Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 EmptyTue Mar 13, 2018 3:52 am

Citam malo forum, tamo su isti komentari kao i ovde, samo potpuno obrnuto. Koliko mi ovde pljujemo Asli, toliko oni pljuju Ferhata.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 EmptyTue Mar 13, 2018 3:57 am

I da kako Asli nije posumnjala da je trudna. Sta znam, zeni prvo to padne na pamet kad pocnu mucnine.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 EmptyTue Mar 13, 2018 4:00 am

I ozet je potpuno pogresno napisan. Niti smo videli da se Ferhat trudi i ide za ljubavlju, niti je Asli na kraju donela odluku. Ili bar nije ona saopstila odluku.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 EmptyTue Mar 13, 2018 4:34 am

Ay eski Ferhat, yeni Ferhat, deliricem. Koja psiho serija, jebote. Ovi na forumu ovako tumace poslednju scenu i logicno mi zvuci donekle. Crno-bela scena je poruka nama kako bi stari Ferhat reagovao, a scena u boji je kako reaguje novi Ferhat, grli, place i to.
Tamam, ali Ferhat place, grize sebi ruku od bola, nikako drugacije to ne mogu da protumacim nego kao rastanak.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 EmptyTue Mar 13, 2018 6:14 am

Je, zasjenio je sve ostale, ali ne namjerno i nije se nametnuo. On se postavio ravnomjerno u sceni, ali nitko drugima nije kriv što nisu uspjeli u ovolikoj mjeri kao on. On je svih otpuhao. 
Toliko sam puta htjela ući u ekran i reci - evo imaš mene, niti ću te napustiti niti ću napraviti išta što ne želiš... tako bih mu ono ukočeno lice, od boli i muke, milovala. Bas je bio da ga uzmeš u naručje i nikad ne puštaš. Mislim, barem ja ne bih.
E a kad ja tako osjetim za lik, onda nema drugo nego da je za mene glumac, ne odradio odlično posao, nego postao lik. I sjetim se kako sam ja imala oko, još dok sam bila objektivna, za Ibru i da sam bila u pravu. 
Ovako ili onako, kako god okrene, mene Ibro ubija. 
I što tom čovjeku sve stoji. Nije normalno. I tuga i ljutnja i sreca. 

Shvatila sam da traže Cuneyta, ali nastradali ljudi ni krivi ni dužni. Zato sam rekla da mi nije najjasnije što su radilo. Nije da se bunim. 

I nemoj mi reci da ne želiš da ne skida koznjsk, jer sam sigurna da ćeš u idućoj reci da ga vise nikad ne oblače. 

Ja Asli uopće nemam volju komentirati. Mene je jednom razočarala, prešla sam joj preko toga, ali sad je napravila sto puta goru stvar. Opet otisla bez rijeci dok je spavao, a onda kad ju je već našao umjesto da mu je smireno odgovorila (nije da se nije mogla pripremiti jer zna tko je Ferhat) i objasnila zašto ne može biti s njim (jer i na Ferhata djeluju rijeci ma što god tko mislio) ona ga je u dva navrata pokopala. 
Po meni, od ovih ubilačkih riječi koje si navela, a koje sam i shvatila, je bilo bolje da se ponizila i preklinjala ga da je pusti jer je ubija na sve načine dok je s njim i da ne može podnijeti sebe. 
Ferhat bi je pustio jer je voli. 
Ona je njega doslovno ranjavala riječima i pri tome uopće nije osjetila se loše što ga je povrijedila. 
Ajde sve još i što je rekla bih joj mogla pripisati stanju šoka, tuge, neuračunljivosti, hormona, ali da se ponaša tako da je nije briga kako se Ferhat osjeća, ne. Očekivala sam neku patnju, nesanicu, suze, očaj. A ona lijepo kao top zaspala,  na večeri, ispija kavu, ćakula... Meni ni po čemu nije djelovala toliko loše. Možda je i do Bircine glume, ne znam. Ali od Asli sam očekivala neki veći šok i lom. Jedino se donekle držala u vili. 
Čak sam napisala o njoj vise nego što sam zapravo htjela. Sve joj razumijem, pa čak i to da napusti zgodnog Ferhata, ali način i rijeci su pogrešne. 
Ona bi Ferhata mogla ubaciti u još veći mrak. A toga se, zapravo, bojim.

Fanovi nek se žale. Što su tražili, to su i dobili. Jer ako želiš starog Ferhata u nečemu, dobit ćeš ga u kompletu. Pa njima kako drago. 

Scena na mostu je meni nerazumljiva, odmah sam rekla da mi nije jasno što su njome htjeli reci. Više bih voljela da je normalno snimljeno iako je možda ovo efektnije. Zato mi teorije fanova stari Ferhat, novi Ferhat imaju smisla.  Ali njegova grižnja ruke mi je djelovala kao potvrda da želi rastavu i rastanak. 
Znam da scena ima nastavak, to sam vidjela. A kako su se raspetljati iz svega, ne znam.

Bojim se i ja tog vremenskih preskoka i ne želim ništa što ima veze s njim.

Ja ne vidim smisla vise Cuneytu. Ali zašto bi ga Azad ubio i kako bi objasnio Ferhatu to?! 

Fanovi neka prestanu tražiti ljubomornog Ferhata jer svi znamo kakav je ljubomorni Ferhat. Radi po istoj špranci sa bilo kojim koji se približi Asli. Uopće ne znam zašto stalno navaljuju na istu stvar. 

Hahaha 
Ne znam ti odgovoriti za Namika ništa drugo nego da je glup. 
Povjerovao je Abidinu jer je ovaj bio poprilično smiješan pa je valjda mislio da Abus govori istinu.
Haha meni je Abidin bio koma. Ovo su scene u kojima mi je Timur odličan. Za razliku od opasnog.

Ibrin govor mi je sasvim odličan i neka ovako nastave do kraja. Ali pogotovo je odličan dok razgovara s Asli.
Što si pročitala o scenaristi? Soyle, nemoj me držati na muci. Neka i ja znam. 

Haha dobro si rekla. Ne znaš je li manje romantična prosidba ili rastanak s više ljubavi i čežnje.
Kako je ono išlo?! Cunku ayrilik da sevdaya dahil (...)

Nemoj zezati. Ferhat opet kriv?! To Turci pišu? 

Ni meni nije jasno kako Asli nikako nije palo na pamet da je trudna. Palo bi na pamet i nekoj neobrazovanoj ženi iz teške pripizdine, a gdje ne bi njoj doktorici. Jesi li imala odnose, jesi, pa onda... Ne mogu vjerovati da joj nije prošlo kroz glavu. Sve i da su se štitili. 

Ferhat je isao za njom, pratio je u bolnicu. Nije je pustio samo da ide. Valjda su na to mislili. 





.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 EmptyTue Mar 13, 2018 6:30 am

Što ovo Kivo kaže?

https://mobile.twitter.com/kt_fans/status/973428900327051264

Sastao se s Keremom? Film, serija? Je li ovo spominje i za film Cema nešto? 

Na kraju se pozdravio s njim i otišli svatko na svoju stranu.

I kakvi su ovo brčići?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 EmptyTue Mar 13, 2018 6:50 am

A da. I gdje je scena Ferhata i malog Necdeta? 

Ili se to samo Ibro igrao s bebama na setu? Ay zlato.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 EmptyTue Mar 13, 2018 7:38 am

Hahahaha a bas sam spominjala nekidan da ovaj neće imati koristi od Cage vise. Stvarno je Caga za vrijeme Icerdea tamo stolovao. 
Ali ipak Caga i dalje u njegovom okruženju. Još će upasti na set tamo. 

https://www.instagram.com/yakup_cukurlu

Stvarno ne znam koji je ovo u plavom. Da je neki poznati, onda bi i njegovo ime valjda osvanulo iz Cagino. 
https://instagram.com/p/BgF7YHPAn9g/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 EmptyTue Mar 13, 2018 7:47 am

Vidim da sam jutros krivo čula za čiji film pitaju Kivu? Ja sam čula samo Yilmaz pa povezala kako je meni pasalo. Hahha 

Stajling mu je odličan, ali ovi brčići ajme.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 EmptyTue Mar 13, 2018 8:01 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 EmptyTue Mar 13, 2018 8:09 am

Uhuhu Rejting dobro pada. Ajde očekivala sam zbog kraja serije da će ATV-ova ovaj put imati porast, ali...
Eto im na sad kad su nas izludili ovaj tjedan s fragijem, slikama nakon prošle epizode. Što su mislili?

Žao meni Ibre u svemu ovome. Sinoc bila njegova epizoda, rejting los.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 EmptyTue Mar 13, 2018 8:27 am

Vidi Ibre, vidi Ibre. Voli on ovaj boks. Aman, neka njega i Ferhata.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 EmptyTue Mar 13, 2018 9:53 am

Posle prošle epizode koja je bila puna sporednih likova bez jedne normalne AsFer scene i ove nedelje samo jednog fragmana koji kako kažu Turci ne vrte baš nešto na tvu nije ni čudo ovaj rejting. Glumci i fanovi nisu dovoljni, najpre je posao na prdoukciji, kanalu i scenaristi. Serija je spala sa rejtinga 7 na 4, znači da su gledaoci bili strpljivi, ali polako su odustajali. Scenario je u problemu još od 16. Od 16. mi gledamo statične sporedne likove koji nikako ne doprinose radnji. I ovaj rejting koji serija ima ima zbog glavnih glumaca i likova, inače zašto bi neko uopšte gledao Idil, Handan, Namika. Znači, da ipak ne može da se piše scenario boraveći na tviteru i forumu, dpoisivajući se sa fanovima i kriveći stare scenariste i glavne glumce.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 EmptyTue Mar 13, 2018 9:58 am

Ako nije za iduće epizode, za ovo vrijeme sto je izbivao s twittera, Birgiren se posvetio pisanju scenarija kako treba, ode sve u propast za par epizoda. 

Ja sam zbilja očekivala da ćemo imati stalnu publiku, ali zbog ovog sto si napisala, ne čudi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 EmptyTue Mar 13, 2018 10:23 am

Hajde sve, ali kako možeš kao glavnog Ferhatovog neprijatelja da držiš Cuneyta epizodama. Koga zanima Cuneyt. Umesto da su doveli Ferhatu nekog ravnopravnog neprijatelja, evo u sledećoj epizodi dolazi Aslina sestričina. I onda gledamo scene akcije koje nemaju nikakvu logiku, ne znamo zašto ih gledamo i cilj je samo da Ferhat pobije što više ljudi. Takvih akcija mnogo bolje odrađenih tehnički i sa mnogo više smisla ima u konkurentskoj seriji koliko hoćeš.Onda ulaze i izlaze likovi za koje ne znamo čemu služe. Zašto je Ayhan došla, gde je već dve epizode? Još nismo saznali ni koji je tačno Azadov problem? Pusti Azada, Idil je tu od prve epizode, ni za nju nismo saznali šta hoće. Obične gledaocde to zamara i posle određenog vremena prestane da im privlači pažnju.

Nema stalne publike, da bi zadržao stalnu publiku moraš stalno da im držiš pažnju, inače prebace program. Kako je svojevremeno Medcezir došao sa rejtinga 9 na rejting 4, eto tako što je Ece radila ovo isto.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 EmptyTue Mar 13, 2018 10:56 am

Moj dojam o scenaristi je ovo.
Scnarist poprilično dobro piše emocijama nabijene dijaloge, dramatične trenutke, emocionalne misli, rečenice, scene. Dramatika mu leži. Pa čak se dobro i snalazi u kokošinjcu s replikama i podbadanjima. U prvom redu mislim na Yeter i Vildan.
On nije dovoljno sposoban za napisati inteligentne, sposobne negativce. Zato ih nije ni bilo.Ne zna napisati ni jednu akciju. Akcije nemaju smisla, logičkih greška koliko hoćeš. Akcije su tu da bi se ubacila akcija. Tko gleda seriju zbog akcije, naravno da će prebaciti kanal jer u drugim serijama, istog dana, imaju kvalitetno napisane akcije. Ovdje se ja nakon prikazanog pitam zašto su uopće išli u nešto. 
Iz razloga što ne zna napraviti kvalitetne negativce, oni se pojavljuju i odlaze kako im puhne. Od svakoga se očekivalo puno, a ni s jednim nije napravio ništa. Na kraju ispadne da oni najsmjesniji i najnebitniji im kroje sudbinu. 
Glupost. 
A Birgoren, ne znajući sam hoće li se držati početne priče, hoće li razvijati svoju ili slušati fanove srlja na sve strane, i došao je do ovdje. 

Slažem se. I Medcezir je opao dosta. I s razlogom. Ali opao je u drugoj sezoni. Ovdje sam barem kako su krenuli očekivala da će u totalu biti oko 5, u AB-u od 5 do 6. Međutim, ništa me vise ne čudi. 
A i nemam neki osjećaj da u Turskoj dobro prolazi serija i glumci da se zbog njih gleda,  sve mi se čini da je vise stranih fanova nego u Turskoj. Nemam pojma zašto imam takav osjećaj.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 EmptyTue Mar 13, 2018 12:56 pm

Saro, vidi Ilknur, cijeli dan njega objavljuje. 

Bu arada, Akyurek izgleda nikad bolje.
Na ovoj slici mi malo baca na Engu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 EmptyTue Mar 13, 2018 5:06 pm

Evet, Engin izgleda bolje nego inace, cini mi se da se malo podgojio, bio je premrsav.

Danas izgleda nema snimanja, vidim da se Can tetovira.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 EmptyTue Mar 13, 2018 5:19 pm

Kivo je mnogo sladak u ovom videu, ali brkovi...

Znaci bio je sa Keremom, tu se sprema neka serija, pregovara sa Yimazom Erdoganom za film. Guzel. Nadam se da ce Kerem i on da smisle nesto dobro i po mogucstvu nesto sto ne ukljucuje Ece.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 EmptyTue Mar 13, 2018 8:22 pm

Sada su mi se malo slegli utisci pa ću pokušati da neđem logiku u nekim Aslinim postupcima, mada sam i dalje jako besna na nju.

Poncha ::
Je, zasjenio je sve ostale, ali ne namjerno i nije se nametnuo. On se postavio ravnomjerno u sceni, ali nitko drugima nije kriv što nisu uspjeli u ovolikoj mjeri kao on. On je svih otpuhao.

Nisam ni rekla da je namerno, on nikad nije bio glumac koji je imao potrebu da se dokazuje na taj način da namerno pokuša da zaseni ostale. Za razliku od Birce koja ume da pretera i preglumi, u poslednje vreme manje nego u početku, Ibro ni jedan lik nije igrao preterano.

Poncha ::
E a kad ja tako osjetim za lik, onda nema drugo nego da je za mene glumac, ne odradio odlično posao, nego postao lik. I sjetim se kako sam ja imala oko, još dok sam bila objektivna, za Ibru i da sam bila u pravu.

Ibro je definitivno postao Ferhat, tu nema sumnje. Od svega što sam do sada gledala, mislim da ni jedan lik nije igrao sa toliko zadovoljstva. Nije ni čudo, jer je Ferhat lik koji je izazov za glumca. Askim, seni seviyorum, lepo gledanje, princ na belom konju je mnogo lakše od neuravnoteženog Ferhata koji u svakoj epizodi ide iz emocije u emociju. 17. i 18. epizoda dete Ferhat, 19. iscelitelj, 20. u zemlji čuda, 21. čovek koji pati iz dubine duše, ali bez duše (manjakalno, ali jedan od glavnih razloga zašto volim Ferhata).
Ja mogu da budem subjektivna kada je glumac ili lik koji volim u pitanju, ali što se glume tiče, tu mislim da uspevam da ostanem objektivna. Na primer, u skorije vreme sam kritikovala Seckina, rekla sam da u filmu nije bio onaj Seckin na koga sam navikla ni po čemu. To što ga volim, ne sprečava me da vidim i kažem ono što vidim.

Poncha ::
I što tom čovjeku sve stoji. Nije normalno. I tuga i ljutnja i sreca.
Evet, malesef. Još sam pod utiskom od sinoćnje epizode. Čitajući komentare shvatila sam da neke scene uopšte nisam videla gledajući u njega.
Kažu da je Cuneyt rekao Naamiku da onaj video kako Ferhat ubija Sahina još uvek postoji i ako umre da će njegov prijatelj da ga preda policiji. Ja se tog razgogovra ne sećam.
Pročitala sam i da je Ayhan navodno otišla u Englesku, ni toga se ne sećam. A nema živaca ponovo da gledam sporedne likove.

Poncha ::
I nemoj mi reci da ne želiš da ne skida koznjsk, jer sam sigurna da ćeš u idućoj reci da ga vise nikad ne oblače.

A bak, ovde si u pravu. Posle boks scene ni jedna kožna jakna me neće zadovoljiti.

Poncha ::
Ja Asli uopće nemam volju komentirati. Mene je jednom razočarala, prešla sam joj preko toga, ali sad je napravila sto puta goru stvar. Opet otisla bez rijeci dok je spavao, a onda kad ju je već našao umjesto da mu je smireno odgovorila (nije da se nije mogla pripremiti jer zna tko je Ferhat) i objasnila zašto ne može biti s njim (jer i na Ferhata djeluju rijeci ma što god tko mislio) ona ga je u dva navrata pokopala.
Po meni, od ovih ubilačkih riječi koje si navela, a koje sam i shvatila, je bilo bolje da se ponizila i preklinjala ga da je pusti jer je ubija na sve načine dok je s njim i da ne može podnijeti sebe.
Ferhat bi je pustio jer je voli.
Ona je njega doslovno ranjavala riječima i pri tome uopće nije osjetila se loše što ga je povrijedila.
Ajde sve još i što je rekla bih joj mogla pripisati stanju šoka, tuge, neuračunljivosti, hormona, ali da se ponaša tako da je nije briga kako se Ferhat osjeća, ne. Očekivala sam neku patnju, nesanicu, suze, očaj. A ona lijepo kao top zaspala, na večeri, ispija kavu, ćakula... Meni ni po čemu nije djelovala toliko loše. Možda je i do Bircine glume, ne znam. Ali od Asli sam očekivala neki veći šok i lom. Jedino se donekle držala u vili.
Čak sam napisala o njoj vise nego što sam zapravo htjela. Sve joj razumijem, pa čak i to da napusti zgodnog Ferhata, ali način i rijeci su pogrešne.
Ona bi Ferhata mogla ubaciti u još veći mrak. A toga se, zapravo, bojim.

Da, post sam i počela sa Asli, ali sam opet razvezala o Ferhatu.

Asli radi ono što mnogi ljudi rade, nešto što je u ljudskoj prirodi, pokušava bol da potisne besom. Velika greška. Kada besom srušiš sve, samo ti i bol ostanete ispod te ruševine.

1. Aslino pucanje na Cuneyta je Aslina slabost. Ferhat apsilutno nije kriv zbog toga. Ferhat je ubio Aslinu nevinost i samu Asli kao osobu, ali u nekom drugom smislu. Sama činjenica da živi sa ubicom, da je prihvatila to što je ubica, da je zaljubljena u njega, da krije njegove zločine, da je srećna u nekim momentima sa njim je dovoljna da Asli pređe na da ne kažemo crnu, ali sivu stranu. Ali zapravo Asli su došle glave bajke i ružičaste naočare. Sve velike reči i obećanja koja je dala u Rivi su proizvod njenih bajki, kada je surova stvarnost opičila po glavi, izgubila se, ne zna gde udara. Čovek kada mu padnu roletne može svašta da uradi, niko ne može da zna šta bi uradio da pred njim stoji ubica voljene osobe, to mora da se doživi. Ali posle toga moraš da snosiš posledice i da živiš sa tim, a ne da kažeš ja nisam ništa uradila, ti si kriv, vidi šta si napravio od mene, umirem.

2. Odlazak od kuće dok je on spavao s jedne strane mogu da shvatim s druge ne mogu. Mislila je da ne bi prešla prag da ga je probudila i rekla mu da odlazi, što nije potpuno netačno. Ferhat je to, niko ne zna kako može da reaguje, mene ne bi začudilo da je zaključao u sobi. Ali ne može da se ostaje uvek pod istim izgovorom. Asli je Ferhatovu silu koristila kao izgovor za ostajanje, za to što želi da ostane. Kada neko ne želi da ostane, niko ne može da ga zadrži, Ferhat to zna. Još od prošle epizode je bio svestan da Asli odlazi od njega, ali nije hteo to sebi da prizna.


3. Ono što je rekla u stanju nervnog sloma, nekako i mogu da zanemarim, ali ono što je rekla kada ju je Ferhat našao, ne mogu. Žena koja voli toliko koliko Asli voli, ne može da kaže ne želim više da te volim. Ja to ne mogu da prihvatim, ne mogu sa tim da se pomirim. Cuneyta možda nije ubila, ali Ferhata je u toj sceni pogodila pravo u srce. I šta je dobila time? On je otišao slomljen, ona je ostala slomljena. Ne možeš da ublažiš sebi bol tako što ćeš je nanositi nekom drugom.

4. Scena ispred bolnice tamam, tu ne mogu ništa da kažem, Ferhat je kriv što je dobila otkaz. To ne može da se porekne.


5. Kada je otišla u hotel ne mogu da kažem da nisam videla patnju, ali očekivala sam to mnogo intenzivnije. Ako će scenarista ovako da piše rastanak, bolje neka ga ne piše. Nije mogla da izgovori da će se razvesti kada je Esra pitala, nije mogla da skine prsten, na večeri je mislila na Ferhata, čak ga je očekivala kada je došla u sobu, iznervirala se što nije došao.


Ferhat je toliko puta u ovoj epizodi rekao da se neće promeniti da mislim da će već od sledeće početi da se menja. Ali nije da se ne plašim da će potponuti u još veći mrak. Boks i kapisiz ev i skidanje prstena mi uopšte ne slute na dobro.

Poncha ::
Scena na mostu je meni nerazumljiva, odmah sam rekla da mi nije jasno što su njome htjeli reci. Više bih voljela da je normalno snimljeno iako je možda ovo efektnije. Zato mi teorije fanova stari Ferhat, novi Ferhat imaju smisla. Ali njegova grižnja ruke mi je djelovala kao potvrda da želi rastavu i rastanak.

Ja scenu na mostu tumačim ovako. Scene u boji su stvarnost, crno-bele su njihov unutrašnji obračun. Yani, ono što misle. Ta scena nikako ne može da bude stvarnost iz razloga što kako pričaju tako se rastojanje između njih povećava. Prvo su bili na sredini, na kraju on stoji na jednoj strani mosta, ona na drugoj. Samo, ono što je Ferhat rekao je bilo teško. Bukvalno joj je rekao da ga ne voli i da ga nije ni volela, da je sve radila samo zbog svog ega. Tu je Asli bila u pravu kada je rekla da je našao sebi razlog da se opravda. Mada ima istine u tome da je ona zavolela to što je on nemoguć. Svakako ga je taj detalj učinio prvilačnijim. Bilo je lepo kada joj je rekao da nije odregovao na terapiju nego na nju, što je istina.

Ovim rastankom je zatvoreno jedno poglavlje i počinje drugo, zato je rastanak bio potreban. Asli je Ferhatu rekla kako si me držao pored sebe, pretio si mi bratom, moj brat je umro, šta ćeš sad? Znači više nemaš čime da mi pretiš, nismo primorani da budemo zajedno. Od sada kada budu zajedno biče samo iz ljubavi. Način na koji su počeli je pogrešan, sada će biti pravi.

Prema onom cveću i opadanju sasušenih listova, Ferhat bi ustvari tek sada trebao da počne da se menja. Ako se dobro sećam i u bajci zver ima vremena da se promeni dok ne opadnu sve latice.
Želim ovo da tumačim kao otvaranje nove čiste strane u njihovom odnosu.

Samo, uopšte ne mogu da zamislim da Ferhat ode na sud i da na pitanje sudije da li želi da se razvede odgovori potvrdno. On još ne može da podnese da čuje reč rastanak, koliko se izrao na Abidina, došao kod Asli i kaže hajde da se razvedemo. Eeee sonra? Sonra, sonra? Hoće li posle moći da kaže sikinti yok. Ferhatcim? Scenarista Cukura kaže sikinti yoksa, sikinti var demektir. Nekako mi se čini da je situacija trenutno ta. Još će da prebije sudiju, sen kimi kimden bosaniyosun ulan! smeh

Poncha ::
Bojim se i ja tog vremenskih preskoka i ne želim ništa što ima veze s njim.

Ja vremenske preskoke, ne duže od mesec dana, volim samo iz jednog kliše razloga, susret. Uvek sam uživala u scenama susreta nakon što se nisu videli neko vreme. Ali duže od toga nikako. Parovi koji ostanu razdovjeni po pet godina, što se mene tiče ne moraju uopšte ni da se mire, ko je uspeo da izdrži razdvojenost pet, može i dvadeset godina. Šta, ja treba da poverujem da je Ferhat pustio Asli da živi svoj život i da nisu bili zajedno ne znam koliko. Tačno da ode na Mars očekujem da je prati u stopu.

Poncha ::
Fanovi neka prestanu tražiti ljubomornog Ferhata jer svi znamo kakav je ljubomorni Ferhat. Radi po istoj špranci sa bilo kojim koji se približi Asli. Uopće ne znam zašto stalno navaljuju na istu stvar.

Sad se bune što je tako reagovao. Ne razumem ko još od Ferhata očekuje civilizovano ponašanje? Da je Asli ovog primila u sobu i da su jeli fondue, Ferhat bi mu pucao bar u nogu. A osobenost da razbije nos nekome na koga je ljubmoran nije samo nešto što je svojstveno Ferhatu, svaki glavni lik polomi onog koji mu se mota oko žene/devojke.

Poncha ::
Što si pročitala o scenaristi? Soyle, nemoj me držati na muci. Neka i ja znam.

Neko je napisao na forumu da se dopisivao sa scenaristom preko DMa i da mu je scenarista objašnjavao ono što je napisao i javno, da nije verovao starom Ferhatu, starom Namiiku i ostalo. Usput je rekao da je za ovaj Ferhatov govor kriv Ibrahim. Ne znam koliko je tačno to dopisivanje, jer nema dokaza, ali ako je tačno, nemam reči. Tamam, i ja sam rekla da je Ibrahim tome kumovao, bez sumnje je tako, ali glumac od scenariste dobije opis lika koji mi ne vidimo i glumac se tako sprema za ulogu. Ne može glumac da interpretuje lik kako on hoće, nego onako kako mu scenarista i reditelj kažu. I ko piše replike? Nije valjda da kad stigne scenario Ibro doda olovkom sto yani u rečenicu pa tako uči tekst, to piše scenarista. I ko je dodao Ferhatu popravni dom, zatvor, četiri godine vojsku? Ne dođe valjda Ibrahim na set i ne kaže, ma baš me briga za scenario ja ću da radim i da govorim šta ja hoću. Da je to Ibrahimova zamisao od početka bi tako igrao, ne bi stvorio tri različita Ferhata. Ne pričamo o neiskusnom glumcu koji je juče počeo da glumi pa ne zna šta će sa likom nego ga vuče iz jednog stanja u drugo. Za stare scenariste je napisao da su otišle zato što su videle da će doći do zapušenja u scenariju, pa da ne budu one krive. Asli retko ide u bolnicu zato što tamo snimaju nedeljom, a Birce nedeljm ima predstavu. Bacaj krivicu na sve. Kakav je ovo scenarista, ne mogu da verujem. Čovek se ne libi da pljuje fanove, glumce, kolege samo da on ne bude kriv. Krivi su glumci, kanal, Acun, stari scenaristi, gledaoci, da nije prijatelj sa scenaristima Soza i Cukura i oni bi bili krivi, samo on piše savršeno. Nije verovao ni Asli koja je pod pretnjom da će joj Ferhat ubiti brata ostala sa Ferhatom. Da je na venčanju kada je policija upala rekla da je Ferhat tu drži protiv njene volje, Ferhatu bi odmah stavili lisice. U to ne veruje, ali izgleda veruje da je Turska Švajcarska. Ferhat bi posle dan izašao iz zatvora sa Namikovim vezama i šta bi onda bilo? Ako već toliko nije verovao ni jednom liku i smatrao da je sve glupost, zašto je prihvatio da piše scenario?

Poncha ::
Kako je ono išlo?! Cunku ayrilik da sevdaya dahil

çünkü ayrılık da sevdaya dahil
çünkü ayrılanlar hala sevgili :cereeeeek:

Poncha ::
Nemoj zezati. Ferhat opet kriv?! To Turci pišu?

Ovi s foruma. Ta tema je bila mnogo lepa, bilo je toliko različitih mišljenja, duhovitih komentara, svi su civilizovano ukršatali mišljenja, ali posle Trabzona su njih desetak na čelu sa modovima oterali sa teme sve koji su nešto pozitivno mislili Ibri i Ferhatu i ostale su samo ove pljuvačice. Sad im je kriv zato što je on predložio razvod, a ne Asli. Stvar i jeste u tome da je on trebao da predloži, on je naterao i da se uda za njega. Sada je pušta. Da je nije pustio, ja bih prva rekla da je sebičan.
Jedino me je iznenadilo što im se mnogo svidela epizoda. Pročitala sam dosta pozitivnih komentara na ovu epizodu, generalno se svidela ljudima.

Poncha ::
Ni meni nije jasno kako Asli nikako nije palo na pamet da je trudna. Palo bi na pamet i nekoj neobrazovanoj ženi iz teške pripizdine, a gdje ne bi njoj doktorici. Jesi li imala odnose, jesi, pa onda... Ne mogu vjerovati da joj nije prošlo kroz glavu. Sve i da su se štitili.

Ovde baš ne možemo da procenimo koliko vremena je prošlo, ali od 12. bi trebalo da je prošlo više od mesec dana. Trebao bi i ciklus da joj kasni.
Meni više nije jasno kako se nije štitila. Ja bih popila sve što može da se popije samo da ne ostanem trudna u onom haosu.

Poncha ::
A da. I gdje je scena Ferhata i malog Necdeta?

Ili se to samo Ibro igrao s bebama na setu? Ay zlato.

Mislim da se samo Ibro igrao sa bebama. Ferhat nema vremena sada time da se bavi.

I za jahtu je bila ispala, nije bila za AsFer nego za Azada i Cuneyta.

Poncha ::
Moj dojam o scenaristi je ovo.
Scnarist poprilično dobro piše emocijama nabijene dijaloge, dramatične trenutke, emocionalne misli, rečenice, scene. Dramatika mu leži. Pa čak se dobro i snalazi u kokošinjcu s replikama i podbadanjima. U prvom redu mislim na Yeter i Vildan.
On nije dovoljno sposoban za napisati inteligentne, sposobne negativce. Zato ih nije ni bilo.Ne zna napisati ni jednu akciju. Akcije nemaju smisla, logičkih greška koliko hoćeš. Akcije su tu da bi se ubacila akcija. Tko gleda seriju zbog akcije, naravno da će prebaciti kanal jer u drugim serijama, istog dana, imaju kvalitetno napisane akcije. Ovdje se ja nakon prikazanog pitam zašto su uopće išli u nešto.
Iz razloga što ne zna napraviti kvalitetne negativce, oni se pojavljuju i odlaze kako im puhne. Od svakoga se očekivalo puno, a ni s jednim nije napravio ništa. Na kraju ispadne da oni najsmjesniji i najnebitniji im kroje sudbinu.

Dramatika mu leži svakako, slažem se, ali ovo nije serija koja je zamišljena kao teška drama, nego kao ljubavna drama.
Zašto je onda preuzeo scenario? Kako pišeš scenario u kome se glavnim lik bavi mafijaškim poslovima i ne znaš da pišeš negativce i akcije. One logičke greške čak ni nesposobnost da se nešto napiše ne može da opravda. Ono je van svake pameti i glavni krivac što je AB otišao.

Da, ali mora da ima neki plan kada uvodi nekoga u seriju. U više serija je bilo toga, likovi koji ulaze i izlaze bez razloga, pitanja koja se otvaraju ali nikako da dođe do odgovora i svaka u tom trenutku počne da se muči sa rejtingom.
Ako ne zna da napiše, neka prepiše. Mogao je da dođe Sahin i da ode kao što je otišao, ali da ustvari ima sina, a ne ćerku, ili da im i ćerku i sina, da taj sin bude neko ko će parirati Ferhatu i eto mu zapleta. Ako ja to mogu da smislim za minut, kako scenarista ne može. Sve je zapravo jednostavno, samo treba malo truda. Evo Cuneyt odlazi (valjda), neka na njegovo mesto dođe novi glumac.

Poncha ::
Slažem se. I Medcezir je opao dosta. I s razlogom. Ali opao je u drugoj sezoni. Ovdje sam barem kako su krenuli očekivala da će u totalu biti oko 5, u AB-u od 5 do 6. Međutim, ništa me vise ne čudi.

Zato što je Ece dobro razrađivala priču u prvoj sezoni, tek u drugoj se izgubila. Onda je krenula da ističe sporedne likove, sa Yamanom je počela da preteruje i izgubila je uveljivost.

Najveći problem oko rejtinga je što mi zapravo uopšte ne znamo koliki je. Da se rejting meri onako kako treba, pitanje je ko bi koliko bio gledan. Ovako dve hiljade televizora diktiraju celoj Turskoj šta će da gledaju.

Poncha ::
A i nemam neki osjećaj da u Turskoj dobro prolazi serija i glumci da se zbog njih gleda, sve mi se čini da je vise stranih fanova nego u Turskoj. Nemam pojma zašto imam takav osjećaj.

Ima dosta stranih fanova, ali ima dosta i Turaka. Ali rejting nosi priča, ne glumci i samo glavni likovi. Čim priča ode dođavola, ostaju da gledaju samo oni koji su vezani za glavni par i likove.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 EmptyTue Mar 13, 2018 8:25 pm

Još nisam videla srećnije roditelje kada im doktor saopšti da će dobiti dete. Krenuše mi suze od njihove sreće. lol! Bu ne lan? Kakve su ovo face? Tamam, razvodite se, nije vreme za bebu, ali postoji nešto što se zove kontracepcija.
Yigite, tebi je Suna dobro došla, prvi put u YigFer sceni je Yigit u pravu. Ali Ferhat ne bi bio Ferhat kad ne bi bilo naopako. Dok se Yigit onako patetično proseravao Ferhat mu je govorio da je u pravu, sada Yigit prvi put kaže nešto pametno, Ferhat se protivi. Nadam se da Ferhat ne misli na bebu kad kaže nije to jedini problem. Ako vidi dete kao problem, ne bilim, malo je preterano. Yigit bi mogao da pošalje malo Sunu kod AsFera da ih sredi, svakoj kući je potrebna jedna Suna.

Booooookssss!!! Tamam, Ibro anladik, ama imaj milosti.
I Ferhat najzad popi pesnicu u facu. Nešto mi se čini kao da ga je prosvetlila, kao da je počelo da mu dopire do mozga.

Malo je sve pomešano. Nisam čak sigurna ni da je Ferhat stvarno saznao za dete, iako tako izgleda i čak piše u opisu fragmana.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 EmptyTue Mar 13, 2018 8:42 pm

8. Gun pazartesi. Ja sam mislila da ce da stave Masum Degiliz u ponedeljak, a ovo u cetvrtak. Tri stare serije, dve nove i Survivor. Ne znam....
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 EmptyTue Mar 13, 2018 10:37 pm

Meni je kod Akyureka dobar spoj duljine kose, brade, frizure i odjeće, tena nekako po mjeri. Uopće ne znam koliko je bio mršav. Ali ovo mu je sad sasvim dobro. 
Ako ga Ilknur oblaci, onda ovaj put nije napravila los izbor. 

Danas nije bilo snimanja. Čim sam vidjela da nitko od ekipe ne kači slike koje bi nalikovale na set, nego nešto što mi se čini privatno, pretpostavila sam da ništa od seta. Can svojim tetoviranje samo potvrdio.
Ali to je ok, normalno. Šest dana su snimali, sedmi dan su i zaslužili odmor. Nema potrebe za preforsiranjem jer imaju vremena. Da žele, cijelu seriju bi mogli snimiti u pet do deset tjedana (s obzirom na trajanje epizode), ali za to nemaju potrebe. Bolje pomalo snimati kad već imaju vremena. I ne preforsirati ni glumce ni ostale radnike.

Garant se sprema neka serija kod Kive i Ay yapima. Meni djeluje kao da nema još projekt nego generalno dogovaraju što žele. Ali mislim da je sigurno da će se Kivo uskoro vratiti na ekrane. A sad za Ece ti ne bih dala ruku u vatru. 

Meni se nisu slegli utisci od serije, moguće da će se slegnuti nakon odgledane s prijevodom. Mada kad ti kažeš ovako što su sve rekli mi izgleda da je i bolje da ne znam što je sve Asli rekla. 

Meni Birce često pretjeruje. Ne krivim je, ali kod nje se vidi da glumi u teatru i kad dođe u seriju ponese sa sobom nešto od te teatarske glume, dramatike, svakog vida pretjerivanja. Ovo sad izgleda kao glupost, ali meni su nekad priodniji neškolovani (ali kroz serije obučeni) glumci od ovih školovanih i glumaca teatra. Mislim da treba različito odglumiti u teatru i na ekranu. 
S tim da Birce je možda čak i priodna jer mi ona djeluje baš kao i Asli. Osoba koja puno priča, gestikulira, objašnjava. Ima taj neki dramatikom nabijeni ton kad govori.

Mogu i ja biti objektivna kad je gluma miljenika i pitanju, ali ne želim. Pogotovo što za Ibru imam samo pohvale.
Ja se slažem da Ibri ova uloga predstavlja zadovoljstvo za igranje jer u jednoj ulozi ima nekoliko uloga. Koje fanove, a bome i nas, izluđuje. I oduševljava. Ne znaš vise kojeg ćeš Ferhata dobiti u idućem nastavku. 

Je. Čak sam i ja čula da je rekao Namiku nešto u vezi te snimke. Iako nisam čula da je rekao da netko ima snimku i da će je dati policiji.  A i prije je spominjao Yeter kako netko ima tu snimku, bar mi se čini. Samo ne znam kako je u međuvremenu to zaboravio, jer je mogao na to i prije igrati. 
Za Ayhan je neki potrcko došao i rekao nešto Azadu, ali nisam slušala. Ferhat me je tada mučio da mi je ovo došlo kao usput. 

Ma kažem da Aslino ponašanje nemam volju komentirati. Nekako, opet, meni Asfer vise nije što je nekad bio. A bas sam se bila radovala što nakon sto godina imam neki par za kojeg navijam. 
Njoj Ferhat nije kriv što je ona pucala. Ma koliko ona implicirala da je on to napravio od nje mijenjajući je. Ili što je sve rekla direktno ili nije izgovorila. 
Za neke stvari i rijeci je uopće ne krivim što je napravila i rekla, ali prebacivanjem krivnje na Ferhata nije sebe očistila. 

Kažem, odlazak od kuće sam još i shvatila. Hajde, Ferhat je to. Otiđi, razmisli što ćeš mu reci kad te nađe, jer znaš da će te naći. Lijepo mu reci, izbaci svoju bol, ali ne moraš njega ubiti emocionalno. 

Je, u pravu si. Ferhat je kriv što je dobila otkaz. A kriva je i ona. Da se ona postavljala drugačije, Ferhat bi je pustio da ide u bolnicu, ali njoj je u toliko prilika bilo važnije okolo skakati za njim nego ići u bolnicu. U prvim epizodama se kod nje vidjela želja za ići na posao, a poslije i ne bas. Iz svake rečenice je progovarao doktor i želja za pomaganjem ljudima, a kasnije ni to vise. 

Je. U hotelu se donekle osjetilo da pati, ali meni to bas i nije bilo uvjerljivo. Kod nekih ovoliko tupilo može biti prednost da osjetim njihovu bol, ali kod Asli ili Birce mi je tu bio podbačaj. Meni je sasvim djelovala kao da može bez Ferhata. Nisam osjetila da joj nedostaje. Ok, nije otisla na doručak jer nije bila od volje. Ali ne znam kako je uopće imala volje jesti. Koliko puta je prikazano da uopće nema volje ili vremana jesti, a sad i spava kao top i doručkuje. Ili da to pripišemo hormonima.
Ne znam. Znam da pati, ali mi nije uvjerljivo. Valjda sam očekivala od nje, kad je u svemu dramatična, da će biti i u patnji.

I ja mislim da je crno-bijela scena taj unutrašnji obračun. 
Što li je on njoj sve kao i ona njemu rekli, e to nisam razumjela. A i pitanje je želim li. 

Asli njemu stalno predbacuje prijetnju bratom. Ali vrlo dobro zna da joj on od onda kad ju je pustio da ga ide prijaviti (ali hajde ako ne od tada, onda od ostavljanju na aerodromu) vise nikad ne bi prijetio bratom. To što je Cem umro ništa ne mijenja. I zato kad spomene Cema mi se kosa na glavi diže. 
Oni nisu bili primorani biti zajedno od 11. epizode što znaci da joj sada takve rijeci ne pristaju. Nitko nju nije tjerao da se vrati Ferhatu. Kasnije je i sama počela sa svojim terapijama i bajkama u koje je Ferhat povjerovao. Ne vidim kad joj je on to kasnije i kako prijetio bratom i na račun brata zadržao. Ako je, reci mi kad jer sam očito blenila u Ferhata pa nisam vidjela.

Nemam pojma kako bi izgledalo kad bi njih dvoje došli na sud. Hahah ne bi me ni čudila ova tvoja opcija. 

Vremenski razmak i jest dobar samo radi susreta. Ali ne dugi period, slažem se.

Oni su tražili ljubomornog Ferhata, a kad su ga dobili onda se bune na to što je odreagirao u svom stilu? A što su, pobogu, misli da će napraviti? Ok, imamo nekoliko različitih Ferhata, ali ovo je nešto što je zajedničko svima njima. Ljubomorni su i ne može ovaj ostati čitavog lica. 
Ne znam zašto bas svima nos? Valjda jer im je to naklakse našminkati i zalijepiti traku. 
Nisam išla za to da je svima nos cilj. Meni je ostalo da najviše pucaju arkade i masnice po obrazima i jagodičnim kostima. 

Svaka mu čast ako je ovako počastio sve s kojima surađuje. Kakav je to scenarist kojima su svi drugi krivi?! Aha, isti onaj koji se dopisuje s fanovima.

E. To Ilhanovo. 
Bas mi odgovara.

Pa nego tko će predložiti razvod nego on koji ju je i prislio na brak. Sasvim logično. 

Ne znam koliko je prošlo od 12. epizode. U ovoj seriji mi nisu najjasniji vremenski odmaci. Eno navodno je prošlo dva mjeseca otkako je Idil pobacila, a to je bilo dok je Şahin još bio živ. 
Za Aslino štitenje ti ja ne znam dati objašnjenje.

Da. I meni se čini da se samo Ibro igrao s bebama. 

Pa ja se isto pitam zašto je preuzeo scenarij kad nije shvatio bit serije i na čemu treba biti naglasak. 
A da ne kažem da ne znam zašto je preuzeo priču ako ne zna pisati akcije i ako nema dovoljno kreativnosti ili inteligencije za napisati kvalitetnu akciju bez grešaka. Sad shvacam zašto je on scenarist za široke mase.

I to je isto problem. Mi ne možemo znati kako se zapravo ljudima sviđa serija zbog toga što određeni broj ima uređaj i oni diktiraju. A na društvenim mrežama je samo bitno čiji su fanovi vise zagriženi i ratoborni. 

Što ja znam. Očekivala sam da se se barem još neko vrijeme držati zbog glumaca rejting. Zato nekako i imam dojam da Ibro i ne kotira toliko dobro u Turskoj koliko možda među stranim fanovima. 

Fragi ja nisam ništa razumjela ili nisam htjela razumjeti. 
Ne znam što bih uopće rekla. 
Bojala sam se stanja u kojem će Ferhat doznati za bebu, ako je uopće i doznao. Ne želim i bila bih tužna da Ferhat vidi bebu kao problem. 

Ekstra. Znaci još jedna serija i ponedjeljak. Super. I to ona koja po svemu sudeći kupi našu publiku.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 EmptyWed Mar 14, 2018 6:17 am

Ovi stvarno imaju set od rane zore. Neka, to mi se čak i sviđa. Ne znam zašto mislim da bi se danas moglo snimati u zatvorenom. Ako je pak negdje na otvorenom, očekujem materijal.



A gle Ibre. Njemu naredbe baš idu.
https://instagram.com/p/BgSbOO7ALQo/

Vidi se koliko i kako zna sa životinjama. 
Bu arada, kod Ibre je sinoc Fatih bio, galiba.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 EmptyWed Mar 14, 2018 9:29 am

Zbog čega je Erdo htio tužiti Selin Serkeci pa odustao? 

Vidim da je to tema današnjeg tiska, ali nisam skužila niti razlog tužbe.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 33 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 33 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: