Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 EmptyMon Dec 12, 2016 3:14 pm

Izvukla si se. Ja već mislila kako će Stankov nadimak biti izmijenjen.

Pa ja od cijelog videa ništa osim tigra nisam zapamtila. Da me sad pitaš znala bih samo da je Stanko nekamo otišao, a došao tigar.

A sad, čuj. Nisam sigurna za druge. A složio bi se Caga s tigrićem.

E vidiš. Bilo bi super kad bi Celalov protivnik bila.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 EmptyMon Dec 12, 2016 4:03 pm

Bas bi unela svezinu u redove mafije kao zena.

Ne znam da li veceras ima serija. U programu pise da ima, ali ni ay ni show se ne oglasavaju. Nema jos ni taga. BSA i KC ce se prikazivati.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 EmptyMon Dec 12, 2016 4:05 pm

I ja gledam. Ay yapim najavljuje ovu svoju, a Icerde ništa.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 EmptyMon Dec 12, 2016 4:07 pm

Sad sam pogledala na sajtu showa pise da ima. Pustila sam i stream, normalno ide program kako pise. I na tw stranici showa na coveru pise icerde veceras.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 EmptyMon Dec 12, 2016 4:09 pm

To je najbitnije.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 EmptyMon Dec 12, 2016 4:53 pm

Gotov ti je imunitet, ili ćeš ga zvati Tigar, ili ćeš mu nositi dva dana sliku na avataru. lol!

Vidiš kako Poncha, primetila i Stasa i tigra. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 EmptyMon Dec 12, 2016 5:08 pm

Olmaz! Budi covek od reci i postuj svoju rec, rekla si tri meseca!!! lol!

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 EmptyMon Dec 12, 2016 5:11 pm

Jesi videla drugi fragman za Anne? Pa ja cu da pocupam kosu sutra od nerviranja.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 EmptyMon Dec 12, 2016 5:16 pm

Ukinuli su canlitvizle.io to je bio jedini stream koji je normalno radio. Sad opet ovaj showov stream koji koci na svakih dva minuta.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 EmptyMon Dec 12, 2016 5:40 pm

Valjda će raditi. Nađi još neki. Ja ih otvorim nekoliko pa ako mi zakoči nešto prebacim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 EmptyMon Dec 12, 2016 5:47 pm

Ma snaci cu se nekako za to, nego niko nista ne najavljuje, ima jos 15 minuta do pocetka.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 EmptyMon Dec 12, 2016 5:48 pm

Našla si da držiš za reč ludu alkoholičarku, pa kad sam ja održala svoju reč? lol!  Da jesam, ti i Sparks biste dosad odavno bile banovane. lol!

I još se zahvali što sam ti samo ukinula imunitet, da njega nije bilo posle ovakve izjave bi bila kartonirana, a verovatno i bananirana. lol!


Последњи изменио Mrs Bondarenko дана Mon Dec 12, 2016 5:51 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 EmptyMon Dec 12, 2016 5:50 pm

Videla. ljutko
Onu Sule bi trebalo razapeti, Zeynep trebalo da je betonira.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 EmptyMon Dec 12, 2016 5:52 pm

Saro, ili večeras nema hastaga... Ili će pustiti samo ozet. Ili će zadnji čas nešto staviti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 EmptyMon Dec 12, 2016 5:57 pm

Dobro aj nakeljicu ga sutra na avatar, ne mogu da se raspravljam sa lujkom. lol!

Trebalo bi, ali nece Zeynep to uraditi, ja bih.
Samo mi nije jasno sta ce Cengizu Melek. Verovatno ima neki plan.

Ne znam, ali bilo bi u redu da su obabestili da li ima ili nema epizode.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 EmptyMon Dec 12, 2016 5:58 pm

Ma ima nastavka. Da nema, rekli bi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 EmptyMon Dec 12, 2016 5:58 pm

Ja gledam, evo sad će.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 EmptyMon Dec 12, 2016 5:58 pm

Ima, pise az sonra yeni bolum.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 EmptyMon Dec 12, 2016 5:59 pm

Aj ako ti nije tesko daj mi linkove za streamove na kojima ti gledas.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 EmptyMon Dec 12, 2016 5:59 pm

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Hoćeš sama da izabereš fotku, ili ja da ti biram?

Pa, neće, Zeynep nije takva, ali bi trebalo. I ja bih.
Cengiz će garant iskoristiti situaciju u svoju korist, garant će tražiti pare Zeynep i posle će obe da ih zezne. Samo se plašim da je ne proda.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 EmptyMon Dec 12, 2016 6:00 pm

Samo da znate, sanjala sam kako gledam Icerde. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 EmptyMon Dec 12, 2016 6:01 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 EmptyMon Dec 12, 2016 6:01 pm

Evo.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 CzfbdxgWgAARkBi
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 EmptyMon Dec 12, 2016 6:02 pm

Pa prodace je Zeynep. A kakav je olos moze da se desi da je proda bilo kome ko bude hteo da da pare.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 EmptyMon Dec 12, 2016 6:04 pm

E, pa ovo drugo mene plaši.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 30 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
Назад на врх 
Страна 30 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: