Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
АуторПорука
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 EmptySun Feb 19, 2017 4:41 pm

Cure moje drage,ja mislim da vas dobro poznajem i stvarno nisam ni pomislila da nešto pišete
sa lošom namjerom..Saro samo nastavi i mogu reći da uživam čitati tvoja razmišljanja..
Ma svjesna sam i ja nedostataka Sarmel priče...ali ova scena i pogledi sa ovom Handan su u mene
ubacili neki nemir...
Što se Sarpa tiče,ako to i napravi,a čisto sumnjam..već ću ja njega nekako sebi opravdati kezz
Dugo sam vagala hoću li vas se javiti ili ne..na kraju je presudio Ponchin poticaj,ali vjerujte mi nisam
zažalila i sve vas isto volim...

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 EmptySun Feb 19, 2017 4:46 pm

Sara Ulusoy ::
 
Poncha je za Sarmel do kraja, ja sam za Sarpov ljubavni život ko god bio u njemu. smeh

Tu smo nas dve dosta sličnije, u mom slučaju je ista stvar. U svakoj Stasovoj seriji mi je najvažniji on, nikad se ne vezujem za par koliko za sam  lik. Eto primera, VMLj. Koliko me je Vera nervirala što je pila Vladu krv i koliko sam navijala da bude s Dašom jer je stoput bolji lik i bolja hemija, ali na kraju sam bila srećna, jer je to njega činilo srećnim.

A, kad govorimo o SarMelu, tu ne mogu ni da navijam za njih dvoje kad njih dvoje suštinski ne postoje. Realno, ti si sad gore rekla ono što sam ja sinoć pisala, 20+ epizoda je veliki period i scenaristi čak i sad da krenu sa razvijanjem njihove priče opasno će kaskati.
Tu je kod mene možda i proradio inat, pogotovo jer smo se sve zagrejale za njih dvoje još pre nego što je serija i počela, a oni su ih totalno sjebali sa nepisanjem scena, da sam se sad ne ohladila, nego i da krenu da im razvijaju priču meni ne bi više bilo zanimljivo. Tuba mi je kao pojava osveženje, drugo da sutra izbije seks na Celalovom radnom mestu i otkrije se dugo skrivana keramika npr. ne verujem da biste se žalile, nego bi još ovaj forum zabagovao od silnih Ponchinih gifova. lol!

Što se tiče Anne, da li zato što sam dobar deo epizode gledala pijana, ili zato što mi je prethodna ipak bila najteža, ali ova mi nije bila toliko loša kao prethodna. E, na šta smo spali, kad ja epizodu merim prema tome koliko je bila stresna i pogubna za moje živce. samoubica  

Sara Ulusoy ::
Imali su u rukama situaciju sa domom i to su trebali bolje da iskoriste, a ne samo tako da pređu preko toga.

Ja ću čak reći da mi je delovalo kako su se sprdali sa domom, ali bukvalno kao da ono nije dom nego obdanište. o Boze  Samo kod one scene u kojoj im dele novac sam imala utisak da se Melek nalazi u domu, inače sve vreme sam imala osećaj da je ona u nekom zabavištu. Razumem da su hteli da pokažu kako je dete procvetalo posle Sule, jer u domu svakako ima neuporedivo bolje fizičke i psihičke uslove nego sa njom, ali svejedno ne može baš tako. Nekako su prešli preko toga jako površno.

Sara Ulusoy ::

Šta smo mi gledali dva sata, Sule i Cengiza u svim mogućim stanjima. Ja ne mogu da verujem da oni nama u seriji koja se zove Anne u svakoj epizodi prikazuju Sulin seksualni život, toliko je degutantno da nemam reči.
Sledeća epizoda mi se i ne gleda, jer znam šta će biti. Cengiz je bar pet puta ponovio da će on da vaspita Melek, da će on da je nauči da poštuje roditelje, znači imaćemo mučenje deteta do krajnjih granica. Stvarno to više ne mogu da podnesem. Seriji su trebali da daju ime Melek’in sucu ne?

Nju više ne komentarišem, ne mogu da trošim reči, ali kad je on krenuo da ljubomoriše na to što ona mora da ide kod Necmija, meni se povraćalo. sule2 Još kako sam bila pijana, bukvalno mi se povraćalo. smeh
A, najžešće mi je od svega neki komentar na koji sam naletela, tipa neka budala došla do zaključka gledajući Melek u domu kako je ona jedno obično sebično malo derle koje nije suštinski volelo ni Sule ni Zeynep, kako je sve vreme gledala da bude na sigurnom pa s kim god, i kako Sule treba da se uda za Cengiza. naklon
 
Sara Ulusoy ::
Cahide me je izludela. Tu ženu ne treba hvaliti, odmah napravi neko sranje. Šta znači pomoći Sule i Cengizu da uzmu Melek i još im dati pare. Ok, ona hoće da spase Zeynep, ali ne može pritom da dovodi u pitanje život sedmogodišnjeg deteta. Mogla je Zeynep da ostane u zatvoru još mesec dva, a ona za to vreme da prikupi dokaze protiv Sule i da je time ucenjuje da povuče tužbu.

Cahide je dokazala da vuk dlaku menja, al' ćud nikada. Još ja sve vreme mislim igra neku igru, bila sam ubeđena da će na suđenju da izvuče neki kec iz rukava i zezne Cengiza, kao i da je onaj razgovor obična navlakuša. Kod one posete Melek, ja se od šoka zapitala dal' dobro razumem šta joj priča. jao
I nije mi jasno čemu komplikovanje, zašto je na kraju dete ispalo ni krivo ni dužno najveći negativac, zar nije mnogo lakše bilo da se lepo ispriča cela priča, ionako bi brzo dokazali te tvrdnje kad bi videli Sulin pravi način života.

Šta ti misliš, šta će Zeynep uraditi na kraju?
 
Sara Ulusoy ::
Gonul mi već više ide na živce. Ta tajnovitost oko nje se toliko ravukla da me uskoro više neće ni zanimati njena priča, a toliko sam čekala da je čujem. 

Pazi i tu kad nas na kraju ispale pa ispričaju dugoočekivanu priču, a ono bude sve što smo i sami skontali. Gonulin muž maltretirao nju i Zeynep, ona ga ubila u samoodbrani, a sve vreme je ćutala zato što nije želela da Zeynep sazna kako joj je majka ubila oca. I onda je matora baba došla da se nesposobno sveti za smrt svog zlatnog sinčića. dosadno
A, netrpeljivost sa Cahidine strane produkt običnog straha kako će jednog lepog sunčanog dana Zeynep ipak izabrati svoju biološku majku. kafa

Sara Ulusoy ::
Mislim da su nam dali signal Ali&Duru. Prvi put je glasno izgovoreno da je Duru bacila oko na Alija. Nadam se da će Zeynep to što pre da čuje ili da primeti, onda se sigurno neće petljati sa Alijem.

Defitinivno su nam dali signal Ali&Duru, jasno su stavili do znanja da je Duru bacila oko na Alija, čak joj je ova i rekla nešto u stilu da on obigrava oko njih i stalno ih obilazi zbog nje. Ali, opet s druge strane, jasno su nam pokazali i Alijeve zaljubljene poglede upućene Zeynep (jedino ako su ovo Canovi pogledi upućeni Cansu smeh ), tako da stvarno ne znam šta će s tim da rade.
Ma, Zeynep je tu najmanji problem, ionako ne gaji zrno emocije ni za jednog od ove dvojice. smeh
 
Sara Ulusoy ::
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 A6FWMJ

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Čitaš mi misli, ja sam tu scenu htela da gifujem.
Jel' se samo meni čini, ili Sinan polako pada na nju? :cereeeeek: A, i moram da primetim da je Zeynep odmah uspeo da izmami osmeh, dok je Ali prvobitno nervirao pomalo, pa je posle htela da ga ubije ( smeh ), pa su se tek kasnije sprijateljili. Tako da i tu Sinan vodi.

Sara Ulusoy ::
Ne idem u Moskvu pre tvog venčanja. Stankove predsave ću da gledam tek kad bude tvoj muž, pre toga ništa. smeh

Turci kažu bilet, oni nemaju slovo lj.

Aj dobro, bolje ikad nego nikad. smeh
Sparks je doduše sanjala da će on doći po mene u Srbiju, tako da možda i neće biti potrebe za ganjanjem po Moskvi. lol! Ali, ja se svakako selim tamo čim se udam za njega. <3

I stvarno bih te sad zadavila, bruko jedna, ni Rusi nemaju slovo lj. Oni generalno nemaju slovo j, bar je mojoj profesorki to bila druga rečenica posle upoznavanja, tako sam odmah i upamtila. lol!
A znam da Turci nemaju lj, ali isto izgovaraju kao i Rusi, pišu bilet, ali to l nekako mekše izgovore od nas (da li da krenem da te podsećam da Rusi imaju i meki znak, koji to l čini kao lj? lol! )
Ah, kakva sam kraljica, mogla bih da krenem da držim privatne časove ruskog jezika i zaradim lovu za Moskvu. trepko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 EmptySun Feb 19, 2017 5:13 pm

Sara Ulusoy ::
Meni se ova serija dopada, rekla sam već više puta da bih je gledala i da nema Cage. Totalno je drugačija od svega što sam do sada gledala od turskih serija.
 
Po čemu je totalno drugačija? Možda jedino taj odnos dvojice braće, ali nema tu ništa što u dosadašnjim nekim ranijim serijama nismo videli. Meni se zato odmah i svidela, što je slična tematika, odnosno žanr onim serijama koje ja najviše volim.

Sara Ulusoy ::
Ljubavna priča je loše odrađena, to pričamo još od pete epizode kada su se spetljali. Ako ćemo dublje da uđemo u temu, nije samo njihova priča loša, i Eymer priča nije nikako odrađena, svi oni tinejdžeri koji su navaljivali na Eymer su na kraju odustali, jer su videli da tu od priče kakvu oni očekuju nema ništa. Bez obzira što je serija akciona, ljubavni deo ne mora do te mere da bude zanemaren. Za 22 epizode par u svakoj seriji bez obzira na žanr vać bude u ozbiljnoj vezi, ako ne baš u vezi, već  ih vežu duboke emocije, već postoje uspomene, mnogo toga što su preživeli zajedno, ovde ne da toga nema, nego nema ni naznaka da će biti. Zato ja ne verujem ni u Sarpovu, ni u Mertovu, ni u Eyleminu ljubav. Melek je možda bez obzira na Bensuinu očajnu glumu jedina od ove četvorke u čiju ljubav koliko toliko verujem.

Potpisujem.

Sara Ulusoy ::
Sarp je, rekla bih, zavisnik od adrenalina i ono što ga je najviše privuko kod Melek je to što je Celalova ćerka i što je zabranjena. Jedini koji iskreno voli i u čiju ljubav stvarno verujem je Davut.

Nema veze, to im nije izgovor. I Bihter je Behlula privukla onda kada je shvatio da mu je zabranjena, ali bez obzira na to njih dvoje nisu ostali na nivou običnog flerta zabranjenog voća. Možda je veća prepreka za Sarpa što je sebi zacrtao cilj da nađe Umuta i onda sebi ni ne dozvoljava da se veže za nekog drugog, posebno ne za Celalovu ćerku. Čak mislim da je on iskreno počeo da se zaljubljuje i vezuje za Melek, ali kad je saznao da je prava Celalova ćerka, nešto je tu puklo. Mada i ne mogu da skontam šta je u glavi scenarista i kakvi oni imaju odnos prema Sarpu i Melek, kad su prvobitno počeli sa ljubavlju na prvi pogled skoro, da bi posle došli do ovakvog hladnog tuša.
I mislim da kad je Caga rekao da će se Sarp boriti za ljubav nije mislio na Melek, nego baš na Umuta. Jer, to je pokretač njegovog lika, Umut i cilj da se nađe Umut.

I molim te Poncha, nemoj da mi navijaš za Melek i Davuta, ne može Davut da vara Sarpa. lol!

Sara Ulusoy ::
Da li je prevario Melek ili nije, meni ne menja ništa što se tiče njegovog lika. Čak bi mi postao još interesantniji, jer kažem, ova serija dozvoljava takav zaplet. To što će Sarp biti veran Melek, meni ne povećava uverljivost u njihovu vezu i ljubav. Ja sam sasvim verovala u Eysaninu ljubav prema Omeru, iako nema šta mu nije uradila. To i čini njen lik legendarnim. Tako da nije važna prevara, bar ovde, važna je priča.

I ovo potpisujem od reči do reči.
Generalno mi u serijama prevara ne menja mnogo odnos prema liku i moj odnos prema tom paru, jer smatram da je mnogo veća prevara u glavi od ove obične. Naravno, to se ne odnosi i na moj lični život, jer da me je neki dečko dosad prevario završio bi u grobu bez ikakve diskusije. smeh
Ali, kada govorimo o seriji, pogotovo seriji ovakvog tipa, prevara je više nego dozvoljena, čak u nekim slučajevima i poželjna. Eto, za vas koje niste za to, ne mora čak da je prevari zato što se napalio na ovu, ima mnogo drugih razloga, tipa neka igra u igri, ovde je toliko toga dozvoljeno da mašta može da radi na volji koliko hoće. A, da su pametni kako nisu, mogli bi posle prevare da prikažu Melek kakvoj se ja nadam od prve epizode i ljubomornog Sarpa, pa bi tu erupcije radile samo tako. Kažem, toliko toga mogu da urade, samo kad bi pustili malo mašti na volju.

Ovo oko Eysan se apsolutno slažem, ali to je bila Eysan. <3  I svako ko ubija onog koga voli, ili onaj koji tebe voli je tvoja žrtva. <3
 
Sara Ulusoy ::
Melek kao lik je ok, ali samo toliko. Tu je kriva Bensu što nije bila sposobna da istakne Melek i da od nje napravi jači lik, jer Melek od žena ima najviše potencijala da bude jak lik.

Ja sam ovde izgleda jedina koja je baš razočarana razvojem Melekinog lika. Poncha je čak i voli, čini mi se najviše zato što joj je žao koliko je hejtuju ovi koje čita, tebi je ok, a čini mi se da je i Veronika voli zbog Sarpa.
Ja je uopšte ne volim, od svih likova ona me je najviše razočarala. Zato što je zaista imala najviše potencijala od svih žena, ovako pored nje Yesim ispade queen bitch. I nije samo stvar u tome što ona nije bitch, nego i ovo što sam napisala u nekom od prethodnih komentara, previše je pasivna za moj ukus. A, da ne govorim o Bensu, koja me svakom narednom scenom sve više izluđuje svojom očajnom glumom, ne znam više ni kako taj pokušaj glumatanja da nazovem. Možda me čak ni Bensu ne bi toliko nervirala da igra Eylem, npr, ali ona je dobila Melek i ovakve partnere uz sebe, a ne da je napravila nulu, nego ogroman minus.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 EmptySun Feb 19, 2017 5:50 pm

Aaaaaaa, umirem!!! st_bond st_bond st_bond :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: <3 <3 <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 JC3ZWw60mOY
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 EmptySun Feb 19, 2017 5:56 pm

Ah, kako sam samo ponosna, srce mi je puno. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 YCJ677uSO14
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 EmptySun Feb 19, 2017 6:59 pm

Allah, Allah, na ovoj slici čak i meni Stanko izgleda dobro. Da nije zbog cigare? mislilac smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 EmptySun Feb 19, 2017 7:02 pm

Izašla su dva fragmana odjednom za Anne. U drugom Zeynep. naklon
 
A u prvom je novopečena mlada Sule več fasovala batine.  veseljko


Ali izgleda da su bolesnici nešto uradili i detetu. ljutko
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 EmptySun Feb 19, 2017 7:04 pm

Na ovo ostalo odgovaram kasnije ili sutra, idem da gledam BM.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 EmptySun Feb 19, 2017 9:16 pm

Sara Ulusoy ::
Allah, Allah, na ovoj slici čak i meni Stanko izgleda dobro. Da nije zbog cigare? mislilac smeh

Amorova strela te je konačno pogodila, znala sam ja da ćeš jednog dana doživeti i priznati ljubav prema njemu. veseljko srca jupi :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: poljubac
E, super, sad koju seriju gledamo? cmok-cmok Ja ti prvo preporučujem VMLj, ali ako nećeš može i nešto drugo, možda bi prvo neki film? leptirici

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 EmptySun Feb 19, 2017 9:20 pm

Što se tiče fragmana, prvo ću reći - Zeynep!!! naklon
I Cansu je prelepa. :cereeeeek:

Koji susret sa Sule, iskreno se nadam da je ovo što joj je sasula samo delić, zaista sam oduševljena. Jedino mi nije jasno zašto otkupljuje Melek, odnosno jasno mi je, ali mi nije jasno kako će to uklopiti sa zabranom prilaska. Ili je pukla kad je saznala šta je Cahide uradila, ili je nešto skovala. Možda sa Sinanom? :cereeeeek:

Sule već dobila batine, mašala. bravo  Nadam se da će prikazati tu scenu.

A, šta je sa Melek? Groznica, ili?
I zašto je opet kod njih? ljutko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 EmptySun Feb 19, 2017 11:15 pm

Nastavak ovoga o Stanisalvu je bilo da sam rekla da dobro izgleda samo na slici i da se ne počinješ odmah sa preporukama serija i filmova, jer ih neću gledati. Ali sam to izbrisala da vidim baš šta ćeš da napišeš. Napisala si naravno ono što sam očekivala. Ipak te dobro poznajem. #SarAnđ. lol!
 

Kakve bre strele? Znaš li ti za koliko glumaca ja smatram da dobro izgledaju i to ne samo na slici, pa me nikakve strele nisu pogađale. smeh Zna se ko je ljubav jedina. <3
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 EmptySun Feb 19, 2017 11:21 pm

Ne znam šta je sa Melek. Da li su tukli dete,trovali, ko zna šta su mu radili.
Kako zašto je kod njih, pa Cahide je rekla da će da pomogne, dokaza o nasilju nema, venčali su se, imaju stan, dali su im dete.
Zeynep je saznala šta je Cahide uradila, uz to je sigurno poludela i kad je sanzala da je dete kod njih, zato je i došla, jer je shvatila da dete može da uzme samo ako ga kupi.

A zabranu prilaska ne znam kako će da reše. Ako majka da dete, to onda i nije problem.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 EmptySun Feb 19, 2017 11:25 pm

A, ja sam znala da me proveravaš i namerno sam upala u zamku, jer to ionako pričam sama sa sobom već godinu i po dana, pa mi nije problem. smeh
Ali, stvarno, kad misle više da puste onu Nevestu, baksuzi jedni. suze

Kod tebe ljubavi jedine nema. lol! Ne vuci me sad za jezik, da ne krenem da nabrajam tvoj harem u kom svi živite u ljubavi i slozi. lol!
Ali, svakako to mesto i ne diram, ali pusti me da bar uživam u tome što si rekla, partibrejkerko.durica
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 EmptySun Feb 19, 2017 11:27 pm

A, ova spodoba će sigurno dati dete, još posebno posle ovih Zeynepinih reči. Ima da je opet gledamo kako torturiše sve oko sebe. rolleyes
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 EmptySun Feb 19, 2017 11:54 pm

Aha, znači kažeš igra u igri. smeh
 
A kada treba da je puste?
 
Kako nema, ljubav je jedina, ostali su drugi, teći, peti. smeh
 
Tamam, tamam, uživaj, neću ništa više da kažem.
 

Vala ne znam za Sule, ali Cengo bi za trista hiljada prodao i sebe, a ne Melek. Sule će dobiti po labrnji i ima da ćuti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 EmptyMon Feb 20, 2017 1:47 am

Bodrum Masali
 
Meni se epizoda svidela, bilo je dosta Nejata, Atesa i Faryalija. Neke teme koje su razvukli ko žvaku su najzad rešene. Kuća im je vraćena, hotel je za sada rešen, mada će tu biti još borbe, Aslin otac je Faryali, još majku da nađe, ali bar je saznala ko je. Stvarno je bilo krajnje vreme da mlade malo rasterete, ljudi od dvadesetak godina nemaju snage ni za ljubav, ni za zabavu, samo rešavaju probleme. Asli i Ates imaju scene po minut dva i tada su kao par koji je trideset godina godina u braku, pričaju samo o problemima. Valjda će sada malo da se opuste i da im se vrati stari sjaj. Posle ovoga scenarista ima dva puta ili da ih intenzivira ili da ih razdvoji, pa da gledamo ljubavnu patnju, ovako ne može da ostane.
Ali i dalje mi nije jasno šta ima u glavi dok piše SuKel. Ceo svet im se srušio na glavu, ona ostala bez kuće, hotel samo što nisu izgubili, njima je najveći problem što se Ates naljutio na njih. Stvarno im zavidim, da mi je njihov mozak na nekoliko dana da se odmorim.
 
Bora... Da ga ne glumi Nejatcim koji mi se u ovoj seriji posebno sviđa, lik bi mi išao na živce. Čovek po ceo dan sedi i igra se sa tuđim životima. Ono klađenje sa Lal kako će ko da reaguje mi je užas. Dobro, vratio im je kuću, ali čemu cela ona predstava. I nije mi jasno koji je njegov cilj. Ako su stvarno jednog Nejata Islera doveli u seriju da spaja Evrena i Gozde, oni nisu normalni, mene bi bi bilo sramota. Logičnije bi mi bilo da ima sa Faryalijem nerasčišćene račune i da je zbog toga došao. I gde je logika da uporno traži da Faryali ode, a da pritom mrzi Evrena. Valjda bi trebao da bude za to da Faryali i Yildiz budu zajedno, a ne da upotrebljava svu svoju moć da ga otera zato što je Evren tako rekao. Jedino dobro je to što je on sada među glavnim likovima pa su Evrena i Gozde zapostavili. Draže mi je da gledam kako se on bavi njima, nego ljigavi Evren.
A Gozde je stvarno žena za ludnicu. Ja sam je više volela dok se svetila Evrenu svaki put kad je povredi, nego što je sada gledamo kao glupaču koja trči za njim i ucenjuje ga, maltene kupuje da bude sa njom. Izgubila je bebu, videćemo čime će sada da ga ucenjuje.
 
Onog Ferdija mi je žao, dobar je jadan, ali je stvarno glup. I što mu Ates ne reče za Alaru, nego ga pušta da se i dalje peca na njenu udicu.
 
Kelebek... Zašto se tom liku ne posvećuje više pažnje? Mislim da nema gladaoca koji taj lik ne voli, ali on je stalno na usluzi drugim likovima. Čak i Asli čija je priča u početku bila vezana samo za Atesa je dobila svoju životnu priču, samo Kelebek nikako da dobije svojih pet minuta. Na osnovu čega se Uzayu najsporednijem liku u seriji posvećuje više pažnje nego Kelebeku? Dajte više uđite u njegov unutrašnji svet, u njegova osećanja, sigurno i on ima svoje patnje i traume, ali od Uzayevih ne može da dođe na red. Pritom Uzay nema ni jednog prijatelja, ali on stane pred portret i priča, Kelebek ima Asli, ima Atesa, ima Su, toliko lepih scena može da se izvuče. Recimo u prošloj epizodi, umesto što je trčao da Su priredi iznenađenje koje je propalo i kad su on i Ates već pijančili, zašto ta scena nije snimljena. Mogli su da piju na plaži i da se jadaju jedan drugom, sigurna sam da bi se ta scena svidela svakome više od one jurnjave. Pritom ja obožavam KelAt scene i u ovoj epizodi su mi bili odlični.
 
Uzay... Počeo je da iskače ispod svakog kamena i to mi već žestoko ide na živce. Scenarista se tu mnogo zaneo. On je lik koji je unosio svežinu svojim humorom, ali je akcenat na tome da je on sporedan lik i da je njegova posebnost upravo u kratkim i efektnim scenama. On meni prestaje da bude simaptičan i počinje da mi se pretvara u kapetana Leventa aka Vegeta koji je gurao nos u sve što ga se ne tiče. Ne razumem na osnovu čega pored Atesa i Kelebeka on ima glavnu ulogu u pronalaženju Asline majke. Po meni je sa njegovim likom napravljena kardinalna greška. Bolje da je ubačen u ovu četvorku da se druži sa njima i da se prepucava sa Atesom i Kelebekom, nego što se po drugi put zaljubio u Atesovu devojku. A u tu ljubav posebno ne verujem, umirao je za Alarom dok je Ates nije šutnuo, sad je prešao na Asli, da AsAt raskinu sledeća bi bila ona u koju bi se Ates zaljubio. Nema tu nikakve ljubavi, njegov jedini cilj je takmičenje. I posle će opet da kuka zašto mene niko ne voli. Mislim, koliko devojka treba da bude nenormalna da pored nekoga kao što je Ates izabere Uzaya.
 
Asli... Ah, Asli, ah, šta ja tebi sad da kažem? Razumem hoćeš da nađeš majku, to ti je na prvom mestu, ali zar se pored dečka i najboljeg prijatelja tako intimni trenuci dele sa Uzayem? Zar u celom Bodrumu nema drugog broda osim Uzayevog da se ode na Kos? S jedne strane je razumem, s jedne strane je ne razumem. Naravno da hoće što pre da nađe majku i da sazna ko je, ono što preživljava uopšte nije lako, stvarno je grozna situacija da sanzaš da si dvadeset godina živeo u laži, razumem i da neće da opterećuje Atesa, ali to je par sati, mogli su da idu sa njom Su ili Kelebek. Nije morala istog trenutka da krene, mogla je da bar javi Atesu da ide i da ide sa Uzayem. Koliko vidim u fragmanu on nije pravio veliki problem oko toga, ali sada je ona primorana da se druži sa Uzayem, čovek joj je učinio uslugu i ona je tu uslugu prihvatila. Znajući Uzaya, maksimalno će da koristi tu situaciju.
 

Ovaj scenarista je jako čudan. Još nisam videla scenaristu na koga toliko utiču komentari na društvenim mrežama. Ok je da se komentari pročitaju, da se izmeri puls gledalaca, da se vidi šta vole šta ne vole, ali ovaj čovek bukvalno piše scenario po porudžbini fanova. Scenarista mora da ima neki plan i pre svega matematiku scenarija po kojoj piše. A šta on radi? Hajde da ove nedelje usrećim SuKel fanove, sledeće nedelje AsAt, sledeće nedelje Uzay i tako dalje. Dok sve pokušava da usreći, niko nije zadovoljan. Prošle nedelje je izludeo AsAt fanove, sad je uspeo da navuče gnev i svih ostalih. Trenutno ga svi napadaju, oba para je bilo na kapaljku, Kelebeka isto, Faryil fanovi su poludeli što je Asli Faryalijeva ćerka, ima čak i jedna grupa koja smatra da su sad Ates i Asli brat i sestra i da ne mogu da budu zajedno . Jedino su njih pet, šest koji su za UzAs zadovoljni, oni mučeni još uvek misle da će stvarno biti takvog para. Totalni haos. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 EmptyMon Feb 20, 2017 7:25 am

Saro, hvala na komentaru. Ne znam hoću li stići gledati prije utorka.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 EmptyMon Feb 20, 2017 5:54 pm

Ovi naši vrijedno snimaju danas.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 EmptyMon Feb 20, 2017 6:02 pm

Nisam danas stigla da pratim tw, sada cu da pogledam.
I sinoc su snimali, a Kivo pravio party za godisnjicu braka.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 EmptyMon Feb 20, 2017 6:04 pm

Da, vidjela sam sinoć slike. Ima ih...

Pretpostavila sam da sinoć nije išao kod Kive zbog snimanja. Bilo ih je baš dosta, svi bliski.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 EmptyMon Feb 20, 2017 6:24 pm

Melek ceka Merta na kisi i reklamiraju Samsung. Nemaju milosti sa tim reklamama u seriji i sve su uvalili Arasu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 EmptyMon Feb 20, 2017 6:26 pm

Vidjela sam to.

Oni stalno reklamiraju ovaj Samsung... I zadnji put je.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 EmptyMon Feb 20, 2017 6:39 pm

Taj Samsung nas prati josod MCa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 EmptyMon Feb 20, 2017 6:42 pm

Malo su pretjerali u ovoj seriji s raznim reklamama.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 EmptyMon Feb 20, 2017 7:11 pm

Yusufu proradio mozak, Mert poceo da shvata neke stvari, bilo je vreme.

Arasova kosa....

Sarp u crnom, SarHan pogledi. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 9 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo
Назад на врх 
Страна 9 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: