Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
АуторПорука
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 EmptyFri Nov 18, 2016 7:01 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 TG-ETrWd6oE
Ne mogu da verujem da su oni jos zajedno. placljivko Na fejsu pisu kako je ona ljubav njegovog zivota i kako cemo uskoro da vidimo slike sa veridbe,a onda i slike sa vencanja. placljivko placljivko placljivko
Bas mi je zao sto su jos zajedno.Navijam za raskid. pozitivac pozitivac
Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 EmptyFri Nov 18, 2016 7:03 pm

I gde je vise Bondarenkova? Moram da hejutujem ovu sa nekim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 EmptyFri Nov 18, 2016 7:09 pm

Ne znam da li je Sarp javio, nema nista o tome u ozetu. Ali verovatno jeste, Yusuf ne radi nista bez dogovora sa njim. Osim ako scenaristi ne rese da naprave malo napetim i njihov odnos.

Ja se za Bondarenkovu vec brinem, dugo je nema ni ovde ni na vk.
Pusti ti to sto pisu dokone budale na fejsu. Oni bas znaju ko je ljubav njegovog zivota i koga ce da ozeni.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 EmptyFri Nov 18, 2016 11:17 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 EmptySat Nov 19, 2016 12:18 am

Sparks, evo ovdje piši, možda pročita ako dođe.

Saro, ovo su u Melekinom autu. Odnekud ga vodi. Možda iz pritvora.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 EmptySat Nov 19, 2016 8:45 am

Verovatno iz pritvora, nisam ni mislila da ce scenaristi da nas caste nekom lepom Sarmel scenom. Kako stoje stvari, jos ce i da raskinu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 EmptySat Nov 19, 2016 8:49 am

Kosem sam jedva nasla na rejting listi. Ocekivala sam da ce biti lose, ali ne ovoliko. Ako je ovako petkom, sta bi tek bilo ponedeljkom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 EmptySat Nov 19, 2016 4:00 pm

4 fragmana za BSA, yuh.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 EmptySat Nov 19, 2016 11:30 pm



Sarp!

Fragman je opet bomba. Ko će sad da čeka utorak.

Znači Celal je odlučio da se baš poigra i postavio Sarpa kao svog naslednika.

I gde je sad Mert icerde?

Celal je uhvatio ovo dvoje, to uopšte nije dobar znak. Čisto sumnjam da će na to gledati blagonaklono.
Da vidiš sad kad Celal iznenadi i njih i nas i kaže aj venčanje. lol!
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 EmptySun Nov 20, 2016 11:20 am

lol! Saro ovo za vjenčanje odlična ideja..pošto je u ovoj seriji sve moguće ni to
me ne bi iznenadilo...Još će sad krenuti i ankete kako će Celal reagirati...

Najave su odlične...ostavljaju hrpu pitanja...mislim Mertova je izjava je vjerojatno izvučena iz
konteksta...

I još moram iskomentirati bivšu od bivšeg nogometaša...ako sam dobro shvatila..
da je pametna ne bi ništa govorila jer sramoti sebe ,toliko mu je bila zanimljiva da je zaspao kezz

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 EmptySun Nov 20, 2016 11:25 am

Evo me.

Ja sam sinoć prvo odgledala bez zvuka, bilo je oko mene puno ljudi, pa nisam ni znala što gore. I fragi mi je odličan. Jutros sam pogledala kako treba.
Ne znam što mi je bolje od čega.

Sarp je najjači.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Giphy


Ovo je pretpostavljam prije onog u autu.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Giphy

Izgleda da je Mert dobio zadatak da se kao pridruži Celalovima. Ili nekome od njih...




Kosem ima katastrofalan rejting.

I stvarno Ay yapim štedi na fragijima za Icerde.



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 EmptySun Nov 20, 2016 11:26 am

Veronika, dobro si shvatila. Ta bivša žena bivšeg nogometaša je glupa.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 EmptySun Nov 20, 2016 11:28 am

Sad Celal može slobodno Melek prepustiti na brigu Sarpu. Tko se može bolje brinuti za nju kad se brinuo za njega i spasio ga od smrti?
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 EmptySun Nov 20, 2016 11:42 am

Mislim da će stari vuk sve to malo promatrati sa strane..i neće im pokazati da zna.
I ja mislim da je ova scena prije one u autu...ona je tu još u onoj plavoj košulji..

I naravno Sarp je najjači..
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 EmptySun Nov 20, 2016 3:16 pm

Meni se u fragmanima najviše sviđa što će Sarp makar na kratko biti mafijaški boss. Totalno je seksi u tom izdanju. Oprostila sam mu čak i lanac na raskopčanu košulju.

Kod klasičnoj turskog mafijaškog bossa petljanje sa njegovom ćerkom može da donese sigurnu smrt. Bahri je Poyraza momentalno osudio na smrt, ali je zbog slabosti prema Aysegul odlučio da ga ipak protera iz grada, to se očekuje i od Celala. (s tim što je Bahri potpuno drugačiji model od Celala i kada je Poyraz žrtvovao život zbog njega vrlo brzo posle toga je prihvatio je njihovu vezu). Prethodni šofer koji se motao oko Melek je ko zna u kakvim mukama skončao , a i Celal je sam rekao Sarpu da iskopa oči onome koga vidi u Melekinoj blizini. Ali kako u ovoj seriji važi ona očekujte neočekivano, vrlo je moguće da Celal u radi ono što niko ne očekuje. I ja mislim kao Veronika da će Celal neko vreme da ćuti i da posmatra situaciju.

Da, i ja mislim da je izvučena iz konteksta. Mert nikako ne može da se infiltrira u mafiju jer ga svi znaju. U jednom trenutku sam pomislila da bi možda mogao kod Akina da uđe kao insajder, ali Alyanak ga zna. A i bilo bi previše da Yusuf pošalje pola policije da špijunira mafiju.

Ma to za bivšu od bivšeg je najverovatnije izmišljotina. Samo je još falio prenos iz spavaće sobe. Ali ponavljam, ako je doveo neku glupaču koja se nadala akciji i ispalio je tako što je legao da spava, čovek je definitivno car.

Ova scena sa Melek je isti dan kada je Celal umro i oživeo, Melek je isto obučena. To u autu je posle. Svakako Celal i da hoće odmah da reaguje ne može dok je sva ta frka da se bavi time.Treba srediti Alyanaka i Akina, tu je i pritvor, to će ostati za sledeću epizodu. Danas je set u restoranu kod Fusun, Sarp je isto obučen, to bi moglo da bude posle pritvora. I to je već snimanje 11.

Dva fragmana su u redu, samo da ne izlaze tako kasno. Ali 4 fragmana i toliko reklamiranje serije koju će da stave naspram svoje najuspešnije serije nije normalno. BSA svakako ne može da bude konkurencije Icerdeu, ali svejedno mi nije jasan toliki trud. Ne mogu da shvatim kako su uopšte dozvolili da im dve serije idu isti dan.

Ma Kosem hoće na silu da proguraju zbog dobre prodaje u inostranstvu. Ljudima se više smučilo. Pet godina ista radnja, isti dekor, isti kostimi, čak i ista muzika, samo drugi glumci. Priča se da su sa Foxom prtpisali ugovor na 36 epizoda, Fox će da proadne zbog te serije. I cast su promašili. Metin nikako nije za glavnu ulogu, Farah će uništiti sebi karijeru zbog svoje ljubavi prema istorijskim serijama, dosadila je više sa tim, a Nurgul treba malo da odmori, stalno je prisutna na ekranu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 EmptySun Nov 20, 2016 3:23 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 CxtSTfzWgAA9EwB

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 CxtMup-XUAAV8rC

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 CxtMwKFWgAAT_OE
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 EmptySun Nov 20, 2016 3:46 pm

Evo opet su poceli sa savetima. Uf yaaaaa. Mi necemo da radis sa Ay yapimom. Koji smo to mi, njih pet sest koji nemaju pametnija posla nego da vise ceo dan na tw. Ima i poslovnih savetnika da bude partner sa produkcijom kada su u pitanju fimovi. U celoj prici je valjda najmanje vazno sta on hoce i planira.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 EmptySun Nov 20, 2016 7:08 pm

Mislim da Mert "glumi" mafiji da je insider u policiji.

Slike sa seta su odlične. I dalje raskopčana košulja i lančić. I ova njegova majica i lančić.

Celal ako je postavio Sarpa za nasljednika nakon što je vidio s Melek ga, onda definitivno izviđa situaciji.

Opet fanovi gluposti tipkaju. Njima uopće nije bitno za dobrobit glumca nego neka njima što više Cage u projektima koji su njima dragi. Što im je sad Ay yapim kriv?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 EmptySun Nov 20, 2016 8:18 pm

Hm... Iako je to ziva istina, mafija je glupa ako u to poveruje.

Za sada samo glume da je njegov naslednik, ali sigurno je da ce nakon Mestanove smrti, Alyanakove izdaje i Davutovih u poslednje vreme losih poteza Sarp biti prvi njegov covek. Mert i Davut ce da polude od ljubomore, ali ko im je kriv kad je Sarp inteligentniji.

Kriv im je jer na drze Cagu kao malo vode na dlanu po njima i on zasluzuje bolje. Ali bolja produkcija ne postoji koliko ja znam, tako da pricaju prazne price da im prodje vreme.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 EmptyMon Nov 21, 2016 7:32 am

Mafija je glupa. Ali prošli put je on Yusufu kao spominjao da on ima nekog u Celalovoj staroj mahali koji mu je rekao za susret Celala i Sarpa. Kad je on kao išao uhititi Sarpa... Tako da mu možda Yusuf kaže da se poveže s njima. Bubam...

Da. Barem ovako da ih zastraši će staviti Sarpa na glavno mjesto. Davut je vukao krive poteze i uspio ga je Sarp nadmudriti. I to više puta u prošlim nastavcima...

Ja isto ne znam koja je produkcija trenutno bolja od Ay yapima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 EmptyMon Nov 21, 2016 7:54 am

Saro i Sparks, sretna vam slava! Uživajte! kisic

Sparks, ako se ne varam i tebi je danas isto.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 EmptyMon Nov 21, 2016 10:09 am

Hvala, canim. kisic

I ja mislim da je i Sparks danas slava, Bondarenkovoj je ako se dobro secam Sveti Nikola, 19.12.

Sparks, srecna slava, sve najbolje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 EmptyMon Nov 21, 2016 10:15 am

Meni su u seriji stvarno visoko inteligantni samo Sarp i Celal. Sarpu je jedina mana sto kad uhvati neku Celalovu gresku, kao sto je bilo sa USBom, uzbudi se i ne razmislja trezveno, jer jedva ceka da se sve zavrsi, misleci da ce ga Necip odvesti do brata.

Davut je zabrljao vise puta, narocito u poslednjoj epizodi. Ali i on i Mestan i Alyanak su podcenili Sarpa.

Nije bolja ni jedna. O3 i Tims su kvalitetne produkcije, ali Ay je poseban i najuspesniji. I ja licno najvise volim njihov kvalitet.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 EmptyMon Nov 21, 2016 10:25 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 EmptyMon Nov 21, 2016 10:56 am

Je, ja mislim da je njoj 19.12.

Sarp pogriješi u žurbi, ali svejedno ga smatram jako inteligentnim i sposobnim...

Davuta je prešao samo tako, pogotovo u ovoj otmici.

Svi vole Yamana.



Tjedni je odličan.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Icerde_9

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 6 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
Назад на врх 
Страна 6 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: