Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 EmptySun Sep 18, 2016 12:43 am

Dobar je klip, ali trebale su i one da posalju slike ili malo krupnije da napisu ono, saljete coveku klip sa njegovim slikama.

A ti vidim vec promenila prezime u Bondarenko.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 EmptySun Sep 18, 2016 1:12 am

Pa, kad meni nisu dale da ja pravim klip. I još su Irinu stavile.

Imaš nešto protiv? lol! Baš ide - Anđela Bondarenko. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 EmptySun Sep 18, 2016 6:59 am

Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 EmptySun Sep 18, 2016 8:04 am

Lep je klp.

Jesu li one njemu vec poslale klip?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 EmptySun Sep 18, 2016 9:00 am

Meni link za Stankov klip ne otvara.



Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 CsnhtPTW8AAC_tv

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Csnh0YtWcAAdfDr

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Csnh6FbWYAAxEp2

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Csnh3HIWcAAxwPP



Ovaj intervju što su jedan drugome radili mi je skroz simpatičan. Ovo što sam razumjela mi se sviđa. Odlična ideja.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 EmptySun Sep 18, 2016 9:37 am

Evo i većih slika. http://www.haberturk.com/htdokun/pazar/haber/1297585-cok-icerden-birbirimizi-desifre-ediyoruz#

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 45cbed15c6705c8ce0378a303a4c2e2d_k

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 C3a9babc1fa427c0e579709492d54333_k

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Df0d71868d49fe168ae7b59b58e5e7cb_k

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 2863e7d71580c30d4dd9553c30f5f56b_k

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 F4a5bbbbf011886e4a0d5dca40b8d397_k Zakon. Vidi mi ga.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 09fbea24d21bd9440b87eff9ef1b1f55_k

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 822fe88afd6d4fa9636a83f8a4edf221_k

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Eb6eb7f609d23e3660d7fe896bf56f3f_k Simpatičan je.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 9f5c48cee20db3ed7baaf5d49a985f4c_k <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 C92733615bbc77a29ae5cfcc262905de_k

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 98ae55b102e3e4213d01873edffdd9be_k

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 96dfbb12ba4bae1b7458c4ef8b9459f5_k Pogled.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 06fb2b4ed3afabfc46a02a37d4967682_k Ajoj....

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 A7a137eb9f624ed5579e190bf805f62f_k

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 59d2b2b0c857b44cbbdb41d277429844_k
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 EmptySun Sep 18, 2016 12:58 pm

Dobro zvuci Andjela Bondarenko, bas se slaze.

Reportaza je izasla jos nocas. Odlicna je, dobra su pitanja postavljali, snasli su se.
Jel neko preveo na engleski? Ako nije, prevescu ti ja popodne.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 EmptySun Sep 18, 2016 1:02 pm

Poncha, evo ti ovako.



Sparks, poslale su mu i na fb i na ig, ali još nije video.

Poncha ::
http://im.haberturk.com/galeri/2016/09/16/ver1474061988/463905/06fb2b4ed3afabfc46a02a37d4967682_k.jpg

http://im.haberturk.com/galeri/2016/09/16/ver1474061988/463905/59d2b2b0c857b44cbbdb41d277429844_k.jpg

Ja ove dve izdvajam. Super su mi, iako Caga zasenjuje Arasa.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 EmptySun Sep 18, 2016 1:03 pm

Saraaaa84 ::
Dobro zvuci Andjela Bondarenko, bas se slaze.

Volim te! :cereeeeek: <3 kisic

Sad ću ovo njihovo da pogledam, nikako da stignem ranije.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 EmptySun Sep 18, 2016 1:10 pm

Saro, je. Noćas su objavili.

Prevele su Amazonke onaj dio o djetinjstvu. I samo ću reći da je Caga rekao riječi koje bih ja rekla. Jedino što je moj brat mlađi od mene 7 godina. Za Atalaya sam znala da negdje ide.

Još više ga volim. Super su mi oba. Tako je dobar intervju, tako su simpatični i dragi.

Evo još gifova. Mislim da će kroz tjedan ovo izaći sve na Show tv-u.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Giphy

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 EmptySun Sep 18, 2016 1:16 pm

Klip za Stanka mi je tako. Moglo je to i spretnije biti. Prvo pjesma je kratka...

Drugo, neki kolaži su mi bezvezni.

I tvoje slike su najbolje. I ona jedna se baš ističe.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 EmptySun Sep 18, 2016 1:18 pm

Poncha ::
I tvoje slike su najbolje. I ona jedna se baš ističe.

I tebe volim. :cereeeeek: <3 kisic

Opet kažem, kad nisu meni dale da radim klip.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 EmptySun Sep 18, 2016 1:20 pm

Caga zaseni svakoga, ne samo izgledom, nego ima tu neku energiju da medju hiljadu ljudi primetis prvo njega.

Kad pomislim koliko su mu intervjui na pocetku karijere bili glupi, a vidi sad. Pored toga sto je sazreo, vidi se da radi sa pravim ljudima i da ga odlicno savetuju.

Ok, ako ti bude trebao prevod izvuci mi sta da ti prevedem.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 EmptySun Sep 18, 2016 1:29 pm

Saro, vidi ovo. Srce mi se kida kad ih vidim ovako blizu, koliko bi bili savršeni. suze

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Av0sid
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 EmptySun Sep 18, 2016 1:38 pm

Saro, upravo to. Baš se vidi da radi s ljudima koji znaju što rade... Da je sazrio. Vidi kako lijepo objašnjava ovo o djetinjstvu i želji za dokazivanjem. Užitak mi je sve što je rekao pročitati. <3

I Aras je isto odličan. I njegove odgovore je gušt čitati. Jako se dobro nadopunjuju.

Nemoj se mučiti, žao mi je tlačiti te za ovo. Valjda će negdje izaći prijevod kakav-takav, a nešto sam već sama prevela. U svakom slučaju, ako baš nešto bude strašno me interesiralo, znaš da ću pitati.
Iako, zanima me svaki glas koji je izgovorio.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 EmptySun Sep 18, 2016 1:47 pm

Videla sam. Steta, i ja sam se nadala da ce biti njih dvoje. I mnogo bi bolji par bili nego KivancTuba.



Nisu samo Femirovci nenormalni, u Turskoj generalno vlada takva zaraza. Celu noc i ceo dan maltretiraju Barisa i Elcin zato sto su u intervujuu pricali o privatnom zivotu, odnosno zato sto su rekli da je ljubav sa njihovim partnerima lepsa nego Defnina i Omerova. Koje budale, ne mogu da verujem.


Da, i Aras je stvarno odlican. Odlicno su opisali i Sarpa i Merta.

Ok, htela sam da ti kazem da mi nije problem, posto je intervju dug, pa da se ne ustrucavas.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 EmptySun Sep 18, 2016 1:51 pm

I ja se slažem za Cansu i Kivu.

Saro, to je izgleda tako sa svim parovima. Ili bar većinom.
Ja se glumcima divim, ne zato što su glumci nego što trpe neke fanove.

I uživljeni su u seriju. Vidi kako nestrpljivo iščekuju scenarij narednih epizoda. Skoro kao mi.

E pa baš zato što je predugo mi te žao mučiti, ali stvarno me sve zanima.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 EmptySun Sep 18, 2016 1:51 pm

Poncha, izašao ti je prevod, jel' si videla?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 EmptySun Sep 18, 2016 1:52 pm

Cijeli? Gdje?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 EmptySun Sep 18, 2016 1:53 pm

Nije ceo, jedan deo samo, ali verovatno će uskoro i ceo.
Evo ti.

Aras: Mertova priča je sljedeća-bio je vrlo usamljen,odrastao je bez ljubavi. Bio je otet kao dijete i prisiljen na prosjačenje. Neću ispričati čitavu priču,ali fokusirao sam se na to da je rastao bez ljubavi,to mi je bila vodilja . Razmišljao sam o tome kako je morao prositi nakon otmice i kako se nosio s time. Mert se neprestano bori s usamljenošću. Nije to uzimao za ozbiljno-na taj način se nosio s time…,to se desilo u prošlosti , živio je jako težak život. Kažu da je smijeh najbolji lijek i Mert sve probleme (nastoji) riješava/ti smijehom.
Caga: to je obrambeni mehanizam.Aras: naravno.To je maska. Mert nosi velike rane i uvijek ih nastoji prikriti. Kaže: svaki čovjek je rođen da bude sam – jer ne poznaje ljubav. Nitko ga nikad nije volio i on želi tu ljubav. To je još jedna privlačna strana njegovog karaktera. Zbog toga se povremeno okreće prevarama. Svaki lik ima dubinu,višeslojnost,ima puno uzbuđenja i iznenađenja . Sjećaš se kako smo,nakon scenarija 3.epizode,pitali-kad će 4. ?
Caga: to što je Mewrt odrastao bez ljubavi je vrlo važno. Svi smo bili djeca i nastojali se potvrditi/istaknuti … „,tu sam,gledajte me/primijetite me“. Ali,ta potreba je još izraženija kod djece koja su odrasla bez ljubavi. Potreba da pokažu da postoje/da su prisutni tjera ih da se potvrđuju. I Mert se stalno želi dokazivati. Nasuprot tome,Sarp je odrastao uz majčinu ljubav. Imao je njenu podršku, imao je povjerenje i vjeru u tu ljubav. On i majka se zajedno bore protiv nedaća. Zato je Sarp čovjek koji nikome ništa ne mora dokazivati,idealista, odlučan i samouvjeren u ostvarivanju svojih ciljeva, on uvijek dovrši što zapocne.
Caga: kakvo je bilo tvoje djetinjstvo?Aras: bio sam vrlo poslušno dijete. Mama je radila. Starija sestra me čuvala umjesto nje,do moje 8-9 godine. Npr. rekla bi mi „stoj tu i ne miči se“ i ja sam stajao i nakon što bi ona dovršila svoj posao. I danas me zeza zbog toga.
Caga: ja sam bio vrlo nemirno dijete. Roditelje su zvali u školu bar jednom tjedno.(smijeh). Naročito sam bio nemiran u osnovnoj školi. Zbog te hiperaktivnosti sam se počeo baviti sportom. Sa 6-7 sam počeo s košarkom-toliko bi istrošio energiju da sam kući dolazio posve iscrpljen. 7-8 godina bavio sam se košarkom ,a kasnije plivanjem i još se time bavim.
Aras: nema sumnje da sport čini čovjeka sretnim.
Caga: sport ti daje ravnotežu i priprema te za život. Na primjer,u vojsci moraš vrlo brzo odlučivati o kretanju. Mislim da se to odnosi i na donošenje odluka u svakodnevnom životu. U seriji glumimo braću. Kakav je tvoj odnos sa braćom?Aras: imam starijeg brata i sestru. On je stariji 11 godina,ona 15. Nemam mlađe braće ali imam nećake. Naravno,ta razlika u godinama je razlog što sam odrastao malo prerano. Postoji test povjerenja koji se radi- zatvorenih očiju opustiš se u naručje braće koja stoje iza tebe. I ti imaš brata?
Caga: da,mlađeg. Ove godine otišao je na studij u London. Imati brata znači preuzeti više odgovornosti,onaj tko ga ima,zna o čemu govorim. Razlika između nas je 8 godina,u mlađim godinama osjećao sam se kao da sam mu otac. U početku sam bio uzbuđen tim zadacima- „hoću mu promijeniti pelenu,hoću ga uspavati itd..“. Imaš pravo,bratstvo znači povjerenje. Znati da imaš nekog uz/iza sebe ko će te podržati,ponekad su njegove radosti/želje važnije od tvoje tuge/problema.
Aras: lijepo si to rekao o bratstvu u mlađoj dobi.
Caga: zaista tako osjećam. Tvoja sestra je imala veliku ulogu u tvom životu. Koje su ti još žene važne ?Aras: moja majka,naravno. Moja vrijedna majka. Najvredniji su ljudi koji su uz tebe u radosti i tuzi. Postoji izreka „polovicu svijeta čine žene-druga polovica su ljudi koje su one odgojile/podigle.“ Da ih nema,tko zna što bi bilo od nas. Neprestano učim od njih (žena)-rođaka,susjeda,kolegica s kojima radim. Kad imate ženu u svom životu,imate nekog tko će vaš svijet ukrasiti predivnim bojama.
Caga: koliko te poznajem,pridaješ veliku važnost duhovnosti. Imaš li neki savjet/moto koji te vodi ?
Aras: želim raditi svoj posao s voljom i dostojanstveno i stalno se podsjećam na to.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 EmptySun Sep 18, 2016 1:53 pm

E pa to znam. To je to što su Amaznoke prevele što sam maloprije komentirala.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 EmptySun Sep 18, 2016 1:55 pm

Onda ništa. Valjda će prevesti uskoro i ostalo.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 EmptySun Sep 18, 2016 1:57 pm

Valjda. Vidjela sam ovo čim je objavljeno na stranici Amazonki. Prevela Mala Masal s ruskog. Tako da vjerojatno ti možeš i na ruskom čitati, ako te zanima.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 EmptySun Sep 18, 2016 1:57 pm

Gde je na ruskom? wow
Sa ruskog ja mogu sve da ti prevedem.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 EmptySun Sep 18, 2016 1:58 pm

Verovatno ce prevesti i ostalo. Mislim da je svaki deo intervjua vazan, tako da ne moze da se izvuce najvaznije. Caga je pricao o Sarpu.

Procitala sam sad ovo, dobro je prevedeno.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 30 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
Назад на врх 
Страна 30 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: