Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 EmptySun Mar 11, 2018 7:07 pm

Hahaha, Ibro za dobrobit nasih ociju polako spusti telefon i udalji se. lol! Samo da ne krene da stavlja snimke sa seta, izgubicemo oci gledajuci sta se desava. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 EmptySun Mar 11, 2018 7:08 pm

Nismo uspeli da provalimo ko boksuje, bio je neki krsni tip sav istetoviran, pravi bokser, pretpostavljam trener.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 EmptySun Mar 11, 2018 7:11 pm

Je. Možda je najbolje da pusti iz ruke mobitel i nastavi voziti auto. Samo još treba da nesreću skrivi. 

A ništa, ako procuri koja snimka, javi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 EmptySun Mar 11, 2018 8:54 pm

Poncha ::
Da. Da smo mi obični gledatelji sad bi nam bilo sasvim svejedno kakav je Ferhatu glas. Bilo je i meni donekle svejedno, ali pod tvojim utjecajem, duljenjem teksta Ferhatu i čuvši Ibrin seksi glas kad šapće, a što da kažem.
Tako da reci anne da njoj svaka čast i neka ona nastavi biti obični gledatelj jer će se puno manje nervirati. A nitko ni tebi, ulan, nije kriv što razumiješ turski pa ti dodatno smeta ovo jer i znaš značenja.

Da smo mi obični gledaoci ne bismo ovde razvijale teorije o mnogo čemu, najpre o skidanju. Ali bez foruma serije ne bi bilo to što jesu.

Kada je Ferhat u pitanju, to što razumem je mana, ne prednost. Ipak sa prevodom rečenice koje izgovara bolje zvuče, jer pretpostavljam da niko ne prevodi yani po sto puta.

I ko pre nije gledao Ibru, mislim da nema problem sa glasom, pošto ne zna kakav je. Čak ni prvi Fehat nije govorio čistim Ibrinim glasom.

Poncha ::
Apsolutno. Za vrijeme Medcezira je Serenay bila bas na nivou. Definitivno ona je u svemu bila Mira. Toliko da sam ih ja poistovjećivala.

Serenay je učinila nešto na čemu joj čestitam, uspela je da zavolim Miru iako nju samu nisam volela i nikad nisam uspela da je zavolim. Mislim da mi se to ni pre ni posle nije desilo.

Poncha ::
Yuh canim. Pa ti si bila ona iz noćne more. Ne znam, ali našla bih ja i za tebe nešto. Ali ako kažeš da nisi bježala s materinskog jezika, onda bismo se slagale dobro. Kod mene inače vrijedi da je bolje ne muljati. Reci da ti je dosadno i u prednosti si. A i ne bi morala izostajati, bolje bi prošla na satu nego kad naknadno odgovaraš. U to budi sigurna. Pa ti kako znaš. Ja njih razumijem. Moja mana je to.
Aj takva kakva si bila, sa mnom bi još i donekle se slagala, ali da mi je vidjeti tebe i Bonadarenkovu. Hahahaha

Evet, može se reći da sam bila kao iz noćne more. Ali ukoliko su profesori bili ok, bila sam fina prema njima. Neke profesore i dan danas kad sretnem lepo se pozdravim i ispričam, dok neke kad vidim pređem ulicu. lol!
Stvarno su to bili lepi dani, da mi je ova pamet tada bila nikada ne bih jedva čekala da završim srednju školu. Najlepši period života.

Hahaha, Bondarenkova me ne bi pustila da završim školu, ko zna koliko puta bi me oborila, ne na popravni, nego na godini. smeh
A da, i na popravni iz hemije sam uspela da stignem u prvoj godini.

Poncha ::
Uopće mi se ne glada epizoda sutra. šmrc. Kako ću ja preživjeti Ferhatovu tugu?

To se i ja pitam kako ću preživeti kad dođe do nje i kad ne bude htela da se pomiri. Garant ću je pod uticajem epizode propisno ispljuvati. Ama i nje mi dođe žao.

Poncha ::
Imaš pravo. Svakako će ga povrijediti i svakako da zna da je indirektno kriv. Yani. Stvarno Asli. I kad pokušam naći opravdanje, ne ide. Ne možeš tako otići. Ne možeš.

Fanovi su se već podelili na one koji se danima ubiše od pljuvanja Asli i one koji je brane. Ali sačekaćemo sutra, pa ćemo da opletemo ako se ne izvuče.

Poncha ::
Ja isto ne želim ni bolesti ni abortus. Ni razvod. Rastavljanje može. Ako je obostrano nakon mosta.

Mislim da ćemo na mostu gledati stvarnost zamišljanja s kraja 11.

Ja hoću rastanak zato što se do sada nisu razdvajali, ljubav mora nekako da se stavi na test, dobro je da bude ljubavne patnje, nedostajanja, da se potpale strasti, oboje će znati više da cene ono što imaju.
Naravno rastanak mora dobro da se napiše, a ja ne znam da li da verujem scenaristi po tom pitanju.

Poncha ::
Sve je to meni jasno. Ali činjenica je da znaš i spustiti kriterije i ne odustaješ od svalera koji ti je drag i to ne zbog fizičkog izgleda.
Caga nije debel. Jao tebe. Samo malo se opustio. Ali naravno da ćeš ga voljeti.

Pa jebi ga, mora da postoji svetli primer koji će govoriti u prilog činjenici da nisam baš toliko površna. smeh
Pa bilo je perioda i kad je bio debeo, ali nisam ga ništa manje volela. Bio mi je isto privlačan.

Poncha ::
Ali vidiš kako si naučila kad te nisu shvatili.
Mora da ti je bilo veselo.

Tada nisam bila upućena kako Turci dobro stoje sa stranim jezicima, u hotelu su svi govorili engleski, nemački, ruski. Bilo je ono WTF kako ne znaju da objasne gde je centar grada.

Poncha ::
Ne znam. Sve će biti dobro dok sadržaj videa ne bude otkrivao radnju. Jer ovaj novi video kako Caga šeta ne otkriva ništa.
Bu arada, Caga i šeta nekako između Yamana i Sarpa.

Na nekoga se dere ’od tebe ne može ništa da bude’ ali i da znamo na koga ne bismo znali, tako da ne otkriva ništa.
U tom šetanju bi mogao da svrati do Emira, ozledik.

Poncha ::
Jao Kive. Divan je. Htjela sam i jutros pohvaliti ga iz Basakinih priča. Odmah sam mu ovo lajkala.

Da, super je u pričama sa Marsom.

Poncha ::
A ništa, ako procuri koja snimka, javi.
Javljam. Samo bolje da se ne nadamo previše. Možda uopšte nije Ferhat, može da bude Ayhan ili novi lik, Aslina sestra ili ko je već ubio Cema.
Ne znam sa kim bi Ferhat mogao da se tuče, osim ako nije došao onako da se oslobodi stresa.
Valjda se ne tuče sa ovim likom što je bio tamo, ne bilim sikintili olabirlir gibi. Izvući će se preko veze zato što je glavni, inače bi ovaj Ibru nokautirao.


Levi ili desni?
https://mobile.twitter.com/klebsiellala/status/972859196202012672
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 EmptySun Mar 11, 2018 9:01 pm

Ferhat kaze sada postoji samo jedan put. Zanimljivo...

https://twitter.com/SBAskKanalD/status/972915837429583873?s=19

Sta ce da kaze? Ya benimle geleceksin yada benimle geleceksin, baska yolu yok. To je Ferhatovsko resavanje problema. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 EmptySun Mar 11, 2018 9:24 pm

Birgoren is back. Valjda mu ponestalo ideja za sledecu epizodu pa svratio da pita tviterase. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 EmptySun Mar 11, 2018 9:26 pm

Hahahaha ima nas vise koji ocekujemo istu recenicu.

https://twitter.com/syh_byz_askk/status/972931270991925250?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 EmptyMon Mar 12, 2018 1:23 am

Ali da smo obični gledaoci onda bismo imale pravocrtno mišljenje. Evo ja prva da sam obični gledatelj odustala bih tamo nakon Rive. A vidi ove miline sad komentirati. 
Ali ovo podnosi i neke posebne teškoće. 

Ma kakvi. Ne prevode se ti njegovi izrazi, ako i jesu, ne toliko pita. 

E pa vidiš onda ne bismo imale problema. 
Vidiš kako lijepo komuniciraš s onima koji su ti ostali u dobrom sjećanju. Svatko ima takvih kojima se rado javi i onih od kojih bi okrenuli glavu.
Ja sam od cucuka imala onih koji me znakovito pogledaju i kao klimnu glavom do onih koji me grle na sred ulice ili onih koji bi mi u kratko vrijeme ispričali sve što mogu otkako me zadnji put nisu vidjeli i pojadali mi se. Jedan me i propisno posramio, ali to nije za pisanje javno. Bondarenkova zna. 

Haha Bondarenkova, nemoj sad da ti iza leđa pisem, ali ti kad bi te ova ignorirala, bježala ti, i spavala dok ti oduševljeno o nečemu govoriš, vjerojatno bi joj uslijedila neka kazna. I zamisli još da ti takva kaže nešto protiv Stanka.
Yani, Saro, ponavljala bi ti godinu. To je zato što te Bindarenkova puno voli. 

Pa dobro. Jedan kao nijedan. Dobro si i prošla kad te nikad nije bilo u školi. 
Ja sam bila na ivici da letim matematiku, ali na vrijeme sam se trgla. Poslije sam se uhvatila knjige i išla mi je kao od šale. A i profa me volio. Mislim, dosta me njih voljelo. 


Uf. Valjda će biti dobra epizoda sutra. Jedino mi je to utjeha. Pa makar i taj rastanak.

Ja se još nisam svrstala, ali i sama znaš da sam slaba na Ferhata pa onda hm, bit će onako kako Ferhat bude odreagirao.

Bas bi na mostu mogao biti nastavak onog zamišljena. Ali ovaj put kao stvarnost. Već mi neka knedla u grlu, pritisak.
Dobro. Sad i ja pristajem na rastanak. 

Hahaha Seckin je onda svijetli primjer. Ja nemam svijetli primjer, sto ću ja jadna ti sam. Meni neka bude opravdanje da volim Cagu u svim njegovim izdanjima. 
I opet ona, nije nikad bio debeo, samo malo puniji. Medo.

Zato vise nećeš imati problema. Em se ne moraš mučiti njihovim engleskim em si već ekspert u svemu što ima veze s njima.

Rekla bih da je neki iz njegovog kvarta koji je po nečemu iznevjerio Haksna. Moguće neki propalica.
A teško da može Emirov manekenski hod i hod gledajte me kako se elegantno krećem jer ja sam kralj. Ne ide to sad. Osim ako kasnije ne postane Hakan malo umišljeniji i dobije na važnosti. 
Iako, ja se ne bih bunila na neki lik u kojem će Caga ponovno izbaciti sve ove svoje frajerske, zavodničke i flertovske aseve iz rukava. Uključujući i hod, govor, pogled... 

Ne možeš mi reci da će biti neki boks i onda reci da će biti scena s nekim tamo nebitnim likovima. Yok ya. To ima veze s Ferhatom inače je glupo osmišljena scena i nepotrebna. 
Samo bi falilo da je Handanino zamišljanje čerupanja Ilid i Yeter.

Definitivno lijevi, ovaj sada, bez naočala. Tebi? 

Yani. Izgleda svi se nadaju toj rečenici. Da ne bude suprotno očekivanjima - imamo samo jedan put dalje. Nema vise nas, ti na svoju, ja na svoju stranu. Ako odeš onda je tako.

Puno se zadržao van twittera. Je li bar pokupio koji ideju?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 EmptyMon Mar 12, 2018 1:33 am

Bu arada, onaj zid kod Umuta ovako izgleda:
https://instagram.com/p/BgJ91ckgw6i/

Caga ima počasno mjesto na zidu. A i ideja mi se sviđa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 EmptyMon Mar 12, 2018 1:40 am

Ne znam zašto si mi ti pala na pamet kad pročitah ovo. 
https://instagram.com/p/BgMQ1QHgu3t/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 EmptyMon Mar 12, 2018 5:59 am

Je li ti poznat ovaj u plavoj Adidas trenerici? Koji bi to glumac bio? 
Meni se čini da su njemu nekidan na setu montirali na nogu, ono iz Canovih priča. 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 DF8_B2791-4_B8_D-4_DA8-_A6_CF-_FDD3_EA4_EF584


Ako je ovo jutros Kapaličaršija onda danas bi moglo biti dosta nečega sa seta. Tu ima slučajnih prolaznika i previše. 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 C35_E8_B50-19_E1-46_D7-_AFE1-_DBAD210193_F5
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 EmptyMon Mar 12, 2018 9:00 am

Gunaydin. Kao što sam i rekla, tamo je nemoguce da prođe nezamijećeno. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 AE84_CA24-_F4_A1-4410-8_C01-15936_A3_DA7_BD

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 FC2_E9_B8_F-8_BA6-4_BF1-9506-_E463_C8162_CA8


Postavio je lik videa. https://www.instagram.com/irmakmemoo

Odlično isfenirana frizura.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 EmptyMon Mar 12, 2018 9:55 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 EmptyMon Mar 12, 2018 10:34 am

Evo dolazi neka Aslina yegen po ovom što piše Birsen. Sad će ona navalit ovako mlada na Ferhata. Da za ovu ulogu nisu mislili Hande. 
Znaci nije sestra.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 EmptyMon Mar 12, 2018 11:06 am

Evo je. Ranini, braniteljica Theprotectora, se javlja na dužnost.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 EmptyMon Mar 12, 2018 11:10 am

Ovi su blesavi.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 EmptyMon Mar 12, 2018 11:16 am

Aman aman aman aman aman Ferhat boksa.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 EmptyMon Mar 12, 2018 11:57 am

Ibro, sen napiyosun ya, niye boylesin sen? Hic iyi degilim....
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 EmptyMon Mar 12, 2018 11:59 am

Dobro je. Živa si. Već sam mislila da te prekinulo srce. 

E vala, Ibro, smanji doživljaje. Nemoj da ostanemo bez Sare. 

Stvaro ne znam tko je njega klesao.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 EmptyMon Mar 12, 2018 12:17 pm

Vala stvarno bi mogao da smanji dozivljaje, bu ne ama yaaaa....

Ne znsm ko ga je klesao, ali ga je majstorski isklesao.

Mozemo li da preskocimo 21. i da se odmah teleportujemo na 22.
Aj bar smo saznali da necemo ocekujuci Ferhata u ringu docekati nekog drugog.

Znaci dolazi yegen, plus neocekivana desavanja kid AsFera, ljubav na testu i ostalo.
E ako ova navali na Ferhata, neka navali, kad je Asli glupa, zar se ovakav covek ostavlja?
Imam neki utisak da ce ih ova dobro jebati u mozak, narocito lakovernu Asli.
I je li yegen bratanica ili sestricina? Ja se nesto ne secam, je li Aslina sestra toliko starija da moze da ima ovoliku cerku? Ili je mozda neka Cemova za koju se nije znalo?

Ma kakva Hande, to su fanovi izmislili.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 EmptyMon Mar 12, 2018 12:22 pm

Lijepo mu ovo napisi sto si ovdje i dobit ćeš lajk. A i poradit ćeš na njegovom egu. Usrećit će se i Mihre. 

Priroda mu je bila naklonjena svjetski, ali i njegov je trud očit. Majstorski. Vala.

Možemo. Ja se slažem da možemo preskočiti ovu epizodu.

Mislim da je Aslina sestra starija od Cema tako da mislim da bi to mogla biti njena kći. 

Hahahhahah Ajde da sam tebe dočekala da pljuješ Asli prije mene. Hahahah 
I ja mislim da će ih ova u mozak dobro.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 EmptyMon Mar 12, 2018 12:24 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 31_A469_A6-523_E-4112-84_E7-_E5_EE88_F15014


Je li tebi poznat ovaj mali iz Cukura. Evo ovdje ima neku sitnu ulogu?
https://www.instagram.com/aliercangonultas
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 EmptyMon Mar 12, 2018 12:26 pm

Opet ovo dvoje velikih strucnjaka, deliricem. Pa sta ako su se pojavili snimci koji ne otkrivaju nista? Treba da obrisu snimke koliko god puta da se pojave.. Sto bi se cimali da to rade, hajde da je nesto vazno ok, ali ovo nije vazno. I kako je razumljivo da se pojave snimci iz Kapali Carsi, a nije razumljivo da se pojave sa ulica? I tamo prolaze ljudi i ovde. Ako javno snimaju znaci da su uzeli u obzir da moze da procuri . Na kraju cu ih blokirati bez obzira na vesti, ne mogu vise da citam koliko pametuju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 EmptyMon Mar 12, 2018 12:27 pm

I u Cukuru je imao sitnu ulogu, kratka scena.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 EmptyMon Mar 12, 2018 12:28 pm

Frizura mi danas izgleda bolje nego onaj dan.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 29 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 29 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: