Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 EmptyWed Nov 23, 2016 10:18 am

Engo je još tamo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 EmptyWed Nov 23, 2016 12:46 pm

Ništa me ne pitajte, pitam se kako sam uopšte ostala živa u toku ovih 10-ak dana.

Odmah da kažem da užasno kaskam za vama, poslednja odgledana Icerdeova epizoda mi je nakon koje smo mozgali ko je ubica, čituckam vam sad komentare i kontam da je Alyanak, ali nemam pojma kad ću uspeti da lepo sednem i odgledam sve za čim zaostajem.

A, sad naredni post će biti malo detaljniji, molim da se pročita makar zbog toga što me dugo nije bilo, jer ste time i vi dosta o Stasu propustile. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 EmptyWed Nov 23, 2016 1:17 pm

Pre svega moram da kažem da mi čitava ova situacija već postaje smešna. Nakon što je Stas na instagramu postavio onu sliku i čuvenu objavu u kojoj faktički brani Droljetinu, jer su joj zaboga hakovali profil i moli da vrate sve na staro, htela sam da umrem. To je i bio dan od kog se nisam pojavljivala, e sad što sam ja nastavila da se ne pojavljujem već ima veze sa mnom, ali tada sam pisala i Sparks o tome i rekla kako više nemam šta da očekujem sem onog najgoreg.

Posle od obaveza nigde nisam ulazila, osim jednom u 5 dana na njegov instagram i tu naravno imam šta da vidim. Slika me je ponovo bacila u depresiju, još oni Irini hejteri koji ja mislim da se svakodnevno Bogu mole da Stas izbaci nešto sa Droljetinom da bi imale materijal za hejtovanje njega, pa tu ne znam dal' mi je gore da gledam njega sa tom fuksetinom, ili ove budale koje ga pljuju (a, ja sam jako tužna kad ga pljuju, jer smatram grehom zbog bilo čega pljuvati onakvog čoveka). E, onda okrenem njen instagram i tu vidim da je dva dana pre toga i ona postavila sliku sa njim. I tu mi već postane sumnjiva cela ta priča.

Da objasnim.
Pre svega, od početka je meni i svima koji iole znaju Stasa kao ličnost, koji prate njegov rad i život, koji su ako ništa drugo ono pratili Ples sa zvezdama - znaju kakav je čovek.
Reč je o osobi koja je maksimalno humana, predana svom poslu, ja boljeg oca zaista ne znam od svih javnih ličnosti koje cenim i pratim, a da ne govorim njegove stavove i poglede na život. I što je najvažnije, svaka njegova bivša je postojala za javnost, nije je krio, ali sem Julije ni sa jednom nije postavljao toliko fotki, nijedna njegova veza nije bila toliko javna, niti je on osoba koja voli da se eksponira. Govorim o čoveku koji je u periodu mart-jun svakodnevno jurcao na relaciji Rusija-Gruzija, pritom ni u jednom trenutku niti u jednoj izjavi nakon pobede nije isticao svoju pobedu, već samo učestvovanje, važnost međusobne svesti jednih o drugima i da su oni kojima je pomoć najpotrebnija upravo deca.
I sad će takva osoba da se zabavlja sa jednom striptizetom i to tako javno prezetnuje?! Aha, malo sutra.
Ne govorim ovo da bih sebe tešila, ne sporim ja da je on sa njom u vezi, ali Stas je takav da ako bi i bio, ne bi to tako javno pokazivao, ako ništa drugo ono ne zbog deteta, koje takođe ima profil na instagramu i prati ga. Da ne govorim da nije blesav da time uništi svoju reputaciju i izgubi na jednom delu fanova, jer je opšte poznato koliko su VMLjovci rasprostranjeni (sad čak ne govorim o ovim budalama od fanova tipa Irinini i Julijini koji ga vide sa jednom ženom, nego o ovim zaljubljenicima i zaluđenicima sa Vladom i Verom).

Plus ono što je stvarno sumnjivo, kako to uvek oboje izbace fotke jedno sa drugim, neposredno nakon onog prvog? Da su stvarno zaljubljeni i da stvarno cveta ljubav, pa valjda se ne bi dogovorali kad će izbaciti fotke i to zajedno (jer meni ovo liči na dogovor), ili bi otvorili zajednički ig profil (što se nadam da neću proreći, ako mi cela ova teorija nije tačna, jer ću onda stvarno poludeti).
Ovako, Aurika postavi fotku u 1 popodne, označi Stasa, Stas postavi fotku sutradan u 3 popodne i označi nju. Ili obrnuto. I sve uz ljubavne izjave, koje takođe ne liče na njega, jer od one pesme koju je napisao Irini, više ništa ljubavno ne kači tako javno.

I da, još nešto - navodno su zajedno od juna meseca. A, u junu je on uveliko bio u Gruziji. Kad su se upoznali? I zašto ga devojka nije posetila, kad je čak i Mark jedno vreme išao da ga podrži?
A, da ne govorim što su sve fotke koje ona kači nastale za ono vreme dok su bili na Krimu (po garderobi se vidi), kako nema ništa drugo da kači sa njim, a toliko fotki i tolika ljubav?

Ne znam, možda sam stvarno i poludela, ali to mi je previše postalo čudno. I što sam više razmišljala o tome, prognozirala kad će svadba (svi su pisali o tome, pa i ja uzela psihički da se pripremim), sve su mi više ti detalji upadali u oči.

Eto poruke Irininim fanova, ta teorija im ni u jednom trenutku nije pala napamet, a za toliko drugih teorija mašta i kreativnost ume da im radi. Kad se već toliko bave Stasom.


Naravno, da je počeo da snima novi film niko nije prokomentarisao (ne računam normalne fanove), niti da je imao predstavu u Sankt Peterburgu. (Ali su zato spot sa Starletom videli i popljuvali moralisti) A, divan mi je na ovoj slici, koliko on sija na sceni to je neverovatno. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: <3 <3 <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 A9rlWescRKw

Btw, izašle su i stare slike tokom snimanja Tri kraljice. Samo on ima ovakav Stas. leptirici

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 D5sNccyNvzg

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 5o9aTSK6w2I

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 REg9WKFMOgI



Poncha, hvala na gifićima, canim. kisic

Inače, tek sad shvatam šta znači popularnost, nema me 10 dana i crkavate za mnom. Ah, ta ja. trepko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 EmptyWed Nov 23, 2016 1:33 pm

Askiiiiim. kisic

Aj dobro ne da si se javila, stvarno sam se bila zabrinula za tebe.

Plahtu citam posle.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 EmptyWed Nov 23, 2016 1:34 pm

Canim kurbam!!!! <3

Imala si razloga za brigu, ako ti je tako lakše. Čisto da znaš da nisam nestala iz hira, stvarno sam bila u haosu.

Ali, sad sam ovde. I nedostajale ste mi. grupni zagrljaj
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 EmptyWed Nov 23, 2016 1:36 pm

Nadam se da je sada sve ok, neka si se ti nama vratila.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 EmptyWed Nov 23, 2016 1:37 pm

kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 EmptyWed Nov 23, 2016 1:39 pm

E, da, srećna ti slava sa malim zakašnjenjem! poljubac
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 EmptyWed Nov 23, 2016 1:40 pm

Hvala, canim
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 EmptyWed Nov 23, 2016 2:35 pm

I lajkuj mi novu profilnu na vk, kad stigneš. Pažalosta. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 EmptyWed Nov 23, 2016 2:56 pm

Jesam li jedina koja na ovom forumu ne vidi nista osim svojih poruka? Ne vidim ni ciji je zadnji post.
Ne mogu da verujem da me forum toliko zeza. placljivko
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 EmptyWed Nov 23, 2016 3:07 pm

Procitala sam plahtu. Ne znam sta bih rekla, jer ne znam kakav je Stanislav, ali zasto mislis da je dogovor? Da li je cilj da se ona promovise iz nekog razloga ili sta?

Kad cujem ovo pljuvanje Irininih fanova, odmah se setim ovih nasih budala. A da oni malo za promenu hvale Irinu i da prestanu da pljuju Stanislava da Irina ne bi bila zaboravljena. Od tih dezurnih pljuvaca nema gore gamadi.

Sparks, mislim da si jedina, ja sve vidim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 EmptyWed Nov 23, 2016 4:27 pm

Ne bih tamo ušla da ih čitam ni da mi neko plati. Ta tema je ključ od ludnice. Moja miljenica je nevaspitana, poremećena i agresivna. Čim se neko ne slaže sa njenim mišljenjem odmah napada. Ne znam zašto je toliko iskompleksirana i zašto joj smeta neko ko drugačije misli. Već počinjem da mislim da potajno obožava Cagu, drugačije ne mogu da objasnim tu potrebu za tolikim pljuvanjem i praćenjem karijere i serija nekoga koga konstantno pljuje.

Zarada? Zašto bi neko imao potrebu da komentariše nečiju zaradu, to su gluposti. I sasvim je jasno da nas neko odande onda čita, jer sam ja pisala o zaradi po minutu zbog onog profesora i hiljadu dolara za reklamu. Inače zarada se ne pogađa po minutaži, nego po epizodi, bilo da je pet minuta u toj epizodi ili sat vremena, zarada je ista. Koliko znam Arasova zarada je 40000, Cagina 90000, s tim što ovakav rejting povećava zaradu. Žao mi je, ali firmirano zlato je skuplje od nefirmiranog, a i jedno i drugo je zlato.
I ja volim Barisa Falaya i smatram da je sto puta bolji glumac od Kenana, ali svesna sam i sama da on nikada ne može da postigne uspeh kakav ima Kenan. Na šta bi ličio Ezel da je Ezela glumio Baris, a Alija Kenan.
I šta više hoće od Cagine glume, šta bi on trebao da uradi i kako da glumi da bi oni bili zadovoljni. Čoveka svi živi hvale, samo njima nije dovoljno dobar.

Sve u svemu na gifovskom bi odgovor njima izgledao ovako

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 ATrgiM
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 EmptyWed Nov 23, 2016 4:40 pm

Videla sam da su stavili Bursina. smeh Ne znam koji su im bili kriterijumi, ali Bursin je smejurija. Generalno nemam ništa protiv njega, nije mi baš simpatičan, ali daj budimo realni, čovek ima dve propale serije, na osnovu čega se se nalazi u jednom tako prestižnom muzeju voštanih figura. Pusti Cagu, bolje da su stavili Tuncela Kurtiza i Halita, svakako su više zaslužili da budu tu od Bursina.

Ne znam kada ih je odvojio i da li je Mert uopšte živeo sa njima. Možda su njih dvoje živeli u odvojenoj kući kad se Celal oženio sa Yesim, jer ni ona ne zna za Merta, ne znaju ni Celalovi ljudi, zna samo Melek.

Alyanak je odmah počeo da se nabacuje Yesim. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 Cx8mtQNXgAAD_Mg
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 Cx8bWL0WIAQ9uFk

Rekla bih da će Ayanak ipak biti icerde, ne verujem da snimaju zatvorske scene zbog Selamija. Osim ako neko drugi nije zaglavio.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 Cx8azlXWIAAMKsJ

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 EmptyWed Nov 23, 2016 5:00 pm

Sparks, zaboravih tvoj avatar da prokomentarišem. <3
A, zašto ga tako komentarišem?
Zato što je Stas danas odgovorio fanovima (u ime rođendana VMLj, koji se bliži, naravno da su već sad uzeli da gnjave glumce) da bi on između Vere i Daše izabrao Dašu. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Zamislite koji car! naklon

Saro, mislim da da.
Pa, realno i njena ciljna grupa je neki matori ruski oligarh, ili tajkun, gde će ona sa Stasom, pre svega nema o čemu da priča sa njim, a i za jednokratnu upotrebu je izanđala. Čak mi je logičnije da su friends with benefits.
Njoj ovi Irinini fanovi dnevno ne daju mira, šalju joj gomile spamova, fotki Stasa sa Irinom, pišu joj kako je kurva, ovakva, onakva, na kraju su joj i profil hakovali i njoj to sasvim odgovara. Da je zaista sa Stasom privatizovala bi profil, nešto bi uradila sa njim, a ova se sve više i više eksponira. Da ne govorim kako njoj taj profil pre svega i služi za posao. rolleyes
Ali, eto, od kako je sa njim dobila je jedno 30 000 pratilaca.

E, baš to, zato ja najviše poludim što je očigledno u kom je smeru posle ZK nastavila Stasova karijera, a u kom Irinina. Plus je Stas i pre ZK bio zvezda, on je bio poznat i pre VMLj, a Irinu je ZK proslavio. I onda normalno kad su ljudi videli dotičnu personu, njen vanserijski talenat i neodoljivu harizmu, svi prestali da je prate, nema više ponuda, serija. U predstavama nikad nije ni igrala, a jedva ubode po koji film. I to ne bih znala da nisam pročitala od ovih normalnih Ruskinja što brane Stasa, jer sam ja alergična na dotičnu, a kad sam na nešto alergična ja to ignorišem.
Dok je kod ovih budala suprotno, o njoj nemaju šta da pišu, pa na njega navalili. Ne znam samo šta više ne mogu da mu oproste, uspeh na svakom planu, ili što je ostavio Irinu. mislilac

Sara Ulusoy ::

Sve u svemu na gifovskom bi odgovor njima izgledao ovako

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 ATrgiM

bravo

Majke mi, ja ću naziv ovog foruma promeniti u Justice for Stanislav and Cagatay.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 EmptyWed Nov 23, 2016 5:03 pm

Stvarno u tom muzeju nema Tuncela Kurtiza???!!! molimmmm
Jesu oni normalni?!

A, da ne govorim što mi nema Kenana i Cansu. durica

I da, Saro, spasiba canim za lajkić. lol! kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 EmptyWed Nov 23, 2016 5:33 pm

Jedna stara nova sa seta VMLj. <3 <3 <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 G34a7G-4j2g

Koliko mi je ovom svojom izjavom Stas ulepšao veče, ima da opalim maraton onih epizoda ere Vlada i Daše. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 EmptyWed Nov 23, 2016 5:54 pm

Bondarenkova, dobro je da si se javila. Već sam mislila da je nešto. Dobro došla natrag!

Pročitala sam sve. Ti znači misliš da on pomaže i promovira ovu žensku. Ne znam, ne mislim ništa niti kujem kakve teorije. Bio on s njom ili ne bio, meni ne mijenja neko mišljenje o njemu.

Sparks, mislim da je do tebe.

Saro, ma ni ne moraš. Ali mni je zabavno. Najmanje se komentira serija ili se komentira u nekom šaljivom tonu. Uglavnom, svi uživaju, moderatura blago rečeno blaga, ali evo se jedna forumašica, meni nepoznata imenom, suprostavila tvojoj miljenici, a ova je, kao i uvijek, udarila kontru... Kao nekad davno na AFK-u... Ova koja joj je kontrirala je imala dobre komentare... Čak se i modreatura javila jer ne komentiraju seriju.
A zarada se komentira jer Arasa malo ima (minutaža nikakva) i dobija toliko novca, a Caga ima više, ali i radi puno više... Ma, uglavnom, da ti ne duljim i ne omrznem Arasa. Ali baza je.

Pa upravo to. Ne može svaki glumac, ma kakav bio, nositi seriju.

Znači, definitivno, Sarp je skinuo odijelo. Evo i Rize...

Ja sam jutros gledala slike i za neke mi je jasno, za neke nikako. Jedino ako nisu sve slikali. Da nema ovih koje spominješ, a Bursina ima... Pa ili staviti sve ili neka ne stavljaju ovako na parove razbroj.



Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 EmptyWed Nov 23, 2016 6:13 pm

To se apsolutno podrazumeva, rekla sam odavno šta god on uradio (ne daj Bože, daleko bilo) i sutra da je oženi to ne bi promenilo moje mišljenje o njemu. A, možda sam došla do ove ideje i zato da bih lakše podnela te zajedničke fotke... Mada, nisam jedina, evo sad je isto to palo napamet jednoj Ruskinji u grupi, a pritom nismo ni reč nas dve prozborile.

A, najjače mi je sad kad ovi Irinini pišu kako je pre bolje glumio, sad se vidi njen uticaj. smeh

Nego, kakvo je tvoje mišljenje?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 EmptyWed Nov 23, 2016 7:36 pm

Nemam nikakvo mišljenje jer ga ne pratim i ne poznajem dobro da bih išta mogla reći.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 EmptyThu Nov 24, 2016 8:04 am

Mrs Bondarenko ::

Dok je kod ovih budala suprotno, o njoj nemaju šta da pišu, pa na njega navalili. Ne znam samo šta više ne mogu da mu oproste, uspeh na svakom planu, ili što je ostavio Irinu. mislilac

Pokušavaju da zakopaju njega da bi istakli nju, to je najbolja definicija. To rade iz očaja, jer činjenice govore jedno, a oni drugo. Isto što radi i grupa nevaspitanih i pomahnitalih na ozloglašenoj temi.  Samo kod Stanislava je još gore utoliko što se mešaju u njegov privatni život.

Poncha ::

A zarada se komentira jer Arasa malo ima (minutaža nikakva) i dobija toliko novca, a Caga ima više, ali i radi puno više... Ma, uglavnom, da ti ne duljim i ne omrznem Arasa. Ali baza je.

Kao što rekoh, zarada ide po epizodi, ne po minutaži. Pogrešno su protumačile moje reči ukoliko su me čitale. Drugo, ako pričamo o Cagi, mogao je da ima zaradu kakvu je hteo, bilo je produkcija koje bi mu dale mnogo više da pređe kod njih, ali kako njemu to nije najvažnije, bio je pametan i ostao je tamo gde je i trebao da ostane.

Znaš šta mene najviše nervira. Najzad imamo kvalitetnu  tursku seriju koja iskače iz svih klišea, odličan scenario, odličnu postavu, odličan rejting, neverovatan uspeh na svim poljima. Ni jedna serija u skorije vreme nije imala ovoliki uspeh i kad je rejting u pitanju i društvene mreže i YT, sve u jednom. Ako se ovako nastavi serija će stati rame uz rame sa nezaboravnim Ezelom, Ask i Memnu, AFK i posle destet godina će se pričati o njoj. I u celoj toj priči umesto da uživamo svi u seriji, oni pljuju i uništavaju i sebi i drugima uživanje.  A toliko toga ima da se piše o seriji, pa koliko nas tri ovde pišemo, a zamisli kad piše dvadesetak ljudi.
A same sebi skaču u usta, pa sve do jedne su seriju počele da gledaju zato što je Cagina. I njima omraženni Medcezir su tajno pratile, toliko su pljuvale, a znale su celu radnju.  Ne sećam se da su nešto provodile vreme na temama serija u kojima je glumio Aras, sad je odjednom postao dragocen kad treba pljuvati Cagu.
Problem je što ljudi ne gledaju realno i uvek vide ono što hoće da vide, a ne ono što je činjenica. Po meni je za poštovanje ono što je jedan čovek koji nije imao veze sa glumom postigao za samo pet godina. Ali da ne bih bila subjektivna, odmaćiću se od Cage  i spomenuti Tubu. Ta žena ni dan danas posle toliko godina karijere nije naučila da glumi, ali da li je njen uspeh i pored toga za poštovanje? Mislim da jeste. Ima izuzetno uspešnu karijeru, gomilu fanova, nominacije za prestižne nagrade, od svog imena je napravila brend, u prvih pet je najuspešnijih glumica u Turskoj. A njen muž koji je mnogo bolji glumac sve to nema.

Prema tome
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 33y2hhy

I jel ima Aras temu na forumu? Ako nema neka mu što pre otvore. Ipak su veliki fanovi, neka se malo bave promocijom svog omiljenog glumca, a Caga će se nekako jedva snaći i bez njih.

Mrs Bondarenko ::
Stvarno u tom muzeju nema Tuncela Kurtiza???!!! molimmmm
Jesu oni normalni?!

A, da ne govorim što mi nema Kenana i Cansu. durica

Ne znam da li ima Tuncela, pretpostavljam da bi se negde pojavila slika da ima.
Šta će im Kenan i Cansu, vidiš da ima Bursina. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 EmptyThu Nov 24, 2016 8:29 am

Meni se čak čini da se njima serija i sviđa, ali oni bi htjeli da je po njihovome svačega nečega još... I mijenjali bi poprilično. Naravno da svatko ima pravo na svoje mišljenje.

Ma one su to o zaradi okrenule na šalu. Da skratim, Aras je dobro prošao jer za pare koje dobije ne umori se uopće. Ako me shvaćaš. To je njihova logika. Naravno da se ja slažem s ovim što si ti rekla. Caga da je htio mogao je prijeći. Mislim da je čak najizglednije da je imao ponudu od prijatelja Buraka. I sigurno bi ga ovaj platio koliko god bi htio.
A nije bio blesav otići kad za njega rade projekt ovolike kvalitete, u koji je puno uloženo.

Ma meni nitko ne može pokvariti da ja uživam u seriji ma koliko neki pljuju. Da mi smeta, ne bih čitala, ali mi je zanimljivo kako uspiju svaki put naći nešto za potkačiti... Ali onda odgledaju s prijevodom pa im je odjednom bolje.

Ja to za Cagu uvijek kažem. Možeš mu osporavati puno toga, ali reći da nije sazrio u glumca, nikako. Može netko ne voljeti neki lik kojeg glumi, ali to ne znači da ga Caga nije donio onako kako je trebao...
I upravo ovo što si rekla.

Aras ima temu na forumu. Otvorila ju je, ali nije na sapunicama jer glumac čija se serija, u kojoj glumi glavnog, nije prikazivala u Hrvatskoj ne može biti na tom podforumu. Ne znam što se piše tamo, ne čitam uopće. Ne zanima me nimalo. Ne volim Arasa toliko da bih zalazila i čitala o njemu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 EmptyThu Nov 24, 2016 8:44 am

Pretpostavljam da im se svidja cim gledaju.

Shvatila sam sa su okrenule na salu, ali ne znam zasto ja i u njihovim salama vidim pljuvanje. Ne od svih naravno, od pojedinih.

Caga i Ay yapim su izuzetno uspesna kombinacija, nista ja tu ne bih menjala. Burakove serije mi nisu nesto, a jedina ozbiljna produkcija pored Ay yapima je Tims. Samo i oni su se sa ovom Kosem uvalili, videcemo sta ce biti sa Enginovom i Fahrijinom serijom.

Vala meni moze samim tim sto mi ogade neki lik ili glumca.

Aha, nisam znala da ne moze da ima temu ako nije imao glavnu ulogu u seriji koja se prikazivala u hr, mislila sam da je dovoljno samo da glumi u seriji koja se prikazivala u hr.

Izasao je rehting, u totalu je malo falilo da Icerde zavrsi na prvom mestu.

Danas je fragman, valjda nece izaci opet u ponoc.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 EmptyThu Nov 24, 2016 9:10 am

Zato što dobro misliš. Vidiš da znaš i bez da ja napišem tko je pisao. Što da ti kažem. Sad već mislim da čitaš što one piskaraju.

Ni ja ne bih ništa mijenjala. Sve dok on glumi i kupi nagrade i zarađuje onoliko koliko mu je potrebno...

Ti ćeš pratiti tu seriju?

A za te glumce postoji skupa tema pa se na njoj piše.

Vidjela sam rejting, ovaj put su jako blizu bili.

Nekako, postala im je praksa staviti ga tako kasno po turskom vremenu...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 EmptyThu Nov 24, 2016 9:38 am

Ovi iz Umuta su jučer objavili sliku.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 14582326_249671945448762_7825901468145156096_n.jpg?ig_cache_key=MTM5MDA4OTEzMjEzNTY4MjU1MA%3D%3D

Dobro je i njima došlo što se serija snima na njihovoj lokaciji.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 9 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
Назад на врх 
Страна 9 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: