Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 EmptyWed Mar 14, 2018 10:16 pm

Ajme kako su bezobrazni ovi novinari. Užasni. 
Recimo ja nisam Enginov fan, ali na njegovu glumu nemam nikakve zamjerke. Mislim da je odličan glumac, privatno o njemu ništa ne znam niti mi ide na živce, što samo može značiti da nije osoba koja se voli na bilo koji način reklamirati. Da se voli reklamirati prvo bi imao društvene mreže, drugo bi se pojavljivao stalno nedje i treće privlačio bi raznim glupostima pažnju medija. Od toga ama bas ništa nema. 
Eto, ja kažem da su bezobrazni, ne znam što bih tek rekla da mi je privlačniji. 
I zašto ga imaju potrebe uspoređivati Cagom? 
Engin je popularan, pogotovo po svijetu. Kad god treba odnijeti prevagu na nekoj anketi, prvi će Engin odnijeti jer ima dosta fanova. Ali ne moraju ga bas zato uspoređivati s Cagom. 
Cagi ne treba reklama, on sluzi kao reklama. Prije bih tako rekla. Pogotovo novinarima.

A sa su mi informacije servirane kao set radniku, ne bih dijelila ništa. Pa neka mi vjerni fanovi oproste. Ali ja posao shvacam ozbiljno. Ali bih imala milijun slika. 
Ti se ne bi trebala brinuti. Znala bi svaki set, ma što znala, mogla bi doći kad god želiš i kad Caga snima. Hic merak etme, lijepo bismo te na setu svi ugostili. 

Aha. Onda kad mi nešto bide zanimljivo, a ne neke njihove interne gluposti, onda ću postaviti.

Bome ja bih i film još. Ajde znam da je za seriju teško jer bi to bilo previše para produkciji da izdvoji dva muška lidera imati. Ali za film mogu potrošiti. 
Kad ti tako dobro ide, onda nastavi navijati za Ibru. 

Ma ja bih pratila Caginu dok je on u njoj, kad ode onda se okrenula k Ibrinoj. Hahahah 
Yani, kažeš da ne ispadne da smo tu za džabe došle. Kao, da i zaradimo koju liru jer ipak košta život u Zekeriyakoyu. Treba nešto i jesti. 

Meni je Ibrina divlja strana isto odlična. Zanimljiva u svakom slučaju.
Slažem se, vjerovala ili ne, da u Cagi ima nešto ispod kože divlje, nestašno. Zaigrano. Ali ja čak nikad nisam ni mislila da on ima nevinu pozu pred novinarima, vise mi je djelovalo da je samo pristojan ili kulturan. Puno puta je on njih na finjaka odjebao ili ismijao, a da to nije tako ispalo.  U zadnje ih vrijeme ignorira. Što bi se reklo - tiha voda brege dere. Mislim da je stvar da se Caga puno bolje kontrolira. Zato je manje divlji na vani. A i dobrodušni izraz lica, faca bebe mu pomaze. 
Nije on bez razloga dobar s Umutom. 
Ima divlju stranu koju ispoljava u nekim svojim hobijima. Pa bio je nestašan i kao dijete, rekao je da su iz škole zvali uvijek roditelje. Ima on svoju divlju stranu sigurno. 
Ali u profesionalnom smislu je smiren i gradi karijeru na sasvim drugi način. 
Jesam se sad i ja spetljala. Nema veze. 

Da. Bodrum masali nisam odgledala do kraja, a zanimalo me kako su priveli to kraju. Ne želim gledati kad su ostavili seriju bez kraja. Od tužnog kraja serija, samo su mi gore serije bez ikakvog logičnog kraja. I neka im ne pada takav cirkus s našom serijom.

Ima od mene boljih stalkera sigurno. Možda ne žele objaviti što su našli. 
Ima onih koji su upratili ove sa zaključanim profilima. Ali ja recimo zaključujem iz onog što imam servirano. Da su na azijskoj strani danas sam zaključila čisto iz Canove price kad sam vidjela po tabli na cesti na koju su stranu skrenuli u vožnji. A znala sam da Umraniye (i ne znam što još), iako mi snalaženje u prostoru uopće nije dobra strana, je na azijskoj strani. A da će biti negdje van dohvata prolaznika i fanova je bilo za očekivati iz onog što sam danas spominjala. 

E vidiš ne znam je li to ta kuća. Mogla bi biti. Ali mene Davut i Yesim nisu toliko zanimali da im upratim kuću niti se sad mogu sjetiti bas izgleda. 


Hahhahah dobro si i rekla.


Последњи изменио Poncha дана Wed Mar 14, 2018 10:22 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 EmptyWed Mar 14, 2018 10:22 pm

Eto vidiš da ako je netko od njih skužio da je tamo bilo snimanje, ja nisam. Jer nitko od ovih na koje ja bacim pogled nije objavljivao ništa iz čega bih ja skužila išta. Dapače, bila sam uvjerena da nema seta jučer. 

Iako mi nije baš jasno kako je to Caga imao set jučer na Fatihu kad danas svi pišu sedmi dan. Ako računamo - srijeda, četvrtak, petak, subota, nedjelja, ponedjeljak (kad smo imali informacije sa seta) je bilo šest dana. Kako danas u srijedu sedmi dan? Onda bi, po toj logici, trebao biti osmi?! Malo mi je sve nejasno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 EmptyThu Mar 15, 2018 1:18 am

Nakon što sam odgledala s prijevodom da samo pitam. 

Je li Asli stvarno mislila i rekla Ferhatu da ikao je ona bila s njim, njen brat je umro? Njegovi su ga ubili?
I je li mu stvarno rekla da nema ništa, ni porodice ni posao?! A suprug ne predstavlja porodicu? 
Ok, mislim da ovo vise retorički pitam, ali eto. 




I da. Od epizode mislim iz koje mi je serije ovaj hotel/restoran u kojem su poznat. Je li kojim slučajem ovdje bilo snimano iz Medcezira kad su bili u Agri pa kad je navečer ona četvorka sjedila na večeri, a Yaman Miri pjevao pjesmu?
Ne znam otkud mi je poznato to mjesto.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 EmptyThu Mar 15, 2018 2:18 am

Poncha ::
Meni je kod Akyureka dobar spoj duljine kose, brade, frizure i odjeće, tena nekako po mjeri. Uopće ne znam koliko je bio mršav. Ali ovo mu je sad sasvim dobro.

Engin jedino sa tom kosom i bradom liči na nešto. Kad obrije bradu i pusti kosu, meni je baš, ali baš ružan.

Poncha ::
Ali to je ok, normalno. Šest dana su snimali, sedmi dan su i zaslužili odmor. Nema potrebe za preforsiranjem jer imaju vremena. Da žele, cijelu seriju bi mogli snimiti u pet do deset tjedana (s obzirom na trajanje epizode), ali za to nemaju potrebe. Bolje pomalo snimati kad već imaju vremena. I ne preforsirati ni glumce ni ostale radnike.

Ma njima je opušteno. Osećam da Caga i ostali glumci ne znaju šta ih je snašlo. Navikli su da snimaju svaki dan po ceo dan i noć.
Sada mogu i da odmaraju bar jednom nedeljno i da snimaju par sati dnevno. Ne moraju isti dan da snimaju dnevne i noćne scene.

Poncha ::
Garant se sprema neka serija kod Kive i Ay yapima. Meni djeluje kao da nema još projekt nego generalno dogovaraju što žele. Ali mislim da je sigurno da će se Kivo uskoro vratiti na ekrane. A sad za Ece ti ne bih dala ruku u vatru.

To je Kivo i rekao, da se dogovaraju. Verovatno planiraju kakav bi projekat, odnosno uloga trebala da bude, šta bi novo mogli da smisle. Stvarno bih volela da bude neka posebnija uloga, da ne bude ni nešto istorijsko, ni nešto kao Cesur. Nedostaje mi Kivo. Već godinama ga nisam gledala. KSvS i SvG ne računam, to sam gledala po 2,3 epizode.
Ja očekujem Kivu na jesen sa serijom.
Nažalost, ni ja ne bih stavila ruku u vatru za Ece. Ni nje nema od CvG, i nju očekujem od septembra sa novom serijom. Ako će da piše za Kivu neka piše kao Kuzey Guney, a ne ove meksičke sapunice kao CvG.

Poncha ::
Meni Birce često pretjeruje. Ne krivim je, ali kod nje se vidi da glumi u teatru i kad dođe u seriju ponese sa sobom nešto od te teatarske glume, dramatike, svakog vida pretjerivanja. Ovo sad izgleda kao glupost, ali meni su nekad priodniji neškolovani (ali kroz serije obučeni) glumci od ovih školovanih i glumaca teatra. Mislim da treba različito odglumiti u teatru i na ekranu.

Uopšte nije glupost, u potpunosti se slažem. Postoji nešto što se zove televizijska i nešto što se zove pozorišna gluma. To su dve različite stvari. Zato se glumci koji nisu završili FDU, ovi što dolaze iz manekenskih voda školuju za televizijsku glumu. E sad, neki pozorišni glumci umeju to da kontrolišu, kao Riza, Deniz Cakir, Aslihan Gurbuz, a neki kao Birce ne mogu.
Ali bez obzira na to, moram da kažem da me je Birce iznenadila sa glumom. Ona je isto ušla u svet glume preko izbora za miss, nisam znala da je posle završila glumu i očekivala sam da je loša, ali nije.

Poncha ::
Je. Čak sam i ja čula da je rekao Namiku nešto u vezi te snimke. Iako nisam čula da je rekao da netko ima snimku i da će je dati policiji. A i prije je spominjao Yeter kako netko ima tu snimku, bar mi se čini. Samo ne znam kako je u međuvremenu to zaboravio, jer je mogao na to i prije igrati.
Za Ayhan je neki potrcko došao i rekao nešto Azadu, ali nisam slušala. Ferhat me je tada mučio da mi je ovo došlo kao usput.

Da, rekao je Yeter i Gulsum da neko ima taj snimak, ali nakon što je Vildan obrisala, više se to nije spominjalo. A u ovoj epizodi to uopšte nisam čula, toliko sam se zanela, da sam jedva čekala da prođu scene svih sporednih likova.
Ni to za Azada i potrčka nisam videla. Ko zna šta je još bilo u epizodi, a da ja ne znam.

Na Namika sam obratila pažnju tek kada se onako obradovao što je Ferhat otišao u švaleraciju. Da je video sina kako kao februarska mačka preskače sa terase na tersu, uzeo bi pištolj i otišao svojeručno da ubije Asli.

Poncha ::
Ma kažem da Aslino ponašanje nemam volju komentirati. Nekako, opet, meni Asfer vise nije što je nekad bio. A bas sam se bila radovala što nakon sto godina imam neki par za kojeg navijam.
Njoj Ferhat nije kriv što je ona pucala. Ma koliko ona implicirala da je on to napravio od nje mijenjajući je. Ili što je sve rekla direktno ili nije izgovorila.
Za neke stvari i rijeci je uopće ne krivim što je napravila i rekla, ali prebacivanjem krivnje na Ferhata nije sebe očistila.

Ja Asli želim da opravdam, ali kad god pokušam upetljam se, samu sebe demantujem. Ja sam se toliko zaljubila u njenu ljubav prema njemu, da mi je ovo sada veliki šok. Ali zbog mog uživanja u seriji, daću joj još jednu šansu. Imala je kod mene kredita, u ovoj epizodi ga je toliko istrošila da je otišla ispod nule. Da bi se opet vratila u pozitivu mora nešto da uradi. Spremna sam da sve ovo pripišem bolu i podivljalim hormonima zbog trudnoće, ali samo ako se iskupi i to već u sledećoj. Mora i meni i Ferhatu da dokaže da stvarno nije tako mislila.
Meni čak nije problem ni sve to što je rekla osim opet ponavljam ne želim više da te volim, problem je što ona sebe vidi kao da je u pravu. Bila je jedna scena u Ask ve Ceza, Savas i Yasemin su imali žučnu svađu, Yasemin je okrivila Savasa otprilike i za to što pada kiša tokom te svađe, ali u trenutku vidimo kako padaju oboje na kolena i ona njemu kaže ben seni seviyorum. Meni je to bilo sasvim dovoljno, time je izbrisala sve što je prethodno rekla. Od Asli čekujem postupak koji će celu ovu epizodu da obriše. I to očekujem samo zato što je i Ferhat nju mnogo puta povredio, inače da nije sad bih navijala da Ferhat nađe drugu.

Ja je ne krivim ni za odlazak, ni za to što je tražila da joj se skloni s puta, ni za tugu, ni za očaj, ni za bes, samo za nekoliko rečenica. Bile su previše, mnogo bolne, ubistvene.
Rekla je da želi da ode dalje od njega i njegove porodice, ok, sad da vidim kako će da se drži podalje od njegove porodice. Snimana je proslava Ozgurovog rođendana, to je ono snimanje kad se ona mala slikala sa Ibrom, onda kad nema prsten, baš me interesuje da li će gospođa Asli da se drži podalje ili će da dođe.

Poncha ::
Asli njemu stalno predbacuje prijetnju bratom. Ali vrlo dobro zna da joj on od onda kad ju je pustio da ga ide prijaviti (ali hajde ako ne od tada, onda od ostavljanju na aerodromu) vise nikad ne bi prijetio bratom. To što je Cem umro ništa ne mijenja. I zato kad spomene Cema mi se kosa na glavi diže.

Naglasak na Cemu više tumačim kao uvod za novi početak. Brisanje svega što ima veze sa brakom na silu. Inače, naravno da joj Ferhat ne bi pretio i ona to zna. Tu nekako i mogu da je razumem, cilj je bio da mu kaže da ovoga puta neće krenuti sa njim, da uopšte ni ne pokušava da je natera da uđe u kola.

Poncha ::
Oni nisu bili primorani biti zajedno od 11. epizode što znaci da joj sada takve rijeci ne pristaju. Nitko nju nije tjerao da se vrati Ferhatu. Kasnije je i sama počela sa svojim terapijama i bajkama u koje je Ferhat povjerovao. Ne vidim kad joj je on to kasnije i kako prijetio bratom i na račun brata zadržao. Ako je, reci mi kad jer sam očito blenila u Ferhata pa nisam vidjela.

Ne, od 11. apsolutno nije bilo nikakve pretnje. Pa čovek je u 15. podneo zahtev za razvod braka. Bilo je samo naređenja koja je Asli ispunjavala zato što joj je tako odgovaralo, inače je mogla da ode. Ferhatovo ben bitti demeden bitmez je samo priča koju je Asli pristajala da proguta. Šta bi radiio da je htela da ode? Ništa. Onoga ko hoće da ode ne možeš da zadržiš.

Poncha ::
Nemam pojma kako bi izgledalo kad bi njih dvoje došli na sud. Hahah ne bi me ni čudila ova tvoja opcija.

Ja počinjem da mislim da su se oni razveli. Prosto mi je neverovatno da je Ferhat skinuo prsten pre razvoda. Da to nije Ibrin prsten još bih pomislila da ga nije stavio jer je ono slikanje bilo verovatno pre snimanja, ali zašto bi skinuo prsten ako nije za potrebe serije. Još je plus Ibro bio obučen u Ferhata, spreman za snimanje.

Poncha ::
Oni su tražili ljubomornog Ferhata, a kad su ga dobili onda se bune na to što je odreagirao u svom stilu? A što su, pobogu, misli da će napraviti? Ok, imamo nekoliko različitih Ferhata, ali ovo je nešto što je zajedničko svima njima. Ljubomorni su i ne može ovaj ostati čitavog lica.

Očekivali su da se Ferhat muči u ljubomori i da ne reaguje. Ali lik je zaslužio batine. Pusti Ferhata i likove iz serija, ovako bi reagovalo bar 50% muževa u RL. Tip je upoznao ženu pre par sati i u kasne sate joj kuca na vrata sobe, hajde da jedemo fondue, ovo ono i to zna da je udata. Ja sam žensko i ne znam šta bih radila da prisustvujem takvoj sceni da je na Aslinom mestu moj muž, a ja na Ferhatovom. Ceo hotel bih digla na noge. Letelo bi perje samo tako.
Čak je pristojni Emir Sarrafoglu umalo ubio kaptana. Gde god ga je video kidisao je na njega da ga bije, a Ferhat Aslan će da ćuti i da bude ljubomoran. Yes how no. Neka se Cihan zahvali Bogu što je i ovako prošao, Ferhat nema meru.
Još kažu i šta će sad Ferhat kad se rastanu, s kojim prvaom će da bije nekoga ko se mota oko Asli. Šta će? Nastaviće da lomi noseve i smatraće da ima potpuno pravo na to. Jok nego će da kaže, mi smo se rastali, ja ću sad nju da pustim da bude sa kim hoće. Asli taman dvadeset godina da bude razvedena od Ferhata neće moći da ima drugog, Od takvog psihopate ne možeš da se otkačiš.

Poncha ::
Nisam išla za to da je svima nos cilj. Meni je ostalo da najviše pucaju arkade i masnice po obrazima i jagodičnim kostima.
Ma nisam ni ja išla za tim, nos sam navela samo kao primer, mislila sam na batine. I setila sam se da je Emir polomio nos Ilkeru.

Poncha ::
Svaka mu čast ako je ovako počastio sve s kojima surađuje. Kakav je to scenarist kojima su svi drugi krivi?! Aha, isti onaj koji se dopisuje s fanovima.

Da sam ovo pročitala za bilo kog drugog scenaristu, ne bih poverovala, ali za ovog verujem da je to rekao. Toliko je sujetan da je u stanju bilo koga da okrivi za pad rejtinga, samo njega niko da ne krivi.

Poncha ::
Pa nego tko će predložiti razvod nego on koji ju je i prislio na brak. Sasvim logično.

Ja kad čitam nas i komentare tamo na forumu, stvarno se pitam ko nije shvatio seriju i Ferhata, mi ili oni. Nemoguće da gledamo isto i da toliko različito mislimo. Oni očekuju od Ferhata nešto što neće dobiti taman da serija traje sto epizoda. Da bude ne tri, nego trideset tri Ferhata, opet ni jedan neće biti princ koji obasipa Asli ljubavlju i izlaze mu srca iz očiju. Ako vole to, šta će njima Ferhat kada ga ne razumeju. Ako Ferhat nešto dobro radi u životu onda je to voljenje. Ferhat u sebi jako lepo voli ljude. Asli, Yigita, Ozgura, Gulsum, pa čak i Yeter. Ali u sebi, ne pokazuje, ima problem sa iskazivanjem emocija. Najpre ima problem sa samopuzdanjem, u prošloj je rekao Asli, ti si jedina žena koja me je volela, jedina koja se zaljubila u pravog mene, ali čim je od Asli video i najmanje odstupanje, odmah je pomislio da ga nije ni volela, da joj je bio samo izazov. Zapravo nije da je pomislio, recimo da mu je lakše da tako misli da bi mogao da je pusti. Jer Ferhat sebe ne vidi onako kako ga mi vidimo, on smatra da nije dostojan uopšte Asline ljubavi. Asli možemo da gledamo iz perspektive normalne osobe, da se stavimo na njeno mesto i da je tako komentarišemo, ali Ferhata nikako. Sve ono što se nama kao emotivno zdravim osobama čini kao mali korak, za Ferhata je ogroman. Ko je u životu mogao da promeni Ferhata Aslana? Ne da ga promeni, nego da ga navede i na pomisao da bi mogao da se promeni. Niko osim Asli. Samo to što je pokušao da se promeni zbog nje je po meni jako posebno.
Hajde sve, ali kad večeras spomenuše Hizira, eto i on je karanlik ali kako voli Meryem. Neka se Ferhat ponaša dva posto kao što se Hizir ponaša prema Meryem, baš da vidim šta bi radili. Hizir je karanlik više nego Ferhat, ali Hizir je srećan u svom karanliku. Sam ga je birao, niko ga nije terao i nema potrebu da bilo koga štiti tako što će da ga udalji od sebe. Svakoga vuče u karanlik i ni najmanje ne oseća grižu savesti zbog toga. Čovek je prvih 40 epizoda živeo sa ženom i švalerkom, istovremeno. Jedno veče kod jedne, drugo veče kod druge, obe su znale, švalerka mu je čak i dete rodila. Kažu Hizir, tobe tobe. A, da li Hizir voli Meryem, da, obožava je, dao bi život za nju, ali način mu je diskutabilan.


Poncha ::
A da ne kažem da ne znam zašto je preuzeo priču ako ne zna pisati akcije i ako nema dovoljno kreativnosti ili inteligencije za napisati kvalitetnu akciju bez grešaka. Sad shvacam zašto je on scenarist za široke mase.

Nažalost nije ni to, čim nije uspeo da digne total. Ali je u pokušaju da ga digne oterao ostale grupe.

Ima gledalaca koji ionako nisu razumeli Ferhata, zašto mu je u ovom padu rejtinga bilo potrebno da neke okrene i protiv Asli, nije mi jasno. Gledaoci koji nisu razumeli Ferhata bar su mogli da se uhvate za Asli, sad je i nju sjebao. Još ako ih razvede i sakrije trudnoću od Ferhata, ne znam šta će biti. Neka dođe sebi i neka pokuša da zadrži bar ove što gledaju samo zbog AsFera. Neka im pod hitno poveća i poboljša scene. To je jedino što još može da uradi za seriju.

Još kad se setim da stiže i Julide. Ta će se napiti krvi i njima i nama. Ako baci oko na Ferhata i pritom bude kraljica intriga. Još ako je Ferhat provali, a Asli naravno kao jedinog preostalog člana porodice bude gledala u nju kao u Boga. Zato sam i htela muškog neprijatelja, od njih bar znaš šta možeš da očekuješ, ako ništa drugo javno se predstave kao neprijatelji, od ženskog mozga ne znaš šta možeš da očekuješ, svašta može da smisli.

Poncha ::
Fragi ja nisam ništa razumjela ili nisam htjela razumjeti.
Ne znam što bih uopće rekla.
Bojala sam se stanja u kojem će Ferhat doznati za bebu, ako je uopće i doznao. Ne želim i bila bih tužna da Ferhat vidi bebu kao problem.

Nema ništa loše u fragmanu. Yigit govori Ferhatu da ne treba da odustane od Asli kao što je odustao od njega, Ferhat kaže šta sam trebao da uradim, da gorite zajedno sa mnom, a Yigit kaže da, zajedno bismo goreli, zajedno bismo palili. I Ferhat je i dalje u stoj prilči, to radim za njeno dobro.
Yigit je u pravu, Ferhat odstranjuje ljude iz svog života da bi ih zaštitio, ali pritom njih ne pita šta žele.
Jedino, ne znam šta je Ferhat rekao Yigitu i koliko je Yigit upućen u razloge njihovog rastanka i šta se u međuvremenu desilo, ali ja u prošloj epizodi nisam videla ženu koja je spremna da gori zajedno sa Ferhatom. Tako da mi nije jasno u šta pokušava da ubedi Ferhata.

I Ferhat i Asli bi mogli da vide bebu kao problem, ne bi me iznenadilo. Oboje su emotivno rastrojeni, odlučili su da se razvedu, Ferhat ionako misli da nije uspeo da zaštiti Asli, kako će da zaštiti dete, Asli hoće da se drži podalje od Ferhatovog sveta, a sada dobija nešto što će je zauvek vezivati za njih.
Ali fragman može da bude i prevara, čak najverovatnije i jeste. Malo mi je čudno da Ferhat nakon saznanja i dalje toliko insistira na rastanku.
Mada, koliko je logično da Ferhat ne sazna, meni bi bilo logičnije da sazna pre doktora, nego da izađe iz bolnice ne znajući. Jedino što sada veruje Asli i ne pada mu na pamet da bi mogla da ga laže.

Poncha ::
Ekstra. Znaci još jedna serija i ponedjeljak. Super. I to ona koja po svemu sudeći kupi našu publiku.

Da, ta serija ima istu ciljnu grupu kao SBA. I tamo je ljubav, mafija, akcija i slično.
Ay yapimova je serija, dosta je ljudi čeka, ali ne znam, ja kada sam čula za postavu bila sam sigurna da ću je gledati. Burcu, Bugra, Musa, Ceyda, sve ih volim, ali nakon odgledanih fragmana, totalno sam odustala. Nešto mi ne štima. Naročito Burcu i Bugra ne štimaju.

Poncha ::
Ajme kako su bezobrazni ovi novinari. Užasni.

Čisto privlačenje pažnje. Čitam tekst i kao da ne čitam o istom Enginu i Cagi. Toliko je neupućen onaj koji je pisao.

Poncha ::
Ti se ne bi trebala brinuti. Znala bi svaki set, ma što znala, mogla bi doći kad god želiš i kad Caga snima. Hic merak etme, lijepo bismo te na setu svi ugostili.

Canim. <3

Poncha ::
Aha. Onda kad mi nešto bide zanimljivo, a ne neke njihove interne gluposti, onda ću postaviti.

Samo ti sve postavljaj, od viška glava ne boli.

Poncha ::
Bome ja bih i film još. Ajde znam da je za seriju teško jer bi to bilo previše para produkciji da izdvoji dva muška lidera imati. Ali za film mogu potrošiti.

Mogu da izdvoje pare, kako izdvoje za Kivu i Tubu, tako mogu i za njih dvojicu. Ali serija sa dva muška takva imena je neostvarljiva. Ne može da se napiše scenario da jedan ne trpi. Još plus u tu seriju treba ubaciti ljubav. Previše zamorno, previše naporno, previše bi bolo oči, ali film bi bio super.

Poncha ::
Ma ja bih pratila Caginu dok je on u njoj, kad ode onda se okrenula k Ibrinoj. Hahahah
Yani, kažeš da ne ispadne da smo tu za džabe došle. Kao, da i zaradimo koju liru jer ipak košta život u Zekeriyakoyu. Treba nešto i jesti.

Ja bih verovatno iščašila vrat od praćenja jednog i drugog. smeh
Tabi, ko će da finansira to stalkanje. Ako se potrudimo na kraju možda uspemo i da iznajmimo omanju vilu u Zekeryakoyu i da kupimo durbine i ostalu špijunsku opremu. Canim, bićeš profi stalker. smeh

Poncha ::
Meni je Ibrina divlja strana isto odlična. Zanimljiva u svakom slučaju.
Slažem se, vjerovala ili ne, da u Cagi ima nešto ispod kože divlje, nestašno. Zaigrano. Ali ja čak nikad nisam ni mislila da on ima nevinu pozu pred novinarima, vise mi je djelovalo da je samo pristojan ili kulturan. Puno puta je on njih na finjaka odjebao ili ismijao, a da to nije tako ispalo. U zadnje ih vrijeme ignorira. Što bi se reklo - tiha voda brege dere. Mislim da je stvar da se Caga puno bolje kontrolira. Zato je manje divlji na vani. A i dobrodušni izraz lica, faca bebe mu pomaze.

To sam i htela da kažem kada sam rekla da ima nevinu pozu pred novinarima. Gradi imidž kakav je prihvatljiv fanovima, odnosno širokim narodnim masama, što je potpuno ispravno i pametno. Na prvi pogled on izgleda kao dobar dečko iz komšiluka, sladak, pristojan, baby face, ono svaka bi ga majka za zeta poželela i te fore. Ali da bi došla do ovog zaključak do kog sam ja, a vidim i ti došla, treba da se baviš njime. Can Yurtsevdi, Umut i ostale stvari iz prošlosti, yani, ne može se reći da je baš mnogo miran. Samokontrola je važna, naročito u javnom poslu. Čak da u Cagi ne vidim divlju stranu, i pored izgleda od milion dolara mi ne bi bio seksualno privlačan, jer onda nema strasti.

Poncha ::
Da. Bodrum masali nisam odgledala do kraja, a zanimalo me kako su priveli to kraju. Ne želim gledati kad su ostavili seriju bez kraja. Od tužnog kraja serija, samo su mi gore serije bez ikakvog logičnog kraja. I neka im ne pada takav cirkus s našom serijom.

Evren je pucao na Faryalija na svadbi Haydara i Uzum. Svi su bili u bolnici Faryali na operaciji i sezon finali. To sam saznala iz komentara i kratkih scena koje sam odgledala n YT.
Neće tako biti sa SBA. Nije samo kanal kriv, mnogi glumci su odustali od serije i odlučili da ne potpišu ugovor za drugu sezonu. Timucin je dobio ponudu za neki film koji je hteo, Dilan za Cukur, Hilmi za Survivor, Sevval ionako nije bila planirana za drugu sezonu. Čak mislim da su samo Alp, Nejat, Ezgi i ne znam ko još ostali. Jako neprofesionalno, to su trebali da kažu pred kraj sezone i da završe seriju, a ne da odustaju kada je već odlučeno da bude druge sezone. Trebali su bar da snime poslednju epizodu.

Poncha ::
Ima od mene boljih stalkera sigurno. Možda ne žele objaviti što su našli.

Za mene boljeg stalkera nema. Od kada tebe pratim saznam mnogo vipe nego od ostalih uhoda, Oni se samo bave tračevima.

Poncha ::
E vidiš ne znam je li to ta kuća. Mogla bi biti. Ali mene Davut i Yesim nisu toliko zanimali da im upratim kuću niti se sad mogu sjetiti bas izgleda.

Meni je ta kuća, ne znam ni ja zašro, ostala u sećanju i mislim da je to ta.

Poncha ::
Iako mi nije baš jasno kako je to Caga imao set jučer na Fatihu kad danas svi pišu sedmi dan. Ako računamo - srijeda, četvrtak, petak, subota, nedjelja, ponedjeljak (kad smo imali informacije sa seta) je bilo šest dana. Kako danas u srijedu sedmi dan? Onda bi, po toj logici, trebao biti osmi?! Malo mi je sve nejasno.

Ko kaže da je njihova informacija tačna. Uopšte ne mora da znači.

Poncha ::
Je li Asli stvarno mislila i rekla Ferhatu da ikao je ona bila s njim, njen brat je umro? Njegovi su ga ubili?
I je li mu stvarno rekla da nema ništa, ni porodice ni posao?! A suprug ne predstavlja porodicu?
Ok, mislim da ovo vise retorički pitam, ali eto.

Jao gde me podseti sad na to, opet sam se iznervirala. Da, da nije bilo Ferhata, ne bi bilo ni Cuneyta u njihovom životu.
Vidi, to je istina, zaista da nije bilo Ferhata ne bi bilo ni Cuneyta. Čim je Cuneyt pucao u Cema ja sam rekla da ga je ubio Ferhatov život i da se Asli saplela u mraku. Ali Asli je sama ostala, mogla je da sedne u kola sa Cemom i da ode. Ferhat je ćutao i posmatrao, nije se mešao. Da je otišla ne bi rekao ništa. Sada oseća grižu savesti što je Cem otišao ljut na nju, besna je na sebe i iskaljuje se na Ferhatu. Asli treba da odraste. Očigledno da u životu nije uradila ništa zbog čega bi je grizla savest i sada prvi put kada jeste, ponaša se kao razmaženo dete. Kada se dete udari u nešto pa je krivo to nešto u šta se udarilo, tako i Asli, ne može da podnese da preuzme odgovornost za svoje postupke.

E, pored onoga ne želim više da te volim, to što je rekla da nema nikoga mi je isto toliko zasmetalo. Sve vreme je bila u fazonu ja nigde ne pripadam. Šta onda predstavlja čovek kojeg si do juče toliko obožavala? Krivo mi je bilo što je Ferhat nije to pitao. Šta ja predstavljam? Isto kao što je ona pukla i sve te gluposti izgovorila, očekujem da Ferhat pukne i sve to joj prebaci. Samo tako može da se opravda, ako objasni. A to bi moglo da se desi, sve vreme oni pamte reči jedno drugog i posle to koriste.

Poncha ::
I da. Od epizode mislim iz koje mi je serije ovaj hotel/restoran u kojem su poznat. Je li kojim slučajem ovdje bilo snimano iz Medcezira kad su bili u Agri pa kad je navečer ona četvorka sjedila na večeri, a Yaman Miri pjevao pjesmu?
Ne znam otkud mi je poznato to mjesto.

Slično je, ali mislim da nije isto. Ono je izgledalo drugačije, imalo je neko jezero. I bungalovi su bili drugačiji.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 EmptyThu Mar 15, 2018 6:28 am

Neću reci da mi je ružan, ali da, bas tako kako si rekla. S ovom frizurom i bradom, drugi čovjek. 

Da. I ja mislim da ne znaju što ih je snašlo, da im je čudno.  Ali isto im ne pada lako ovo ustajanje usred noći da bi pred zoru krenuli na set. 
Vidjela si Canovu jučerašnju priču. I jutrošnju. Ovdje možeš pogledati i priču ove Elif (jučer nisam bila sigurna tko je, ali danas mislim da mu je žena), čini mi se da ona ima veze s nakitom. 
https://www.instagram.com/elifdomanic
Bu arada, ona je jučer otkrila lokaciju. Čak ni ja jučer nisam znala, tj. nisam joj više njuškala profil, tko je. 
Vidiš im elana za rad sabah sabah. Što bi tek bilo da trebaju snimati kao turske epizode koje se iz tjedna u tjedan prikazuju. 

Ajde, valjda će onda Kivo nešto dobro ubosti. Nadam se. 

Pa bas to i ja mislim. Ove obuče kako glumiti u televizijskom projektu, budu poprilično uvjerljivi i ne pretjeraju ni u čemu, pogotovo ne na naglašavanju. 
Dobro si me sjetila za Aslihan, ona je meni toliko dobra glumica. Kad sam gledala UTC išlo mi je na živce koliko te žene su zle, pokvarene, prevrtljive da sam se mislila je li takvo što moguće, ali ona bi emocije odradila maestralno da mi ju je nekad došlo žao. 
Nije meni Birce uopće loša glumica, dapače. Ali kažem da mi kod nje se osjeti da glumi u teatru. Ali ona cijela mi djeluje tako dramatična. 

Namik puca od sreće što sin ide kod svalerke. U smislu, to je moj sin. I još daleko od Asli. 

Ma ja bih joj i preko svih rijeci prešla da sam kod nje osjetila neku veću patnju kad je to izgovarala. Ali nisam. 
Čak nisam ni ljuta na nju jer je apsolutno mogu razumjeti. Ali tih par rijeci je dužna objasniti Ferhatu. I što kažeš, onda ću joj i ja oprostiti. Da napravi nešto da pokaže ako tako nije mislila ili da se kaje za njih ako je.
Ona je njega namjerno gađala riječima. 
I mene zanima hoće li se držati dalje od njegove porodice. 

Meni je to s Cemom bilo pretjerivanje. Ali neka im bude.

I naravno da je Asli inzistirala, tu Ferhat ništa ne bi mogao. Isto kako ni sad nije mogao. Kad bi vidio da je došao do kraja i da je to bolje za Asli, pustio bi je. Tako da neka ona okaci mačku o rep da je nju Ferhat držao prijetnjama. Njoj je tako pasalo.

A i ja mislim da su se razveli. Jer znaš i sama da sam mislila da je to Ibrin prsten i uvijek ga je imao na ruci, a sad ne. Tako da, ako ga je skinuo, nešto je. 

Pa baš to. Uopće nema logike da bi itko ostao smiren, a pogotovo Ferhat. 
Što li će tek biti kad se rastanu ako se netko bude petljao s Asli?Oni će Ferhata na lomaču.

Hahaha Ja sam čak i zaboravila na Ilkera. Joj da. I njemu ode nos, još je bio Emir suspendiran zbog nosa. Aman kako mi to nije prvo palo na pamet?
Meni je palo kako lupa Kaptana.

A s obzirom kakav ovaj stav ima, ne bi me čudilo da je takvo što i napisao. 

Možda nas dvije i oni ne gledamo istu seriju. Tko će ga znati. Ali meni nije jasno kako mogu od Ferhata išta slično,onom čemu se nadaju, očekivati. Ok, možda mu ja previše gledam kroz prste, ali mislim da sam shvatila njegov lik. 
Ti si sve lijepo opisala. Kad bi fanovi bili svjesni samo petine kako ga mi shvaćamo. 
Ferhatu je puno i najmanje što bi nekom drugom bilo napraviti. 

Ajme kad se sjetim tko dolazi, odmah mi bude muka. 
Haha mi kao i Ferhat odmah nanjušimo problem. 

A ima mi loše to ako kaže da je dijete problem. To mi je tako tužno za čuti. Isko je i meni jasna cijela situacija.
Yigit ima pravo, ali Ferhat Asli i je napustio za njeno dobro i ova ni po čemu nije htjela ostati vise uz Ferhata. Cijelu ga epizodu gura od sebe, što je drugo mogao nego joj dati slobodu i pustiti je da diše, da je vise ne ubija. 
Ne kužim sad Yugitove rijeci osim ako nešto još nije bilo. 
Sad me najviše zanima je li saznao za dijete. Mada nelogično je što kažeš da nije znao i prije doktora. 

Meni je serija djelovala zanimljivo. Ali opet ne znam bih li je pratila. 
Ali ako dobro prođe, ova naša se može ugasiti ako scenarist nastavi s ubijsnjen Asfera.

Tamam. Postavljat ću onda ono što mislim da je interesantno. I što ima veze sa serijom, a ne samim radnicima. 

Zamisli da izdvoje para za njih dva, pa za glumicu ili glumice... istrošili bi se bas. Ali što kažeš teško da bi mogli pisati scenarij. Jedan bi svakako trebao biti negativac.
A fanovi bi se u jednom trenu počupali. 

Yani, kažeš da bih postala profi stalker i od toga imala zarade. A meni samo bio cilj vidjeti Cagu i Ibru. 
Ako bi iščašila vrat, onda ćemo odmah posuditi od Birce onaj ovratnik. Ne mogu se baviti još i tvojim zdravljem. Morat ću paziti na kalp krizi kod jedne i druge. 


Da se razumijemo, meni je Caga i dalje najbolji s novinarima, on njih poštuje vise nego oni njega, ali...
Bez obzira iz kojeg razloga to radi. 
Pa pratim Cagu, zato i mogu takvo što reci. Vidiš da se nisam bunila i počela ga pravdati jer mislim da ta to nema potrebe niti da je divlja strana loša. Dapače. 
Divljina je jedno, karakter isto. a maniri i doza kulture drugo. Caga je tip koji se neće neke velike sukobe ni s kim. Kolegama, fanovima, novinarima... 

Koja glupost s krajem i novom sezonom. Sreca pa sam prije odustala. 

Hvala. Zato što se ja ne bavim tračevima nego samo onim od čega imam koristi. 
Ne smatram se najboljom, jer ne pokušavam saznati vise od onog dostupnog bez da gnjavim druge. 
Često i sama provjerim kod drugih, nije da imam toliko povjerenja samo u ono što sama nađem. 

Moguće da jest. Znam da je bila trošna, ali se ne sjećam izgleda. 

Ne znan je li njihova informacija točna. Ali uz još par njih, kad nemam vremena za praćenje, znam svratiti po informacije. Zato me čudi što su to one pronašle, a ja nisam i nema mi logike kad gledam po danima snimanja. 

Sorry što sam te podsjetila, ali kad sam gledala učinilo mi se da to nismo komentirale, a baš mi je zazvonilo u usima. 
Nadam se i ja da će je Ferhat jednom to pitati isto kao što joj je nabio na nos i prije neke stvari. 

Nisam mislila na kompleks soba, nego samo na ono gdje su sjedili i gdje su večerali. Ne znam odakle mi je poznato.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 EmptyThu Mar 15, 2018 6:48 am

Jutros. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 94_CC8_D2_B-2_D7_E-449_A-9_F89-7_EA3_A30006_DD

I dalje se broje dani kako ih i ja brojim.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 EmptyThu Mar 15, 2018 7:39 am

Što ovdje sve piše? Što je zabranjeno?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 45801_A61-9_F3_A-47_DC-80_AC-75_BEC58_DEFD0


Ajde me zaposli na setu. Održavanje i čišćenje ovih kućica ako ništa. Pogotovo Cagine.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 EmptyThu Mar 15, 2018 8:53 am

Ova Ibrina slika, je li to privatna ili je to Ferhat?
Po odjeci od jučer bih rekla Ibro.

Je li ovo onaj njegov Jozi ili neki drugi pas? Jer Jozi je imao plave oči. A i ovaj mi se čini veliki.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 EmptyThu Mar 15, 2018 10:11 am

Po slici zadnjoj koju je Elif objavila i dalje je ista lokacija. 

Mada mi se čini da ova slika malčice otkriva radnju. Bit će neko sranje na ovoj lokaciji. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 D94_F2263-_A6_D3-4_F6_D-_B81_D-12_FF0_F75_F9_B8

Bu arada, ovaj berber je onaj kojeg sam jučer spominjala.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 EmptyThu Mar 15, 2018 12:04 pm

Šah-mat Saro, i Leovim venama teče ruska krv. lol!
https://rs.rbth.com/zivot/81386-leonardo-dikaprio-rusija-putin-lenjin

Ponchita, ako te zanima da baciš pogled na link, imaš gore pored one lupe tri crte, klikneš na njih i promeniš jezik na hrvatski.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 EmptyThu Mar 15, 2018 12:24 pm

Napalim, niko nije savrsen. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 EmptyThu Mar 15, 2018 12:25 pm

Hahhahah Saro, ne sjećam se jesi li ti Leov fan? 

Hvala, Bondarenkova, pročitala sam uz tvoju pomoć. 
Ok. Niti mi je simpatičniji niti antipaticniji Leo sad. Nije da sam ikad bila luda za njim. Ali ja nisam luda ni za jednim američkim, filmskim, glumcem. Ok su mi. Neki malo vise dobri, neki malo manje. I lijepi isto tako. Općenito nisam toliko luda za njihovim filmovima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 EmptyThu Mar 15, 2018 12:52 pm

Saro, sve i da radim na setu i kažem ti lokaciju, ne bi ti došla vidjeti Cagu. Bak. Ovo je mjesto u blizini gdje snimaju. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 35_F8_DEF7-1677-4_F2_A-_B784-04_FDB2_B8_CD30

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 7_EC98799-_DB82-4_DF0-89_C0-5_E044_CCB7163

Izgleda da je nešto bitno iz prve tamo kad dva dana zaredom snimaju tamo.

Dosta ih kači ovog lika. 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 F24_C8_AFB-_EA20-4_A14-848_B-_F7_DBFA191_D95

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 11_C5_F2_AD-4030-4_ADF-_B34_E-2_DD9_B53_D0221
Ako ti se ulazi na ove profile, uđi. 

Meni se već maske (valjda ima veze s tim borbama) neće sviđati. Tj. bit će mi jezive.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 EmptyThu Mar 15, 2018 1:25 pm

Pa sad nije da sam luda za Leom, ali je dobar glumac. Pre sam ludela za njim, kada sam bila klinka, za vreme Titanika, ali sam se posle ohladila. Valjda sam nanjusila korene. smeh
Ja sam odavno prestala da ludim za bilo cijim glumcima i uopste poznatim licnostima. Moze da mi se svidja i to je to. Onda su u zrelim godinama usli Turci u moj zivot i sjebali me.

Ay bu ne be? Ja ovu azdaju kad bih videla uzivo pobegla bih glavom bez obzira. Stvarno imam fobiju, u mojim ocima je ova zivotinja veca od tigra. Kad vidim bubu i nekome kazem da dodje da je ubije jer je ovooooolika, obicno ljudi pocnu da mi se smeju, jer to uglavnom bude bubica.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 EmptyThu Mar 15, 2018 1:27 pm

Znaci forenzicari. Ovo je mesto zlocina. Ko je koga ubio acaba?
Sve smo saznali, samo je ostalo pitanje ko je koga ubio? smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 EmptyThu Mar 15, 2018 1:40 pm

Hahahahahaha nanjušila je ona. 
Da. I ja sam ga voljela u Titaniku. Ali nije da sam popratila sve njegove filmove. 
Ja nisam nikad ludijela za njima. Ali Turci me sad zakovase. 

Tamam. Sakin ol. Reci ćemo nekome da je makne.
Ja te razumijem. Ne plašim se buba, ali gmazova. Uf. 

A, u svakom je slučaju Hakan ostao živ. 


Nego, što je ovo?
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 D409_AF1_B-463_F-449_E-_BE24-6_D02_A53_C71_D6
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 EmptyThu Mar 15, 2018 2:00 pm

Ovaj Can je teski troll. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 EmptyThu Mar 15, 2018 2:04 pm

Rekla sam ja to nekidan. Hahaha
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 EmptyThu Mar 15, 2018 2:23 pm

Nemoj Lea da mi vređaš, svetogrdkinjo jedna. lol!

Nisam ni ja nikad ludela za njihovim glumcima i filmovima, ali Leo mi je oduvek bio poseban, od Titanika pa nadalje. :cereeeeek: I grešite što ne gledate njegove filmove, jer su svi bez izuzetka odlični, tu nema greške.

Sara Ulusoy ::
Pa sad nije da sam luda za Leom, ali je dobar glumac. Pre sam ludela za njim, kada sam bila klinka, za vreme Titanika, ali sam se posle ohladila. Valjda sam nanjusila korene. smeh

smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 EmptyThu Mar 15, 2018 2:31 pm

Sad kad je Leo napola Rus, moramo paziti što o njemu govorimo. Anladim. I još ga od prije voliš. Tamam.

Ništa ja ne govorim za njegovu glumi. Što se tiče glume, odličan je.
Samo kažem da meni ni jedan od njih nije interesantan toliko da bih pratila sve što snimaju i što se s njima događa. Zapravo, ne znam znam li ista o ijednom američkom glumcu ili glumici. 
Vjerujem da su odlični. Ali ne znam niti što sam sve njegovo gledala. Mislim da sam ga sve skupa u tri filma gledala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 EmptyThu Mar 15, 2018 2:35 pm

Bu ne simdi? Kakav je ovo pogled? Yok, yok, ben anladim, ovi se nece smiriti dok me ne ubiju. Ah, Seckine, ah, nisi morao i ti da udaris sada.

https://twitter.com/fanozdemir/status/974017835239395331?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 EmptyThu Mar 15, 2018 2:36 pm

Hahahahahhahaha

Tebe će ovi tvoji gercekten dotući.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 EmptyThu Mar 15, 2018 3:04 pm

Nema to veze s tim, ja njega obožavam od kad još. Svake godine mi bar jedanput naiđe Leo faza. :cereeeeek:

Ma kontam šta hoćeš da kažeš, a i ko će ih upratiti kad ih ima toliko. Ne pratim ih ni ja kao što pratim ove moje.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 EmptyThu Mar 15, 2018 3:05 pm

Ne razumem koja im je fora da imaju projekte u isto vreme, uopste ne misle na mene. lol!

Usput, izgleda da je drugi fragman izasao na tvu, ali nije se pojavio na netu. Svi komentarisu, a ja ne znam sta. Uglavnom izgleda da je ova krila trudnocu, a Ferhat saznao i ocitao joj bukvicu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 EmptyThu Mar 15, 2018 3:10 pm

Yok, ovo se neko garant zajebava, nemoguce da se ovoliko dugo fragman ne pojavi na netu ako je izasao na tvu.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 35 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 35 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: