Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 EmptyMon Mar 12, 2018 12:32 pm

Lijepo sam ti ja rekla da ovo dvoje čim su vidjeli snimke su poceli sa svojim biserima. 

Jednostavno ne znam čemu se miješaju kad nije njihov posao. 

Ok. I ja se slažem da je ovdje teze držati pod kontrolom jer ima puno vise ljudi nego na ulici koja je zaklonjena i pogotovo ako ograde set. Ali što njih briga koji će dan snimati i gdje će imati lokaciji. Lokacije su napravljene tako da budu uvjerljive i odgovaraju priči i kao takve moraju biti snimljene bez obzira što je ti krcato ljudi. 
Doduše, ovaj drugi dečko je maknuo video iz priča. Ali mislim da je to zato što su mi fanovi dosadili, ne zato što je netko iz produkcije to htio. 

Ovo dvoje se previše brine o onome sto nije njihov posao ni problem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 EmptyMon Mar 12, 2018 12:32 pm

Vidjela sam da je imao ulogu u Cukuru. 

Frizura je danas odlična. Bas kakvom sam i pretpostavljala da će fenirati.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 EmptyMon Mar 12, 2018 1:47 pm

Da se usreci Mihre? Sen delirdin mi? Zena svaki dan im pristup ovom bozanskom telu jos ja treba da je usrecujem. Neka crkne. smeh

Sestrina je cerka, napisala je Birsen. I to od sestre sizofrenicarke. Tu sam pocela da vristim od smeha, samo je sestra sizofrenicarka falila. Cirkus.

Ama bomba vest je da je izgleda kapisiz ev opet aktuelna. Neko sa seta je postavio snimak. Ne znam otkud sad tamo. Da nije Ferhat rekao Asli, amaaan donmezsen donme be, i vratio se starom zivotu. smeh Samo da ne krene na dovrsavanje tetovaze. Bittin sen Asli, trazices ti svecom karanlik Ferhata. smeh
Mozda se scenarista sveti ovima sto su trazili Seminog i Eyleminog Ferhata, evo vam stari Ferhat. lol!

Salu na stranu, ako su se pomirili, mozda su stvarno odlucili da odu iz onog pakla. Ili je Ferhat tu preselio Asli dok se ne pomire.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 EmptyMon Mar 12, 2018 1:53 pm

Izjeda te ljubomora. Ama, ta žena je dobila stvarno čovjeka i pol. Sakin ol. Haha 
Ajde ne trebaš joj onda ići na ruku, nemoj dizati ego Ibri još više. Trebala si i sliku bojkotirati, a ne udariti lajk.

Upravo sam vidjela što je napisala i ništa ni se to ne sviđa. Mogli smo biti i bez nje. 

A je li? To mi se već sviđa. Ma koji razlog bio. S njom ili bez nje.
Slušaj, ako se Ferhat vrati na staro, a tko je Asli kriv. S njom je bio dobar koliko može biti. 
Bilo bi dobro ako su se pomirili da se maknu izborne viletine.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 EmptyMon Mar 12, 2018 1:54 pm

Teze je drzati pod konteolom svakako, mogu oni i da traze da se obrise video, mogu i na ulici da ograde set da se ne vidi, ali mene u celoj prici nerviraju ovo dvoje. Kao da ne postoje veci strucnjaci od njih, kao da su najpametniji, samo traze razlog da pljuju i pametuju. Ne kazem zato sto je Cagin projekat u pitanju, da je bilo ciji njihov obrazac ponasanja je isti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 EmptyMon Mar 12, 2018 2:01 pm

Ne bilim ako mu dignemo ego mozda kaze Mihre sta cu sa tobom, ja zasluzujem bolje. smeh
Kako da ne budem ljubomorna, do juce sam je branila, ama yeter artik, fandom u napad. lol!

Hahahaha sva sreca da ne mi ne pisemo scenaristi, mogli smo i bez ovoga, mogli smo i bez onoga, covek ne bi imao sta da pise. lol!
Ama stvarno smo mogli, ova ima da nas izludi. Niko do sada nije pokusao da razdvoji AsFer, imam utisak da ova hoce.

Koliko cec prizeljkujem taj stan, kako god bilo, samo neka se vrati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 EmptyMon Mar 12, 2018 2:04 pm

Ma, canim, eno je sad postavlja slike soljenke The Protector i isaranu naslovnicu, koju su bu arada fanovi isjekli, a ne originalnu jer mislim da sam bila negdje u pričama vidjela cijelu sliku u kojoj je držala neka žena u ruci (znaci ne zna koji je original i tko ga je postavio) i pametuje. A mi to znamo već danima. Njoj je tek sad došlo da objavi jer se prije bavila zaštitom autorskih prava.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 EmptyMon Mar 12, 2018 2:06 pm

Timur price. Opet opasni AbFer. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 EmptyMon Mar 12, 2018 2:07 pm

Hahaha onda piši mu to ispod slike. Hoćeš da ja napišem? Mislim, kopiram tvoje rijeci? Hahahah 
Ipak neću. Ali ako bude livea hoću. Hahha
Ja Ibrici želim sreću kad je dobar ovako. Pa nema veze koliki mi je ego. 

Hahha gercekten sva sreca da mi ne pišemo, previše smo izbirljive. Previše se bunimo. 

A izgleda da su jedno poslušali fanove.


Последњи изменио Poncha дана Mon Mar 12, 2018 2:09 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 EmptyMon Mar 12, 2018 2:08 pm

Hahahahah opasni Abfer ili Ibro koji je napola gol snima selfi (video) sebe i opasnog Abusa.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 EmptyMon Mar 12, 2018 2:24 pm

Ime serije je manje vazno, vazno je da nam odrzi predavanje kako se snima serija i da svima ugusi timeline. rolleyes

Ne moramo mi da pisemo nista, fanice su vec sve to napisale ispod slike.
Pa s obzirom da je izgleda resio da seta vise go nego obucen, ego je otisao u crveno. smeh Vidis da i sa Timurom sedi go. lol!

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 EmptyMon Mar 12, 2018 2:27 pm

Poncha ::
Ali vidiš da sam uz Cagu i kape zavoljela, tako da bih ja mogla nastavitii  s njima dok ne dođe neka frizura po mom gustu, ili naraste sa strane ili ošiša cupicu s vrha. Haha

Pa to ja i kažem. kezz

Poncha ::

Hahaha pa vidiš da mu, i meni, ovaj pramen pada u oči, bolje bilo da su mu digli to u zrak kao pijetlu. Ili da su mu je lijepo isfenirali i s četkom uvili malo. To bi meni bio pun pogodak s ovakovin frizurom. 
A onda ovo kad pada na čelo, šiškice, pustiti kad  bude neka košuljice akcija i kad u žaru borbe mu se pokvari  frizura. Tako bi bilo da sam ja zadužena za frizuru. Ama maalesef ja nisam ni za što zadužena. 

Evo je, samo sam čekala kad ćeš krenuti da mu glumiš frizera. smeh
Mada ne mogu da se ne složim, mnogo je bolja tvoja ideja.

Poncha ::
Pa neće ti biti problem odgledati deset epizoda i to ne turskih čije epizode traju vise nego ijedan film. 

OMG, ma jel' to moguće?! wow  
Konačno ću gledati i Cansu i Cagu u serijama čije epizode imaju normalnu minutažu. jupi

Poncha ::
Da. Procedura je upravo takva. Snimaju sada sve epizode i epizode bi po Caginim riječima, koje je Basturk (jedan posvudusa i kolumnist) prenio, se trebale snimati do polovice 8. Znači, par mjeseci će snimati, a prikazivanje ide nakon. 
I to ima, po službenom priopćenju koje je Sara prevela, samo 10 epizoda. Moguće da će to biti samo prva sezona. 

I ovo mi se sviđa, lepo će imati gotov materijal, a ne da menjaju scenario i uništavaju seriju zbog ugađanja fanovima, a malo epizoda. Odlično! topić

Poncha ::
Hvala što misliš da mi treba uručiti orden, još uvijek ne kukam, ali baš mi je u krivi čas crkla tehnika. 
Baterija na mobiitelu mi je puno vise prije trajala. Sad sam pola dana na punjaču skupa s njim. 

Pa stvarno mi te žao, ja bih poludela na tvom mestu, a ti se maksimalno snalažiš.

Poncha ::
A to je tebi taktika. Uvijek si bila domišljata, lukava. Ali u tom slučaju ti Sara neće vidjeti sadržaj. Samo kažem. 

Ma, od nje je i Bog odustao kad su Rusi u pitanju, pa kako ne bih i ja. lol!

Poncha ::
Pa meni bitno da ja ni u što loše nisan uključena. 
A ovo što smo mislile s Ibrom, nije losa namjera u pitanju. I opet ja nikakve koristi ne bih imala. Samo bih navikla gnjev fanova.

Ma sve sumnjam da se kod Ibrice ne bi okoristila, drugo je bio Stanislav, tu si stvarno imala samo humane razloge. lol!

Poncha ::
Čemu se čudiš linku s frizurama? Ne kužim ovoga puta. Meni, Cagi, Sukru abiju? 

Tome što se savršeno sećaš frizure od pre koliko godina, i to samo na jednoj slici. Em se setila, em odmah našla dokaz i postavila. smeh Orden. naklon

Poncha ::
Yani? Kažeš tko je nama kriv što smo glupe?! Ja sam tebi odavno rekla da je Sara ovdje najpametnija. 
Ali svakom njegovo. 

smeh

Poncha ::
Pa internet serija se može gledati online. Ali nema džaba. Samo se prije registriraš i platiš. Tako funkcionira Netflix. Problem je neki s platformom Puhu jer je ona za tursko tržište, barem sam ja ti tako shvatila,i onda ne možeš direktno gledati. Ali netko to skine i postavi na neku stranicu i onda tamo gledaš. Yani, sudjeluješ gledanjem u povredi autorskih prava i tako tome. 

Ih, pa za šta služe autorska prava nego da se krše. lol! To smo bar davno ustanovile.

Poncha ::
Hahahaha Tebi se netko usudio upasti u riječ?! Hahaha 
Ok, sad kad sam se ismijala da kažem da ja ne volim ni jednu krajnost, ali s tima krajnjima se je nekad najlakše nositi i posebni užitak raditi. Samo se treba znati postaviti.

Šta je tu smešno? durica
Mnogo me nervira to dete, stalno ima potrebu da se dokazuje kako je prepuna znanja, nadopunjuje moje rečenice, plače kad dobije 4, klasičan štreber. Mislim, ne bih imala ništa protiv da sve to radi, ali pod uslovom da ja onda ne predajem, a ovako... ljutko A, opet kako da joj kažem sve to, ispašću veštica koja ne ceni aktivnost na času. rolleyes
S kojima je užitak raditi, sa ovima poput Sare?

Sara Ulusoy ::
Nece da Ayca glumi u Icerde, hoce da Bensu nastavi. Umesto Ayce i Hazar treba da se vrate dve stare glumica. A Caga posto je u vezi sa Hazal treba da se izbaci iz serije i da se dovede novi glumac. Ona nece da Caga bude sa Hazal i da se vidja sa njom, Hazal pokusava da bude u vezi sa nijim.

smeh smeh smeh smeh smeh
Ismejah se živa.

Poncha ::
Zato je Bilgin bio darežljiv. I nisi ga zadnji put vidjela golog u Medceziru nego u Delibalu. U Delibalu je setkao, pisao pjesme i gol bio. U krevetu i potpuno gol u onoj sceni.

Kad je bio go u Delibalu, ja se toga ne sećam, a ne verujem da sam tako bitan detalj zaboravila?

Poncha ::
Kako nije u punom sjaju u zadnjim epizodama Medcezira?! Aman tebe. Sad bih, da mi tehnika radi, otkačila bar par gifova Yamana s medenog mjeseca kad se vrti oko bazena i uskače u njega. Imaš sreće što sam kao u kamenom dobu.

Pamti, pa vrati. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 Tumblr_npspsiF65N1smko2go1_250

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 Tumblr_no2qouKhm01smko2go3_500 (Bazen sa medenog nisam našla, ali poslužiće i ovo)

I kad sam već kod njih, evo vam i jedan klipić, baš sam gledala pre neki dan, mnogo mi se dopao. :cereeeeek:



Poncha ::
Ček. Tuširanje isto ima smisla i nije popunjavanje prostora kada žele prikazati psihičko stanje lika i neki problem koji ima ili kad se želi ohladiti malo. Znaci ni to nije da nema svrhu. Molit ću lijepo. Ali onda treba takvu scenu napisati i izrežirati. A ne da se samo nađe.

Evo je opet sa slikovitim objašnjenjima. smeh

Sara Ulusoy ::
Bila sam malo na svoju ruku. Mene su tada zanimali samo izlasci i druženje, škola mi je bila na poslednjem mestu. Nisu me voleli zato što sam se oblačila atraktivnije nego što bi trebalo za školu. U zbornici se o meni pričalo kao o onoj sa ovolikim noktima i ovolikim štiklama. lol! I nisu me voleli naravno zato što su me jako retko viđali na časovima, a i kada sam dolazila bilo je da pričam, kartam se i ne znam šta sve nisam radila na časovima. Učenje naravno Bože sačuvaj, ponašanje takođe, ocene takođe. Yani, nisam ni bila baš za voljenje od strane profesora. smeh Da sam se na tome zadržala bilo bi dobro, nego sam svaki dan dolazila u školu i vrbovala ljude koji će sa mnom da sede u obližnjem kafiću dok se ne završe časovi. Sva sreća nikoga nije bilo teško nagovoriti. lol!
Sa časova srpskog sam retko bežala, nisu bili dosadni časovi i profesorka je bila normalna, imala je razumevanja za naše lude godine, tako da možda od tebe ne bih bežala. lol!

Ahahahahahahahahah, kakva si bila lujka nije ni čudo što ni sad nisi normalna. smeh smeh  smeh

Sara Ulusoy ::

Hahahaha, ni jedan Sarin plan nije nevin, Sara je uvek uljučena u prevare i ostale pizdarije. smeh

smeh

Sara Ulusoy ::
Merak etme, ja ti ne bih upadala u reč, ne bih znala ni šta predaješ. smeh
Zapravo, ukoliko bi mi bilo zanimljivo predavanje, verovatno bih, ali moja profesorka istorije je bila toliko dosadna, da sam njene časove ukoliko dođem uvek prespavala.

Kod mene bi ti bilo zanimljivo, jedino od pohvala što sam dobila jeste upravo to da jako zanimljivo predajem i da sam liberalna po pitanju mobilnih telefona. lol!

Poncha ::
Aj takva kakva si bila, sa mnom bi još i donekle se slagala, ali da mi je vidjeti tebe i Bonadarenkovu. Hahahaha

Nas dve bismo se lepo slagale, redovno bismo ćaskale o štikalama i noktima. smeh
Pa, nisam ja baš takva veštica, volim ja i da se ispričam sa njima, baš smo se danas jedni drugima jadali šta rade sa Grey's Anatomy. lol!

Sara Ulusoy ::
Stvarno su to bili lepi dani, da mi je ova pamet tada bila nikada ne bih jedva čekala da završim srednju školu. Najlepši period života.

Isto, srednja škola i faks najlepši period života. <3

Sara Ulusoy ::
Hahaha, Bondarenkova me ne bi pustila da završim školu, ko zna koliko puta bi me oborila, ne na popravni, nego na godini.  smeh
A da, i na popravni iz hemije sam uspela da stignem u prvoj godini.

smeh  smeh  smeh
Otkud znaš? lol! Dobro, ne bih baš toliko bila stroga, samo bih te ostavila za avgust, a i to je pitanje ako me ne mrzi da se cimam. lol!

Poncha ::
Haha Bondarenkova, nemoj sad da ti iza leđa pisem, ali ti kad bi te ova ignorirala, bježala ti, i spavala dok ti oduševljeno o nečemu govoriš, vjerojatno bi joj uslijedila neka kazna. I zamisli još da ti takva kaže nešto protiv Stanka.
Yani, Saro, ponavljala bi ti godinu. To je zato što te Bindarenkova puno voli.

Ne kažem, kad bi takav bio slučaj sigurno bi ponavljala godinu, ali ja ipak mislim da bismo se nas dve dobro slagale. Ako smo se virtuelno ovako uklopile, uživo bi to bilo još bolje. <3 smeh  

Poncha ::
Jedan me i propisno posramio, ali to nije za pisanje javno. Bondarenkova zna.

kisic


Последњи изменио Mrs Bondarenko дана Mon Mar 12, 2018 2:33 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 EmptyMon Mar 12, 2018 2:29 pm

Ajme fanova. Oni su ocekivali muski lik na koji ce Ferhat da bude ljubomoran, a sad je dosla sestricina, sada ce ona da se baci na Ferhata.
Ne razumem kakva Ferhatova ljubomora. Kao da govorimo o coveku koji ima meru, pa ce da bude ljubomoran. Najblaze bi ga polomio od batina da pocne da se mora oko Asli, ako ga ne bi i ubio. I koje mi tu uzivanje imamo?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 EmptyMon Mar 12, 2018 2:32 pm

Mislim da su Cagini jutros propisno reagirali na njene gluposti, vidjela sam sa neki pisu i komentiraju njene ispade. Nisu me razočarali. I oni znaju pametnu stvar napraviti. Našla je kome će pametovati, egofc joj ne može ostati dužan. 
Jedna ju je slala u ludnicu, ako sam dobro razumjela. Hahah

Nisam ja citala ništa. Vidjela sam samo kod one grčke fan stranice da je Ibro lajkao svoju sliku, a ova mu svašta lijepog napisala hahahhaha. Nije mu mogla dignuti ego vise.
Ni ne cudi me sto sad sjedi gol i kači gole selfije. Crveni alarm!  Yani. 

Benim teyzem bi rekla - šteta imat, a ne kazat.


Последњи пут изменио Poncha дана Mon Mar 12, 2018 3:35 pm. изменио укупно 2 пута.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 EmptyMon Mar 12, 2018 2:33 pm

Ajme fanova. Po stoti piut kažem da će mi usrati seriju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 EmptyMon Mar 12, 2018 2:43 pm

A, to što ste me potpuno izignorisale sa mojim Rusima za Osmi mart ću vam naplatiti.lol!  Neverovatno nešto, jednom u tri godine udelim nagradu umesto kazne i odmah se opustite. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 EmptyMon Mar 12, 2018 3:16 pm

Bondarenkova hosgeldin!

Već sam se navikla na frizuru. Tako da i kape i bez kape može proći. Ali kad je fenirana kako ja volim. 

Pa ja sam Cagi sve po potrebi. Što god mu treba eto me. Ne biram, her zaman yanında (mislim da se tako kaže). Tako sad došao i na frizuru red, ama da znaš da su me poslušali. Eto vidiš ove jutrošnje slike sa seta. Točno onakva kakvom sam je opisala - lijepo isferinrana s lagano podignutim i uvijenim šiškama. Iste bu. Što sam htjela, to sam dobila od ovakve frizure. Nije da imam veze tamo na setu. 

Je. Internetske serije imaju normalni minutažu. 

Tako je. Nema mijenjanja scenarija ovisno o glupostima i željama fanova i rejtingu.

A tko me pita kako mi je. Imam opciju ili se snalaziti ovako ili odustati od komentiranja, trač emisija s vama, i od praćenja Cage. I Ibre. S obzirom na to da od Cage ne mogu odustati, a volim i s vama lupati gluposti onda nemam druge nego se snalaziti ovako kako se snalazim. 
Lako ja mogu odustati od prenošenja svakakvih gluposti, ali od Cage nakon ovoliko vremena teško. 

Hahahah anladim zašto si odustala od nje. 

Ja sam od Sare samo tražila da me Ibro izgrli. Onim svojim čvrstim rukama. Bila sam jako skromna. 
Pa sad... Nastojala sam biti skromna. 

Pa kako se ja ne bih sjećala frizure. E. A znaš da ja znam gdje treba tražiti. Jest da mi ovo čudo s tehnikom otežava pretraživanje, ali sjetila sam se ja Sukru abija i da kod njega se može pronaći svaka frizura. 
Hvala za orden, posvećujem ga Cagi. Ipak sam ga zbog njega i radi njega dobila. 

Dakle, ovaj tvoj plan koji si držala pod autorskim pravima, možemo slobodno prekršiti. Ha. Nema ti sad natrag. Ti isto kršiš tuda prava. 

Imala sam ja takvog jednog. Većini je bio trn u oku jer je uvijek morao biti najpametniji, njegova je trebala biti riječ, na sve je imao komentar, sve je znao, bio onako pun sebe i jako politički nastrojen, mislio je da je izrazito humorističan. Od njega često nisu drugi mogli doći do rijeci ili nisu htjeli. Jednom prilikom sam ga tako na fin način spustila, odnosno argumentirano kontrirala i pokazala mu da nema pravo jer da ako nešto vrijedi za njega ne treba za druge,  da me od tada vise nikad nije prekidao, gledao me s poštovanjem. A drugi su gledali u čudu. Naravno da nisam nikad potcjenjivanja njegovu nadarenost i pamet. Niti ga sputavala da je razvija i dalje. 
Tako da je meni bio užitak i s njim raditi jer nikad ne znaš s čim će te dočekati, ali i s ovima kao Sara kojih nikad nema, dosadno im je, kartaju se... Pravi je izazov njih zainteresirati za rad. 

U Delibalu je bio kompletno gol u sceni kad je sve porazbijao i onda ležao u vrtu. U onom svom ludilu. 

Canim, ne vidi se na ovim glifovima tijelo. Trebala si naći scenu kad je vidio da ih oni promatraju. Pa onako kružio, gledao i skočio u bazen. A kasnije ljut s nekim telefonirao. Mokar. Aman. Opisala sam cijelu scenu.
Ali neka gifova. Sagol. 

Opet se ti buniš na moja slikovita objašnjenja. Da ti ovako komentiram Ruse bilo bi ti drago. Ayip. 

Hahahhhahahahhahah Saro, ona se hoće izvuci. Kao nije kriv forum sto si luda, ti si luda od mladosti. 

Da, kad bolje razmislim, slagale biste se vas dvije odlično. Sara bi mogla na mobitel i gledati seriju, komentirati na forumu, pratiti Ibru, a Bondarenkova neka priča o čemu god hoće. Ova je neće prekidati, ovoj neće biti dosadno. Vuk sit, ovce na broju, Sari manje izostanaka u svjedodžbi. 
Da, u pravu si. Bile bi vas dvije kao prst i nokat. 
Dok Bondarenkova ne bi počela s pričom o Rusima. A onda bi Sara crta sa sata jer umjesto nošenja avatara s Rusima, bilo bi odgovaranje. Hahah 

Meni je srednja škola najbolji period.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 EmptyMon Mar 12, 2018 4:11 pm

Saro, evo vidiš da su Timurove ruke lijepe. 

https://instagram.com/p/BgOhx8aB3At/

I vidi ove male. 
https://instagram.com/p/BgOjgIihrH5/ Pogledaj joj i profil, ima još slika i videa. Aman Ibro.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 EmptyMon Mar 12, 2018 4:17 pm

Timura i njegove ruke ne dozivljavam, ali veceras cu obratiti paznju.

Ja sam dosla zbog Ferhatove ruke.

https://twitter.com/yasmine__yas/status/973214370456104961?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 EmptyMon Mar 12, 2018 4:20 pm

Nema ni na svim ovim slikama sto sam stavila. Uf be. Bu ne ya? Zašto nema prstenje? Rastavio se od Asli?! Ili? 
Što će Mihre reci?


Pa eto. Mogu mu reci da su mu lijepe ruke iako ga ne doživljavam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 EmptyMon Mar 12, 2018 4:33 pm

Aj ovaj covek je danas odlucio da me ubije, nema drugog objasnjenja. Kakve su ovo slike i snimci, preslatko. I ova mala je bas slatka.

Sve mi govori da ce izgleda biti vremenski preskok od mesec, dva i da su se u medjuvremenu definitivno rastali.
Cim je pomirenje zavisi od Ferhatovog truda, od toga nema nista. Mozemo samo da se nadamo da se bar nisu zakonski razveli.
Ferhat boks, kapisiz ev, Yigit, fanovi cupaju kosu. lol!

Nema prstena, Ferhat je sutnuo Asli, mozda je i Ibro Mihre. smeh Sad sam u dilemi, na koga da se bacim. Karanlik Ferhat ili deli Ibro? smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 EmptyMon Mar 12, 2018 4:38 pm

Danas sve puno slika, ne znaš sto ćeš prije pogledati. Što on sam postavlja, sto Timur, sto fanovi... a on i njegov pogled. Ubija. 
Mala je preslatka i to joj nije prvi put da se slika s njim. Već mi je bila poznata, a vidjela sam da ima i stariju sliku s njim. 
Jesi vidjela kako ona to lako s njim?

Ah. Bit će da si u pravu. 

Neka čupaju kosu.

Hahahahhahaba Nadaj se ti. Onda tebi Karanlik Ferhat. A meni deli Ibro.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 EmptyMon Mar 12, 2018 5:04 pm

Sta ti je sudbina, neko se po sto puta slika, a mi ni da ga vidimo ne mozemo. Ali zagrljaj je duzan.
Fanovima je lako sa njim, koliko vidim uvek je raspolozen za slikanje sa njima.

Neka cupaju i ja kazem. I ja svaki dan cupam od njihovih komentara.

Ovde se definitivno vise ne zna ko koga, pored glumaca ubacile smo i likove iz serije. Ibro samo sluzis da nateras coveka na greh. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 EmptyMon Mar 12, 2018 5:09 pm

A što da kažem. Neki su rođeni sretniji. 
Dašta nego dužan zagrljaj. Računam mu na to, a on kako zna.
Je. I meni se čini da je raspoložen za sliksvanje i da najviše voli Mad on uzme kameru u ruke.

Hahahahahahahahaha Tko ti je kriv kad čitaš. I meni isto kad pročitam što si ti rekla da su rekli.

E ovo si odlično rekla.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 EmptyMon Mar 12, 2018 5:19 pm

Moramo da idemo zajedno, ja kad ga zagrlim, ti ces morati da me odlepis. lol!

Kazes voli kad on preuzme inicijativu? Evet, i meni se tako cini. Ne diyorum ben ya, ona slika mi je pomutila mozak. lol!

Ne znam ni ja sto citam, sva sreca da imam visak kose. lol!



Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 30 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 30 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: