Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 EmptySun Dec 11, 2016 9:01 am

Odgledala sam malo ovih klipova s koncerta i vidim da znam neke pjesme.

Twitter vidim je aktivan, svi pišu o napadu.



Bondarenkova, još da Stanko koju piruetu zavrti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 EmptySun Dec 11, 2016 10:23 am

Napad su juce mnogo blaze predstavili nego sto jeste. Rekli su 20 povredjenih. Ispostavilo se da je mnogo vise povredjenih i mrtvih. Uzas. U Tursku definitivno neko vreme ne treba da se ide.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 EmptySun Dec 11, 2016 10:24 am

Gledala sam i ja snimke, najvise je postavila Basak.

Kivo izgleda nije bio, verovatno je bio na setu. Ni od Enga ni traga ni glasa u poslednje vreme.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 EmptySun Dec 11, 2016 11:35 am

Ja sam jutros malo čitala i žao mi je.
To gdje je eksplodiralo je poznati dio gdje se kreće mnogo ljudi, još nakon sportske utakmice. Užas.

Izgleda da im ovaj put nisu ukinuli društvene mreže.

Sinoć sam odmah mislila gdje je Caga u to vrijeme bio. Vidjela sam prije bila da je Basak okačila sliku, a kad sam vidjela da je i Ilknur tamo pretpostavila sam da je i Cagatay. Nekako, bilo mi je lakše čim se Esra oglasila. Za Kivu nisam bila sigurna, računala sam da on snima seriju. Njegov set je negdje van istanbula ili?

Da, Basak je dosta toga postavila. I Edhem Dirvana, Sedef... Poslušala sam dosta toga. MFO mi je sada super. Vidim da ih i Caga baš voli. Uglavnom, pjesme su bile dobre na koncertu. A i otišlo je dosta poznatih.

A Engina već nema dugo. Malo sam se i zabrinila. Nisam upratila ni je li što lajkao na instragamu. Mislim da je još u Americi.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 EmptySun Dec 11, 2016 3:24 pm

Poncha ::
Bondarenkova, još da Stanko koju piruetu zavrti.

wow Stas1 veseljko :cereeeeek: srca <3 leptirici

Eto, tako bi išle reakcije. kezz
Ali, to bi zaista bila čarobna scena, nadam se da su pametni i da će se setiti da mu to zatraže.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 EmptySun Dec 11, 2016 3:39 pm

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 EmptySun Dec 11, 2016 4:02 pm

Što su ovo doveli na set?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 EmptySun Dec 11, 2016 4:10 pm

Koliko je dana žalosti u Turskoj?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 EmptySun Dec 11, 2016 4:18 pm

Poncha ::
Što su ovo doveli na set?

Koje?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 EmptySun Dec 11, 2016 4:25 pm

Pa životinja.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 EmptySun Dec 11, 2016 4:50 pm

Kivin set je negde kod Tuzle koliko znam, ali.nisam sigurna.

Dan zalosti je samo danas, sutra ima serija.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 EmptySun Dec 11, 2016 5:16 pm

Tigar. <3
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 EmptySun Dec 11, 2016 5:32 pm

Saro, je li ti to najbolji dio videa?

Idem odgledati Icerde. Još nisam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 EmptySun Dec 11, 2016 5:57 pm

Jeste, ali cuti da ne cuje Bondarenkova. lol!

Ajde gledaj Eymer.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 EmptySun Dec 11, 2016 7:49 pm

Sad ne treba reći slažem li se s tobom. Vidiš da Bondarenkova nema pojma koga su doveli na set. smeh



Odgledala. Ajde, ovi ostali su izvukli epizodu koliko-toliko.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 EmptySun Dec 11, 2016 8:09 pm

Ona od Stanka nije videla onolikog tigra. lol!

Sarp, Davut i Celal su aj da kazeno izvukli epizodu, mada ja i dalje nisam promenila misljenje da je epizoda bila dosadnjikava i da je bila najgora epizoda do sada.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 EmptySun Dec 11, 2016 8:26 pm

Moguće da ona prekinula gledati.

Meni je epizoda bila onako. Ništa pretjerano. Nije mi bila loša, ali ni dobra.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 EmptySun Dec 11, 2016 8:46 pm

Mozda su se tebi slegli utisci pa zato, ja sam se ono vece iznervirala, zato i nisam posle vise nista gledala.
Gledala sam vise puta samo onaj sneak peek i jucerasnji fragman.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 EmptySun Dec 11, 2016 10:57 pm

Sara Ulusoy ::
Tigar. <3

Odsad tako da ga zoveš, odlično mu stoji. <3

Ja sam se stvarno začudila o kakvom tigru pričate, obožavam tigrove i videla sam ovog, ali ja sam gledala samo u Stasa. lol!  Posle kad je otišao moj fokus ide van kadra. smeh

Inače me baš čudi što bi doveli tigra na set, šta li snimaju... Izgleda će biti kao i onaj Apostol, niđe veze s nazivom. lol!

Može za mene jedan Selfi sa Stasom i tigrom. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 EmptySun Dec 11, 2016 11:01 pm

Sara Ulusoy ::
Jeste, ali cuti da ne cuje Bondarenkova. lol!

Poncha ::
Sad ne treba reći slažem li se s tobom. Vidiš da Bondarenkova nema pojma koga su doveli na set.  smeh

Kako može tigar da vam bude najbolji deo videa, na kojim ste drogama vas dve? lol!
Baš bih vas videla da gledate Cagu i tigra, koga biste pre primetile. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 EmptyMon Dec 12, 2016 1:17 pm

Imaš pravo. Iznervirala sam se onda i sad sam lagano odgledala epizodu. Sve scene u kojima nisu ovi dvoje nisu bile loše zato i kažem da su ostali izvukli epizodu.

Ja kad gledam seriju imam neka očekivanja, izgleda da ih ne trebam imati kao ni kad sam gledala MC.

Meni je najbolji dio sneak peek. Toliko o zanimljivosti epizode.
Nije ovo epizoda za ponavljanje. Možda samo koja scena.



Da su doveli tigra Cagi na set bih primijetila Cagu, ali tigar ionako dolazi kasnije. Kontala bi samo je li dresiran i umiren da mi ga ne bi ugrizao. Ali sigurno bi se njih dva složila.

Saro, tko ti je kriv. Sad Stanka zovi Tigar.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 EmptyMon Dec 12, 2016 1:19 pm

Mali je šećer.

Za Cagu bolje da nemam komentara.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 15403305_684489345044311_7690775973037342720_n.jpg?ig_cache_key=MTQwMzU0MDIwNDgxNTY4MDAzNg%3D%3D

<3

Bugün Günlerden #içerde !! Çok duygusal bir sahne sizleri bekliyor!! Çağatay abim ile set hatırası....
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 EmptyMon Dec 12, 2016 1:20 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 15306749_1168181506550374_1314015926764437504_n.jpg?ig_cache_key=MTQwMTQ4NTYzOTY4OTkxNTQzOQ%3D%3D
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 EmptyMon Dec 12, 2016 1:28 pm

Saro, je li nam ovo dolaze novi likovi?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 EmptyMon Dec 12, 2016 3:05 pm

Yok ya, ne zvuči mi etički da tvog muža nazivam tigrom i da mu stavljam srca.  lol!

Kako ga ne bih primetila, meni tigar lepši od Stanka. :P lol! (još uvek imam imunitet, nije prošlo tri meseca smeh ).

Hahahaha, znala sam da bi se Poncha zabrinula da tigar ne ugrize Cagu, a ostale može i da pojede, no problem. smeh

Moja očekivanja vezano za seriju su u zavisnosti šta se obećava. Ovu seriju čekam godinu dana, tema, scenario, režija, postava, produkcija, sve je obećavalo i podiglo mi očekivanja na maksimum. Od MCa nisam mogla da očekujem mnogo osim više Yaman i Yamira scena po epizodi, jer šta čovek može da očekuje od Ece.

Dolaze novi, ali kratkotrajni likovi. Ovaj advokat što se spominje u ozetu je Emre Erçil.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 YEjDuTfK

A gošća glimica je Şenay Gürler. Ne znam koju ulogu će da igra, a baš bi bila fora da bude onaj šef iz ozeta.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 CzcqpNQXEAAlk7C
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 29 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
Назад на врх 
Страна 29 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: