Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 EmptySun Sep 18, 2016 2:00 pm

Ne znam gdje ima ruski prijevod, vjerojatno u nekoj grupi. Ne pratim vk.

Hvala, Saro. I ja mislim da je svaki dio intervjua bitan, zato i kažem. Ne mogu ti reći prevedi mi nešto, kad počnem sve ću nabrojati.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 EmptySun Sep 18, 2016 2:01 pm

Daj da probam da nađem.

I posle može da se skrati onaj intervju sa Stasom, pa eto ti sad kako može. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 EmptySun Sep 18, 2016 2:03 pm

Mogu ja skratiti Stankov, ne mogu Cagino. Hajde bježi... Iako o Cagi već znam puno, ali ako budem imala cijeli intervju Cagin, mogu izdvojiti nešto najbitnije...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 EmptySun Sep 18, 2016 2:06 pm

Ok, prevescu kasnije ako ne prevedu.

Caga stalka fanove po tw, favao je tweet neke fan stranice. Najverovatnije slucajno posto ne fava nista.

Poncha bi skratila, ali ne razume sve pa ne zna sta nije vazno. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 EmptySun Sep 18, 2016 2:06 pm

Lako je skracivati Stanka. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 EmptySun Sep 18, 2016 2:07 pm

Pa i ja mogu Cagin, ali jel' sad vidiš kako nisam mogla Stasov?

Saraaaa84 ::
Poncha bi skratila, ali ne razume sve pa ne zna sta nije vazno. lol!

smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 EmptySun Sep 18, 2016 2:08 pm

Saraaaa84 ::
Lako je skracivati Stanka. lol!

Smeši ti se jedan lep banić, kaže mi da hoće da te vidi. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 EmptySun Sep 18, 2016 2:09 pm

Našla sam prevod kod Ruskinja, ali ni one nisu sve prevele.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 EmptySun Sep 18, 2016 2:10 pm

Zasto banic? Pa vidis da te branim. Kazem lako je Ponchi da skrati Stanka, a Cagu ne moze.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 EmptySun Sep 18, 2016 2:11 pm

kisic

Sara je u mom timu, Poncha. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 EmptySun Sep 18, 2016 2:12 pm

Neverovatno nešto kako kad god dođem ovde uhvatim sebe sa osmehom dok vas čitam. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 EmptySun Sep 18, 2016 2:14 pm

Saro, zlata si vrijedna.

Pa da se i šališ. Kad ne razumijem sve, ni ne mogu skratiti...

Vjerojatno je greškom. Tako on zna, kad skuži, maknut će.
Pa zar nije rekao da on baš ove ne koristi, ali kad su serije čita komentare?

Adminko, pa gdje ćeš je banirati. Kako će mi prevoditi.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 EmptySun Sep 18, 2016 2:15 pm

Saro, ovoj i protiv Cage nešto da kažeš ona bi ti se zahvalila, a meni sve živo zamera. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 EmptySun Sep 18, 2016 2:16 pm

Gdje ću ujesti gazdu koji mi daje hranu... Šalim se. Pa što je krivo rekla. Cagu ne mogu skratiti niti želim...
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 EmptySun Sep 18, 2016 2:17 pm

smeh smeh smeh
Ko je tebi ovde gazda koji ti daje hranu, ja ili Sara? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 EmptySun Sep 18, 2016 2:18 pm

Sara mi prevodi... Sve se snađem, ali prijevodi Sarini su zlata vrijedni.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 EmptySun Sep 18, 2016 2:19 pm

Poncha, dok si pod mojim krovom, tako ne možeš da pričaš, zna se ko je glavni. lol!

Eh, moje prevode niko tako ne hvali. suze Onu Sparks sam jedva naterala da iščita sve u grupi što sam ispostavljala.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 EmptySun Sep 18, 2016 2:21 pm

E nemoj pretjerivati. Tko je čitao i kratio Stankov intervju, tko čita sinopsise, tko je čitao prijevode pjesma i to uz pohvalu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 EmptySun Sep 18, 2016 2:22 pm

Dobro, ako uračunam da nemaš pojma ruski i da ne pratiš Stasa... Onda, da. poljubac

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 EmptySun Sep 18, 2016 2:23 pm

E. Tako je. Ja da mi treba ruski, znam da si ti najbolja.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 EmptySun Sep 18, 2016 2:24 pm

Evo Ece na instagramu postavlja Cagu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 EmptySun Sep 18, 2016 2:25 pm

kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 EmptySun Sep 18, 2016 2:25 pm

Baš mi je krivo što sutra ne stižem na premijeru.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 EmptySun Sep 18, 2016 2:26 pm

Hahaha, i ja se upravo smejem sama sa sobom dok vas citam.

Ne koristi drustvene mreze, ali ih koristi za citanje komentara, stalka fanove kao i svi ostali i uvek se odaju tim slucajnim favanjem ili upracivanjem nekoga.

Adminka je osetljiva na ovu temu posto je ona gazda. lol!

Sanse da kazem nesto protiv Cage su ravne nuli. Pre sam ga kritikovala za oblacenje, ali u poslednje vreme nema takve ispade kao pre.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 EmptySun Sep 18, 2016 2:28 pm

Znači, dobro sam razumjela. kisic

Stalkam i ja uhode, kako bih inače sve znala... Caga, zlato si.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 31 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
Назад на врх 
Страна 31 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: