Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptySun Oct 21, 2018 7:54 pm

Ček, Saro, je li ovo Onur stvarno s Kivom u seriji?

Meni je ova trojka ovako preslatka. Kao da je mala njihova.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 DqC2vlhXcAAruax
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptySun Oct 21, 2018 8:01 pm

Meni se sve čini da ću Cana otpratiti i prije Protcetorova početka. rolleyes Svaka čast čovjeku, može on biti super osoba, odličan redatelj i kolega, divan i krasan, ali slike koje svakodnevno postavlja u ogromnim količinama su ajme.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptySun Oct 21, 2018 10:03 pm

Ja sam bas za svadbu na kojoj sam bila prosle godine trazila crvenu haljinu, ali nisam nasla onakvu kakvu sam zamislila pa sam kupila crnu. Tako da nemam nista protiv bilo koje boje osim bele. A te koje hoce da zasene mladu su iskomplaksirane, to je njen dan i ona treba da bude u centru paznje.
Pre neki dan sam u novinama procitala neku pricu, kada su bili pred maticarem i trebali da izgovore da, kum rekao stanite i zaprosio svoju devojku, pa to je da ga zadavis.

Nisu, cak vecina njih uopste ne voli Hazal. One vole samo Leylu od svih partnerki.

I kako se zavrsila takampanja, jesu li dobile obecanhe od Kerema Cataya da ce snimiti brovesisproje? lol!

Ja sam popodne usla i videla taj snimak ali na njemu prvo nisam videla Cagu, gledala sam na pogresnu stranu, tek sam posle uocila kacket.

Jeste, pa uvek mu poraste kosa kad je na pauzi, valjda je odmara i nece svaki cas da se sisa. Zato ne skida kacket.

O lepo cela porodica je bila, Engo, sadasnja, bivsa... lol!

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptySun Oct 21, 2018 10:08 pm

Evet, odlozeno je snimanje filma gde je trebao da bude reziser, pa se prikljucio Kivinoj seriji. Bice njegov neprijatelj.

Onura dugo nisam gledala, odnosno gledala sam ga samo u Asi gde me nije odusevio s glumom, ali svi kazu da je sada odlican. Nadam se da je podjednako dobar glumac kao sto je reditelj.

Jesu, preslatki su. Bacila sam pogled na seriju i nije losa.

Canove price samo na brzaka provrtim, posto nikad nema nista pametno, a mozda ga i ja otpratim.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptyMon Oct 22, 2018 8:56 am

Sara Ulusoy ::
Ja sam bas za svadbu na kojoj sam bila prosle godine trazila crvenu haljinu, ali nisam nasla onakvu kakvu sam zamislila pa sam kupila crnu. Tako da nemam nista protiv bilo koje boje osim bele. A te koje hoce da zasene mladu su iskomplaksirane, to je njen dan i ona treba da bude u centru paznje.
Pre neki dan sam u novinama procitala neku pricu, kada su bili pred maticarem i trebali da izgovore da, kum rekao stanite i zaprosio svoju devojku, pa to je da ga zadavis.

Ja sam baš ove godine bila na svadbi i probavala sam par (previše  rolleyes) haljina i između njih i jednu crvenu koja mi se svidjela bojom, ali kroj mi nije bio baš idealan na građu, nisam kupila nju. Čak sam pobavala neku "bijelu" kratku (nije bila bijela, nego imala svega i svačega po sebi, proljetna šarena s bijelim po sebi), ali kažem da bijela mi nije opcija pa čak ni bijela u tragovima, jer se može uvijek nešto naći drugo. Na kraju sam kupila neku puderastu haljinu, ne rozu.  lol! Znaš da su mi rekli - o pa ti nisi u crnom.  smeh To ti sve govori koliko je crna za mene elegantna boja. lol!
I onda svako malo neka pravila - ne smiješ ovo, ne smiješ ono. A ne vidim čemu. Ako je primjerno, ne kao da ideš u cirkus, plažu ili kao da se sama udaješ, sve drugo dozvoljeno.
Ne kužim potrebu zasjenjivanja mlade, jasno mi je da se želiš lijepo srediti, provesti (...), ali sad oblačiti neke haljine koje su neprimjerene ili podsjećaju na vjenčanicu mi je glupo. Ili izvođenjem nečega poput ovoga što si rekla za prošnju usred vjenčanja. Čula sam i viđala po YT da padnu neke prošnje kad je bacanje buketa, ali ovo... Baš da ga mlatneš po glavi. I zamisli da ga je ovo odbila.  lol!

Sara Ulusoy ::
Nisu, cak vecina njih uopste ne voli Hazal. One vole samo Leylu od svih partnerki.

Tako se i meni čini.

Sara Ulusoy ::
I kako se zavrsila takampanja, jesu li dobile obecanhe od Kerema Cataya da ce snimiti brovesisproje? lol!

Je li mi vjeruješ da pojma nemam? Nisam ulazila više na tag otkako sam onda zavirila  rolleyes  i odustala, nisam stigla ništa jučer samo sam svratila vidjeti jesu li locirali Cagu, nisam ništa drugo tražila ni vidjela.
Ali poznavajući njih, oha... Ako nisu proizveli željeno, oni će za mjesec dana ponovno neku akciju napraviti iako to nije potrebno koliko svakodnevno su u akciji.  lol!

Bu arada, bak ovo. https://www.instagram.com/p/BpJqPZ3ADQv/?hl=hr&taken-by=hazalkaya.thefans Kako su Lori upleli u ovo sam Bog zna.
Stvarno jesu. Evo pogledaj baš ispod ovih objave Lorine komentare. https://www.instagram.com/p/BpH1cnQlQxD/?hl=hr&taken-by=hazalkayalatam

https://www.instagram.com/p/BpHz1jUFkv0/?hl=hr&taken-by=hazalkayalatam

I onda se ja čudim što oni gnjave onu agenciju s kojom su potpisali.  facepalm

Sara Ulusoy ::
Ja sam popodne usla i videla taj snimak ali na njemu prvo nisam videla Cagu, gledala sam na pogresnu stranu, tek sam posle uocila kacket.

Zamisli koji su naši znaci raspoznavanja.  smeh Znamo sve detalje oko Cage, a da ga je promijenio, kako bi se onda znalo?  lol!  Ja sam, kad sam vidjela video, prvo povezala Malija, a tek sam onda, po istoj stvari kao i ti, skontala tko bi bio Caga.

Sara Ulusoy ::
Jeste, pa uvek mu poraste kosa kad je na pauzi, valjda je odmara i nece svaki cas da se sisa. Zato ne skida kacket.

Da, slažem se. Pogotovo kad je u Americi njeguje kosu. lol! Ma nosi ga on i kad mu je kratka kosa i duža, dođe mi kao njegov zaštitni znak. Uvijek se nađu ovi okrojeli iz egofc-a koji bi mu ga skinuli. A vidim da sad mogu biti zahvalni jer im služe kao znak raspoznavanja u mraku.  :P  

Sara Ulusoy ::
O lepo cela porodica je bila, Engo, sadasnja, bivsa... lol!

smeh
Znaš da mi je bilo čudno, jer dosad su se uvijek nekako mimoilazili osim ako je baš neka svečanost. Kad bi bio Engin u Umutovom carstvu, nije bilo nje ili obrnuto. Ili bar ne bi objavljivali da su tamo. S tim da je Engin i sad bio nešto ranije, a ona se označavala kasnije u noći. Nije mi to promaklo.
Inače mi ovaj Chicki nije nešto, od svih Umutovih mjesta najmanje mi se sviđa.

Sara Ulusoy ::
Evet, odlozeno je snimanje filma gde je trebao da bude reziser, pa se prikljucio Kivinoj seriji. Bice njegov neprijatelj.

Onura dugo nisam gledala, odnosno gledala sam ga samo u Asi gde me nije odusevio s glumom, ali svi kazu da je sada odlican. Nadam se da je podjednako dobar glumac kao sto je reditelj.

Vidjela sam u letu sinoć njegovu sliku.
Aha, ja sam mislila da će glavni neprijatelj, a i konkurencija, Kivi biti Ismail, kad ono nije nego Onur. To sam i ja čula da je Onur dobar. A bome i odgledala sam prvu epizodu VS kod nas kad je išla i naježila sam se, baš mi je nekako ljigav i uvjerljiv bio, što znači valjda da je dobar glumac.

Sara Ulusoy ::
Jesu, preslatki su. Bacila sam pogled na seriju i nije losa.

Ja sam vidjela par videa i baš su mi preslatki. Ovaj Bugra je odličan glumac, mala je odlična.

Sara Ulusoy ::
Canove price samo na brzaka provrtim, posto nikad nema nista pametno, a mozda ga i ja otpratim.

Brže prevrtim, samo da ne stoji na listi koja nije odgledana.  lol! I uspijem krajem oka vidjeti koje gluposti kači. Ali ako bude gala, on bi mogao najviše toga objavljivati, nekako mi je on kapacitet za to. I pusta kreveljenja.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptyMon Oct 22, 2018 9:07 am

Valjda se Caga neće oženiti u Las Vegasu. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptyMon Oct 22, 2018 9:14 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptyMon Oct 22, 2018 9:48 am

Sjetila sam se da sam ti zaboravila reći, ali kad si već spomenula 'obitelj' na okupu. smeh
Engina sadašnja je isto nekidan bila puna zvijezda po sebi i još je napisala neku prigodnu rečenicu o zvijezdama. lol! Engin je, kako god okreneš, uvijek okružen zvijezdama. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptyMon Oct 22, 2018 9:50 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 DqGLrKZWkAEq136

Ah be Kivo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptyMon Oct 22, 2018 9:53 am

Bu arada, što ovo sva trojica imaju iste modne dodatke? lol!

https://www.instagram.com/p/BpMkn1ClSfj/?hl=hr&taken-by=sihazal
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptyMon Oct 22, 2018 10:21 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 DqGTlhTW4AEvHHW

smeh

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptyMon Oct 22, 2018 3:46 pm

Hahahaha run Cagatay run!!! smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptyMon Oct 22, 2018 3:48 pm

Kivo sen delirdin mi? Sen Kivancsin aptallik etme, kakvi su to kljucevi za pasom ko kamiondzija? facepalm
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptyMon Oct 22, 2018 3:49 pm

Vala Kivina i Enginova je cak i dezen isti, samo se boja razlikuje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptyMon Oct 22, 2018 3:51 pm

E ako Birce i Hazal modne ikone nose kostim onda je to hit hitova.

Znaci Engo je opet nasao zenu sa istancanim ukusom. Doduse, njih dve da imaju ukusa ne bi bile sa njim. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptyMon Oct 22, 2018 3:53 pm

Izgleda da ce veceras izaci jos jedan fragman za MI. Onda ce najverovatnije uz fragman da objave i dan prikazivanja.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptyMon Oct 22, 2018 3:59 pm

Neeeeeee? Burcu i Baris Arduc????? Hayir yaaaaaaa!!!! Nadam se da nije istina, ako jeste steta za Burcu jer je Baris teski antitalenat.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptyMon Oct 22, 2018 5:12 pm

Yuh Kivo kakvo je ovo drzanje za ruku? smeh

https://twitter.com/julializy/status/1054294234419916802?s=19

Zumiraj ruke. Nisam ni ja primetila dok nisam videla ovaj komentar.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptyMon Oct 22, 2018 5:13 pm

A Basak srecna ko Nova godina u fazonu fanica, neka me Kivo samo drzi za ruku pa kako god da drzi. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptyMon Oct 22, 2018 7:24 pm

Sara Ulusoy ::
Hahahaha run Cagatay run!!! smeh
smeh

U icerdeovskoj maniri. Je li mu to Engo viče?  smeh



Samo što Cagi nitko ne treba govoriti, on sam kao poplašen sklanja se s puta instagramu. I svim ostalim mrežama.

Sara Ulusoy ::
Kivo sen delirdin mi? Sen Kivancsin aptallik etme, kakvi su to kljucevi za pasom ko kamiondzija? facepalm

Jednom, hajde, drugi put hajde, ali ovo sad... Pa mogao je te ključeve dati njoj da ih ona spremi ako već u džepovima jakne nije bilo mjesta.
Nevalja ti, canim, ništa hvaliti. Kad nešto hvališ, pokvari se.  lol!

Sara Ulusoy ::
Vala Kivina i Enginova je cak i dezen isti, samo se boja razlikuje.

Da nisu skupa išli i kupili. Možda Basak odbarala obojici.  lol! Je li Cagina bez ili manje uočljivog dezena?

Sara Ulusoy ::
E ako Birce i Hazal modne ikone nose kostim onda je to hit hitova.

smeh  smeh  smeh  smeh  Znači, kupuješ ga i ti? Iako mislim da ćeš izdvojiti dosta love za nj.

Sara Ulusoy ::
Znaci Engo je opet nasao zenu sa istancanim ukusom. Doduse, njih dve da imaju ukusa ne bi bile sa njim.  lol!

smeh Oha. Popljuvala si gore u jednoj rečenici Engu nego sve što si dosad pisala o Ilknur.  lol!

Slušaj, očito ga ide s njima.
Pusti ti to, on ima neku baya baya mlađu (ali baš), čini mi se studenticu tekstilnog dizajna/modnog dizajna, tako nešto. Znam da je ovo ljeto imala svoju liniju odjeće, kupaćih i slično.
Ali da, ima sličnosti s Ilknur kad je odijevanje u pitanju itekako.

Sara Ulusoy ::

Izgleda da ce veceras izaci jos jedan fragman za MI. Onda ce najverovatnije uz fragman da objave i dan prikazivanja.

Stvarno? Nisam u toku. E pa onda bi stvarno mogli okačiti datum uz fragi.

I kad smo kod MI, jesi li vidjela u čijoj je reklami Bursin? Kako ti se čini on sa šalicom kave?

Sara Ulusoy ::
Neeeeeee? Burcu i Baris Arduc????? Hayir yaaaaaaa!!!! Nadam se da nije istina, ako jeste steta za Burcu jer je Baris teski antitalenat.

Zar se nije pisalo da je Sinem Kobal s Barisem? Kako sad Burcu? Nije mi kombinacija da pravo kažem.

Sara Ulusoy ::
Yuh Kivo kakvo je ovo drzanje za ruku? smeh

https://twitter.com/julializy/status/1054294234419916802?s=19

Zumiraj ruke. Nisam ni ja primetila dok nisam videla ovaj komentar.

Je li on njoj ovo stisnuo ruku rukom, u šaku?

Ah, Kivo, vala, na ovoj slici si prava seljačina, kakav je to gard?!
Bez obzira što su  hlače (ako izuzmemo ključeve), jakna, majica, čizme skroz ok.

Sara Ulusoy ::
A Basak srecna ko Nova godina u fazonu fanica, neka me Kivo samo drzi za ruku pa kako god da drzi. smeh
smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptyMon Oct 22, 2018 7:27 pm

Podsjeća li te ovo na ikoga?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 44650396_2343937508967797_655539582783193088_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_eui2=AeEQwhznPFlxxeRY0E1N5w7hq4FuEJc6-repIobPnBCR8jEdzxFtkJggVHabrHiv5BF7B6Jn6nazqpnmaAKtC-PnG0UdE03M-wQvdVKsE7c9Kw&_nc_ht=scontent-vie1-1

Samo možda iz nekih drugih razloga. facepalm
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptyMon Oct 22, 2018 7:40 pm

Ne pratim nikoga od Asferovca niti pretražujem Ibru i onda kad vidim nešto ovako, jer mi predloži, iznova se svaki put čudom čudim.

https://www.instagram.com/p/BpPVNlEHkDZ/?hl=hr&taken-by=asferzz_
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptyMon Oct 22, 2018 7:50 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptyMon Oct 22, 2018 9:56 pm

Hahahahahaha ovo sa jaknom je vrh. Ovo je Caga, Ibro i Mihre style. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptyMon Oct 22, 2018 10:35 pm

Engo mu svako vece salje poruku da slucajno ne zaboravi da treba da se drzi podalje. lol!
Ama ja bih rekla da on to vrlo radi ispunjava.

Hahaha run Coskun run. smeh

To je pravilo, sta god pohvalim pokvari se. On je ovako super obucen, ali kad vidim ove kljuceve sve propada. Gde mu to pade napamet sad odjednom anlamadim.
A i Basak, ja bih mu rekla seljacino gde si posao sa tim kljucevima. lol!

Cagina, ona koju je imao na premijeri Hadi be oglum je bila braon jednobojna ako se dobro secam.

Kupujem i ja, ne pitam sta kosta samo da budem ko BirHaz. lol!

Yoooo, nisam ga popljuvala samo sam realna. lol!

Aha, ona je znaci dizajner. Pa oni bi mogli da pokrenu porodicni biznis, jedna je kreator, druga je stilista, Engo ce im biti menadzer i eto. lol!

Samo, ova sadasnja izgleda bolje od Ilknur.

Na kraju nije ni izasao fragman, ali sigurno ce ovih dana, jer je vec vreme da objave datum pocetka.

Videla sam da je u 3in1 reklami. Ne bilim, ja njega ne dozivljavam uopste.

Nemam pojma danas se pojavila ta vest, ali Birsen i Ranini nisu nista o tome napisale tako da se nadam da bi mogla da bude laz.
Sinem i Baris bi bili odlicni posto im je gluma ionako na istom nivou. A i ja ne bih imala nikakav razlog onda to da gledam i da se mucim.

Tako izgleda. E moj Kivo, do juce smo te ovde dizale u zvezde, a danas si seljecina. Kendine gel yani.

Sorma, ovaj shop sam videla jos pre neki dan, naporni su samo tako. rolleyes

Tovbe, tovbe, ne samo da su naporni nego su i bolesni cime se bave. On ce sigurno sad da im postavi pet slika.

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 24 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: