Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 EmptyMon Mar 27, 2017 10:55 pm

A vidiš da nije Sarpu naudio. Znači da ima utjecaja na njega.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 EmptyMon Mar 27, 2017 10:57 pm

Da, rekao je Sarpu da ga nece ubiti zato sto je vazan nekome ko je njemu vazan.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 EmptyMon Mar 27, 2017 11:08 pm

Ovi se spremaju za napad, mozda ce da ubiju Fusun, hadi insallah.

Mislim, nece, to ja samo mastam. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 EmptyMon Mar 27, 2017 11:11 pm

Možda Sarp nazove.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 EmptyMon Mar 27, 2017 11:27 pm

Šta, još vam traje epizoda?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 EmptyMon Mar 27, 2017 11:32 pm

Sad se zavrsila, Erdogan je do deset nagovarao narod da mu na referendumu dozvoli da bude Tito.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 EmptyMon Mar 27, 2017 11:38 pm

smeh
Bolje da vas on muči nego Eysun. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 EmptyMon Mar 27, 2017 11:42 pm

Eylem nije uopste bilo u epizodi, jedan od razloga sto mi se epizoda mnogo svidela. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 EmptyMon Mar 27, 2017 11:43 pm

Bilo je svih onoliko koliko ih je trebalo biti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 EmptyMon Mar 27, 2017 11:59 pm

A vala, večeras mi nitko nije išao na živce.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 EmptyTue Mar 28, 2017 12:02 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 Giphy



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 EmptyTue Mar 28, 2017 12:03 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 Giphy
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 EmptyTue Mar 28, 2017 12:13 am

Cagatay, Ugur, Cetin, Gozde. bravo bravo bravo
 
Gozde je stvarno bila odlična u ovoj epizodi, naročito u sceni kada su doveli Melek. Šteta, ne koriste jedinu dobru glumicu koju imaju u rukama.
 
Epizoda je bila odlična, do kraja je ispunila moja očekivanja, prezadovoljna sam.
Prvi put nije Celal pobedio, prvi put mu je neko uradio ono što je on radio drugim ljudima na najokrutniji mogući način. Celal ne sme da umre dok ne dozivi sve ono što su drugi ljudi doživeli zbog njega. Da sam ja scenarista Celal bi na kraju trunuo u zatvoru odbačen od svih, za njega je smrt nagrada.
Naravno da će Mustafa da se vrati, u krajnjem slučaju, nije dete krivo, ali je Celal osetio isto ono što i Metin kada mu je rekao da bira koje dete da mu otme.
Ali Kudret se tako poigrao sa njim da mu je samo jednom rečenicom pokazao zbog koga mu se sveti i pomrsio mu je račune time što mu je poslao ono dete koje je izabrao, a ne obrnuto kako je očekivao.
Još Celal bez srama traži od Merta, onog istog Merta koga je odvojio od porodice da mu spasi decu.
 
Scena Merta i Sarpa mi se svidela, nestala je ona negativna napetost koja vlada od kada je Sarp ’ubio’ Coskuna. Vratila su se duhovita prepucavanja. Kornjača okrenuta naopako. smeh I Sarp kada mu je napravio cvet od vezica. smeh Ali to ne znači da sam oprostila Mertu, da bih mu oprostila mora da uradi nešto krupno, ali me za promenu nije iritirao.
 
Iznenadili su me što je Alyanak otkopao Kudreta, bila sam ubeđena da će Sarp. Zapravo Sarp je planirao, ali je Alyanak naišao. Ispalo je dobro, zato što se Sarp nije otkrio, mada nisam sigurna da Kudret ne sumnja. Interesuje me samo da li je Kudret priču o Umutovoj otmici saznao od Coskuna ili je možda bio u zatvoru sa Metinom. Kad rekoh Coskun, oni su ga danas reklamirali, kao Coskun se ponovo pojavio, koji mu je plan, ali nije ga bilo u epizodi.
 
Handan izgleda planira da gostuje do kraja serije. rolleyes
 
Caga je bio stvarno odličan u ovoj epizodi. Ona scena kada je našao Mustafu i kada su ga uhvatili i uveli u kuću, odlično je odglumio tu traumu kada su mu se vratila sećanja.
 
Jel to Sarp plakao zbog Melek? Ben šok. Da neko vidi pomislio bi da je velika ljubav.
 
Šteta što Kudret nije poslao Mustafu i ubio Melek, neverovatno mi šeta po živcima od kada se vratila u Celal baba tabor.
 
Ali Davut koji je odmah pitao šta je sa Sarpom. :cereeeeek: Sarvut najbolji par u seriji. :cereeeeek:
 
Basrol Eylem smo videli samo s leđa na par trenutaka, sa željom da tako ostane i ubuduće. smeh
 
Sneak peek čista navlakuša, naravno da će nešto da se desi i Celal neće ništa ispričati. Najverovatnije će Yusufu stići vest da su našli Mustafu.
 
Ali smešno mi je što će na kraju ceo slučaj da reši Fusun. smeh
Samo tu ima jedna nelogičnost i to velika. Fusun je mislila da je Metin pošteni kamiondžija, nije znala za Celala, a bila je najbolja prijateljica sa Celalovom sestrom i Celalovim najboljim prijateljem Kudretom.
 
Večeras je postalo jasno zašto je Show propao i zašto imaju samo jednu uspešnu seriju. Prvo su ovo sa Erdoganom odužili u nedogled, a onda su pustili toliko reklama da to nije normalno. Ok, razumem da moraju da puštaju reklame, žive od toga, ali zašto u večerašnjoj epizodi koja je kasnila sat vremena. Uopšte ne razmišljaju o tome da će im biti manja zarada od reklama ako im padne rejting, što će se sutra neizbežno desiti. Trebali su da preskoče epizodu ove nedelje, ovo je epizoda koja bi u normalnim uslovima imala rejting 13, 14.

Jedino se nisam bunila kad su pustili prve reklame, one od minut, jer smo napravili prelaz sa Cage na Kivu i obrnuto. Sviđa mi se Kivina reklama. Izašla je i druga Arasova, iako je bolja od prve, nije mi nešto.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 EmptyTue Mar 28, 2017 12:18 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 C79LKWxXkAIb6c3
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 EmptyTue Mar 28, 2017 12:24 am

Jedan od dva čoveka koji ima hemiju sa samim sobom.


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 G_H853
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 EmptyTue Mar 28, 2017 12:26 am

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 40 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo
Назад на врх 
Страна 40 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: