Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 EmptyTue Dec 06, 2016 12:20 am

E, sad kad vam se završio Icerde, dve stvari.

1. Poncha, gifovi ti šalju pozdrav. lol!
2. Šta kažete na album?
https://vk.com/album-116962959_238995637
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 EmptyTue Dec 06, 2016 7:35 am

Odlican je album.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 EmptyTue Dec 06, 2016 8:09 am

Rejting nije loš.

Total
1 ICERDE SHOW TV 20:45 23:53 10,04 22,80
2 KIRGIN CICEKLER ATV 19:59 23:19 8,06 17,83
3 ICERDE (OZET) SHOW TV 20:00 20:45 6,38 15,16
4 SHOW ANA HABER SHOW TV 18:50 20:00 5,86 15,92
5 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX TV 18:59 20:00 5,25 14,19

AB
1 ICERDE SHOW TV 20:45 23:53 12,99 29,10
2 ICERDE (OZET) SHOW TV 20:00 20:45 8,12 20,68
3 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX TV 18:59 20:00 5,53 17,29
4 KIRGIN CICEKLER ATV 19:59 23:19 5,02 11,31
5 PARAMPARCA STAR TV 20:30 23:46 4,34 9,63

ABC1
1 ICERDE SHOW TV 20:45 23:53 12,74 26,51
2 ICERDE (OZET) SHOW TV 20:00 20:45 8,17 19,05
3 KIRGIN CICEKLER ATV 19:59 23:19 5,81 12,15
4 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX TV 18:59 20:00 5,56 15,45
5 SHOW ANA HABER SHOW TV 18:50 20:00 5,48 15,40


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 EmptyTue Dec 06, 2016 8:11 am

Ja ne znam koja mi je šifra za vk.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 EmptyTue Dec 06, 2016 8:16 am

Dobro je, skocio je u od odnosu na proslu epizodu.

Verovatno imas opciju zaboravljena lozinka.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 EmptyTue Dec 06, 2016 8:24 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Giphy
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 EmptyTue Dec 06, 2016 8:26 am

Pa je, bolji je od prošle epizode. U svim grupama.

Meni i dalje nije epizoda nešto pretjerano. Uopće mi prijevod nije napet.
Žao mi je.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 EmptyTue Dec 06, 2016 8:33 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Cy-UgAKXEAA0Qoz

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Cy-ftafVEAIYsEH

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 EmptyTue Dec 06, 2016 8:40 am

Ni meni epizoda nije nista posebno. Ali desava se, ne moze svaka epizoda svakom da bude dobra. Vecina Caginih fanova se sinoc zalila da im je epozoda dosadna. Valjda ce sledeca biti bolja.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 EmptyTue Dec 06, 2016 8:47 am

A, žalili su se? Ajde neka. Koliko oni vole tragediju, mislila sam da će im biti draža. Rekoh ti da nisam baš čitala komentare.

Mislim, što reći kad nakon epizode nemam volje komentirati niti radnju. Meni dođe najzanimljiviji dio kako je Sarp zeznuo Yusufa.
I Fusun je glupa. Mogla je reći Sarpu da Mert nema nikoga.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 EmptyTue Dec 06, 2016 9:13 am

Epizoda i ima toliki rejting zato sto Turci vole tragediju. Ali fanovi hoce Sarpa.
Eno ih sad su napali Ay yapim da se Cagi nadje nova partnerka. Tu se slazrm s njima. Sto se mene tice moze nova, moze i Bensu, samo neka se Sarpov ljubavni zivot pokrene.

U pravu si, umesto sto se bavila tanjirima, mogla je prvi put nesto pametno da kaze.

Kad Sarp i Mert budu saznali da su braca hocu scenu samo njih dvoje, bez Fusun i Eylem da je pokvare.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 EmptyTue Dec 06, 2016 10:06 am

E pa znam. Zato sam i mislila da se nitko ne žali, pa čak ni Cagini fanovi. Ja nemam ništa protiv Bensu, ali imam protiv ovako debilnog scenarija kad su njih dvoje u pitanju, inače mi je scenarij dobar. Po meni oni oboje mogu iznijeti scenu, pa neka im i napišu nešto pa da vidimo je li tko zakazuje ili je zakazao scenarij. Jer i kad su imali scenu zagrljaja to su im makli jer nisu znali kako se ispetljati iz svega.

Jednostavno i lik i glumica su podbačaj. Scena koja je mogla biti samo takva kad dođe Sarp, a znamo da Caga te scene rasturi, je ostala mlaka.

Nadam se da će biti samo njih dvojica. Pošteno je tako. I Sarp ga je izgubio. Ne umanjujem majčinu tugu za sinom, ali neka je odvojeno. Njih dvojica bi trebali razvaliti scenu jer samostalno razvaljuju, mislim da bi njojnavost u ovoj sceni bila previše.
A nećeš mimoći Eylem... Ipak je ona Umutva Eyem... Samo neka puste njih dva.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 EmptyTue Dec 06, 2016 10:54 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 EmptyTue Dec 06, 2016 10:54 am

Po meni je Bensu sto se tice glume beznadezan slucaj. Ionako joj bavljenje glumom dodje kao hobi, cim ne ume da iskoristi priliku koja se retko kojoj mladoj glumici ukaze da glumi sa toliko dobrih glumaca i sa svima osim sa Mustafom ima zajednicke scene. Ali Bensu je dobra jedino u ljubavnim scenama, a to joj jedino ne pisu. Da li scenaristi ne pisu ili ona nece da glumi zato sto ima decka, ne znam. Mnogi mladi glumci nazalost mesaju privatni zivot sa profesionalnim i to mi je teski apsurd. Evo najaktuelniji su trenutno Baris i Elcin, insistiranje na privatnom zivotu, instant slava zbog koje su poleteli vise nego sto treba i ludi fanovi su doveli seriju do kraja pre vremena. Ne mora da znaci da je Bensu, ali ubedjena sam da neki problem postoji. Melek i Sarp su do 6. epizode bili glavni par u seriji i odjednom je to prekinuto, sad su glavni i jedini par Mert i Eylem. Kako se to odjednom tako promenilo.

Fusun je dobra jedino u scenama sa Mertom, jedino njega gleda s nekom neznoscu, sve ostale scene su fijasko. Od Caginih serijskih majki, najbolja je bila Sibel, iako mi je Nevin bila uzas. Ova Nihal mi izgleda kao da je neko silom doveo na set. Ah, Ipek Bilgin, kako bi ona savrseno odglumila Fusun.

Zato i kazem, sto se glume tice i naseg uzivanja u sceni, najbolje ce biti da budu sami. Nakon sto se sami susretnu, posle neka ukljuce Fusun i Eylem, to je neizbezno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 EmptyTue Dec 06, 2016 10:55 am

Presladak je.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 EmptyTue Dec 06, 2016 10:59 am

Yuksek Sosyete i Babam ve Ailesi se zavrsava. Da vidimo koju ce seriju Kanal D da stavi ponedeljkom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 EmptyTue Dec 06, 2016 11:05 am

Ma ne znam u čemu je problem. Jesi ti vidjela njene prijašnje radove? Ja sam odgledala par scena na YT i ne vjerujem da je njoj problem glumiti u ljubavnim scenama. Ostale scene ne glumi nešto, ali može proći s obzirom da nije školovana glumica i da uopće nije glumica.
Meni je to najveća mana serije, inače je sve super. Pa čak i sinoćnja epizoda koja je potrebna. Vrijeme je da se malo i Umutova priča zakuha.

Je. S njim iznese scenu. Izgleda da je ženi draži Aras nego Caga.
Sa Sibel je rasturao. Ma i kad me ona živcirala, on je s njom bio super. Jednostavno su kliknli, mogli su se osloniti na ono drugo.

Tako je.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 EmptyTue Dec 06, 2016 11:06 am

O izgleda da se sada više serija završava.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 EmptyTue Dec 06, 2016 11:24 am

Videla sam u Tatli kucuk yalancilar. Sta znam, mozda tad nije imala decka. Mislim nagadjam, mozda nema veze sa tim, ali neverovatno mi je da su scenaristi tek tako prekinuli njihov odnos. Sinoc kada se stvorila mogucnost da ostanu sami nisu im dozvolili, njene kuce vise nema, preselili su je kod Celala, vidjaju se samo u kolima. Koliko vidimo Caga i ona su u dobrim odnosima, za Cagu znam sigurno da se ne mesa u scenario, ako se ne mesa ni ona, onda stvarno ne znam. Problem je sto je Melek jako vazan lik i ne mogu nikako da je uklone, povezana je sa Sarpom, Mertom, Celalom i Davutom. Ako Sarpu dovedu novu to nece biti to, jer je cilj da bude zaljubljen u Celalovu cerku. Ne znam kako, ali to morada se resi. Sarp nema ni devojku, ni prijatelja, sad nema ni Yusufa, samim tim ce imati i manje scena.

Njena stvar ko joj je drazi, ona mora da odglumi ono sto pise u scenariju. A u scenariju sigurno ne pise, dok nju Sarp glesa s neznoscu da ona njega gleda kao slucajnog prolaznika.

Sada je cistka sto se tice serija, u januaru pocinje gomila novih.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 EmptyTue Dec 06, 2016 1:10 pm

Spasiba, spasiba!!! kisic

Poncha ::
Jednostavno i lik i glumica su podbačaj.

Slažem se. Ja sam rekla da će Melek mene da razočara ako krene da balavi nad Sarpom i pretvori se u njegovog potrčka, a po vašim komentarima i onim što sam videla u pola devete epizode, sve mi miriše na to.
Melek je lik koji ima potencijala, ali ima veliku manu, a to je očajna Bensu, koja veze s glumom nema. Ja sam čak razmišljala, oni sa njenim likom ništa ni ne mogu drugo da rade sem da je pretvore u zaljubljenu budalu, jer ona ništa drugo sem ljubavnih scena ne ume da iznese.

A, mislim da nema nikakvih problema od ovih o kojima Sara priča, jer ja od prve epizode imam osećaj da propagiraju Merta i Eylem kao glavni par. Zašto, ne znam.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 EmptyTue Dec 06, 2016 1:13 pm

Zato i kažem, to mi je slabija karika serije, a sve je na nivou. Bila meni epizoda dosadnija ili ne, ostalo je sve tu s logikom, a ovo bode oči. Kao da scenaristi nisu načisto. I onda kad i ima neka scenica makar zagrljaja, oni ne znaju što će.
Meni su oni odlični na setu. Opušteno sve. Ne vjerujem da je gluma.

Žao bi mi bilo da maknu Melek, a dovedu Sarpu neku treću. Navikla bih se, ali mi je žao jer za njih od prve slike govorim da su odlični.

Dobro si ovo rekla. Svatko ima nekoga, Sarp više nikoga otkako ga je Yusuf izdao. Nekako i jest najbliži s Melek. Pa čak i Mert ima Fusun, Eylem, Melek kojima je stalo do njega i koji se brinu.

Znam da ima scenarij i da treba uživjeti se u lik, ali očito je bolje kliknula s Arasom. O glumi nema potrebe. Ona je meni sa svima ista.

Tako je. Mora se stvoriti mjesta za njih pored ovoliko serija.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 EmptyTue Dec 06, 2016 1:14 pm

Bondarenkova, to da je lik i glumica podbačaj se odnosi na Fusun.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 EmptyTue Dec 06, 2016 1:23 pm

Saro, jesi li ti čitala da je Bensu trudna na twitteru?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 EmptyTue Dec 06, 2016 1:28 pm

Sve dobi oko Cage.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Cy_jNW4XEAUXNaE
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 EmptyTue Dec 06, 2016 1:29 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Cy_jqNTXAAAatg9
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 23 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
Назад на врх 
Страна 23 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: