Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 EmptySat Mar 10, 2018 11:01 pm

Neko je danas lupio da ce Hande Ercel uci u SBA i sada sam na tagu prinudjena da vidjam gifove njene fantasticne glume. rolleyes
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 EmptySat Mar 10, 2018 11:35 pm

Ček. Tuširanje isto ima smisla i nije popunjavanje prostora kada žele prikazati psihičko stanje lika i neki problem koji ima ili kad se želi ohladiti malo. Znaci ni to nije da nema svrhu. Molit ću lijepo. Ali onda treba takvu scenu napisati i izrežirati. A ne da se samo nađe. 
Ja lijepo kažem da bi Ferhatu tuš godio. Jesi li vidjela nakon kupanja kod Seher kako odmah mekši bio? Izbezumio se sav... Kucao na vrata, pomagao, držao dijete u rukama... I sad da nije bilo smisla scene. Kako tako možeš reci?

Da. Vidiš to sam smela s uma jer mi je bilo trapavo odrađeno. Imala sam osjećaj evo skinuo se, doktor ga ni pregledao kako treba, već oblaci hlace Serhan. 

Kužim, ali spomenula si da je u Icerdeu bio sličan slavnom ljetu, pa mi ti bilo milo napisati da nije bas tako sličan bio, osim na početku jer se bas opustio bio. Nije da mu se nije primijetilo. 
Da je uloga od Sarpa tražila da bude isklesan, bio bi Caga. Ali ionako ga Uluc nije htio skidati, nije ni bilo potrebe. Kao, muška serija nema potrebe za golim muškim tijelima.
To se slažem, visok je, krupan, širokih ramena i vrlo lako može postići vau efekt.
Kako li je Seckin upao na tvoju listu? 
I ja volim jesti. Poprilično sam mršava, ali isto imam sklonost da mi se kile lijepe na nazgodna mjesta. A kako nisam bas disciplinirana u vježbanju,  da ne pripazim što jedem vise bi mi se i vidjelo. 
Caga ima sreću i sti je visok i sto mu sve stoji. 

Ma mene je samo zanimalo kako bi ti to propustila Caginu seriju zbog Kanala ma koliko god kukala zbog ovog što rade. 
Užasni su. Ovaj tjedan su nadmasili sebe u bezobrazluku i u nebrigi za seriju. Zanemarili su je potpuno, a još su prošli tjedan imali pad. Umjesto da naprave sve da privuku gledatelje da daju prednost seriji, a ne Survivoru, oni nisu napravili ništa. 

Dobro si i rekla, ne znam što očekivati od ljudi kojima je posao trač. 

Meni je hit samo Caga. Ajde, pustila sam i Ibru, ali mislim da je on s razlogom prošao kroz moje stručno oko i istančani ukus. Dobro. Kivo je isto tu prisutan, tabii ki
Ali svjesna san da po ovim društvenim mrežama su neki drugi preuzeli prvenstvo. 

Ne znam ja što ćeš ti među njegovim fanicana. Nikad ne znaš gdje ih ima. Možda nas i čitaju. Kako je meni večeras kad uđem na Cagin tag, pola scena iz njegove serije.

Ako Ibro uključi live, evo ja ću komentirati. Pa makar ovi moji što me prate proglase ludom. Soz. 
Navući ćemo gnjev drugih, ama neyse. 
Koje sam ja sreće, bit će live i ja ću bas to propustiti. 

Odgovara mi ime. Skroz je ok. Ali ne znam hoće li biti engleski naziv svima ili u Turskoj turski. 

Nije normalan s flertovanjem s kamerom. Gercekten. 

Meni je Idil antipatična, a ni Ece mi se nije iskazala u glumi pa nisam o njoj imala nikakvo mišljenje. Ali recimo da joj kao pozivne strane vidim to sto sam navela prije. 

Da. Ne znamo ni što je s njim. Ma trio fantastikus je odličan.

Yok artik. Samo je ona falila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 EmptySat Mar 10, 2018 11:46 pm

Cok ozledim. Hemde cok. Ama ovo nije smjelo procuriti. Slike još i da, ali videa ne. 

https://twitter.com/cagatayyfanclub/status/972599090361065474

Ama!!!! Odlično!!!!!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 EmptySun Mar 11, 2018 12:02 am

Ne čini mi se kao jedan od zaposlenih, vise mi izgleda kao slučajan prolaznik.

https://www.instagram.com/enes.yqc

Ajde bar znamo kako su napravili frizuru i kakav je stajling. Caga opet izgleda mlađe. I dere se.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 EmptySun Mar 11, 2018 12:04 pm

Izašao je ozet, bolje da nije. Slike sa seta su mi delovale mnogo optimističnije nego ozet.

https://www.kanald.com.tr/siyah-beyaz-ask/ozetler/siyah-beyaz-ask-21-bolum-ozeti

Dakle... Asli je stvarno upucala Cuneyta. Tamam, ranila ga je, nije ga sigurno ubila, posle jeili pobegao ili je naišao Ferhat i dokrajčio ga. Ali najverovatnije je pobegao.

Koliko usoevam da zaključim, Asli opet odlazi bez Ferhatovog znanja. Yuh sana Asli! Ok, nakon što dođem u stanje da pucam u živog čoveka ko god bio i ja bih otišla. Uplašila bih se same sebe i onoga u šta sam se pretvorila. Asli ionako korača sigurnim koracima ka tome da postane Ferhat i tome mora da se kaže stop. Međutim, ja bih voljenog čoveka pogledala u oči, rekla takva i takva stvar, odlazim, vidimo se na sudu i gotovo. Ona još uvek nema hrabrosti da ga pogleda u oči i da ode, o kakvom odlasku priča. Ali svejedno, ovako ili onako, otišla je. Neka bar stoji iza toga da sav trud ima neke koristi.

Ferhat je odlučio da ide za ljubavlju i traži Asli. E, ovo je interesantno. Da mi je samo znati šta će Ferhat da joj kaže kada je nađe. Yuru, eve gidiyoruz. Kad ona kaže neću, on će da kaže masal bitti mi i da ode. lol! Aj bar neće da kaže ben bitti demedem bitmez.

Hajde ovo sve će da se reši, ali poslednja rećenica me plaši. Kada je Ferhat nađe ona je već odavno odlučila. To je odluka koja će zauvek uticati na oboje. Nadam se da se to odnosi na rastanak, a ne na nešto drugo.
Juče kada si ti napisala neće valjda jedno od njih hteti da abortira, pomislila sam da nema šanse. Međutim, više nisam toliko sigurna nakon ozeta. Valjda scenarista neće otići toliko daleko jer je to mnogo u suprotnosti sa Aslinim likom.


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 DYAAICWX4AAqdBT

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 DX_2zhdX0AAvjum

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 DYACB4oWAAAcDSu
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 EmptySun Mar 11, 2018 12:53 pm

Hahahaha, tamam, vazgectim, sen haklisin. Neka se skidaju i tuširaju što više, higijena je važna. lol! A i glumci se nisu za džabe mučili toliko u teretani, treba to iskoristiti.
Samo, dok su u Cehenem kući mi od tuša nećemo videti ništa. Oni plafoni su toliko krivi da ne znam kako bi se smestili u kupatilo da snimaju tuš kabinu. Još jedan razlog da se pređe u stan bez vrata.


Hahahaha jadan Mert Firat, šta pišeš gore, a šta pišeš ovde. Gore je svako skidanje logčno, a kod Merta je toliko nelogično da si tražila logiku i nisi je našla. smeh Ali šta će Bilgin, nije ni on kriv, od toliko materijala, toliko ispadne. Koga drugog da skida u onoj seriji.

Pa šta će čovek, video da niko ne obraća pažnju na njegove mišiće, niko ga ne skida, pa udario po hrani.
Kad je već muška serija i nema potrebe za golim muškim telima, što bar Bensu nisu skinuli, da bar muškarci imaju neke koristi kad mi već nismo. lol!

Seckin je upao na moju listu drugačije od ostalih, nije to bila ljubav na prvi pogled kao sa ostalima. Prvo sam zavolela Korkuta, posle sam shvatila da mi je Seckin lep, pala sam na njegov pogled, onda kada sam ga istražila i pogledala emisije u kojima je učestvovao, shvatila sam da je opušten, otkačen, duhovit, simpatičan i vezala sam se za njega. Tada čak nije imao ni ovakvo telo, teretana i mišići ništa. Tek je valjda Derya posle uticala na njega, jer je time počeo da se bavi kada se spetljao sa njom.

Meni se kilogrami lepe svugde, ravnomerno se gojim. Kad volim da jedem baš ono što goji, a nisam disciplinovana, tako da umem da se ugojim, ali brzo i skinem, to je jedino dobro. Samo mi treba mnogo da se nateram da počenem sa dijetom. Sportom se ne bavim, osim što vozim kućni bicikl. I kada krenem sa dijetom i kada je lepo vreme dosta šetam, po desetak kilometara dnevno.

Tu sam preterala, ne bih propustila Caginu seriju zbog kanala, nema šanse, to sam više rekla da bih izrazila koliko su mi se smučili.
Pa to, oni rade za druge kanale, a ne za sebe. Sve su serije smestili, ostala im je samo jedna na čekanju, to će da stave umesto Gulizar i čemu onda ovakva nezainteresovanost kad lepo sa ovim što imaju u rukama mogu da dočekaju kraj sezone.

Ja sam se skoro pitala kako su kod mene po listama već godinama stalno isti glumci i glumice, u skorije vreme sam dodala samo Burcu, sad mi je postalo jasno. Ništa kvalitetno se nije pojavilo u međuvremenu. Nikoga ne vređam i ne ponižavam, sigurno je da ima kvalitetnih, ali govorim svoje mišljenje, niko nije uspeo da mi privuče pažnju dovoljno.

Hahahaha ovo je objava rata. Ali mislim da mu je onaj live bio dovoljan za narednih pet godina. lol!
Danas je objavio priču na engleskom, fanovi se ubiše od truda da shvate šta piše, niko ne zna engleski. Sva sreća da je bilo par svetlih primera pa su im na kraju preveli.

Kao ja kada sam bila u Antaliji i tražila centar grada i vodopade. Pitala sam ne znam ni ja koliko ljudi gde je centar, svi me gledaju kao da sam pala s marsa, niko ne razume center od the city. Na kraju sam morala da pozovem vodiča da mi objasni. A prva reč koju sam naučila na turskom još tada je bila vodopad/şelale.

Pretpostavljam da će svugde biti na engleskom The Protector, a uTurskoj na turskom Muhafiz ili Son Muhafiz.

Ne znam koga bi Hande glumila i da dođe. A i bilo bi sramota, svi bi je išamarali glumom od glavnih do sporednih i poslali je iz serije.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 EmptySun Mar 11, 2018 12:56 pm

Video nije trebao da procuri, ali ako je neko prolazio, video i snimio nisu mogli da spreče. Svakako ne otkriva ništa osim Caginog stajlinga, ali ni to nije neka tajna.
Ali super je.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 EmptySun Mar 11, 2018 2:19 pm

Yuh. Kakvi je ovo ozet sad. Eto i taj rastanak i to ne obostrano odlučen. Šmrc. 

Śto da kažem, znala sam da ako Asli puca, ma i samo pomisli da bi ubila čovjeka, će se povuci. I to je razumijem. I ja bih. Ali da nije mogla reci Ferhatu i da je sama odlučila mi se bas i ne sviđa pretjerano. Ja čak i kužim, možda ga nije željela povrijediti s tim da on ubija i uvlači u mrak one koje voli, jer je nažalost tako. Ali da je opet odlučila na svoju ruku bez njega mi je zao. Šteta. 
Asli, bar si ti rječita bila uvijek. Nisam tako očekivala od tebe.

Oha. Sviđa mi se ovaj Ferhat koji ne pusta Asli tako lako. Sve i da na kraju pristane na rastanka, ali sviđa mi se što je ovaj piut htio zadržati jer zna da je sada sama. Mali se navikao na bajku, aman mišić moj. 
Ferhate, masal ne postoji. Valjda je i Asli to već shvatila. Shvati i ti. Maalesef. 
Samo teško će mu pasti što je povjerovao i jednu bajku i sad se iz nje probudio. 

A ja sam napisala za pobačaj i sad ga se već stvarno plašim jer ne želim to nikako. Nadam se da se odluka odnosi na to da će se rastati, a ne da će abortirati.
A i mi se  razvukle s trudnoćom, sad kad bude da nije trudna nego bolesna nešto. 

Sličice mi se sviđaju. 





Odustani ti samo. Naravno da sam u pravu. Ja svakoj sceni nađem smisao ako je dobro napravljena i ako je materijal u sceni odgovarajući. Ne znam što tu nije jasno. 
Pa E. Oni tijelo najčešće održaju zbog uloge, a kad već uloga traži... 
Za Ibru zaboravi. Ako odu u hotel onda moguće, dok su u viletini ništa. Smjestilo ih u onaj skučeni prostor, ne može to tamo. 

Aman. Sad ja ispadam neka što se bunim. Ne, nego ni dalje ne vidim smisao da se prije obukao nego skinuo. To je trebalo bar pet minuta scenu napraviti. Da ostane malo skinut. Ovako je vise bilo naglasak na skidanju i oblačenju nego na njemu bez odjeće. Bar je to Bilgin znao napraviti bolje. Ili je zapravo to bio i cilj scene. Hm... 
A imaš pravo. Uzgunum Merte. Ali da znaš da si mi bio ona dobra točka serije. 
Vala samo neka me skida debeljka i Alyanaka. 

Imaš pravo. Hahahhaha 
Vidio Caga da neće niti potrebe od vježbanja i lagane hrane pa navalio na brzu hranu (što jest jest, oni u fast foodu pored seta su imali koristi od njega). Iskoristio je priliku i jeo što je htio. Tko je Ulucu kriv, nije da nije mogao utjecati na to.
A to pitaj scenariste, tupave, što nisu pisali scene za Sarpa i Melek. 
Muci, i dobro je da nisu pisali scene za Melek. Tko zna koju bi glupost napisali. Tipa Melek se tušira, a Davut gleda. 
Kad pogledaš Uluc je odlučio biti pošten prema oba spola, ravnopravnost spolova na djelu. 

Meni se kilogrami ne dijele ravnomjerno i to mi je najveći problem s kilama. Ja ne mogu reci da imam problema s kilama jer nemam ama bas nikakav. Ali sve kile koje dobijem mi odu u stomak, dupe (i butine nekad). To je jer se premalo krećem. Pogotovo zimi. Moji viču da sam mršava, ali nisam. 

Sa Seckinom je to kod tebe već ozbiljno. Kad nije upao ovako, bome to je već jako ozbiljno. 
Dobro je onda Derya djelovala na njega. 

Ne vrijeđam ni ja. Ja ni ne radim neke liste, ako mi se nešto novo svidi, odgledam i to je to. Ne želim vrijeđati nikoga, ali od ovih mladih, a da sam ja gledala seriju, nitko mi se nije dodatno istaknuo. Gledljivi su mi, simpatični neki, neki i ok glumci, ali svejedno mi ne ulaze ma listu. Nakon serije mi padnu u zaborav. Većina.

Ajde neka objavi live pa da uživam. Očekujem neku glazbu i plesanje u ritmu. Pa da umrem od ljepote, a fanice neka diple. Ja ću mu komentirati. Očekujem i tebe. Ha. 
Vidjela sam jutros da je objavio. Omilile su mu se price. 

Hahahah sad znaš turski pa nećeš morati snalaziti se s njihovim engleskim. 

Ako Hande dođe, bit će lošija od Idil koja je zasad najlošije karika serije. Bit će toliko losa da će njezin talent doći do izražaja još i vise. 

Odličan je video. A obzirom na to da je i danas lik postavljao, pretpostavljam da tu negdje zivi. 
Bas mi je drago da su im snimanja ovako zakuhala i da su svaki dan od zore na setu. 
Ali mislim da su danas zaposlenici ipak malo manje darežljivi s fotografijama koje otkrivaju lokaciju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 EmptySun Mar 11, 2018 2:34 pm

Ali što ovi koznjaci dobro stoje Ibri. Bas je model za njih. Iako ja nisam ni protiv kaputa ništa imala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 EmptySun Mar 11, 2018 2:39 pm

Ja se u ptice bas i ne razumijem. Je li ovo karakalem? Na setu? 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 17056_CBD-330_A-4_B6_D-9_E5_A-75_DBD9_F569_BD
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 EmptySun Mar 11, 2018 2:50 pm

Nemam pojma koja je ptica, ne razumem se uopste.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 EmptySun Mar 11, 2018 2:54 pm

Bolji su koznjaci od kaputa. Evo je jos jedna.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 Img_2030

Sve mi je jasno, ali Asli kako mozes da napustis ovog coveka, yuh.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 EmptySun Mar 11, 2018 2:56 pm

Haha Ajde da nisam jedina koja se ne razumije. Objavila to maloprije Binnur Karaevli u pričama pa rekoh je li ovo taj karakalem na setu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 EmptySun Mar 11, 2018 2:57 pm

To kad sam vidjela sliku Ferhata sam i komentirala koznjake. Odličan je na ovoj slici.


Reci joj, Saro!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 EmptySun Mar 11, 2018 3:14 pm

Mislim da je Can potvrdio naziv serije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 EmptySun Mar 11, 2018 3:32 pm

Aha. I ja tako mislim. 

I ovaj Can je neki šaljivdžija.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 EmptySun Mar 11, 2018 4:02 pm

Poncha ::
Rekoh ti već da si ti kriva. Da nije bilo tebe ne bih ja na to obraćala toliko pozornosti. Ali promjenom duljina rečenica i prekidanjem misli ovim poštapalicama i upadicama, postaje malo pretjerano.

Vidiš, ovde želim da budem na mestu običnih gledalaca koji ne traže dlaku u jajetu. Moja mama spada u obične gledaoce i interesovalo me je šta ona misli o Ferhatovom govoru, pa sam prokomentarisala dok je gledala seriju. Pritom je žena odgledala sve Ibrino što se dalo odgledati Iffet, Merhamet, Kordugum, Sadece sen. Ja kažem jel čuješ ti kako Ferhat govori, to uopšte nije Ibrin glas, kaže ona šta lupaš kako nije, isti mu je glas kao i uvek. Hahahahaha rekoh blago tebi. Yani, to od čega mi pravimo dramu, mnogi ni ne primećuju.
I za Icerde smo tako dramili što je ovo ovako, što nije onako, a njoj je bilo super do kraja.

Poncha ::
Pa to ja i govorim. Oni su na TV ekranu djelovali kao Yaman i Mira bez obzira kakvi su privatno bili i to je ono što bi trebalo biti bitno, a kakvi će oni biti nakon serije to uopće ne bi trebalo biti važno iako većina nas želi da su dobri privatno i nakon serije ili filma. Caga je profesionalan kad je uloga u pitanju uvijek. I tu nema rijeci. Za ostalo me nije toliko briga.

Da ne bude da hvalimo samo Cagu i Serenay je bila maksimalno profesionalna po tom pitanju.

Poncha ::
Hahaha Saro, mora da si bila jako gadna ako te cijeli kolektiv nije volio. Što li si im radila? Bas me zanima bi li moje sate markirala, izostajala...

Bila sam malo na svoju ruku. Mene su tada zanimali samo izlasci i druženje, škola mi je bila na poslednjem mestu. Nisu me voleli zato što sam se oblačila atraktivnije nego što bi trebalo za školu. U zbornici se o meni pričalo kao o onoj sa ovolikim noktima i ovolikim štiklama. lol! I nisu me voleli naravno zato što su me jako retko viđali na časovima, a i kada sam dolazila bilo je da pričam, kartam se i ne znam šta sve nisam radila na časovima. Učenje naravno Bože sačuvaj, ponašanje takođe, ocene takođe. Yani, nisam ni bila baš za voljenje od strane profesora. smeh Da sam se na tome zadržala bilo bi dobro, nego sam svaki dan dolazila u školu i vrbovala ljude koji će sa mnom da sede u obližnjem kafiću dok se ne završe časovi. Sva sreća nikoga nije bilo teško nagovoriti. lol!
Sa časova srpskog sam retko bežala, nisu bili dosadni časovi i profesorka je bila normalna, imala je razumevanja za naše lude godine, tako da možda od tebe ne bih bežala. lol!

Mrs Bondarenko ::
Šta vas dve sad toliko kukate zbog frizure, ionako kad krene serija Poncha će da analizira kako mu je pao pramen preko trepavice, a obe ćete na avataru nositi tu frizuru.

Ne kukam ja zbog frizure, rekla sam da liku ta frizura pristaje. Ali da je za avatar, baš i nije, mislim da ću da je preskočim i da stavljam stare.

Mrs Bondarenko ::
Ti ne, ali Sara da.

Hahahaha, ni jedan Sarin plan nije nevin, Sara je uvek uljučena u prevare i ostale pizdarije. smeh

Mrs Bondarenko ::
Hadi bakalim, da čujemo proporcije Cagine glave.

Pa nisam merila obim, ali ima glavu srazmernu telu. I kada se bio ugojio, imao je glavu srazmernu telu, ali nije bila srazmerna kameri, pa je sa Yosovim unošenjem kamere glumcu u facu izgledala ogromno. lol!

Mrs Bondarenko ::
E, pa zato dok mi balansiramo i čitav život usredsredimo na onog glavnog, posle dobijemo nervni slom od njega, a ova se lepo uteši prvo kod jednog, pa kod drugog, pa kod trećeg, pa kod četvrtog.

Šta ću, ne mogu ja da se zakačim za jednog i onda da ga čekam po dve godine dok on pravi pauzu u snimanju i krije se po Americi. Moram u međuvremenu da imam zabavu. lol!

Mrs Bondarenko ::
Ne kontam poentu internet serije, ako ne može online da se gleda.
Isključivo online i može da se gleda, ali mora da se plati. Kako televizijske serije žive od reklama, tako i ovi žive od pretplate.

Mrs Bondarenko ::
Sa takvom razradom plana u tančine, srčanosti i uživljenosti - veruj mi, niko.

To je već stvar ludila, do kog stadijuma je došlo. smeh

Mrs Bondarenko ::
Znam taj profil, ali meni su upravo takvi i gotivni. Ne podnosim one štrebere, nisam ih nikad volela, a pogotovo ne sad. Baš sam danas predavala Drugi Svetski, jedna takva mi 50x upadala u reč.

Merak etme, ja ti ne bih upadala u reč, ne bih znala ni šta predaješ. smeh
Zapravo, ukoliko bi mi bilo zanimljivo predavanje, verovatno bih, ali moja profesorka istorije je bila toliko dosadna, da sam njene časove ukoliko dođem uvek prespavala.

---------------------------------

Pretpostavljam da će obostrano biti na mostu. Tu mi baš izgledaju kao da su se pomirili da ne mogu da budu zajedno i da se rastaju voleći se, bez svađe.

Prošli put kada ga je napustila bez reči, nisam je kritikovala, smatrala sam da je zaslužio, ali sada nije in ništa kriv, bar ne direktno. Evet, teško joj je da mu kaže vidi u šta sam se pretvorila zbog tebe, ali mogla je da mu kaže ne mogu više ovako da živim i gotovo. Neće ga manje povrediti ni kada dođe kući i vidi da je nema. A i nema potrebe ništa da mu kaže, čim je u prošloj postavio ono pitanje, sve mu je bilo jasno.

I meni se sviđa Ferhat koji ne pušta Asli tako lako, sada je ona u krizi i on njoj treba da pomogne. Vreme je da i on nešto uradi za njih. Ali da, na kraju će pristati na rastanak.

S obzirom da je traži, izgleda da u novi telefon nije instalirao aplikaciju za praćenje.
Ili ovaj što piše ozet pod traženjem podrazumeva da Ferhat okrene Dilsiza i da ga mu traži da mu pošalje lokaciju.

Možda trudnoće i nema, možda se Asli odlučila za rastnak ili razvod (koliko god se puta rastali, ne želim nikako da se razvedu) i možda je to odluka koja piše u ozetu. Mi smo krenuli od mučnina i došli smo do toga da je trudna, ali ne mora da znači. U takvom stanju tuge je normalno je da ima takve simptome.
Bolest će valjda zaobići, uopšte ne želim nikakve rakove, leukemije i ostalo.

Pristajem da budu odvojeni koliko hoće epizoda samo da ne bude bolesti i abortusa.

Koliko toga ja ne želim, da me scenarista čita ne zna šta bi pisao. lol!
-----------------------------

Sve je jasno, canim, vidiš da sam shvatila. lol!

Hahahaha, Bilgine nemoj više da skidaš Merta, ubismo se ovde tražeći logiku i nikako. Oduzimaš nam vreme bezveze, treba da se skoncentrišemo na logična skidanja. smeh

Hahahahahahaha, vrištim. Evet, scenaristi Icerdea su bili toliko maštoviti i darežljivi po tom pitanju da bi je umesto Sarpa gledao Davut.

Da, Icerde je baš bila serija blagonaklona prema ženama. Cagu nisu skidali, glumice su izabrali najgore moguće, ženski likovi su bili tu a kao da nisu....

Pa ja sve najbolje mislim i o mužu i ostalim švalerima, samo oni imaju prednost zbog tela, šta misliš zašto je Seckin na četvrtom mestu. lol! Muža volim čak i kad je debeo, svako mesto ima svoj razlog zašto je to mesto. smeh

Pa to, od ovih mlađih pogledam, bude mi neko simpatičan, ali nikako ne počnem da pratim. Odgledam seriju i gotovo.

Uz muziku i plesanje dođe i alkohol i fanice u šoku, samo ti i ja zadovoljne. smeh

Tačno, sad ću moći da nađem merkez i selale. Još sam se pitala jebote kako se kod njih kaže centar kad ne razumeju na engleskom. Ali različito je.

Ako lik tamo živi biče nam dobro, pojavljivaće se snimci. Ali ako nastavi i ako otkrije nešto što ne treba, reagovaće oni.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 EmptySun Mar 11, 2018 4:05 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 BA8_DFDAC-6_CD8-46_C3-_A03_B-6_C6_D484_B4411
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 EmptySun Mar 11, 2018 4:06 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 EmptySun Mar 11, 2018 4:07 pm

Super je ovo sa zidom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 EmptySun Mar 11, 2018 4:21 pm

Neko sa SBA seta postavio. Boks.

https://twitter.com/sterillerden/status/972849386962202625?s=19

Nas garant citaju, toliko smo navalile na logicno skidanje da su odmah organizovali ring. lol! Pretpostavljam da ring nije za Abidina. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 EmptySun Mar 11, 2018 4:59 pm

Da. Da smo mi obični gledatelji sad bi nam bilo sasvim svejedno kakav je Ferhatu glas. Bilo je i meni donekle svejedno, ali pod tvojim utjecajem, duljenjem teksta Ferhatu i čuvši Ibrin seksi glas kad šapće, a što da kažem. 
Tako da reci anne da njoj svaka čast i neka ona nastavi biti obični gledatelj jer će se puno manje nervirati. A nitko ni tebi, ulan, nije kriv što razumiješ turski pa ti dodatno smeta ovo jer i znaš značenja. 
Ajde Ferhate, lutfen, samo malo vise šaputaj ako ništa drugo.  Znam ja da ti mene voliš i slušaš. Haha

Apsolutno. Za vrijeme Medcezira je Serenay bila bas na nivou. Definitivno ona je u svemu bila Mira. Toliko da sam ih ja poistovjećivala. 

Yuh canim. Pa ti si bila ona iz noćne more. Ne znam, ali našla bih ja i za tebe nešto. Ali ako kažeš da nisi bježala s materinskog jezika, onda bismo se slagale dobro. Kod mene inače vrijedi da je bolje ne muljati. Reci da ti je dosadno i u prednosti si. A i ne bi morala izostajati, bolje bi prošla na satu nego kad naknadno odgovaraš. U to budi sigurna. Pa ti kako znaš. Ja njih razumijem. Moja mana je to.
Aj takva kakva si bila, sa mnom bi još i donekle se slagala, ali da mi je vidjeti tebe i Bonadarenkovu. Hahahaha
Ali ok. Shvacam te. Ja sam bila čista suprotnost od tebe, melek gibi, ali sam isto igrala na karte u paru kad je bila prilika. I naravno, pogotovo s jedinim, sam pobjeđivala. Ah koji lijepi dani. 

Uopće mi se ne glada epizoda sutra. šmrc. Kako ću ja preživjeti Ferhatovu tugu?

Imaš pravo. Svakako će ga povrijediti i svakako da zna da je indirektno kriv. Yani. Stvarno Asli. I kad pokušam naći opravdanje, ne ide. Ne možeš tako otići. Ne možeš. 

Pustit će. Nema izbora jer on njoj želi dobro. 

Hahaha sad kad opet bude Dilsiz abi glavni za sve. 

Stvarno imaš preveliku listu želja. Hahaha 
Ja isto ne želim ni bolesti ni abortus. Ni razvod. Rastavljanje može. Ako je obostrano nakon mosta.




Znala sam ja da si ti pametna i da ćeš shvatiti i bez mojih slikovitih objašnjenja, ali ipak sam ja to trebala malo potkrijepiti kojom rijeci. 

Hahahhahahah a može ga skidati, ja ne gledam seriju pa neću tražiti logiku. 

Smij se ti samo. Vidiš da sam ja dala dobro objašnjenje zašto je bolje da su nas toga poštedjeli jer ionako nisu znali napisati neke dobre takve scene.

Sve je to meni jasno. Ali činjenica je da znaš i spustiti kriterije i ne odustaješ od svalera koji ti je drag i to ne  zbog fizičkog izgleda. 
Caga nije debel. Jao tebe. Samo malo se opustio. Ali naravno da ćeš ga voljeti. 

Ali što mene briga što fanicana smeta? Ja kad vidim Ibru kako veselo pleše mi u ocima srca skaču. Da ti znaš koliko sam ja puta pogledala onak video što sam ovdje postavila. Pa blago onoj menadžerici. Aman... 
uglavnom. Ibro samo ti daj. Bar ti nisi podilazio fanicana. Ima i nas koji te volimo sa svim što donosiš. 

Ali vidiš kako si naučila kad te nisu shvatili. 
Mora da ti je bilo veselo.

Ne znam. Sve će biti dobro dok sadržaj videa ne bude otkrivao radnju. Jer ovaj novi video kako Caga šeta ne otkriva ništa. 
Bu arada, Caga i šeta nekako između Yamana i Sarpa. 

Jao Kive. Divan je. Htjela sam i jutros pohvaliti ga iz Basakinih priča. Odmah sam mu ovo lajkala. 

Bu ne? Zašto se Ferhat tuče. Aman aman. Dobro je. U kakvoj je odjeci? 
Nemoj me sad s Abidinom u ring. Što će on tamo. On neka mlatara pištoljem i dodaje Ferhatu rucnik.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 EmptySun Mar 11, 2018 5:24 pm

Ako saznaš tko se tuče, lutfen javi. Ako je Cuneyt kojim čudom živ pa se on tuče, neka slobodno preskoče i scenu u seriji. Ne mogu ga gledati kako samouvjereno skačka. Ni ako se Abdo tuče. To mo ne trebaš javljati. 
Jedino normalno je da se Ferhat tuče. Napustila ga Asli, on se vraća boksu kao u prvoj epizodi. Karanlik Ferhat. Tko mi što može Ferhat. I tako to.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 EmptySun Mar 11, 2018 6:22 pm

Hahahaha Nastavlja Ibro. Bolje mi je ono od sinoc. 

Ali opet ništa od njega kako sluša. Izgleda sa je gotov boks.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 EmptySun Mar 11, 2018 6:54 pm

Za razliku od abija, kardes je žestoki navijač. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 27_D5046_F-2_CA1-4_A91-91_A8-3062_A93084_E3

Ali stavila sam zbog izbora rijeci.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 28 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 28 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: