Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 EmptyThu Dec 08, 2016 8:03 pm

Nemam što nadodati, mogu samo se složiti...

Eto, tih desetak na twitteru, desetak na DM forumu i toliko otprilike i na Balkanu. Ovi Cagini nesložni.

Aras je imao glavnu ulogu pa nisam vidjela da mu je serija nešto prošla. Ako sad pokušavaju sebi stvoriti glumca za glavnu ulogu, nek im je sa srećom i ovom publikom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 EmptyThu Dec 08, 2016 8:18 pm

Oni su neslozni sto se tice Bensu, ali su vrlo slozni da je glavni glumac Caga.

Neka im je sa srecom, neka stave Arasa kao nosioca sledeceg projekta, da vidim koliki ce im biti rejting.

Sto je jos veci apsurd, Melek ima u fragmanu, Sarpa nema.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 EmptyThu Dec 08, 2016 8:22 pm

Naravno da su složni oko toga.

Pa ja nemam ništa protiv da on u drugoj seriji bude glavni. Ali sad je Icerde. I Cagina serija.

Upravo to. Sarpa nema nikako.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 EmptyThu Dec 08, 2016 8:30 pm

A i mene bas briga sta ce da radi posle, ako mi se svidi gledacu, ako ne necu, ali kao sto kazes, sada je Icerde.
Bas me zanima da li ce sledeci fragman biti sa Sarpom ili ce da izmesaju pa ce biti svi.
Ali sutra kad izadje ozet bice jasno kakva ce biti epizoda i ko je koliko zastupljen.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 EmptyFri Dec 09, 2016 5:10 pm

Mert misli da Celal krije istinu od njega i Melek. To podeli sa Melek. Mert igra igru sa Celalom da bi saznao da li je u pravu ili ne što sumnja. Yusuf čini poslednji korak da bi sprečio Sarpa da odustane od od toga da bude policajac. Celal pokušava da sazna ko je prijavio policiji transport Kostencilijeve robe. Advokat koji se pojavio priča o nekom ‘šefu’. Sarp, Celal i njegovi ljudi traže tajanstvenog šefa. Mert koji je saznao da ima porodicu nastavlja da prati Coskuna. Coskun pravi nove planove i počinje da istražuje Metinovu kuću. Želi da dođe do Fusun i njene dece.

----------------------------------------

Ne znam šta da kažem. Od tog tajanstvenog šefa će biti nešto, najverovatnije novi neprijatelj. Nadam se da je neko moćniji od Kostencijija. I Alyanak je prešao na tu stranu, moglo bi da bude zanimljivo.

Coskun ima nove planove, nadam se da su mu planovi zanimljiviji nego u prošloj epizodi. Mada, koliko može da bude zanimljiv plan koji uključuje Fusun. I taj Coskun postaje dosadan, ili neka saznaju šta treba da saznaju ili da se oprostimo od njega. Nećemo valjda u svakoj epizodi da gledamo njegove planove. Ali Celal je saznao da je živ, mogao bi da ga smakne.

Pretpostavljam da će I Mert da se posvađa sa Celalom i da možda neko vreme ni Sarp, ni Mert neće biti insajderi. Ukoliko Yusufov plan ne uspe i ako ne vrati Sarpa.

Koliko vidim po slikama Mert ima scene sa svima, Sarp samo sa Celalom i Yusufom. Nemoj slučajno da mu napišu scenu sa Melek, nema potrebe. Čak bi mogao Celal da ga pošalje na službeni put da nekoga juri pa da jedno dve tri episode uopšte nema scene. Ko je uopšte Sarp da mu se pišu scene.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 EmptyFri Dec 09, 2016 5:14 pm

Fragman za 21 sat ima 423000 pregleda. Uglavnom za to vreme dostigne milion.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 EmptyFri Dec 09, 2016 5:15 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 CzPwzSBWEAAEa3Y
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 EmptyFri Dec 09, 2016 8:03 pm

Hvala, Saro. Neću niti komentirati ozet kad Sarpa ima na kapaljku, a ni po slikama ga nema puno više. Sve stalo na par slika.

Vidi ga na setu. To mi je još najbolje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 EmptyFri Dec 09, 2016 8:04 pm

Kod mene je danas bio potres (dva) i dobro nas je treslo i trajalo je dosta. Učenici samo o tome govore, prekinula se u mnogim školama nastava.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 EmptyFri Dec 09, 2016 8:27 pm

Videla sam u novinama da se treslo u Splitu. Jesi ti tamo negde?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 EmptyFri Dec 09, 2016 8:29 pm

Jel sve ok? Pise da nema povredjenih i materijalne stete.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 EmptyFri Dec 09, 2016 8:32 pm

Allah, Allah, svi se vec pola sata cude i pljuju Ilknur, ali ne mogu da ukapiram sta se desilo, pisu u siframa i preko dma.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 EmptyFri Dec 09, 2016 8:54 pm

Ajme koja glupost. Koliko sam shvatila, Ilknur jos nekome radi stajling. I to izgleda nekome koga ne vole, po reakcijama bih rekla Bursinu. Danas je izasao fragman za njegovu seriju.
Ne vidim u cemu je problem, radi zena svoj posao.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 EmptyFri Dec 09, 2016 9:44 pm

Jesam. Nema materijalnih šteta većih, puknuća stakala, padanje satova, slika sa zidova i slično. Ali ljudi se prepali.

Nisam vidjela da su pljuvali. Ne znam što im je sad. Pa žena je stilist, posao joj je da odijeva glumce u serijama, nije ona hodajući Cagin stilist. Jest da ga savjetuje i privatno i na setu mu određuje odjeću, ali ne treba samo njega. Nisam upratila zašto im sad smeta niti koja još odijeva, ali već prije koji tjedan je upratila Ozge G. i Bereka C i. i postavila neku sliku na instagram s njima. Tako da je moguće da je stilist i u toj seriji.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 EmptyFri Dec 09, 2016 10:12 pm

I ja bih se uplasila, nije svejedno, nikad ne znas koliko jako moze da udari. Najvaznije je da nema povredjenih.

Ne znam zasto su odjednom napravili dramu. Normalno da ce da prihvati dobru ponudu i da napreduje u karijeri. Sa Cagom sutra moze da se prekine saradnja iz nekog razloga i sta ce onda, da ostane bez posla.
Fanovi ponekad stvarno iz silnog obozavanja gube kontakt sa realnoscu i logikom.
A tek stalno potenciranje da ona i Engin zaradjuju preko Cage. Ljudi rade svoj posao za koji ih je on angazovao i normalno da su za to placeni. Ocigledno da je on zadovoljan saradnjom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 EmptyFri Dec 09, 2016 10:25 pm

Pogledala sam fragman za BSAG, Bursin je obucen isto kao Sarp, tako da je on. A i ovi spominju njegovu metresu, misle na Serenay.

Usput, on i Leyla Lidya mi deluju kao dobar par.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 EmptySat Dec 10, 2016 12:24 am

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 EmptySat Dec 10, 2016 2:01 am

Selfi od proleća u bioskopima.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 0jp8s_V6Pd4

Kako mu ova jakna prokleto dobro stoji. oho-ho
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 EmptySat Dec 10, 2016 2:03 am

Sara mi nije pogledala klip, ni lajkovala profilnu na vk. tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 EmptySat Dec 10, 2016 8:56 am

Caga je zadovoljan njima, a dok je njemu dobro i meni je. S tim da ja nemam ništa protiv Ilknur ni Engina, dosad su jako dobro obavljali svoj posao. Mislim, možda mi nekada nije najsretniji izbor odjeće, ali Caga sve iznese. I tko kaže da Caga sam nije birao što navuče na sebe.

Ja ove Cagine ne kužim. Ok, ne voliš Bursina, ali zašto Ilknur ne može biti stilist u njegovoj seriji... Samo zato što je Cagina prijateljica... Pa briga Cagataya za Kerema. Cagi ništa ne znači koga još Ilknur uz njega odijeva. Ne znači da ako odijeva još nekoga da neće i njega.
I to što si rekla, da se nekad zakače Ilknur i Caga i prekinu kontakt, Ilknur ostaje bez posla. Ovako žena radi u jednoj uspješnoj produkciji, ima još serija uz Caginu i super. Sutra da i Caga ne glumi, ona je opet anagažirana u drugim serijama. Radila je s Medyapimom, sad s Ay yapimom. I to je to. Oni su joj ponudili još jednu seriju i sve je super. Mislim da je i prije surađivala s njima na Kara sevdi i oblačila Kaana.

Je, u pravu si. I ja sam pogledala i vidi se Ilknurin stil. Meni je lijepo Bursin odjeven.
Evo i Aybuke (ona što je išla s njima u Monaco) je postavila video s fragijem i označila Ilknur. https://www.instagram.com/p/BNzrdDCD5f6/?taken-by=ayybuke

A to što Engin i Ilknur zarađuju na Cagi. A pa naravno da će zarađivati kad ih je on angažirao. Očito ima povjerenja u njihovo znanje posla kojim se bave i još je privatno s njima dobar. Da ne plaća njih, plaćao bi nekog drugog, možda i skuplje.

Bursin je glumac koji, po meni, uspije u svakoj seriji što se suradnje i kemičnosti tiče. Meni je najslabija karika njegove glume što imam osjećaj da se lomi kad govori turski. Nije mi tečno to. S Leylom mi izgleda kao da se odlično slaže.



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 EmptySat Dec 10, 2016 8:58 am

Bondarenkova, tebi su selfiji najdraži. I slažem se da je jakna dobra. Sličnu ima i Caga.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 EmptySat Dec 10, 2016 8:58 am

Znaš da Sara i ja to na naizmjenično pratimo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 EmptySat Dec 10, 2016 9:00 am

Veronika, htjela sam baciti pogled što pišete na tabanu, ali mi forum nikako ne otvara. Javlja neke greške...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 EmptySat Dec 10, 2016 9:01 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 15442352_1395955587112750_4876600783836728257_n
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 EmptySat Dec 10, 2016 10:25 am

Proradio je jutros,ja sam jučer cijeli dan imala nekih obaveza,došla sinoć kasno kući,samo sam slike i ozet postavila,nisam namjerno stavila one gdje su M&E kezz ,ni za potres u Splitu nisam znala,
doživjela sam ja potres slične jačine,strašno...
A nemaš tamo što posebno ni pročitati,B2 piše da je maestralan,kad to pročitam,meni se kosa diže,
obično piše da je netko maestralan kad su scene plača,koristi velike riječi..

Što se tiče zastupljenosti Sarpa i ja sam ogorčena..čak epizodu nisam ni počela gledati sa prijevodom.
Slažem se sa svim što ste pisale,dosta više...

Aras je počeo glumiti dvije godine prije Cage,pa što je postigao..kako kažu "sve ima sve štima ali nešto fali" .
Meni Bensu nije tako loša,jednostavno sam je prihvatila i ne bih voljela da je zamjene,a kad nekog svi mrze ja ga zavolim kezz Neka oni malo više porade na njihovoj priči..situaciju će izvući Caga.

Poncha jesi čitala počele su kritike i na Mertov lik...

I jedan komentar sa off-a,ugodno me žena iznenadila

"Evo da pohvalim Catu, oduševio me glumom u posljednjoj epizodi. Dobro je što su Sarpu dali tu dozu humora. Imaju hemiju Sarp i Davut. Mogla bih sad pisati o dosta dobrih momenata u epizodi, ali ima vas koji ne gledate još... "


Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 26 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
Назад на врх 
Страна 26 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: