Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 EmptyFri Mar 09, 2018 1:29 pm

Na tim slikama se vidi područje gdje snimaju. Vidiš na kantama za otpad.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 EmptyFri Mar 09, 2018 1:31 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 EmptyFri Mar 09, 2018 1:33 pm

Bas sam to sad išla pitati. Znaci nju muci da će se lokacije otkriti?!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 EmptyFri Mar 09, 2018 1:36 pm

To je muci. Jos da otkrijemo zasto je muci. Koliko se uzbudila pomislio bi covek da je ona producent serije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 EmptyFri Mar 09, 2018 1:41 pm

Ako kažem da je to zato da fanovi ne bi imali vise infomacija od nje jesam li puno zla? 

Ok, ja se čak i slažem da je loše ako na set navali horda fanova jer su lokacije sad već očite. Dva dana su na istom mjestu. Ali nije na njoj nego na produkciji da zaustavi to. 


Ne znam vise jesam li vidjela slike ove ili su za nijansu drugacije. 
https://mobile.twitter.com/netflixmena/status/972082800399650817
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 EmptyFri Mar 09, 2018 1:49 pm

Vidi mi Enge što uživa na setu. 

Maloprije je bio i ručak na setu. Vidim da Can ruča s nekima sa seta i produkcije.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 EmptyFri Mar 09, 2018 1:54 pm

Nemoj canim, nisi jos dosla na taj nivo ludila. smeh

A za Ibru se pisala ono vece kada je bio Trabzon skandal. Zgrozena je onim sto vidi, znala je ona da je on budala i tako.
Samo jednu stvar propusta, pokusava na jeftine fore da skupi paznju i pratioce. Ali fanovi glumcima lako zaborave i oproste. Evo ti svi koji su pljuvali Ibru sada padaju na njegove slike i na Ferhata kao da nista nije bilo. A nju dosta fan grupa ne podnosi, Cagini su predvodnici i to se nece promeniti.
Hocu da kazem, sta se mesa u to ko se napio, ko je sta rekao i uradio, nju niko ne prati zato sto ga zanima njeno licno misljenje, ljudi je prate zbog informacija.
Pre neki dan su ona i Tokyo ismejavali ono sto je Hurriyet objavio za pocetak Fatiha. Pa njih dvoje su pre dve nedelje rekli da ce biti objavljen datum pocetka pa nije.

Ma neka ide, naci cemo Ferhatu neku novu, kao da je to problem. lol!
Necu ni ja, ako krenem samo cu ti dati gas da hejtujes Asli. smeh


Nisi zla, ona i hoce da svi dobijaju informacije samo od nje.

To je istina, fanovi mogu da nagrnu, ali ako oni ne razmisljaju o tome, zasto Ranini razmislja.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 EmptyFri Mar 09, 2018 1:56 pm

Rekla bih da je ova prva drugacija, a ostale su iste
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 EmptyFri Mar 09, 2018 2:05 pm

Yani. Hvala što misliš da sam donekle manje luda. 

Yuh. Sad je vise ne podnosim. 
Jedino je pratim zbog informacija, ali pretjeruje. Točno bih je otpratila da ne znam da će opet imati provjerenije informacije od drugih. Ali kako može tako jeftine poene skupljati. Ona se nakacila na Cagu mi pa na Ibru i sad bi se miješala produkciji u posao i meni zabranjivala informacije o Cagi, a ona može znati. E ne može. Ja ću u inat iskopati nešto. Npr. Ove slike s ručka sa seta. Bu arada, jedan od likova s kojima je Can ručao prati Fatiha (Dilsiza). 

Koju novu? Ajde, kaži, nema veze ako meni to bude odlična podloga za pljuvanje.

Pa meni bas izgleda kao da ona hoće da informacije dolaze od nje. 

Mene iskreno čudi kako već i nisu nagrnuli kad su lokacije iste već drugi dan. Ne miču se od tamo, nije teško za pronaći. Slike su isplivale, zna se kvart, pa čak i ulica. Stvarno čudno. Ali ako produkciju nije briga, što nju je. 

Nisu. Dvije su različite. Na onoj ispred kamp kućica Caga nema isti izraz lica, za njih dvije ne znam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 EmptyFri Mar 09, 2018 2:27 pm

Na ovog lika mislim. 

https://instagram.com/p/BgGercPgjdE/

Sad me znanima je li on koji od likova ili zaposlenik na setu? I zanima me je li Caga isto ovo jeo ili je on i dalje na posebno režimu prehrane pa mu je recimo Engin donio nešto drugo za jelo. 
Nije da nisam gledala što im je za ručak. Haha

Pronjuskala sam mu slike i vidim da je glumio u Yusufovoj seriji, onom HK sa sela. Prepoznala sam. Tamo je imao neku jako sporednu ulogu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 EmptyFri Mar 09, 2018 2:31 pm

Toliko nisi ni ti ni ja, jos uvek vidimo isto na ekranu. lol!

Pa eto, ona uvek ima potrebu da nesto kaze. Valjda je ocekivala da prvi ponedeljak posle toga seriji padne rejting pa da moze da opali sa Tokyom trac partiju i analizu zasto je pao rejting, ali jebi ga, nije.

Secam se kako je Deniz Cakir svojevremeno spustila, screenshot tog tweeta jos uvek mnogi koriste kada joj odgovaraju na njene gluposti. Ona je napisala nesto o tome kako Deniz pije, a ova joj je odgovorila nesto u faznonu, samo vi tako zlonamerno pricajte, ovo je vreme takvih kao sto ste vi.

Svi imaju kompjuter, google mape i ostalo, kao da je tesko doci do lokacije. Uostalom, neki statista Mehmet ce da kaze prijatelju Fatihu, Fatih Ayse, Ayse Ceydi, Ceyda ce da napise na tw i eto lokacije. A i tu gde snimaju zive ljudi, videce i napisace negde ispred nase zgrade Caga snima seriju. Nije Can otkrio ne znam kakvu tajnu.

Ne, pidloga za pljuvanje bi ti bila moje misljenje o fragmanu, a ne neka nova.
A nova moze da bude bilo koja, ako odlucimo da Asli vise nema sanse.
Svakako ocekujem neku koja ce malo da potpali vatru i da Asli dodje sebi, inace se necu smiriti.

Ne znam, morala bih ponovo da pogledam slike, ali verujem tvom oku sokolovom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 EmptyFri Mar 09, 2018 2:37 pm

Od onih koje ja pratim ga prate Fatih i Ozan Akbaba. Prema slikama bih rekla da je glumac, a ne radnik sa seta.

Sta je Caga jeo me ne interesuje previse, tu ti malo predvodis u ludilu u odnosu na mene, mora da ti se oda priznanje. lol! Ali ako je na posebnom rezimu, ketering firma donosi za njega posebno ono sto naruci, ne mora Engin.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 EmptyFri Mar 09, 2018 2:40 pm

Kad ne budemo isto vidjele na ekranu, ili bar slično, viči da je opasnost. Ja ću momentalno napustiti seriju jer ne želim u ludnicu. 

A ne znam što vise reci. Bolje da se drži informacija i ne govori gluposti.

Svaka čast Deniz! 

Dobro su rekla. Dakle, što onda Van radi loše. Ostalom po Canovim slikama se najmanje lokacije mogu saznati. Vise saznamo od ostalih zaspolsnih. 

Pa Komentiraj fragi pa neka mi on bude podloga. 
A ako budemo odlučile za novu, mora poroci kasting.

Je. Dvije su različite slike.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 EmptyFri Mar 09, 2018 2:43 pm

Sjetila sam se ja lika koji je glumio, tako da glumac nekakav je. Ne znam koga će glumiti ovdje. Tamo je bio neki smotanom, zbunjen i potrcko koliko ga se sjećam. 

Pa canim, samo komentiran kad već vidim sto jedu. Hahah  Ali u pravu si. Za prehranu bi trebala biti zadužena ketering firma.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 EmptyFri Mar 09, 2018 3:01 pm

Vidim da je Jess odgovorila nekome da je netko od njenih prijatelja na setu. Sad mi je jasnije zašto ne objavljuje izvor. Ali svejedno mislim da ako nešto kaže ne briše kasnije.

A na ovim nekim slikama kad postavljaju na fan stranice prikriju oznaku ljudi ili tag da se ne vidi izvor.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 EmptyFri Mar 09, 2018 4:52 pm

Po pisanju ove menadžerice i ova mala ulazi u seriju. Mogla bi glumiti malu Zeynep. 

https://instagram.com/p/BgG12yYBJOa/
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 EmptyFri Mar 09, 2018 6:24 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 Img_2027
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 EmptyFri Mar 09, 2018 6:29 pm

Mehmed pocinje 20. u utorak.

Ne razumem zasto su svi bili toliko navalili da Kenan insistira da bude ponedeljak. Prvo se glumci u to ne mesaju, a drugo koliko egoista treba neko da bude da kaze ja hocu samo taj dan i ni jedan drugi. U svakom slucaju, jasno je da nije istina. Neka im je sa srecom utorak, tezak je dan.

Set radnici Mehmeda su danas bili stupili u strajk zato sto im O3 nije isplatio zarade. Nadam se da ce da rese problem i da nece biti situacija kao sa Endemolom. Ipak oni rade i nasu seriju. Mada je tu situacija pogodnija jer iza ovih stoji Kanal D, a iza nas Netflix.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 EmptyFri Mar 09, 2018 9:05 pm

Što li su sve snimali ovdje?

Ma najlakše je pisati da je glumac toliko umišljen da inzistira na nečemu. 
Jako im je težak dan. 

Nemoj mi reci da O3 ne isplaćuje placu? Ajme, zao mi je svih tih ljudi. Koliko se i oni namuče po cijeli dan na setu i onda ostanu bez plaće. Ne sviđa mi se ovi nikako.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 EmptyFri Mar 09, 2018 10:07 pm

Ova mi je simaptična otkad je onako oduševljeno uručila Cagi nagradu za stil. 

https://instagram.com/p/BgHUUhTD0C8/

http://m.magazinn.com//burcu-esmersoy-cagatay-ulusoy-benim-ve-sevgilimin-evladi-gibi-h31893.htm

Caga je dobar s Berkom. I prije Amerike su sreli na ljetovanju prošlo ljeto.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 EmptyFri Mar 09, 2018 10:10 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 DX4ClpIW4AAVKdd?format=jpg&name=900x900
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 EmptyFri Mar 09, 2018 10:30 pm

Cagatay acayip kas yapti. Posle te recenice vise nista nisam videla. Can ne budes li ga skidao bar dva puta po epizodi, svadjacemo se. Usput zelim bar jedam body show na nivou Ibrinog i Altanovog.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 EmptyFri Mar 09, 2018 10:32 pm

To je Umut rekao. Ako je Umut rekao, onda se nadam da Umut zna što govori. 

Can će ga skidati. Presvlačenje košulje ne može biti bez da ne prikazu. Aman. Kako bi košulja dobila na značenju ako ne prikazu presvlačenje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 EmptyFri Mar 09, 2018 11:08 pm

Okrutni Uluc nam je bio prikazao samo Caginu ruku, a Arasov torzo, nadam se da ce Can imati vise milosti. Od Medcezira ga nismo videli golog, a tamo nije bio u punom sjaju po tom pitanju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 EmptySat Mar 10, 2018 12:08 am

Poncha ::
Ne znam zašto si ti mislila da ne smiju ispred Umutovih lokacija doći. Ja sam od prije znala da im ne može zabraniti da se okupe ispred, na ulici. Zato mi je nekad znalo i biti čudno kako novinari nešto pišu da je bilo, a recimo nisu ih uhvatili na izlazu. Npr. onda kad se pisalo za Arasov party prije nego je isao Caga u Ameriku.

Nisam išla za tim da ne smeju da stoje ispred, naravno da imaju pravo da stoje na ulici, odatle ne može niko da ih otera. Pravo da ti kažem ni sama ne znam zašto sam mislila da tamo ne zalaze. Valjda zato što se za ta njegova mesta uvek veže neka misterija, da mogu da uđu samo odabrani i ostalo.

A Umut normalno da ih mrzi, mrzela bih ih i ja a njegovom mestu. Čovek je napravio posao od toga što gosti kod njega mogu da se opuste bez da ih neko slika i snima.

Poncha ::
Što je točno rekao u onome s višnjama? Što je pitao da treba napraviti?

Ne znam, ja sam videla samo buđave višnje i posle screenshot naloga one Cagine fan stranice.

Poncha ::
Canim, bak.

http://m.aksam.com.tr/life/16-bin-tllik-dogaya-kacis/haber-714927

http://m.hurriyet.com.tr/galeri-cagatay-da-dogaya-kacti-yeni-evine-servet-odeyecek-40209433/1

Ako ti se bude dalo, prevedi.


A i drugi već preuzimaju vijest.

Piše da je hteo da pobegne od gradske gužve u prirodu i da je iznajmio četvorospratnu luksuznu vilu od 600 kvadrata za 16 hiljada lira. Vila gleda na šumu. Pošto više voli da se zabavlja kod kuće nego u kluubovima, iznajmio je veliku kuću. Več je napravio prvu zabavu za bliske prijatelje.

Poncha ::
Ali meni je jako čudno da je ovako lako procurila informacija o kući. Doslovno se može naći lagano lokacija i adresa. Hm... U dva klika mišem. Ako je točno, onda su se ovi dobro izreklamirali, ali su bili neprofesionalni prema Cagi ako su mu informacije otkrili.

Uvek se nađe neki doušnik novinara koji otkrije informaciju. Ne mora da bude iz agencije za nekretnine, informacija može da potekne od nekog njemu bliskog istim putem kao i za lokaciju seta, ovaj rekao ovome, onaj rekao onome.

Možeš ti da nađeš lokaciju jednim klikom, ali pitanje je da li možeš da uđeš u kvart gde živi toliko poznatih i gde su te luksizne kuće. Tu sigurno ima rampa i obezbeđenje.

Poncha ::
Pa Komentiraj fragi pa neka mi on bude podloga.
A ako budemo odlučile za novu, mora poroci kasting.

Neću da je pljujem dok ne odgledam epizodu, toliko ima kredita da sačekam. Ali iz fragmana je jasno da je sporazumni razlaz na njenu inicijativu.
Ali ako ga ostavi i posle sat vremena mu se vrati, pljuvaću je duplo što se igra s našim živcima.

Danas su opet snimali u tom hotelu, bio je i Ferhat. Pojavio se snimak, Asli je izašla iz Ferhatovih kola i ušla u hotel. Posle je bila scena Asli kako priča sa nekom ženom.
Posle su snimali u bolnici.
https://pbs.twimg.com/media/DX4VzKPXcAAAKiM.jpg

Svi pretpostavljaju da se Asli onesvestila i da su u bolnici saznali da je trudna.
Meni više izgledaju kao da ih je opet nešto loše snašlo, nego kao da su upravo saznali da će postati roditelji.
A i više bih volela da Asli sama sazna da je trudna i da mu ona saopšti.
Jedino je dobro što izgleda ima dosta AsFer scena.

Evet, ako MI odlučimo da više nećemo Asli, organizovaćemo audiciju. lol!

Poncha ::
Vidim da je Jess odgovorila nekome da je netko od njenih prijatelja na setu. Sad mi je jasnije zašto ne objavljuje izvor. Ali svejedno mislim da ako nešto kaže ne briše kasnije.

Vrlo je moguće da joj neki prijatelj radi na setu i da zato sad odjednom ima informacije.

Poncha ::
Ma najlakše je pisati da je glumac toliko umišljen da inzistira na nečemu.

Jeste najlakše, ali je nepošteno. Da je kanal kojim slučajem stvarno odlučio da stavi seriju u ponedeljak, izgledalo bi kao da je Kenan to hteo i stvorila bi odbojnost prema njemu kod nekih ljudi.

Poncha ::
Nemoj mi reci da O3 ne isplaćuje placu? Ajme, zao mi je svih tih ljudi. Koliko se i oni namuče po cijeli dan na setu i onda ostanu bez plaće. Ne sviđa mi se ovi nikako.

Prvo je napisao neki bezveze izvor, ali posle su Birsen, Ranini i Tokyo potvrdili.
Endemol Shine tako nije isplačivao ni set radnicima ni glumcima i na kraju su objavili bankrot.

Meni je radnika sa seta mnogo više žao nego glumaca. Glumci odrade posao i odu kući, a tehnička ekipa je svaki dan po ceo dan na setu. Pritom su glumci, pogotovo glavni dobro plaćeni za taj višečasovni rad, a ovi rade za siću, jer njih je najlakše zameniti.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 26 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 26 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: