Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 EmptyMon Mar 05, 2018 8:37 am

Ja sam mrtva kad Bondarenkova dodje. Ako sada ne dobijem bananu nikad necu. smeh

Citala sam to. Nisam mislila konkretno na Hurriyet, nego bilo ko da napravi intervju. I Beyaz bi stvarno mogao da ih pozove, ko sve nije bio, a glumce iz serije koja je njihova produkcija ne zovu. Mada kod Beyaza gosti tesko dolaze do reci, ali daj sta das.

Znam da su bezveze, ali na tagu ih vidjam svaki dan i vec po navici glasam za SBA i glumce.


Scenarista kao i uvek samouveren, ovoga puta protiv Survivora. Padişah Ferhat i cellat Abidin. smeh

https://twitter.com/erkanbirgoren/status/970388603166777344?s=19

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 EmptyMon Mar 05, 2018 8:45 am

Bojim se da jesi, a i ja s tobom. 
Reci će da se bunimo na njenu diktaturu. Mogla si lagano izabrati ovaj tursko-ruski kolaž i mirna Bosna. Ali to bi bilo kao da i Ibri zabraniš nešto. 

A to se slažem. Bas bih voljela da ih Beyaz zove kod sebe. Iako on preuzme sve i njegova je glavna, ne vjerujem da bi Birce dopustila da on ukrade show. Za Ibru me ne bi čudilo. Gledala sam onaj intervju kod one plavuše Sabe (ili kako se već zove) i tamo sam imala cijelo vrijeme osjećaj da ismijava Ibru. Došlo mi ga milo. A on je bio pravi kavalir.  

Hahahahahahah 
Scenarist samouvjeren kao i Abidin. Hahhahah 
Odmah se sjetim Timurove slike s Ibrom i rijeci - Kizdirmayin bizi
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 EmptyMon Mar 05, 2018 9:20 am

Olmaz, ceo zivot ja ovde ispunjavam poslusno kazne, da vidimo kako se snalazi u kriznim situacijama. Bondarenkova, nemoj biti klise, sad mi na ovo udari nagradu, cisto da nas iznadis. smeh

Evet, Birce ce da melje uporedo sa Beyazom. lol!
Gledala sam i ja to kod Saba Tumer. Ona je takva, to je njem stil, uvek se smeje ko luda na brasno i melje svasta.

Hahahaha, meni je koma sto svi Abidina pokusavaju da prikazu kao opasnog, a covek ima tako dobrocudnu facu. Meni je on uverljiviji u svadji sa Handan nego u akcijama sa Ferhatom. Njega padişah treba da postavi za cuvara harema. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 EmptyMon Mar 05, 2018 9:27 am

A ti nagradu očekuješ? Može, ako joj je dan dobar, tamo Rusi nešto dobro napravili. Stanko i Kozovski slobodni... 
Bas me zanima kako se snalazi i kriznim situacijama. 

Pa ona non stop melje. Tako da bi nju Beyaz morao ispoštovati. Ne bi nju mogao lako prekinuti. Širok joj je vokabular. 

Jesi li gledala? Meni je ona donekle bila simpatična, ali kad sam vidjela kako je postupala prema njemu stalno sam imala osjećaj da ga je ismijavala, Belcin je nešto čak i pokušavala vaditi Ibru. A Saba ga je čak i krivo nazvala ili nešto krivo rekla, ne mogu se sad sjetiti. 
I to znaš kako ja razumijem turski, opet mi se nekako vidila neka napetost u zraku. A bilo je nešto o osjećajima o čemu Ibro nije htio govoriti isto. 

I meni je koma kad ga pokušavaju prikazati kao opasnog u akcijama s Ferhatom. Ali mi je zato s Handan i Namikom odličan.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 EmptyMon Mar 05, 2018 12:37 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 EmptyMon Mar 05, 2018 1:26 pm

Slažem se s ovim koji je napisao Kral

https://instagram.com/p/Bf8LZMJnUvF/

Je li ovo u vili? 

Otkrili su Ibri vrat. Hajde.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 EmptyMon Mar 05, 2018 2:39 pm

MBC zaustavio prikazivanje tr serija. Veliki udarac. Najvise su njima prodavali serije. Koliko znam, a kako pise i u ovom tweetu Arapi i Turci su prtneri u MBCu.
Navodno su Cagatayu dali dva miliona za Netflix seriju.

Da, u vili je. Najzad su mu skinuli rolku.
Danas je snimanje u Polonezkoyu u nekom hotelu. Da nije Asli otisla na seminar, a Ferhat za njom.


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 EmptyMon Mar 05, 2018 2:42 pm

Bana bunu niye yapiyosunuz simdi ama ya?

Neka se stide producenti koji ih nisu spojili.

https://twitter.com/baeisasuperstar/status/970630533200965632?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 EmptyMon Mar 05, 2018 3:26 pm

Je li ova Ilknur i Enginova stilistkinja?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 EmptyMon Mar 05, 2018 3:33 pm

Onda im se vise neće prodavati serije u tim zemljama? Zbog čega je to na snazi? Zbog čega je zaustavljeno prikazivanje? Nešto određeno ili? Što im točno smeta? 

Ako je dobio te pare, neka je. 

Moguće da ona ode na taj seminar. 

Uf. I ja sam za ovaj par. Mislim da bi bili odlični, sviđa mi se ovaj video. 

Ne znam je li Ilknur Enginova stilistica, ali ako se ne varam ovo drugi put njega spominje. Zar ga nije spominjala i onda kad je išla najava sezone za Kanal D?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 EmptyMon Mar 05, 2018 3:45 pm

Nisam mislila pitati što danas svi o Hazalki pišu, ali vidim u jednom od Raninih tweetova spominje Cagu pa me zanima sad. Znam da ima neke veze s njenim govorom od nekidan. 

https://mobile.twitter.com/raninimanini/status/970591907092090881

Evo i neki video. 
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 EmptyMon Mar 05, 2018 3:50 pm

Vidi Ibrine slike. Ajme sto su odlicni.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 EmptyMon Mar 05, 2018 3:59 pm

I Birce postavila, a Ibro lajkao. Odlične su slike.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 EmptyMon Mar 05, 2018 3:59 pm

Ne znam zbog cega, nisam detaljno citala, ali koliko sam videla nisu rekli razlog.

Ako Asli odluci da dodje sebi, moguce da ce malo vise da se posveti svom poslu, a manje Ferhatovom.

Bili bi fenomenalni. Ja ne znam kako do sada niko nije spojio njoh dvoje i Kivu i Cansu.

Nemam pojma, ne pamtim sta sve Ilknur spominje, ali ovo je bas vezno za stil, najverovatnije oblaci i njega. Ah Cago koga ti sve nisi proslavio.

Za Hazal cu ti reci posle kad dodjem kuci, moram usput i da prokomentarisem a sad nemam vremena.

Nisam videla Ibrinu sliku, cekaj da vidim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 EmptyMon Mar 05, 2018 4:02 pm

Prelepe si slike, pretpostavljam da je ovo sa danasnjeg snimanja. Vidi Ferhata kako je obucen.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 EmptyMon Mar 05, 2018 4:06 pm

Ma dobro. Zanimalo me koji je razlog. Ali dok ta prodaja njima na nas ne utječe, dobro. Mada mi je zao i šteta. 

To bi moglo imati smisla. 

Ja isto ne znam kako nisu. Ali sam definitvno sad za Ibru i Beren. Mislim da bi bili idealan spoj. 

Ja mislim da je i da sam ja pitala znaci li to da će oblačiti Engina u seriji. Ali kako serije nema na vidiku, onda vjerojatno oblaci njega. Mada ja Engina ne pratim pa niti ne znam što ga ni kako savjetuje. Ne znam kad sam zadnji put vidjela neku Enginovu sliku i stil. 

Caga je definitivno proslavio Ilknur. 

Nije ništa hitno, kad uspiješ onda prevedi. Znaš da meni nije teško čekati prijevod. Ne bih te ni bila pitala da ne vidim da se spominje Caga. 

Aj pogledaj im slike. Neko bajkersko izdanje kod Ibre.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 EmptyMon Mar 05, 2018 4:51 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 EmptyMon Mar 05, 2018 5:02 pm

Ovi se reklamiraju, neka emisija valjda, pricace o Caginom lajku. rolleyes

E, ako Bondarenkova upadne, spreci je kako znas da me danas banira zbog serije. Neka odlozi za sutra. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 EmptyMon Mar 05, 2018 5:30 pm

Hahahah a majko moja. Tko sve neće Cagino ime spomenuti da se izreklamira. 

Bondarenkova, ni slučajno da si kažnjavala Saru kartonima dok mi ne iskormentira sve što je dužna i dok mi Ferhata ne objasni večeras. Jer ne može sve ostati samo na gledanju. Tako da, suzdrži se od diktature. Lutfen.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 EmptyMon Mar 05, 2018 6:21 pm

Vidim ja da su se oni svi skupili kod Savci beya. Je li to kod njega? 

https://instagram.com/p/Bf8ur3NHQl2/

Vidi Abdine zalešene face.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 EmptyMon Mar 05, 2018 6:42 pm

Kod savcija je. Ne znam sto su dosli, mozda zajedno istrazuju ko je napao AsFer, posto je savci u prosloj Ferhata i Abidina tretorao kao da su policija a ne mafija.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 EmptyMon Mar 05, 2018 6:46 pm

Videla sam danas da je Hazal nešto pričala i da se o tome komentariše na tw, čak sam kad dođem kući i uhvatim vremena htela da vidim šta je pričala, ali nakon što sam videla ovaj snimak, nema više potrebe. Jednom rečenicom je sve ostalo što je rekla zasenila i naravno da će sada samo o tome da se priča a ne o ostalom. Ako joj je cilj bio stvarno da priča o pravima žena, šta je onda bilo potrebno da spominje glumce koji su popularni zato što su zgodni. Bolje da prestane da prodaje muda za bubrege i da kaže šta je muči. Ona je feministkinja i to znamo, nemam ništa protiv, ona i njena majka pomažu sigurnu kuću Mor cati i to je lepo, u zemlji u kojoj su žene tako ugrožene, treba što više javnih ličnosti koje će da im pomognu i koje će da podižu svest o tome da treba da se bore za sebe. Ali neka to radi kao na primer Berguzar, a ne na ovako seljački način. U njenom sektoru žene definitivno nisu ugrožene, niti su u gorem položaju od muškaraca. Čak se može reći da ih ima više koje su gde je su samo zbog lepote u odnosu na muškarce. Na osnovu čega je onda Tuba Buyukustun postala planetarno popularna, ako ne na osnovu lepote, glumom nikada nije mogla da se pohvali. I kako dobijaju glavne uloge Hande Ercel, Nehir Erdogan, Sinem Kobal, Leyla Lidya, Selen Soyder, Gizem Karaca, Merve Bolugur, Dilan Deniz, Bensu Soral itd. (lista je duža nego kod muškaraca) Da li Hazal stvarno misli da je tu gde jeste zato što je bolja glumica od nekih koje su završile akademiju i glume u pozorištu za sitnu lovu ili igraju sporedne uloge, ali nisu dovoljno lepe da bi dobile glavne uloge? Nije bolja, samo je lepša i imala je sreće da joj partneri budu ti zgodni tipovi koje proziva. Činjenica je da su ti glumci dobili uloge samo zato što su zgodni, ali činjenica je i da su mnogo truda i rada uložili u svoju glumu da bi opravdali to što im je data šansa. Takođe stoji i da bi je sada neki koje je gazila glumom oduvali. Još uvek jede hleb od predhodnog uspešnog projekta, zato bolje neka ćuti i neka gleda da stvarno pomogne ukoliko joj je to namera, a ne da stiče jeftine poene pod izgovorom da se bori za ženska prava. Neka se bori u Mardinu, Vanu, Diyabakiru, a ne u televizijskom sektoru. Ponavljam, ne znam šta je još pričala, možda je rekla nešto pametno i korisno, ali ovom rečenicom je pljunula na sve ostalo koliko god bilo pametno.
Cago, Kivo, Ibro, Beren, Cansu, Burcu (i ostali koje nisam spomenula) iyi ki siz, zato što se ne zna da li ste lepši ili bolje glumite i zato što vam je reklama uvek bila isključivo vaš rad. O kadar!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 EmptyMon Mar 05, 2018 6:48 pm

Poncha ::
Bondarenkova, ti si primjer cisti onih koji bi htjeli sve znati, a ne sudjelovati direkto. Ama olsun, što ćemo od tebe? 
Ne znam jesi li propustila koji važniji trač osim onih standardnih o lajkanju slika. Ali od Medcezira su se njih dvoje sreli na dodjeli Kelebeka i to se vidjelo da je čisto preglumljavnje. Poslije toga, ako su se kad i sreli, ništa. 

Nije, nego me to oko njih dvoje zanima. Vidiš da je Sara rekla da posle svega logično je što on ne bi pristao ponovo da radi sa njom. Zanima zbog čega, šta se to desilo? Odnosno, delovalo mi je da se nešto desilo što sam propustila, a vi znate. To da su u lošim odnosima još od dobre polovine druge sezone MC-a se sećam.

Poncha ::
Trebala su kad si nas zvala na forum reci da ulazimo na vlastitu odgovornost jer tko god ovdje zalazi ne može ostati normalan kad ni gazda nije normalan. 

Pa, ja sam mislila da ste to same shvatile. smeh smeh smeh

Poncha ::
Što hoćeš reci. Da imam i inače i za druge oko sokolovo?
Recimo da ja znam vidjeti nešto sto je bolje da nisam. Hahahah

Recimo. lol!

Poncha ::
Hvala, hvala, što tako poštuješ moje istraživačke sposobnosti, koje doduše funkcioniraju samo po potrebi i posebnima, ama ja kad radim volin sve temeljito, bez krade. Radim ili sama ili uz ponoć ostalih bisera, ovisno o potrebi, vremenu, dobu dana, tehnici. 

Ti si čist primer da je Raskoljnikovljeva podela ljudi na obične i neobične tačna. lol! I ne pitaj me otkud sad Dostojevski, već sam napravila komlet rusku podelu za Braću Karamazove. smeh

Poncha ::
Sus hoca, sus. lutfen. Kakvi crveni karton? A s kim ću ja komentirati Ferhata? A s kin ostale trač serije? 
Zar ću pisati sama sa sobom bez odgovora? Zamrijet će ti forum. Jer neću ni ja onda ništa pisati. 
Morat ćeš ga prebaciti onda na rusku stranu j dovuci svoje Ruse burda. 

Napalim, kroz istoriju nam je dokazano da svaka grupa ljudi, civilizacija, ili carstvo, moralo je kad tad zamreti nakon dostignuća svog savršenstva. lol! Pa tako i ovaj forum. lol!

Poncha ::

Ah pa. Imaš nas dvije. što bi ti još htjela? 

Recimo da i Stas to shvati, na primer. lol!

Poncha ::
Pa ne nogu ja slikovita objašnjena kad nemam veze s tvojim Rusima. Što sad očekuješ? Da svaku sličicu posebno opišem? Ali opet nemam pozadinu ni jedne slike. 

Pa zar ti kad radiš književnost analiziraš samo ono što ti voliš? :P A, za pozadinu nije nikakav problem canim, samo reci šta te zanima. lol!

Poncha ::

Hm. Imamo mi i materijala svakakvih, a da su čedni i nisu bas. 
Ja bih Cagine ruke komentirala i da nisam vidjela tijelo. 
Što su sad ovim slikom htjela reci? Kao, gledajte kako i Rusi imaju lijepe ruke? 
Ok. Ali koliko sam uvećavanje vidjela, prsti mu i nisu nešto. Nije to to. 

Ne bre, ruke su bile glup povod da spomenem Putina. (I niste mu čestitale. durica ) Ali, ajde ako nećeš ruke, hoćeš nešto erotski? Neka golotinja, neke orgije, šta te zanima? Imam sve. lol!

Poncha ::
Vidiš li ti dobro? Naravno da je Cansu. Ovo je jedna od par promo slika što su izašle. 
Serija počinje yakinda, cok yakinda. Tako bar pišu, 
Ovo je Metin (Orkun) s njom. Igra i s njim. Evo ti slika. 
https://instagram.com/p/Bf5cqV-BBuD/

Pih, što je bezveze postava, Cansu i Haluk vade prosek. Neće valjda ona sa Metinom da igra? Ma daj, pa ja kad sam rekla da ona ide i sa piletinom, nisam na njega mislila. Ja hoću od te postave da baš bude u paru sa Halukom, super funkcioniše sa njim. :cereeeeek:
Ali i dalje su joj šiške grozne.

Poncha ::
Bondarenkova, mi samo idemo u goste na Ibrin party, on se voli družiti s fanicana. Tj. piti. A u goste se ne ide praznih ruku. Ne znam što je sporno. Druga je stvar što ispada kako ispada i što se u tome i Sara vidi neku priliku. Barem za zagrljaj.

Neće biti problema kad regulišemo autorska prava. lol!

Poncha ::
Bondarenkova, nisi ni ti originalna. Uvijek joj za kaznu daješ da nosa Ruse na avataru. Mada bi te ovaj put mogla zeznuti pa odabrati Saprksinu tursko-rusku kombinaciju.

Jok, nego ću da joj dajem Turke, pa popila je kaznu zbog Rusa, zato će i nositi na avataru Ruse. lol!
Poncha, znam ja da tebi diplomatija ide od ruke, ali ne pokušavaj na meni da je vežbaš. lol!

Sara Ulusoy ::
Ti si ovde Bondarenkina zamena, kad nje nema slusam tebe, tako da cu pokusati sa ovom kaznom da vidimo sta ce ona da kaze na to kad dodje. lol!

Evet canim, tam dedin gibi, ali ja sam sad ovde, tako da za zamenom hic gerek yok. lol!

Poncha ::
Hahaha Kaznit će ona mene i tebe zbog pobune.

Uvek si bila bistra i pronicljiva. lol!

Sara Ulusoy ::
Sus, sus, ne izgleda dobro, cirkin je on, cirkin. smeh
Bondarenkova ne slusaj ti Ponchu, ovo je meni velika kazna. lol!

Poncha ::
Je, vala cirkin. Hahaha Ne može biti ljepši Cirkin od njega.
Uglavnom, Bondarenkova, vidiš sto je kazna. Kaže Sara da je za nju velika kazna. Znaš da Sara nikad ne laže.

Bukvalno ste kao moji đaci kad treba da biraju između toga dal' će čitati novu lekciju iz knjige, ili odgovarati, pa im je ta lekcija jako zanimljiva. smeh

Sara Ulusoy ::
Ja sam mrtva kad Bondarenkova dodje. Ako sada ne dobijem bananu nikad necu. smeh

smeh smeh smeh
Pitaj Sparks kako joj je bilo onda kad sam je banovala na ceo dan. lol! Mada je ona tad mnogo provocirala vezano za Stasa, ti baš nisi toliko daleko otišla, ali ću ti kaznu svakako udvostručiti. lol!

Poncha ::
Bojim se da jesi, a i ja s tobom.
Reci će da se bunimo na njenu diktaturu. Mogla si lagano izabrati ovaj tursko-ruski kolaž i mirna Bosna. Ali to bi bilo kao da i Ibri zabraniš nešto.

Ona možda i bi da se ti nisi ubacila. lol! Igraš se ti diplomatije sa mnom. smeh

Sara Ulusoy ::
Olmaz, ceo zivot ja ovde ispunjavam poslusno kazne, da vidimo kako se snalazi u kriznim situacijama. Bondarenkova, nemoj biti klise, sad mi na ovo udari nagradu, cisto da nas iznadis. smeh

smeh smeh smeh

Poncha ::
A ti nagradu očekuješ? Može, ako joj je dan dobar, tamo Rusi nešto dobro napravili. Stanko i Kozovski slobodni...
Bas me zanima kako se snalazi i kriznim situacijama.

Ko bre slobodan?
Podsećam da je Kozlovski juče dobio počasnu nagradu od Putina lično. Mislite o tome. lol!

Sara Ulusoy ::
E, ako Bondarenkova upadne, spreci je kako znas da me danas banira zbog serije. Neka odlozi za sutra. lol!

Poncha ::

Bondarenkova, ni slučajno da si kažnjavala Saru kartonima dok mi ne iskormentira sve što je dužna i dok mi Ferhata ne objasni večeras. Jer ne može sve ostati samo na gledanju. Tako da, suzdrži se od diktature. Lutfen.

Ahahahahahahahahahaha, oplakah. smeh smeh smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 EmptyMon Mar 05, 2018 6:50 pm

Hahahahahahahahaha dosla je gazdarica, malo se plasim. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 EmptyMon Mar 05, 2018 6:51 pm

Da cujem presudu, kazna ili nagrada? smeh
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 16 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 16 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: