Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 EmptyWed Feb 22, 2017 7:01 am

Inače, više ne radim.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 EmptyWed Feb 22, 2017 10:01 am

Poncha ::
Inače, više ne radim.

Baš mi je žao,ali to je danas tako...malo se odmori,ispast će
već nešto...Jedna moja prijateljica je profesorica,pa sam s njom prošla
taj put rada kao zamjena po raznim školama...i na kraju je dobila
super školu koja nije daleko od njene kuće...
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 EmptyWed Feb 22, 2017 10:18 am

Poncha ti kao da si prizvala ovaj razgovor Melek i Davuta...

Sarp mi je bio super u kockarnici,Handan je na njega dobro djelovala,iako su mu mogli
naći i malo bolju partnericu..meni ova nije ni nešto lijepa niti ženstvena,a najmanje neka moćna žena...ako već treba rađe bi neku kao Yesim.


Mene je ovaj susret Ghokana sa Celalom zaintrigirao ,da sam prvo pomislila da je on možda šef.

Ili je Celal time htio poslati neku poruku Yusufu,ali po meni susret nikako nije slučajan.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 EmptyWed Feb 22, 2017 12:28 pm

Hvala ti, Treko! Imam sad učiti za stručni ispit iako mi se baš ni ne uči.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 EmptyWed Feb 22, 2017 12:37 pm

Ma Davut je sasvim dobar kad je Melek u pitanju.

Znala sam, po slikama sa seta, da će biti neka scena.

Sarp je bio u kockarnici toliko dobar da je naprosto ukrao svima epizodu. Ponašao se kao da je cijeli život u kockarnici, pokreti, stavljanje žetona, puhanje, udisanje, smijeh, mahanje ruku, popravljenje košulje, polumigovi... I bez Handan je rasturio. Handan je na njega djelovala dobro jer je dobio priliku zavođenja, pogotovo kasnije kad je Yusuf to tražio od njega.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 Giphy

Ne znam, po meni su mogli izabrati neku jaču glumicu ako su joj htjeli bolju ulogu. Ona mi je skoro ista s Celalom i sa Sarpom. Ali je Sarp bljesnuo.

I mene je zaintrigirao pa sam o tome i pisala. Istog sam mišljenja kao i ti, da scena nije tu samo tako stavljena. Prvo mi je prošlo kroz glavu da nije neka namještaljka i da je Gokhan šef ovoj Handan. Ili pak da će Celal pokušati Yusu kazniti preko Gokhana.




Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 EmptyWed Feb 22, 2017 5:24 pm

Ponchita, žao mi je zbog posla, mogli su da te ostave bar do kraja školske godine.
 
Sad se malo odmori, pa spremi taj državni. Posle toga ćeš naći već nešto, koga će da prime ako neće tebe. :cereeeeek:
 
 
Veronika, i ja sam pomislila na Ponchu čim sam videla da je Davut seo za sto. Rekoh, evo Ponchi DavMel. smeh
 
Što se Handan tiče, tu sam se baš razočarala. Mnogo sam više očekivala i od lika i odglumice, ali osim dobre hemije, nismo dobili ništa. Ni glumica ni lik ne ostavljaju utisak moćne, iskusne i sposobne žene. U pravu si, Yesim mnogo više deluje tako i po meni Yesim može da bude bolje iskorišćena i za nijansu da joj bude povećana uloga.
 
Nisam ni ja luda za Handan, Tubom ili ne znam kim, niti imam preteranu želju da Sarp prevari Melek, iako opet kažem, u ovoj seriji je to dozvoljeno, nije nešto što bih zamerila Sarpu. Ja samo hoću da gledam Cagu u scenama u kojima mu maltene nema ravnog i u kojima je iskusan, a to su ljubavne scene. Naročito sam se nadala da ćemo ga sada za razliku od svih ljubavnih priča u kojima je glumio videti u malo drugačijoj, strastvenijoj i da kažem prljavijoj. Do sada su sve ljubavi njegovih likova bile čiste i nevine, ovde sama činjenica da je Melek ćerka njegovog krvnog neprijatelja tu ljubav čini tu ljubav drugačijom. Ali scenaristi su to toliko pojednostavili, toliko su tu vezu učinili nevidljivom i nezanimljivom da mi je postalo svejedno da li će biti zajedno, da li će se voleti i da li će prevariti jedno drugo. Ako scenarista zna da napiše ljubav, par uopšte ne mora da bude zajedno da bismo mi tu ljubav osetili, ali kad ne zna, šta mi imamo od toga što su oni zajedno na papiru. Na sve to mi je Bensuina gluma samo šlag na tortu. Koliko god se trudila da ubedim sebe da mi to ne smeta, smeta mi. Meni ne smeta njena loša gluma, meni smeta njena nezainteresovanost. Ta devojka nije juče ušla u svet glume, ako za svo ovo vreme nije napredovala, to je zato što je ne interesuje da napreduje i radi na sebi po tom pitanju.
 

Susret Gokhana i Celala nikako nije slučajan, Celal se tu namerno pojavio, ali ne mozgam previše jer mi Gokhan uopšte ne privlači pažnju. Uvek jedva čekam da prođu njegove scene, baš mi je dosadan. Da je možda neki drugi glumac i da su scene Yusufa i njega odrađene bolje, a ne onako usput, ne bi mi bila loša ideja oca i sina koji se bore protiv Celala. Čak bi mogao da se uključi u Sarp-Yusuf priču i da postane prijatelj sa Sarpom. Tako bismo saznali šta Sarp misli i oseća, to je ono što mi fali, da im sa kim da priča i kome da se poverava. Ali kako mi je glumac bezveze, nemam želju za takvim scenama.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 EmptyWed Feb 22, 2017 5:47 pm

Hvala canim. Meni je moje djece milo. Danas došla nešto u školu, jer sam trebala, počeli me grliti. Zlata moja.

Sad ću početi, osim ako ne krenem gledati koju seriju. Najviše serije volim gledati kad je učenje u pitanju.

Sad sam ja kriva za Davuta i Melek. Hoću li se na nešto drugo žaliti, možda me scenaristi poslušaju?

Ja sam isto više očekivala od Handan. Nekako, za moj pojam je glupa. Previše olako pada na Sarpove riječi, previše loše vuče poteze...
Yesim je veća igračica od svih njih, sad kad ispadne da i ona ima svoju mafiju.

Mislim da smo mi razočarane u ovoj seriji prije svega jer smo očekivale žešćeg malo Sarpa i više prilike za njegove zavodničke scene. Da je takvih scena, a ne milih i moraš mi vjerovati scena, vjerujem da bi i priča bila bolja. Ali scenariste uopće nije briga.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 16788596_423383251386664_1155757480102330368_n Fotograf je odličan.

Evo ubacili su sada malo Handan.

Nije ni meni Gokhan zanimljiv toliko, ali mi je scena interesantna.




Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 EmptyWed Feb 22, 2017 5:51 pm

Hoće li raznosač večeras? To su odavno snimili.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 EmptyWed Feb 22, 2017 6:20 pm

Mrs Bondarenko ::
Tu je kod mene možda i proradio inat, pogotovo jer smo se sve zagrejale za njih dvoje još pre nego što je serija i počela, a oni su ih totalno sjebali sa nepisanjem scena, da sam se sad ne ohladila, nego i da krenu da im razvijaju priču meni ne bi više bilo zanimljivo. Tuba mi je kao pojava osveženje, drugo da sutra izbije seks na Celalovom radnom mestu i otkrije se dugo skrivana keramika npr. ne verujem da biste se žalile, nego bi još ovaj forum zabagovao od silnih Ponchinih gifova.



Mnogi su se zagrejali za njih dvoje kad se pojavila ona slika, ali za šta da budem zagrejana kad nismo dobili ništa. Sada bih se ponovo zagrejala za njih kada bi stvarno u svakoj epizodi odrađivali ljudski njihovu priču i scene. Šta ja imam od jedne njihove scene, kad se narednnih pet epizoda vide samo u prolazu.
 

Kakvi žalile, pali bi gifovi iz svih mogućih uglova. smeh

Mrs Bondarenko ::
Po čemu je totalno drugačija? Možda jedino taj odnos dvojice braće, ali nema tu ništa što u dosadašnjim nekim ranijim serijama nismo videli. Meni se zato odmah i svidela, što je slična tematika, odnosno žanr onim serijama koje ja najviše volim.

Drugačija je po žanru. Ovo je klasična akcija sa primesama drame, tematika jeste slična serijama koje mi volimo, ali te serije su bilo drame.


Mrs Bondarenko ::
Nema veze, to im nije izgovor. I Bihter je Behlula privukla onda kada je shvatio da mu je zabranjena, ali bez obzira na to njih dvoje nisu ostali na nivou običnog flerta zabranjenog voća. Možda je veća prepreka za Sarpa što je sebi zacrtao cilj da nađe Umuta i onda sebi ni ne dozvoljava da se veže za nekog drugog, posebno ne za Celalovu ćerku. Čak mislim da je on iskreno počeo da se zaljubljuje i vezuje za Melek, ali kad je saznao da je prava Celalova ćerka, nešto je tu puklo. Mada i ne mogu da skontam šta je u glavi scenarista i kakvi oni imaju odnos prema Sarpu i Melek, kad su prvobitno počeli sa ljubavlju na prvi pogled skoro, da bi posle došli do ovakvog hladnog tuša. I mislim da kad je Caga rekao da će se Sarp boriti za ljubav nije mislio na Melek, nego baš na Umuta. Jer, to je pokretač njegovog lika, Umut i cilj da se nađe Umut.


Slažem se da im nije izgovor. Čak sam i ja pomislila na ovo što ti kažeš, ali mislim da to onda treba da nam se stavi nekako do znanja. Ako se zaljubio u nju, a hoće da se distancira kada je sanzao da je Celalova ćerka, onda su trebali da raskinu i da vidimo da pati za njom. Ako je toliko psihički jak da može sebi da zabrani da se veže za nju zato je Celalova ćerka, onda bismo mi to trebali da znamo. Sarp je glavni lik u ovoj seriji, a mi za 25 epizoda nismo uspeli da uđemo u njegova osećanja, osim vezano za Umuta. To što ovo nije ljubavna serija nije razlog da osećanja ubdu toliko zapostavljena.
 

Mislio je na Melek, zato što je pitanje bilo vezano za nju. Ali i on je tada kao i mi znao generalni opis priče, glumci u odnosu na nas znaju najviše dve, tri epizode unapred, tako da nije mogao da zna šta je u glavi scenarista za dalje. U opisima likova kada je ljubavna priča u pitanju, mi imamo Sarpa koji se bori za zabranjenu ljubav, Merta koji se menja zahvaljujući ljubavi, Melek koja je žedna ljubavi, a mi gledamo potpuno suprotno.

Mrs Bondarenko ::
Ali, kada govorimo o seriji, pogotovo seriji ovakvog tipa, prevara je više nego dozvoljena, čak u nekim slučajevima i poželjna. Eto, za vas koje niste za to, ne mora čak da je prevari zato što se napalio na ovu, ima mnogo drugih razloga, tipa neka igra u igri, ovde je toliko toga dozvoljeno da mašta može da radi na volji koliko hoće. A, da su pametni kako nisu, mogli bi posle prevare da prikažu Melek kakvoj se ja nadam od prve epizode i ljubomornog Sarpa, pa bi tu erupcije radile samo tako. Kažem, toliko toga mogu da urade, samo kad bi pustili malo mašti na volju. 

Ovo što si napisala otvara prostor za novi zaplet koji više ne mora da ima veze sa ljubavnom pričom, nego da ljubav bude samo pokretač. Melek može da postane insajder treće strane. Umesto što su pokušali da opravdaju Celala u njenim očima i tako po ko zna koji put naveli vodu na njegovu vodenicu, trebala je da gaji bes u sebi i da Sarpova prevara bude okidač. Pošto ne zna da je Sarp insajder, mogla je da se udruži sa nekim Celalovim velikim neprijateljem. Ako bi se to otkrivalo detalj po detalj, sigurna sam da bi unelo novo uzbuđenje u radnju i izvukli bismo se iz začaranog kruga Celal-Sarp rezultat nerešeno.



Mislim da je Ponchi i Veroniki trenutno drago što ja ne pišem scenario ili što scenaristi ne razmišljaju kao ja. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 EmptyWed Feb 22, 2017 6:39 pm

To je uvek tako kad treba da se uči. Moja je sreća što sam se serijama zarazila nakon što sam završila faks, inače ko zna koliko bih studirala. smeh
 
Mislim da tcoje žaljenje radi samo kada je u pitanju nešto kao DavMel, inače ovoliko se žalimo na Sarmel, a scenaristi te ne konstatuju. smeh
 
Pa to. Kad sam videla da zove Sarpa nakon što je Celal otišao nisam mogla da verujem. Na osnovu čega ti zoveš čoveka koga jedan dan poznaješ da mu pričaš o tako važnim temama. Osim ako tu nije neka igra u pitanju i ako se ona nije približila Sarpu iz nekog razloga, njen lik je potpuno nelogičan.
 
Upravo tako, očekivale smo više žešćih i zavodničkih scena. Recimo Sarp je rekao Yusufu jednom prilikom na krovu, mislim u drugoj epizodi da se igra sa Melek, tu sam pčekivala mnogo više. Ne znam zašto su ih uopšte i zaljubili i spojili tako brzo. Logičnije je bilo da je Sarp zavodio Melek zbog informacija o Celalu, a da se Melek opirala, da su se u međuvrremenu borili sa sobom i sa osećanjima i da su tek onda popustili i ušli u vezu. A scenaristi kao da su rekli, aj da spojimo ovo dvoje i Eymer i da se više ne bavimo tim ljubavnim glupostima, napisaćemo u svakoj drugoj epizodi po jednu scenu od dva minuta i gotovo.
 

Ako večeras bude fragman, moguće da će biti raznosač.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 EmptyThu Feb 23, 2017 1:03 am

Dobro si to rekla.

A što ja znam. Sarp još nije prevario Melek, ali bi mogao.

I ja mislim tako. Previše glupa da bi bila neka na toj poziciji i otkriva informacije tako olako. Ako je neka igra, ima smisla. A taj njen šef previše dobro zna Celalove pokrete i načine uvjeravanja, tako da je vjerojatno netko tko je blizak Celalu.

A ne shvaćam zašto opet fragiju mijenjaju dane.

Jesi li vidjela Hurriyet?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 EmptyThu Feb 23, 2017 1:07 am

Ovaj Bora je stvarno naporan čovjek. Koliko trebaš biti lud da se baviš drugima...

Koja je priča oko ovog kapetana Suhe?

Slažem se s onim što si pisala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 EmptyThu Feb 23, 2017 12:52 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 Giphy

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 EmptyThu Feb 23, 2017 12:54 pm

Vidiš kako je Riza dobar. Slikao ih je, a mene zanima i slika s njim koju je Caga slikao.

https://www.instagram.com/p/BQ0zR9llV18/?taken-by=elifsukarakus
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 EmptyThu Feb 23, 2017 1:28 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 C5WZGxCXAAAhf2B
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 EmptyThu Feb 23, 2017 6:17 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 EmptyThu Feb 23, 2017 6:23 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 Giphy

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 EmptyThu Feb 23, 2017 9:51 pm

Ajoj bre Poncha, pa baš mi je žao. Sećam se kako sam se ja ubedačila, evo i do sad nigde nema posla. tuzni
U jednom naletu besa mi je čak došlo da iscepam diplomu, koji đavo smo studirale...

Kad ti je ispit?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 EmptyFri Feb 24, 2017 12:32 am

Y: Mert Karadag... Da li radiš za Celala?
Imamo jednog osumnjičenog.
S: Ko je?
Y: Mert Karadag.
S: Meeeert.
H: Sa ovim poslom nema šale. Ne sumnjamo da ćete dati zadatak vašem najboljem čoveku.
A: Počinje oluja.
M: Šta ćeš da uradiš?
S: Videćeš.
 
------------------------------------------
 
Kao što smo i pretpostavili sumnjaju na Merta, ali znamo već unapred da će se izvući. Nadam se samo da neće biti mrtvih zbog toga.
 
Mert i Sarp opet kod Fusun, ovim scenama bismo trebali da se radujemo i da ih volimo, ali pošto sam se ohladila od Fusun u prvoj, a od Merta u poslednje tri epizode, next...
 
Handan očigledno traži Sarpa da radi sa njima. Videćemo šta će tu da ispadne.
 

Ostatak fragmana je konfuzan, tako da ne mogu daizvučem nikakav zaključak. Valjda će ozet da napišu ljudski, a ne kao prethodna dva pola ozeta prošla epizoda.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 EmptyFri Feb 24, 2017 12:42 am

Ne znam zašto menjaju dane fragmanima. Prvo sam mislila da nemaju dovoljno materijala, ali počeli su već snimanje 24. epizode, tako da nema nikakvog smisla.
 

Šta u Hurriyetu? Za Duygu? Videla sam. Toliko su fanovi pričali o tome od subote kad je izašao onaj video da sam samo čekala kada će neko objaviti vest. Novinari stalkaju fanove, a oni to nikako da shvate. 90% takvih tračeva potekne od fanova, naročito ovi Cagini što po ceo dan od dosade nagađaju ko bi mogao da mu bude devojka.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 EmptyFri Feb 24, 2017 1:16 am

BM
 
Vala ne znam šta im je trebao Bora. Očigledno da su zvali Nejata da se priključi seriji, a nisu prethodno pripremili ulogu, nego su na brzinu smislili kad je pristao. Kad samo pomislim da je taj čovek glumio u filmu Ferzana Ozpeteka sa Halitom i Tubom, uskoro bi trebala da bude premijera, a oni su ga uvalili u ovako glupu ulogu.
 
Ti rodbinski odnosi su se više stvarno previše razvukli i postali su zamršeniji gore nego u meksičkim serijama. Na kraju će Asli saznati da je samoj sebi majka. smeh 18 epizoda nas zamajavaju da su Ates i Faryali otac i sin, sad odjednom Asli. Uglavnom, ja sam prvo pomislila da je Suha otac zato što se onako uspaničio, onda je zvao i tražio neku ženu koja je mnogo propatila zbog njega, pa ta koju je zvao nije htela da mu kaže gde je ta žena i bla, bla bla. Onda kad su Asli i Uzay otišli kod one stare žene, ona im je ispričala celu priču. Rekla im je da je kod njene majke dolazio čovek koji je bio ranjen i koga je jurila policija, krio se kod nje, njega je doveo čovek koji sa kojim se njena majka viđala u Bodrumu, a taj čovek je voleo drugu. Tu je bilo jasno da je Suha ranjenik, a da ga je doveo Faryali. Suha je bio ranjen i ležao u zatvoru zbog Yusufa.
 
Ja ovu seriju ne shvatam ozbiljno, pa ne kritikujem toliko oštro nedotatke. Ionako sam počela da je gledam samo zbog nedostatka ljubavne priče u serijama koje ozbiljno pratim. Ali ovih dana sam malo pratila komentare, fanovi su ogorčeni, bojkotuju seriju i u pravu su. Ova serija je na početku uspela, ako pogledamo da nije letnja serija jer je počela krajem leta, ušla je u sezonu sa odličnim rejtingom. Topla serija sa zanimljivim i vedrim likovima i dobrom hemijom među glumcima. Da su bili pametni, serija je  mogla komotno da traje dve sezone, ali scenarista je na kraju iscedio i poslednju kap potencijala.
 
Imaš dobar rejting, imaš par sa fenomenalnom hemijom, imaš bar pet likova koje svi vole, koliko treba da budeš netalnetovan da to sve jedno po jedno uništiš. Jedan od tih pet likove je Uzay. Ali ti zanemariš ostalih četiri koji su nosioci priče, fokusiraš se na sporedan lik i dovedeš ga dotle da ga većina sada mrzi. AsAt, par koji je jednom spasio seriju i time je dokazano da ljudi koji su ljubitelji tog para imaju uticaj na rejting, nema normalne scene već pet epizoda. Faryali i Kelebek totalno zapostavljeni. Asli koja je bila radost ove serije već koliko epizoda šeta kao zombi. Ates, momak pun života se pretvorio u čoveka od pedeset godina koji juri samo za problemima. Onim hotelom se toliko svi bave da već počinjem da mislim da se ispod njega nalazi nafta ili rudnik zlata, totalno neuverljivo. Ubili su seriji dušu, sad se verovatno čude kako im je sa tako sjajnim scenarijem opet rejting krenuo da pada.
 
Samo mi je žao potencijala koji nisu znali da iskoriste. AsliAtes, AtesKelebek hemiju (posle toliko vremena prvi put najbolji drugovi u nekoj seriji imaju hemiju koju su imali Emir i Koray) Kelebeka kao lik, Timucina i Alperena kao glumce, Faryalija kao lik, Nejatov dolazak, Bodrum, pa čak i SuKel kao par da nisu upropastili Su već u prvoj epizodi. Ova serija se gleda zbog ljubavi, prijateljstva, porodičnih veza, onaj ko hoće da gleda igre u igrama, tajnovitost i da mozga gledaće Icerde ili seriju tog tipa, sigurno neće da gleda Bodrum masali. Tako da ako se u skorije vreme ne opamete, kraj je neizbežan.
 

Turske serije su zbog ovog trajanja mnogo izgubile na kvalitetu. Da nema dosta turskih glumaca koje volim, verovatno bih prestala da ih pratim. Jedina serija u poslednjih nekoliko godina koja mi je i u pedeset i nekoj epizodi i dalje zanimljiva kao pre je EDHO. Da se razumemo i tamo vrte radnju u krug, jedan neprijatelj dođe drugi ode, znači nisu izmislili toplu vodu, ali to rade tako da gledaocu nikada nije dosadno i naporno. Bilo je nekoliko dosadnjikavih epizoda, ali ne toliko da bi se odustalo od serije i ne u kontinuitetu. Stvarno svaka čast scenaristima. A gluma devedeset posto glumačke postave je melem za oči. Vama ta serija svakako ne bi privukla pažnju, smisao ovoga što sam napisala da od toliko serija koje sam gledala poslednjih godina mogu da navedem samo jednu koja nije upropaštena. Ovo sve ostalo ne treba da traje duže od 40 epizoda jer potpuno gubi poentu i više ne ostane ni trag od onoga zbog čega smo ustvari počeli da pratimo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 EmptyFri Feb 24, 2017 8:29 am

Bondarenkova, kroz dva mjeseca je prvi rok.
Ne znam, evo se još uvijek ustajem rano kao da idem na posao. Ti si bila kraće, ali je li ti nedostaju djeca? tuzni
Nemoj bacati diplomu još uvijek.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 EmptyFri Feb 24, 2017 8:39 am

Meni je ovaj fragi izvrstan jer mi ništa nije jasno. Ono što je jasno je ovo što si napisala.

Naravno da Mertu ne može biti ništa, prerano je da ga Yusuf otkrije. U prošloj Sarp, u ovoj Mert...

Ovaj dio kad Sarp nešto radi s Handan mi se čini kao najbolji dio. Sarp će opet glumiti mafijaša.

I ja sam se mislila zašto daju fragi ovako kasno u zadnjim nastavcima, ako već snimaju punom parom. Možda ponovno zbog CY.

Mislila sam na vijest o Duygu. Od Hurriyeta do ostalih.
Ali najjače je što ima fanova koji su napali Duygu. Žao mi je kad vidim što su joj primjerice napisali na zadnju sliku na instragramu s nećakinjom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 EmptyFri Feb 24, 2017 8:47 am

Za BM se slažem potpuno.

Kad sam ja počela gledati seriju gledala sam je jer je mladost davala osvježenje, nepoznati glumci koji dobro dođu, lagana priča s puno teških stvari za mlade, odnosi mladih ljudi, zanimljivi odrasli, primorsko mjesto...

Slažem se sa svim odnosima likova i ovim što seriji nedostaje. Ovo što su oni napravili u zadnjih nekoliko nastavaka nema smisla. Uništavaju jednu lijepu i vedru priču, uništavaju odlične likove.

Za Suhu sam i ja promislila nakon fragija, ali kad sam gledala seriju shvatih da nije on. Ti si isto napisala. Samo mi nije jasno bilo što je Suhi bilo kad je utekao i koliko je on kriv za cijelu stvar. I kad je to bilo?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 EmptyFri Feb 24, 2017 8:48 am

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 11 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo
Назад на врх 
Страна 11 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: