Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 EmptySat Dec 10, 2016 11:30 am

Bondarenkova, slabo ja idem na vk, tako da moraš ovde da me obavestiš da nešto treba da se lajka i pogleda.
Jesi ti postavila klip ovde? Ako jesi, previdela sam. Ako nisi, nisam ni mogla da ga vidim. Svratiću posle na vk pa ću da pogledam i da polajkam.

Poncha, baš to. Caga završi seriju u junu i ode u LA da se odmara, a Ilknur automatski onda ostaje bez posla do nove serije ili filma. A to može da bude i posle godinu dana. To šta oni imaju privatno je jedno, a posao i profesionalnost je nešto drugo. Šta da kaže Bursinu, neću da prihvatim tvoju ponudu zato što te Cagatayevi fanovi ne vole? Van pameti.

I šta se bune, eto Caga ima još jednog fana, Bursina. Prvo Serenay, pa Leyla, sad Ilknur, možda pređe i kod Engina. smeh

Šalu na stranu, ne znam za Bursina ni kako glumi, ni to za hemiju sa partnerkama, mada vidim da su ga voleli sa Hande. Leyla isto uspeva da ostvari dobru hemiju sa partnerima, dobra je bila i sa Cagom i sa Furkanom i sad sa Bursinom.

Ovi što traže Eymer su Hantol fanovi, znači maloletnici. Evo sad pokušavaju da objasne da se serija ne gleda zbog kako ga mi nazovamo glavnog glumca (a inače nije, to smo mi umislili) nego zbog Eymera. smeh

Veronika, ne znam da li si gledala OBGZ, Aras je tamo stvarno bio odličan iako mu je bila prva uloga. Jednostavno je čovek rođeni talenat. U MY kažu da je isto bio odličan, nisam gledala, pa ne znam, u Maral nije imao priliku da se dokaže, jer je uloga bila nikakva i to nije bila serija za glumca njegovog kapaciteta.
To što sve ima, a nešto fali sam ja i pre ovde pisala. Fali mu taj x faktor, ta neka harizma bez koje ne može da se dođe do vrha. U Turskoj ima dosta dobrih glumaca koji su uspešni u sporednim ulogama, a glavnu ne mogu da iznesu. Caga, Kivo, Kenan su pojave, njihovo prisustvo je dovoljno da privuče pažnju.

Meni je Bensu loša glumica, ako uzmemo u obzir da joj ovo nije prvi projekat i da ne može da se vadi na neiskustvo, ispod proseka je. Ali vizuelno je Cagina najbolja partnerka do sada. Kada bi ima napisali lepe scene, mislim da bi je prihvatili i oni koji je ne prihvataju.

Što se plakanja tiče, to je po meni u Arasovoj glumi možda najslabija tačka, Caga mi je tu bolji. Mada ne mogu da kažem ni da je Aras loš, samo je bolji u drugim scenama.

I šta im sad smeta kod Merta, što ga kritikuju, toliko su ga hvalili.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 EmptySat Dec 10, 2016 11:42 am

Hahaha umirem od smeha na komentare. Da se Eymer poseksaju za NG i da Eylem ostane trudna. Kakva Nova godina kakva trudnoca u ovoj seriji, pomesali su izgleda sa GK. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 EmptySat Dec 10, 2016 11:46 am

Black <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 CzPAtjmXEAAspZE
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 EmptySat Dec 10, 2016 11:59 am

Bondarenkova odgledala sam klip, odlican je i polajkala sam sta treba.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 EmptySat Dec 10, 2016 1:03 pm

Ovo za Hantol fanove me je nasmijalo,na tabanu ima tema GK i one sve su ljubimice Eymer,pošto ja stavljam većinom Ponchine gifove i tu nema njih,onda neke od njih da bi ispravile nepravdu lol! dođu kod nas pa postavljaju Eymer...Iako i kod nas pišu neki Eymer fanovi.
Ja nisam gledala Arasove serije,osim Maral par epizoda...i tamo mi je bio odličan,simpatičan, baš mi se svidio,znam da iza sebe ima pristojnu karijeru..samo sam htjela reći da se nije uspio nametnuti kao nositelj serije.Mislila sam na ono što si pisala o Metinu iz MC.

Mert se počeo ponašati kao Sarp ,nepromišljeno,sam se bacio pod Coksuna ..to piše Mina.

Meni to nije problem,čak mi je normalno i ljudski...da ponekad emocije prevladaju razum..




Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 EmptySat Dec 10, 2016 1:20 pm

Veronika, pa gdje si ti? Baš mi fali kad ovako se složiš s nama. Nismo Sara i ja usamljene toliko. Ja jadna uvijek čekam da Sara nešto kaže. Imam osjećaj da stalno ja pljuckam.

I meni je bilo radno jučer unatoč potresu, ništa nisam stigla. Epizodu koju sam skinula, prije nego li se netko nađe pametan pa prijavi i izbrišu sa stranice, nisam još stigla odgledati. Nije da mi je žurba i da mi je nešto pretjerano napeto jer sam poprilično razumjela, a i Sara je ovdje dobro prepričala, ali svejedno me zanima.

E, tako. I neka nisi, oni koji vole njih neka nadopune ako žele. Ali pretjeraše s Eymerom.

Slažem se za Arasa. A već rekoh da ja nemam nikakvih problema s Bensu. Nek im daju scene pa neka glume. Ljubavne joj scene stoje, a s Cagom ni ne treba ništa drugo.
Tako da sam ja za njih. Ako baš nešto je i trebaju dovsesti drugu glumicu  ma prilagodit ću se ja zaradi Cage.

Pročitala sam nešto. Iako jako neredovito čitam jer pored serije mi ne treba još Merta i Eylem. I u seriji mi ih je previše. Ali super mi je kakve su kritike na Mertov račun. Jednim udarcem dvije muhe. Odmah i Sarapa i Fusun potkačile.

Tko je to na offu pisao? Mislim, komentar stoji.

Saro, pa naravno. Što bi Ilknur trebala i od čega bi trebala živjeti kad Caga ne snima? Stvarno nema logike. I sve ovisi koliku će ovaj pauzu uzeti.
I uz sve to, mislim da je Engin ostao u dobrim odnosima s Leylom.

A tako mi reci. To ovi maloljetnici koji su Hande i Tolge. Sve mi je jasno. A oni ne znam koju seriju gledaju.

Ma ništa pretjerano ne kritiziraju, samo da ima taj neki glupi gen od Fusun kao i njegov brat pa srlja. Sam se doveo do Coskuna i sad ovo s Celalom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 EmptySat Dec 10, 2016 2:13 pm

Pa to, Metin je sasvim solidan glumac, doduše Aras mi je bolji, i dobro je izneo Orkuna, ali u dve glavne uloge totalni fijasko.

I meni je sasvim normalna i realna rekacija. Isto kao što se Sarp uzbudi kad nađe neku Celalovu grešku, tako i Mert. Jet Celal za Sarpa nije običan prestupnik koga on treba da pošalje i zatvor, nego mu je upropastio život i porodicu, a verovao je da je Celalov kraj jednako susret sa Umutom. Pod takvim okolnostima čovek ne može da ostane hladne glave i da razmišlja logično, jer su uključene emocije.
Mert je sreo čoveka koji je kriv za sve njegove patnje, naravno da mu je u glavi haos i cilj mu je samo osveta. Bes sprečava čoveka da razmišlja suvislo. Ne možeš u istom trenutku da osečaš bes i smirenost. A smirenost je potrebna za logiku.
Tako da su meni te situacije sasvim logično napisane, više bi mi bilo za kritiku da je Mert danima sedeo i smišljao plan. Lako je nama da sedimo u fotelji i da kritikujemo.


Pre svega ne razumem mešanje u posao ženi sa kojom nemaju nikakve veze. Ne mogu da se mešaju ni Cagi čiji su fanovi, a ne njegovoj silistkinji. A da oblači nekoga koga oni vole, recimo Kivu, onda bi sve bilo u redu.

Nisam ni ja znala da su Eymerovci ustvari GK fanovi, tek danas kad sam ušla u komentare videla sam da su u pitanju deca i da su njihovi fanovi. Oni ne gledaju seriju, njih ne zanima mafija, policija, braća i ostalo što je glavna tema, njih zanima da ponedeljkom kao i svim ostalim danima imaju par pa su se uhvatili Eymera.

Sad se bune što u anketama ima samo Sarmel, a nema Eymera, mislim neka razmisle što.

Čisto radi statistike.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 CzTFgwBXAAEn4sP Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 CzTFgv_XUAAGRlZ
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 EmptySat Dec 10, 2016 3:35 pm

Ma ja sam uvijek uz vas kezz ,predugo ja vas pratim ,ima nas još puno koji smo na istoj valnoj,samo što mi Cagini fanovi
nismo agresivni ...jučer kad je objavljen ozet jedna žena koju baš volim ,jer sam ju čitala
na MCBF pita na Ay Yapim stranici zašto nema Sarpa i Melek,inače je bila tamo najžešći
Mirin fan(baš me iznenadila)
Ponekad bi rado otišla sa teme na tabanu,ali neću jer znam u što bi se pretvorilo,nisam ja tamo
ostala ovako dugo da bi dozvolila da netko minorizira Cagine zasluge za uspjeh serije.Reći će te
luda baba...ali mene je teško osvojiti,gledala sam hrpu turskih serija ali u prolazu,nitko me osim
Cage nije ponukao da počnem surfati o njemu..Kad sam počela gledati AFK niti jednog glumca nisam
znala ni jedno ime mi nije ništa značilo.

Što se tiče GK fanova,mislim da ih bole nagrade što je MC pokupio,a oni nisu,neki dan su ove na tabanu nešto o tome pisale..Iako među njima ima jedna fantastična žena koja stvarno dobro
poznaje svijet turski serija..Poncha možda si čitala zove se Holi i neku večer je kod nas
napisala da ovakva priča i treba da ima težak i jak scenarij.

Ova na off-u se zove novikolačić mislim da se kasnije priključila..
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 EmptySat Dec 10, 2016 3:55 pm

Poncha, znaš ti koliko ja volim selfije. Ali, na drugima, ja ako imam jedan selfi i to dok sam još bila mlada i lepa i studirala. Ne računam pijane noći, tad svašta drugo mnogo blesavije radim, tako da selfiji nisu ništa. lol!
A, liče jakne, znala sam da ćeš to reći. kezz
Još mi se sviđa što je ufotkao momenat čini mi se da je neko klizalište, pa ako još dobijem u novom filmu Stasa dok se kliza, ostaće samo ona neostvarena želja skidanja gaća. srca

Saro, a žao mi je da te cimam, ali opet mi je i žao da mi ne lajkuješ. smeh
Spasiba, ti si izgleda bukvalno shvatila zadatak, sve si nove postove u grupi lajkovala. kisic

Veronika, lepo te je videti, dugo te nije bilo.

Aras je baš ovo što Sara kaže rođeni talenat, ali nema taj x faktor. I mislim da za njega nikako nisu ove glavne uloge tipa Sarp, Vlad, Ezel, itd... On je kao Ceyda od ženskih, bolje mu i stoji i bolje se istakne u sporednim glavnim, tipa Metea. :cereeeeek:
A, idu mu odlično i tužne scene, ali ne plače lepo, pa zato to ne ispadne to.

Mene Bensu kao Bensu ne nervira, ali me Melek užasno nervira i nervira me što od početka (to je moje viđenje i tvrdim to) Sarp i ona, koji bi po svim merilima trebali biti glavni par ispadaju sporedni. Takođe mi skače po živcima njena očajna gluma, ali nekako u scenama sa Cagom to ni ne bude tako strašno, njih dvoje su toliko dobar par da sat vremena možeš da ih gledaš, a ništa ne rade.
I slažem se sa Veronikom, kad nekog svi pljuju meni postane drag, tako sam i Serenay zavolela.

Mada, u Icerdeu najjaču hemiju imaju Davut i Sarp, nemam ništa protiv da njih dvojica postanu glavni par.

Meni se Bursin ne sviđa.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 EmptySat Dec 10, 2016 4:25 pm

Meni su Metin i Aras tu negdje i po dragosti i po glumi.

Ma ne razbijaj glavu. Ja ne zamjeram niti Sarpu niti Mertu greške koje rade. I slažem se s ovim što kažeš.

To si dobro rekla. Da je stilist nekome koga vole, nitko je ne bi napao. Ili da je stilist nekome tko je dobar s Cagom. A ovako, Cagatay i Kerem nemaju dodirne točke. Razni fanovi od njih rade rivale, a sigurna sam da oni međusobno nisu rivali. Dobro, možda imaju istu ciljnu skupinu gledatelja, ali ne bih rekla da se jedan drugom rival.

Nemam ja ništa protiv da netko gleda seriju i voli Eymer. Neka gledaju, neka komentiraju. Ali reći da Caga nije glavni i da se serija gleda zbog ovih dvoje nije niti djetinjasto nego glupo. Ako im je do nekog para neka nađu nešto drugo ponedjeljkom, nije da nema serija. Ili neka se zadovolje prikazanim.

Dobro si ti stavila ove slike. Eto tko je više gledan.


Veronika, dobro kažeš. Nismo svađalački nastrojene.
Da imam volje i malo znanja turskog možda bih se raspravljala s ovima o kojim Sara govori.

Većina Caginih fanova želi njega u različitim scenama. Oni koji su prihvatili Yamiru, prihvatit će i Melek.

Nemoj otići ako imaš volje pisati.
Ja znam što želiš reći. Ja prije Cage nisam ni znala kako se služi twitterom, kako naći i dokopati se informacija, nisam turski znala ama ništa. Jednu riječ od njih trideset. Nisam imala pojma kako funkcionira dizi svijet. Gledala sam na tv-u i vrhunac informacija mi je ono što serviraju neki fanovi ili novine. Gifove pojma nisam imala...

A može njih boljeti što nisu dobili nagrade, a MC je. Ne znam kakva je serija, nisam gledala, ali ako nisu dobile nagrade, očito nisu imali toliko vjernu publiku koja glasa (na ovim nagradama gdje fanovi biraju). S tim da za neke nagrade je važno i produkcijska kuća i kanal na kojem se prikazuje.
Čitala sam nju. Ima uvijek dobrih i realnih fanova.

Ova mi je poznata. Pisala je dok sam još čitala tamo.



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 EmptySat Dec 10, 2016 4:27 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 Giphy
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 EmptySat Dec 10, 2016 4:31 pm

Ti voliš selfije baš.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 EmptySat Dec 10, 2016 4:31 pm

O, evo i Sarpa.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 CzUzjXEXgAECGAZ

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 EmptySat Dec 10, 2016 4:48 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 CzUzgXxUsAEALVP
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 EmptySat Dec 10, 2016 6:32 pm

Veronika ::

Ponekad bi rado otišla sa teme na tabanu,ali neću jer znam u što bi se pretvorilo,nisam ja tamo
ostala ovako dugo da bi dozvolila da netko minorizira Cagine zasluge za uspjeh serije.Reći će te
luda baba...ali mene je teško osvojiti,gledala sam hrpu turskih serija ali u prolazu,nitko me osim
Cage nije ponukao da počnem surfati o njemu..Kad sam počela gledati AFK niti jednog glumca nisam
znala ni jedno ime mi nije ništa značilo.

Ja sam pre AFK odgledala nekoliko serija, ali sam tek sa AFK počela da se krećem među fanovima, po forumima, otvorila tw acc. A AFK sam počela zbog Hazal.

Veronika ::
Što se tiče GK fanova,mislim da ih bole nagrade što je MC pokupio,a oni nisu,neki dan su ove na tabanu nešto o tome pisale

Oni mora da se šale. Mada sam videla da je većina fanova ovih glumaca koji su se pojavili u poslednje vreme potpuno posvađana sa stvarnošću i realnošću. Možda zbog godina. Kako su mislili da pored Ay yapimove serije u kojoj glume Serenay i Caga neka tamo letnja serija koja je čak imala loš rejting dobija nagrade.
Prošle godine Ilker i Burcin nisu uspeli da dobiju Kelebeka pored Serenay i Cage, kakav GK.

Mrs Bondarenko ::


Saro, a žao mi je da te cimam, ali opet mi je i žao da mi ne lajkuješ. smeh
Spasiba, ti si izgleda bukvalno shvatila zadatak, sve si nove postove u grupi lajkovala. kisic

Nikakav problem, pola minuta posla, samo javi kad treba.

Mrs Bondarenko ::
A, idu mu odlično i tužne scene, ali ne plače lepo, pa zato to ne ispadne to.

To sam i htela da kažem.

Mrs Bondarenko ::
Mene Bensu kao Bensu ne nervira, ali me Melek užasno nervira i nervira me što od početka (to je moje viđenje i tvrdim to) Sarp i ona, koji bi po svim merilima trebali biti glavni par ispadaju sporedni. Takođe mi skače po živcima njena očajna gluma, ali nekako u scenama sa Cagom to ni ne bude tako strašno, njih dvoje su toliko dobar par da sat vremena možeš da ih gledaš, a ništa ne rade.

Mene ni Melek ne nervira. Nije lik kakav smo mi zamislile, ali sa ovom glumom i ne može da bude.
Melek i Sarp su mi bili glavni par negde do 8. epizode, onda je odjednom prekinut njihov odnos u ljubavnom smislu.
Ovo nije ljubavna serija i ne očekujem da se ljube i grle pola epizode, ali nekoliko minuta po epizodi bi bilo poželjno.

Mrs Bondarenko ::
Mada, u Icerdeu najjaču hemiju imaju Davut i Sarp, nemam ništa protiv da njih dvojica postanu glavni par.

Uvek smo se slagale oko parova. Apsolutno su mi njih dvoje glavni par, mogu o u ankete da ih stave umesto Sarmela. Sarvut. <3

Što se tiče Anne, fragman me je iznenadio, nisam očekivala da tako brzo shvati da joj je Gonul majka. Osim ako fragman nije napravljen tako da mi pomislimo da je shvatila, Engin voli da pravi takve fragmane.

Poncha ::
To si dobro rekla. Da je stilist nekome koga vole, nitko je ne bi napao. Ili da je stilist nekome tko je dobar s Cagom. A ovako, Cagatay i Kerem nemaju dodirne točke. Razni fanovi od njih rade rivale, a sigurna sam da oni međusobno nisu rivali. Dobro, možda imaju istu ciljnu skupinu gledatelja, ali ne bih rekla da se jedan drugom rival.

Za Bursina ne znam, ali za Cagu znam da nikoga ne smatra rivalom. Ne zato što ima visok ego, nego zato što se bavi isključivo sobom. Zato je jeste tu gde jeste.

Poncha ::
Nemam ja ništa protiv da netko gleda seriju i voli Eymer. Neka gledaju, neka komentiraju. Ali reći da Caga nije glavni i da se serija gleda zbog ovih dvoje nije niti djetinjasto nego glupo. Ako im je do nekog para neka nađu nešto drugo ponedjeljkom, nije da nema serija. Ili neka se zadovolje prikazanim.

Generalno nemam ni ja ništa protiv, mada Eylem ne volim, mislim da bih više volela par da je Mert sa nekom drugom.
Ja bih volela da ponedeljkom počne neka serija sa parom koji bi im se svideo i da nam se skinu s vrata. Pootvarali su gomilu lažnih profila i pišu scenaristima, još će ljudi stvarno pomisliti da većina hoće Eymer.


Poncha ::
Dobro si ti stavila ove slike. Eto tko je više gledan.

Najgledaniji fragman na YT kanalu je fragman za prošlu Yusuf Sarp, a najgledanija epizoda posle prve je ona u kojoj su se Sarp i Melek poljubili.


Poncha ::
Da imam volje i malo znanja turskog možda bih se raspravljala s ovima o kojim Sara govori.

Da znamo turski, bilo bi zanimljivo na tw.

Ovaj poljubac treba da uđe među deset najboljih u turskim serijama. I po meni je najbolji Cagin poljubac do sad.

Aj dobro su se setili da stave Sarpa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 EmptySat Dec 10, 2016 6:57 pm

Što bi moglo ići ponedjeljkom? Nisam u toku kad na kojem kanalu što ide od novih serija...

Pretpostavljam da Ay yapim neće staviti Bursinovu ponedjeljkom sve i da Fox ukine onu. Dolazi Yusuf sa serijom, ne znam kanal...

Idu mi na živce ovi s više profila i na svakom tupe isto.

Ma ne mislim ni ja da oni gledaju jedan na drugog na konkurenciju. Caga se nikad nije bavio drugima i zato je takav kakav je, najbolji... Zna cijeniti kad je netko talentiraniji i uči od kolega. Ne zamara se time je li tko bolji od njega.

Neka scenaristi pogledaju malo YT.

Uluc zna što radi.

A za fragi što reći. Uvijek kasno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 EmptySat Dec 10, 2016 7:27 pm

Nemam pojma sta ce fox da stavi ponedeljkom, kanal D ce seriju u kojoj nece biti parovi tog tipa, Bursinova nikako ne moze ponedeljkom, ATV sigurno nece pomerati Kirgin Cicekler. Pretpostavljam da bi Bursinova mogla vikendom, iako Ay ima taj princip da im serije ne idu vikendom. Ali ATV ima slobodne sami sredu i cetvrtak preko nedelje. Yusufova je na Star tvu i Berk i Ozge, ako planiraju da ukinu Paramparca, nesto od toga bi moglo ponedeljkom.

Naravno da je kasno, mora Show da podigne rejting ALA da bi Hantol fanovi imali par subotom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 EmptySat Dec 10, 2016 7:31 pm

E hvala. Sad mi je jasnije. Nisam upratila kad i na kojem su programu sve serije.

Bolje je Ay yapimu da mu serija ide nedjeljom nego radnim danima kad već ima te dane serije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 EmptySat Dec 10, 2016 7:41 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 EmptySat Dec 10, 2016 7:42 pm

Saro, ništa nisam skužila.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 EmptySat Dec 10, 2016 7:46 pm

Aaaaa yuh, ovaj Yusuf je stvarno glup!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 EmptySat Dec 10, 2016 7:47 pm

Glup ne može biti.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 Giphy

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 EmptySat Dec 10, 2016 7:47 pm

Jel mu ovo taj genijalni plan da vrati Sarpa. Vala mora da se desi cudo da se Sarp sada iz ovoga izvuce.

Sada cu da prevedem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 EmptySat Dec 10, 2016 7:50 pm

Sarp je gotov ako Mert ne otkači Celala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 EmptySat Dec 10, 2016 8:01 pm

Y: Došao si do kraja puta, Yusufe. Nemoj da se trudiš.
Sarpe, mene više nema. Reći ću mom direktoru za tebe. Poveznica sa tobom će biti kolega iz nižih redova.
S: Ko je taj kolega? Da li ga poznajem?
Y: Neko ko je blizak tvojoj porodici. Inspektor Mert.
Mešu Celalovim ljudima imamo policajca. Sarp je zapravo na tajnom zadatku.
M: Šta?
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 27 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
Назад на врх 
Страна 27 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: