Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 EmptyFri Feb 17, 2017 5:00 pm

Nakon Sarpovog hapšenja, to što je nađen novac koji je Yasar uzeo od policajca, što je Sarp odmah dokazao nevinost, u Celalovoj glavi budi sumnju. Želi da bude siguran da li ga je prodao policiji ili nije. Sarpa čeka jako opasan ispit.
Celal govori Mertu o velikim planovima za budućnost. Ono što Mert ne zna je da će Celal nakon što dođe do cilja uništiti njegovu porodicu i njega ako bude potrebno.
Eylem korak po korak prati Mertove tragove. Svaki trag koji nađe će biti razlog da još više posumnja u Merta.
 
---------------------------------------
 
Sve ovo otprilike znamo.  Poslednje dve nedelje pišu ozete koji baš ništa ne otkrivaju.
Slike se kao i obično sastoje od dve, tri scene i ni u tim scenama nemamo pojma šta se dešava.
 
Mogli bi večeras da daju drugi fragman, mislim da je epizoda snimljena i da su prešli na 23.
 

Videla sam sinoć da je ta devojka postavila snimke u vreme kada je bila dodela. I pretpostavili smo da nije otišao zbog seta.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 EmptySat Feb 18, 2017 3:58 am

Cigara... stidljivko stidljivko stidljivko <3 <3 <3 <3 <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 NUtMNahnRN0
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 EmptySat Feb 18, 2017 9:29 am

Ozeti ništa ne otkrivaju jer je pola toga iz prošle epizode.
Ali recimo ipak su mi slike bolje.

I ja mislim da su snimili 22., iako su bome odužili sa snimanjem, kad je sinoć opušteno išao u La Boom. I divne slike ovaj Umut postavlja.
A s njim je bila, osim Ilknur, Ilyasa, Umuta, Duygu Sarisin koja glumi Semu. I baš im je bilo super. Znaš li slučajno koju pjesmu pjevaju?

I Cach je onaj pas o kojem je Caga pričao u nekom od intervjua?



Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 Giphy


Kivo je snimio jučer reklamu za Mavi?
Vidjela sam slika par.
Colins je pak najavio da su spremni za novu sezonu. Hoće li to snimati novu reklamu s Cagom?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 EmptySat Feb 18, 2017 10:06 am

Što ovo Yigit dolazi u CvG?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 EmptySat Feb 18, 2017 11:01 am

Svaka čast ovima koji su se potrudili.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 EmptySat Feb 18, 2017 5:06 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 C49YmTJWYAAwe-C
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 EmptySat Feb 18, 2017 5:07 pm

Dok ceo svet vodi borbu protiv pušenja, kod nas na forumu i nepušači promovišu pušenje, mašala, mašala. smeh
 
Sinoć se Umut tagovao u Los Angelesu i neki su stvarno pomislili da je otišao u LA, iako je Ilknur pre toga postavila u priče snimak sa Umutom iz kola. smeh Čovek je preksinoć bio na setu kako je mogao da stigne u LA i da već ode u noćni život i to u vreme kada je tamo dan. smeh
 
Athena – Kendi Yolumda
 
Videla sam da je Kivo snimao za Mavi, a videla sam i da Colins najavljuje novu sezonu. Promenili su cover nisu više Caga i Taylor Hill. Videćemo da li će snimati sa Cagom, prema onom intervjuu što je dao, potpisali su dugoročnu saradnju, trebalo bi. A i saradnja je bila uspešna, uspeli su da prestignu Mavi.
 
Da, Yigit dolazi u CvG.
 

Odličan je klip, stvarno ne mogu da ih se nagledam, prelepi su.  Ali u dvominutnom klipu Caga minut i po pije, što ovaj forum takođe odobrava i rado promoviše. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 EmptySat Feb 18, 2017 5:16 pm

Je li se ti to buniš nešto?

Vidjela sam to sinoć. Još ih gledam jesu li normalni. Uzgovorili se o tome.

Hvala.

Naravno da je odlično. Ja to više puta odgledala, napravila puno gifova.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 Source

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 EmptySat Feb 18, 2017 5:21 pm

Naravno da se bunim, pa ja sam poznati aktivista za borbu protiv pušenja. Toliko se borim da cigaretu ne ispuštam iz ruke, evo čak i dok ovo kuckam. smeh

Basak, mogla si baš i da se nasloniš, zaklanjaš pogled. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 EmptySat Feb 18, 2017 5:22 pm

E, tako je.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 EmptySat Feb 18, 2017 5:59 pm

smeh smeh smeh smeh smeh
Poncha, smiri se i ne napadaj u startu, bolje i ti cugni koju. lol!

Evo ja ću da se priključim Sarinoj borbi protiv pušenja, staviću ovu sliku sa cigaretom na avatar. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 EmptySat Feb 18, 2017 6:03 pm

Čitam ja juče neke romantične gluposti, pa između ostalog i ovu.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 Superthumb

Rek'o eto šta ću reći Stasu kad ga vidim. trepko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 EmptySat Feb 18, 2017 7:41 pm

Reci mu da ti ne bude pod dva. smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 EmptySat Feb 18, 2017 7:44 pm

Ćuti, ne baksuziraj, ionako mi je to palo napamet. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 EmptySat Feb 18, 2017 8:24 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 EmptySat Feb 18, 2017 8:30 pm

S: Ko ste vi?
H: Ne pitaj.
Y: Misliš li da ćeš ostati živ?
Y: Meni ne može niko ništa.
C: Uzeću dušu Yasaru gledajući onog tvog direktora u oči.
X: doneo sam ti pozdrav od Celala.
M: Eylem, šta radiš ti? Zašto mi se ne javljaš na telefon? Kakvo je to čudno ponašanje?

E: Kakve ti veze imaš sa Celalom?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 EmptySat Feb 18, 2017 8:34 pm

Sada će Mert Eylem da ispriča neku bajku i ona će naravno da poveruje. Uf ya, što nije rekla Sarpu.
 
Tuba je definitivno gost, ali moglo bi nešto da bude između nje i Sarpa dok ne ode iz serije. To mi je poslednja nada, od Melek nema nikakve koristi po tom pitanju.
 

Allah, Allah, ne mogu već sto epizoda da se reše Yasara. Daj neka ga ubiju i da završimo s njim. Kakvi smo baksuzi Yasar je u seriji već pet epizoda, a Handan će biti jednu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 EmptySat Feb 18, 2017 8:36 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 C4-KTuTWQAAQi6-
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 EmptySat Feb 18, 2017 8:38 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 C4-IyW2XUAIMfHe

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 C4-IzhSWAAEDJPO
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 EmptySat Feb 18, 2017 11:49 pm

Ma kakvi su ovo pogledi? I like it. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 EmptySun Feb 19, 2017 12:16 am

Bende, bende. :cereeeeek:
 
Šteta što je gost, jer da su hteli da dovedu Cagi novu partnerku koja bi ostala, doveli bi mlađu glumicu, ali mogao bi da padne neki seks na eks. Ay yater, ubili su ovakvom čoveku libido, a mi smo svi postali manijaci, koje god žensko se približi Sarpu očekujemo stvari sa seksualnom konotacijom. smeh
 
Poncha nije za to, ali meni se dopada ideja da prevari Melek. Ova serija dozvoljava takve izlete.
 

Samo, Caga je u ova dva dana pokazao da može da se prilagodi svakoj partnerki, bilo da je mlađa od njega, bilo da je starija deset godina.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 EmptySun Feb 19, 2017 12:32 am

Ako Sarp prevari Melek s Handan, onda Melek želim sreću s Davutom. On je vjeran.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 EmptySun Feb 19, 2017 12:55 am

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU, ovo je neoprostivo!!!!!!!!!!! durica durica durica
 

Prodala si Sarpa zbog Melek. Allah, Allah, šta da radimo kad Sarp ima potencijal za dve žene, a Davut nema ni za jednu. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 EmptySun Feb 19, 2017 12:58 am

Veronika, dolazi da čujemo tvoje mišljenje o ovom problemu. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 EmptySun Feb 19, 2017 1:09 am

molimmmm molimmmm molimmmm molimmmm molimmmm

Ja sam u šoku, Ponchi draža Melek od Sarpa. o Boze naklon smeh

Ne znam u kakvom su sad odnosu Sarp i Melek, ali i ja sam da je prevari. Kad je zaljubljena glupača tako joj i treba, a i ova mi je na oko jednako hemična sa Cagom. Stvarno šteta što je gost. Ja samo nisam da mi Davuta prevari, ove druge nek vara kol'ko 'oće. lol!
I slažem se da je prevara u ovakvoj seriji dozvoljena.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 7 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo
Назад на врх 
Страна 7 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: