Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 EmptySat Nov 26, 2016 6:59 pm

Zbog čega? Zbog neke ankete?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 EmptySat Nov 26, 2016 7:02 pm

Zbog jako važne ankete. I zato što namerno nećeš da glasaš.
Sara je odmah glasala, koja ni ne zna sve glumce. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 EmptySat Nov 26, 2016 7:03 pm

Dobar je fragman. Deli Sarp je postao poprilicno psiho.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 EmptySat Nov 26, 2016 7:03 pm

Zamolila bih da ne pocinjete da se raspravljate oko glupe ankete.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 EmptySat Nov 26, 2016 7:07 pm

Sara ima traume. lol!
Ja se zezam, mada je činjenica da bi bilo lepše kad bi glasala. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 EmptySat Nov 26, 2016 7:09 pm

S: Znam da si ti! Izadji!
E: Ako ces da me poljubis, ne duzi, sada je pravo vreme.
D: Alyanaka ovde nema. Pobegao je nitkov.
C: Neka bezi. Neka bezi dok se ne umori.
A: Moram hitno u inostranstvo. Ako je moguce, jos veceras.
Y: Ovaj posao je na tebi. Dovescete mi Alyanaka.
S: Reci ces mi gde se krije Alyanak.
S: Ima jedno mesto daleko od ociju za koje niko ne zna.
Y: Sta lupetas ti, Sarp. Samo izvrsavaj svoj zadatak.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 EmptySat Nov 26, 2016 7:10 pm

Stvarno imam traume.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 EmptySat Nov 26, 2016 7:11 pm

Nema razloga, Stas svakako ima glasače, jedan glas mu ništa neće pomoći, niti odmoći.
Šalila sam se.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 EmptySat Nov 26, 2016 7:11 pm

Izgleda da mi je pretpostavka tacna, Necip stupa na scenu da ubedi Sarpa u nesto u sta Yusuf ne moze.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 EmptySat Nov 26, 2016 7:13 pm

Ali Eylem stvarno, dodji poljubi me, ta devojka je potpuno nenormalna. rolleyes Damla bi stvarno mogla malo dışarda.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 EmptySat Nov 26, 2016 7:17 pm

Ako ce ovako da pisu ljubavne scene, bolje da Sarp bude sam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 EmptySat Nov 26, 2016 7:35 pm

Saro, hvala. Ne želim uopće više komentirati Yusufa.

Ne znam koga je ovo pretukao, neka dva.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 EmptySat Nov 26, 2016 7:40 pm

Ne znam, pretpostavljam da je negde hteo da udje, pa ga nisu pustili. Posle pistolja, noza i pesnica, brjzbol palica. Svidja mi se kako napreduje. Sto je ludji to bolje. smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 EmptySat Nov 26, 2016 9:38 pm

<3 <3 <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 Maus9n5BrhU
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 EmptySun Nov 27, 2016 12:44 am

Izašao je intervju sa Cansu. Saro, jel' ti bi mogla kad stigneš da mi prevedeš?
http://www.hurriyet.com.tr/galeri-40288873?p=2

Sve slike su fenomenalne, izdvajam omiljene. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 583935d50f2544186050f89f

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 583935a80f2544186050f867

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 583935a80f2544186050f86b

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 583935ce0f2544186050f899

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 583935ce0f2544186050f897

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 583935d50f2544186050f8a3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 583935ba0f2544186050f889

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 583935b10f2544186050f879

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 583935b50f2544186050f881

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 583935dc0f2544186050f8a7

Ona se uopšte ne menja. naklon <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 EmptySun Nov 27, 2016 9:51 am

Ako kažem da mi je kod muškarca najvažniji fizički izgled ko će da poveruje u to



Bez diskusije jedna od najlepših žena Turske i jedna od glumica koja privlači najviše pažnje. Kada je bila na vrhu karijere, odjednom je nestala. Ne na nekoliko nedelja ili nekoliko meseci, godine su bile potrebne da se ponovo sastanemo sa njom. Cansu Dere se posle tri godine vratila na set. Ovih dana svi pričaju o njenom performansu u seriji ’Anne’. Našli smo se sa njom i pričali o tome šta je radila za vreme dok je bila daleko od očiju, o majčinstvu i stanju u zemlji.


Kada je našla vremena od seta, nalažimo se na doručku na Bebeku. Nisam mogao da izbrojim koliko ljudi joj je prišlo i čestitalo na seriji od trenutka kada je parkirala auto, do trenutka kada je ušla u restoran. Svako ko je vidi kaže ’Sinoć ste nas opet rasplakali’? I ja sam jedan od tih uplakanih gledalaca.
Ne gledajte na to što je uvek fit. Nije jedna od onih koji trpe glad i od onih što u tašni nose dijetetske prizvode. Naručuje bez ustručavanja, gozleme i omlet.
Ovo je prvi put da se srećemo  posle tri godine. Pre početka intervjua pričamo jedno drugom šta smo radili za to vreme.
Dok priča, puno koristi mimike i ruke. Ima velike oči i tanke ruke. Sija zajedno sa podnevnim suncem koje pada na nju.
Trudim se da odvratim pažnju od njene lepote i da obratim pažnju na ono što priča.



Pre tri godine smo vas ostavili u Muhtesem Yuzyil. Posle vas nismo viđali ni na ekranu ni u magazinima.

To je zapravo bilo malo planiran preiod, a malo ga je život doneo. Nisam neko ko voli da bude u javnosti kada ne radi. Ne zato što nisam želela da dajem intervjue, nego mislim da moram da radim posao o kome bih pričala i o kome bi mi se postavljala pitanja. Zato što ne volim da pričam o sebi i da mi se postavljaju pitanja o mom životu.

Jao, znači gotov sam...

To je uvek tako, nije samo u vezi sa ovim intervjuom.

Šta ste radili ove tri godine?

Lepo sam putovala. Čitala sam, gledala filmove, šetala, razgledala, učila, pisala, lenčarila, bavila se sportom...
Radila sam mnogo toga što nisam mogla dok sam radila. Živela sam. Našla sam vremena da se bavim različitim stvarima. Zbog tempa serije to sve nije moguće raditi. To što sam bila van radara dalo mi je slobodu. Radila sam šta sam htela i kada sam htela.

Dajete utisak da ste više ’životoholik’ nego radoholik...

Ne biram da radim intenzivno bez pauze. Imam sreće što moj posao to dozvoljava. Kada sve ide brzim tokom, čovek nema vremena da raste i da uči. Kao da ne sazrevaš ako ne istražuješ različite stvari, ne učiš, ne obilaziš. Kao da ostaješ isti, sa istim nivoom znanja. Trebaš da se usavršavaš da bi stvorio nove likove, život po scenariju, novu priču.

Mnogi poznati umesto da putuju, ulažu finansije u budučnost. Odakle vama ta želja da idete negde?

Stvarno? Ne znam. Možeš i da putuješ i da ulažeš u budućnost, nije prepreka. Ali ako pod ulaganje misliš na kupovinu kuća, mene ne zanimaju kuće u kojima ne stanujem. Ni automobili nisu moj predmet interesovanja. Ja ulažem u sebe, u ljude, u svet u kome živim.

Šta ste naučili?

Različiti životi vas uče mnogim stvarnim i novim stvarima, povećavaju vam moć mašte. Posmatraš kulturne razlike i zajedničke tačke. Ja sam mišljenja da ne mora svako svakoga da voli, ali mora svako svakoga da poštuje. Može da ti se sviđa ili da ti se ne sviđa, da voliš ili da ne voliš, primoran si da poštuješ. Stvarno to vidiš kao moranje. Tada bolje razumeš, voliš i podnosiš.

Da li ste pomislili da sve ostavite iza sebe, odete i da se više ne vratite?

Ne, do sada tako nešto nisam pomislila. Kada se kaže da sve ostaviš za sobom i da odeš, ne pada mi na pamet odlazak u drugu državu, nego odlazak u svemir, na drugu palentu. Možda samo na taj način možete sve da ostavite iza sebe.

Sa Serijom ’Anne’ ste se vratili u sektor kao oluja. Kako je vratiti se ponovo u to takmičenje?

Kada započinjem neki posao, ne osećam se kao da ulazim u takmičenje. Za mene je osećanje važno dok radim. Nisam neko ko brzo odlučuje, ali ovog puta se sve brzo izdešavalo.  Znaš, ovaj posao je 2010. urađen u Japanu i svideo se ljudima. Prvo sam to odgledala. Bila sam impresionirana. Posle me je interesovala obrada i upoznala sam se sa našom rediteljkom Merve Girgin. Ovo je timski posao i sve je bilo onako kako treba da bude.  Posle smo lepo počeli da radimo. Ali kada je određen datum prikazivanja, postala sam napeta, to tada nisam primetila, ali sada shvatam. Više zbog rezultata mog izbora i odgovornosti, nego zbog rejtinga.

Šta vam prvo padne na pamet kada se spomene majčinstvo?

Majčinstvo vidim kao umetnost ljubavi i odgovornosti.

Da li je po vama majka ona koja rodi ili ona koja odgaja?

To se menja u zavisnosti od priče i situacije. Ali ona koja ulaze trud, ta je. Kako svaka žena koja rodi ne može da bude majka, tako može ona koja ne rodi.

Da li vi želite da budete majka?

Ne znam, možda. Nisam neko ko razlišlja na način ’moram da rodim dete, moram da budem majka’. Ne radi mi tako mozak i osećanja. Važnije mi je da uspem da imam porodicu nego ’bez obzira na sve moram da budem majka’. Želela bih da mi to uspe.

Priča koja se obrađuje u seriji se podudara sa vestima o dešavanjima u poslednje vreme u Turskoj, nasilje nad ženama i decom. Šta scenario navodi ljude da se zapitaju?

Dešavaju se toliko divlje stvari da nam nije potrebna serija da bismo se zapitali. Ali je zastrašujuće to što se podudara. To nisu stvari koje  mogu da se oproste i preko kojih može da se pređe.

Ponovo je glavna tema zakonski predlog o seksualnom zlostavljanju dece. Šta osećate kada vidite takve vesti?

To bi stalno trebalo da bude glavna tema. Desile su i dešavaju se zastrašujuće stvari. Zlostavljanje dece je nešto neprihvativo i neoprostivo. Želim da svako ko to radi plati cenu. Osećam bes, bol, zabrinutost i očaj. Kao neko ko ima priliku na svoje izbore, na svoj život, kao neko ko je detinjstvo proveo kao dete, želim da se izvinim svakom detetu koje je povređeno. Želim da im kažem da mi stariji ne možemo da sprečimo da budu povređeni i one koji ih povređuju.

Da li pratite politiku?

Ne pratim, prestala sam.

Zašto?

Zato što mi je pukao film. Pratim nauku, prirodu i umetnost.

Kako komentarišete današnjicu?

Ne komentarišem. Nesavesnost, mnogo zla, mrznja... Bez ljubavi i poštovanja... Kao da ceo svet doživljava eksploziju besa i među toliko nesrećnih ljudi pokušavamo da budemo srećni.

Uvek sam imala sreće kada su partneri u pitanju i sada je tako. Jako sam srećna što radim sa Beren. Nikada pre nisam imala takvu vezu sa nekim od sedam godina. Da znate kako lepe stvari učim o ljudima i deci. Ona je moja partnerka u glumi.

Šta se u protekle tri godine dešavalo u vašem ljubavnom životu?

Imala sam lepu i slatku vezu. Trenutno nemam nikoga.

Ko je? Odakle je?

Nije neko ko živi ovde. Ukratko tako mogu da kažem bez da dajem detalje.  (smeje se)

Da li je znao za vašu slavu u Turskoj?

Na početku ne, posle jeste.

Jedna ste od najlepših žena Turske. Da li vam je kod mušakaraca kriterijum fizički izgled?

Šta ti misliš? Da li bi mi poverovao kada bih sada rekla da jeste (smeje se)?

Kriterijumi su mi inteligencija, pamet, razgovor... Usput, hvala ti na komplimentu, dragi Hakane.


Iz Ankare ste. Kažu da se rodni grad oslikava čovekovu dušu. Kako se na vas oslikalo to što ste iz Ankare?


Moguće da je intenziviralo ono što mi je već u prirodi, držim se na rastojanju.


Da li se stvarno držite na rastojanju kao što izgledate?


Onloko koliko izgledam (smeje se). Volim rastojanje, dobro je ovako.


Od kada se tako osećate?

Ne znam. Od kad znam za sebe, mislim. Takav mi je karakter. Uvek sam bila takva, nije nešto što se posle pojavilo.


Kako se prevazilazi to rastojanje?


Osećaj poverenja... Zar nije tako kod svakoga?


Slavni ste od svoje 17. godine.  Da li ste pomislili da ste izabrali pogrešnu profesiju za nekoga ko voli da živi zatvoreno?


Ponekad kada budem predmet bespotrebnih vesti, umorim se, rastužim se. U tim periodima de dešavalo da pomislim. Ali generalno nisam neko ko se žali na život i na posledice životnih izbora.


Hajde onda mi malo verujte i ispričajte mi svoje strane koje niko ne zna.  Na primer, šta vas ljuti?


Nepravda, nepoštovanje, nedisciplina...


Šta vas rastužuje?


Nasilje nad decom, životinjama i prirodom.

Da li ste ljubomorni na poslove konkurenata?


Nisam. Nemam ljubomoru kao osobinu. Volim da odam priznanje. Ne želim da budem ni na čijem mestu.  Bavim se sobom.


U kakvom ste odnosu sa društvenim mrežama?


Nikakvom. Nikako da se pomirim sa tim praćenjem u upraćivanjem. Ne uspevam da kontrolišem potrebne i bespotrebne informacije.  Ali imam profile koje moja ekipa vodi i kontroliše. Facebook nisam ni probala. Ne znam kako se ulazi i šta se radi. Twitter sam probala, ali nisam ni jednom tweetovala. Taj brzi protok informacija se ne slaže sa mojim životnim ritmom. Recimo da mi ne uspeva. Ali Instagram koristim. Iako ne svaki dan i svaki sat, kada sam slobodan uđem i provedem lepo vreme.


Dok su nam društvene mreže toliko u životu, kako uspevate da se držite podalje od njih?


Uopšte nije teško. Nisam neko ko ni telefon puno koristi. Ne mogu stalno da delim informacije i slike o svom životu, ne mogu toliko i u svakom trenutku sve da pratim.


Šta je poslednje čitala: Zauzeta sam, ne nalazim vremena za čitanje.  Sestra Vahide (Percin) mi je kupila knjigu Sezgina Kiymaza ’Lucky’, to sam počela da čitam.

Šta je poslednje slušala: Leonarda Cohena.

Šta je poslednje gledala: Vecide (Wadjda).
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 EmptySun Nov 27, 2016 10:05 am

Buyrun.

Dobar je intervju, svidjaju mi se i pitanja i odgovori. Slike su odlicne. Najzad bez previse fotosopa. Poslednje slike su mi bile uzasne zbog toga.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 EmptySun Nov 27, 2016 10:14 am

Pojavila se negde vest da Caga za sledecu sezonu ima u planu snimanje internet serije. Ne znam odakle to videla sam kod uhoda, ali koliko sam shvatila nije neki pouzdan izvor
Serenay ove sezone pocinje sa snimanjem prve internet serije za Ay yapim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 EmptySun Nov 27, 2016 1:07 pm

Ja mislila da je shop ali nije, Bendis je postavio.

Preleeeepi su. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: <3 <3 <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 CyRGwT_XUAAFcC1
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 EmptySun Nov 27, 2016 1:16 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 CyRBHhzWQAAtrY7

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 CyRBI0aWEAAnTfr
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 EmptySun Nov 27, 2016 2:15 pm

Askim, puno, puno ti hvala!!! <3

Odlični su joj odgovori, mada su mi se oduvek sviđali njeni stavovi.
Jedna od najlepših žena Turske. :cereeeeek:

Šta je to internet serija?

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 EmptySun Nov 27, 2016 2:16 pm

Jaoooo, Stas je napisao pesmu!!! oho-ho

Sad ću da je prevedem.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 EmptySun Nov 27, 2016 2:26 pm

Baš je super, totalno žena živi u svom svetu.


Emitovaće se samo na internetu. To su ove digitalne platforme ili šta već, ne razumem se u to.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 EmptySun Nov 27, 2016 2:33 pm

<3 <3 <3

Сегодня взгляд тяжёлый я оставлю
И неожиданно пущу его ко дну.
Со мною раньше так бывало,
Вы поверьте....
И что произошло со мой сейчас!
Вся буря и эмоции на теле,
Которые призывают нас на небе
И разбиваясь прям об скалы,
Бурной пеной....
Уносят нас в прекрасные мира.
Где нет предательства и смерти,
Где ждут нас новые года,
Где любят нас без памяти и слепо!
Куда спускаются и нет преград!
Когда отдаться хочется...
Без трепета и страха!!!! И я отдамся...этой бурной лаве,
Что накрывает с каждым днём сильней
Безумием и жаром в сердце нашем
И неотступно бережёт сей дар
Чтоб не сойти с пути благого...
Не потерять и не отдать,
Следить за ним и наслаждаться
Пока все чувства трепещат!
Сегодня взгляд тяжёлый я оставлю....
Но не уйду ко дну, а медленно...
Пойду по лаве счастья безмятежно!
Ведь вдруг проснусь.... И это все не сказка,а только грусть!!!

Danas ostavljam težak izgled
I neočekivano ga puštam ka dnu
Sa mnom je i pre tako bivalo,
Verujete li...
I šta se dogodilo sada sa mnom!
Sva bura i emocije na telu,
Koje nas prizivaju ka nebu
I razbijaju se pravo o stenu,
Burne pene...
Nose nas u lepote sveta.
Gde nema izdaje i smrti,
Gde nas čekaju nove godine,
Gde nas vole bez pameti i slepo!
Gde se spušta i nema prepreki!
Kada se želi predah...
Bez straha i trepeta!!!!!
I ja se predajem...
Toj burnoj lavini,
Što sa svakim danom postaje sve jača
Ludilom i žarom u srcu našem
I uporno čuva ovaj dar
Da se ne bi skrenulo s pravog puta...
Ne izgubiti i ne prepustiti,
Pratiti ga i uživati
Dok su sva osećanja uzbuđena!
Danas ostavljam težak izgled...
Ali, ne idem ka dnu, već polako...
Krećem ka lavini sreće spokojno!
I odjednom sam se probudio...
I to sve nije bajka, već samo tuga!


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 TjGJNZ0Z2f8
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 EmptySun Nov 27, 2016 2:49 pm

Dobra je pesma. Reči su mi nekako za hip hop pesmu.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 13 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
Назад на врх 
Страна 13 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: