Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 EmptySun Sep 18, 2016 9:08 pm

Spot za pesmu.

To je snimao sa onom kad smo mislili da su u vezi, ona dva paklena dana u kojima dobro nervni slom nisam dobila.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 EmptySun Sep 18, 2016 9:45 pm

Aras: Hajde da počnemo. Pričam u svoje ime, nisam čovek koji u intervjuima odgovara na pitanje odmah (mi bismo rekli kao iz topa), ali sada ćemo Cagatay Ulusoy i ja da se intervjuišemo. Prvi put nam je, uzbuđeni smo.

Caga: Dešifrujemo jedan drugog. (smeju se)

Aras: Počinje nam nova serija, šta misliš Cagatay, kako se osećaš?

Caga: Pre svega hvala vam što ste me ugostili u ovoj emisliji.

Aras: Nema na čemu g. Cagatay. (smeju se)

Caga: Naravno da sam uzbuđen. Kada sam prvi put pročitao scenario, primetio sam da moj lik Sarp i matematika scenarija ima visoka osečanja. Najveći utisak na mene je ostavio što uprkos bolima i teškoćama koje je doživeo stoji čvrsto na svojim nogama, jak je i odlučan. Pitao sam se ’Kako je taj čovek uprkos tolikoj boli uspeo da ostane tako ispravan?’ Svi likovi su jako duboko odrađeni. Svaki lik ima svoju jaku priču. Svideo mi se lik i počeo sam da postavljam pitanja.

Aras: Čim si se vratio iz Amerike počeo si da se spremaš za ulogu. Šta si radio?

Caga: Zapravo, pripremanje je počelo pre 5-6 meseci. (Dok je bio u Americi išao je na neki kurs, ali ne mogu nigde da nađem šta to znači.) Promenio sam imidz, skratio sam kosu. Sa tobom sam isšao na kurs pucanja i tuče, znaš. (smeje se)

Aras: Imali smo dobre trenere, bio je to lep period.

Caga: želim da pozdravim naseg trenera Cetina Sarikartala, dosta nam je pomogao.

Aras: Stvarno je tako, Želim odmah da ispričam jedan trenutak sa kursa pucanja. Jedan dan smo isšli na čas pusanja. Ja sam prvi put uzeo oružje u ruke. Treneri su nam bili odlični. Kad vidim u trenutku ti si počeo da pucaš i sve pogađaš u centar. Rekao sam ’Bože, šta radi ovaj momak?’ Pretpostavljam da imaš iskustva od pre kada je pucanje u pitanju.
Caga: Os 14 godine pucam na poligonu tako da mi je ruka naviknuta.

Aras: Posle si i mene naučio, profesore.

Caga.: Ali i ti si odličan. Možda do sada nisi koristio oružje, ali si do sada glumio dosta likova. Šta te je najviše privuklo kod Merta?

Aras: Mertova priča je sljedeća-bio je vrlo usamljen,odrastao je bez ljubavi. Bio je otet kao dijete i prisiljen na prosjačenje. Neću ispričati čitavu priču,ali fokusirao sam se na to da je rastao bez ljubavi,to mi je bila vodilja . Razmišljao sam o tome kako je morao prositi nakon otmice i kako se nosio s time. Mert se neprestano bori s usamljenošću. Nije to uzimao za ozbiljno-na taj način se nosio s time…,to se desilo u prošlosti , živio je jako težak život. Kažu da je smijeh najbolji lijek i Mert sve probleme (nastoji) riješava/ti smijehom.
Caga: to je obrambeni mehanizam.Aras: naravno.To je maska. Mert nosi velike rane i uvijek ih nastoji prikriti. Kaže: svaki čovjek je rođen da bude sam – jer ne poznaje ljubav. Nitko ga nikad nije volio i on želi tu ljubav. To je još jedna privlačna strana njegovog karaktera. Zbog toga se povremeno okreće prevarama. Svaki lik ima dubinu,višeslojnost,ima puno uzbuđenja i iznenađenja . Sjećaš se kako smo,nakon scenarija 3.epizode,pitali-kad će 4. ?
Caga: to što je Mewrt odrastao bez ljubavi je vrlo važno. Svi smo bili djeca i nastojali se potvrditi/istaknuti … „,tu sam,gledajte me/primijetite me“. Ali,ta potreba je još izraženija kod djece koja su odrasla bez ljubavi. Potreba da pokažu da postoje/da su prisutni tjera ih da se potvrđuju. I Mert se stalno želi dokazivati. Nasuprot tome,Sarp je odrastao uz majčinu ljubav. Imao je njenu podršku, imao je povjerenje i vjeru u tu ljubav. On i majka se zajedno bore protiv nedaća. Zato je Sarp čovjek koji nikome ništa ne mora dokazivati,idealista, odlučan i samouvjeren u ostvarivanju svojih ciljeva, on uvijek dovrši što zapocne.
Caga: kakvo je bilo tvoje djetinjstvo?Aras: bio sam vrlo poslušno dijete. Mama je radila. Starija sestra me čuvala umjesto nje,do moje 8-9 godine. Npr. rekla bi mi „stoj tu i ne miči se“ i ja sam stajao i nakon što bi ona dovršila svoj posao. I danas me zeza zbog toga.
Caga: ja sam bio vrlo nemirno dijete. Roditelje su zvali u školu bar jednom tjedno.(smijeh). Naročito sam bio nemiran u osnovnoj školi. Zbog te hiperaktivnosti sam se počeo baviti sportom. Sa 6-7 sam počeo s košarkom-toliko bi istrošio energiju da sam kući dolazio posve iscrpljen. 7-8 godina bavio sam se košarkom ,a kasnije plivanjem i još se time bavim.
Aras: nema sumnje da sport čini čovjeka sretnim.
Caga: sport ti daje ravnotežu i priprema te za život. Na primjer,u vojsci moraš vrlo brzo odlučivati o kretanju. Mislim da se to odnosi i na donošenje odluka u svakodnevnom životu. U seriji glumimo braću. Kakav je tvoj odnos sa braćom?Aras: imam starijeg brata i sestru. On je stariji 11 godina,ona 15. Nemam mlađe braće ali imam nećake. Naravno,ta razlika u godinama je razlog što sam odrastao malo prerano. Postoji test povjerenja koji se radi- zatvorenih očiju opustiš se u naručje braće koja stoje iza tebe. I ti imaš brata?
Caga: da,mlađeg. Ove godine otišao je na studij u London. Imati brata znači preuzeti više odgovornosti,onaj tko ga ima,zna o čemu govorim. Razlika između nas je 8 godina,u mlađim godinama osjećao sam se kao da sam mu otac. U početku sam bio uzbuđen tim zadacima- „hoću mu promijeniti pelenu,hoću ga uspavati itd..“. Imaš pravo,bratstvo znači povjerenje. Znati da imaš nekog uz/iza sebe ko će te podržati,ponekad su njegove radosti/želje važnije od tvoje tuge/problema.
Aras: lijepo si to rekao o bratstvu u mlađoj dobi.
Caga: zaista tako osjećam. Tvoja sestra je imala veliku ulogu u tvom životu. Koje su ti još žene važne ?Aras: moja majka,naravno. Moja vrijedna majka. Najvredniji su ljudi koji su uz tebe u radosti i tuzi. Postoji izreka „polovicu svijeta čine žene-druga polovica su ljudi koje su one odgojile/podigle.“ Da ih nema,tko zna što bi bilo od nas. Neprestano učim od njih (žena)-rođaka,susjeda,kolegica s kojima radim. Kad imate ženu u svom životu,imate nekog tko će vaš svijet ukrasiti predivnim bojama.

Caga: koliko te poznajem,pridaješ veliku važnost duhovnosti. Imaš li neki savjet/moto koji te vodi ?
Aras: želim raditi svoj posao s voljom i dostojanstveno i stalno se podsjećam na to.
(ovde su zamenjena imena, Aras je pitao, a Caga odgovara)

Aras: Nadam se da ćemo uvek raditi ovako sa uživanjem, imajući motivacije i energije. Ja verujem u moć ove rečenice ’Uvek postoji nada’. U životu dosta toga može da se desi, neuspeh, dobre i loše stvari, ali uvek postoji nada. Zato: ’Gledaj svoj put, nađi motivaciju, idi za stvarima koje te čine srećnim, drži se podalje od stresa’. Kažem ’nađi sebi dobar primer’ sada radimo da odličnim ljudima, uživam u tome što smo sa ljudima koji odlično rade svoj posao.

Caga: Stvarno, kao škola. (smeje se)

Aras: Šta osećaš, brate? Cetin Tekindor, Mustafa Ugurlu... Imena sa kojima igramo zajedno su jako vredna.

Caga: O tome smo već pričali, šta ćemo da radimo u prvim scenama. Drhtiš, to je nešto što ne možeš da kontrolišeš. Imena koja su doajeni. Igrati sa Cetinom je nešto što te čini jako ponosnim. Ima mnogo stvari koje možemo da naučimo od njega. Mesec dana snimamo, posmatram njegove pokrete. I za vreme snimanja i van snimanja. Gledam šta radi.

Aras: To je stvarno nešto neprocenljivo. Igramo sa čovekom koga smo gledali na ekranu, uz koga smo odrasli. Kaže, dragi Arase kako si, zdravi dragi Cagatay. Zna ti ime, to je tako dragoceno. Kao što si rekao, čini te ponosnim.

Caga: Stvarno imamo sreće. Nadam se da će se tako nastaviti.

Caga: Ti si stvarno posvećen poslu. U posao unosiš srce i celog sebe. Šta ti je cilj za kasnije? Imaš li neki san za nerdnih 5-10 godina?

Aras: Hvala Bogu, glumimo u dobrim projektima. Radimo sa dobrim ljudima i dobrim ekipama. Nemam jasan odgovor gde želim da vidim sebe za deset godina, ali želim da radim na nekom međunarodnom projektu. Lepo je maštati, to je lepa motivacija. Zato što ako maštaš, možeš to da uradiš.

Aras:Šta je tvoj san?

Caga: Sada recimo gledam pre deset godina, vreme srednje škole. ’Kako ti odande izgleda ovo sada?’, zapravo ne izgleda. (smeje se) Nisam mogao ni da zamislim da ću raditi ovaj posao. Zato što mi nije bilo ni na kraj pameti da ću se baviti glumom. Zato stvarno ne znam ni šta ću raditi za deset godina, ali i ja verujem u moć mašte. Daćemo sve od sebe.

Aras: Da li bi i ti želeo da učestvuješ u nekom međunarodnom projaktu?

Caga: Naravno. Vidim sebe kao grašanina sveta, a znamo kako se ovaj posao radi u svetu. Zašto da ne? Zašto neko od nas ne bi bio uspešan u svetu? Nije nemoguće.

Aras: Šta je za tebe bila ključna tačka u životu?

Caga: Svaki čovek ima ključnu tačku. Mislim daje svaka odluka koju doneseš o novom početku ključna. Moja največa prekretnica je odluka da učestvujem u takmičenju Best Model of Turkey. Posle toga je došao nastavak. Tako je i u planiranju karijere, važno je doneti odluku. Da si izabrao neki drugi projekat, a ne onaj koji jesi, možda bi se desilo nešto sasvim drugo.

Aras: I moje je interesantno, dok sam se školovao za aviomehaničara (nisam sigurna da je mehaničar, ali nešto je u vezi aviona), glumio sam u reklamama. U jednoj reklami me je videla rediteljka OBGZa i pozvala me na audiciju. Otišao sam i dsilo se.

Caga: Dobro je da jeste.

Aras: Sa, stvarno. To je moja ključna tačka.

Caga: Sada ću da ti postavim pravo intervju pitanje. Imaš li neku osobinu za koju ne znaju ljudi koji te ne poznaju? I mene zanima.

Aras: (smeje se) Ja pišem desnom rukom, ali boks uvek igram levom rukom. Levica mi je dobra. Leva pesnica mi je jača. Ne znam da li je dobra ili loša, ali imam takvu osobinu.

Aras: Imaš li ti neku osobinu za koju ne znamo?

Caga: Ima neštoo što sam skoro primetio. Volim da budem u mraku. Primetio sam da sam sve odluke vezane za život i posao doneo u mraku i napravio sve planove za budućnost. Čudno, ali u mraku zdravije razmišljam. U mraku bolje vidiš svetlost, tako i ja u mraku bolje nalazim svetlost koja mi pokazuje put.

Aras: Kakav si što se tiče šopinga? Ti si čovek koji se dobro oblači, pratiš modu.

Caga: Imam neki svoj stil. (smeje se) Ipak se bavimo javnim poslom, kao da smo u izlogu, zato pokušavam da pratim. Hteo ne hteo, moraš da pratiš modu, moraš da znaš šta je u trendu. Prelistavam časopise koliko stignem.

Aras: Kod tebe postoji nešto što se zove stvaranje svog stila, kod mene toga nema.

Caga: Zapravo nosim ono što mi se svidi i u čemu se dobro osećam. Nije da pokušavam da budem drugačiji, oblačim ono što je udobno. Ne treba uvek gledati šta će drugi da misle.

Aras: I ja sam takav. Volim izreku ’ako ti smatraš da ti nešto pristaje i drugi će to misliti’ i mislim da je tako. U oblačenju je važno da se dobro osećaš.

Aras: Da li ti se dopalo da radiš intervju?

Caga: Kada se nađeš sa novinarima da radiš intervju, hteo ne hteo spustiš odbrambeni gard. Ali posle sam primetio da is to ti. (smeje se) Ti si, malo mi je lakše.

Aras: Na početku smo bili malo napeti, nismo znali šta da kažemo. Isprobali smo nešto zanimljivo, uživali smo. Mislim da je ispalo slatko, iskreno.

Caga: Desilo se u ttenutku, prvi put smo radili ovako nešto.Nadam se da će ljudi čitati s uživanjem.

Aras: Kako stojiš sa mizikom? U Delibalu si svirao bubnjeve.

Caga: Bubnjevi su instrumen koji sam hteo da sviram, zahvaljujući filmu sam naučio. Moram da odvojim vreme za bubnjeve, ali dok sviram oslobađam se stresa. Gitaru sam sam naučio da sviram. Imam dobar sluh. Obavezno je slušam kad započinjem dan.

Aras: Ja nalazim pesme likovima dok radim na njima. I ovom liku sam našao pesme koje mu odgovaraju, napravio sam listu. Slušam ih pre snimanja scene. O ja sam dobar kad je muzika u pitanju, sviram gitaru.

Caga: Hoćemo li jedan dan da sviramo zajedno bubnjeve i gitaru?

Aras: Hoćemo.

Aras: A kako stojiš sa društvenim mrežama?

Caga: Ne koristim ih mnogo, još se nisam navikao. U vreme serije čitam komentare da analiziram mišljenja ljudi, da im izmerim puls. Hvala im, dobro je što postoje, pišu jako lepe stvari.

Caga: Da li ti voliš?

Aras: Volim da postavljam slike na instagram i da pratim. A Twitter baš i ne.




Obojila sam u crveno ovaj deo koji su prevele Amazonke, ubacila sam ga u intervju da bi prevod bio kompletan. Dug je intervju tako da nisam previše pazila da stilski zvuči dobro, prevodila sam uglavnom bukvalno da ne bih izgubila previše vremena. Izvinjavam se za tipfelere i ostale greške, nisam ispravljala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 EmptySun Sep 18, 2016 9:49 pm

Vala, ja sam ovo odgledala i dobro živa ostala...

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Giphy


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 EmptySun Sep 18, 2016 9:52 pm

Ja sam se vec zabrinula za tebe.

Idem jos jednom da odgledam.

Gifovi su odlicni.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 EmptySun Sep 18, 2016 10:00 pm

Saro, hvala ti puno!

Super su gifovi.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 EmptySun Sep 18, 2016 10:02 pm

Saro, hvala ti puno! kisic

Vrijediš zlata. Puno hvala.

Još jednom kažem da je intervju odličan, njih dvojica su mi tako dobar tandem.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 EmptySun Sep 18, 2016 10:05 pm

Otišla mi je drugarica poslom u Moskvu i nije me obavestila, moj život je uništen. suze suze suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 EmptySun Sep 18, 2016 10:08 pm

Nema na cemu, Poncha.

Ti si luda. smeh Pa jel trebala i tebe poslom da povede?
Uostalom sta ces u Moskvi kad on nije tamo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 EmptySun Sep 18, 2016 10:09 pm

Smej se ti mojoj muci, ali u ovom trenutku se moj život raspada. placljivko
Ostaje tamo dve nedelje, jbg do tad bi se vratio.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 EmptySun Sep 18, 2016 10:13 pm

Vala, vidim kad su u seriji neki običaji, ne valjda... previše... Kad je nešto ovako previše jer je američko... Ja sam očito težak slučaj neobjektivnosti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 EmptySun Sep 18, 2016 10:18 pm

Ne znam da li si objektivna, ne moras ti da mislis kao i ja, ali ja sam sa americkih i ostaloh serija i presla na turske jer su mi realnije. Caga je apsolutno fenomenalno odradio scenu, ali mi je sama scena malo too much.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 EmptySun Sep 18, 2016 10:23 pm

Ne, ništa ti nisi. Izgleda da je u meni. Vas dvije, svi na hr. Jedino sam ja oduševljena i uopće mi ne smeta što je sve razrušio. Možda da nije bilo ovolike suše s Cagom bih i primijetila, a ovako sam samo gledala njega i kako barata.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 EmptySun Sep 18, 2016 10:27 pm

Saro, hvala ti na ovome, spasla si me. Da ti nisi ovo rekla, nastavila bi da se ljuti na mene.

Poncha, samo da znaš da bih ja isto reagovala da je Stas u pitanju. Kakva god serija bila, kakva god uloga bila, meni je sve od njega fenomenalno.
Pa, koliko se sećam, ti si rekla za onu scenu kad on preskače automobile da ti je preterana, a meni je to jedna od najmoćnijih filmskih/serijskih scena koju sam ikada videla.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 EmptySun Sep 18, 2016 10:28 pm

Ja se na tebe ne ljutim i nemam što.

Samo kažem, da očito sam jedina kojoj sve Cagino prolazi.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 EmptySun Sep 18, 2016 10:30 pm

Pa, ne volim Cagu kao ti, ali eto nisi jedina s obzirom da je meni Stas ono što je tebi Caga.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 EmptySun Sep 18, 2016 10:31 pm

I uopšte ovde nije reč o Cagi, i Sara kaže da je on sam fenomenalan, ja se slažem.
Koliko sam shvatila niko nije zadovoljan samom scenom.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 EmptySun Sep 18, 2016 10:33 pm

I kod mene sve Cagino prolazi, pa pre neki dan smo komentarisale da bismo gledale i da sedi i gleda u kameru, ali ovde nije on u pitanju, nego scenario.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 EmptySun Sep 18, 2016 10:34 pm

Evo, Saro, slično smo napisale.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 EmptySun Sep 18, 2016 10:35 pm

Teaser za Anne stiže najkasnije u utorak!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 EmptySun Sep 18, 2016 10:35 pm

Shvaćaš li ti da ja govorim o komentarima svugdje, a ne na vašim. Shvatila sam odmah. Niste jedine, i drugi tako misle. A meni uopće ne smeta, barem ovo što sam danas vidjela što je Caga razrušio sve. Ovo mi je taj tip serije.

I znam da nije riječ o Cagi, ali kažem da meni sve Cagino prolazi. I od nelogičnosti u MC-u i sad ovdje.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 EmptySun Sep 18, 2016 10:36 pm

Saro, evo je opet počela. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 EmptySun Sep 18, 2016 10:38 pm

Odustajem.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 EmptySun Sep 18, 2016 10:40 pm

Ja sam samo htela da kažem da ko god pisao negativne komentare nisu upućeni Cagi, već samoj sceni/scenariju.
Ali, kontam da kad kažeš da tebi sve Cagino prolazi ne misliš samo na njega, već i na bilo šta u svakom njegovom projektu.

I da, u MC je bilo neverovatnih gluposti, ali sa ovom serijom sam stroža. U samom startu je ozbiljna tematika, MC je bio donekle i zabava za decu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 EmptySun Sep 18, 2016 10:43 pm

Ne odustaj, Poncha, razumem sta si htela da kazes. Nisam citala komentare na hr, ni na dizifilmu, citala sam samo ba tw i oni su odusevljeni, jer su normalno gledali samo Cagu i samo njega komentarisu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 EmptySun Sep 18, 2016 10:46 pm

Znači, isto govorimo. Meni upravo to, sve što Caga snima prolazi.

Meni je isto, MC i ovo. Ja sam i MC smatrala ozbiljnim projektom s manama. Uostalom, ista je produkcijska kuća.

Saro, ja jesam... I na više tema čitala.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 35 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
Назад на врх 
Страна 35 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: