Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 EmptyMon Dec 12, 2016 11:44 pm

Meni Sara ko Hiter.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 EmptyMon Dec 12, 2016 11:45 pm

molimmmm molimmmm molimmmm
Ti se to igraš sa životom?! Brzo povuci reč! durica
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 EmptyMon Dec 12, 2016 11:47 pm

Nego sad mi nešto pade na pamet. Ovo dvoje su gosti glumci, to bi onda moglo da znači da Sarpova igra neće dugo trajati. Pih, to mi se ne sviđa, ja sve vreme od Sarpa hoću da napravim mafijaša. smeh


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Mon Dec 12, 2016 11:48 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 EmptyMon Dec 12, 2016 11:48 pm

Hahahaha Poncha carice, a ja se sve vreme pitam na koga podsecam. smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 EmptyMon Dec 12, 2016 11:48 pm

Gotovo je, idem. durica durica durica
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 EmptyMon Dec 12, 2016 11:49 pm

Sta je bilo, ja ovde mogu da nosim Stanka na avataru vec stoti put, a ti ne mozes da prihvatis salu. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 EmptyMon Dec 12, 2016 11:50 pm

Aj sad reci da nema brkove ko Hitler. Iste.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 EmptyMon Dec 12, 2016 11:56 pm

Yusuf je u novinama video reklamu za novi model Fiata, tako da mislim da je scena snimljena samo u svrhu marketinga.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 EmptyTue Dec 13, 2016 12:11 am

Onda Caga u onih par poslednjih epizoda AFK liči na medveda. lol!

I nisu isti brkovi. durica
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 EmptyTue Dec 13, 2016 12:12 am

Pa meni brčići isti.

Nemoj mi reći da oni reklamiraju aute? Ne znaš koliko je važna scena.

Možda ovi dvoje budu kao i Kostanceli. Par epizoda...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 EmptyTue Dec 13, 2016 12:12 am

Pa Caga je moj medo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 EmptyTue Dec 13, 2016 12:14 am

Jaooo, ajde kad ti je medo. :cereeeeek:

Nisu isti, slični su, ali nisu isti. I to ne opravdava tvoju malicioznu insinuaciju. :P
A, ako si time htela da kažeš da je Sara Hitler, e sa tim se već slažem. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 EmptyTue Dec 13, 2016 12:14 am

Ok, ako ti tako kazes, nemam nista protiv.
Ali da Caga ima ovakve brkove dobio bi isti ovaj komentar.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 EmptyTue Dec 13, 2016 12:15 am

E, stvarno eto vam novi imidž za novu ulogu.
Samo još brkove nije probao.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 EmptyTue Dec 13, 2016 12:16 am

Nemoj, Saro, da ima ovakve brkove.


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 EmptyTue Dec 13, 2016 12:16 am

Nemoj molim te, samo mu brkovi fale. Uopste nemam zelju da gledam Cagu s brkovima.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 EmptyTue Dec 13, 2016 12:18 am

Kada bismo imale nickove istorijskih ličnosti, Sari definitivno pripada Hitler. lol!
Sparks dobija Napoleona, ja sam Staljin, ali zbog ljubavi prema Aleksandru i šefovskoj tituli mogu da to promenim, jedino ne znam koju bih ličnost dodelila Ponchi.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 EmptyTue Dec 13, 2016 12:19 am

Pa, ako mu je Kenan abi i dalje idol, mogućnost nije isključena. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 EmptyTue Dec 13, 2016 12:19 am

Da li je moguce da ima ljudi koji nisu shvatili zadnju scenu i da misle da je Sarp od pocetka sef i jos se pitaju sta su onda gledali 13 epizoda. facepalm
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 EmptyTue Dec 13, 2016 12:20 am

Zasto ja da budem Hitler? Ja sam tako divna, mirna i tiha, nemoguce da bi meni dala takav nadimak. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 EmptyTue Dec 13, 2016 12:21 am

Saro, buniš me. Brko piše.

Je li to forum ili twitter?

I koja sam ja povijesna ličnost?

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 EmptyTue Dec 13, 2016 12:22 am

Zašto?
Ratovao s Rusima, bio rasista, imao ovakve brkove kao ti na avataru... Treba li da nastavim? lol!

Ja mogu i Atila Bič Božiji. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 EmptyTue Dec 13, 2016 12:23 am

Pa, ne znam, još nisam načisto.

Čoveče, pa ja sam promašila temu za diplomski rad. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 EmptyTue Dec 13, 2016 12:24 am

Twitter.

Ja nisam rasista, samo sam nisam u dobrim odnosima sa Rusima. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 EmptyTue Dec 13, 2016 12:25 am

Pa, ni on čovek nije bio u dobrim odnosima sa Rusima, samo nije imao šefa koji će mu smirivati te odnose. lol!

Daj mi bolje pomozi koju ličnost da dodelim Ponchi.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 34 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
Назад на врх 
Страна 34 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: