Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
АуторПорука
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 EmptySun Oct 18, 2015 5:50 pm

Ja sam sad na telefonu i jedino mogu onu devojku da pitam da mi da linkove.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 EmptySun Oct 18, 2015 5:51 pm

Našla sam!!! wow kezz

http://ok.ru/video/27709999726

Od sreće sam prvo morala ovde da ti postavim, a sad ću da čujem šta je rekao. Uglavnom mi sviđa njegov stav. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 EmptySun Oct 18, 2015 5:55 pm

Divna si.

I ja sam pustila pocetak intervjua.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 EmptySun Oct 18, 2015 5:57 pm

Taman posla, canim, za nas obe je ovo vrlo važno. lol!
Prevešću ti kad odgledam sve, ali poenta je da priča o svojoj ženi, kako su se zaljubili na predstavi i sl.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 EmptySun Oct 18, 2015 6:02 pm

Naravno da je ovo vazno.Ovako ga bolje upoznajemo.

Zaljubili se na predstavi...
Divno.Zavidim joj.Ali,ne znam zasto nemaju sliku na instagramu.Mozda i imaju.Ne znam kako ona izgleda.A mozda su se u medjuvremenu razveli.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 EmptySun Oct 18, 2015 6:02 pm

Odnos Volkana i Asli me najviše nervira u ovoj seriji, a Volkan mi je gori od Cagle. rolleyes
I nažalost s obzirom da je Mert Ekin treći glavni glumac, mislim da će se to i nastaviti. Biće kao Feriha-Levent, Emir je mogao na trepavice da se postavi, nije bilo šanse da udalji Ferihu od njega. Jedino je gore što je Volkan pored toga što je dosadan i zlonameran.
I ja bih rekla da se zabrinuo za Buraka, ali to je zato što je njegova ljubomora još uvek u početnoj fazi, što ne znači da se kasnije neće udružiti sa Ganijem ako mu to bude u interesu.

Promena dana je najviše uticala na KM, vidim da su njihovi fanovi popizdeli i da se vodi rat na twitteru. Važne su ima naredne dve tri nedelje, dok se ljudi ne naviknu na novi dan, ako scenario bude išao u dobrom smeru, možda i uspeju nekako dase održe. Sredom su imali odličan rejting, kad je počela sezona, imali su samo za nula koma nešto gori rejting od Dirilisa.

Te scene u vikendici su bile super, šteta što nisu ostali malo duže. Selda i Nihat su se baš to veče setili da idu tamo. rolleyes Mada ni Burak nije hteo da ostane, rekao je Erdemu da zaboravi to što mu je na pameti kada je to predložio.

Ponašaju se kao deca, ali meni je to prirodno, dosta su maldi, a i oboje su neiskusni, Asli nikada nije bila u vezi, a Burak je bio sa Caglom, santom leda.

Sada i Ucankus piše za Merve i Cagu. Ako Ay yapim za nekoliko dana ne demantuje, moguće da je istina.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 EmptySun Oct 18, 2015 6:10 pm

Volkan je uzasan.Lici na Basak.Ne zna se ko je gori.

Ne znam ko vise gleda KM.Stvarno je sve postalo glupo.


Kad zamislim Merve i Cagataya deluje mi da bi mogli da budu dobar par.
Ona nije neka glumica,ali mi je postala simpaticna.Ali,svako ko voli Titanik i princa Georgea meni postane simpatican.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 EmptySun Oct 18, 2015 6:13 pm

Dakle, upoznali se na probi pozorišne predstave, onda su izašli par puta zajedno sa ekipom i ona mu je dala svoj broj telefona.
Onda je on došao do njenog stana, zvonio i kako ona nije otvarala, krenuo.
Ali je video na metar razdaljine ispred zgrade i povikao za njom.
Viknuo joj je da stane, a ona ga se nije isprva setila. kezz
Malo su popričali nakon toga, on joj se mnogo dopao i pitao je jel' može da joj da svoj broj, šta je ona oberučke prihvatila.
Dogovorili su se da se nađu u restoranu, a kako se on nije pojavio ona je pomislila da se ohladio od nje.
U minut nakon što je ona otišla je on došao, tako da je ona bila razočarana i plakala kući, a on bio ljut što nije mogla da ga sačeka.
U međuvremenu je shvatio da je baš voli, onako za ceo život.
Posle su ponovo probali nakon dva meseca i on je pitao da se uda za njega.
I tako... kezz

Sparks, razveli su se oni, ali iz tog braka imaju dete, sina valjda.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 EmptySun Oct 18, 2015 6:13 pm

Da. Volkan je u uvodnoj špici i mislim da će on biti veće smetalo od Cagle.

Što, zar se prepucavaju fanovi KM i CK? Što kažu?

I meni je žao što nisu ostali duže. Dobro, ovoj Seldi kao naručeno došlo da može s mužem malo ostati sama. Kao, zbog doručka je išla.
A ti kažeš, Burak isto ništa u primisli nije imao. I mislila sam. :cereeeeek:

Ponašaju se i to me ne čudi, baš zbog ovog što ti kažeš. Opet, to njihovo mi nije tako plitko napravljeno. Znaš koliko sam se u MC bunila na takvo nešto kod Merta i Eylul. Ovdje mi nekako baš odgovara njima.

Pročitala sam to i baš sam mislila komentirati. Da, valjda će Ay yapim štogod reći. Ili čekaju da prođe premijera filma.





Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 EmptySun Oct 18, 2015 6:17 pm

Je li taj vaš Rus sad slobodan?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 EmptySun Oct 18, 2015 6:17 pm

Dobro pitanje. kezz Jeste. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 EmptySun Oct 18, 2015 6:17 pm

Mislim, da ne idete za džaba u Rusiju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 EmptySun Oct 18, 2015 6:19 pm

smeh
E, al' ja sam mrtva ozbiljna kad kažem da ću da idem u Rusiju što pre.
Samo još ne znam kojim parama, ali da ću to da uradim - hoću.

Sparks, ja zasad od intervjua u obliku videa ništa drugo nisam našla, ali sam našla neki najnoviji u vidu teksta.
Pa, mogu da ti i to prevedem, a mogu ako hoćeš i link ovde da ti stavim.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 EmptySun Oct 18, 2015 6:19 pm

Znaci,razveli se. wow

Znam da imaju sina,ali nisam imala pojma da su razvedeni.


Ma,i da ima neku kad nas dve vidi ostavice nju. lol!


Postavi link. kezz
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 EmptySun Oct 18, 2015 6:20 pm

Prevedi joj, ne zna ona ruski.

I ide na ekskurziju, nemoj da se muči s GT.

Onda, očekujemo razglenicu iz Rusije. I sliku sa Stanislavom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 EmptySun Oct 18, 2015 6:22 pm

Ova se još više obradovala od mene. smeh
E, al' pazi, ti razvedeni su najbolji za plen, razočarani u ljubav, posvećeni poslu.
Mnogo bolje od ovih slobodnih što svako malo mogu da budu ulovljeni ili ne daj Bože zauzetih. lol!

U pravu je Poncha, prevešću ti sad.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 EmptySun Oct 18, 2015 6:23 pm

Uvericemo mi njega u pravu ljubav.Ali,moramo  i detetu da se dopadnemo. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 EmptySun Oct 18, 2015 6:24 pm

Imate i dijete na brigu, ne zaboravite.

Stavi joj link i prevedi.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 EmptySun Oct 18, 2015 6:26 pm

Da, da, pre svega moramo da se ušlihtamo njegovom sinu. lol!
Prevodim, pa ću postaviti i link, samo će malo potrajati.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 EmptySun Oct 18, 2015 6:28 pm

Ako budete tako dobre i divne, uz dobar pristup i sinu i tati koji će vidjeti kako ste dobri s djetetom, super. Ako dođete proračunato, dijete će to osjetiti. Koliko maleni uopće ima godina?
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 EmptySun Oct 18, 2015 6:29 pm

Mislim da mu se sin zove Mark i da ide u prvi razred.Mozemo da mu radimo domaci i da nas tako zavoli. lol!

Ok,mogu ja da cekam prevod.Ionako nista pametno ne radim ovog vikenda.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 EmptySun Oct 18, 2015 6:30 pm

Već toliki. Rano on otac postao onda.

Možete. Ti ćeš uz njega ruski učiti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 EmptySun Oct 18, 2015 6:30 pm

Ovde se ne zna ko pije, a ko plaća. Ove dve o Rusima, mi o Turcima, mogla bi Merder da nam se pridruži pa da krene o Amerima. smeh  Jedino Sparks pliva u svim vodama, umesto da uči istoriju. lol!

Ma klinci, raspravljaju se još od kad se saznalo da CK menja dan. Koja je serija kopija, koja je original, a scenaristkinja ista. Koja je glumica lepša, koji je glumac zgodniji i ostale gluposti. rolleyes Navodno je KM bio 3 po rejtingu ali CK ima plaćeni rejting, ma teške budale.

Evet, izgleda da je Burak svestan da kod Asli nema ništa pre braka.

Nije tako plitko napravljeno kao Mert i Eylul, ma njih dvoje su stvarno nervirali koliko su bili plitki i detinjasti.  A meni je zapravo svejedno, ja seriju gledam zato što su mi preslatki kao par i zato što me opuštaju, tako da mi ne smeta što su malo nezreli.

Meni je Merve ok tako da mi ne smeta ako mu ona bude partnerka. Nije neka glumica, ali nije ni Leyla Lidya, verujem da će Caga moći da izvuče najbolje iz nje. A dobro će sarađivati pošto su privatno prijatelji. Ako je istina, neće Ay ništa reći do premijere filma, ako nije, moguće da će da demantuju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 EmptySun Oct 18, 2015 6:31 pm

Ma, volim ja decu, a još kako da ne volim Bondovo dete? :cereeeeek:

Hvala ti Sparks što me ne požuruješ, canim.

Vidi ovu Saru. smeh Pa ne zove se tema za džabe Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi, taman za sve. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 EmptySun Oct 18, 2015 6:37 pm

Ovde mi je zanimljivo,ne uci mi se.Ionako u ponedeljak ne idem u skolu,a u utorak idem na ekskurziju.

I jeste CK za opustanje. kezz

Merve i lepo izgleda,fizicki bi se super uklopili.


Jedini problem moze da nam pravi bivsa zena i mama ovog malog,Adminko.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 27 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
Назад на врх 
Страна 27 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: