Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 EmptyTue Jun 12, 2018 3:53 pm

A to kad je potpuno nova postava može biti ili odlično ili totalno loše. Sve ovisi. 

Ali poanta je da Ih nema u serije, ali su ih slikom mogli ostaviti u špici. Jer, koliko god da su oni otišli oboje, cijela daljnja priča je napravljena tako da su oni motiv za dalje. Koliko se god trudili, Oguza i Duygu po priči nisu mogli izbaciti. Da nije bilo njihove smrti, ne znam bi li radnja baš ovako išla kako je išla. 
I dalje su koristili Ibrine fotografije, prisjećanje... Prema tome, mogli su ih barem ostaviti u špici bez imena. Ali to je samo moje mišljenje. Baš me zanima kakva je bila gledanost zadnje tri epizode prema onih deset prije. 
Po meni je tu greška produkcije. Nekako mi dođe žao ako ova serija koja je puno obećavala je Ibri ostavila gorak okus.

Stvarno ne trebaš žuriti. Ja sam odgledala ove tri ekspresno brzo, uz malo preskakanja, jer osam htjela odugovlačiti kad nema Ibre više. Ali ću smatrati da sam seriju odgledala potpuno tek kad pročitam i kad mi sve bude jasno. 
Ako mi ne bude nešto posebno jasno i nakon što komentiraš onda ću pitati. 
Normalna stvar da si premorena. Posao, obveze i nespavanje zbog Ibre i serije. Yani...

Ali ne znam zašto. Ovdje nije trebalo puno, ali poneka scena po epizodi i eto. Malo da unesu nešto lijepog. 
Ja zbilja ovdje nisam očekivala neki veliki ljubavnu priču, ali par odličnih scena bi bile vise nego dovoljne da razbiju jurnjavu i akciju. 
To sam isto mislila. Tekin ovakav da nema nikoga. Mogao je bar nešto u Tekin style...
Ja sam se sve nadala da će naći i Tekinu neku. Nije mi jasno zašto su obje bile zaljubljene i Oguza. Yani, lažem, znam zašto  su. stidljivko I ja sam. Ali mogla je biti priča i da se Duygu svidi Tekin. 
Oni su ciljali na to da će Duygu imati utjecaja na Oguza i Zeynep. Ali onda su napravili da sazna da je Ceren Oguzova kći i onda je i otišla. Jer bili su počeli s onom starom i njenim pametovanjem. 
Neke su stvari odlično razradili (barem za mene ovako tupavu kad su ove teme u pitanju), a neke teme su bas zbrljali, a neke mislim mijenjali u hodu.
Kad sam kod toga o ovim brljavim  stvarima. Kako su oni o svemu komunicirali običnim telefonom na početku? A kao telefoni se prisluškuju, lociraju... Nebitno.

Nije ni meni jasno. Nemam ja pojma kako oni biraju glumice za projekt. Ovdje mi je točno bilo žao Ibre koji je sve dao od sebe u sceni da ispadne odlično, a onda ona sve usere. 

Ah Ibro. Yani? Hoćeš reći da trebam na duži period reći hoscekal Ibri?!

Ima da ga nađeš i nagovoriš da uzme igrati Arasa. Ja ću Cagu nagovoriti za Atesa. Ne znam koji će biti teži zalogaj, ako ne uspijemo, mijenjamo se. lol!


Последњи изменио Poncha дана Tue Jun 12, 2018 4:03 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 EmptyTue Jun 12, 2018 3:58 pm

Stvarno je ovdje bila salak. Ali oduševilo me u sceni Emir kad je rekao da je jako želi i to jako dugo. I još je ovako gleda, ali da će čekati. Kako može biti ovako meden. 
Sad sam se iznervirala zbog nje i odusvelila zbog njega. Jadan, uvijek se osjećao krivim. 
I digla mi je živce ujutro nakon škakljanja. 


Kad smo Bonadarenkova i ja davno igrale igru pogađanja? Mislim da sam bila stavila i ovu scenu. Ako nisam, onda sam je mislila staviti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 EmptyTue Jun 12, 2018 5:30 pm

Nisam te pitala. Što kažeš na ovo ponovno spominjanje Cage za film Cema Yilmaza? Pusta se neka imena spomnju još.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 EmptyTue Jun 12, 2018 5:48 pm

Ne ide mi ovo. Prvi slobodni tren i gledam isječke Oguza na YT.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 EmptyWed Jun 13, 2018 2:29 am

Hadi bakalim, jos dve do kraja. Ja racunam da se desetom zavrsava serija, iako cu posle gledati jos 3.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 EmptyWed Jun 13, 2018 3:02 am

Hahaha Fazil se obesio. Efsanesin Dayi!!!!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 EmptyWed Jun 13, 2018 3:17 am

Kakav je ton i izgovor kada kaze mrzim sebe, kao da je rekla danas ce da pada kisa. Yuh yani.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 EmptyWed Jun 13, 2018 3:20 am

Ova i dalje imala sam dva izbora ili da abortiram ili da se udam za Cetina. Jos kad bi nam objasnila zasto.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 EmptyWed Jun 13, 2018 3:21 am

Bi git Oguz ya. Odmah joj oprosti, odmah joj se baci u zagrljaj.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 EmptyWed Jun 13, 2018 3:36 am

Uf, Ibro, uf.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 EmptyWed Jun 13, 2018 3:47 am

Jeste, obavestajna sluzba se samo tobom bavi aptal .
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 EmptyWed Jun 13, 2018 6:00 am

Jesi li odgledala devetu?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 EmptyWed Jun 13, 2018 7:12 am

Jesam. Nisam htelada pocinjem desetu jer hocu da je odgledam u komadu. Posle 9. sam isla da setam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 EmptyWed Jun 13, 2018 8:08 am

Hoce li biti nesto od ovog filma? Stalno se nagadja, ali niko nista ne govori, znamo samo da Cem snima film.

https://twitter.com/breginaphalange/status/1006535924002578433?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 EmptyWed Jun 13, 2018 9:04 am

To sam te jučer pitala što misliš o ponovnom spominjanju za film. Bilo je jučer u onom magazinu Kanala D.



Sad, ne znam je li nagađanje ili što, dosadni su s nagađanjem više. Ako se zna neka kažu je li ili nije. Već mjesecima se priča. Da ne bude puno zuji, malo meda daje pa na kraju sranje,


Dobro je što nisi počinjala desetu. Bilje da je gledaš u komadu.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 EmptyWed Jun 13, 2018 9:10 am

Nešto mislim, je li se nekoliko Ibrinih likova zaljubilo u doktorice?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 EmptyWed Jun 13, 2018 9:42 am

Ne znam, tako se pricalo i o onom Yusufu, pa na kraju nije bilo nista, niti je snimljen takav film, niti je Caga glumio. Ranini je bila objavila ugovor sa Taffom, ali ni od toga nije bilo nista.

Jeste, Oguz, Ali Nejat, Ferhat.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 EmptyWed Jun 13, 2018 10:08 am

Bas to. O tom Yusufa sam iščitala materijala i materijala, na kojem god sam jeziku našla. Yani, pripremila sam se pošteno, a to je bio samo trač. Jer se nikakv film nije snimio. Uostalom, zbog Netflixa je Caga trebao smršaviti, a ne se još udebljati.
Ista stvar s Taffom i opet ništa.
A počele kružiti priče još u drugom mjesecu za ovaj Cemov, a vidi koji je sad i dalje ne znamo ne li Caga u njemu ili nije. Ovaj klaun (ja ga tako zovem) je već objavio i kad film izlazi i sliku, a film se nije niti počeo snimati niti je potvrđena postava.
https://instagram.com/p/Bju0y31nuCM/
Bu arada, Esra je ovo lajkla. A misim da sam spomenula da ga je nedavno upratila.


E to mi je maloprije prošlo kroz glavu. Kad pogledaš, zadnje tri serije isto zanimanje glavnog ženskog lika.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 EmptyWed Jun 13, 2018 10:29 am

Vole li oni Hileon fanovi Kubilaya?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 EmptyWed Jun 13, 2018 10:51 am

Ako ništa došao je red da dvoje glumaca koji su surađivali s Ibrom, rade s Cagom.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 DfjyDlYXcAEyHK4?format=jpg&name=medium

Nisam bas prije pominetila da su s istim ljudima surađivali. Možda i jesu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 EmptyWed Jun 13, 2018 11:47 am

Oha. Engo i Ayca su se upratili.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 EmptyWed Jun 13, 2018 12:13 pm

Malo gledan instagram profil ovog Yurdaera. Ima dosta slika s Fatihom (Dilsizom). Izgleda u istom su teatru ili što.

Ali pusti to. Najbolje su mi slike sa seta Reakcije.
Bak i Ibre ima.
https://instagram.com/p/unLAYku8fE/ :cereeeeek:  volim ovu ekipu.

https://instagram.com/p/unJpONO8dd/ :cereeeeek:
Jučer sam očito loše gledala slike kod Ismaila. Ili ih je izbrisao.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 EmptyWed Jun 13, 2018 2:29 pm

To za taj film je bio teski troll koliko smo istrazivale i diskutovale kako ce toliko da se ugoji i na kraju nista.

Ja uopste ne znam koliko zelim taj film, niti sam neki ljubitelj Cema niti Barisa. U fazonu sam ako bude bude, ako ne nista.

Ne znam da li Hileon vole Kubilaya, ali oni su vec duze u vezi, valjda su se navikli. Doduse, ne bi me cudilo da se mole da raskinu i da Miray i Boran budu u vezi, jer su po tom pitanju na istim talasnim duzinama sa SBA fanovima.

Hahaha znaci yavas yavas se priblizavamo. Prvo glumci koji su saradjivali sa obojicom, posle ce valjda i oni da saradjuju.

Pre nisu, bas nikoga ne mogu da se setim.Tek sada Burcin i Yurdaer.
Bu arada, bas me interesuje da li su sada Boran, Burcin i Yurdaer stalna postava druge sezone ili su gosti glumci. Palo mi je na pamet da bi mogli da budu gosti na par epizoda. Ako je tako, onda je to koncept i onda ce biti jos poznatih imena.

Mnogo je dobar, previse.
Mislim da je izbrisao sad sam ja gledala, nema ove slike.

Oni glumci koje volim me cesto podsete zasto ih volim, ali oni koje ne volim me takodje stalno podsecaju zasto ih ne volim. Kakva je ovo glupa izjava. Izgleda da se covek zaneo i misli da je mnogo duhovit.

https://twitter.com/TwiterSonDakika/status/1006866774313218053?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 EmptyWed Jun 13, 2018 2:30 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 EmptyWed Jun 13, 2018 2:49 pm

Bas teški trol. Kad se sjetim koliko smo pretresale to, a na kraju ispalo ništa. Ja se čak bojala za njegovo zdravlje ako toliko kila nabije. smeh

Ja ne volim te neke glupaste komedije prema tome nisam nešto pretjerano odusveljna. Ali ako se Caga želi iskušati u tome žanru, dobro. Gledala bih ga i da samo sjedi pred kamerama, pa ću tako i taj film ako bude glumio u njemu. Niti mogu reći da sam nešto pretjerano napeta zbog njga niti išta. Doduše ne znam o čemu se radi, a ni imena koja se još spomnju uz Cagu ni nisu nešto pretjerano zanimljiva. Niti sam fan Barisa niti ovog Ozana.

Zato i pitam vole li ga ili im je on kriv za Borana i Miray što nisu u vezi.
Mislim da sam pročitala već prije da su u vezi, ali sad svi kače neku sliku s njima. Bu arada, meni su jako slatki i lijepi.

Pa e. Yavas yavas. lol!  
Stvarno se ne mogu sjetiti da su dosad radili s istom osobom.

E to ne znam. Ali Yurdear se slikao s Hazar još u prvoj sezoni. To je ova slika što sam stavila jutros.
https://instagram.com/p/Bi1XPdaAi81/
Znači da je on još od tada u seriji, možda je došao pred kraj. A danas je u pričama postavio sliku s nekog drugog seta. Ili snima paralelno dvije stvari, kod nas i još nešto.
Što se tiče Burcin, Borana i onog mršavog što mu ime ne mogu popamtiti, ne znam hoće li biti gosti ili se dulje zadržati. To me isto zanima. Voljela bih kad bi Burcin bila dulje.

Ne znam kakvi su bili iza kamere, ali ispred kamere su razvaljivali. Sviđala mi se jako njihova energija na ekranu.

Ne trebam niti kliknuti već znam o kome govoriš.

Volim sport, sviđa mi se lekcija. Čekam da profesor da svoj potpis na lekciju lajkom.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 5 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo
Назад на врх 
Страна 5 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: