Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 EmptyMon Feb 20, 2017 7:43 pm

Ay ben öluyorum galiba...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 EmptyMon Feb 20, 2017 7:47 pm

Jedino što valja je Sarp ovdje.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 EmptyMon Feb 20, 2017 7:51 pm

Vala ni Handan uopste nije losa, scena je bila vrh.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 EmptyMon Feb 20, 2017 8:02 pm

Eylem. facepalm
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 EmptyMon Feb 20, 2017 8:35 pm

Ah, Sarp. Što mi je drago što tebe zovu glupim...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 EmptyMon Feb 20, 2017 8:35 pm

Zasad nemam ništa protiv Handan, da nije njenog rukopisa pao bi Sarp.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 EmptyMon Feb 20, 2017 8:46 pm

Što će sad Mert? Javiti Yusufu ili Celalu?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 EmptyMon Feb 20, 2017 9:50 pm

Nije mi nešto ovo večeras.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 EmptyMon Feb 20, 2017 9:53 pm

Ni meni, onako. Pisem komentar.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 EmptyMon Feb 20, 2017 10:55 pm

Epizoda je bila onako, bolje je bila prošla.
 
Epizode ovako ili onako prođu,neka je bolja, neka je gora, ali mi privlači pažnju da dovoljno da čekam fragmane, ozet, slike...Meni je već počelo da smeta nešto što sam do sada smatrala logičnim, nema nikakvog pomaka. Svi događaji se vrte oko Sarpa i Celala i ko će koga da nadmudri, rezultat je uvek 1-1. Posle 15 epizoda, opet ćemo gledati Mertov test i on će se naravno na kraju izvući. Niti ima naznaka da će neko od insajdera biti razotkriven, niti da će Celal pasti, niti da će braća saznati jedan za drugog. Zapravo, ne saznati, jer je još rano, ali već bi trebalo da bude neke sumnje. I sve dok je rejting takav kakav jeste, gledaćemo ovo. Vrteće događaje u krug sve dok im gledaoci to dozvoljavaju, a čini mi se da obični gledaoci nemaju nameru da odustanu od serije. I definitivno mislim da se spremaju za drugu sezonu, inače 17 epizoda do kaja bi bar nešto otkrili.
 
Mert... Najbolji komentar na njega je no comment, ali aj da nešto kažem. Šteta što su scenaristi odlučili da toliko pokvare taj lik, imao je potencijala da budu mnogo bolji i interesantniji. U prošloj epizodi je bio u stanju da ubije čoveka zbog porodice, u ovoj epizodi ih nije ni spomenuo. Kad je čuo Celalove planove o penjanju na vrh i osvajanju sveta odmah je sve zaboravio i zaneo se, ponovo je dozvolio da ga Celal prevesla. Ok, nisam očekivala da ga ubje, to bi bilo previše i Mert sa tim ne bi mogao da se nosi, ali posle svga što se izdešavalo, očekivala sam da će izvući neku lekciju i da će se bar malo distancirati od Celala, da će bar malo shvatiti kakav je Celala, da će bar voditi borbu za sobom, ali ne, nema od toga ništa. Eylem, Fusun teyze, sve je to Mertov pokušaj da iz sebe izvuče nešto dobro, ali ne uspeva. U prošle dve epizode sam bila besna na njega, više nisam besna, totalno sam razočarana. Sve vezano za njegov lik mi deluje veštački. Nažalost, osnovne stvari koje su me približavale njegovom liku mi sada deluju lažno, a to je povezanost sa Eylem, Fusun i Melek. Odnos Merta i Melek je sa emotivne strane možda bio najlepše urađen u seriji, ali posle ove scene gde se on ne raduje što ona hoće da se izvuče iz svega i započne novi život, nego je bukvalno ljubomoran u meni je ubio i poslednju nadu da od Merta može da postane čovek. Umesto da napreduje ka svetloj strani, on brzim koracima napreduje ka tamnoj. Ostaje samo pitanje koga će od ekipe ovog puta da pošalje u smrt da bi sebe opravdao. Ja tipujem na Selima.
 
Eylem... Salaksin kizim sen, salak!!!
 
Tuba... Razočarenje. Cast ekipa ove serije se izgleda zaklela da neće da dovede bar soludnu glumicu u seriju. Handan mi je delovala kao interesantan lik kada je odbila Celala, ali i ona ispade glupača koja je posle pet minuta pala na Sarpa. Ali jedna stvar stoji što se mene tiče, ono što Bensu nije uspela da izvuče iz Cage za 22 epizode, Tuba je uspela za pola minuta.
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 C5IbZl0WEAMReC7
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 C5IbZ12WMAEQxvD

Sarp... Za Sarpa obično nemam mnogo toga da kažem, jer on govori sam za sebe. Jedino mogu da vam pričam koliko je bio zgodan u crnm odelu.
Videćemo kako će on i Yusuf da rade na slučaju insajdera, ali trebalo bi da posumnjaju da su je Aslan ipak bio nevin i da krtica nije nova nego stara još iz tog vremena.
Za one koji se nadaju da će Sarp da ispadne glup, šta da kažem, izgleda da ipak nije. Ali nada uvek poslednja umire.
 
Yusuf i sin... Kakva glupa scena. Ti si moj sin, ja sam bio poludeo zato je mama krila od tebe, znaš jurio sam Celala, za sve je Celal kriv. Gokhanova rekacija, parafraziram,  tamam babacim, neka smo razrešili to, aj da jurimo Celala. Čovek koji posle dvadeset i nešto godina sazna ko mu je otac reaguje svakako samo ne ovako.
 
Najzad smo se rešili Yasara, već sam mislila da je besmrtan ko Coskun.
 

I pored toliko događaja i jurnjave neka posvete malo više vremena Davutu, zanima me njegova priča.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 EmptyMon Feb 20, 2017 11:10 pm

Ja nakon epizode mogu sve svesti u par rečenica. Epizoda, osim scena sa Sarpom, je bila kompletno dosadna.
Ako ću isticati koje su scene valjale onda su to Sarp i Aylanak, Sarp i Handan, Sarp u kocakarnici sve scene, Sarp i Davut, Sarp i Melek.

I ja mislim da nas čeka druga sezona.

Ne znam tko je Handanin šef. Netko koga znamo? Što je u torbi?

Ajde da si ti napisala to, jer da sam ja napisala za lošu glumu , ispalo bi da je zbog lika koji mi je naporan. Ali slažem se s tobom da je Tuba puno uspjela samo jednim nastavkom.
Meni je dobra scena i s Melek. Pogotovo kad ode pa se vrati do nje.

Iduća epizoda je otkrivanje Celalova insajdera.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 EmptyMon Feb 20, 2017 11:24 pm

I meni  su se svidele te iste scene kao tebi.
 
Ne znam ko je Handanin šef i šta je u torbi, ali sigurno je nešto čime Celal može da ih ucenjuje, čim su pristali da rade sa njim. Samo je malo nelogično da torba sa tako važnim stvarim stoji tu gde stoji, trebalo bi da je u sefu.
 
Zašto bi ti trebala da se ustručavaš da napišeš ono što misliš. Naravno da možeš da napišeš i da ovde niko u tome neće tražiti loše namere. Toliko smo valjda svi zreli i toliko se znamo.
 

Tuba će za jednu dve epizode da ode. Da je pokazala solidnu glumu i da je lik bio jak kao što se činilo bilo bi mi žao, ovako mi je svejedno. Ali i dalje bih volela da Sarp prevari Melek više ne zbog Sarpa, nego zato što mi se sviđa hemija između nje i Cage i htela bih ljubavnu scenu. Doduše, kako su napisali njen lik, čisto sumnjam da će do toga doći, prosto nema potrebe da na taj način izvlači informacije iz nje, dovoljno je da je dva puta zavodljivo pogleda, sama će ispričati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 EmptyTue Feb 21, 2017 12:20 am

Ne znam. Ja sam stekla da je šef netko jak.
U torbi pak ne znam. Da je novac, ne vjerujem.
Nije mi toliko nelogično jer mi se učinilo da je dvostruka daska u ormaru.

Ma ne želim pljuvati bez potrebe.

Handan je kao lik baš onaj epizodni lik, jer nije ovo serija koja se puno bavi kockarnicom. Ali, u idućem nastavku će je biti dosta.






Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 EmptyTue Feb 21, 2017 2:01 pm

Rejting nepromenjen.

Sef je svakako neko jak, cim je odbio Celala.

Nije novac sigurno, nesto je cime ih je Celal ucenio, nesto vazno sto bi ih unistilo.

Jeste, bila je dupla daska, ali to je vec prevazidjena fora.

Da, epizodni je lik, slazem se. U sledecoj ce verovatno Sarp pokusavati da izvuce od nje informacije koje mogu da mu posluze protiv Celala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 EmptyTue Feb 21, 2017 5:25 pm

Ova epizoda im je bila za nijansu lošija.

Jesu li mogli naći skuplju bolnicu za policijski slučaj?

Je li Sarp vidio da Mert ulazi u Handanin ured? Je.

Zašto je Celel došao ispred Gokhana s onom torbom?

Čini mi se da je u torbi droga. Spominju da je bila i ta ekipa s njima.

Handan je glupa. Ona radi za nekoga, ali taj netko je valjda pametniji.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Giphy



I par ovih gdje Sarp mete sve oko sebe.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Giphy
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 EmptyTue Feb 21, 2017 5:26 pm

Jesi li vidjela HELLO dergisi slike u boljoj kvaliteti?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 EmptyTue Feb 21, 2017 5:46 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Giphy
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 EmptyTue Feb 21, 2017 5:54 pm

Ta bolnica, odnosno lanac tih bolnica je skoro u svim serijama, pretpostavljam da imaju ugovor sa većinom produkcija. I MC je uvek sniman baš u toj bolnici.
 
Video je Sarp Merta, ali ne može da tvrdi da je on insajder, jer kada se vrši pretres cela ekipa prođe kroz objekat, tako da je bilo ko mogao da uzme torbu.
 
To ni meni nije jasno zašto je došao kod Gokhana, potpuno bespotrebna scena.
 
Ne verujem da je droga, jer Celal ne može da dokaže da je drogu uzeo od njih, tako da time ne može ni da ih ucenjuje. Tu mora da bude neki opipljiv dokaz, nešto crno na belo što može da ih uništi ukoliko dođe u ruke policije.
Ti i ja smo se uhvatile za tu torbu, a osećam da neće ni prikazati u sledećoj epizodi šta je bilo u njoj i da nam je samo stavljeno do znanja da je materijal za ucenu
 
Handan je pola sata oblačila, umesto da je uzela tu torbu. Ali rekla je da ona preuzima odgovornost i to zajedno sa saradnjom sa Celalom će je odvesti u smrt.
 
 

Videla sam HD slike, skinula sam ih.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 EmptyTue Feb 21, 2017 6:03 pm

Znam da je. Ali u nekim serijama je ok kad je bogata bolnica, ali ovdje mi nekako ne ide.

Ona tupava Eylem je kriva.

Nikako mi nema veze i još s torbom koju nosi.

Ne znam ni ja, nekako mi je to pretpostavka jer je Sema rekla da je dojava bila i u odjelu za narkotike. A Celal je spominjao neki prijevoz.
Ali koliko glup trebaš biti da ne poneseš torbu. I sva usporena.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 EmptyTue Feb 21, 2017 6:15 pm

Ne znam kako zdravstvo funkcioniše u Turskoj, ali logično je da su čoveka koji je povređen u zatovru odveli u državnu bolnicu.
 
Ja za Eylem ne znam šta više da kažem, onako glupo stvorenje se retko rađa. Naravno da će da smisli priču, nego šta će da kaže?  Jeste, ja sam Celalov čovek. Kad je već posunjala što ga nije pratila i istraživala, nego dolazi sa brojem telefona kao dokazom. Još hoće da bude novinarka. Sa takvom pameću ja joj ne bih dala ni da bude kuvarica kod Fusun u restoranu.
 
Jeste, Sema je rekla, ali opet ne znam, ta priča da su našli drogu mi ne pije vodu, mora da bude nešto jače.
Koliko trebaš da budeš glup da tu torbu uopšte držiš u kockarnici u koju svako malo može da upadne policija.
A Mert da nije izvodio šou kada su ušli, mogao je i da ih zatekne u kancelariji.
 

A odeljenje za organizovani kriminal rešava sve slučajeve. To je u svakoj seriji koja se bavi policijom logička greška. Na osnovu čega se ova ekipa bavi Yasarom kad je on slučaj za odeljenje za ubistva i odeljenje za narkotike.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 EmptyTue Feb 21, 2017 7:19 pm

Ne znam čemu upadanje unutra s kreveljenjem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 EmptyTue Feb 21, 2017 7:24 pm

Aras, Riza i Caga na istom setu. Zanimljivo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 EmptyTue Feb 21, 2017 8:21 pm

Je li ono Caga puši nargilu na setu? Slabo vidim kad šeta.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 EmptyTue Feb 21, 2017 9:39 pm

Rekla bih da pusi nargilu.

Tu je i Duygu, znaci da policija i mafija imaju set na istom mestu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 EmptyWed Feb 22, 2017 6:28 am

Ajde da mi se nije učinilo.

Je. Dosta ih je tu.
Malo sam pronjuškala Benelux restaurant.

Ne znam je li se ovo Caga nije još presvukao ili...

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 10 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo
Назад на врх 
Страна 10 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: