Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 EmptySun Oct 08, 2017 8:12 pm

Nisam ni ja ulazila u detalje, procitala sam samo naslove, tako da ne znam razlog, ali pretpostavljam da je migranti-teroristi.
Caga ima vizu, USA izdaje vize na godinu, tri, pet, nije kao Sengen.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 EmptySun Oct 08, 2017 8:12 pm

A Caga mozda ima i zelenu kartu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 EmptySun Oct 08, 2017 8:15 pm

E znam da ima sad, ali inače. Ne znam na koliko ju je dobio. Pretpostavljam da on ima zelenu kartu.

Nisam čitala ni ja.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 EmptySun Oct 08, 2017 8:17 pm

Pa nece to trajati dugo, to je najverovatnije neka privremena mera.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 EmptySun Oct 08, 2017 8:19 pm

Hm. Onda ga ne može nitko posjetiti tamo?! Ako već nije ishodio vizu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 EmptySun Oct 08, 2017 8:20 pm

Zar ne gledaš seriju? Ili ćeš kad završi?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 EmptySun Oct 08, 2017 9:47 pm

Nema veze, poseticemo ga mi, mi mozemo da dobijemo vizu. lol!

Cekam da se zavrsi pa natenane. Ovakve serije koje gledam zbog para i vracam scene sto puta ne volim da gledam uzivo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 EmptyMon Oct 09, 2017 8:02 am

Mislim da im nije dobro palo to što im ukidaju vizu. Vidjela sam da se neki bune, tako mi se bar učinilo po komentarima.

Izližeš cijeli YT ili gdje već gledaš.

Ovdje sam glasala. Jednom su pokupili nagrade. Nije neka bitna nagrada, ali lijepo ih je vidjeti kad dođu.
http://www.ayakligazete.com/6-ayakli-gazete-tv-yildizlari-odul-toreni/

Vidi ovdje kategorija i u kojim su kategorijama koji glumci.
Mana mi je što se može glasati koliko god hoćeš puta, bez obzira na druge mailove ili bilo što. Pa će onda neki navaliti ko blesavi.


Hakan je zapropsio Bensu. Ona mi izgleda presretno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 EmptyMon Oct 09, 2017 11:52 am

Ljudima psiholoski tesko padaju zabrane, ovo je bukvakno ogranicavanje kretanja u Evropi u 21. veku. I meni bi tesko palo da mi neka zemlja zabrani ulazak makar to bio i Banglades, iako nemam nameru da idem tamo.
Danas Erdogan dolazi u BG, mogla bih da idem da ga sacekam na aerodromu. lol!

Evo glasala sam, mada im je izbor glumaca poprilicno mali u odnosu na broj serija. A i Aras nije pomocni glumac prema tome u toj kategoriji nisam ni htela da glasam za njega, glasala sam za Ozana. I gde pored toliko dobrih glumaca koji igraju sporedne uloge nadjose Bensu.

Bensu je ionako samo prosidbu cekala, uspela je u zivotu. Nadam se da ce uskoro da se uda, da rodi decu i da nas postedi svog raskosnog talenta.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 EmptyMon Oct 09, 2017 1:01 pm

I nisi ga otišla dočekati. Mahala mu onim zastavicama turskim. Mogli su te uzeti kao prevoditelja.
Ili bi ga išla ganjat?

Mali je izbor, pogotovo kad pogledaš u usporedbi s onim za AK. Tamo su doslovno svi glumci, iz svih serija, u bilo kojoj od kategorija.
Ja svakako ne znam bih li glasala za njega. Pogotovo ne u kategoriji glavnog.
Ne znam niti bi li Caga došao ako bi dobio nagradu. Prošli put je, ali me ne bi čudilo i da ne dođe. Nekako mislim da će se nagrade raspodijeliti nekako među ovim Ay yapimovim serijama. Prošli put su MC i Karadayi skoro sve odnijeli.

Je li u ijednoj anketi Damla stavljena?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 EmptyMon Oct 09, 2017 6:05 pm

Sta cu da ganjam Recepa, delirdin mi? Nego onako da docekam coveka, da popricamo malo. lol!

Pa ne bih ni ja glasala u kategoriji glavnog zbog Cage, samo kazem da je trebao da bude u toj kategoriji.
Cisto sumnjam da bi Caga isao, on ne ide ni dok ima seriju, a ne sad kad je na odmoru.

Damlu stavljaju u onim anketama u kojima su sve glumica. A i sta ce Damla u anketi, isto kao i Bensu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 EmptyMon Oct 09, 2017 6:15 pm

Ne znam ja.

Jednom je išao, ali što kažeš, tada je trajala serija, bila je druga sezona kad je bila dodjela, ako se ne varam. I išli su i pokupili sve nagrade. A ostala mi je nagrada kao lijepa.
Ne znam bi li sad otišao. Na ove nagrade fakulteta nije, ali ovo je ipak neka nagrada veća od studentskih. A opet nebitna.

A ona je mislila da je glavna uloga.


Večeras je fragi za Cukur.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 EmptyMon Oct 09, 2017 6:19 pm

Veceras je fragman za Cukur.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 EmptyMon Oct 09, 2017 6:21 pm

I ja sam maloprije vidjela.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 EmptyMon Oct 09, 2017 6:23 pm

Za vreme Medcezira je isao na te dodele kojecsu pravile vece organizacije, za Icerde nije isao ni na jednu.

To je ona zamisljala da je glavna uloga, pojavljivala se pet minuta po epizodi. Mada je za njenu glumu i to bilo previse.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 EmptyMon Oct 09, 2017 6:24 pm

I neka nije išao. Samo sad mi malo fali.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 EmptyMon Oct 09, 2017 6:43 pm

I meni. Ne znam kada ce da se vrati. A i vec je vreme da pocnu polako da objavljuju detalje serije.
Od onog filma sto je Ranini objavila izgleda da definitivno nema nista.
Ni za Kivin film nema nista, a snimanje treba da pocne u novembru.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 EmptyMon Oct 09, 2017 6:48 pm

Za Kivin se bar svako malo piše nešto. Barem se zna postava filma. Tko glumi sina, tko oca mu, Bursa.
I izađe u novinama svako toliko. Eno i jutros u nečemu sportskom.

A Cagu, osim da se sprema za ulogu ne znamo skoro ništa. I stvarno je red da počnu za seriju. Vidim da su počeli ovo iz produkcije danas Fatiha promovirati pa ih pitaju Cagini što s njegovom serijom.
Od filma mislim da ništa. Barem ne sad.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 EmptyMon Oct 09, 2017 7:41 pm

A što ja znam... Fragi mi nije nešto.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 EmptyMon Oct 09, 2017 7:55 pm

Ceo fragman za Senu. Begenmedim.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 EmptyMon Oct 09, 2017 7:58 pm

Bila si ti u pravu za ove gale, za Bir nefes yeter je sutra.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 EmptyMon Oct 09, 2017 9:15 pm

To mi je nekako logično da je gala koji dan ranije.

A i dobro je da nije isti dan, radi onih koji će na obje gale i filma.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 EmptyMon Oct 09, 2017 9:31 pm

Dečko kojem vjerujem. Bio na setu Ay yapimovuh serija. Mislim da dečko ne govori gluposti. Obično provjeri prije sve. Mislim da ima nekog tamo. Ovo je objavio sad u pričama.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 IMG_1661

Ne znam na što on misli.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 EmptyMon Oct 09, 2017 9:37 pm

Netko mu je napisao ovo na taj video.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 17529134_286789855171716_5670136771011149824_n.jpg?ig_cache_key=MTYyMjAwMTA0MDM3ODY2NjgxMw%3D%3D
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 EmptyMon Oct 09, 2017 10:47 pm

Novosto o Cagi, a na slici Serenay i deo Cage.

Aj bar da imamo neke novosti.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 37 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
Назад на врх 
Страна 37 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: