Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 EmptyTue Oct 10, 2017 5:19 am

Ma to je neki video pa sam ja slikala. Iz Medcezira je, ali ne znam o čemu on. Dosad nije ništa krivo rekao. Ali sam mislila da je povezan s Ay yapimom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 EmptyTue Oct 10, 2017 4:16 pm

Aha, ja mislila on postavio tako.

Pa moze on da bude povezan sa Ay yapimom i da zna vesti o glumcima koji ga interesuju.

Siyah Beyaz Ask pocinje isto u ponedeljak. Ponedeljak ima da bude natrpan pa ko koliko rejtinga zakaci. Prema trenutnom stanju, samo Soz je na sigurnom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 EmptyTue Oct 10, 2017 5:46 pm

Vjerojatno i zna nešto o glumcima s kojima je dobar.

Nije mi jasno zašto su seriju koja je imala ne sjajan rejting, ali donekle prolazan, pored ovih vodećih serija išli prebacivati, jer realno publiku su svoju imali, i stavili seriju koja treba ući u koštac s liderima. A očekuje se i Cukur taj dan. Nadam se da oni znaju bolje i da će im se pothvat isplatiti. Ali dosad svaka koja je prebačena je i ukinuta. Ove godine su rano počeli s ukidanjem na svim kanalima.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 EmptyTue Oct 10, 2017 6:49 pm

Zato sto imaju losu politiku. Za neke serije je meni kao nekom ko nema veze sa tim sektorom jasno da nema teorije da uspeju, a ljudima kojima je to posao nije jasno. Kanal D vec dugo pokusava da osvoji ponedeljak i to im nikako ne uspeva, uvek im pukne serija. Za SBA ne znam, meni se cini da ce proci kao Babam ve Ailesi. A i Kenanova serija ce najverovatnije ici ponedeljkom.

Za Star mi nije jasno sta ce da rade, toliko su serija kupili da treba nedelja da traje deset dana da bi sve to prikazali.

Cukur pocinje u ponedeljak 23.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 EmptyTue Oct 10, 2017 7:09 pm

Previše je serija i previše je kanala. A oni u borbi za rejting i liderstvo prave greške.

Misliš da će Kenan u ponedjeljak? Onda su mijenjali ove za što točno... Budale.
Bome ih je i ovaj Kanal D složio... A Engin?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 EmptyTue Oct 10, 2017 7:24 pm

Preterano mnogo serija, toliko da suvse i gledaocima vise smucile. Meni licno jako smeta sto ne mogu opusteno da pratim serije i glumce koje volim bez gledanja u rejting svako jutro.

Ponedeljak je Kenanov dan, a kanal D kao sto sam vec rekla juri uspeh ponedeljkom, a na Kenana gledaju kao na zagarantovan rejting. Nisam bas upucena u tu temu, ali koliko sam shvatila ponedeljak je vazan zbog reklama.

SBA je morala da krene sa prikazivanjem, svi ostali dani imaju solidan rejting, Isimsizler su trenutno najslabija karika i njih su prebacili na subotu, a to je pred ukidanje. Sledeca ce da bude ona komedija cetvrtkom kad pocne VS. A Engina ne znam gde ce da smeste.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 EmptyTue Oct 10, 2017 7:25 pm

Erdogane, git artik Allah askina, nadlecu nas helikopteri kao da je ratno stanje, a ceo grad je blokiran.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 EmptyTue Oct 10, 2017 7:39 pm

Svi su dosli, samo Tuvana Turkay kasni na galu sopstvenog filma. Yuh!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 EmptyWed Oct 11, 2017 12:13 am

Ja i nisam toliko sigurna u uspjeh Kenanove serije. Očekujem nešto kao VS. Na rejting mislim.

Je li otišao?

Vidim da je i Baris bio na gali.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 EmptyWed Oct 11, 2017 3:57 pm

Nisam ni ja sigurna. Fatih Aksoy je ulozio pet miliona lira u seriju o Fatihu sultanu Mehmetu pa je totalno pukao.

Nije, ide veceras. Ali sva sreca da danas nije u Beogradu, otisao je u Novi Pazar.

Videla sam da je bio Baris. On i Seckin se druze jos od Al yazmalim.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 EmptyWed Oct 11, 2017 8:10 pm

Zato i kažem. Bilo je uloženo puno već jednom i projekt je propao odmah. Ovdje je produkcija koja već zna s kostimiranim i starim serijama. VS im je uspješan koliko-toliko. Drže se dobro, ali da nešto ruše rejting i ne. Jedino što ovima, za razliku od Fatiha može pomoći, veličina je Kenanovog imena. Mehmet ipak nije popularan glumac koji može iznit projekt. Zato i mislim da će rejting biti pretežno sličan.

Tko je večeras sve?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 EmptyWed Oct 11, 2017 8:48 pm

Videcemo, mislim da se ljudima vise i ne gledaju toliko te istorijske serije, zasitili su se sa Suleymanom. Kenan moze svojim imenom da privuce ljude, ali scenario je presudan.

Ne znam, nisam nesto mnogo pratila, videla sam samo Barisa Falaya.

Bila si u pravu, Yuz Yuze u cetvrtak.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 EmptyThu Oct 12, 2017 12:29 am

Nisam ni ja. Ne znam tko je sve išao.

Onda će i četvrtak biti veseo. Pogotovo kad krene VS. Ako Hazalka uspije zadržati solidan rejting onda joj je serija uspjela.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 EmptyThu Oct 12, 2017 9:20 am

Napokon se oglasio.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 IMG_1673
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 EmptyThu Oct 12, 2017 4:38 pm

Pa mogla bi da zadrzi dobar rejting, razlicite su serije i imaju razlicite gledaoce. Sve zavisi sta ce Star da stavi cetvrtkom i sta ce biti kad pocne Survivor. Bizim Hikaye bi najvise mogao da osteti Survovor, imaju istu ciljnu grupu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 EmptyFri Oct 13, 2017 9:49 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 IMG_1674

Dobar je fragi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 EmptySat Oct 14, 2017 6:21 am

Izgleda da mu je dosadno.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 IMG_1675
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 EmptySat Oct 14, 2017 6:35 am

Ili zna lika.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 EmptySat Oct 14, 2017 8:47 am

Da bar imamo kakvu vijest iz produkcije o početku serije. Onu sigurnu.

Ja se tješim sličicama iz knjige.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 DLjuYnRWkAEYIx0
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 EmptySat Oct 14, 2017 8:10 pm

Vidim da Biresn nešto spominje u tweetu Cagu, ali ne razumijem najbolje što.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 EmptySun Oct 15, 2017 1:41 pm

Uopste mi nije jasno zasto je Birsen spomenula Cagu. Vest se da Netflix pregovara sa Hulyom Avsar za film. Netflix koji sprema seriju za CU pregovara sa HA... U tom kintekstu je napisala njegovo ime.

I hoce li se vise pojaviti bilo kakva informacija? Nemoguce da se bas nista jos ne zna.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 EmptyMon Oct 16, 2017 11:44 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 EmptyTue Oct 17, 2017 8:12 am

Nije ni meni jasno. Već me zbilja počinje živcirati što svatko spominje Cagu ondje gdje se on sam ne spominje.
A zato mi nije bilo jasno što točno piše za Cagu.

Čisto sumnjam da se u produkciji ništa ne zna o ostalim glumcima za seriju. Ili da barem nisu neke ponude poslane. Ako su najavili snimanje (početak) za kraj ove godine onda valjda trebaju prikupiti i ostale glumce. Imaju okvirni scenarij (a i roman po kojem serija ide) pa valjda onda mogu ponuditi nešto i ostalim glumcima da znaju okvir priče dok ne budu imali cijeli scenarij. Jer pretpostavljam da se ovdje scenarij piše cijeli unaprijed kad je već tako malo epizoda.
Kako misle snimati ako nemaju ni jednog drugog glumca? Zar je Netflix (a i O3) toliko neozbiljan da će kupiti glumce koji nemaju seriju ove sezone? Čisto sumnjam. Pa trebali su barem poslati ponude već prije glumcima. Valjda ovi iz O3 već znaju što od kojeg glumca mogu dobiti i koji im profil glumca odgovara za koju ulogu. Barem one važnije koje si ti prevodila ovdje.
Nije ovo serija prvenstveno i samo za tursko tržište pa da mogu u seriju uključiti bilo koga tko im se nađe i tko je slobodan. Očekujem da bude kvalitetano.
Tako da se zbilja nadam, kao što su i Cagu vrbovali od kad je izašala vijest o ovoj seriji, da su barem, nakon što je Caga potpisao za njih, poslali i ponude ostalim glumcima.
Valjda se i ostali glumci imaju pravo spremiti za ulogu. A tu je i izrada kostima (jer ovo će biti od modernog do povijesnog), scenografije... Jest da O3 to ima u malom prstu, ali svejedno.


Meni je fragi dobar, zanimljiv, ali i mračan. Hazar je, iako mi je simpatična, konstanta.
Izgleda da Semih ipak ne radi s Alijem. Ovdje je.
Kad Star misli staviti sve te serije? Zbilja ne znam. I najmanji pad neke gledanosti tu seriju ukidaju. To im je gadna politika.

Cukur kako koji video izlazi sve mi je radnjom manje zanimljiv. Ali fragiji su dobro napravljeni.

I da, Kenanov intervju za Hurriyet mi je izvrstan. Neloša pitanja, ogolio je Hakan Kenana, a još bolji odgovori Kenanovi. Zbilja dobro. Užitak mi je bilo pročitati. Ja koja nisam pratila Kenana i njegov privatni život ranije sam dobila neke informacije, ali Kenanova sadašnja razmišljanja. Nasmijalo me lajkanje slika.

A što se Cage tiče, neka njega još u Americi. I dobro odmori od fanova i novinara prije nego li počne seriju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 EmptyWed Oct 18, 2017 5:11 pm

Kako će drugačije da privuče pažnju ako ga ne spomene. Ali ovde je bilo stvarno kranje bespotrebno, svako zna šta je Netflix, popularniji je i od samog Cage, tako da obješnjenje tog tipa nema nikakvog smisla.

Ne verujem ni ja da produkcija ništa ne zna, naravno da znaju. Ali jedno je sigurno, sa glavnom glumicom nije potpisan ugovor, inače bi do sada odavno bilo objavljeno. Ranini i Birsen to ne bi promaklo. Naročito Birsen koja za razliku od Ranini objavi i kada nešto nije potpisano, nego je samo dogovoreno. Ali pored glavne glumice, htela bih da saznam i ko je reditelj.

S obzirom da će se serija prikazivati u isto vreme u svim zemljama i da se radi o gigantu kao što je Netflix i o kvalitetnoj produkciji kao što je O3 i ja očekujem ozbiljan projekat sa dobrom glumačkom postavom. Nadam se da neće da se igraju sa glumcima koji su na Bensuinom nivou.

Mene ta serija iskreno rečeno najviše privlači zbog Ahmeta Mumtaza Taylana, čovek je genijalan i stvarno mi je zadovoljstvo da ga gledam, ali sviđa mi se i ostatak postave. Nadam se da će da naprave toplu seriju kao što je Hayat Sarkisi, pošto radi ista produkcija i scenaristkinja.
A Hazar jeste stalno ista.

Za Star ne znam kada će sve to da stavi. Trenutno na čekanju imaju pet serija, bar koliko ja znam, možda ima i još. Samo Soz sigurno ostaje na svom mestu i trenutno Istanbullu Gelin, Fazilet isto opstaje, a ovo ostalo će uskoro biti ukinuto. Dolunay trenutno ima solidan rejting, ali kad pređu na nedelju, teško da će opstati, što i jeste namera kanala.

Takva politika samo odbija ljude od serija, previše ih je, sve su teme već prežvakane sto puta, sasvim je logično da je rejting slab.

Ja ću Cukur sigurno odgledati prvu, pa ćemo videti za dalje. Najviše me odbija Dilan.

Nisam pročitala Kenanov intervju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 EmptyWed Oct 18, 2017 9:51 pm

Upravo zato i nije imala potrebe spominjati Cagu. Ok, za seriju se zna, nije je trebalo ponovno spomenuti samo kako bi rekli da će ova možda snimati nešto sasvim deseto s njima. Samo su konfuziju napravili.

Tako je. Da je potpisan ugovor vjerojatno bi već objavili. Uostalom, kao i sam Caga. I oni bi upratili glavnu glumicu. Ali da nisu u opticaju nekoliko glumica, čisto sumnjam. Pitanje je samo koje su to. Biresn objavi i nagađanja.

Mislim da tako svi očekujemo. Zato mi i nije jasno kako već nemaju spremna sva imena i da nisu počeli spremati se za ulogu. Opet će sav teret pasti Cagi na leđa.

I meni je on odličan u najavi. Znam da ga voliš, njega smo uzeli i za film Cage i Kive.
Ako su scenaristi i produkcija isti, onda će vjerojatno i serija biti u isto tonu.

Ne znam. Uopće mi nije jasno kad misle sve serije staviti. Naravno da čim nekoj seriji promijene dan emitiranja, to u principu znači da joj spremaju kraj kroz koji nastavak.

Nekako mi se ni ne počinje nešto gledati kad možeš očekivati kraj svaki čas.

Ne znam. Mene nekako ništa pretjerano ne veže za seriju. Puno mi je nekakvih ljigavaca. Riza i Nebil su meni najzanimljiviji.

Ja sam s prijevodom, naletila sam na njega nekidan.

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 38 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
Назад на врх 
Страна 38 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: