Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 EmptyMon Nov 28, 2016 11:39 pm

I ja mislim da će Sarp poludjeti. Sarp je oštro reagirao na njega i kad mu je bacio onaj novac Aylanakov.
Yusuf zna da je zeznuo, može ga jedino pokušati nekako vratiti tako što će mu zbilja htjeti pomoći.

Kako im se može omaknuti takve greške.
I ovo Caga reklamira Bendis dobro. Neka se više ne žele fanovi.





Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 EmptyMon Nov 28, 2016 11:42 pm

Sad sam gledala prevedenu zadnju scenuY&S i Sarp mi je genijalan kad kaže "Tko zna možda se se sretnemo na krovu"
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 EmptyMon Nov 28, 2016 11:45 pm

I ja sam odgledala.

Genijalno.

Odgledala sam više puta.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 EmptyMon Nov 28, 2016 11:48 pm

Da, vec tada je ostro reagovao, ali mislim da tada nije znao. Osim ako nije saznao na neki drugi nacin, a ne iz onoga sto je Mert ostavio. Pretpostavljam da ce prikazati flashback.

Sa tom scenom mi uopste nije jasno sta se desilo. Scenario za 11. je morao da bude vec napisan kada je izasao taj fragman. A ako je Celal saznao morao bi da reagujr. Jedino ako nisu u poslednjem trenutku menjali scenario i izbacili dogadjaje oko toga.

Caga reklamira sve i svakoga, niko ga vise ni ne pita da li hoce ili nece. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 EmptyMon Nov 28, 2016 11:50 pm

I ja sam odgledala vise puta, vrh je scena. Ali Yusufova faca kad okrene reflektor prema sebi, Mustafa je odlicno odglumio.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 EmptyMon Nov 28, 2016 11:52 pm

A baš mu je dobacio oštro.

Ne znam, djeluje nespretno.


Imaš pravo. Reklma koja hoda. Živa reklama.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 EmptyMon Nov 28, 2016 11:59 pm

Mozda zato sto su se raspravljali preko telefona.

Yusuf sada prvi put u zivotu mora da bude pametan. Ne radi se samo o tome sto je razocarao i izneverio Sarpa, nego i o tome da je Sarp izgubio jedinu nadu da nadje Umuta, Necip je mrtav. Vise nema toliko motiva kao pre da unisti Celala i vrlo lako moze tako povredjen i razocaran stvarno da udje u svet mafije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 EmptyTue Nov 29, 2016 12:02 am

Yusuf ako nema nekog asa u rukavu će teško vratiti Sarpa.

Sarp će se prikloniti bilo kome tko ima informacije o Umutu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 EmptyTue Nov 29, 2016 12:05 am

U prevodu Celalu. Trenutno jedino Celal raspolaze tom informacijom i Sarp to zna.

Yusuf i as u rukavu mi nekako ne idu zajedno, ali videcemo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 EmptyTue Nov 29, 2016 12:10 am

Ma meni milo njega dođe.

Gledala sam opet neke scene. Aylanak i Selami su stvarno hit.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 EmptyTue Nov 29, 2016 12:17 am

I meni, u svakoj sceni i situaciji. Za deset epizoda mi je izbio na vrh liste omiljenih muskih likova.

Jesu, steta sto vise nisu zajedno. Ja navijam da policija prva uhvati Alyanaka i da ga posalju kod Selamija.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 EmptyTue Nov 29, 2016 12:20 am

Ma Yusuf je nepsosoban. Da je umjesto sačekuše Sarpa uhvatio Aylanaka sve bi bilo bolje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 EmptyTue Nov 29, 2016 12:25 am

Yusuf je stvarno uzas. Taj covek za 11 epizoda nije povukao ni jedan jedini pametan potez. I dalje se cudim kako je dosao do te pozicije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 EmptyTue Nov 29, 2016 12:27 am

I kako Mert nije skužio torbu koju je Yusuf donio u postaju?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 EmptyTue Nov 29, 2016 12:29 am

Verovatno nije primetio jer je bio zaokupiran Necipom. U tom trenutku je stampao onu umrlicu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 EmptyTue Nov 29, 2016 12:31 am

Danas je ipak spasio Sarpa.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 EmptyTue Nov 29, 2016 12:33 am

Jeste, dobro je sto ga je pratio.
I svidja mi se sto stvarno od srca hoce da pomogne Fusun, bas se trudi.

Odoh na spavanje.

Laku noc, canim.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 EmptyTue Nov 29, 2016 12:43 am

Imali su odlične scene. Ne znam sad koju izdvojiti.
Riskirali su obojica. Mislim, koji to policajac pomaže kriminalcu.

Ajde bar iskreno Mert pomaže Fusun, vidi se koliko je voli.

Po slici sa seta je crveni auto ispred Umuta, da nije došla Melek po Sarpa...

Nije samo Aylanak opičen. Jesi vidjela Yildiraya?

Je li ono Davut novi šofer Mustafi?

Laku noć.



Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 EmptyTue Nov 29, 2016 8:16 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 CyaYiTtXcAAazT9
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 EmptyTue Nov 29, 2016 8:40 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 CyadwcBWgAADOxI
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 EmptyTue Nov 29, 2016 8:42 am

Potvrdilo se sve ono što sam pričala. Kad napuniš epizodu Eylem i Mertom, pritom ih još staviš u fragmane, ozet i slike, kad je prvih pola sata Eylem u glavnoj ulozi, ljudi prebace program i dobiješ za dva manji rejting. Kad je cela epizoda Sarp, bude rejting 13. Znači da nije da smo u manjini i da samo nas nekoliko ne voli Merta i Eylem, vidi se iz priloženog. Nadam se da će da se opamete i da više neće da prave ovakve eksperimente, jer Eymer ljubav očigledno nikoga ne interesuje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 EmptyTue Nov 29, 2016 8:45 am

Tako je bilo i u Medceziru, čim je Yaman pao u drugi plan, a u prvom bili Nadir i Sude, rejting je počeo da pada.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 EmptyTue Nov 29, 2016 8:47 am

A posebna priča je što su svi tužni zbog rejtinga, a samo ozet i dalje ima rejting o kome druge serije sanjaju. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 EmptyTue Nov 29, 2016 8:51 am

Mertu zapravo nije problem da pomaže mafijašu Sarpu jer je i sam deo mafije, tako da nema tu gružu savesti.

Videla sam tu sliku Melekin auto ispred Umuta, verovatno je Melek došla po njega, ili je možda došla da priča sa Fusun u vezi Umuta.

Šta Yildiraya? Nisam videla.

I Yesim je pitala Davuta da li je šofer, rekao je da nije i da je on hteo da ide po Mustafu, da bude uz njega dok ne prođe frka sa Alyanakom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 EmptyTue Nov 29, 2016 3:23 pm

Pa upravo to. Rejting im je u padu, pa neka oni ispunjaju želje Mertovcima i Eyleminima. Osjetio se pad epizode jer je bilo manje Sarpa. Već u najavama smo vidjeli pa i hastag.

Kako nikoga? Imaju i oni svojih fanova. Cijeli .hr, a i šire...

Nisam mislila da je Mertu problem, ali može ga Sarp ili netko drugi shvatiti, previše se izlaže pred policijom puštajući kriminalca. Ovaj Aylanak prvi bi trebao skužiti Merta, ovo ga već dva puta prekida u planu.

A i Sarp je tamo. Kako god, došla je u dobroj namjeri, valjda.

Ma lik je kralj i ovako i u seriji. On najavljuje nastavak i neku predstavu za danas.

E dobro sam shvatila.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 16 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
Назад на врх 
Страна 16 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: