Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   Empty
ПорукаНаслов: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   EmptyMon Jul 31, 2017 1:30 pm

Spasiba, canim benim. <3

Kaligula mu je svakako sigurna, ali me baš zanima da li će osvojiti i nagradu za filmsku ulogu. Jaka mu je konkurencija, em Kozlovski, pa još i Bezrukov i Mironov, ma ima sve da ih odere. moli se moli se moli se


Последњи изменио Mrs Bondarenko дана Sat Sep 23, 2017 10:19 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   EmptyMon Jul 31, 2017 1:41 pm

Fatih Sultan Mehmet. Samo mi nije jasno kako su zamislili da ga glumi Kenan kad je covek dosao na vlast sa 19 godina.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   EmptyMon Jul 31, 2017 2:21 pm

Isto kao što je Sulejmana, koji je došao na vlast sa 20+ igrao Halit od 40. rolleyes
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   EmptyMon Jul 31, 2017 6:58 pm

Glasala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   EmptyMon Jul 31, 2017 7:21 pm

Glasala sam.

Saro, ja sam odgledala dva nastavka i onda stala. Nisu mi loši, ali nekako odgledam fragije. Gledaj ti Seckina. On mi je ok.

Dolunay sam ja počela gledati i prva dva nastavka su mi bila dobra, treći nešto slabiji, četvrti nije loš.
Hakan je promašaj i vozi Sarpov auto... Ali lik kao lik i nije toliko naporan, zasad.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   EmptyMon Jul 31, 2017 8:44 pm

Ja gledam zbog Seckina, inace verovatno ne bih, ok mi je, ali nisam nesto odusevljena. Sporedni likovi, iako su sad malo bolje obradjeni nego na pocetku, mogli su da budu zanimljivije obradjeni.
U prosloj su snimali u Celalovoj kancelariji i u onoj kuci gde su se jednom nasli Davut i Yesim, jos na pocetku. A koliko vidim po slikama sa seta, u sledecoj ce biti islred onog skladista gde je Celal uhapsen. Ali tu ce biti neki party, nece se juriti po skladistu.

Hakan je uvek i svugde promasaj. lol! Osim u Ezelu, tamo se pojavio na minut.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   EmptyMon Jul 31, 2017 10:06 pm

Spasiba, ljublju vas. <3 <3 <3

Koji Hakan?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   EmptyMon Jul 31, 2017 10:28 pm

Onaj lik sto se pojavljuje kao odrasli Can u zadnjoj sceni Ezela.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   EmptyMon Jul 31, 2017 10:47 pm

A, to je taj. U Ezelu ni Berak nije bila promašaj, pa nije ni Hakan. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   EmptyMon Jul 31, 2017 11:40 pm

E sad nemojmo preterivati. Ona je promasaj svugde, pa i u Ezelu. Zena je prosto promasaj prirode. smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   EmptyTue Aug 01, 2017 2:37 am

Pa, dobro kad već insistiraš, neću te demantovati. smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   EmptyTue Aug 01, 2017 4:50 pm

Ide li se u Ameriku ili ne?

Vratio se.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   EmptyTue Aug 01, 2017 4:55 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   EmptyTue Aug 01, 2017 5:00 pm

Ne znam je li njegov.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   IMG_1116
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   EmptyTue Aug 01, 2017 5:24 pm

Vratio se. Sad je pitanje da li zbog Amerike ili zbog posla.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   EmptyTue Aug 01, 2017 8:44 pm

Sa mnom je svršeno, Aurika je trudna!!! suze suze suze suze suze suze suze suze suze suze

Postavila na instagramu uz opis kako nema ničeg lepšeg od čekanja deteta voljenog čoveka, a ovaj to lajkovao. placljivko placljivko placljivko placljivko placljivko placljivko placljivko placljivko placljivko placljivko

Zbog Stas, zbogom ljubavi, zbogom Rusijo, zbogom životeeeeeeeeeeee samoubica
P. S. Bilo je divno poznavati vas devojke, bilo je divno voleti ovog čoveka. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   EmptyTue Aug 01, 2017 9:32 pm

E pa na ovo ne znam sta da kazem da te utesim. Izgleda da jeste, isla sam na njen profil, svi joj ispod cestitaju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   EmptyWed Aug 02, 2017 9:10 am

Ne znam ni ja.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   EmptyWed Aug 02, 2017 9:52 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   EmptyWed Aug 02, 2017 10:41 am

Ne može normalno ni u kupovinu ići.

Odvalila sam na onaj video ok.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   EmptyWed Aug 02, 2017 12:47 pm

Kako nema projekta koji je siguran??? Deliricem yaaaa! Onda od Yusufa nema nista, a za Netflix je rano da objavi. A sta je sa Taffom?

Doduse, on be voli da objavljuje projekte pre nego sto se zvanicno objave.

Ok. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   EmptyWed Aug 02, 2017 1:58 pm

Ne znam. Ni meni nije bilo jasno.



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   EmptyThu Aug 03, 2017 7:35 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   208f54cb-c20a-44ec-b61b-14c7705af5c1
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   EmptyThu Aug 03, 2017 7:39 am

Ovo sam stavila zbog Cage, ali zanmiljvo je i za Kenana.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   EmptyThu Aug 03, 2017 11:30 am

Nadam se da je dosao u Istanbul da se potvrdi neki projekat, mada mislim da se Engin jos nije vratio.

Yuh, nece valjda Cansu da mu bude partnerka u ovom projektu koji nemam nameru da gledam.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
Назад на врх 
Страна 1 of 40Иди на страну : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: