toskane dodatno pojačava romantiku među njima, uklapa se nekako u opštu atmosferu. Ali naravno da je blago njoj kad je s njim bilo gde, to uvek mislim.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyMon Oct 29, 2018 9:27 pm

Saro dušo, kad ti već toliko smetaju stranice, a ti im onda prkosi pa ih čitaj. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyMon Oct 29, 2018 9:31 pm

Mrs Bondarenko ::
Pa ja to po sebi gledam. smeh

A nego po kome ćeš. smeh

Mrs Bondarenko ::
Da, baš se vidi da se kod nje najviše smestio. :cereeeeek: smeh A šta znam, valjda u nju ima najviše poverenja od svih ovih. lol! A to što je ona najponosnija... Ne znam šta bi Maks na to rekao. lol!

Pa baš se vidi. Ključne, centralne, dijelove tijela je stavio Lizi u krilo, neka se zna. smeh

Ne znam ni ja što bi Maks rekao. Možda bi isto nešto kao i ovo od danas u znaku podrške. lol!

Mrs Bondarenko ::
Ma htela sam da kažem kako romantika Toskane dodatno pojačava romantiku među njima, uklapa se nekako u opštu atmosferu. Ali naravno da je blago njoj kad je s njim bilo gde, to uvek mislim.

Razumjela sam ja. Nego, meni je uvijek važnija osoba, nego mjesto.

Mrs Bondarenko ::
Saro dušo, kad ti već toliko smetaju stranice, a ti im onda prkosi pa ih čitaj. lol!

smeh

Možda bi eventualno mogla malo Auriku spomenuti, čisto da zaradi koji plusić. To ne bi bilo očito šlihtanje. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyMon Oct 29, 2018 9:37 pm

Poncha ::
Pa baš se vidi. Ključne, centralne, dijelove tijela je stavio Lizi u krilo, neka se zna. smeh

Aaaaaaaaaaa smeh  smeh  smeh  smeh  smeh

Poncha ::
Ne znam ni ja što bi Maks rekao. Možda bi isto nešto kao i ovo od danas u znaku podrške.  lol!

E ova ti je dobra. smeh  smeh  smeh

Poncha ::
Možda bi eventualno mogla malo Auriku spomenuti, čisto da zaradi koji plusić. To ne bi bilo očito šlihtanje. lol!

E, ovaj put bi mogla, da znaš. Saro canim, čisto baci pogled na ovu Stasovu čestitku i napiši neki svoj komentar o najlepšoj mami. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyMon Oct 29, 2018 9:40 pm

Mrs Bondarenko ::
Aaaaaaaaaaa smeh smeh smeh smeh smeh

Beeeeeeeeeeee :P
Smij se ti koliko hoćeš, ali je tako.
Pogledaj samo. Nakon što ga je na prvoj ova htjela uhvatiti, on se lijepo smjestio kod Lize. lol!

Mrs Bondarenko ::
E ova ti je dobra. smeh smeh smeh smeh smeh

Opet se ti smiješ. Maksa ne poznam pa ne mogu znati što bi on. lol!

Mrs Bondarenko ::
E, ovaj put bi mogla, da znaš. Saro canim, čisto baci pogled na ovu Stasovu čestitku i napiši neki svoj komentar o najlepšoj mami. lol!

Saro, lijepo ti reče. Iskoristi priliku za plusić.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyMon Oct 29, 2018 9:43 pm

Ovaj lik prati Cagu i stalno pise o njemu ali nisam primetila da on ima neke ekskluzivne informacije i ne secam se da sam kod njega procitala nesto sto vec drugi nisu objavili. S obzirom da ni juce ni danas taj datum nije objavljen od strane pouzdanih izvora, racunam da infotmacija nije tacna.
Ne znam kada planiraju pocetak ni kako Netflix inace funkcionise, ali ovo zatisje mi malo ide na zivce. Ocekivala sam vise marketinga, objavili su onaj kratki fragman i posle toga nikom nista.

SBA profile su vidili ovi iz D produkcije, sada ih vode ovi iz TMCa i trenutno dobro rade, ali i kod njih je to na pocetku, posle krenu da zabusavaju. Bar je tako bilo sa BM.

Nisam videla Engina sa maskom, zapostavila sam instagram poslednja dva dana, samo sam ovde i na tw ulazila.

Ja sam pocela polako da otpracujem one koji mi ubacuju Cana na time, zaista mi je taj decko antipaticus totalis, cak mozda vise i od Caglara. Uopste ne mogu da zamislim da neko moze da bude njegov i Cagin fan istovremeno.

Netflix je galiba javio samo Arapima da imaju novi projekat sa Cagom. Ko zna na osnovu cega su oni to shvatili i gde su procitali pa preneli.

Videla sam da otvaraju novi aerodrom, ovdasnji Erdogan je otisao na otvaranje. Naravno sve nase novine su to prenele jer je to od krucijalnog znacaja za ovu zemlju, posto je on posvudusa, valjda niko nije tako talentovan za secenje vrpci kao on pa ga uvek zovu da to odradi i u zemlji i u inostranstvu. facepalm

Bu arada, aerodrom je stvarno prelep. Ne bih se bunila da ostanem na njemu osam sati kao sto sam pre desetak godina na Ataturku.

Ja ti lepo rekoh da su ko sekta, vidis da stalno sastance. Cekaj da vidimo kakvu li su novu kampanju smislile.

Cisto sumnjam da ce njega uspeti da nagovore da ide od zemlje do zemlje da bi se druzio s fanovima. A i da njega nagovore, Engina ne bi mogli nikako. lol!

Hahahaha Poncha bi postala veci nacionalista od svih Turaka. lol!

Vala nadam se da radi nesto pametno i to sa lepsim polom. Kad ja to kazem, onda zamisli koliko sam ocajna i koliko zelim da se resi one kojoj se ime ne spominje. lol!

Hahahahahahahahahaha, evo, rekoh ja, vec je pocela da uci Izmirski mars za svaki slucaj. smeh

Tako je Poncha, Yasasin Mustafa Kemal Pasa, Yasasin Cumhuriyet!!!!! smeh

Mi cemo Ataturka, Bondarenkova Putina, pa cemo videti kada cemo da izazovemo treci svetski rat. smeh

Znaci Bondarenkova kazes da joj je rekao em mala, em mudra si, em pametna si, em najlepsa si. Yok, yok, nije to bila cestitka za rodjendan, to je on nju sprdao, drugog objasnjenja nema. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyMon Oct 29, 2018 9:45 pm

Poncha ::
Smij se ti koliko hoćeš, ali je tako.
Pogledaj samo. Nakon što ga je na prvoj ova htjela uhvatiti, on se lijepo smjestio kod Lize.  lol!

Pa to ti kažem, kod Lize se oseća najsigurnije. lol! smeh

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyMon Oct 29, 2018 9:46 pm

Sara Ulusoy ::

Mi cemo Ataturka, Bondarenkova Putina, pa cemo videti kada cemo da izazovemo treci svetski rat. smeh

smeh smeh smeh

Sara Ulusoy ::
Znaci Bondarenkova kazes da joj je rekao em mala, em mudra si, em pametna si, em najlepsa si. Yok, yok, nije to bila cestitka za rodjendan, to je on nju sprdao, drugog objasnjenja nema. lol!

U-M-I-R-E-M naklon smeh naklon smeh naklon smeh
Medalja za ovu izjavu!!! smeh bravo
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyMon Oct 29, 2018 9:47 pm

Evo i ja da postavim nešto vezano za Turke, iako sam našla kod Rusa. lol! Pregenijalno je. naklon :cereeeeek:
https://www.facebook.com/100008680960828/videos/1988513284781351/
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 31 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: