Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 EmptyFri Oct 06, 2017 11:14 am

Ovo neću puno komentirati.

Oči mu boju mijenjaju
našoj duši pjevaju.

Ima pogled, osmijeh, stav
ponosni sam njegov sam fan...
Tijelom glumi, glasom robi
osmijehom i pogledom sve nas dobi.

Od ruke sve mu ide glatko
ma ne može tako svatko.
Gluma njemu to je dar
šarmom stvara divan par.

Svakim danom sve je bolji
svaka uloga i sve mu stoji...
Emir, Yaman, Bariş, Sarp
svaki od njih moj je car.

Karakter njegov i od glume je bolji
sve što takne u zlato pretvori.
On je uvijek kao lijek
ma zato što je čovjek.
Dijete u njemu nestalo nije
puno srca on grije.

Divan dečko, to je on.
Zasjeo je na tron.
Talenata mnogo ima
ne znam im ni broj
ponekad djeluje
ko stroj.
Od sporta do umjetnosti
u svemu je naj
ne zna nitko
gdje mu je kraj.

Ribu hvata, iz ribolova uči
nema toga što ne nauči.
U tom ga je sreća našla,
a ribice nesreća snašla.

Za njim uvijek fanova je roj
koji spremni su za boj.
Jer on je Çaça Ulusoy.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 EmptyFri Oct 06, 2017 12:07 pm

Ajmeeeeeeeeeeee, pa kako i zašto si ti ovo od nas krila? Ja sam oduševljena, a ti još mislila da nam se neće dopasti.

naklon :cereeeeek: naklon :cereeeeek: naklon :cereeeeek: naklon :cereeeeek: naklon :cereeeeek:

Za moju ti posebno hvala, podrazumeva se da mi je najdraža, ali sve četiri su originalne, genijalne, božanstvene. Ponchita, you're the best!!! srca
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 EmptyFri Oct 06, 2017 1:15 pm

Nisam, nego sam napisala nedavno tebi za rođendan, a onda sam za njih napisala. Napisala sam zašto.
Caginu sam prvo, ali sam je dorađivala, dopunjavala. Imala sam nekidan inspiracije.

Nisam mislila da će vam se svidjeti jer nije nešto ekstra, ali mislim da svaki stih opisuje naše šale i one kakve ste. Nešto ima više ritma i prave rime kao tvoja pjesmica. Neke pak manje. Ali poanta nije u stilu.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 EmptyFri Oct 06, 2017 2:32 pm

Ma Poncha draga što reći...ti si kraljica.. kisic bravo

Još ćemo mi uskoro ići na promociju kezz



Slažem se od slova do slova,tako je kako je...
odlično si me opisala kezz



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 EmptyFri Oct 06, 2017 2:35 pm

Jesam li? Kad sam vas uzela opjevati onda sam navela par ključnih karakternih strana i naših šala pa sastavila. Nastojala sam staviti samo ono što je karakteristično za svaku.

kisic
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 EmptyFri Oct 06, 2017 5:22 pm

Jeste li vidjeli Rizu u spotu Demira Yagmura za pjesmu Canin sag olsun?

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 EmptyFri Oct 06, 2017 6:36 pm

Kako ovo vidite?



Kliknite na YT.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 EmptyFri Oct 06, 2017 7:59 pm

Ne znam na što misliš..

Na istom Icerde kanalu ima i najava za Alyanakovu seriju smeh
Sari ne preporučam da gleda.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 EmptyFri Oct 06, 2017 8:03 pm

Što ne znaš, za Rizu? On je glumio u spotu ovog pjevača u pjesmi. Mislim da je izašlo danas. Objavio je Riza pjesmu i spot.

Upravo sam na to mislila. Kako na Icerdeovom kanalu danas stavili najavu za Cukur. Super. I onda se netko nađe pa kaže da ne žele pokupiti Icerdeovu publiku.
Nisam vidjela za Alyanakovu seriju da su stavili na isti kanal.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 EmptyFri Oct 06, 2017 8:08 pm

Sad mi je jasno zašto Sara ne treba gledati. Nemoj, Saro, za Boga milog. Ne želim da ti srce stane.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 EmptyFri Oct 06, 2017 8:10 pm

kezz sad sve znam.

Sad sam i ja vidjela,kad sam otvorila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 EmptyFri Oct 06, 2017 8:12 pm

Evo bez teksta sam ostala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 EmptyFri Oct 06, 2017 9:31 pm

Aj Ponchita, tesekkur ederim, canim benim. Odusevljena sam. <3

Vidim ka da si ti krila neke talente od nas.

Za ovo sto mi ne preporucujete da gledam, videla sam. Tu seriju sam planirala da gledam zbog Burcin, kada je ona odustala, dvoumila sam se, ali sad kad sam videla kraj fragmana, osustala sam momentalno.
Ali mislim da ce serija uspeti. Kadin ce da pokupi gledaoce od Anne, a ovo od Hayat Sarkisi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 EmptyFri Oct 06, 2017 9:42 pm

Svidja mi se novi fragman za Yuz Yuze.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 EmptyFri Oct 06, 2017 9:47 pm

Nasla sam tri serije na koje cu da bacim pogled. Cukur, Yuz Yuze i ona sa Hazar i Ekinom, ne mogu da se setim kako se zove.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 EmptySat Oct 07, 2017 8:38 am

Neka si ti našla sebi tri serije. Sad opet imaš svaki dan nešto gledati. Iako, vidim da ti Seckin odlazi, ali to si i očekivala uskoro.
Čim se Ay yapim pojavi odmah kreću rošade u rasporedu i TV kanal treba sve njima prilagoditi.

Yuz yuze sam i ja vidjela. Ne čini se uopće loše. Je li ovo Kivo odbio? Kao ne sviđa mu se lik. Mislim da bi mu uloga legla samo tako. Ali poštujem vjernost Keremu.

Vidiš sad kad Seckin više ne snima, može dobiti lik u Caginoj seriji.

Tko ti je rekao da gledaš? Jesi li odmah odustala od serije?
Mene je samo zanimalo hoće li Caga lajkati Aliju ovo. Zasad nije. A znam da ima običaj lajkati svakog prijatelja novi projekt. Hm...
Je li i Semih na seriji ovoj? Vidim da Bilgin oko sebe ima isto uvijek iste ljude.
Duygu po prvi put na instagramu nisu Cagini popljuvali. Izgleda da su je potpuno ignorirali.

I kad pogledaš skoro svi iz Icerdea, bilo glumaca, bilo onih iza kamera su nakon Icerdea dobili novi posao u Ay yapimu, bilo u Cukuru, bilo u UTC-u. Koliko ih samo nije dobilo novu ulogu - Bensu, Damla, Nihal, Cetin, Gozde (mada mi je ona bila odlična za neku ulogu u UTC), Caga.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 EmptySat Oct 07, 2017 2:00 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 EmptySat Oct 07, 2017 5:31 pm

Imaću pod uslovom da mi se svide sve tri serije. Mada ko yna koliko će još serija da počne. Čekam i ovi u kojoj će glumiti Baris i Cansu, ali još uvek ni traga ni glasa.

Bilo je jasno da ta serija neće moći da opstane kad počne sezona, letnje serije se uglavnom završe mesec, dva nakon početka sezone. A i znalo se da je Star kupio dosta serija i da će biti nemilosrdni. Verovatno je sledeća Dolunay, nemaju dovoljno slobodnih dana.

Seckin bi stvarno mogao da glumi sa Cagom, ja bih to baš volela. Mada znajući Seckina, sad njega neće biti do sledeće sezone, uvek pravi duže pauze između projekata.

Da, Kivo je odbio Yuz Yuze, a legla bi mu uloga. Svakako je bolja uloga od Cesura, po meni mu je ta serija najveći promašaj u karijeri.

Pa šta ću, naletela sam na fragman i pogledala sam. Teško bi bilo da ne naletim na Instagramu, postavili su Ece, Ali, Ay Yapim, a sve ih pratim. A zapravo sam se premišljala da li da gledam, ali sam odustala onog trenutka kad sam je ugledala. Tu sam ugasila fragman.

Semih i Ali već dugo sarađuju, tako da verovatno hoće. Mnogi reditelji kad oforme ekipu koja im odgovara, rade sa itim ljudima. Naročito kad uvek rade za istu produkciju.

Gozde bi baš legla ta serija i neka od tih uloga.

U ovo što piše u Gecceu ne želim da verujem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 EmptySat Oct 07, 2017 5:38 pm

Možda će oni početi tek početkom godine kad već dosad nisu počeli snimati. Ili ja nisam vidjela da jesu.

Jasno. Kanal pokupuje previše serija, a onda ove neke mora ugasiti i naglo završiti pa priča ni ovamo ni tamo. Sjetim se samo CK koja je isto tako zbrzana i onda je na kraju sve u zadnjoj epizodi.

Ali ovo i nije nešto na TV-u, puno manje snimanja, kraće.

Zato i kažem. A pitanje tko će mu opet biti scenarist. Ece. Ona sad ne piše ništa.



Uopće neću komentirati. Samo ne znam kad će za Ameriku, ako tako piše, kad snima seriju.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 EmptySun Oct 08, 2017 7:41 pm

Gala za Cingoz Recsi je u stedu 11.10.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 EmptySun Oct 08, 2017 7:44 pm

Ne mogu da verujem da se ozbiljne televizije kao sto je ATV bave pizdarijama kao sto je kupovina pratilaca za tt listu. Yuh.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 EmptySun Oct 08, 2017 7:55 pm

Ipak je ranije gala.

Što je to bilo s ATV?

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 EmptySun Oct 08, 2017 7:56 pm

I što je ovo Turcima za vize? Amerika?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 EmptySun Oct 08, 2017 8:07 pm

Kupili su tt, tag na tt listi, a kad udjes vidis da vise od pola tweetova nema veze sa serijom.

Ameri im obustavili izdavanje viza.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 EmptySun Oct 08, 2017 8:09 pm

Stvarno svašta.

Znači dobro sam shvatila iz naslova. Onda kako će ići u Ameriku sad? Kako će Caga?
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 36 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
Назад на врх 
Страна 36 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: