Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 EmptyTue Dec 06, 2016 1:34 pm

Pa, za to se još više slažem. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 EmptyTue Dec 06, 2016 1:55 pm

I još malo pobeditelja. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: <3 <3 <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 KXtcwgoJDLY

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 CmP0BmjUZBE

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 04Dcf3AfP8Y Ovu hoću za avatar, samo da se pojavi bez ovih slova (btw, ako znate kako se skidaju, davaj)

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 RXKpkfE5yaQ

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 W3jm9Zob2oY stidljivko

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 QeCdpEPxChQ

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Y5rCsSenRCI

I namerno ignorišem fotke s kurveštijom, neka je on meni osvojio ovu nagradu, neće ni ona taj uspeh da mi pokvari.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 EmptyTue Dec 06, 2016 4:48 pm

Bensu u zadnje vreme ima dosta manje scena nego pre, samo sa Mertom ima scrne kako treba, ovo sve ostalo nesto usput. Moguce da su scenaristi i producent shvatili da ona nece napredovati, da je gledaoci nikako ne prohvataju i da joj je zato smanjena uloga, a sa Sarpom nema scena, zato sto ce mu dovesti neku drugu pa da posle ne bi bilo neuverljivo. Ako je to plan i ako do toga dodje, meni licno nece biti neuveljivo, jer na Sarpa i nju vise i ne gledam kao na par.

Trudna? Gde si to nasla? Danas nisam cesto svracala na tw, ali da postoji takva glasina, valjda bih videla.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 EmptyTue Dec 06, 2016 6:48 pm

Bondarenkova, ne znam kako se miču slova sa slike. Ni ja ne volim slova po slikama.

Što se tiče još ljudi koji su proslavili sa Stankom, znam da nisi stavila sliku. Vidjela sam. Ali, neću te provocirati.




Ima je manje. Mislim da je i bila u Parizu protekli tjedan.
Gle, ja nemam u načelu ništa protiv da dovedu nekog novog, ali mi je Melek bila dobro uklopljena u priču.
Da sad dovedu nekoga nije problem se naviknuti. Ja se naviknem kad je Caga u pitanju. Pa ja sam mogla gledati i Emirov put.
Da dovedu neku i Melek povuku nije neuvjeljivo. Celalova je kći, to je prepreka. Zadnje vrijeme su ih lijepo razdvojili, on nekako smrknut...

Nisam ja to našla, nego sam pročitala u jednoj od grupa na FB-u. Inače ne čitam pretjerano tamo, ali ovo nije ona grupa koja samo pljuje, nego baš hvale i vole njih kao par. Netko je napisao da se tako piše po twitteru. Ja sam ovih dana slabo pratila, a ni inače ne pratim što nema neke direktne veze s Cagom, tako da ako je i pisalo ne znam.
Ako je tolika hajka na twitteru protiv Bensu onda me ne čudi ako joj smanje ulogu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 EmptyTue Dec 06, 2016 6:51 pm

Opet krcato slika sa seta danas.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 CzAUmWzWQAAAhrG

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 CzASLLqXgAAtlK5

Zabundan i u kratkim...

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 CzAsRjOWIAAY0xR

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 CzASNhnWEAAAT77

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 CzASPL1XUAAjgP0


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 EmptyTue Dec 06, 2016 7:33 pm

Allah, Allah, hocemo li celu epizodu da gledamo Sule, vec 45 minuta samo ona.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 EmptyTue Dec 06, 2016 7:49 pm

Ja listam još scena kad nije prijevod gotov.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Giphy
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 EmptyTue Dec 06, 2016 7:51 pm

Ovo su Rizu sredili za predstavu koju sutra igra.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 EmptyTue Dec 06, 2016 7:59 pm

Bila je Bensu u Parizu na VS reviji.

Mekek se odlicno uklapa u pricu i primamljivije je da Sarp bude zaljubljen u cerku svog neprijatelja nego u neku x osobu, ali ako ne ide sta da radimo. Meni je najvazniji Caga odnosno Sarp, prema tome neka bude onako kako ce njemu biti najbolje.

Istrazivala sam malo po tw, nigde nisam naisla na to o trudnoci.

Ova Serenayina internet serija ce imati 13 epizoda od po sat vremena. Ako Caga bude snimao, bice verovatno isto tako.

Fanovi punom parom rade, svaki dan set. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 EmptyTue Dec 06, 2016 8:07 pm

Naravno da je nama Sarp najvažniji tako da ćemo se mi prilagoditi.

Ja nisam ni gledala nego sam samo tebe pitala. Ne znam čiji su to fanovi.

To je dobar broj serija, minutaža nije loša. Ne bi trebalo biti gluposti, ograničavanja zbog publike. Neću se buniti ako mu tako odgovara.

Jesi li vidjela? Na setu su stalno. A što je najbolje, Caga sa svima divan.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 EmptyTue Dec 06, 2016 8:58 pm

Mi smo se na pocetku dogovorile, sta god Sarp uradi i pravu je, prema tome sta god uradi nama odgovara.

Da, to ce biti kratka prica bez gluposti, ako bude zanimljiva prica i dobar cast, bice super. I ako uopste bude takve serije, posto su to bile samo glasine onaj jedan dan.
Ali ako Serenayina uspe, ne bi me cudilo da Ay to ponudi Cagi.

Caga je uvek sa svima divan, ali na ovom setu mi nekako deluje bas srecno. Verovatno je dobra atmosfera, a i veliki uspeh serije tome doprinosi.

Jesi videla onu sliku kako gleda onog celavog lika sto si postavila sliku sa njim na prethodnoj strani? lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 EmptyTue Dec 06, 2016 9:19 pm

Premalo Zeynep, previse Sule. Ali nije bila dosadna epizoda, samo iritantna.

I sta su oni nama ovom Sulinom pricom hteli da poruce. Nista od ovoga ne moze da je opravda, moze samo da ucini da imam jos gore misljenje o njoj.
Umro joj je muz, nije imala nikoga, mucila se kao i svaka samohrana majka, ali je isla radila, zaradjivala koliko toliko i zivela miran zivot.
Onda je upoznala Cengiza i zbog njega postala monstrum prema svom rodjenom detetu. Umesto da je izbacila klosara cim je videla da joj maltretira dete, ona je bila u takvoj drami da je odlucila da ubije i sebe i dete, mozes misliti drame.
Ubedljivo najgore mi je bilo kada je drolja otisla na more i ostavila dete samo da cuva zeca. A toliko je zelela da vidi more. Sve u svemu, Sulinom pricom nismo nista dobili, samo sam je jos vise zamrzela.

Onaj razgovor Sule i Zeynep na obali. Zeynep pokusava da joj pomogne, ona i dalje ko si ti, igras se majke tri dana, jel ti dosadilo. Glupaco, ona je za ta tri dana bila bolja majka nego ti poslednje tri godine.

Sve scene sa Turnom su bile da ti se srce pocepa. Prvo kada je rekla Sule da je Melek umrla, posle kada je plakala i kada je rekla Zeynep da nece nikada da se razdvoji od nje.

Gamze je na dobrom putu da postane nova Sule.

Sad kad Cengiz sazna da je Zeynepina porodica bogata nece im se skinuti s vrata. I ne mogu da verujem da mu je Sule rekla da je Melek ziva. Ustvari sta ne mogu da verujem, tom detetu niko u zivotu nece biti veci neprijatelj od takve majke.

Da li je sad Zeynep posumnjala da joj je Gonul majka? mislilac
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 EmptyTue Dec 06, 2016 9:47 pm

Aynen oyle. Je li se tako kaže?
Kud ko i o čemu, nas dvije o Sarpu.

Pa tako bi trebalo biti. Kratko, bez gluposti i nebuloza, nevezano za neke rejtinge i borbe. Naravno, ovo je sada neki njihov projekt probni.

Naravno da je uvijek divan, dobar i topao prema svima, ali evo ovih par dana jako dobre volje. Mislim da je dobra atmosfera, da se slaže s kolegama, pogotovo s Rizom i Arasom.

Misliš na ovu sliku...
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Cy_jO0XWQAA0LSv
Slika je hit na twiiteru.






Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 EmptyTue Dec 06, 2016 9:49 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 CzBVklsXUAA4WwF

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 CzBEp-KXgAARmZO

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 CzAcpGnXUAANJjU
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 EmptyTue Dec 06, 2016 10:17 pm

Da, tako se kaze. A o kome cemo pored Sarpa, necemo o Miniku. :lol:

Na tu sliku sam mislila. Slucajno je ispalo tako, ali je pogled ubilacki. smeh

Videcemo po kom principu funkcionise to i kakoce se odredjivati gledanost.

Sa Rizom i Arasom he najbolji. A Riza postavlja samo sa njim slike sa seta. Kad znam koliko se dobro slazu, jos su mi zanimljiviji Sarp i Davut kad krenu da se podbadaju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 EmptyTue Dec 06, 2016 11:41 pm

Epizoda je bila odlična, jedino su me oni silni flešbekovi nervirali. Zapravo me ne bi nervirali da igrom slučaja nisam gledala sa drugaricom, em sam morala simultarno sve vreme da prevodim, em sam morala da slušam njene komentare u kojima saoseća sa Sule.

Ok, imala je tešku sudbinu, ostala bez muža sama sa ćerkom, radila, mučila se, ali isto to sve je radila recimo i Šeherezada (plus se borila za detetovu operaciju), pa nije prvom prilikom zaljubivši se u budalu postala hladnokrvni monstrum prema rođenom detetu i pustila dete da umre.
Ja mislim da je to do same Sule, ona je takva osoba, kad joj se smučilo sve to da radi, nestala je i ljubav prema detetu i strpljenje i požrtvovanost. A, da ne govorim kad je otišla u Bodrum i ostavila samo dete sa zecom u kući, time je porušila sve dotadašnje gestove.

I što kažeš, ne znam šta su ovim hteli da nam poruče, još kad sam slušala ovu moju kako komentariše u trenutku kad mala kaže Sule ne mrzim te, ali te ni ne volim, ti nisi moja majka kako je nazvala razmaženim derištem, zaprepastila sam se. molimmmm
Šta god se tu dešavalo, pa čak i tako kako su prikazali, neoprostivo je kako je dopuštavala da na njene oči njeno dete maltretira njen makro, i još na kraju vrhunac svega kad je pustila da se zadavi u kesi na hladnoći. Znači, nema dalje.

I tu sam isto popizdela, kod tog razgovora Zeynep i Sule, kad je ova rekla videla bih ja tu Zeynep da se našla u Sulinoj koži, u stvari videću je. Ova se okoristila od dve majke, čitav život je imala sreće. o Boze

U sledećoj epizodi se nadam više pažnje posvećene samoj Zeynep, red je njenu i Gonulinu priču da upoznamo, ipak je Zeynep centralni lik.
A, na kraju mislim da je posumnjala, ali da neće provaliti.

Sad pitam glupo pitanje, ali šta je to bilo sa Gamze, ja uopšte nisam provalila? Jel' presekla vene, ili je samo gađala ogledalo, pa pogodila dlan?
I definitivno me nervira, još ona Cahide u fazonu nisam joj posvetila dovoljno pažnje, pa ženo ti već dve epizode samo o njoj brineš. kafa

Sara Ulusoy ::

Sad kad Cengiz sazna da je Zeynepina porodica bogata nece im se skinuti s vrata. I ne mogu da verujem da mu je Sule rekla da je Melek ziva. Ustvari sta ne mogu da verujem, tom detetu niko u zivotu nece biti veci neprijatelj od takve majke.

E, to me jedino plaši, pa mislim da ćemo i u sledećoj imati Sule-Cengiz momente, a baš bih htela da malo odmorim živce od njih.
Žena je apsolutni kreten, još kad je ovaj rekao da je njena Melek riknula, pomislila sam da se možda izletela, međutim budala nastavlja ne, moja Melek je živa. ljutko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 EmptyTue Dec 06, 2016 11:47 pm

Poncha ::
Što se tiče još ljudi koji su proslavili sa Stankom, znam da nisi stavila sliku. Vidjela sam. Ali, neću te provocirati.

A, šta da ti kažem, vidim da si obaveštena.
Još ja tokom ceremenije pričam Sparks vidi ovog trećeg do nje, možda im je Stas pokriće.smeh Nada umire poslednja. tuzni

A, to nije bilo dovoljno, nego su i članku napisali ...S.B, dobitnik nagrade za najbolju mušku sporednu ulogu, na dodelu došao sa ženom, možeš zamisliti kako mi je bilo. placljivko Hvala Bogu, budale nisu bile obaveštene, mislile da je reč o Juliji, ali svejedno sam se presekla.

A, uz sve to, sad oni Irinini su našli da ga pljuju što je doveo i obrukao čitav događaj. Nije važno što je čovek osvojio nagradu o kojoj cela Rusija bruji, njima je problem kako se usudio da dođe sa njom, zaboga ispunjavaće im želje ponaosob. ljutko
Možda je trebalo da u jednoj ruci povede Juliju, a u drugoj Irinu, a za vrat da mu se okači Olesja, tad bi bili svi zadovoljni. rolleyes
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 EmptyTue Dec 06, 2016 11:50 pm

A, pogledaj ovo, Poncha.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 WQIm8wnomPk

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 XMs5gRwEDn4
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 EmptyTue Dec 06, 2016 11:58 pm

Moram još, slike su vrh. naklon :cereeeeek: naklon :cereeeeek: naklon :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 YRGTOeilIMs

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 QcJMASVBzhc

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 WvR35HoiFqw

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 3Ut2MCMdagE

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 3UkXD5Q-vVI Joooj... stidljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 EmptyWed Dec 07, 2016 9:27 am

Svaka cast Anne i EDHO, odlicna borba. bravo

Mnogo zena je dozivelo Sulinu sudbinu, pa se nisu pretvorile u montrume. Znaci da je to nesto sto Sule ima u svojoj prirodi, samo je tada izaslo na povrsinu. Zena je vise puta pokusala da ubije dete, za to ne postoji opravdanje. Imala je posao, imala je koliko toliko pristojnu kucu, znaci nije bila primolrana da se prostituise i da dovede Cengiza u kucu. Koliko sam ja iz cele price shvatila, njoj je najveci problem bilo to sto nije moglda da ide u provod.

Ma nemoj, po cemu je razmazeno deriste. Sto vise nece da trpi majku koja je baca u smece i ocuha koji je svaki dan zlostavlja. Bas cudno.
Hajde da kayemo da se Sule stvarno pokajala i da je Melek krenula sa njom, sta bi bilo. Posle tri dana bi bilo sve isto, jer Sule nije u stanju da normalno zivi, zena je nenormalna, spremna za ludnicu. a tako ce i biti, ovo je serija i kad tad ce Melek ponovo biti kod Sule.

I ja se nadam da ce u sledecoj biti Zeynepina i Gonulina prica, Sule je stvarno bilo previse.

Mislim da se Gamze slucajno posekla kada je gadjala ogledalo.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 EmptyWed Dec 07, 2016 9:28 am

Kakva je ovo masna na glavi ovoj? Ona se izgleda spremila da odmah posle dodele nagrada zagrli sipku.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 EmptyWed Dec 07, 2016 10:58 am

Sara Ulusoy ::
Da, tako se kaze. A o kome cemo pored Sarpa, necemo o Miniku. :lol:

Na tu sliku sam mislila. Slucajno je ispalo tako, ali je pogled ubilacki. smeh

Videcemo po kom principu funkcionise to i kakoce se odredjivati gledanost.

Sa Rizom i Arasom he najbolji. A Riza postavlja samo sa njim slike sa seta. Kad znam koliko se dobro slazu, jos su mi zanimljiviji Sarp i Davut kad krenu da se podbadaju.

Mislim, može netko o Minku i drugima, ali to njima prepuštam.

Meni je isto slika vrh. Tko zna što je bilo kad je tako ispalo, ali vjerujem da je slučajno. Caga se ne bi namrštio na fana nema šanse.

A vjerojatno će i u takvim serijama imati sponzore i bit će im važna ova publika koja i sad puni AB listu. Vjerojatno će se brojati klikovi na videa i slično...

Da, s njima je najbolji. Riza kači videa i slike s njim, izlaze na ista mjesta. Čak mislim da se s njim više druži van seta. Danas je Rizi predstava, pretpostavljam da njega danas nema na setu.


I čini li se tebi da su oni malo počeli štedjeti? S jedne strane dižu auta u zrak, a s druge strane štede na nepokretnoj imovini. Otkad ne prikazuju Fusuninu kuću, Melek je napustila svoju, Sarp se nije preselio nego ostao u onoj rupi...


Bondarenkova, a vidim.
Mogli su se barem odjećom uskladiti. Tj. prilagoditi se svečanosti koja se upriličila. A on je dobio nagradu, briga te što nečiji drugi fanovi pišu koga je trebao povesti sa sobom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 EmptyWed Dec 07, 2016 11:00 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 CzEKcgaXUAAeuTS

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 CzEK5DoXEAQEmKB

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 CzEKvKkXgAA-LIs

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 EmptyWed Dec 07, 2016 12:02 pm

Davut u poslasticarnici. Hit.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 CzER1dCXUAAaoMC
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 EmptyWed Dec 07, 2016 12:10 pm

Ja mislim da se samo sa Rizom druzi van seta.

To sam i ja htela da kazem pa sam zaboravila i meni se cini da su malo smanjili budzet. Koliku zaradu donosi serija, trebali bi da ga povecaju. Mada kuce nisu neka velika stavka, moguce da su smanjili broj lokacija snimanja zato sto ne mogu da stignu.

Ove slike sa odecom koje stalno izlaze dokazuju da odelo ne cini coveka, nego covek odelo, s obzirom koliko sve lepse izgleda na dobrom modelu.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 24 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
Назад на врх 
Страна 24 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: