Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 EmptyFri Mar 09, 2018 10:15 am

Hahahah vidis kako oni misle na tebe. Da ti bude lakše. 

Moguće da ti i Seckin tamo trenutno zađe ako je ovo njegova serija. 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 28_A10173-1_DB1-4525-_B79_B-_D1_F0_AB0_D4_D03
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 EmptyFri Mar 09, 2018 10:18 am

Sto ovo piše Birsen, po nekoj anketi tko to ulazi u Cukur? Nije valjda Kivo? Ako je, sad ti je pravo vrijeme za Istanbul.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 EmptyFri Mar 09, 2018 10:26 am

Zaslepele su me sljokicama i ostalim sjajnim kreacijama. Koliko vidim ovde su jedino Seda Bakan i Leyla Lidya bile normalno obucene.

Jeste, ovo je Seckinova serija. Taj Zekeriyakoy je odjednom postao jako popularan. lol!

Anketa ko bi trebao da udje u Cukur. Ma kakav Kivo, nema sanse. Os navedenih eventualno Ufuk moze da udje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 EmptyFri Mar 09, 2018 10:29 am

Hahahaha eto. Vidiš kakve haljine se sad nose, u Istanbulu pravi hit. 

Eto vidiš. Ja kad sam jutros vidjela, odmah mi je palo na pamet da je za tebe taj Zekeriyakoy pravo mjesto. 
Po mom ukusu je mjesto. A i kad vidim tko sve tamo zalazi, još mi je i draže. 

Zato ja i gledam. Kakvi sad Kivo. 

Kad sam kod Kive. Kako su mi njih dva slatki. 
https://mobile.twitter.com/yasminekt2/status/971816517682819072
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 EmptyFri Mar 09, 2018 10:37 am

Prvo moram da odem do Ilknur i Tuvane da se pospremim pa tek onda dalje.

Mi smo gledale smestaj negde u blizini Istiklala, mada nasa ljubiteljka AiM je htela Sariyer, ipak je Sariyer pametnija opcija. lol!

Preslatki su. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 EmptyFri Mar 09, 2018 10:41 am

Sta je sad ovo?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 Img_2026

Nadam se da Cuneyt nece udariti Asli u pokusaju da pobegne ili tako nesto, samo nam fali da opet krene haos oko nasilja.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 EmptyFri Mar 09, 2018 10:42 am

Ništa bez Ilknur i Tuvane. Imaš ovih haljetaka koliko hoćeš, cijeli salon su donijele bile u La Boom. 
Kad se sredite, možete gdje hoćete. 

Hahahhaha
Poslušajte vi tu što je htjela na Sariyer. Ipak su tamo ti vaši stolovali, a i Ibro je često susjed kad snima kod Yigita.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 EmptyFri Mar 09, 2018 10:42 am

Vidjela sam masnicu. Treba pogledati je li je ima na onoj slici kad Ferhat drži dva pištolja.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 EmptyFri Mar 09, 2018 10:47 am

Hahahahahahahaha umirem. Ova garant pise iz ludnice. smeh

https://twitter.com/peyyez/status/972044416859992065?s=19

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 EmptyFri Mar 09, 2018 10:48 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 EmptyFri Mar 09, 2018 10:49 am

Gledala sam. Na toj slici se vidi samo desna strana.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 EmptyFri Mar 09, 2018 10:52 am

Vidjela sam ovo sad, ali ništa nisam razumjela. Koga hoće, koga neće. 

A onda bi je mogao Cuneyt gurnuti. Ne znam tko bi je drugi kasnije i zašto napao.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 EmptyFri Mar 09, 2018 10:58 am

Ovo u čemu su danas Ilknur i Tuvana je normalno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 EmptyFri Mar 09, 2018 11:08 am

Nece da Ayca glumi u Icerde, hoce da Bensu nastavi. Umesto Ayce i Hazar treba da se vrate dve stare glumica. A Caga posto je u vezi sa Hazal treba da se izbaci iz serije i da se dovede novi glumac. Ona nece da Caga bude sa Hazal i da se vidja sa njom, Hazal pokusava da bude u vezi sa nijim.

I meni jedino Cuneyt pada na pamet. Mada ko zna u kakve se akcije opet upustila.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 EmptyFri Mar 09, 2018 11:09 am

Ajde najzad su ubole nesto normalno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 EmptyFri Mar 09, 2018 12:25 pm

O svega li ima. Ja vidim spominje da neće Aycu, neće Hazal, hoće Bensu, nije mi jasno kakve veze ima Icerde i s čim. A svako danas ima pristup internetu. 

Hoće li danas drugi fragi ili slike?

Što sad ova hoće s ovim? Što njoj smeta? 
https://mobile.twitter.com/raninimanini/status/972064904390893569
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 EmptyFri Mar 09, 2018 12:36 pm

Kod nje na tvu se izgleda jos uvek prikazuje Icerde. Ni Melek nije umrla. Ko zna sta se sve izdesavalo, a mi smo propustili.

Slike i ozet tek u nedelju. Danas bi trebao drugi fragman. Nesto mi izgleda kao da hoces da drugi fragman bude takav da ucini da zaboravis prvi. lol!

Bi sus artik be kadin! Sus! U svakom jelu si zaprska. U vezi necega nemoj ti da budes najpametnija, nece svet propasti.

Kaze da cemo ovako saznati detalje prve epizode iz Canovih prica.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 EmptyFri Mar 09, 2018 12:47 pm

Sad sam usla ovoj na profil, vristim. hahahahaha

Ona misli da Caga treba da bude u vezi sa fanicama. hahahaha
Ne znam da li da se smejem ili da placem sto mi to isto mislimo. hahahaha komedija.

https://twitter.com/HaticeA04402184/status/971994365366173701?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 EmptyFri Mar 09, 2018 12:49 pm

A likuse mila majko. Ovo je kao nikad se Fenimiru i dalje prikazuje AFK. Znaš šta, canim, ovako je bolje živjeti. Manje briga imaš. I lijepo uživaš u paru koji ti se sviđa. 
Ali zakeb joj je što su Caga i Hazal još u vezi pa ih treba rastaviti. 
Nek mi neko kaže da se ova sprda i namjerno provocira fanove.

Yani... Kako to znaš? Hahaha

Dođe mi da joj postavim i odgovorim nešto i smislu da ako njoj smeta neka slobodno otprati Cana i ne gleda njegove priče jer da postoji ljudi koji s radošću iščekuju da Can nešto u vezi serije postavi. 
Koja glupača. Što nju briga što ćemo mi saznati?! 
I što. Evo što ako znamo gdje je jutros set i vidimo neke slike i ulice koje ama baš ne otkrivaju radnju ničim? Vidim samo trošne kuće, auta... bla bla. Kako to otkriva radnju? Eto ne znam, a pojma nemam niti priču.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 EmptyFri Mar 09, 2018 12:50 pm

Hahhahah a to je ista ova. Ček da joj kažem da je Caga oženjen za tebe i da ima mene.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 EmptyFri Mar 09, 2018 12:59 pm

Ne pratim maloga, ali sad mi ne izbacilo video. Ajme kako se mali Fiko rasplakao kad su mu čestitali rođendan. 

https://instagram.com/p/BgGEo32nBwK/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 EmptyFri Mar 09, 2018 1:09 pm

Jessi ponovno postavlja sa seta slike. Ove slike s autom nisam vidjela. 
Ja sam samo neka trošna auta i raspadnute kuće vidjela. Ali ovog brku mislim da prepoznajem. Uglavnom, kaže da  Caga snima.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 EmptyFri Mar 09, 2018 1:18 pm

Sa tim da se na svacijem tvu prikazuje drugo sam se prvi put srela u AFK. Ali ovo je vec malo tezi slucaj.

Sorma Hazal je veliki problem. Nece ni Duygu u Icerdeu zato sto je bila sa Cagom.

Ne bih rekla da provicira fanove, videla sam da je pisala ay yapimu, 8 gun i atvu da nece Aycu u Icerdeu, da hoce Bensu. Pre bih rekla da je slucaj za posmatranje.

Glupaca. Gde god je nesto sto privlaci paznju tu je ona.
I ono vece je pljuvala Ibru onako uvijeno da se kao ne provali, a bilo je jasno na koga misli.
Za Cagu uvek jedva ceka da kaze nesto negativno.
Ali zato sve one koji se udostoje da komuniciraju sa njom dize u zvezde.

Ne, sta smo mi od radnje serije saznali preko prica? Priprema za set, namestanje bubica i zgrade. Velika stvar. Ubili su mi sad svu znatizelju, tacno sam htela u epizodi da prvi put vidim zgradu u kojoj se snima.

Nemoj, strefice zenu srcka, vidis da je ljubomorna na zene u Caginoj okolini. smeh

Kako ne bih znala. Uskoro ocekujem da krenes sa kampanjom da se Asli izbaci iz serije. smeh Vidis da nisam ni komentarisala fragman, necu da ti stajem na muku. smeh

Ti klinci iz BH su mnogo slatki.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 EmptyFri Mar 09, 2018 1:21 pm

Videla sam sada slike i BMWa i tog starog auta.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 EmptyFri Mar 09, 2018 1:27 pm

Hahhahah ni Duygu neće vise u Icerdeu. Ok, nek je izbaci i meni je išla na živce i još su je ostavili u policiji da se mota oko Sarpa. Bas je bila bacila oko nj. 

Ako stvarno tako misli, onda je se malo plašim. Neću joj nist govoriti, bolje da ne navučem na leđa neku koja će se raspravljati sa mnom. Pogotovo ne neku njenog kalibra. 

Majke mi, ne znam šta ta Ranini hoće. Znam da ne voli Cagu i dosad nikad o njemu nije nešto lijepo govorila. Što nju briga što će Can, Alex i ostalo djelatnici iz produkcije i seta objavljivati. Valjda oni znaju bilje što smiju, što ne da ne bi otkrili radnju. Yuh... 
Što je to bilo za Ibru?! Cabuk soyle. Nemoj mi reci da je i njega uzela na PIK. 

Hahaha a neću. Ne mogu ja opet toliko zla biti. Što ću ja od Ferhata? Haha 
Slobodno ti komentiraj, ja neću. Haha 

Ja te klince bas volim. Navikla sam se na njih.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 25 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 25 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: